Bayern II wygrywa kolejny mecz

Druga drużyna Bayernu nie zwalnia tempa w swojej lidze regionalnej. Ekipa prowadzona przez Erika ten Haga wygrała dzięsiąty raz z rzędu! W miniony weekend Bawarczycy pokonali na wyjeździe SV Schalding 1:2 i zajmują obecnie 2 miejsce w tabeli tracąc do liderującego Würzburger Kickers 8 punktów.

Wynik otworzył w pierwszej połowie zawodnik gospodarzy - Brückl, który w 43. minucie spotkania wykorzystał rzut karny. Erik  ten Hag nie zamierzał tak łatwo poddać się wraz ze swoimi podopiecznymi. W drugiej połowie druga drużyna Bayernu ruszyła do ataku. Bramkę wyrównującą zdobył Schwarz w 57. minucie. Niecały kwadrans później gola na wagę zwycięstwa strzelił Görtler, którego niedawno mogliśmy oglądać podczas meczu w 1. Bundeslidze.

SV Schalding-Heining 1:2 Bayern Monachium II

Bayern: Zingerle - Sieghart, Steinhart (70. Paul), Schwarz, Weihrauch - Fischer (55. T. Schweinsteiger), Strieder, Ribery, Jelisic (83. Basta) - Görtler, Wegkamp

Bramki: 1:0 Brückl (43./karny), 1:1 Schwarz (57.), 1:2 Görtler (70.)