1/2 Pucharu UEFA na Allianz Arena - skrót meczu

Czwartek, godzina 20:45, słowacki sędzia Lubos Michel użył gwizdka po raz pierwszy i mecz na Allianz Arena się rozpoczął. Na stadionie wrzawa, na boisku w piłkę grają tylko Bawarczycy, a przed telewizorami tysiące kibiców oglądających spotkanie. Kibice zarówno na stadionie jak i przed TV nie musieli długo czekać na otwarcie wyniku - w 18 minucie na raty z karnego piłkę do siatki kieruje Franck Ribery i gospodarze mogli odetchnąć. Niestety, szkoda że taką grę zespołu z Monachium oglądaliśmy tylko w pierwszej połowie.  W drugich 45. minutach do głosu doszli także piłkarze z Rosji i mecz się wyrównał, nie tylko na boisku, ale także po niefortunnej interwencji Lucio wynik remisowy widniał na tablicy świetlnej. Co prawda Bayern miał jeszcze swoje okazje jednak nie udało się strzelić drugiego gola. Lubos Michel w 92 minucie gwiżdże po raz ostatni i wynik zadowala tylko przyjezdnych z Petersburga... Czyżby powtórka z rozrywki z meczów z Getafe ? Miejmy nadzieję, że nie...

Wszystkie akcje oraz bramki można zobaczyć ściągając skrót z linku poniżej. Zapraszamy!