DieRoten.pl
Reklama

Arcyważne zwycięstwo FCB II nad Vilzing!

fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Reklama

Sezon 2023/2024 w przypadku drugiej drużyny Bayernu rozkręcił się już na dobre. Póki co FCB II ma już za sobą 22 spotkania w ramach kampanii ligowej.

W miniony weekend swoje kolejne spotkanie w bawarskiej lidze regionalnej rozegrali zawodnicy Bayernu II. Tym razem Timo Kern i spółka mierzyli się z DJK Vilzing, czyli obecnym wiceliderem w tabeli.

Ostatecznie podopieczni Holgera Seitza pokazali się z bardzo, ale to bardzo dobrej strony i wypunktowali swoich rywali, odnosząc jakże zasłużone zwycięstwo 2:0. W przypadku bramek, na listę strzelców wpisali się tamtego wieczoru Jonathan Asp Jensen oraz Timo Kern.

− To było zasłużone zwycięstwo. Musieliśmy bronić się przez ponad 30 minut przeciwko czołowej drużynie. Chłopcy wspólnie utrzymywali piłkę z dala od bramki i bronili z pasją – powiedział trener Seitz.

− W wyjściowej jedenastce znalazło się siedmiu młodzieżowców, z których dwóch może zagrać w przyszłym sezonie w drużynie U-19.Podsumowując, był to imponujący wieczór – podsumował Holger Seitz.

Jeśli natomiast mowa o sytuacji w tabeli ligowej, to póki co „Bawarczycy” zajmują siódme miejsce z dorobkiem 36 oczek – na wynik ten przełożyło się dokładnie 10 zwycięstw, 6 remisów, 6 porażek oraz bilans bramkowy 45:37. Warto zaznaczyć, że FCB II wciąż jest w tyle o 2 pojedynki ligowe.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...