DieRoten.pl
Reklama

Babbel z ostrą krytyką Sane: Raz klasa światowa, raz amatorska

fot. Shutterstock
Reklama

Leroy Sane to bez wątpienia jeden z najlepszych zawodników na świecie na swojej pozycji, kiedy znajduje się w szczytowej formie.

Niemniej jednak problemem niemieckiego pomocnika jest fakt, że od kilku lat przeplata on doskonałe występy z kiepskimi… Zauważył to ostatnio były gracz Bayernu – Markus Babbel.

Niemiec wypowiedział się na łamach „RAN.de” i ostro skrytykował Leroya Sane, podkreślając jednocześnie, że ten zbyt często gra poniżej swoich możliwości. Jego zdaniem skrzydłowy raz prezentuje klasę światową, a racz wręcz amatorską…

− Leroy ma oczywiście niesamowite umiejętności. Jeśli rozwinie swoją moc na boisku, może być czynnikiem różnicującym. Ale zawsze jest mi trudno, gdy muszę ciągle mieć nadzieję na poszczególnych graczy… – powiedział Babbel.

− Mam nadzieję, że dzisiaj mu się uda! Mam nadzieję, że osiągnie swoje maksimum… Wolałbym mieć kogoś, z kim wiem, co dostaję. Sane to zawsze klasa światowa lub klasa amatorska, ale w moich oczach zbyt rzadko klasa światowa – dodał.

− A jednak całkowicie rozumiem, dlaczego trener reprezentacji go chce. Sane ma niesamowitą szybkość i kreatywność. Zawsze potrafi zrobić coś wyjątkowego – podsumował Markus Babbel.

W minionym sezonie 2023/24, niemiecki skrzydłowy rozegrał dla Bayernu 43 spotkania, w których to strzelił 10 bramek oraz zanotował 13 asyst. Warto jednak podkreślić, że dorobek ten został głównie wypracowany w rundzie jesiennej…


Źródło: RAN.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...