DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: Reeken89 Strona 272

Ja myślę, że Pizarro będzie trzecim napastnikiem (od czasu do czasu wejdzie, w razie potrzeby, taki dżoker)... FCB !

23.05.2012 15:15

I Sahin też zadeklarował, że nie zamierza opuszczać Realu w Tym okienku transferowym... FCB !

23.05.2012 15:10

Bayern interesuję się Holenderskim napastnikiem, zresztą nie tylko oni -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/bayern-muenchen-luuk-jong-twente-enschede-visier-2330054.html

23.05.2012 15:00

Tylko trzeba by wydać troszkę kasy np. Dżeko plus ten Martinez to jakieś ponad 50 mln, no może być ciekawie... FCB !

23.05.2012 14:19

Każdy popełnia błędy (nikt nie jest doskonały) i na Tym bym zakończył... FCB !

23.05.2012 14:01

Darth Smd -> No ciekawe, chyba Jupp chce mieć równorzędnego partnera dla Bastiana, a jeśli chodzi o ofensywnego pomocnika hmm trudno powiedzieć, raczej mają na myśli napastnika i tu pojawia się nazwisko Dżeko... FCB !

23.05.2012 13:59

Jupp chce klasowego pomocnika (środkowego ?) -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/jupp-heynckes-transfer-mittelfeldspieler-neuzugaenge-toptransfer-meta-2329753.html

23.05.2012 11:36

wolth -> Żal dupe ściska, że BVB nigdy nawet nie wyda sumy 30 lub 40 mln na jakiegoś piłkarza, bo ją po prostu na to nie stać, a o zarobkach już nie wspomnę... FCB !

23.05.2012 10:12

Z tego co wyczytałem to Bayern dopiero po Euro zacznie ewentualnie wzacniać skład -> http://www.transfermarkt.de/de/nerlinger-pizarro-verpflichtung-sieht-nicht-schlecht-aus/news/anzeigen_91288.html

23.05.2012 10:01

Przecież w Tym sezonie zle grała obrona ? Wg mnie dobrze, Bayern potrzebuje ofensywnych graczy, bo były mecze w Tym sezonie co mieli kilka stu procentowych sytuacji, a drużyna przeciwna jedną sytuacje i ją wykorzystała, a Bayern w wyniku tego schodził pokonany... FCB !

22.05.2012 16:36

Trochę i masz racji, ale zależy z jakiej strony, by na to patrzeć... FCB !

22.05.2012 16:21

Pół Europy w wyścigu po Edina Dżeko, w Tym Bayern -> http://www.fussballtransfers.com/premier-league/transfermarkt/medien-halb-europa-jagt-edin-dzeko_27795

22.05.2012 16:12

Pół Europy w wyścigu po Edina Dżeko, w Tym Bayern -> http://www.fussballtransfers.com/premier-league/transfermarkt/medien-halb-europa-jagt-edin-dzeko_27795

22.05.2012 16:12

Niech siedzi w BVB na tyłku i niech udowodni w BVB w kolejnym sezonie, że te bramki w Tym sezonie to nie była pomyłka, a na Bayern może będzie czas za 2 lata... FCB !

22.05.2012 16:09

Rossi dopiero ma powrócić po długiej kontuzji, więc nie wiadomo czy to był by ten sam napastnik, ale jakby cena była w miarę to można by zaryzykować... FCB !

22.05.2012 16:03

Ja nie wiedziałem ,że Howedes to skrzydłowy heh... Bayernowi jest potrzebny ofensywny pomocnik dla alternatywy Franek/Arjen, a nie kolejny obrońca... FCB !

22.05.2012 16:00

Wszyscy dobrze wiemy, że Lewandowski nie przejdzie do Bayernu nawet za nie wiadomo jakie pieniądze (oni by na klęczkach poszli by z Dortmundu do Monachium, żeby Lewandowski nie odszedł) więc dla mnie temat zamknięty... FCB !

22.05.2012 15:58

Z tego co czytałem to Dżeko chce odejść z City (ale ja cały czas czekam, że to jednak Francuz zasili Bayern)... FCB !

22.05.2012 15:55

Czas pokaże, bo gazety mogą różne durnoty wypisywać, a jaka jest prawda tego nie wiemy... FCB !

22.05.2012 10:49

Najpierw to niech Bayern odzyska Mistrzostwo, a o LM to można pózniej pogadać... FCB !

22.05.2012 10:45

Normalnie, pyszny żart... FCB !

22.05.2012 10:34

Wszystko fajnie, pięknie, ale gdzie jest alternatywa dla dwóch skrzydłowych jeśli by Muller został przesunięty do ataku... FCB !

22.05.2012 10:18

To się okaże, albo znów skończy się jak zawsze... FCB !

22.05.2012 10:15

Transfer Pizarro będzie ok, gdy Bayern kupi lepszego atakującego, który będzie rywalizował łeb w łeb z Gomezem, a Claudio wchodził by jakby Bayern miał nóż na gardle, jako dżoker... FCB !

22.05.2012 10:04

Zrobią zdrową rywalizację, ale pomiędzy obrońcami, bo ich mamy po dziurki w nosie... FCB !

22.05.2012 09:48

Niech myślą o wzmocnieniu ofensywny, a nie obrony... ! FCB !

22.05.2012 09:45

Kolejna ta sama denerwująca plotka (?) -> http://www.tz-online.de/sport/fussball/fc-bayern/pizarro-dante-shaqiri-starke-ist-das-alles-tz-2327261.html

22.05.2012 09:43

Plotki, plotki,plotki nie będzie oficjalnego info to nie uwierzę, a w ogóle to po co Bayernowi kolejny obrońca ? (chyba, że chce siedzieć na ławce tak jak Rafinha)... FCB !

22.05.2012 09:39

Usami bliski przejścia do Hoffenheim -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/transfermarkt/hoffenheim-usami-wechsel-fast-fix_27788

22.05.2012 09:35

Jak wolą kupić Pizarro kosztem Giroud, to gratuluje samopoczucia... normalnie cyrk na kółkach jak dojdzie do tego... FCB !

22.05.2012 09:28

Bayern wygrał, by LM to by mówili, że nic nie trzeba zmieniać, Bayern nie wygrał LM też nie trzeba nic zmieniać (cały sezon stracony, ale co tam jest przecież dobrze, a BVB znów złoi tyłki Bayernowi, ale nic się nie będzie działo)...

21.05.2012 22:12

Najpierw to niech się Uli zmieni, bo jak tak dalej będzie to ostatnim transferem będzie Pizarro, a ja zaczynam powoli w to wierzyć... FCB !

21.05.2012 22:04

Po tym to ja się nie spodziewam żadnych transferów, bo gadać to Uli sobie możę, ale do realizacji to nie dojdzie... FCB !

21.05.2012 21:56

Może niech jeszcze sprowadzi na dokłade Owena (to na pewno Bayern odzyska mistrzostwo), aż mi się już nie chce tego komentować, bo to jakaś żenada...

21.05.2012 21:49

Francuz Oliver Giroud jest prawdopodobnie skreślony z listy do zasilenia Bayernu, bo wolą Pizarro -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/giroud-endgueltig-liste-meta-2327002.html

21.05.2012 21:42

Każdy ma nadzieję, że Bayern przeznaczy te 60 mln na transfery, ale czas to zweryfikuje... FCB !

21.05.2012 19:41

O to chodzi jak na razie nie ma nic co mogło by wykazywać zainteresowanie ze strony Bayernu... FCB !

21.05.2012 19:36

No pewnie nie, jutro mogły by jakieś wstępne rozmowy paść, ale nie wiadomo co i jak, ale się zastanawiam czy Holender chciałby grać w lidze niemieckiej, bo różni piłkarze różnie postrzegają tą ligę... FCB !

21.05.2012 19:32

Może kto wie, Uliego i spółki trudno jest rozszyfrować co kombinują... FCB !

21.05.2012 19:26

Może Nerlinger zagada jutro do Holendra, a jako tłumacza wezmie Arjena :) FCB !

21.05.2012 19:23

Tylko o to chodzi czy chcą się postarać, ale nie chce wyjść na głupka czy coś, ale za za RvP to jakieś ja wiem 30 lub 30 mln dać by trzeba było, a swoje lata już ma w przeciwieństwie do Hazarda, ale doświadczenie Holendra robi różnice... FCB !

21.05.2012 19:12

Za Hazarda lub RvP to można dać te 40 mln, ale za Martineza to jakieś nieporozumienie i jeśli chcą zaszaleć to jednego z Tych dwóch powinni zatrudnić, ale jak to będzie to się dowiemy chyba po Euro... FCB !

21.05.2012 19:09

lascah -> Może i o Tym wiedzą, że jak wzmocnień nie będzie to znów lipa, a może nie chcą słyszeć o Tym... FCB !

21.05.2012 19:06

Za te pieniądze to rzeczywiście można kupić bombe, ale do ofensywy :) FCB !

21.05.2012 19:02

No może coś w Tym jest, ale wątpię w to żeby złożyli mu ofertę, ale mogę się zawsze mylić... FCB !

21.05.2012 18:58

Za Martineza i to obrońcę, który może grać w środku pola 40 mln (obrońców i piłkarzy środka pola Bayern ma wystarczająco) ? To stanowczo za dużo, co innego jakby to by był klasowy ofensywny gracz to się można zastanowić czy dać te 40 mln... FCB !

21.05.2012 18:53

Jakoś nie chce mi się wierzyć, że RvP grał by w Bayernie, a jak nawet to City przebije ofertę, albo wybierze ofertę z innej ligi i będzie pozamiatane... FCB !

21.05.2012 18:49

Co raz bardziej przekonuje się, że Bayern zostanie na przyszły sezon z Gomezem, Pizarro (?) i Petersenem... żenada jakaś by była... FCB !

21.05.2012 15:13

Chyba koniec ze ściągnięciem Giroud i wygląda na to, że Bayern zostanie chyba z Petersenem i Pizarro jak przyjdzie tylko straszyć nimi heh -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/giroud-endgueltig-liste-meta-2327002.html

21.05.2012 15:08

Chyba koniec ze ściągnięciem Giroud i wygląda na to, że Bayern zostanie chyba z Petersenem i Pizarro jak przyjdzie tylko straszyć nimi heh -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/giroud-endgueltig-liste-meta-2327002.html

21.05.2012 15:06

We Francji jest paru ciekawych graczy zgadza się wspomniany Giroud, Belhanda itp. :) FCB !

21.05.2012 14:56

I trzeba zadać pytanie po co byłby potrzebny kolejny obrońca jak mamy dobrych... FCB !

21.05.2012 14:29

No właśnie raczej wątpliwe, żeby dali 40 mln za Martineza.. nie kalkuluje się to... FCB !

21.05.2012 14:20

I kibice pewnie dziękują, że Bayern dotarł do finału, ale jak Karl chce coś jeszcze zrobić dla kibiców to niech sprowadzą 2 lub trzech pożądnych graczy :) FCB !

21.05.2012 14:06

Koniec Breno w Bayernie z tego co rozumiem -> http://www.transfermarkt.de/de/fcb-verabschiedet-sechs-profis--erwartetes-aus-fuer-breno-/news/anzeigen_91093.html

21.05.2012 14:04

mehmet7 -> No właśnie jak środkowych pomocników mamy dużo plus Can to po co wydawać, aż 40 mln na Martineza jak to jest z tego co pamiętam środkowy obrońca i może też grać na środku pomocy... FCB !

21.05.2012 13:34

I wątpliwości raczej związane co do transferu Sahina -> http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-Hiszpania/sahin-nie-planuje-letniego-transferu.html

21.05.2012 13:28

Pizarro mógłby być na doczepkę, ale jak chcą szaleć i wydawać 40 mln za Martineza to za dużo lepiej za te pieniądze już kupić dwóch... FCB !

21.05.2012 13:27

Też mi się zdaje, że za Martineza 40 mln za dużo jakby chodziło o Hazarda to można dać tą kwotę, a za niego ja wiem ze 25 mln i dokupić za te 15 Francuza... FCB !

21.05.2012 13:21

Bayern chcę zrobić coś szalonego i kupić Martineza -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/javi-martinez-holt-bayern-40-millionen-euro-mann-2326766.html

21.05.2012 13:12

Czas pokaże jak to się rozwinie jeśli chodzi o transfery... FCB !

21.05.2012 13:03

master15 -> Nie ma co porównywać ławka sezonu 00/01 to byli piłkarze, aż miło wspomnieć... FCB !

21.05.2012 12:52

Rafalindo99 -> To podaj meila to się odezwe :)

21.05.2012 12:50

Albo zrobią tak, że kasę przeznaczą na szkółke (nie mówi, że zle,ale zanim będzie jakiś talent to mistrzostwo odzyskamy za parę lat), a Claudio będzie ostatnim wzmocnieniem (może się powtarzam, ale jak się czyta takie brednie to człowiekowi ciśnienie się podnosi)... FCB !

21.05.2012 12:35

I następna plota (Rafinha w zamian za Howedesa i w to niby wierzyć jak karl mówił, że żadnego obrońcy więcej...) -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/transfermarkt/fc-bayern-kommt-howedes-im-tausch-mit-rafinha_27768

21.05.2012 12:26

Rafalindo99 -> Racja, u Nas nr jeśli chodzi o atak jest Gomez i na ławce by siedział taki ktoś jak Giroud, a nie RvP, także odpada, bomba transferowa może być taka, że Claudio przyjdzie heh, albo że to był żart... FCB

21.05.2012 12:22

I jak by tu wierzyć Uliemu jakby tak zrobił, bo albo ploty rozsiewają portale, albo sam nie wie co mówi i już bańka się jemu przegrzała na dobre... FCB !

21.05.2012 12:14

Zari -> Może to ja zle zrozumiałem, obyś nie wykrakał, a jeśli to prawda to Mistrzostwo zdobędziemy za jakieś może 10 lat, może 8... FCB !

21.05.2012 12:07

Rafaldinho99 -> Piszę tylko tyle, że Uli mówi, że o transferach zadecyduję Rada Nadzorcza, ale masz http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=de&u=http://www.kicker.de/&ei=PRK6T6WNJYGd-wbXjrXYCg&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=1&ved=0CHIQ7gEwAA&prev=/search%3Fq%3Dkicker%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26hs%3DKv5%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26prmd%3Dimvns

21.05.2012 12:01

No starczą na pewno na to, żeby BVB po raz trzeci zdobyło Mistrzostwo, ale widzę, że to może być prawda jeśli tak to pogratulować i ciekawe czy Uli wytrzyma kolejną wygraną BVB, bo to co się teraz dzieje to już jest upokorzenie i on dobrze o Tym wie, a jak nie wie to coś chyba ze mną jest nie tak... FCB !

21.05.2012 11:57

Na kickerze piszę, że Rada Nadzorcza ma podjąć decyzję co do transferów -> http://www.kicker.de/news/fussball/bundesliga/startseite/569307/artikel_giroud-faellt-durch---wirds-doch-pizarro.html

21.05.2012 11:51

No tak dotarliśmy do finału LM kosztem Mistrzostwa i PN, bo ławka była na poziomie 2 bundesligi, a nie zespołu, który gra w finale LM i za niepowodzenia trzeba płacić, a tak szczerze mówiąc Bayern więcej stracił na Tym, że nie jest mistrzem i nie wygrał PN niż by wydał te 60 mln i jeszcze jedno więcej jest pogłosek, że Bayern wyda te 60 mln niż, że Claudio będzie ostatnim wzmocnieniem... FCB !

21.05.2012 11:44

Nie jest potwierdzone, ani to, że to ostatnie wzmocnienie, w co bardzo wątpię, bo to nie było by śmieszne wcale, ani to, że Bayern wyda te 60 mln, ale to że wyda te 60 mln, a nawet może mniej, bo Giroud i ewentualnie Sahin/Martinez i Mertens koło 50 było było dlatego trzeba czekać... FCB !

21.05.2012 11:36

Ja w to po prostu nie wierzę, Claudio przyjdzie, ale jako ewentualny 3 napastnik, a wzmocnienia muszą być bo czym będziemy straszyć w ataku oprócz Gomeza ? Petersenem i Pizarro hah pyszny żart, a tak w ogóle to pisało, że Bayern wyda 60 mln, także nie wiadomo w co wierzyć, bo bywa różnie i oby były transfery i niech nie świrują, bo będzie to co ostatnio... FCB !

21.05.2012 11:24

Niech sobie jaj nie robią, bo to będzie parodia i Bayern odzyska mistrzostwo, ale za 4 lata jak tak zrobią, ale nie chce mi się w to wierzyć, ale na innych portalach piszę, że Bayern wyda 60 mln także nic nie wiadomo... FCB !

21.05.2012 11:10

Kibice Auxerre nie mogą pogodzić się ze spadkiem i robią zadyme... FCB !

20.05.2012 22:57

I znów chyba przerwany mecz w Auxerre... heh... FCB !

20.05.2012 22:52

Ale były też ukąśliwe komentarze typy: dobrze, że Chelsea to nie BVB itp...

20.05.2012 22:50

Scherz -> Też mi się zdaje, że Pizarro przyjdzie jako ten joker i żeby nie wyglądało, że Bayern zostanie z 2 napastnikami :) FCB !

20.05.2012 22:38

Przy Tych rezultatach i tak Montpellier wyprzedza PSG o punkt :) FCB !

20.05.2012 22:33

kewezdiw -> Spokojnie ja w Tym nic nie widzę wkurzającego, bo to jest problem jakby nie było ławka rezerwowych i każdy o Tym wie, a rotacje podczas sezonu muszą być, bo piłkarze to nie roboty i ktoś musi ich od czasu do czasu zmienić... FCB !

20.05.2012 22:30

piechot10 -> Oczywiście taką kadrą można śmiało walczyć o wszystko, bo jak wiemy kupienia zawodników za około 100 nie zawsze coś da, ale trzeba kupować z głową i żeby zarząd kupił Tych zawodników, bo jak napisałeś o nich ostatnio mowa :) FCB

20.05.2012 22:28

Wznowili mecz Auxerre - Montpellier... FCB !

20.05.2012 22:22

Jeszcze to wszystko jest świeże i gdzieś przez parę dni smutek piłkarze będą dusić, ale trzeba wziąść się w garść... FCB !

20.05.2012 22:08

pecz01 -> I tak wg mnie było by elegancko nawet :) FCB !

20.05.2012 22:02

Niech Jupp dokończy swój kontrakt i nie bez powodu dotarł z Bayernem do finału... i na zakończenie dotyczące transferów to bym widział na atak Pizza plus Francuz i zmiennik jeszcze jeden na pomoc (np. Mertens), bo więcej chyba się spodziewać nie można... FCB !

20.05.2012 21:57

pecz01 -> Żebyś miał rację i ja też w to nie chcę za bardzo wierzyć, że ewentualnie transfer Pizza i tyle, ale już różne myśli nieraz mam... FCB !

20.05.2012 21:53

Hilario -> Chyba Uli nie jest już taki głupi, ale już różnie myślę, bo ma 2 lata bez mistrzostwa i chyba coś do niego dotarło, a jeśli nie to ja żyję nie wiem na jakim świecie, ja rozumiem, że spłacają stadion, ale to się odbija na drużynie, a z taka ławką to się za daleko nie zajdzie, bo jak się mawia zespół jest silna tak jak silna jest ławka rezerwowych... FCB !

20.05.2012 21:49

Adi-Fantasti -> Jeśli na atak ma przyjść Pizarro (nie mam nic przeciwko w sumie) i ma zostać Petersen kosztem kupienia Giroud to ja dziękuję za takie coś... FCB !

20.05.2012 21:43

Adi-Fantasti -> Wszystkim by się to marzyło, ale jak będą jeszcze ze 3 transfery to będzie szczyt, bo jak dochodzą, takie pogłoski, że Pizarro ma być ostatnim transferem, to dreszcze przechodzą po człowieku... FCB !

20.05.2012 21:35

Scherz -> A cholera go Wie, pewnie pójdzie na kasę... i przeniesie się do City... FCB !

20.05.2012 21:33

pele -> Zgadzam się z Tobą co do taktyki, ale pytanie jeśli np. Gomezowi nie idzie i to widać to raczej do zmiany, a Jupp czym miał straszyć Petersenem czy Oliciem, chyba nie na te rozgrywki i tu jest potrzebny napastnik, który nie powinien dać Gomezowi, że czuję się pewny i cały czas będzie grał przez cały sezon, bo jakieś rotacje powinny być... FCB !

20.05.2012 21:18

pele -> Moim zdaniem tu nie trzeba dużo, jak przyjdzie Pizza to np. Giroud, Sahin czy Mertens to ile by było około 40 mln, a to nie jest dużo jak na Bayern i wg mnie to nie jest dużo, bo ja bym się Tym zadwowolił, bo nie oczekuje, że przyjdzie nie wiadomo kto... FCB !

20.05.2012 21:10

Oby się to zmieniło, bo jak czytałem na Tz, że Claudio ma być ostatnim transferem to aż coś człowieka bierze... ciekawe jak sobie dziś Giroud poradzi... FCB !

20.05.2012 21:05

Ja bym zakończył te finał takim stwierdzeniem jak na interii -> http://sport.interia.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/news-fc-chelsea-bogactwo-abramowicza-bieda-gry,nId,606817

20.05.2012 21:00

Ja nie mam nic przeciwko, żeby przyszedł Pizarro ( a wiadomo sezon długi i może się przydać), ale ktoś jeszcze musi np, Giroud i będę to powtarzał cały czas Bayern musi mieć przynajmniej 3 napastników i jak czytam, że Pizarro ma być ostatnim transferem na stronie Tz to aż mnie coś trafia, bo to była by jakaś padaczka dlatego nie chcę mi się w to wierzyć... FCB !

20.05.2012 20:40

Darth Smd -> No masz rację po części, ale po Tym co się stało będą transfery tylko trzeba poczekać, aż chyba po Euro coś ruszy, a co do trenera to Jupp wypełni swój kontrakt i wtedy będzie mu można podziękować... FCB !

20.05.2012 16:21

Coraz bardziej brak kultury jest na tej stronie, a to wszystko przez jakiś pajaców co wchodzą, by tylko ludzi denerwować... żal... FCB !

20.05.2012 16:18

Twister 123 -> Polecam Tobie Poradnie Zdrowia Psychicznego - malkonteńcie... hah.. FCB !

20.05.2012 16:15

Każdy nowy trener, który by przyszedł nie zagwarantuję, zdobycia na 100 LM to musiałby by być jakiś cudotwórca, a takiego nie ma, on może tylko mieć nadzieję na zdobycie LM... zejdzmy na ziemie... FCB !

20.05.2012 16:13