DieRoten.pl

Wczorajszego dnia Bayern Monachium potwierdził oficjalnie, że Serge Gnabry został wypożyczony na rok do TSG Hoffenheim. Jak się okazuje wkrótce los Niemca może podzielić inny młody zawodnik Bayernu.

reklama

Uwaga!

Prawdopodobnie używasz wtyczki blokującej wyświetlanie reklam. Wyłączając adblocka (albo podobny system) przyczyniasz się do rozwoju DieRoten.pl i sprawiasz, że portal z miesiąca na miesiąc staje się coraz lepszy.
Jeśli uważasz, że któraś reklama jest uciążliwa proszę skorzystaj z formularza kontaktowego i daj nam znać.

Z góry dzięki

Z najnowszych doniesień hiszpańskiej "A Bola" mogliśmy się dowiedzieć, że Renato Sanches może trafić na wypożyczenie do swojego byłego klubu, czyli Benfiki Lizbony.

Prezydent Benfiki − Luís Filipe Vieira − miał nawet poczynić pierwsze kroki w sprawie ewentualnego pozyskania Portugalczyka. Działacz portugalskiego zespołu miał nawet rozmawiać już z Renato Sanchesem na temat jego powrotu.

Vieira wedle owych doniesień miał przekonać Renato, że powrót do jego domu będzie najlepszą okazją, aby ratować jego karierę.

Co więcej agent Renato a także Jamesa Rodrigueza − Jorge Mendes − może mieć także udział w ewentualnym wypożyczeniu młodego pomocnika do Benfiki. Agent pomógł "Bawarczykom" w sprowadzeniu Jamesa, dlatego też w zamian Mendes będzie chciał, aby Bayern zgodził się na wypożyczenie Renato do swojego byłego klubu.

Wyceniany na 22 miliony euro pomocnik w minionym sezonie nie mógł mówić o zbyt dużej ilości minut spędzonych na boiskach − 19-latek wystąpił łącznie w 25 spotkaniach, zaliczając tym samym 903 minuty. Wielu ekspertów jest przekonanych, że wysłanie Renato na wypożyczenie będzie najlepszym rozwiązaniem.

źródło: A Bola

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (7)

reklama15.07.2017 23:07
ŻADNE WYPOŻYCZENIE!!
15.07.2017 18:55
Hoffe, Lipsk lub Gladbach, stawiają na młodych zawodników, myślę, że tam by się odnalazł.
15.07.2017 14:44
wypożyczenie tylko do Niemiec , chyba że Milan ale to wtedy z obowiązkowym wykupem
15.07.2017 12:12
Jeśli mamy go wypożyczać to tylko i wyłącznie do BL.
15.07.2017 11:43
Możliwe że Milan go wypożyczy i wykupi za 40 mln
15.07.2017 11:41
Wypożyczyć gdziekolwiek! Mamy komplet w pomocy, a za niego i za Gnarbiego powinniśmy sprowadzić jeszcze 1/2 zawodników.
15.07.2017 11:31
No to jest bez sensu. On ma problemy z aklimatyzacją w Niemczech

reklama

reklama