Barcelona ponownie wygrywa w lidze

W sobotę Barcelona odniosła kolejną wygraną w Primera División. Tym razem podopieczni Tito Vilanovy na Camp Nou zdołali zwyciężyć z Levante 1:0 po bramce Cesca Fabregasa. Dla drużyny Dumy Katalonii był to ostatni sprawdzian przed wtorkową potyczką z Bayernem w półfinale rozgrywek Ligi Mistrzów.

Spotkanie na Camp Nou było nieco nudne, w pierwszej części meczu obie drużyny nie stworzyły sobie żadnej groźnej sytuacji, po której moglibyśmy zobaczyć piłkę w siatce. Tak więc Barca schodziła na przerwę z bezbramkowym wynikiem.

Podobna była druga połowa, na pierwszego gola Katalończycy musieli czekać aż do 83. minuty, kiedy to piłkę w bramce umieścił Cesc Fabregas. Doświadczony reprezentant Hiszpanii dostał znakomite podanie od Alexisa, po czym pewnym strzałem zdołał pokonać bramkarza gości.