DieRoten.pl

Anglia remisuje, Kane odpoczywa

21.11.2023, 08:06:30
m.iacobucci.tiscali.it / Photogenica

Za nami kolejna seria spotkań w ramach listopadowej przerwy reprezentacyjnej, która rozpoczęła się ponad tydzień temu w poniedziałek.

Wczoraj swoje drugie i ostatnie zarazem spotkanie w ramach listopadowej przerwy reprezentacyjnej rozegrali piłkarze kadry narodowej Anglii, gdzie wyróżnić możemy jednego gracza Bayernu, czyli Harry’ego Kane’a.

Rywalem angielskiej drużyny była Macedonia Północna, która choć „na papierze” wygląda o wiele słabiej niż ekipa „Lwów Albionu”, to pokazała się z bardzo dobrej strony i zdołała wywalczyć jeden punkt, doprowadzając do remisu 1:1.

Anglicy co prawda zdominowali w pełni Macedończyków, ale nie byli w stanie przekuć swoich okazji na bramki, podczas gdy ich przeciwnicy wykazali się odpowiednią skutecznością. Bramki w tym starciu zdobyli Enis Bardhi oraz Jani Atanasow (samobójcze trafienie).

Jeśli mowa o jedynym reprezentancie bawarskiego klubu, czyli o wspomnianym wyżej Kane’ie, to rozpoczął on mecz na ławce rezerwowych, zaś na boisku pojawił się dopiero w 58. minucie, notując kluczowy udział przy bramce Anglii na 1:1.

Dla podopiecznych Garetha Southgate’a był to zarazem ostatni bój na arenie międzynarodowej w 2023 roku. Harry do Monachium powróci najpewniej jutro, kiedy to rozpocznie przygotowania do boju z Kolonią w Bundeslidze.

 

źródło: Własne
Login

GabrielStach

Wspieraj twórczość autora:

Postaw mi kawę na buycoffee.to

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)21.11.2023 20:20
Dobrze że odpoczywał.
21.11.2023 18:27
Anglia mocna strasznie.
21.11.2023 15:13
Ktoś mnie wysłuchał i Kane nie grał ;)
21.11.2023 09:51
Anglicy w eliminacjach, a na wielkich turniejach to były bardzo często drużyny osiągające różne wyniki, za Southgate'a zaczęło się to dopiero normować na miarę posiadanego potencjału. Z jednej strony chciałbym, by wreszcie coś osiągnęli - być może niezbyt obiektywnie z racji posiadania przez Bayern ich najlepszego piłkarza. Z pewnością mają jednak do tego większe predyspozycje niż np. Niemcy.
21.11.2023 08:21
Anglia grają prawie jak nasi :D