Najpierw to trzeba się zrehabilitować w BL, a na LM jeszcze przyjdzie czas jak nie teraz... FCB !
20.05.2012 16:05
Tak czytam i czytam, ale niektórzy są naiwni, że Bayern zrezygnuje z Juppa, bo on i tak zostanie na kolejny sezon... FCB !
20.05.2012 16:00
Tu potrzeba nowych wzmocnień, świeżej krwi, a nie już zmiana trenera, bo cały sezon tą samą jedenastką grał nie będzie... FCB !
20.05.2012 16:03
pecz01 -> Chyba, że tak jak mówisz, a czy ja wiem czy by tak zrezygnowali z piłkarza w wyniku przegranego finału, trudno określić co im siedzi w głowie, może chwilowo nie myślą o transferach, w co można wątpić... FCB !
20.05.2012 13:55
Ciekawe czy Bayern kogoś wyśle (ale chyba małe szanse), by jeszcze raz przyjrzeć się Giroud dziś... FCB !
20.05.2012 13:50
pecz01 -> Ja bym bardzo chciał Mertensa, Giroud, Sahina no i na doczepkę Pizarro, ale mogę chyba sobie pomarzyć, że ta trójka przyjdzie, ale wszystko możliwe... FCB !
20.05.2012 13:41
Nie ma co porównywać Petersena to Giroud, bo to jakieś nie porozumienie... FCB !
20.05.2012 13:40
Pizza to ja bym brał nawet jakby był nie potrzebny max. 3 napastników Bayern musi mieć w kadrze, a z Francuza wątpię, żeby zrezygnowali... FCB !
20.05.2012 13:33
I dlatego tą kasę trzeba by było przeznaczyć na transfery, ale jak wszyscy ochłoną w Bayernie to zaczną myśleć o wzmocnieniu, bo sobie nie wyobrażam, żeby było inaczej... FCB !
20.05.2012 13:31
fido-fido -> zgadzam się z Tobą, ale Dante, Szwajcar i Starke już są zaklepani, ale teraz trzeba pomyśleć o poważnych wzmocnieniach np. Giroud, Sahin, Mertens itp.... FCB !
20.05.2012 13:27
Dajcie już spokój Arjenowi, Juppowi, Gomezowi, bo to nudne się już robi trzeba patrzeć w przyszłość... FCB !
20.05.2012 13:22
fido-fido -> Ta sytuacja teraz zmusi Uliego do dokonania transferów i Nerlinger pewnie dostanie taką komendę... FCB !
20.05.2012 13:20
Dobrze jest krytykować, ale jakby ktoś się znalazł na miejscu Juppa to ciekawe jakby się zachował i trochę pokory... FCB !
20.05.2012 13:08
Niech niektórzy ochłoną i przejdą do tego co się stało do porządku dziennego, bo zaczyna się wypisywanie bredni... FCB !
20.05.2012 13:04
Jakie śmieszne komentarze ten kto czytał, to dla niego to śmieszne nie było... FCB !
20.05.2012 12:52
I tak samo wczoraj pieprzył w studio, że Bayern tak jak Bayer ten sam scenariusz, taki trochę cwaniaczek się zrobił jak został trenerem pff... FCB !
20.05.2012 12:48
Dlatego trzeba kupić takiego napastnika, żeby Gomez nie czuł się pewnie i jak jemu nie idzie to do zmiany i wchodzi świeża krew... Nowy Napastnik, jeszcze jeden zmiennik dla Arjena lub Franka, bo jeden już jest i jeden zawodnik może jeszcze taki Sahin, ale zobaczymy... FCB !
20.05.2012 12:32
Tu jest rozmowa z Ulim po finale (można dojść do wniosku, że jakiekolwiek zmiany będą dobrze analizowane np. transfery itp.) -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/champions-league-finale-2012/champions-league-finale-fc-bayern-muenchen-fc-chelsea-interview-hoeness-2324910.html
20.05.2012 12:16
Bo piłka nie jest sprawiedliwa i można kogoś obwiniać, wszystkie pomyje wylewać, kogoś bluzgać i tak to nic nie zmieni, ale każdy w sercu z Nas wie kto wygrał ten puchar naprawdę, bo to nie Chelsea, ale Bayern bo pokazał bardzo dobrą grę, może ktoś się nie zgadzać, ale mecz to pokazał... FCB !
20.05.2012 12:08
Pierwsza jedenastka bardzo dobra jest tylko wzmocnić ławkę rezerwowych, a teraz Nerlinger będzie miał trudniejsze zadanie jako dyrektor sportowy... FCB !
20.05.2012 11:58
Gomez po prostu musi mieć dobrego zmiennika i to nawet bardzo dobrego... FCB !
20.05.2012 11:43
Z Gomezem, że trzeba się pożegnąć... nie przesadzajmy... FCB !
20.05.2012 11:41
Tak czy siak muszą zrobić jakieś transfery jeśli Uli i załoga mają jaja, bo wiedzą sami, że tak nie może dalej być proste i na Tym można by zakończyć... FCB !
20.05.2012 11:38
Hilaro -> A czy odsunięcie dziadków dało mu coś nie, bo sam sobie szkodził i zrozumiał to jak Roman go zwolnił i Di Matteo musiał ratować sezon, ale skończmy już, bo to jest sprawa Chelsea, a nie Bayernu... FCB !
20.05.2012 11:34
Adi-Fantasti -> trenera nie zmieniać tak jak napisałem, ale zrobić takie transfery, że jak piłkarze rezerwowi wejdą na boisko to coś dadzą tej drużynie, a Nerlinger teraz ma trudniejsze zadanie odnośnie transferów, bo jakby Bayern wygrał to by zrobili takie transfery jak ostatnio, a teraz wg mnie będzie musiał się wysilić... FCB !
20.05.2012 11:33
IronPablo -> Chelsea miało mieć takiego wspaniałego trenera, który się nie odnalazł nawet i zaczął kombinować (Villas-Boas) i co im przyszło z tego ? Jakby nie fart to by nawet nie grali w przyszłym sezonie w LM, bo takich ich załatwił, ale to już nie nasza sprawa, Bayern musi mieć bardzo dobrych zmienników dla zawodników pierwszej 11... FCB !
20.05.2012 11:25
Jupp zostanie, ale trzeba mu pomoc, a mam na myśli tu transfery, żeby miał szansę jak coś nie idzie tak zmienić w czasie meczu... FCB !
20.05.2012 11:18
Już dajcie spokój temu Arjenowi zawalił, on o Tym sam wie dobrze i trzeba patrzeć w przyszłość z optymizmem... FCB !
20.05.2012 11:15
Bayern i tak ma bardzo dobrą obronę i jak jeszcze przyjdzie Dante to jeszcze lepiej, tylko nad niektórymi trzeba więcej popracować... FCB !
20.05.2012 11:11
Shimi -> Bo jak trzeba to Diego i Tymo umią wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności w takich meczach i za to trzeba im podziękować... FCB !
20.05.2012 11:07
I może tak być, że kolejny sezon to nr 1 mistrzostwo ja nie będę się dziwił, że tak będzie, bo najpierw Bayern musi odzyskać Mistrza... FCB !
20.05.2012 11:02
pietrekFCB -> zawsze można coś skubnąć z Villarreal, jakiegoś ciekawego piłkarza, ale na to przyjdzie czas, bo z przegraną trzeba przejść do porządku dziennego najpierw... FCB !
20.05.2012 10:56
Trudno się im dziwić, że to dla nich ogromny cios, można teraz wypominać im błędy (ale nie o to chodzi), ale myślę, że na analize przyjdzie jeszcze czas, a teraz muszą się pozbierać psychicznie... FCB !
20.05.2012 10:52
ArjenRobben10 -> Villarreal spadł do II ligi i pewnie tam będzie wyprzedaż na 100, także Rossi kto wie... FCB !
20.05.2012 10:49
Widać po wypowiedziach, że są załamani jednym słowem i możemy się domyślać co w ich głowach siedzi... FCB !
20.05.2012 10:47
Otóż to Rafalindo99 Bayern będzie dalej funkcjonował, ale jakaś koncepcja myślę, że powinna zmienić (np. analizowanie transferów, żeby nie kupować słabych piłkarzy)... FCB !
20.05.2012 10:38
Dla Uliego to tak lekko mówiąc to coś więcej niż dostanie po twarzy i jakieś zebranko jeszcze przed Euro może być, bo trzeba pomyśleć co dalej, jak to ma wszystko funkcjonować w przyszłości... FCB !
20.05.2012 10:28
Nie ma co już gdybać, mleko, że tak powiem się rozlało... trudno i mi też nie jest łatwo pisać, ale teraz trzeba czekać na ruch zarządu jakieś transfery chociaż myślę, że gwałtownych decyzji dotyczących zakupu dalszych zawodników teraz nie będzie dopiero po EURO, a Bayern musi dalej funkcjonować... FCB !
20.05.2012 10:16
Uli jak i cały Bayern przez te dwa sezony zostało stracone zbyt wiele i Uli o Tym doskonale wie dlatego wierze i bym się nie zdziwił jak wyda dobra sumę na wzmocnienia, bo on już chyba nie przeżyje kolejnego straconego sezonu... FCB !
20.05.2012 09:56
Z jednej strony można obwiniać trenera, z jednej piłkarzy, ale też i Uli musi dokonać nie jednej, a pary bomb transferowych, no musi być dobra ławka, bo nawet nie ma przeciwnika kim straszyć... FCB !
20.05.2012 09:45
Myślę, że od tej zmiany zaczęła wchodzić nerwowość... FCB !
20.05.2012 09:38
I tak już się czasu nie cofnie... bywa i smutek pozostanie jeszcze przez parę dni, nikt by o niestrzelonym karnym Arjena nie pamiętał gdyby nie ta zmiana Daniela za Mullera, bo myślę, że to była za pochopna decyzja i trzeba było grać tą jedenastką do końca, ale cóż... FCB !
20.05.2012 09:32
Zgadzam się z Wami, że podstawowa 11 jest bardzo dobra, tylko ławka no musi być mocna, żeby w jakimś momencie dać tej świeżości... FCB !
20.05.2012 09:26
Jupp pewnie nie odejdzie, ale trzeba się poważnie zastanowić nad wzmocnieniami, bo cały zarząd pewnie po Tym meczu czuję się gorzej niż po finale PN, a wiemy z jakiego powodu... FCB!
20.05.2012 09:17
MiotaczOgnia i Antyrobben -> Poradnie Zdrowia Psychicznego zalecam malkonteńci i niech admini coś zrobią z nimi (kasować ich komentarze)... FCB !
20.05.2012 00:15
MiotaczOgnia i Antyrobben -> Poradnie Zdrowia Psychicznego zalecam malkonteńci... FCB !
20.05.2012 00:13
MiotaczOgnia i Antyrobben -> Poradnie Zdrowia Psychicznego zalecam malkonteńci... FCB !
20.05.2012 00:12
Karneee to loteria i piłka jest jaka jest i gdzieś przez parę dni nie będzie to dochodziło, że Bayern przegrał, ale tak sobie myślę jeśli Uli ma jaja i zarząd to albo rzucą kasą na mocne transfery, albo nie wiem co... FCB !
20.05.2012 00:05
Karneee to loteria i piłka jest jaka jest i gdzieś przez parę dni nie będzie to dochodziło, że Bayern przegrał, ale tak sobie myślę jeśli Uli ma jaja i zarząd to albo rzucą kasą na mocne transfery, albo nie wiem co... FCB !
20.05.2012 00:04
I na koniec do antyrobben, a Tobie zalecam Poradnie Zdrowia Psychicznego... FCB !
20.05.2012 00:08
Ale czuję niedosyt i nie wiem co napisać... może przez parę dni nie wchodzić lepiej na stronę, bo zaczną pisać jakieś barany (fani innych zespołów) i śmiać się tylko i się zastanawiam czy dla przegranego finału warto było awansować do tego finału... nie umiem rzucić szalikiem i przestać być kibicem Bayernu, bo to jest jak narkotyk, albo jest się kibicem do końca życia albo nie i musi się coś zmienić w kolejnym sezonie... FCB !
19.05.2012 23:48
Wielkimi krokami zbliża się godzina finału i można by pisać wiele, ale mam nadzieję, że około godziny 23 każdy kto będzie wchodził na tą stronę będzie w zajebistym nastroju i Wam i sobie tego życzę... dobrego oglądania :) FCB !!!!!
19.05.2012 19:29
Nasz stres jest niczym w przeciwieństwie z tym co czują chłopaki przed finałem, ale wygrywa ten kto będzie trzymał stres i ewmocje na wodzy i na luzie podejdzie do meczu i niech właśnie chłopaki złapią ten luz :) FCB !
19.05.2012 16:51
Mecz Finału LM ma duże znaczenie dla innych drużyn i wiele zależy od Bayernu i tu ciekawostka nawet miła -> http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/wasilewski-otrzymalem-mnostwo-telefonow-to-mnie-za,1,5135902,artykul.html
19.05.2012 16:40
Jakaś plota chyba poszła... FCB !
19.05.2012 16:07
Ciekawe słowa Oliego (pozytywne wibracje) -> http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/kahn-bayern-moze-zdominowac-rozgrywki-europejskie-,1,5135864,wiadomosc.html
19.05.2012 15:05
Oby się nie mylili i niech tak się stanie :) FCB
19.05.2012 14:25
Szacunek do przeciwnika otóż to, będzie można tak pisać po wszystkim już :) FCB !
19.05.2012 14:18
Mecz z Interem to już historia, liczy się dziś i tylko to :) FCB !
19.05.2012 14:11
Nie tylko się o hajs walczy, ale o szacunek w Europie, ale można kalkulować, że jak Bayern wygra to może być ciekawie jeśli chodzi o transfery, bo pół przychodów może pójść na kupno kolejnych piłkarzy :) FCB !
19.05.2012 13:43
To było do przewidzenia, że drużyna która gra w finale LM i ma w swoim składzie perełke to zaraz jakaś drużyna zacznie się interesować tym graczem, ale David to Bayern, a Bayern to Alaba :) FCB !
19.05.2012 12:51
A niech sobie gadają pieprzeni malkonteńci... dziś jest okazja, żeby pozamykać wszystkim usta, tym którzy krytykują Bayern :) FCB !
19.05.2012 12:43
Tak poza tematem to Milan chce wypożyczyć Sahina z Realu -> http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/ac-milan-zlozyl-oferte-realowi-ws-wypozyczenia-nur,1,5135481,wiadomosc.html
18.05.2012 21:11
Jutro będzie wiadomo i jak ze składem :) FCB !
18.05.2012 16:55
To może być zupełnie inny mecz wykonaniu Tymo i Diego (nastawienie do spotkania) i mogą zagrać bardzo pewnie, że nie zrobią poważnego błędu i tego im życzę :) FCB
18.05.2012 16:31
Historyczny mecz, historyczna chwila, historyczny finał i grać do ostatniego tchu :) FCB!!!
18.05.2012 13:36
Taki ofensywny skład wg Bildu, no ale trzeba postawić wszystko na jedną kartę jeśli Bayern ma wygrać LM (chociaż ten skład może jeszcze uledz zmianie) :) FCB !
18.05.2012 12:29
Śmigają sobie chłopaki hehe (dobrze, że mają dobre nastroje mimo, że zabraknie ich w finale) :) FCB !
18.05.2012 12:15
Uli coś wymyśli po Tym jak na emeryturę odejdzie Jupp, bo może wcześniej uzgodnić np. Jogim, że po dopełnieniu kontraktu z reprezentacją zostanie trenerem Bayernu :) FCB !
18.05.2012 11:37
Arjen niech się trzyma, a tak poza tematem ciekawy artykuł heh -> http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-angielska/gullit-abramowicz-chce-przegrac-final-lm-zeby-zmie,1,5134801,wiadomosc.html
18.05.2012 10:47
Ciekawy artykuł (nie wiadomo czy to prawda czy nie) -> http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-angielska/gullit-abramowicz-chce-przegrac-final-lm-zeby-zmie,1,5134801,wiadomosc.html
18.05.2012 10:45
Wygląda na to, że jeszcze jeden sezon i Jupp odejdzie na tą emeryturę zasłużoną (tak jak mówił Nerlinger, że w 2013 r. Jupp zakończy karierę trenerską) i kto wie może Guardiola się za rok po przerwie :) FCB !
17.05.2012 22:32
janbvb -> uczony się pojawił heh... co strona BVB taka nudna, że tu musiałeś zaglądnąć... FCB !
17.05.2012 22:15
Nie ma co gdybać, bo trzeba mieć dobre myśli :) FCB !
17.05.2012 22:03
No, ale już Karl powiedział, żadnego już obrońcy :) FCB !
17.05.2012 21:49
A moim zdaniem tak czy tak przyjdzie Giroud :) FCB !
17.05.2012 21:28
Możemy tylko przewidywać, a zarząd zrobi swoje :)
17.05.2012 21:18
Ja bym oczekiwał do ataku Giroud i np. Claudio Pizarro i pomocnika np. Mertensa, a jak będzie więcej niż te 3 transfery to będzie tylko dobrze oprócz 3 już potwierdzonych :) FCB !
17.05.2012 20:19
W sobotę o godzinie 20:45 emocje sięgną zenitu :) FCB !
17.05.2012 20:04
I oby w sobotę po meczu też tak zostało :) FCB !
17.05.2012 19:39
Sezon jest długi i Bayern się o Tym przekonał także 3 napastników to minimum :) FCB !
17.05.2012 19:26
I trzeba w to wierzyć, żeby wszystko poszło po myśli Bayernu :) FCB !
17.05.2012 15:45
Wszystko przemawia za Bayernem (stadion, kibice, to że Bayern jest gospodarzem i można by wymieniać i wymieniać) ale trzeba uważać, żeby to nie zmyliło piłkarzy i to da zwycięstwo :) FCB !
17.05.2012 15:37
Dlatego uważam i widzę, że nie tylko ja, że 3 napastników na przyszły sezon to Bayern przynajmniej powinien mieć :) FCB !
17.05.2012 15:24
Bukmacherzy stawiają na Bayern (heh ciekawe komentarze są) -> http://www.fussball.pl/index.php?dzial=aktualnosci&artykul=223186
17.05.2012 15:11
No też bym tak chciał albo kupić Giroud + Claudio i ewentualnie Owen lub przesunąć do ataku Mullera i kupić pomocnika :) FCB!
17.05.2012 15:07
roni10 -> I tu się z Tobą zgodzę, atak byłby w sam raz, bo nie wyobrażam sobie, żeby Bayern wystartował w nowym sezonie z 2 napastnikami albo kupić jeszcze jednego zmiennika dla graczy Arjen-Franek, bo jeden już ma zastępce, albo jeszcze jednego atakującego, np. Claudio byłby idealnym wg mnie :) FCB !
17.05.2012 14:52
patelo_mcac -> I tu się z Tobą zgodzę, atak byłby w sam raz, bo nie wyobrażam sobie, żeby Bayern wystartował w nowym sezonie z 2 napastnikami albo kupić jeszcze jednego zmiennika dla graczy Arjen-Franek, bo jeden już ma zastępce, albo jeszcze jednego atakującego, a Claudio byłby idealnym wg mnie :) FCB !
17.05.2012 14:50
Co za mobilizacja w szeregach Bayernu, bardzo dobrze i grać do upadłego, by zwyciężyć :) FCB !
17.05.2012 14:19
Lewandowski takimi wypowiedziami powoli zaczyna gwiazdorzyć i się uważa za nie wiadomo kogo z całym szacunkiem do niego... FCB !
16.05.2012 21:25
Zgadza się mało realne, żeby grał w Bayernie, bo jakoś nie wierze żeby Bayern wydał na transfer jego ponad 20 mln ( prawie 30 lat) i zarobki pewnie by duże chciał także odpada i nie potrzebne zamieszanie :) FCB !
16.05.2012 19:00
Było już to wiadomo od paru godzin, czyli 3 transfer zaklepany czas na kolejne :) FCB !
16.05.2012 18:54
Tz i Transfermarkt też potwierdza transfer bramkarza :) FCB !
16.05.2012 17:29
Trzeci transfer Bayernu to bramkarz Tom Starke (mimo, że jeszcze nie potwierdzony oficjalnie przez stronę FCB) -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/tom-starke-bestaetigt-wechsel-bayern-meta-2321216.html
16.05.2012 17:28
Wg strony Tz i Transfermarkt Starke przechodzi do Bayernu -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/tom-starke-bestaetigt-wechsel-bayern-meta-2321216.html i http://www.transfermarkt.de/de/1899-keeper-starke-wechselt-zum-fc-bayern-muenchen/news/anzeigen_90656.html
16.05.2012 16:50
Wg strony Tz i Transfermarkt Starke przechodzi do Bayernu -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/tom-starke-bestaetigt-wechsel-bayern-meta-2321216.html i http://www.transfermarkt.de/de/1899-keeper-starke-wechselt-zum-fc-bayern-muenchen/news/anzeigen_90656.html
16.05.2012 16:50
Lepszy czy nie lepszy dla mnie transfer Yayi Toure do Bayernu to tylko i wyłącznie plota, a szanse na sprowadzenie go są równe zero... FCB !
16.05.2012 14:58
City za Toure będzie chciało nie wiadomo ile, czyli moim zdaniem ten transfer odpada, bo za tą kasę można kupić 2 przyszłościowych zawodników :) FCB !
16.05.2012 13:06
Rafalindo99 -> Ja też wolę Francuza, ale tylko dwóch napastników w takim klubie jak Bayern to nie bardzo wg mnie :) FCB !
16.05.2012 13:03
Claudio Pizarro nie miałby problemu przejść do Bayernu -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/claudio-pizarro-kein-problem-einem-team-wechseln-meta-2321000.html
Najpierw to trzeba się zrehabilitować w BL, a na LM jeszcze przyjdzie czas jak nie teraz... FCB !
20.05.2012 16:05
Tak czytam i czytam, ale niektórzy są naiwni, że Bayern zrezygnuje z Juppa, bo on i tak zostanie na kolejny sezon... FCB !
20.05.2012 16:00
Tu potrzeba nowych wzmocnień, świeżej krwi, a nie już zmiana trenera, bo cały sezon tą samą jedenastką grał nie będzie... FCB !
20.05.2012 16:03
pecz01 -> Chyba, że tak jak mówisz, a czy ja wiem czy by tak zrezygnowali z piłkarza w wyniku przegranego finału, trudno określić co im siedzi w głowie, może chwilowo nie myślą o transferach, w co można wątpić... FCB !
20.05.2012 13:55
Ciekawe czy Bayern kogoś wyśle (ale chyba małe szanse), by jeszcze raz przyjrzeć się Giroud dziś... FCB !
20.05.2012 13:50
pecz01 -> Ja bym bardzo chciał Mertensa, Giroud, Sahina no i na doczepkę Pizarro, ale mogę chyba sobie pomarzyć, że ta trójka przyjdzie, ale wszystko możliwe... FCB !
20.05.2012 13:41
Nie ma co porównywać Petersena to Giroud, bo to jakieś nie porozumienie... FCB !
20.05.2012 13:40
Pizza to ja bym brał nawet jakby był nie potrzebny max. 3 napastników Bayern musi mieć w kadrze, a z Francuza wątpię, żeby zrezygnowali... FCB !
20.05.2012 13:33
I dlatego tą kasę trzeba by było przeznaczyć na transfery, ale jak wszyscy ochłoną w Bayernie to zaczną myśleć o wzmocnieniu, bo sobie nie wyobrażam, żeby było inaczej... FCB !
20.05.2012 13:31
fido-fido -> zgadzam się z Tobą, ale Dante, Szwajcar i Starke już są zaklepani, ale teraz trzeba pomyśleć o poważnych wzmocnieniach np. Giroud, Sahin, Mertens itp.... FCB !
20.05.2012 13:27
Dajcie już spokój Arjenowi, Juppowi, Gomezowi, bo to nudne się już robi trzeba patrzeć w przyszłość... FCB !
20.05.2012 13:22
fido-fido -> Ta sytuacja teraz zmusi Uliego do dokonania transferów i Nerlinger pewnie dostanie taką komendę... FCB !
20.05.2012 13:20
Dobrze jest krytykować, ale jakby ktoś się znalazł na miejscu Juppa to ciekawe jakby się zachował i trochę pokory... FCB !
20.05.2012 13:08
Niech niektórzy ochłoną i przejdą do tego co się stało do porządku dziennego, bo zaczyna się wypisywanie bredni... FCB !
20.05.2012 13:04
Jakie śmieszne komentarze ten kto czytał, to dla niego to śmieszne nie było... FCB !
20.05.2012 12:52
I tak samo wczoraj pieprzył w studio, że Bayern tak jak Bayer ten sam scenariusz, taki trochę cwaniaczek się zrobił jak został trenerem pff... FCB !
20.05.2012 12:48
Dlatego trzeba kupić takiego napastnika, żeby Gomez nie czuł się pewnie i jak jemu nie idzie to do zmiany i wchodzi świeża krew... Nowy Napastnik, jeszcze jeden zmiennik dla Arjena lub Franka, bo jeden już jest i jeden zawodnik może jeszcze taki Sahin, ale zobaczymy... FCB !
20.05.2012 12:32
Tu jest rozmowa z Ulim po finale (można dojść do wniosku, że jakiekolwiek zmiany będą dobrze analizowane np. transfery itp.) -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/champions-league-finale-2012/champions-league-finale-fc-bayern-muenchen-fc-chelsea-interview-hoeness-2324910.html
20.05.2012 12:16
Bo piłka nie jest sprawiedliwa i można kogoś obwiniać, wszystkie pomyje wylewać, kogoś bluzgać i tak to nic nie zmieni, ale każdy w sercu z Nas wie kto wygrał ten puchar naprawdę, bo to nie Chelsea, ale Bayern bo pokazał bardzo dobrą grę, może ktoś się nie zgadzać, ale mecz to pokazał... FCB !
20.05.2012 12:08
Pierwsza jedenastka bardzo dobra jest tylko wzmocnić ławkę rezerwowych, a teraz Nerlinger będzie miał trudniejsze zadanie jako dyrektor sportowy... FCB !
20.05.2012 11:58
Gomez po prostu musi mieć dobrego zmiennika i to nawet bardzo dobrego... FCB !
20.05.2012 11:43
Z Gomezem, że trzeba się pożegnąć... nie przesadzajmy... FCB !
20.05.2012 11:41
Tak czy siak muszą zrobić jakieś transfery jeśli Uli i załoga mają jaja, bo wiedzą sami, że tak nie może dalej być proste i na Tym można by zakończyć... FCB !
20.05.2012 11:38
Hilaro -> A czy odsunięcie dziadków dało mu coś nie, bo sam sobie szkodził i zrozumiał to jak Roman go zwolnił i Di Matteo musiał ratować sezon, ale skończmy już, bo to jest sprawa Chelsea, a nie Bayernu... FCB !
20.05.2012 11:34
Adi-Fantasti -> trenera nie zmieniać tak jak napisałem, ale zrobić takie transfery, że jak piłkarze rezerwowi wejdą na boisko to coś dadzą tej drużynie, a Nerlinger teraz ma trudniejsze zadanie odnośnie transferów, bo jakby Bayern wygrał to by zrobili takie transfery jak ostatnio, a teraz wg mnie będzie musiał się wysilić... FCB !
20.05.2012 11:33
IronPablo -> Chelsea miało mieć takiego wspaniałego trenera, który się nie odnalazł nawet i zaczął kombinować (Villas-Boas) i co im przyszło z tego ? Jakby nie fart to by nawet nie grali w przyszłym sezonie w LM, bo takich ich załatwił, ale to już nie nasza sprawa, Bayern musi mieć bardzo dobrych zmienników dla zawodników pierwszej 11... FCB !
20.05.2012 11:25
Jupp zostanie, ale trzeba mu pomoc, a mam na myśli tu transfery, żeby miał szansę jak coś nie idzie tak zmienić w czasie meczu... FCB !
20.05.2012 11:18
Już dajcie spokój temu Arjenowi zawalił, on o Tym sam wie dobrze i trzeba patrzeć w przyszłość z optymizmem... FCB !
20.05.2012 11:15
Bayern i tak ma bardzo dobrą obronę i jak jeszcze przyjdzie Dante to jeszcze lepiej, tylko nad niektórymi trzeba więcej popracować... FCB !
20.05.2012 11:11
Shimi -> Bo jak trzeba to Diego i Tymo umią wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności w takich meczach i za to trzeba im podziękować... FCB !
20.05.2012 11:07
I może tak być, że kolejny sezon to nr 1 mistrzostwo ja nie będę się dziwił, że tak będzie, bo najpierw Bayern musi odzyskać Mistrza... FCB !
20.05.2012 11:02
pietrekFCB -> zawsze można coś skubnąć z Villarreal, jakiegoś ciekawego piłkarza, ale na to przyjdzie czas, bo z przegraną trzeba przejść do porządku dziennego najpierw... FCB !
20.05.2012 10:56
Trudno się im dziwić, że to dla nich ogromny cios, można teraz wypominać im błędy (ale nie o to chodzi), ale myślę, że na analize przyjdzie jeszcze czas, a teraz muszą się pozbierać psychicznie... FCB !
20.05.2012 10:52
ArjenRobben10 -> Villarreal spadł do II ligi i pewnie tam będzie wyprzedaż na 100, także Rossi kto wie... FCB !
20.05.2012 10:49
Widać po wypowiedziach, że są załamani jednym słowem i możemy się domyślać co w ich głowach siedzi... FCB !
20.05.2012 10:47
Otóż to Rafalindo99 Bayern będzie dalej funkcjonował, ale jakaś koncepcja myślę, że powinna zmienić (np. analizowanie transferów, żeby nie kupować słabych piłkarzy)... FCB !
20.05.2012 10:38
Dla Uliego to tak lekko mówiąc to coś więcej niż dostanie po twarzy i jakieś zebranko jeszcze przed Euro może być, bo trzeba pomyśleć co dalej, jak to ma wszystko funkcjonować w przyszłości... FCB !
20.05.2012 10:28
Nie ma co już gdybać, mleko, że tak powiem się rozlało... trudno i mi też nie jest łatwo pisać, ale teraz trzeba czekać na ruch zarządu jakieś transfery chociaż myślę, że gwałtownych decyzji dotyczących zakupu dalszych zawodników teraz nie będzie dopiero po EURO, a Bayern musi dalej funkcjonować... FCB !
20.05.2012 10:16
Uli jak i cały Bayern przez te dwa sezony zostało stracone zbyt wiele i Uli o Tym doskonale wie dlatego wierze i bym się nie zdziwił jak wyda dobra sumę na wzmocnienia, bo on już chyba nie przeżyje kolejnego straconego sezonu... FCB !
20.05.2012 09:56
Z jednej strony można obwiniać trenera, z jednej piłkarzy, ale też i Uli musi dokonać nie jednej, a pary bomb transferowych, no musi być dobra ławka, bo nawet nie ma przeciwnika kim straszyć... FCB !
20.05.2012 09:45
Myślę, że od tej zmiany zaczęła wchodzić nerwowość... FCB !
20.05.2012 09:38
I tak już się czasu nie cofnie... bywa i smutek pozostanie jeszcze przez parę dni, nikt by o niestrzelonym karnym Arjena nie pamiętał gdyby nie ta zmiana Daniela za Mullera, bo myślę, że to była za pochopna decyzja i trzeba było grać tą jedenastką do końca, ale cóż... FCB !
20.05.2012 09:32
Zgadzam się z Wami, że podstawowa 11 jest bardzo dobra, tylko ławka no musi być mocna, żeby w jakimś momencie dać tej świeżości... FCB !
20.05.2012 09:26
Jupp pewnie nie odejdzie, ale trzeba się poważnie zastanowić nad wzmocnieniami, bo cały zarząd pewnie po Tym meczu czuję się gorzej niż po finale PN, a wiemy z jakiego powodu... FCB!
20.05.2012 09:17
MiotaczOgnia i Antyrobben -> Poradnie Zdrowia Psychicznego zalecam malkonteńci i niech admini coś zrobią z nimi (kasować ich komentarze)... FCB !
20.05.2012 00:15
MiotaczOgnia i Antyrobben -> Poradnie Zdrowia Psychicznego zalecam malkonteńci... FCB !
20.05.2012 00:13
MiotaczOgnia i Antyrobben -> Poradnie Zdrowia Psychicznego zalecam malkonteńci... FCB !
20.05.2012 00:12
Karneee to loteria i piłka jest jaka jest i gdzieś przez parę dni nie będzie to dochodziło, że Bayern przegrał, ale tak sobie myślę jeśli Uli ma jaja i zarząd to albo rzucą kasą na mocne transfery, albo nie wiem co... FCB !
20.05.2012 00:05
Karneee to loteria i piłka jest jaka jest i gdzieś przez parę dni nie będzie to dochodziło, że Bayern przegrał, ale tak sobie myślę jeśli Uli ma jaja i zarząd to albo rzucą kasą na mocne transfery, albo nie wiem co... FCB !
20.05.2012 00:04
I na koniec do antyrobben, a Tobie zalecam Poradnie Zdrowia Psychicznego... FCB !
20.05.2012 00:08
Ale czuję niedosyt i nie wiem co napisać... może przez parę dni nie wchodzić lepiej na stronę, bo zaczną pisać jakieś barany (fani innych zespołów) i śmiać się tylko i się zastanawiam czy dla przegranego finału warto było awansować do tego finału... nie umiem rzucić szalikiem i przestać być kibicem Bayernu, bo to jest jak narkotyk, albo jest się kibicem do końca życia albo nie i musi się coś zmienić w kolejnym sezonie... FCB !
19.05.2012 23:48
Wielkimi krokami zbliża się godzina finału i można by pisać wiele, ale mam nadzieję, że około godziny 23 każdy kto będzie wchodził na tą stronę będzie w zajebistym nastroju i Wam i sobie tego życzę... dobrego oglądania :) FCB !!!!!
19.05.2012 19:29
Nasz stres jest niczym w przeciwieństwie z tym co czują chłopaki przed finałem, ale wygrywa ten kto będzie trzymał stres i ewmocje na wodzy i na luzie podejdzie do meczu i niech właśnie chłopaki złapią ten luz :) FCB !
19.05.2012 16:51
Mecz Finału LM ma duże znaczenie dla innych drużyn i wiele zależy od Bayernu i tu ciekawostka nawet miła -> http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/wasilewski-otrzymalem-mnostwo-telefonow-to-mnie-za,1,5135902,artykul.html
19.05.2012 16:40
Jakaś plota chyba poszła... FCB !
19.05.2012 16:07
Ciekawe słowa Oliego (pozytywne wibracje) -> http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/kahn-bayern-moze-zdominowac-rozgrywki-europejskie-,1,5135864,wiadomosc.html
19.05.2012 15:05
Oby się nie mylili i niech tak się stanie :) FCB
19.05.2012 14:25
Szacunek do przeciwnika otóż to, będzie można tak pisać po wszystkim już :) FCB !
19.05.2012 14:18
Mecz z Interem to już historia, liczy się dziś i tylko to :) FCB !
19.05.2012 14:11
Nie tylko się o hajs walczy, ale o szacunek w Europie, ale można kalkulować, że jak Bayern wygra to może być ciekawie jeśli chodzi o transfery, bo pół przychodów może pójść na kupno kolejnych piłkarzy :) FCB !
19.05.2012 13:43
To było do przewidzenia, że drużyna która gra w finale LM i ma w swoim składzie perełke to zaraz jakaś drużyna zacznie się interesować tym graczem, ale David to Bayern, a Bayern to Alaba :) FCB !
19.05.2012 12:51
A niech sobie gadają pieprzeni malkonteńci... dziś jest okazja, żeby pozamykać wszystkim usta, tym którzy krytykują Bayern :) FCB !
19.05.2012 12:43
Tak poza tematem to Milan chce wypożyczyć Sahina z Realu -> http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/ac-milan-zlozyl-oferte-realowi-ws-wypozyczenia-nur,1,5135481,wiadomosc.html
18.05.2012 21:11
Jutro będzie wiadomo i jak ze składem :) FCB !
18.05.2012 16:55
To może być zupełnie inny mecz wykonaniu Tymo i Diego (nastawienie do spotkania) i mogą zagrać bardzo pewnie, że nie zrobią poważnego błędu i tego im życzę :) FCB
18.05.2012 16:31
Historyczny mecz, historyczna chwila, historyczny finał i grać do ostatniego tchu :) FCB!!!
18.05.2012 13:36
Taki ofensywny skład wg Bildu, no ale trzeba postawić wszystko na jedną kartę jeśli Bayern ma wygrać LM (chociaż ten skład może jeszcze uledz zmianie) :) FCB !
18.05.2012 12:29
Śmigają sobie chłopaki hehe (dobrze, że mają dobre nastroje mimo, że zabraknie ich w finale) :) FCB !
18.05.2012 12:15
Uli coś wymyśli po Tym jak na emeryturę odejdzie Jupp, bo może wcześniej uzgodnić np. Jogim, że po dopełnieniu kontraktu z reprezentacją zostanie trenerem Bayernu :) FCB !
18.05.2012 11:37
Arjen niech się trzyma, a tak poza tematem ciekawy artykuł heh -> http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-angielska/gullit-abramowicz-chce-przegrac-final-lm-zeby-zmie,1,5134801,wiadomosc.html
18.05.2012 10:47
Ciekawy artykuł (nie wiadomo czy to prawda czy nie) -> http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-angielska/gullit-abramowicz-chce-przegrac-final-lm-zeby-zmie,1,5134801,wiadomosc.html
18.05.2012 10:45
Wygląda na to, że jeszcze jeden sezon i Jupp odejdzie na tą emeryturę zasłużoną (tak jak mówił Nerlinger, że w 2013 r. Jupp zakończy karierę trenerską) i kto wie może Guardiola się za rok po przerwie :) FCB !
17.05.2012 22:32
janbvb -> uczony się pojawił heh... co strona BVB taka nudna, że tu musiałeś zaglądnąć... FCB !
17.05.2012 22:15
Nie ma co gdybać, bo trzeba mieć dobre myśli :) FCB !
17.05.2012 22:03
No, ale już Karl powiedział, żadnego już obrońcy :) FCB !
17.05.2012 21:49
A moim zdaniem tak czy tak przyjdzie Giroud :) FCB !
17.05.2012 21:28
Możemy tylko przewidywać, a zarząd zrobi swoje :)
17.05.2012 21:18
Ja bym oczekiwał do ataku Giroud i np. Claudio Pizarro i pomocnika np. Mertensa, a jak będzie więcej niż te 3 transfery to będzie tylko dobrze oprócz 3 już potwierdzonych :) FCB !
17.05.2012 20:19
W sobotę o godzinie 20:45 emocje sięgną zenitu :) FCB !
17.05.2012 20:04
I oby w sobotę po meczu też tak zostało :) FCB !
17.05.2012 19:39
Sezon jest długi i Bayern się o Tym przekonał także 3 napastników to minimum :) FCB !
17.05.2012 19:26
I trzeba w to wierzyć, żeby wszystko poszło po myśli Bayernu :) FCB !
17.05.2012 15:45
Wszystko przemawia za Bayernem (stadion, kibice, to że Bayern jest gospodarzem i można by wymieniać i wymieniać) ale trzeba uważać, żeby to nie zmyliło piłkarzy i to da zwycięstwo :) FCB !
17.05.2012 15:37
Dlatego uważam i widzę, że nie tylko ja, że 3 napastników na przyszły sezon to Bayern przynajmniej powinien mieć :) FCB !
17.05.2012 15:24
Bukmacherzy stawiają na Bayern (heh ciekawe komentarze są) -> http://www.fussball.pl/index.php?dzial=aktualnosci&artykul=223186
17.05.2012 15:11
No też bym tak chciał albo kupić Giroud + Claudio i ewentualnie Owen lub przesunąć do ataku Mullera i kupić pomocnika :) FCB!
17.05.2012 15:07
roni10 -> I tu się z Tobą zgodzę, atak byłby w sam raz, bo nie wyobrażam sobie, żeby Bayern wystartował w nowym sezonie z 2 napastnikami albo kupić jeszcze jednego zmiennika dla graczy Arjen-Franek, bo jeden już ma zastępce, albo jeszcze jednego atakującego, np. Claudio byłby idealnym wg mnie :) FCB !
17.05.2012 14:52
patelo_mcac -> I tu się z Tobą zgodzę, atak byłby w sam raz, bo nie wyobrażam sobie, żeby Bayern wystartował w nowym sezonie z 2 napastnikami albo kupić jeszcze jednego zmiennika dla graczy Arjen-Franek, bo jeden już ma zastępce, albo jeszcze jednego atakującego, a Claudio byłby idealnym wg mnie :) FCB !
17.05.2012 14:50
Co za mobilizacja w szeregach Bayernu, bardzo dobrze i grać do upadłego, by zwyciężyć :) FCB !
17.05.2012 14:19
Lewandowski takimi wypowiedziami powoli zaczyna gwiazdorzyć i się uważa za nie wiadomo kogo z całym szacunkiem do niego... FCB !
16.05.2012 21:25
Zgadza się mało realne, żeby grał w Bayernie, bo jakoś nie wierze żeby Bayern wydał na transfer jego ponad 20 mln ( prawie 30 lat) i zarobki pewnie by duże chciał także odpada i nie potrzebne zamieszanie :) FCB !
16.05.2012 19:00
Było już to wiadomo od paru godzin, czyli 3 transfer zaklepany czas na kolejne :) FCB !
16.05.2012 18:54
Tz i Transfermarkt też potwierdza transfer bramkarza :) FCB !
16.05.2012 17:29
Trzeci transfer Bayernu to bramkarz Tom Starke (mimo, że jeszcze nie potwierdzony oficjalnie przez stronę FCB) -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/tom-starke-bestaetigt-wechsel-bayern-meta-2321216.html
16.05.2012 17:28
Wg strony Tz i Transfermarkt Starke przechodzi do Bayernu -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/tom-starke-bestaetigt-wechsel-bayern-meta-2321216.html i http://www.transfermarkt.de/de/1899-keeper-starke-wechselt-zum-fc-bayern-muenchen/news/anzeigen_90656.html
16.05.2012 16:50
Wg strony Tz i Transfermarkt Starke przechodzi do Bayernu -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/tom-starke-bestaetigt-wechsel-bayern-meta-2321216.html i http://www.transfermarkt.de/de/1899-keeper-starke-wechselt-zum-fc-bayern-muenchen/news/anzeigen_90656.html
16.05.2012 16:50
Lepszy czy nie lepszy dla mnie transfer Yayi Toure do Bayernu to tylko i wyłącznie plota, a szanse na sprowadzenie go są równe zero... FCB !
16.05.2012 14:58
City za Toure będzie chciało nie wiadomo ile, czyli moim zdaniem ten transfer odpada, bo za tą kasę można kupić 2 przyszłościowych zawodników :) FCB !
16.05.2012 13:06
Rafalindo99 -> Ja też wolę Francuza, ale tylko dwóch napastników w takim klubie jak Bayern to nie bardzo wg mnie :) FCB !
16.05.2012 13:03
Claudio Pizarro nie miałby problemu przejść do Bayernu -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/claudio-pizarro-kein-problem-einem-team-wechseln-meta-2321000.html
16.05.2012 12:57