Bawarczycy w reprezentacjach

Mistrzowie świata - Niemcy, pokonali Hiszpanię 1:0. Dzięki golu Toniego Kroosa w 89. minucie. W tym meczu grało trzech Bawarczyków Thomas Müller, Mario Götze i Juan Bernat.

"To dobry wynik, a my na to zasłużyliśmy.
Pokazaliśmy, że jesteśmy siłą, z którą należy się liczyć." - komentował Muller. Thomas zszedł z boiska już po 22. minutach gry, ponieważ dostał mały uraz nogi. Na spotkanie z Hoffenheim ma już powrócić.

We Wrocławiu odbył się mecz pomiędzy Polską, a Szwajcarią. W tym meczu grało dwóch zawodników Bayernu, a byli to Robert Lewandowski i Xherdan Shaqiri. Mecz zakończył się remisem 2:2, ani Lewy, ani Shaqiri nie wpisali się na listę strzelców. Jednak Xherdan asystował przy pierwszej bramce. Po raz pierwszy trafił Josip Drmic po asyście Shaqa. Przed końcem pierwszej połowy wyrównał głową Artur Jędrzejczyk po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Następnie z rzutu wolnego bramkę zdobył Arkadiusz Milik po faulu na Robercie Lewandowskim, a na remis gola zdobył Fabian Frei trzy minuty przed końcem.