Szukaj
Z racji na trwającą przerwę do ligowych pojedynków, mistrzowie Niemiec na regenerację i przygotowania do kolejnego wyzwania w Bundeslidze będą mieli jeszcze 1,5 tygodnia.
W ubiegłą sobotę, mistrzowie Niemiec w pojedynku w ramach 20. kolejki niemieckiej Bundesligi, mierzyli się na wyjeździe z drużyną berlińskiej Herthy.
W okolicach połowy stycznia, przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęły pozostałe zespoły Bayernu Monachium − mowa tutaj o ekipach U-17, U-19 oraz U-23.
Potwierdziły się doniesienia niemieckiej prasy z dzisiejszego poranka − umowę z Bayernem Monachium przedłużył jeden z utalentowanych golkiperów Campusu − Lukas Schneller.
Dokładnie 9 stycznia rozpoczęła się kolejna edycja turnieju Pucharu Narodów Afryki, gdzie występuje dwóch graczy Bayernu Monachium.
Kolejne dobre wiadomości w sprawie sytuacji kadrowej monachijczyków, napływają do nas prosto z ośrodka treningowego FCB, który mieści się przy Saebener Strasse.
Niestety, ale jeśli doniesienia prasowe okażą się prawdziwe, to po zakończeniu sezonu 2021/22, klub ze stolicy Bawarii starci kolejnego zawodnika za darmo.
Na początku grudnia 2021 roku, rząd w Bawarii podjął decyzję o wprowadzeniu surowych restrykcji pandemicznych − wśród nich m. in. zakaz obecności kibiców na stadionach.
Kilka dni temu, monachijczycy w meczu dwudziestej kolejki niemieckiej Bundesligi mierzyli się na wyjeździe z drużyną berlińskiej Herthy BSC.
Z dniem 30 czerwca 2020 roku swoją jakże długą i bogatą przygodę z ekipą rekordowego mistrza Niemiec zakończył 33-letni Javi Martinez.
Niestety, ale jeśli wczorajsze doniesienia prasowe okażą się prawdziwe, to wraz z końcem sezonu 2021/22, klub ze stolicy Bawarii opuści kolejny defensor...
Jak już dobrze wiemy, od początku grudnia minionego roku, w całej Bawarii obowiązuje zakaz wpuszczania na trybuny obiektów sportowych kibiców. Ma to związek z szalejącą pandemią koronawirusa.
Za nami kolejny dzień zmagań na turnieju Pucharu Narodów Afryki, który oficjalnie rozpoczął się w niedzielę 9 stycznia 2022 roku (PNA potrwa do 6 lutego).
W ubiegłą sobotę zespół rekordowego mistrza Niemiec, gdzie trenerem jest Julian Nagelsmann, rozegrał dwudzieste spotkanie w ramach sezonu ligowego 2021/22.
Od kilkunastu dni jednym z głównych tematów związanych z klubem ze stolicy Bawarii jest dalsza przyszłość kapitana i numeru jeden w bramce FCB, czyli Manuela Neuera.
Jeśli pod uwagę weźmie się wszystkie zespoły Bayernu Monachium (od U-17 po pierwszą drużynę), to można w nich wyróżnić wielu młodych i niezwykle utalentowanych piłkarzy.
Na przestrzeni kilkunastu ostatnich dni, z pierwszą drużyną rekordowego mistrza Niemiec miało okazję trenować kilku młodych i utalentowanych graczy z Campusu.
Nie dalej jak w ubiegłą sobotę, klub ze stolicy Bawarii rozegrał swoje dwudzieste spotkanie w ramach rozgrywek niemieckiej 1. Bundesligi w sezonie 2021/22.
Niestety, ale jeśli ostatnie informacje niemieckiej prasy się potwierdzą, to w letnim okienku transferowym monachijczycy stracą kolejnego zawodnika na zasadzie wolnego transferu.