DieRoten.pl

Mistrzowie Niemiec od momentu rozpoczęcia przygotowań do nowego sezonu (początek nastąpił 8 lipca) odbyli nie tylko wiele sesji treningowych, ale i również rozegrali pięć sparingów.

Przypomnijmy raz jeszcze − 15 lipca monachijczycy udali się na letnie tournee po Stanach Zjednoczonych, gdzie piłkarze "Gwiazdy Południa" nie tylko trenowali w pocie czoła, ale i również promowali markę bawarskiego klubu w rożnych wydarzeniach sponsorskich.

Ponadto mistrzowie Niemiec mieli okazję rozegrać trzy sparingi (z Arsenalem, Realem oraz AC Milanem). Po powrocie do kraju podopieczni Niko Kovaca kontynuowali przygotowania oraz wzięli udział w towarzyskim turnieju Audi Cup, w którym zajęli drugie miejsce (porażka w karnych z Tottenhamem).

Ogółem rzecz biorąc do tej pory "Bawarczycy" mieli okazję sprawdzić swoją formę przy 5 okazjach. Warto wspomnieć, że choć FCB ma jeszcze sporo do poprawy, to momentami gra naszych pupili napawała wielkim optymizmem. Bilans Bayernu prezentuje się następująco:

− 3 zwycięstwa
− 2 remisy
− Bilans bramkowy 13:6

Ostatnio podczas wywiadu dla niemieckiego dziennika "Bild" na temat przygotowań swojego klubu do sezonu 2019/20 wypowiedział się David Alaba, który dostrzega sporo pozytywów i podkreśla zarazem, że zespół poprawił i udoskonalił wiele rzeczy.

Trenowaliśmy bardzo dobrze. Poprawiliśmy i udoskonaliliśmy wiele rzeczy. Można to było dostrzec podczas sparingów. Nasza gra pressingiem funkcjonuje bardzo dobrze. Widzieliśmy to analizując mecz z Fenerbahce i z Tottenhamem − podsumował Alaba.

źródło: Bild

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)

reklama03.08.2019 18:52
Pokażcie to dzisiaj!
03.08.2019 17:00
Nie tylko dzisiejszy, cały sezon!!
03.08.2019 16:21
Wszystko zweryfikuje dzisiejszy mecz.
03.08.2019 15:14
Zobaczymy jak to wyjdzie dzisiaj , ale w sparingach wyglądaliśmy świetnie.