DieRoten.pl

Bayern gotów wydać 100 mln euro na Rice’a!

fot. Photogenica
Reklama

Czyżby temat transferu Declana Rice’a do pierwszego zespołu rekordowego mistrza Niemiec miał nabrać rozpędu w nadchodzących dniach!?

Kolejne źródła w Niemczech oraz Anglii publikują pozytywne informacje w sprawie możliwego transferu Declana Rice’a z West Hamu United do Bayernu Monachium.

Wcześniejsze doniesienia „TZ” na temat Anglika i niedawnego spotkania w Anglii potwierdza „Sport Bild”. Dziennikarz Tobias Altschaeffl informuje, że przedstawiciele FCB spotkali się dwa tygodnie temu z kapitanem „Młotów” i jego ojcem (zarazem także jego agentem) w Londynie. Spotkanie zapoznawcze trwało blisko 1,5 godziny i było pozytywne.

W skład delegacji monachijczyków wchodzili trener Thomas Tuchel, dyrektor techniczny Marco Neppe oraz były już dyrektor sportowy Hasan Salihamidzic.

Niemiecki reporter powołując się na spekulacje angielskiego „Mirror” dodaje także, że „Bawarczycy” są gotowi zainwestować nawet 100 milionów euro, aby pozyskać Rice’a. Nieoficjalnie mówi się, że Declan jest obecnie priorytetowym transferem dla Bayernu.

Hoeness daje zielone światło

Bayern jest świadom, że sama kwota transferowa za Declana Rice'a wyniesie około 100 mln euro (na tym etapie) – informuje z kolei Florian Plettenberg z portalu „Sky”. Hoeness wrócił jednak „do gry” i otworzył drzwi na inwestycję rzędu 100 mln euro. Monachijczycy są tym samym gotowi spełnić żądania finansowe West Hamu!

 

Źródło: Różne
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...