DieRoten.pl

Adler: Lahm z pewnością wróci na ważne stanowisko

05.06.2017, 11:10:40
Ł. Skwiot

Przyszły sezon w wykonaniu Bayernu Monachium nie będzie już taki sam, gdyż jak dobrze wiemy swoją jakże bogatą karierę zakończył nie tak dawno temu Philipp Lahm.

Legendarny kapitan Bayernu Monachium mimo usilnych prób nie dał się przekonać do pozostania jeszcze co najmniej jednego roku w zespole – wraz z ostatnią kolejką Bundesligi przeciwko SC Freiburg Lahm zakończył swoją karierę.

W swojej karierze Philipp miał okazję grać z wieloma znakomitymi zawodnikami z całego piłkarskiego globu. Lahm miał okazję również grać z wieloma różnymi kolegami w niemieckiej reprezentacji narodowej – jednym z nich był Rene Adler.

Niemiecki golkiper podczas wywiadu udzielonego dla niemieckiego „Sport1” wypowiedział się na temat zakończenia kariery przez Philippa Lahma i jak sam zauważył były już kapitan „Dumy Bawarii” postąpił właściwie.

Zawsze pozostawaliśmy ze sobą w bardzo dobrych relacjach. On zawsze wysłuchiwał swoich kolegów i pomagał im kiedy zachodziła taka potrzeba – powiedział Rene Adler.

Swoją decyzją o zakończeniu kariery pokazał tylko jak ułożonym i pewnym siebie jest człowiekiem, co przecież pokazywał także w swojej grze. Philipp ma swoje hobby i rzeczy do robienia i zdaje sobie sprawę, że kiedyś przychodzi koniec kariery. On nie chce ciągnąć tego w nieskończoność – kontynuował golkiper.

Philipp i Lahm myślimy w ten sam sposób. Bardzo szanuję jego decyzję o zakończeniu kariery będąc w tak szczytowej formie – mówił dalej były numer jeden niemieckiej reprezentacji.

Od dłuższego czasu mówi się o przyszłości Lahma, który mógłby objąć stanowisko dyrektora sportowego w Bayernie Monachium. Adler jest przekonany, że prędzej czy później jego kolega powróci do świata piłki nożnej i obejmie ważne stanowisko.

Z całą pewnością zobaczymy Philippa Lahma ponownie w bardzo ważnej roli – zakończył Rene Adler.

źródło: Sport1
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)

reklama05.06.2017 22:52
"Philip i Lahm" - hahaha :D
05.06.2017 12:34
Ja też jestem pewny że prędzej niż później wróci, ale w jakiej roli? przypuszczam że sam zainteresowany jeszcze nie wie.

reklama