DieRoten.pl
Reklama

Altintop: To ważne, aby zaoferować spójność trenerom w Campusie

fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Reklama

Wraz z początkiem sezonu 2024/25, w wielu młodzieżowych zespołach Bayernu Monachium dojdzie do zmian na stołkach trenerskich.

Podczas gdy skład trenerski w ekipie FCB II pozostanie bez zmian, to inaczej wygląda sytuacja w przypadku drużyn U-17 oraz U-19. Przypominamy, że Rene Maric (do tej pory szkoleniowiec zespołu do lat 19) zostanie asystentem Vincenta Kompany’ego, zaś jego obowiązki przejmie Peter Gaydarov.

Co do Bayernu U-17, to nowym trenerem mianowano Patricka Kaniutha. Co do przeprowadzonych roszad, na łamach „FCB.de” wypowiedział się dyrektor sportowy Campusu, czyli Halil Altintop.

− Dla nas w Campusie ważne jest, abyśmy ustanowili pewną spójność w zespole trenerskim, ale także abyśmy mogli zaoferować młodym trenerom możliwość przejęcia starszych drużyn – powiedział Altintop.

− Udało nam się to zrobić bardzo dobrze. Jesteśmy przekonani, że ten skład stawia nas w doskonałej pozycji zarówno zawodowej, jak i osobistej i że będziemy kontynuować niezwykle udany rozwój talentów w Campusie. Życzę wszystkim trenerom i ich drużynom samych sukcesów w nowym sezonie – podsumował Halil Altintop.

Po dokonanych zmianach w młodzieżowych zespołach Bayernu, nie oczekuje się, aby doszło do innych ruchów. Niemniej jednak przypominamy, że niedawno zatrudniono Nate’a Weissa, który będzie m. in. zajmował się indywidualnym rozwojem zawodników na Campusie.


Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...