DieRoten.pl
Reklama

Anglia remisuje, Kane odpoczywa

fot. m.iacobucci.tiscali.it / Photogenica
Reklama

Za nami kolejna seria spotkań w ramach listopadowej przerwy reprezentacyjnej, która rozpoczęła się ponad tydzień temu w poniedziałek.

Wczoraj swoje drugie i ostatnie zarazem spotkanie w ramach listopadowej przerwy reprezentacyjnej rozegrali piłkarze kadry narodowej Anglii, gdzie wyróżnić możemy jednego gracza Bayernu, czyli Harry’ego Kane’a.

Rywalem angielskiej drużyny była Macedonia Północna, która choć „na papierze” wygląda o wiele słabiej niż ekipa „Lwów Albionu”, to pokazała się z bardzo dobrej strony i zdołała wywalczyć jeden punkt, doprowadzając do remisu 1:1.

Anglicy co prawda zdominowali w pełni Macedończyków, ale nie byli w stanie przekuć swoich okazji na bramki, podczas gdy ich przeciwnicy wykazali się odpowiednią skutecznością. Bramki w tym starciu zdobyli Enis Bardhi oraz Jani Atanasow (samobójcze trafienie).

Jeśli mowa o jedynym reprezentancie bawarskiego klubu, czyli o wspomnianym wyżej Kane’ie, to rozpoczął on mecz na ławce rezerwowych, zaś na boisku pojawił się dopiero w 58. minucie, notując kluczowy udział przy bramce Anglii na 1:1.

Dla podopiecznych Garetha Southgate’a był to zarazem ostatni bój na arenie międzynarodowej w 2023 roku. Harry do Monachium powróci najpewniej jutro, kiedy to rozpocznie przygotowania do boju z Kolonią w Bundeslidze.

 

Źródło: Własne
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...