Nie chcę mi się wierzyć, że Bayern by dał okolo 30 mln za piłkarza prawie 30 letniego to lepiej za te pieniądze kupić Mertensa i kogoś jeszcze :) FCB !
16.05.2012 12:05
No, ale wszystkiego nie zdobył z City (nie wiadomo co miał na myśli)... FCB !
16.05.2012 11:55
Vrill -> co racja zapomniałem o Emre... czyli bardziej zarząd skupi się na pozyskaniu graczy do ofensywy oprócz Giroud ktoś jeszcze by się przydał :) FCB !
16.05.2012 11:13
Ja nie mam nic przeciwko, bo Yaya dobry grajek tylko za 30 letniego piłkarza dać 25 mln (chyba za dużo), bo za około 20 można by Sahina, który w tym wieku co Toure może się rozwinąć do tego stopnia :) FCB !
16.05.2012 11:01
Yaya Toure coś wspominał, że chciałby wrócić do Barcelony, a już 30 na karku ma więc lepiej by może pozyskać młodszego Sahina wg mnie :) FCB !
16.05.2012 10:54
Yaya Toure coś wspominał, że chciałby wrócić do Barcelony, a już 30 na karku ma więc lepiej by może pozyskać młodszego Sahina wg mnie :) FCB !
16.05.2012 10:49
janbvb -> Po co to piszesz ? Nikomu Twoje zdanie do szczęścia nie jest potrzebne i kibicuj sobie w finale na kogo chcesz, bo kogo to obchodzi ! FCB !
16.05.2012 10:17
Karl mówi, że więcej Bayern obrońców na przyszły sezon nie kupi i że będą inwestować w szkolenie, a nie, że Bayern już nikogo nie kupi :) FCB !
15.05.2012 13:27
Niby racja, ale Bayern w Tym finale jest (i to finał w Monachium) i zrobi wszystko, żeby wygrać, a na BVB jeszcze będzie czas by się odegrać :) FCB !
15.05.2012 12:46
Giroud jest nadal obserwowany przez Bayern i jest nr 1 jeśli chodzi o kupno do formacji ataku (potwierdzenie) -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/transfermarkt/center-giroud-bayern-beobachtet-weiter_27650
15.05.2012 12:41
Giroud jest nadal obserwowany przez Bayern i jest nr 1 jeśli chodzi o kupno do formacji ataku (potwierdzenie) -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/transfermarkt/center-giroud-bayern-beobachtet-weiter_27650
15.05.2012 12:39
Jednak Bayern postawił, że jeśli nie zdobędą mistrzostwa to wszystkie siły włożą w LM... FCB !
15.05.2012 12:32
Trzeba się zastanowić czy kupowanie za wielkie pieniądze daje pewność zdobywania pucharów... nie zawsze, a niektóre kluby to pokazują, ale nie ma wymówek, że raz na kilka lat trzeba się dobrze wzmocnić niż wydawać co sezon kasę :) FCB !
15.05.2012 12:03
Może wpłynąć negatywnie ta porażka ostatnia, ale rodzi się pytanie Bayern grał najlepszym składem i tłumacząc tak bolesną przegraną można tylko tym, że piłkarze od kiedy wiedzą, że finał LM jest w Monachium i grają w Tym finale myślą tylko o Tym, żeby wygrać LM... FCB !
15.05.2012 11:58
Zawiodę się jeżeli Bayern nie kupi ofensywnego gracza (pomocnika jeszcze) i albo zostanie Nils albo kogoś kupią na pozycję nr 3 na atak, bo to będzie dziwnie wyglądało żeby Bayern miał w kadrze tylko 2 napastników (3 to już tak minimum)... FCB !
15.05.2012 10:08
Spokojnie przecież Karl mówi, że na pozycje obrońcy już nikogo więcej, a wiadomo, że przyjdzie nowy napastnik (Giroud) i zdają sobie sprawę, że odchodzi Pranjic, czyli na pomoc prawdopodobnie też ktoś... FCB !
15.05.2012 09:50
I dlatego Bayern sobie obrał go jako cel nr 1 do ataku... po finale LM powinno być wiadome co i jak :) FCB !
14.05.2012 21:52
Giroud na pewno i gdzieś zobaczymy jak się rozwinie sytuacja z Sahinem i jeden ofensywny gracz by się przydał bo jeden z dwójki będzie miał zastępce swojego, a drugi nie... FCB !
14.05.2012 21:50
Uli kolejny raz nie przeżyje, że BVB jest mistrzem i wierzę, że te wzmocnienia będą, a tak poza Tym paru zawodników odejdzie i to wymusi transfery... FCB !
14.05.2012 21:40
rammstein137 -> no mogło by być, ale ja bym dołożył jeszcze Mertensa i jeszcze kogoś (nie zapominajmy, że jak Bayern wygra LM to będzie w grudniu w trakcie sezonu grał w KMŚ i jest potrzebna ta szeroka kadra) :) FCB !
14.05.2012 15:17
Bayern już na samym prawach telewizyjnych jest w czołówce LM co roku, a co jeśli wygrają LM to będzie jeszcze więcej i gdzieś Uli czeka na moment po finale i wtedy bardzo prawdopodobne może się zacząć karuzela transferowa na dobre a w między czasie będzie można kogoś dokupić w ostatniej chwili :) FCB !
14.05.2012 15:14
Dlatego historii nie cofnie się i z tego można być dumnym co Bayern osiągnął i co może jeszcze osiągnąć (a wygranie LM może rozpocząć lawinę zdobywania pucharów -> SPE I KMŚ) :) FCB !
14.05.2012 15:10
Rafalindo99 -> bo aż się nóż się otwiera co on wypisuje i dlatego ponosi człowieka, ale masz racje po co dyskutować bo bardziej się go nakręca... FCB !
14.05.2012 15:05
game111 -> Weś człowieku idz na stronę BVB tam komentuj, albo z podniety konia sobie zwal za sukcesy BVB... daje Ci to coś, że wchodzisz tu i komentujesz ?
14.05.2012 14:54
game111 -> a Wam nie wstyd, że kochana BVB nawet z tak marnej grupy LM nie wyszła hah... FCB !
14.05.2012 14:49
karl1985 -> dobra analiza i niech sobie pisze co chce game111, ale historii nie zmieni... FCB !
14.05.2012 14:47
game111 -> BVB to by łomot dostał od Realu, a BVB to przyda się pokora w następnym sezonie bo tak łatwo nie będzie (sami się przekonacie) FCB !
14.05.2012 14:39
game111 -> co Ty człowieku żużel oglądasz ? Widzę, że tak się znasz na piłce, że aż śmiech bierze, a BVB to może tylko pomarzyć o finale LM jeśli w następnej edycji w ogóle wyjdziecie z grupy heh... FCB !
14.05.2012 14:29
Słowa kapitana Bayernu trochę nie na miejscu, no ale chyba już po meczu za bardzo nie myślał i powiedział co powiedział... bywa... FCB !
13.05.2012 15:28
Mina wczoraj Uliego pokazywała, że został upokorzony totalenie, ale w głównej mierze piłkarze oczywiście, ale wierze, że będą wzmocnienia i może ktoś pomyśleć, że jestem naiwny, ale ja wierze... FCB !
13.05.2012 15:23
dido57 -> co mieli płakać ? Bez przesady, umarł ktoś ? To tylko finał (można było zobaczyć w meczu, gdzie są myślami) i to PN, chyba, że wolisz PN od zdobycia LM...
13.05.2012 15:20
No nie wiem czy to są pobożne słowa, a mina Uliego z wczorajszego meczu mówi wszystko... FCB!
13.05.2012 15:12
Myślę, że wczorajszy mecz jeszcze bardziej zmotywował Uliego aby zostały dokonane poważne wzmocnienia... FCB !
13.05.2012 14:48
Gol...
12.05.2012 21:39
Można by dużo ostrych słów napisać !!! Ten mecz pokazuje że na kolejny sezon musi być coś zmienione... tak myślę sobie, że oni tylko mają jeden cel LM, bo jak to wytłumaczyć ? Ten mecz daje dużo do myślenia i jakoś do finału LM podchodzę z dystansem i nie chce przewidywać, ale jeśli Bayern nie odmieni się w Monachium to przykro Jupp ale będziesz musiał odejść, aż z przykrością to pisać ;/
12.05.2012 21:34
Taki układ byłby bardzo dobry już 3 zawodników zakupionych jest teraz czekać na kolejny -> Giroud ? (bliżej niż dalej) i jeszcze ze dwa i gicior :) FCB !
11.05.2012 17:08
jastrzab123 -> zgadza się, ale w końcu trzeba utrzeć nosa BVB i jest ku temu bardzo dobra okazja :) FCB !
11.05.2012 15:38
Nils jest coraz bliżej wypożyczenia lub transferu definitywnego do Werderu -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/transfermarkt/sv-werder-petersen-leihe-ruckt-naher_27578
11.05.2012 14:30
skyBundesliga -> no właśnie przykład Starke miał być inny bramkarz, który zastąpi Butta, a tu proszę Starke i tak samo może być z Sahinem, gdzie Jupp mówił, że nie ma tematu Turka, a może wyjść co innego (trudno już wierzyć w zaprzeczenia Bayernu) :) FCB !
11.05.2012 11:10
To już nie jest Dortmundczyk, bo jakby był prawdziwym piłkarzem BVB to by z klubu nie odchodził... proste... FCB !
11.05.2012 11:02
Fortuna robi sobie dobrą sytuacje przed rewanżem na swoim stadionie...
10.05.2012 22:00
laschah -> spoko, ale jak dojdzie do Tych transferów o których mowa w ostatnich dniach to będzie bardzo dobrze :)
10.05.2012 21:40
Nie wyobrażam sobie innego scenariusza jak wygrana Bayernu, a piłkarze mają tego świadomość :) FCB !
10.05.2012 21:37
Aż takich niespodzianek jak w postaci Hazarda i Falcao raczej się nie będzie można spodziewać :)
10.05.2012 21:36
Giefer zagra w Fortunie na przyszły sezon, a Hildebrand podpisał kontrakt z Schalke także Starke dobry wybór :)
10.05.2012 21:21
Hmm czyli Giroud swoją drogą, a przyjdzie ktoś inny na atak tzw. bomba ? Teraz to wszystkiego się można spodziewać :)
10.05.2012 21:18
Poczekajmy na oficjalne info potwierdzające luz zaprzeczające (3 transfer moim zdaniem prawie pewny) :)
10.05.2012 21:16
Czyli wygląda na to, że 3 transfer w postaci bramkarza prawie pewny :) FCB !
10.05.2012 21:05
Hmm różnie już myślę jeśli Sahin ma nie być bombą transferową to widocznie ma być to przedsmak (czas pokaże) :) FCB !
10.05.2012 21:02
pecz01 -> Moim zdaniem jakby Sahin złapał dawną formę to Turek by posadził Gustavo na ławie :)
10.05.2012 20:57
Było o Tym mowa w jakiś wywiadzie chyba Uliego, a zródło to nie pamiętam, ale jak tak czytając to transfer Sahina wg mnie mógłby być tą bombą (może to dziwnie zabrzmieć, ale chyba tak by to wyglądało)...
10.05.2012 20:55
Jakby np. taki Pizza był 3 napastnikiem Bayernu było by ok, bo Dżeko ma chyba dość już siedzieć na ławie i dołożyć do tego Mertena na przykład i bramkarz, dobrze by było, a kto wie może tak będzie :) FCB !
10.05.2012 20:50
Teraz to wg mnie wszystko możliwe :)
10.05.2012 20:46
Te wzmocnienia będą spowodowane albo, że kilku odchodzi zawodników albo zarząd wreszcie coś zrozumiał, oby to drugie :) FCB !
10.05.2012 20:44
Jeśli Bayern chcę wzmocnić ławkę to jest to dobry kierunek aby pozyskać Sahina (bomba transferowa?) oraz Giroud i podnieść jakość drużyny (widać, że chyba coś dotarło do Uliego i spółki) :) FCB !
10.05.2012 20:40
Znuns -> masz rację :) FCB !
10.05.2012 20:37
Duże prawdopodobieństwo, że to jednak Starke będzie drugim bramkarzem Bayernu, a nie młody bramkarz -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/transfermarkt/neuer-ersatz-starke-ziehts-zu-den-bayern_27567
10.05.2012 20:15
Albo wypowiedz niefortuna Bastiana albo przekręcona, bo go nosi przed dwona finałami i tak wiemy, że Jupp zostanie na następny sezon :) FCB !
10.05.2012 20:08
Nie raz Real już robił podchody w stosunku do Bastiana i wiemy jak to wyszło, także moim zdaniem spokojnie, bo raczej nigdy do transferu nie dojdzie (a co Mourinho nie mówił i jakoś połowa się nie sprawdziła np. to, że Real będzie z Chelsea w finale LM) :) FCB !
10.05.2012 20:01
Duże prawdopodobieństwo, że to jednak Starke będzie drugim bramkarzem Bayernu -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/transfermarkt/neuer-ersatz-starke-ziehts-zu-den-bayern_27567
10.05.2012 19:48
Duże prawdopodobieństwo, że to jednak Starke będzie drugim bramkarzem Bayernu -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/transfermarkt/neuer-ersatz-starke-ziehts-zu-den-bayern_27567
10.05.2012 19:47
Przy sprzedaniu Nilsa chyba kupno Giroud na atak nie wystarczy... FCB !
10.05.2012 18:03
Prawdopodobnie mogą być to nowe stroje :)
10.05.2012 16:58
Ciekawostka - Bayern interesuje się obrońcą lidera ligi francuskiej - http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/transfermarkt/center-fc-bayern-yanga-mbiwa-offenbar-weiterhin-interessant_27560
10.05.2012 16:45
Ciekawostka -? Bayern interesuje się obrońcą lidera ligi francuskiej - http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/transfermarkt/center-fc-bayern-yanga-mbiwa-offenbar-weiterhin-interessant_27560
Ciekawostka -> Gameiro w kręgu zainteresowań Bayernu (pewnie dla zmyłki żeby odciągnąć uwagę od transferu Giroud) - http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/transfermarkt/nach-giroud-bayern-nimmt-nachsten-franzosischen-torjager-ins-visier_27557
10.05.2012 16:42
Nieoficjalnie, że wraca do Japonii, a oficjalnie to chyba jeszcze nie wiadomo... FCB !
10.05.2012 14:00
Hmm ciekawe kto to taki :) FCB !
10.05.2012 13:46
Zdementowali to wcześniej, ale teraz raczej nie jak tak to zródło jakieś ? FCB !
10.05.2012 13:34
Nieraz narzekamy na Bayern, że żałuję kasę na wzmocnienia ale patrząc racjonalnie to jest to zdrowa polityka zarządzania finansami klubu i chwała im za to (żeby każdy klub był zarządzany tak pod względem finansowym to by było dobrze, no ale Bayern jest tylko jeden) :) FCB !
10.05.2012 13:29
Darth Smd -> Uliego i spółki to za Chiny Ludowe nie obczaisz i nie wiadomo co im chodzi po głowie i jakie maja pomysły :) FCB !
10.05.2012 13:16
Z tej informacji dotyczącej, że Bayern chce dać 10 mln za Turka wynika że jest koncepcja żeby Bayern miał szerszy skład także Mertens i Sahin w Bayernie ? Wszystko możliwe
10.05.2012 13:11
Na cholerę Bayernowi stary Kaka lepiej już by kupić Belga z PSV...
10.05.2012 13:04
Darth Smd -> skład rezerwowy byłby bardzo dobry tylko czy zarząd planuje na poważnie zakupić Mertensa i Sahina, bo patrząc jak odejdzie kilku graczy to byłoby wskazane, a jak napisałem wcześniej różnie myślę czy nawet jednego z nich kupią, bo wcześniej jakoś nie słyszałem ze strony Bayernu o zainteresowaniu Mertensem...
10.05.2012 13:02
Darth Smd -> taka kadra na przyszły sezon może być bardzo realna, oby bo zła by nie była tylko pytanie czy kupią Sahina i Mertensa, bo ja już różnie myślę :) FCB !
10.05.2012 12:54
Sahin, Mertens, Pizza no i bramkarz było bo moim zdaniem idealnie jakby doszło do ich zakupu (ale wątpię, żeby aż trójka może jeden z nich tylko), jeden z dwójki Arjen lub Franek będzie miał zastępce w postaci Szwajcara, a drugi może mieć Mullera przypuszczając jak zarząd może myśleć, chyba że stwierdzą, że bardziej trzeba wzmocnić...
10.05.2012 12:45
Z tego co rozumiem to chyba Bayern zaoferował kasiorkę lub ma zaoferować za Sahina -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/transfermarkt/franzosische-medien-fc-bayern-bietet-10-millionen-fur-sahin_27543
10.05.2012 11:49
Z tego co rozumiem to chyba Bayern zaoferował kasiorkę lub ma zaoferować za Sahina -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/transfermarkt/franzosische-medien-fc-bayern-bietet-10-millionen-fur-sahin_27543
10.05.2012 11:49
Jako def. pomocnik na tej pozycji gra Emre...
09.05.2012 21:31
Jakby Bayern kupił by jeszcze Mertensa to było by moim zdaniem idealnie i ławka nawet bardzo mocna i tylko grać :) FCB !
09.05.2012 20:50
Emre Can jeśli by rozwinął się tak jak Alaba (on może być klasa światowa za niedługo) to może być w przyszłości następcą Bastiana, oby :) FCB !
09.05.2012 20:38
I jakby zarząd jeszcze kupił Mertensa z PSV bo chłopak chcę grać dla Bayernu to wtedy było by bardzo dobrzeee :) FCB !
09.05.2012 20:31
Widać, że Belg pali się na gre chcę w Bayernie i takich piłkarzy się szanuje tak samo jak Giroud chcę dla Bayernu i jego transfer prawie pewny... może zarząd rozważy to i kupi Belga (jakieś sygnały do nich pewnie dochodzą), bo wtedy i Arjen i Franek mieliby niezłych zmieników :) FCB !
Dżeko to chyba szkoda by kupować jak prawie zaklepany Giroud, a na ławce już na pewno by Bośniak nie chciał siedzieć... jak Nils zostanie wypożyczony to Muller może grać też jako napastnik lub dokupić Pizza z Werderu :) FCB !
09.05.2012 19:44
Pełną gębą profesjonalista, brawo :) FCB !
09.05.2012 14:43
No Schalke by musiało się solidnie wzmocnić, żeby walczyć o mistrzostwo ale widać że jego przenosiny do Bayernu już są jednak nieaktualne a szkoda... FCB !
09.05.2012 13:07
Już może lepiej niech nie kupują żadnego Brazylijczyk, bo to jakoś dla mnie nie jest pewne ostatnio po wybrykach Breno lepiej brać Mertensa czy Farfana :) FCB !
09.05.2012 12:58
Edin Dżeko jednak opuści City (przy transferze Giroud nie ma szans już na jego pozyskanie, szanse dla mnie zerowe) -> http://anglia.goal.pl/index.php?dzial=aktualnosci&artykul=222664
09.05.2012 12:15
Z tego co zrozumiałem to Rafinha namawia Farfana (Schalke 04) do przenosin do Bayernu -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/farfan-rafinha-wollte-bayern-locken-2310621.html
09.05.2012 12:03
Z tego co zrozumiałem to Rafinha namawia Farfana (Schalke 04) do przenosin do Bayernu -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/farfan-rafinha-wollte-bayern-locken-2310621.html
09.05.2012 12:02
Strona transfermarkt też potwierdza rozmowy z doradcą Francuza -> http://www.transfermarkt.de/de/frankreich-stuermer-giroud-spricht-von-bayern-kontakten-/news/anzeigen_89951.html
09.05.2012 11:33
Giroud jeszcze mógłby zabrać ze sobą Belhande (jakby Bayern go chciał, fajnie by było), bo jest nim zainteresowane City... FCB !
09.05.2012 11:16
Na pewno jakiś bramkarz i może pokuszą się o tego Mertensa (oby) i Pizza z Werderu jako 3 napastnik, ale chyba mniej prawdopodobne i ta bomba transferowa... ciekawe czy wypali :) FCB !
09.05.2012 10:36
Na 90 % (tak ostrożnie) można pisać, że Giroud będzie kolejnym wzmocnieniem hmm albo Nils zostanie (mało prawdopodobne = wypożyczenie) albo Bayern zakupi jeszcze Pizza z Werderu :) FCB !
09.05.2012 10:32
Czyli można powoli oczekiwać, że Francuz będzie 3 kupionym zawodnikiem na przyszły sezon (ale trzeba poczekać na oficjalne info) :) FCB !
09.05.2012 10:24
Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale chyba Drobny będzie miał rywala w HSV, bo przymierzają się do sprowadzenia Adlera (także sprawa była by otwarta) -> http://www.transfermarkt.de/de/hamburger-sv-gibt-gruenes-licht-fuer-adler-transfer/news/anzeigen_89944.html
09.05.2012 10:06
Kiedyś była o Tym mowa, że miał ofertę z Barcelony :) FCB !
09.05.2012 10:02
O ile by wykorzystali te 2 mln, ale 3 mln za Czecha to co to jest dla Bayernu ? Wielkie g.... Manuel może potrzebować też czasem wolnego i ktoś doświadczony powinien go zastąpić w danym meczu...
08.05.2012 22:00
Młody bramkarz i niedoświadczony ma być zmiennikiem Manuela trochę coś nie tak... Drobny lub Starke byli by dobrymi zmiennikami i mam nadzieję, że żaden Giefer nie przyjdzie...
08.05.2012 21:57
Każdy mecz ma swoją motywację, a finał i to LM to inna historia także nie ma co się sugerować Tym meczem... FCB !
Nie chcę mi się wierzyć, że Bayern by dał okolo 30 mln za piłkarza prawie 30 letniego to lepiej za te pieniądze kupić Mertensa i kogoś jeszcze :) FCB !
16.05.2012 12:05
No, ale wszystkiego nie zdobył z City (nie wiadomo co miał na myśli)... FCB !
16.05.2012 11:55
Vrill -> co racja zapomniałem o Emre... czyli bardziej zarząd skupi się na pozyskaniu graczy do ofensywy oprócz Giroud ktoś jeszcze by się przydał :) FCB !
16.05.2012 11:13
Ja nie mam nic przeciwko, bo Yaya dobry grajek tylko za 30 letniego piłkarza dać 25 mln (chyba za dużo), bo za około 20 można by Sahina, który w tym wieku co Toure może się rozwinąć do tego stopnia :) FCB !
16.05.2012 11:01
Yaya Toure coś wspominał, że chciałby wrócić do Barcelony, a już 30 na karku ma więc lepiej by może pozyskać młodszego Sahina wg mnie :) FCB !
16.05.2012 10:54
Yaya Toure coś wspominał, że chciałby wrócić do Barcelony, a już 30 na karku ma więc lepiej by może pozyskać młodszego Sahina wg mnie :) FCB !
16.05.2012 10:49
janbvb -> Po co to piszesz ? Nikomu Twoje zdanie do szczęścia nie jest potrzebne i kibicuj sobie w finale na kogo chcesz, bo kogo to obchodzi ! FCB !
16.05.2012 10:17
Karl mówi, że więcej Bayern obrońców na przyszły sezon nie kupi i że będą inwestować w szkolenie, a nie, że Bayern już nikogo nie kupi :) FCB !
15.05.2012 13:27
Niby racja, ale Bayern w Tym finale jest (i to finał w Monachium) i zrobi wszystko, żeby wygrać, a na BVB jeszcze będzie czas by się odegrać :) FCB !
15.05.2012 12:46
Giroud jest nadal obserwowany przez Bayern i jest nr 1 jeśli chodzi o kupno do formacji ataku (potwierdzenie) -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/transfermarkt/center-giroud-bayern-beobachtet-weiter_27650
15.05.2012 12:41
Giroud jest nadal obserwowany przez Bayern i jest nr 1 jeśli chodzi o kupno do formacji ataku (potwierdzenie) -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/transfermarkt/center-giroud-bayern-beobachtet-weiter_27650
15.05.2012 12:39
Jednak Bayern postawił, że jeśli nie zdobędą mistrzostwa to wszystkie siły włożą w LM... FCB !
15.05.2012 12:32
Trzeba się zastanowić czy kupowanie za wielkie pieniądze daje pewność zdobywania pucharów... nie zawsze, a niektóre kluby to pokazują, ale nie ma wymówek, że raz na kilka lat trzeba się dobrze wzmocnić niż wydawać co sezon kasę :) FCB !
15.05.2012 12:03
Może wpłynąć negatywnie ta porażka ostatnia, ale rodzi się pytanie Bayern grał najlepszym składem i tłumacząc tak bolesną przegraną można tylko tym, że piłkarze od kiedy wiedzą, że finał LM jest w Monachium i grają w Tym finale myślą tylko o Tym, żeby wygrać LM... FCB !
15.05.2012 11:58
Zawiodę się jeżeli Bayern nie kupi ofensywnego gracza (pomocnika jeszcze) i albo zostanie Nils albo kogoś kupią na pozycję nr 3 na atak, bo to będzie dziwnie wyglądało żeby Bayern miał w kadrze tylko 2 napastników (3 to już tak minimum)... FCB !
15.05.2012 10:08
Spokojnie przecież Karl mówi, że na pozycje obrońcy już nikogo więcej, a wiadomo, że przyjdzie nowy napastnik (Giroud) i zdają sobie sprawę, że odchodzi Pranjic, czyli na pomoc prawdopodobnie też ktoś... FCB !
15.05.2012 09:50
I dlatego Bayern sobie obrał go jako cel nr 1 do ataku... po finale LM powinno być wiadome co i jak :) FCB !
14.05.2012 21:52
Giroud na pewno i gdzieś zobaczymy jak się rozwinie sytuacja z Sahinem i jeden ofensywny gracz by się przydał bo jeden z dwójki będzie miał zastępce swojego, a drugi nie... FCB !
14.05.2012 21:50
Uli kolejny raz nie przeżyje, że BVB jest mistrzem i wierzę, że te wzmocnienia będą, a tak poza Tym paru zawodników odejdzie i to wymusi transfery... FCB !
14.05.2012 21:40
rammstein137 -> no mogło by być, ale ja bym dołożył jeszcze Mertensa i jeszcze kogoś (nie zapominajmy, że jak Bayern wygra LM to będzie w grudniu w trakcie sezonu grał w KMŚ i jest potrzebna ta szeroka kadra) :) FCB !
14.05.2012 15:17
Bayern już na samym prawach telewizyjnych jest w czołówce LM co roku, a co jeśli wygrają LM to będzie jeszcze więcej i gdzieś Uli czeka na moment po finale i wtedy bardzo prawdopodobne może się zacząć karuzela transferowa na dobre a w między czasie będzie można kogoś dokupić w ostatniej chwili :) FCB !
14.05.2012 15:14
Dlatego historii nie cofnie się i z tego można być dumnym co Bayern osiągnął i co może jeszcze osiągnąć (a wygranie LM może rozpocząć lawinę zdobywania pucharów -> SPE I KMŚ) :) FCB !
14.05.2012 15:10
Rafalindo99 -> bo aż się nóż się otwiera co on wypisuje i dlatego ponosi człowieka, ale masz racje po co dyskutować bo bardziej się go nakręca... FCB !
14.05.2012 15:05
game111 -> Weś człowieku idz na stronę BVB tam komentuj, albo z podniety konia sobie zwal za sukcesy BVB... daje Ci to coś, że wchodzisz tu i komentujesz ?
14.05.2012 14:54
game111 -> a Wam nie wstyd, że kochana BVB nawet z tak marnej grupy LM nie wyszła hah... FCB !
14.05.2012 14:49
karl1985 -> dobra analiza i niech sobie pisze co chce game111, ale historii nie zmieni... FCB !
14.05.2012 14:47
game111 -> BVB to by łomot dostał od Realu, a BVB to przyda się pokora w następnym sezonie bo tak łatwo nie będzie (sami się przekonacie) FCB !
14.05.2012 14:39
game111 -> co Ty człowieku żużel oglądasz ? Widzę, że tak się znasz na piłce, że aż śmiech bierze, a BVB to może tylko pomarzyć o finale LM jeśli w następnej edycji w ogóle wyjdziecie z grupy heh... FCB !
14.05.2012 14:29
Słowa kapitana Bayernu trochę nie na miejscu, no ale chyba już po meczu za bardzo nie myślał i powiedział co powiedział... bywa... FCB !
13.05.2012 15:28
Mina wczoraj Uliego pokazywała, że został upokorzony totalenie, ale w głównej mierze piłkarze oczywiście, ale wierze, że będą wzmocnienia i może ktoś pomyśleć, że jestem naiwny, ale ja wierze... FCB !
13.05.2012 15:23
dido57 -> co mieli płakać ? Bez przesady, umarł ktoś ? To tylko finał (można było zobaczyć w meczu, gdzie są myślami) i to PN, chyba, że wolisz PN od zdobycia LM...
13.05.2012 15:20
No nie wiem czy to są pobożne słowa, a mina Uliego z wczorajszego meczu mówi wszystko... FCB!
13.05.2012 15:12
Myślę, że wczorajszy mecz jeszcze bardziej zmotywował Uliego aby zostały dokonane poważne wzmocnienia... FCB !
13.05.2012 14:48
Gol...
12.05.2012 21:39
Można by dużo ostrych słów napisać !!! Ten mecz pokazuje że na kolejny sezon musi być coś zmienione... tak myślę sobie, że oni tylko mają jeden cel LM, bo jak to wytłumaczyć ? Ten mecz daje dużo do myślenia i jakoś do finału LM podchodzę z dystansem i nie chce przewidywać, ale jeśli Bayern nie odmieni się w Monachium to przykro Jupp ale będziesz musiał odejść, aż z przykrością to pisać ;/
12.05.2012 21:34
Taki układ byłby bardzo dobry już 3 zawodników zakupionych jest teraz czekać na kolejny -> Giroud ? (bliżej niż dalej) i jeszcze ze dwa i gicior :) FCB !
11.05.2012 17:08
jastrzab123 -> zgadza się, ale w końcu trzeba utrzeć nosa BVB i jest ku temu bardzo dobra okazja :) FCB !
11.05.2012 15:38
Nils jest coraz bliżej wypożyczenia lub transferu definitywnego do Werderu -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/transfermarkt/sv-werder-petersen-leihe-ruckt-naher_27578
11.05.2012 14:30
skyBundesliga -> no właśnie przykład Starke miał być inny bramkarz, który zastąpi Butta, a tu proszę Starke i tak samo może być z Sahinem, gdzie Jupp mówił, że nie ma tematu Turka, a może wyjść co innego (trudno już wierzyć w zaprzeczenia Bayernu) :) FCB !
11.05.2012 11:10
To już nie jest Dortmundczyk, bo jakby był prawdziwym piłkarzem BVB to by z klubu nie odchodził... proste... FCB !
11.05.2012 11:02
Fortuna robi sobie dobrą sytuacje przed rewanżem na swoim stadionie...
10.05.2012 22:00
laschah -> spoko, ale jak dojdzie do Tych transferów o których mowa w ostatnich dniach to będzie bardzo dobrze :)
10.05.2012 21:40
Nie wyobrażam sobie innego scenariusza jak wygrana Bayernu, a piłkarze mają tego świadomość :) FCB !
10.05.2012 21:37
Aż takich niespodzianek jak w postaci Hazarda i Falcao raczej się nie będzie można spodziewać :)
10.05.2012 21:36
Giefer zagra w Fortunie na przyszły sezon, a Hildebrand podpisał kontrakt z Schalke także Starke dobry wybór :)
10.05.2012 21:21
Hmm czyli Giroud swoją drogą, a przyjdzie ktoś inny na atak tzw. bomba ? Teraz to wszystkiego się można spodziewać :)
10.05.2012 21:18
Poczekajmy na oficjalne info potwierdzające luz zaprzeczające (3 transfer moim zdaniem prawie pewny) :)
10.05.2012 21:16
Czyli wygląda na to, że 3 transfer w postaci bramkarza prawie pewny :) FCB !
10.05.2012 21:05
Hmm różnie już myślę jeśli Sahin ma nie być bombą transferową to widocznie ma być to przedsmak (czas pokaże) :) FCB !
10.05.2012 21:02
pecz01 -> Moim zdaniem jakby Sahin złapał dawną formę to Turek by posadził Gustavo na ławie :)
10.05.2012 20:57
Było o Tym mowa w jakiś wywiadzie chyba Uliego, a zródło to nie pamiętam, ale jak tak czytając to transfer Sahina wg mnie mógłby być tą bombą (może to dziwnie zabrzmieć, ale chyba tak by to wyglądało)...
10.05.2012 20:55
Jakby np. taki Pizza był 3 napastnikiem Bayernu było by ok, bo Dżeko ma chyba dość już siedzieć na ławie i dołożyć do tego Mertena na przykład i bramkarz, dobrze by było, a kto wie może tak będzie :) FCB !
10.05.2012 20:50
Teraz to wg mnie wszystko możliwe :)
10.05.2012 20:46
Te wzmocnienia będą spowodowane albo, że kilku odchodzi zawodników albo zarząd wreszcie coś zrozumiał, oby to drugie :) FCB !
10.05.2012 20:44
Jeśli Bayern chcę wzmocnić ławkę to jest to dobry kierunek aby pozyskać Sahina (bomba transferowa?) oraz Giroud i podnieść jakość drużyny (widać, że chyba coś dotarło do Uliego i spółki) :) FCB !
10.05.2012 20:40
Znuns -> masz rację :) FCB !
10.05.2012 20:37
Duże prawdopodobieństwo, że to jednak Starke będzie drugim bramkarzem Bayernu, a nie młody bramkarz -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/transfermarkt/neuer-ersatz-starke-ziehts-zu-den-bayern_27567
10.05.2012 20:15
Albo wypowiedz niefortuna Bastiana albo przekręcona, bo go nosi przed dwona finałami i tak wiemy, że Jupp zostanie na następny sezon :) FCB !
10.05.2012 20:08
Nie raz Real już robił podchody w stosunku do Bastiana i wiemy jak to wyszło, także moim zdaniem spokojnie, bo raczej nigdy do transferu nie dojdzie (a co Mourinho nie mówił i jakoś połowa się nie sprawdziła np. to, że Real będzie z Chelsea w finale LM) :) FCB !
10.05.2012 20:01
Duże prawdopodobieństwo, że to jednak Starke będzie drugim bramkarzem Bayernu -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/transfermarkt/neuer-ersatz-starke-ziehts-zu-den-bayern_27567
10.05.2012 19:48
Duże prawdopodobieństwo, że to jednak Starke będzie drugim bramkarzem Bayernu -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/transfermarkt/neuer-ersatz-starke-ziehts-zu-den-bayern_27567
10.05.2012 19:47
Przy sprzedaniu Nilsa chyba kupno Giroud na atak nie wystarczy... FCB !
10.05.2012 18:03
Prawdopodobnie mogą być to nowe stroje :)
10.05.2012 16:58
Ciekawostka - Bayern interesuje się obrońcą lidera ligi francuskiej - http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/transfermarkt/center-fc-bayern-yanga-mbiwa-offenbar-weiterhin-interessant_27560
10.05.2012 16:45
Ciekawostka -? Bayern interesuje się obrońcą lidera ligi francuskiej - http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/transfermarkt/center-fc-bayern-yanga-mbiwa-offenbar-weiterhin-interessant_27560
Ciekawostka -> Gameiro w kręgu zainteresowań Bayernu (pewnie dla zmyłki żeby odciągnąć uwagę od transferu Giroud) - http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/transfermarkt/nach-giroud-bayern-nimmt-nachsten-franzosischen-torjager-ins-visier_27557
10.05.2012 16:42
Nieoficjalnie, że wraca do Japonii, a oficjalnie to chyba jeszcze nie wiadomo... FCB !
10.05.2012 14:00
Hmm ciekawe kto to taki :) FCB !
10.05.2012 13:46
Zdementowali to wcześniej, ale teraz raczej nie jak tak to zródło jakieś ? FCB !
10.05.2012 13:34
Nieraz narzekamy na Bayern, że żałuję kasę na wzmocnienia ale patrząc racjonalnie to jest to zdrowa polityka zarządzania finansami klubu i chwała im za to (żeby każdy klub był zarządzany tak pod względem finansowym to by było dobrze, no ale Bayern jest tylko jeden) :) FCB !
10.05.2012 13:29
Darth Smd -> Uliego i spółki to za Chiny Ludowe nie obczaisz i nie wiadomo co im chodzi po głowie i jakie maja pomysły :) FCB !
10.05.2012 13:16
Z tej informacji dotyczącej, że Bayern chce dać 10 mln za Turka wynika że jest koncepcja żeby Bayern miał szerszy skład także Mertens i Sahin w Bayernie ? Wszystko możliwe
10.05.2012 13:11
Na cholerę Bayernowi stary Kaka lepiej już by kupić Belga z PSV...
10.05.2012 13:04
Darth Smd -> skład rezerwowy byłby bardzo dobry tylko czy zarząd planuje na poważnie zakupić Mertensa i Sahina, bo patrząc jak odejdzie kilku graczy to byłoby wskazane, a jak napisałem wcześniej różnie myślę czy nawet jednego z nich kupią, bo wcześniej jakoś nie słyszałem ze strony Bayernu o zainteresowaniu Mertensem...
10.05.2012 13:02
Darth Smd -> taka kadra na przyszły sezon może być bardzo realna, oby bo zła by nie była tylko pytanie czy kupią Sahina i Mertensa, bo ja już różnie myślę :) FCB !
10.05.2012 12:54
Sahin, Mertens, Pizza no i bramkarz było bo moim zdaniem idealnie jakby doszło do ich zakupu (ale wątpię, żeby aż trójka może jeden z nich tylko), jeden z dwójki Arjen lub Franek będzie miał zastępce w postaci Szwajcara, a drugi może mieć Mullera przypuszczając jak zarząd może myśleć, chyba że stwierdzą, że bardziej trzeba wzmocnić...
10.05.2012 12:45
Z tego co rozumiem to chyba Bayern zaoferował kasiorkę lub ma zaoferować za Sahina -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/transfermarkt/franzosische-medien-fc-bayern-bietet-10-millionen-fur-sahin_27543
10.05.2012 11:49
Z tego co rozumiem to chyba Bayern zaoferował kasiorkę lub ma zaoferować za Sahina -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/transfermarkt/franzosische-medien-fc-bayern-bietet-10-millionen-fur-sahin_27543
10.05.2012 11:49
Jako def. pomocnik na tej pozycji gra Emre...
09.05.2012 21:31
Jakby Bayern kupił by jeszcze Mertensa to było by moim zdaniem idealnie i ławka nawet bardzo mocna i tylko grać :) FCB !
09.05.2012 20:50
Emre Can jeśli by rozwinął się tak jak Alaba (on może być klasa światowa za niedługo) to może być w przyszłości następcą Bastiana, oby :) FCB !
09.05.2012 20:38
I jakby zarząd jeszcze kupił Mertensa z PSV bo chłopak chcę grać dla Bayernu to wtedy było by bardzo dobrzeee :) FCB !
09.05.2012 20:31
Widać, że Belg pali się na gre chcę w Bayernie i takich piłkarzy się szanuje tak samo jak Giroud chcę dla Bayernu i jego transfer prawie pewny... może zarząd rozważy to i kupi Belga (jakieś sygnały do nich pewnie dochodzą), bo wtedy i Arjen i Franek mieliby niezłych zmieników :) FCB !
09.05.2012 20:18
Ciekawostka -> http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-W%C5%82ochy/senad-luli-nie-myli-o-grze-w-bayernie.html
09.05.2012 19:50
Dżeko to chyba szkoda by kupować jak prawie zaklepany Giroud, a na ławce już na pewno by Bośniak nie chciał siedzieć... jak Nils zostanie wypożyczony to Muller może grać też jako napastnik lub dokupić Pizza z Werderu :) FCB !
09.05.2012 19:44
Pełną gębą profesjonalista, brawo :) FCB !
09.05.2012 14:43
No Schalke by musiało się solidnie wzmocnić, żeby walczyć o mistrzostwo ale widać że jego przenosiny do Bayernu już są jednak nieaktualne a szkoda... FCB !
09.05.2012 13:07
Już może lepiej niech nie kupują żadnego Brazylijczyk, bo to jakoś dla mnie nie jest pewne ostatnio po wybrykach Breno lepiej brać Mertensa czy Farfana :) FCB !
09.05.2012 12:58
Edin Dżeko jednak opuści City (przy transferze Giroud nie ma szans już na jego pozyskanie, szanse dla mnie zerowe) -> http://anglia.goal.pl/index.php?dzial=aktualnosci&artykul=222664
09.05.2012 12:15
Z tego co zrozumiałem to Rafinha namawia Farfana (Schalke 04) do przenosin do Bayernu -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/farfan-rafinha-wollte-bayern-locken-2310621.html
09.05.2012 12:03
Z tego co zrozumiałem to Rafinha namawia Farfana (Schalke 04) do przenosin do Bayernu -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/farfan-rafinha-wollte-bayern-locken-2310621.html
09.05.2012 12:02
Strona transfermarkt też potwierdza rozmowy z doradcą Francuza -> http://www.transfermarkt.de/de/frankreich-stuermer-giroud-spricht-von-bayern-kontakten-/news/anzeigen_89951.html
09.05.2012 11:33
Giroud jeszcze mógłby zabrać ze sobą Belhande (jakby Bayern go chciał, fajnie by było), bo jest nim zainteresowane City... FCB !
09.05.2012 11:16
Na pewno jakiś bramkarz i może pokuszą się o tego Mertensa (oby) i Pizza z Werderu jako 3 napastnik, ale chyba mniej prawdopodobne i ta bomba transferowa... ciekawe czy wypali :) FCB !
09.05.2012 10:36
Na 90 % (tak ostrożnie) można pisać, że Giroud będzie kolejnym wzmocnieniem hmm albo Nils zostanie (mało prawdopodobne = wypożyczenie) albo Bayern zakupi jeszcze Pizza z Werderu :) FCB !
09.05.2012 10:32
Czyli można powoli oczekiwać, że Francuz będzie 3 kupionym zawodnikiem na przyszły sezon (ale trzeba poczekać na oficjalne info) :) FCB !
09.05.2012 10:24
Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale chyba Drobny będzie miał rywala w HSV, bo przymierzają się do sprowadzenia Adlera (także sprawa była by otwarta) -> http://www.transfermarkt.de/de/hamburger-sv-gibt-gruenes-licht-fuer-adler-transfer/news/anzeigen_89944.html
09.05.2012 10:06
Kiedyś była o Tym mowa, że miał ofertę z Barcelony :) FCB !
09.05.2012 10:02
O ile by wykorzystali te 2 mln, ale 3 mln za Czecha to co to jest dla Bayernu ? Wielkie g.... Manuel może potrzebować też czasem wolnego i ktoś doświadczony powinien go zastąpić w danym meczu...
08.05.2012 22:00
Młody bramkarz i niedoświadczony ma być zmiennikiem Manuela trochę coś nie tak... Drobny lub Starke byli by dobrymi zmiennikami i mam nadzieję, że żaden Giefer nie przyjdzie...
08.05.2012 21:57
Każdy mecz ma swoją motywację, a finał i to LM to inna historia także nie ma co się sugerować Tym meczem... FCB !
08.05.2012 21:51