DieRoten.pl
Reklama

Bayern gotów zapłacić max 46 mln € za Joao

fot. mrogowski_photography / Photogenica
Reklama

Nie od dziś już wiadomo, że Bayern Monachium pracuje za kulisami nad transferem nowego środkowego pomocnika, a będąc dokładniejszym mowa o Palhinhii.

Co prawda Fulham odrzuciło dwie poprzednie oferty bawarskiego klubu, jednakże Max Eberl i spółka nie chcą się poddawać i w dalszym ciągu chcą ściągnąć Portugalczyka na Allianz Arenę.

Joao Palhinha również nie zmienił zdania i jest zdeterminowany, aby tego lata zasilić szeregi rekordowego mistrza Niemiec. Pomocnik ma wielką nadzieję, że koniec końców jego obecny klub ustąpi i zgodzi się na transfer, jednakże Anglicy pozostają nieustępliwy.

W związku z tym „Bawarczycy” mieli przedstawić trzecią ofertę, która zdaniem licznych mediów, w tym dziennika „Bild” i portalu „Sky” ma być ostateczna… W grę ma wchodzić 46 milionów euro plus różne bonusy.

Bayern nie chce czekać

Jak poinformował z kolei dziennikarz Tobias Altschaeffl w dzisiejszym wydaniu tygodnika „Bild am Sonntag”, monachijczycy nie zamierzają czekać w nieskończoność i oczekują jasności w sprawie Joao Palhinhii tak szybko, jak to tylko możliwe.

Max Eberl i spółka oczekują szybkiej odpowiedzi ze strony Fulham – jeśli Anglicy nie przystąpią na warunki FCB, to wówczas Bayern skupi się na innych kandydatach. 46 milionów euro to ostateczna oferta klubu ze stolicy Bawarii.

Źródło: Sport Bild
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...