DieRoten.pl

Alaba: Bayern zawsze ściąga dobrych zawodników

19.06.2017, 11:33:47
Ł. Skwiot

Choć letnie okienko transferowe nie zostało jeszcze oficjalnie rozpoczęte, to Bayern Monachium poinformował już o czterech zakupach na nowy sezon.

reklama

Uwaga!

Prawdopodobnie używasz wtyczki blokującej wyświetlanie reklam. Wyłączając adblocka (albo podobny system) przyczyniasz się do rozwoju DieRoten.pl i sprawiasz, że portal z miesiąca na miesiąc staje się coraz lepszy.
Jeśli uważasz, że któraś reklama jest uciążliwa proszę skorzystaj z formularza kontaktowego i daj nam znać.

Z góry dzięki

Na temat ostatnich ruchów transferowych postanowił wypowiedzieć się wychowanek Bayernu Monachium i gwiazda austriackiej reprezentacji narodowej, czyli David Alaba.

Lewy obrońca „Dumy Bawarii” otwarcie przyznał, że jest zadowolony z polityki transferowej jaką prowadzi Bayern – jak sam stwierdził, kiedy monachijczycy ściągają kogoś, to zawsze jest do dobry zawodnik.

Jeśli Bayern ściąga jakiegoś zawodnika, to zawsze jest to dobry piłkarz. Jestem w stanie wyobrazić sobie, że nasi nowi piłkarze pomogą nam – powiedział David Alaba w ostatniej rozmowie.

Alaba szczególnie zadowolony jest z transferu Gnabry’ego, którego wielkim atutem jak sam zauważył jest szybkość. Austriak podjął się również tematu ostatnich plotek łączących Cristiano Ronaldo z potencjalnym transferem na Allianz Arenę.

Gnabry pokazał w tym sezonie, że potrafi być bardzo niebezpieczny, zwłaszcza dzięki swojej szybkości. Miejmy nadzieję, że grając u nas pokaże to samo – kontynuował zawodnik Bayernu.

Cristiano Ronaldo z całą pewnością  były wzmocnieniem. To światowej klasy zawodnik, o ile nie najlepszy na całym piłkarskim globie – dodał lewy obrońca.

Pod koniec wywiadu z dziennikarzem David dał jasno do zrozumienia, że nie zaprząta sobie głowy swoim wiekiem, tylko skupia się na tym co może jeszcze osiągnąć w swojej karierze.

Nie myślę nawet o swoim wieku. Staram się nawet spoglądać bardziej w przyszłość i to co mnie czeka, niż to co osiągnąłem już do tej pory – zakończył Alaba.

źródło: Twitter

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)

reklama19.06.2017 21:12
19.06.2017 14:43
Alaba jest młody,spokojnie z 10 lat gry jeszcze przed nim,także póki co wiek nie jest u niego żadną kwestią którą by się trzeba zajmować

reklama

reklama