DieRoten.pl
Reklama

Agent Tela: Mathys jest w 1000 procentach Mia san Mia

fot. vitaliivitleo / Photogenica
Reklama

W pierwszym zespole rekordowego mistrza Niemiec możemy wyróżnić kilku młodych i niezwykle utalentowanych piłkarzy, którzy robią coraz większą furorę w światowej piłce.

Jednym z takich graczy bez dwóch zdań jest Mathys Tel, który został sprowadzony do klubu ze stolicy Bawarii latem 2023 roku z francuskiego zespołu Stade Rennes za kwotę około 20 milionów euro.

Przypominamy zarazem, że jakiś czas temu Francuz podpisał z Bayernem kontrakt, który obecnie obowiązuje do końca czerwca 2029 roku. Mimo przedłużenia umowy z FCB, w mediach co rusz pojawiają się jednak pogłoski, jakoby 19-latek rozważał zmianę otoczenia klubowego latem.

Ma to oczywiście związek z sytuacją trenerską w pierwszej drużynie rekordowego mistrza Niemiec. Jednakże jak zdradził dziś Gadiri Camara, czyli agent utalentowanego napastnika, niezależnie od tego, kto będzie prowadził „Die Roten” w przyszłym sezonie, Mathys jest w pełni oddany i skupiony na grze dla „Bawarczyków”.

− Mathys podpisał długoterminowy kontrakt ze swoim klubem. Jest w trakcie uczenia się od elity. Bierzemy róże, a wraz z nimi ciernie. Analizujemy siebie, pracujemy i idziemy naprzód – powiedział Camara.

− Bez względu na to, kto będzie trenerem w przyszłym sezonie, Mathys będzie dostępny i będzie kontynuował naukę, aby zdobyć swoją chwałę i tytuły, na które wszyscy w Monachium czekają. To jego jedyne zmartwienie po pouczającym sezonie. Jest w 1000 procentach Mia san mia i jest z tego dumny – podsumował agent Francuza.

Mathys Tel w bieżącym sezonie 2023/2024 miał okazję wystąpić w 40 meczach o stawkę, zaś jego dorobek w tym czasie to 9 bramek oraz 5 asyst.


Źródło: TZ
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...