Adeyemi: Możemy wygrać z każdym

Kilka dni temu, swoje pierwsze spotkanie w ramach 1/8 finału elitarnych rozgrywek Champions League rozegrali zawodnicy rekordowego mistrza Niemiec.

Koniec końców pojedynek na Red Bull Arenie w Salzburgu zakończył się remisem 1:1. Warto przy okazji podkreślić, że monachijczycy zdołali wyrównać dopiero w doliczonym czasie gry za sprawą Kingsleya Comana.

Tradycyjnie po zakończeniu meczu, w strefie mieszanej dla dziennikarzy na pytania odpowiadali piłkarze oraz trenerzy obu klubów. Wśród graczy RBS, swoje stanowisko przedstawił między innymi Nicolas Copaldo, który jest przekonany, że salzburczycy będą mieli duże szanse w rewanżu.

− To była niesamowita bitwa. Pierwsza połowa była bardzo mocna, ale drugie 45 było trudniejsze i Bayern miał kilka szans. Czuję się trochę jakby była to porażka, gdy straciliśmy bramkę w ostatniej minucie – powiedział Copaldo.

− Myślę jednak, że wykonaliśmy świetną robotę. Jesteśmy silną drużyną i mam wrażenie, że będziemy mieli duże szanse w drugim meczu – dodał Nicolas Copaldo.

Swoje zdanie w rozmowie dla „UEFA TV” wyraził również napastnik Red Bull Salzburg, a będąc dokładniejszym Karim Adeyemi, który zaliczył bardzo udany występ w pojedynku z ekipą rekordowego mistrza Niemiec i jest bardzo pewny siebie przed rewanżem z FCB.

− Nie jesteśmy zadowoleni z wyniku, ale nie możemy się doczekać drugiego meczu i na pewno będziemy gotowi. Nadal jestem pewny siebie. Jesteśmy młodzi i możemy wygrać z każdym zespołem – podsumował Karim Adeyemi.

Źródło: UEFA / RBS