102.1 km/h do szczęścia!

Napastnik Miroslav Klose? On w lidze strzelił dwa gole. Król Strzelców sezonu 2007/2008 – Luca Toni? Strzelił tylko 3 bramki. Kto więc jest najlepszym strzelcem? Ten gracz, który jak dotąd 7 razy grał, ale ani razu od początku do końca: wspaniały Tim Borowski!

W meczu z Wolfsburgiem zaczął grac od 46 minuty, zastępując Mistrza Świata – Massimo Oddo. Zmienił w pomocy Ze Roberto, który zajął pozycje Christiana Lella, przechodzącego na prawą stronę obrony. 46 minuta – kluczowy moment meczu. FC Bayern w końcu rozkręciło się w poczynaniach ofensywnych!

63 minuta, podania do Miro Klose mija napastnika, na miejscu jest na szczęście Tim Borowski! Niewiarygodne 102,1 km/h! Tak szybko leciała piłka przy strzale, dającym FCB prowadzenie na 3:2!

Czwarty gol pomocnika w lidze, a co za tym idzie szczyt listy strzelców FCB! Tim Borowski, zmiennik, który zmienił oblicze meczu!

Źródło: bild.de