DieRoten.pl

Altintop: Dziękujemy chłopcom za lata w FCB

fot. Tim S Peters / Shutterstock.com
Reklama

W ubiegłą środę swoje ostatnie spotkanie w ramach sezonu 2022/23 w bawarskiej lidze regionalnej rozegrali piłkarze Bayernu II.

Jak już informowaliśmy wcześniej, podopieczni Holgera Seitza pokazali się z dobrej strony i pokonali na własnym podwórku w finałowym starciu sezonu ligowego ekipę FC Pipinsried 3:1.

Przy okazji tego spotkania, przed pierwszym gwizdkiem sędziego, na Gruenwalder Stadion pożegnano czterech zawodników, którzy opuszczą FCB II w lipcu. Mowa o takich graczach jak Grant-Leon Ranos (19 lat), Roman Reinelt (20 lat), Jonas Kehl (22 lata) oraz Behar Neziri (20 lat). Halil Altintop, czyli dyrektor sportowy Campusu podkreślił jednak, że Bayern będzie wnikliwie śledził ich dalsze losy.

− W imieniu całego naszego klubu chciałbym podziękować wszystkim czterem chłopcom za lata zaangażowania w FCB – powiedział Altintop.

− Życzymy im wszystkiego najlepszego na przyszłość, zarówno pod względem osobistym, jak i sportowym. Będziemy wnikliwie śledzić ich dalsze losy – podsumował Halil Altintop.

Podczas gdy Grant-Leon Ranos dołączy 1 lipca do Borussii M’Gladbach na zasadzie wolnego transferu, to w przypadku trzech jego pozostałych kolegów, czyli wspomnianych wyżej Romana Reinelta, Jonasa Kehla oraz Behara Neziriego, póki co nie wiadomo, do jakich trafią klubów.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...