Można wymieniać prawie wszystkich piłkarzy co do tej bomby, czas pokaże... FCB !
08.05.2012 21:08
Czterech (oprócz 2 pewnych) transferów można się chyba spodziewać, ale zobaczymy...
08.05.2012 20:47
Nowy bramkarz, Mertens, Giroud i można powoli zaczynać sezon wg mnie :)
08.05.2012 20:41
No to lepiej jakby było wiadomo przed EURO jaka kadra na przyszły sezon będzie, bo już paru piłkarzy zaraz opuści Bayern...
08.05.2012 20:38
Albo czekają po EURO, aż ktoś wystrzeli z formą... zobaczymy chociaż hmm lepiej teraz wg mnie skompletować kadrę jeszcze przed EURO i było by wiadomo co i jak... FCB !
08.05.2012 20:35
Bardzo możliwe, że ta bomba transferowa może zostać sfinalizowana w ostatnim dniu okienka transferowego, a co do Mertensa to dobra alternatywa bo i Arjen i Franek mieliby dobrych zmienników :) FCB !
08.05.2012 20:24
Rywal Bayernu, BVB może stracić kolejny filar po pewnym odejściu po tym sezonie Kagawy i Lucasa do tego grona może dołączyć Piszczek... FCB !
08.05.2012 16:23
Oprócz Daniela to Hans, Ivica, Takashi i Breno? odejdą z klubu, czyli muszą być kolejne transfery oprócz 2 zaklepanych a kolejny to bardzo prawdopodobny transfer Giroud i po nim następny chyba jakiś... FCB !
08.05.2012 13:09
Z tego co wyczytałem ze strony Tz to kandydatem nr 1 do kupna na pozycję napastnika jest Oliver Giroud z zespołu lidera ligi francuskiej :)
08.05.2012 12:29
Powodzenia :) FCB !
08.05.2012 10:51
Wiadomo, że nikt już nie zniesie kolejnej przegranej z BVB, a w tym przypadku w finale (to coś więcej niż znieść puchar dla Bayernu) FCB !
08.05.2012 10:47
Gratulacje dla kapitana :) FCB !
08.05.2012 10:44
A skład taka wiadomość, że Mertens chcę grać w Bayernie ?
07.05.2012 21:24
Sezon długi dlatego Emre bym nie wypożyczał, a jeśli nawet by za dużo nie grał to zawsze można go przesunąć do 2 zespołu... FCB !
07.05.2012 16:38
Niech się chłopak wykaże w Bayernie, bo po co stawiać go na straty :) FCB !
07.05.2012 15:28
Oby forma rosła mu z dnia na dzień w Bayernie :) FCB !
07.05.2012 14:33
No nie wiem czy tylko Chelsea w głowach piłkarzy Bayernu, bo kolejny raz przegrać z BVB i to w finale PN (ważniejsza LM oczywiście wg mnie) ale honor już nie pozwala na to i oby się teraz udało a na Chelsea przyjdzie czas po finale... FCB !
07.05.2012 11:48
Co prawda to prawda na ten poziom co jest w polskiej lidze to jedynie LE z małymi trudnościami, ale taka rzeczywistość...
07.05.2012 11:42
Tak poza tematem, ale jeśli chodzi o mistrza Polski to... z całym szacunkiem dla Śląska, ale polska drużyna na grę LM poczeka kolejny rok, bo jakby była to jeszcze Legia (może zamieszają znów w LE) to jakieś szanse jeszcze są, ale w Śląsk to niestety nie...
07.05.2012 11:17
Ja był to zrozumiał w kontekście pół żartem, pół serio :) FCB !
07.05.2012 11:13
David wie, że teraz może być czas Bayernu a nie Barcelony w Europie i jego słowa "że nie da się przez to ogłupić" mówią wszystko :) FCB !
07.05.2012 11:11
Z tego co wiem to takie same domowe koszulki będą na kolejny sezon :) FCB !
06.05.2012 21:14
I na kanale Orange Sport od godz. 19:20 finał PN :)
06.05.2012 18:05
Gonzalo zostaje w Madrycie (tak wynika ze strony Realu) -> http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=39292
06.05.2012 18:02
Warto oprócz Giroud zwrócić uwagę na Dost'a (Heerenveen) ponad 30 bramke w lidze holenderskiej :) FCB !
06.05.2012 15:48
Nie ma sensu pisania, że Bayern przegra z Chelsea bo tak samo Bayern miał przegrać z Realem, a wiemy jak wyszło (finał rządzi się swoimi prawami tylko z lekką przewagą dla Bayernu bo grają na swoim stadionie i sami piłkarze wiedzą o co grają - nie tylko zaprezentowania się przed własną publicznością) i tyle w tym temacie... FCB !
06.05.2012 12:45
Borek na eurosporcie 2 zwiastuje, że BVB wygra z Bayernem... no comments
05.05.2012 17:31
Sezon dla Bayernu w BL kończył się po meczu BVB, ale teraz przed Bayernem dwa bardzo ważne finały i oby wygrane (trzeba mocno w to wierzyć :) FCB !
05.05.2012 17:25
Jak Oli Kahn powiedział "dobrze, że jest BVB" i nie trudno się z nim nie zgodzić, bo to wymusi na Bayernie aby kolejny sezon był zupełnie, inny i lepszy...
05.05.2012 17:19
matej1999 -> święta prawda, każdy mądry a większość z nas by nie strzeliła tyle goli co Gomez...
05.05.2012 17:12
vivi -> jak jesteś taki mądry i uczony to strzel tyle bramek co Gomez to pogadamy, a nie się wymądrzasz bo tak najlepiej...
05.05.2012 17:06
vivi -> Mario nierobem, a jak strzeli w finale LM lub PN to jest wspaniały ? Trochę więcej dystansu...
05.05.2012 17:02
O to chodzi te bramki Gomeza w BL i LM z nieba się wzięły... heh
05.05.2012 16:59
Ten mecz to jest mecz za przeproszeniem o gówno, a tu już komentarze że w finale LM nie mamy szans ? Szkoda już komentować i trochę luzu dla niektórych...
05.05.2012 16:55
A niektórzy zejdzie z Gomeza, bo aż żal tego czytać (dajcie już spokój, a jak w finale PN czy LM strzeli gola to jaki on wspaniały, żenada trochę)
05.05.2012 16:51
Chyba Gomez bardziej sobie ceni dobro drużyny niż indywidualne nagrody :)
05.05.2012 16:44
Przy takim wyniku Kolonia się załamie i będą chyba kolejne bramki dla Bayernu...
05.05.2012 16:43
Holender ma 1 brame więcej niż Mario...
05.05.2012 16:42
Odpowiedz Bayernu co do transferu Alaby do Barcelony (krótka i zrozumiała odpowiedz) -> http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-Hiszpania/alaba-do-barcy-ostra-odpowied-bayernu.html
05.05.2012 16:37
piechot10 no właśnie -> Tak poza tematem to tak przez 15 min oglądałem BVB i komentarz Borka z kimś tam "Lewandowskiemu, Piszczkowi i Błaszczykowskiemu należy się pomnik, bo robią więcej niż politycy dla Polski" i trochę już przesada jakby nie wiadomo jacy bohaterowie byli... ciekawe czy tak na EURO będą grać oby, albo w BVB dadzą z siebie wszystko a dla reprezentacji nic...
05.05.2012 16:32
Tak poza tematem to tak przez 15 min oglądałem BVB i komentarz Borka z kimś tam "Lewandowskiemu, Piszczkowi i Błaszczykowskiemu należy się pomnik, bo robią więcej niż politycy dla Polski" i trochę już przesada jakby nie wiadomo jacy bohaterowie byli... ciekawe czy tak na EURO będą grać oby, albo w BVB dadzą z siebie wszystko a dla reprezentacji nic...
05.05.2012 16:24
Tak poza tematem to tak przez 15 min oglądałem BVB i komentarz Borka z kimś tam "Lewandowskiemu, Piszczkowi i Błaszczykowskiemu należy się pomnik, bo robią więcej niż politycy dla Polski" i trochę już przesada jakby nie wiadomo jacy bohaterowie byli... ciekawe czy tak na EURO będą grać oby, albo w BVB dadzą z siebie wszystko a dla reprezentacji nic...
05.05.2012 16:17
Co raz bardziej jest to mało prawdopodobne, że Gonzalo będzie zawodnikiem Bayernu nigdy nic nie wiadomo ale dla powoli temat zamnknięty...
05.05.2012 14:05
Można było się spodziewać, że taki scenariusz może się nie udać i czyżby wraca temat Francuza do ataku, a może media to media a rzeczywistość może być inna i Argentyńczyk zasili Bayern tego się nie dowiemy, bo tak na razie to spekulacje jedyna pewna rzecz jest taka że Giroud jest obserwowany przez Bayern :) FCB !
05.05.2012 13:31
Znając politykę transferową Bayernu to raczej te 30 mln rozłożyli by na Giroud, Belhande i kogoś jeszcze no, ale ie wiemy co siedzi w głowie Uliego i spółki :) FCB !
05.05.2012 12:50
Bayern by może chciał tylko Real go tak łatwo nie puści, a jak puści to zażyczy sobie za niego jakieś 50 mln i wtedy wiadomo co by było... nic
05.05.2012 12:33
Jak któraś ze stron nie zaprzeczy to będzie to trwało :) FCB !
05.05.2012 12:28
Jeśli Bayern by grał od nowego sezonu 2 napastnikami (ale to praktycznie nie możliwe) to musieli by albo nie wypożyczać Nilsa albo kupić kolejnego napastnika wg...
05.05.2012 12:14
Zobaczymy jak to się potoczy, ale Real tak łatwo nie puści Gonzalo więc sytuacja się odwraca i znów może być temat Giroud... czas pokaże :) FCB !
05.05.2012 12:06
Ale trzeba przyznać, że jeszcze jeden pomocnik po odejściu Pranjic'a by się przydał :) FCB !
05.05.2012 12:02
Nie Holender, a Urugwajczyk może zasilić Bayern -> http://www.bundesliga.pl/aktualnosci/7154/Bayern+i+Wolfsburg+zainteresowane+zawodnikiem+Bolonii
05.05.2012 10:43
No jeśli ma być to bomba transferowa na atak to należy się przyzwyczajać powoli, że jednak przyjdzie Argentyńczyk z Realu(tylko czy pogodzi się z rolą rezerwowego i czy Real go puści ?) a nie Francuz bo z medialnego punktu widzenia więcej pisano by o przyjściu Higuain'a niż o zakupie Giroud...
05.05.2012 10:39
Bayern zakupi napastnika i tak to będzie za mało, bo wiadomo że Pranjic odchodzi a Arjen lub Franek musi mieć jakiegoś zastępce w razie czego jest Szwajcar i potrzebny jest pomocnik jeszcze jeden i tu ciekawostka -> http://www.bundesliga.pl/aktualnosci/7154/Bayern+i+Wolfsburg+zainteresowane+zawodnikiem+Bolonii
05.05.2012 10:29
Już na onecie zwiastują transfer Gonzalo do Bayernu (choć nie można im do końca wierzyć) -> http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/bayern-monachium-chce-sciagnac-gonzalo-higuaina,1,5122362,wiadomosc.html
05.05.2012 10:23
I raczej pewne jest to, że 3 zakupem i to jeszcze przed Euro będzie napastnik :) FCB !
04.05.2012 22:55
Teraz pytanie czy Giroud czy Higuain dołączy do Bayernu, bo jeden i drugi chce grać w Monachium... na którego Uli i spółka się zdecyduje tego dowiemy się w najbliższej przyszłości :) FCB !
04.05.2012 22:49
Po to dociera się do finału, żeby wygrać :) FCB !
04.05.2012 21:09
No racja w sumie, ale możemy tylko dyskutować bo jedno by chcieli Giroud drudzy Higuain'a a tak naprawdę to Uli i spółka podejmą decyzję kto zasili Bayern i byle by to był bardzo dobry zmiennik Mario :) FCB !
04.05.2012 18:49
Tak samo jak nie wiadoma to Argetyńczyk, bo jakby był taki dobry to wygryzł by ze składu Benzeme :) FCB !
04.05.2012 18:44
Każdy z Nas wie, że Bayern ma kasę i aż tak oszczędzać nie musi, ale nasuwa się pytanie czy potrzebny jest Higuain ? Czy nie lepiej Giroud (może się za bardzo czepiłem Francuza, żeby przyszedł ale wg mnie będzie lepszym rozwiązaniem)
04.05.2012 18:35
Higuain może i by chciał grać w Bayernie, ale Real by chciał za niego ze 30 mln a Bayern jak wiadomo nie pali się do tego żeby tyle dać kasy, także GIROUD, GIROUD I JESZCZE RAZ FRANCUZ :)
04.05.2012 18:30
Ja też mam nadzieję, że mają wszystko pod kontrolą i obserwują każdego zawodnika który ma przyjść do Bayernu :) FCB !
04.05.2012 18:07
Za 15 mln to otwarcie można kupić Giroud (piłkarz dobrze rokujący) :) FCB !
04.05.2012 17:45
I tak i nie, bo obserwowanych piłkarzy może ktoś zabrać z przed nosa i wtedy się może żałować :) FCB !
04.05.2012 17:43
Holender też jakoś nie będzie chciał być rezerwowym, więc odpada :) FCB !
04.05.2012 17:23
Oczywiście, że Giroud wystarczy bo on też przecież może powalczyć z Mario a po co Gonzalo miałby przyjść ? Ale jeśli to ma być bomba to jest duże prawdopodobieństwo że będzie graczem Bayernu chociaż wole Francuza... FCB !
04.05.2012 16:41
Czyli Jupp rozwiał nadzieję, że Sahin przyjdzie :) FCB !
04.05.2012 16:31
No niewątpliwe Giroud tańsza opcja i nawet wg mnie lepsza, ale można by dyskutować, a Gonzalo chciałby przejść do takiego klubu gdzie by grał w 11 także chyba nie po drodze by jemu było do Bayernu :) FCB !
04.05.2012 14:09
Już tyle nazwisk się przebiło, że nie wiadomo kto będzie tą bombą a jeśli chodzi o atak to na początek wysuwa się Oliver Giroud jednak, chyba że Uli planuje coś innego ale za Argentyńczyka trzeba by było dać z ponad 30 mln i niech już kupują jak najszybciej tego napastnika bo już o tych nazwisk można zgłupieć hehe :) FCB !
04.05.2012 13:34
Nie ma szans, żeby David odszedł z Bayern co to to nie :) FCB !
04.05.2012 12:49
Liga total to co innego wiadomo niż Audi Cup (wyższy poziom) FCB !
04.05.2012 12:20
Więc ewentualnie do ściągnięcia tylko Turek :) FCB !
03.05.2012 21:39
No nie zapeszajmy, że Giroud już w Bayernie ;p ale można powiedzieć to co się czyta ostatnio, że blisko jest... poczekajmy na oficjalne info :) FCB !
03.05.2012 21:21
Bayern to Bayern :) bardziej przyjdzie Sahin niż pozostali...
03.05.2012 21:19
Oprócz Sahina jeszcze Diarra, Altintop, Gonzalo, Kaka, Albiol i Carvalho...
03.05.2012 21:09
Z finansowego punktu widzenia na pewno zrobił krok do przodu, ale przejście do Realu z BVB jednak było błędem nie ma co się oszukiwać i wiedział jaka to rywalizacja pod względem fizycznym (miał kontuzje i może dlatego, ale gdzieś może nie przekonał Mourinho) także krokiem do przodu będzie powrót do BL...
03.05.2012 20:48
Gra co 3 dni to jest gra jak w transie i tego zmęczenia się pewnie nie czuje :) FCB !
03.05.2012 20:06
pele -> Sahin zdradził BVB jak odchodził do Realu także kibice z Dortmundu piszą brednie i żeby się nie zdziwili jak przyjdzie do Bayernu :) FCB !
03.05.2012 19:38
To może być kolejny zawodnik, który wzmocni Bayern a szanse na to rosną :) FCB !
03.05.2012 19:35
Podobna sytuacja była z Boatengiem w City, a w Bayernie gra bardzo dobrze więc możliwe, że było tak samo jak z Jerome :) FCB !
03.05.2012 18:04
Ale piszemy teoretycznie jakby mogło być :)
03.05.2012 17:53
Wg mnie na Puchar Ligi Jupp powinien wystawić tych piłkarz nowych lub drugiego planu żeby się powoli ogrywali (zobaczyli jakim stylem Bayern gra itp)...
03.05.2012 17:51
Macie rację, ale mówić że sam finał Bayernowi wystarczy to jakoś to dziwnie brzmi... FCB !
03.05.2012 17:47
Adi-fantasti -> masz rację, po wygraniu LM rusza machina i Bayern będzie grał oprócz Ligi, LM i PN to jeszcze SPE i KMŚ, a do tego potrzebna jest silna ławka rezerwowych także Bayern musi się wzmocnić jeśli chcę znów zaistnieć w przyszłym sezonie :) FCB !
03.05.2012 17:46
Nie byłby to głupi transfer wręcz przeciwnie, ale czas pokaże :) FCB !
03.05.2012 17:39
No tak to jest jak media robią sensację i piszą, że Arjen odejdzie z Bayernu bo coś tam itp, itd... Bayern wiedział od początku pewnie jak Arjen się zachowa i podpisał :) FCB !
03.05.2012 17:31
Kibice Bayernu wierzą, że Bayern wygra i odwrotnie ale wszystko wyjaśni się na boisku i każdy przed meczem będzie wierzył, że jego drużyna wygra :) FCB !
03.05.2012 15:50
Gra na boisku to co innego niż interesy i móc szansę zarobić, a takim razie żaden klub by nie sprzedawał jakby się miał sugerować takim czynnikiem :) FCB !
03.05.2012 15:48
No jeśli Bayernowi wystarczyło by tylko zagrać w finale w swoim stadionie to szkoda było by ich gry z Realem (Marin nie wie co mówi) FCB !
03.05.2012 15:43
Realowi różnicy by nie robiło czy by go sprzedali do Bayernu czy gdzieś indziej byle by zarobić :) FCB !
03.05.2012 15:37
Może Uli miał na myśli Sahina jako tą bombe transferową (może to się wydawać bardzo logiczne, bo w Realu nie ma pewnie co szukać), a jeśli Bayern chce grać w następnym sezonie o potrójną koronę silna ławka rezerwowych mile widziana i wcale nie trzeba by nikogo wypożyczać np. Emre Cana... FCB !
03.05.2012 15:34
Coraz to ciekawiej się robi jeśli chodzi o nazwiska kto miałby zagrać w Bayernie... Sahin jak najbardziej tak i pewnie sam Turek trochę żałuje, że przeszedł do Realu, a w Bayernie miałby okazje się odrodzić i grać na wysokim poziomie tak jak to było w BVB :) FCB !
03.05.2012 15:20
W Bayernie mu nie wyszło, no bywa :)
03.05.2012 10:48
Nie róbmy sobie nadziei, że do Bayernu przyjdzie piłkarz pokroju Dżeko (mało prawdopodobne) czy np. Gonzalo z Realu... chyba, że ktoś uprzedzi Bayern i Giroud przejdzie gdzie indziej, ale Bayern wie co robi i trzyma rękę na pulsie także Francuz priorytetem stał się na linie ataku...
02.05.2012 17:05
No Bayern pewnie Belga nie kupi, bo kosztuje ponad 30 mln (tyle trzeba by dać) i prędzej pójdzie do M - City, United czy PSG... będzie może szukał kogoś innego na pomoc jeśli byłby taki piłkarz potrzebny na tą pozycje...
02.05.2012 13:33
Tylko taki Dżeko czy Hunter na pewno by nie siedział na ławie, a poza Tym Oni kosztują ponad 20 mln a Oliver jakieś ponad 10 mln więc jak nie Pizarro i nie Dżeko to wychodzi na to, że Francuz bo kto niby jeszcze inny (ktoś by się znalazł może tylko pytanie czy za takie pieniądze)
02.05.2012 11:50
Bayern potrzebuje Arjena, a Arjen Bayernu :) FCB !
02.05.2012 11:44
Nils raczej na pewno zostanie wypożyczony, a Bayern na kolejny sezon będzie grał pewnie 1 napadziorem także 2 napastnik byłby Giroud i w razie czego 3 Muller (taki scenariusz możliwy)
02.05.2012 11:40
Liga francuska to nie 2 liga niemiecka, a Giroud na pewno lepszy jest od Nilsa i jak Bayern zacznie działać szybko to go kupią :) FCB !
To się Liverpool rozszalał...
08.05.2012 21:30
Można wymieniać prawie wszystkich piłkarzy co do tej bomby, czas pokaże... FCB !
08.05.2012 21:08
Czterech (oprócz 2 pewnych) transferów można się chyba spodziewać, ale zobaczymy...
08.05.2012 20:47
Nowy bramkarz, Mertens, Giroud i można powoli zaczynać sezon wg mnie :)
08.05.2012 20:41
No to lepiej jakby było wiadomo przed EURO jaka kadra na przyszły sezon będzie, bo już paru piłkarzy zaraz opuści Bayern...
08.05.2012 20:38
Albo czekają po EURO, aż ktoś wystrzeli z formą... zobaczymy chociaż hmm lepiej teraz wg mnie skompletować kadrę jeszcze przed EURO i było by wiadomo co i jak... FCB !
08.05.2012 20:35
Bardzo możliwe, że ta bomba transferowa może zostać sfinalizowana w ostatnim dniu okienka transferowego, a co do Mertensa to dobra alternatywa bo i Arjen i Franek mieliby dobrych zmienników :) FCB !
08.05.2012 20:24
Rywal Bayernu, BVB może stracić kolejny filar po pewnym odejściu po tym sezonie Kagawy i Lucasa do tego grona może dołączyć Piszczek... FCB !
08.05.2012 16:23
Oprócz Daniela to Hans, Ivica, Takashi i Breno? odejdą z klubu, czyli muszą być kolejne transfery oprócz 2 zaklepanych a kolejny to bardzo prawdopodobny transfer Giroud i po nim następny chyba jakiś... FCB !
08.05.2012 13:09
Z tego co wyczytałem ze strony Tz to kandydatem nr 1 do kupna na pozycję napastnika jest Oliver Giroud z zespołu lidera ligi francuskiej :)
08.05.2012 12:29
Powodzenia :) FCB !
08.05.2012 10:51
Wiadomo, że nikt już nie zniesie kolejnej przegranej z BVB, a w tym przypadku w finale (to coś więcej niż znieść puchar dla Bayernu) FCB !
08.05.2012 10:47
Gratulacje dla kapitana :) FCB !
08.05.2012 10:44
A skład taka wiadomość, że Mertens chcę grać w Bayernie ?
07.05.2012 21:24
Sezon długi dlatego Emre bym nie wypożyczał, a jeśli nawet by za dużo nie grał to zawsze można go przesunąć do 2 zespołu... FCB !
07.05.2012 16:38
Niech się chłopak wykaże w Bayernie, bo po co stawiać go na straty :) FCB !
07.05.2012 15:28
Oby forma rosła mu z dnia na dzień w Bayernie :) FCB !
07.05.2012 14:33
No nie wiem czy tylko Chelsea w głowach piłkarzy Bayernu, bo kolejny raz przegrać z BVB i to w finale PN (ważniejsza LM oczywiście wg mnie) ale honor już nie pozwala na to i oby się teraz udało a na Chelsea przyjdzie czas po finale... FCB !
07.05.2012 11:48
Co prawda to prawda na ten poziom co jest w polskiej lidze to jedynie LE z małymi trudnościami, ale taka rzeczywistość...
07.05.2012 11:42
Tak poza tematem, ale jeśli chodzi o mistrza Polski to... z całym szacunkiem dla Śląska, ale polska drużyna na grę LM poczeka kolejny rok, bo jakby była to jeszcze Legia (może zamieszają znów w LE) to jakieś szanse jeszcze są, ale w Śląsk to niestety nie...
07.05.2012 11:17
Ja był to zrozumiał w kontekście pół żartem, pół serio :) FCB !
07.05.2012 11:13
David wie, że teraz może być czas Bayernu a nie Barcelony w Europie i jego słowa "że nie da się przez to ogłupić" mówią wszystko :) FCB !
07.05.2012 11:11
Z tego co wiem to takie same domowe koszulki będą na kolejny sezon :) FCB !
06.05.2012 21:14
I na kanale Orange Sport od godz. 19:20 finał PN :)
06.05.2012 18:05
Gonzalo zostaje w Madrycie (tak wynika ze strony Realu) -> http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=39292
06.05.2012 18:02
Warto oprócz Giroud zwrócić uwagę na Dost'a (Heerenveen) ponad 30 bramke w lidze holenderskiej :) FCB !
06.05.2012 15:48
Nie ma sensu pisania, że Bayern przegra z Chelsea bo tak samo Bayern miał przegrać z Realem, a wiemy jak wyszło (finał rządzi się swoimi prawami tylko z lekką przewagą dla Bayernu bo grają na swoim stadionie i sami piłkarze wiedzą o co grają - nie tylko zaprezentowania się przed własną publicznością) i tyle w tym temacie... FCB !
06.05.2012 12:45
Borek na eurosporcie 2 zwiastuje, że BVB wygra z Bayernem... no comments
05.05.2012 17:31
Sezon dla Bayernu w BL kończył się po meczu BVB, ale teraz przed Bayernem dwa bardzo ważne finały i oby wygrane (trzeba mocno w to wierzyć :) FCB !
05.05.2012 17:25
Jak Oli Kahn powiedział "dobrze, że jest BVB" i nie trudno się z nim nie zgodzić, bo to wymusi na Bayernie aby kolejny sezon był zupełnie, inny i lepszy...
05.05.2012 17:19
matej1999 -> święta prawda, każdy mądry a większość z nas by nie strzeliła tyle goli co Gomez...
05.05.2012 17:12
vivi -> jak jesteś taki mądry i uczony to strzel tyle bramek co Gomez to pogadamy, a nie się wymądrzasz bo tak najlepiej...
05.05.2012 17:06
vivi -> Mario nierobem, a jak strzeli w finale LM lub PN to jest wspaniały ? Trochę więcej dystansu...
05.05.2012 17:02
O to chodzi te bramki Gomeza w BL i LM z nieba się wzięły... heh
05.05.2012 16:59
Ten mecz to jest mecz za przeproszeniem o gówno, a tu już komentarze że w finale LM nie mamy szans ? Szkoda już komentować i trochę luzu dla niektórych...
05.05.2012 16:55
A niektórzy zejdzie z Gomeza, bo aż żal tego czytać (dajcie już spokój, a jak w finale PN czy LM strzeli gola to jaki on wspaniały, żenada trochę)
05.05.2012 16:51
Chyba Gomez bardziej sobie ceni dobro drużyny niż indywidualne nagrody :)
05.05.2012 16:44
Przy takim wyniku Kolonia się załamie i będą chyba kolejne bramki dla Bayernu...
05.05.2012 16:43
Holender ma 1 brame więcej niż Mario...
05.05.2012 16:42
Odpowiedz Bayernu co do transferu Alaby do Barcelony (krótka i zrozumiała odpowiedz) -> http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-Hiszpania/alaba-do-barcy-ostra-odpowied-bayernu.html
05.05.2012 16:37
piechot10 no właśnie -> Tak poza tematem to tak przez 15 min oglądałem BVB i komentarz Borka z kimś tam "Lewandowskiemu, Piszczkowi i Błaszczykowskiemu należy się pomnik, bo robią więcej niż politycy dla Polski" i trochę już przesada jakby nie wiadomo jacy bohaterowie byli... ciekawe czy tak na EURO będą grać oby, albo w BVB dadzą z siebie wszystko a dla reprezentacji nic...
05.05.2012 16:32
Tak poza tematem to tak przez 15 min oglądałem BVB i komentarz Borka z kimś tam "Lewandowskiemu, Piszczkowi i Błaszczykowskiemu należy się pomnik, bo robią więcej niż politycy dla Polski" i trochę już przesada jakby nie wiadomo jacy bohaterowie byli... ciekawe czy tak na EURO będą grać oby, albo w BVB dadzą z siebie wszystko a dla reprezentacji nic...
05.05.2012 16:24
Tak poza tematem to tak przez 15 min oglądałem BVB i komentarz Borka z kimś tam "Lewandowskiemu, Piszczkowi i Błaszczykowskiemu należy się pomnik, bo robią więcej niż politycy dla Polski" i trochę już przesada jakby nie wiadomo jacy bohaterowie byli... ciekawe czy tak na EURO będą grać oby, albo w BVB dadzą z siebie wszystko a dla reprezentacji nic...
05.05.2012 16:17
Co raz bardziej jest to mało prawdopodobne, że Gonzalo będzie zawodnikiem Bayernu nigdy nic nie wiadomo ale dla powoli temat zamnknięty...
05.05.2012 14:05
Można było się spodziewać, że taki scenariusz może się nie udać i czyżby wraca temat Francuza do ataku, a może media to media a rzeczywistość może być inna i Argentyńczyk zasili Bayern tego się nie dowiemy, bo tak na razie to spekulacje jedyna pewna rzecz jest taka że Giroud jest obserwowany przez Bayern :) FCB !
05.05.2012 13:31
Znając politykę transferową Bayernu to raczej te 30 mln rozłożyli by na Giroud, Belhande i kogoś jeszcze no, ale ie wiemy co siedzi w głowie Uliego i spółki :) FCB !
05.05.2012 12:50
Bayern by może chciał tylko Real go tak łatwo nie puści, a jak puści to zażyczy sobie za niego jakieś 50 mln i wtedy wiadomo co by było... nic
05.05.2012 12:33
Jak któraś ze stron nie zaprzeczy to będzie to trwało :) FCB !
05.05.2012 12:28
Jeśli Bayern by grał od nowego sezonu 2 napastnikami (ale to praktycznie nie możliwe) to musieli by albo nie wypożyczać Nilsa albo kupić kolejnego napastnika wg...
05.05.2012 12:14
Zobaczymy jak to się potoczy, ale Real tak łatwo nie puści Gonzalo więc sytuacja się odwraca i znów może być temat Giroud... czas pokaże :) FCB !
05.05.2012 12:06
Ale trzeba przyznać, że jeszcze jeden pomocnik po odejściu Pranjic'a by się przydał :) FCB !
05.05.2012 12:02
Nie Holender, a Urugwajczyk może zasilić Bayern -> http://www.bundesliga.pl/aktualnosci/7154/Bayern+i+Wolfsburg+zainteresowane+zawodnikiem+Bolonii
05.05.2012 10:43
No jeśli ma być to bomba transferowa na atak to należy się przyzwyczajać powoli, że jednak przyjdzie Argentyńczyk z Realu(tylko czy pogodzi się z rolą rezerwowego i czy Real go puści ?) a nie Francuz bo z medialnego punktu widzenia więcej pisano by o przyjściu Higuain'a niż o zakupie Giroud...
05.05.2012 10:39
Bayern zakupi napastnika i tak to będzie za mało, bo wiadomo że Pranjic odchodzi a Arjen lub Franek musi mieć jakiegoś zastępce w razie czego jest Szwajcar i potrzebny jest pomocnik jeszcze jeden i tu ciekawostka -> http://www.bundesliga.pl/aktualnosci/7154/Bayern+i+Wolfsburg+zainteresowane+zawodnikiem+Bolonii
05.05.2012 10:29
Już na onecie zwiastują transfer Gonzalo do Bayernu (choć nie można im do końca wierzyć) -> http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/bayern-monachium-chce-sciagnac-gonzalo-higuaina,1,5122362,wiadomosc.html
05.05.2012 10:23
I raczej pewne jest to, że 3 zakupem i to jeszcze przed Euro będzie napastnik :) FCB !
04.05.2012 22:55
Teraz pytanie czy Giroud czy Higuain dołączy do Bayernu, bo jeden i drugi chce grać w Monachium... na którego Uli i spółka się zdecyduje tego dowiemy się w najbliższej przyszłości :) FCB !
04.05.2012 22:49
Po to dociera się do finału, żeby wygrać :) FCB !
04.05.2012 21:09
No racja w sumie, ale możemy tylko dyskutować bo jedno by chcieli Giroud drudzy Higuain'a a tak naprawdę to Uli i spółka podejmą decyzję kto zasili Bayern i byle by to był bardzo dobry zmiennik Mario :) FCB !
04.05.2012 18:49
Tak samo jak nie wiadoma to Argetyńczyk, bo jakby był taki dobry to wygryzł by ze składu Benzeme :) FCB !
04.05.2012 18:44
Każdy z Nas wie, że Bayern ma kasę i aż tak oszczędzać nie musi, ale nasuwa się pytanie czy potrzebny jest Higuain ? Czy nie lepiej Giroud (może się za bardzo czepiłem Francuza, żeby przyszedł ale wg mnie będzie lepszym rozwiązaniem)
04.05.2012 18:35
Higuain może i by chciał grać w Bayernie, ale Real by chciał za niego ze 30 mln a Bayern jak wiadomo nie pali się do tego żeby tyle dać kasy, także GIROUD, GIROUD I JESZCZE RAZ FRANCUZ :)
04.05.2012 18:30
Ja też mam nadzieję, że mają wszystko pod kontrolą i obserwują każdego zawodnika który ma przyjść do Bayernu :) FCB !
04.05.2012 18:07
Za 15 mln to otwarcie można kupić Giroud (piłkarz dobrze rokujący) :) FCB !
04.05.2012 17:45
I tak i nie, bo obserwowanych piłkarzy może ktoś zabrać z przed nosa i wtedy się może żałować :) FCB !
04.05.2012 17:43
Holender też jakoś nie będzie chciał być rezerwowym, więc odpada :) FCB !
04.05.2012 17:23
Oczywiście, że Giroud wystarczy bo on też przecież może powalczyć z Mario a po co Gonzalo miałby przyjść ? Ale jeśli to ma być bomba to jest duże prawdopodobieństwo że będzie graczem Bayernu chociaż wole Francuza... FCB !
04.05.2012 16:41
Czyli Jupp rozwiał nadzieję, że Sahin przyjdzie :) FCB !
04.05.2012 16:31
No niewątpliwe Giroud tańsza opcja i nawet wg mnie lepsza, ale można by dyskutować, a Gonzalo chciałby przejść do takiego klubu gdzie by grał w 11 także chyba nie po drodze by jemu było do Bayernu :) FCB !
04.05.2012 14:09
Już tyle nazwisk się przebiło, że nie wiadomo kto będzie tą bombą a jeśli chodzi o atak to na początek wysuwa się Oliver Giroud jednak, chyba że Uli planuje coś innego ale za Argentyńczyka trzeba by było dać z ponad 30 mln i niech już kupują jak najszybciej tego napastnika bo już o tych nazwisk można zgłupieć hehe :) FCB !
04.05.2012 13:34
Nie ma szans, żeby David odszedł z Bayern co to to nie :) FCB !
04.05.2012 12:49
Liga total to co innego wiadomo niż Audi Cup (wyższy poziom) FCB !
04.05.2012 12:20
Więc ewentualnie do ściągnięcia tylko Turek :) FCB !
03.05.2012 21:39
No nie zapeszajmy, że Giroud już w Bayernie ;p ale można powiedzieć to co się czyta ostatnio, że blisko jest... poczekajmy na oficjalne info :) FCB !
03.05.2012 21:21
Bayern to Bayern :) bardziej przyjdzie Sahin niż pozostali...
03.05.2012 21:19
Oprócz Sahina jeszcze Diarra, Altintop, Gonzalo, Kaka, Albiol i Carvalho...
03.05.2012 21:09
Z finansowego punktu widzenia na pewno zrobił krok do przodu, ale przejście do Realu z BVB jednak było błędem nie ma co się oszukiwać i wiedział jaka to rywalizacja pod względem fizycznym (miał kontuzje i może dlatego, ale gdzieś może nie przekonał Mourinho) także krokiem do przodu będzie powrót do BL...
03.05.2012 20:48
Gra co 3 dni to jest gra jak w transie i tego zmęczenia się pewnie nie czuje :) FCB !
03.05.2012 20:06
pele -> Sahin zdradził BVB jak odchodził do Realu także kibice z Dortmundu piszą brednie i żeby się nie zdziwili jak przyjdzie do Bayernu :) FCB !
03.05.2012 19:38
To może być kolejny zawodnik, który wzmocni Bayern a szanse na to rosną :) FCB !
03.05.2012 19:35
Podobna sytuacja była z Boatengiem w City, a w Bayernie gra bardzo dobrze więc możliwe, że było tak samo jak z Jerome :) FCB !
03.05.2012 18:04
Ale piszemy teoretycznie jakby mogło być :)
03.05.2012 17:53
Wg mnie na Puchar Ligi Jupp powinien wystawić tych piłkarz nowych lub drugiego planu żeby się powoli ogrywali (zobaczyli jakim stylem Bayern gra itp)...
03.05.2012 17:51
Macie rację, ale mówić że sam finał Bayernowi wystarczy to jakoś to dziwnie brzmi... FCB !
03.05.2012 17:47
Adi-fantasti -> masz rację, po wygraniu LM rusza machina i Bayern będzie grał oprócz Ligi, LM i PN to jeszcze SPE i KMŚ, a do tego potrzebna jest silna ławka rezerwowych także Bayern musi się wzmocnić jeśli chcę znów zaistnieć w przyszłym sezonie :) FCB !
03.05.2012 17:46
Nie byłby to głupi transfer wręcz przeciwnie, ale czas pokaże :) FCB !
03.05.2012 17:39
No tak to jest jak media robią sensację i piszą, że Arjen odejdzie z Bayernu bo coś tam itp, itd... Bayern wiedział od początku pewnie jak Arjen się zachowa i podpisał :) FCB !
03.05.2012 17:31
Kibice Bayernu wierzą, że Bayern wygra i odwrotnie ale wszystko wyjaśni się na boisku i każdy przed meczem będzie wierzył, że jego drużyna wygra :) FCB !
03.05.2012 15:50
Gra na boisku to co innego niż interesy i móc szansę zarobić, a takim razie żaden klub by nie sprzedawał jakby się miał sugerować takim czynnikiem :) FCB !
03.05.2012 15:48
No jeśli Bayernowi wystarczyło by tylko zagrać w finale w swoim stadionie to szkoda było by ich gry z Realem (Marin nie wie co mówi) FCB !
03.05.2012 15:43
Realowi różnicy by nie robiło czy by go sprzedali do Bayernu czy gdzieś indziej byle by zarobić :) FCB !
03.05.2012 15:37
Może Uli miał na myśli Sahina jako tą bombe transferową (może to się wydawać bardzo logiczne, bo w Realu nie ma pewnie co szukać), a jeśli Bayern chce grać w następnym sezonie o potrójną koronę silna ławka rezerwowych mile widziana i wcale nie trzeba by nikogo wypożyczać np. Emre Cana... FCB !
03.05.2012 15:34
Coraz to ciekawiej się robi jeśli chodzi o nazwiska kto miałby zagrać w Bayernie... Sahin jak najbardziej tak i pewnie sam Turek trochę żałuje, że przeszedł do Realu, a w Bayernie miałby okazje się odrodzić i grać na wysokim poziomie tak jak to było w BVB :) FCB !
03.05.2012 15:20
W Bayernie mu nie wyszło, no bywa :)
03.05.2012 10:48
Nie róbmy sobie nadziei, że do Bayernu przyjdzie piłkarz pokroju Dżeko (mało prawdopodobne) czy np. Gonzalo z Realu... chyba, że ktoś uprzedzi Bayern i Giroud przejdzie gdzie indziej, ale Bayern wie co robi i trzyma rękę na pulsie także Francuz priorytetem stał się na linie ataku...
02.05.2012 17:05
No Bayern pewnie Belga nie kupi, bo kosztuje ponad 30 mln (tyle trzeba by dać) i prędzej pójdzie do M - City, United czy PSG... będzie może szukał kogoś innego na pomoc jeśli byłby taki piłkarz potrzebny na tą pozycje...
02.05.2012 13:33
Tylko taki Dżeko czy Hunter na pewno by nie siedział na ławie, a poza Tym Oni kosztują ponad 20 mln a Oliver jakieś ponad 10 mln więc jak nie Pizarro i nie Dżeko to wychodzi na to, że Francuz bo kto niby jeszcze inny (ktoś by się znalazł może tylko pytanie czy za takie pieniądze)
02.05.2012 11:50
Bayern potrzebuje Arjena, a Arjen Bayernu :) FCB !
02.05.2012 11:44
Nils raczej na pewno zostanie wypożyczony, a Bayern na kolejny sezon będzie grał pewnie 1 napadziorem także 2 napastnik byłby Giroud i w razie czego 3 Muller (taki scenariusz możliwy)
02.05.2012 11:40
Liga francuska to nie 2 liga niemiecka, a Giroud na pewno lepszy jest od Nilsa i jak Bayern zacznie działać szybko to go kupią :) FCB !
02.05.2012 11:36