Al-Khelaifi: Jestem rozczarowany wynikiem

W pierwszym meczu na Parc des Princes w Paryżu monachijczycy ponieśli porażkę 3:0, jednakże na własnym podwórku w Monachium górą byli już podopieczni Juppa Heynckesa, którzy ograli PSG 3:1.

Swojego rozczarowania i niezadowolenia zaraz po meczu nie krył prezes i właściciel Paris Saint-Germain – Nasser Al-Khelaifi – który udzielił pomeczowego wywiadu dla francuskiej telewizji „beIN SPORTS 1”.

− Nie zagraliśmy dobrze w pierwszej połowie. Byliśmy nieobecni na boisku. Jestem bardzo rozczarowany wynikiem i jakością gry w pierwszej połowie – mówił rozczarowany prezes PSG.

− W drugiej połowie było już lepiej, ale nie wystarczyło to na zwycięstwo czy nawet remis. Celem było zwycięstwo. Posiadamy wielki zespół i wielkich graczy. Nie przybiliśmy tutaj, aby przegrać 3:1. Mam nadzieję, że ta porażka pomoże drużynie w Lidze Mistrzów – kontynuował Katarczyk.

− To bardzo ważne, aby się teraz przebudzić. Nie jest jeszcze za późno. Wygraliśmy grupę, ale naszym celem nie było przegrać 3:1 z Bayernem. Najważniejsze, abyśmy na przyszłość lepiej się przygotowali i wyciągnęli wnioski z tej lekcji – zakończył Nasser Al-Khelaifi.

Dla Bayernu Monachium było to już 11 zwycięstwo z 12 możliwych od momentu powrotu na ławkę trenerską Juppa Heynckesa, który jest na ten moment najskuteczniejszym niemieckim trenerem w historii rozgrywek Ligi Mistrzów – mowa o 9 zwycięstwach z rzędu w LM.

Źródło: PSG.fr