A to ciekawe, bo z takimi zawodnikami BVB zajęło ostatnie miejsce w grupie LM -> brus heh... FCB !
25.05.2012 17:00
Wg goal.com Arsenal złożył ofertę, za Francuskiego napastnika Olivera Giroud... FCB !
25.05.2012 16:55
Nikt nie wyklucza, że oprócz Matiasa Bayern już nie dokona żadnego transferu... FCB !
25.05.2012 14:41
Dżeko to typ Gomeza więc niech niektórzy zrozumieją, że taki gracz nie przyjdzie do Bayernu, tak trudno pojąć ? FCB !
25.05.2012 13:35
Kupmy Rasiaka to będzie najlepiej... FCB!
25.05.2012 13:18
Najpierw przeczytaj wcześniejsze posty -> kiopa... FCB !
25.05.2012 12:36
Dżeko to ten sam typ zawodnika co Gomez więc zapomnijmy... FCB !
25.05.2012 12:34
To samo jakby sprzedać Alabę za 5 do 8 mln, a Suarez to jest gwiazda Anderlechtu i wiadomo, że za tyle go nie puszczą i każdy klub tak robi... FCB !
25.05.2012 12:28
I tak Bayern zrobi swoje, a widzę, że niektórzy by narządzili tak Bayernem, że szkoda gadać... FCB !
25.05.2012 12:12
To gratuluję jak ktoś się spodziewa, że do Bayernu przyjdzie Hazard czy Van Persie, może na fifie kto sobie kupi... FCB !
25.05.2012 12:06
To najlepiej niech Bayern nikogo nie kupuję, Pizarro i Gomez wystarczą na pewno, niektórzy to mają myślenie... FCB !
25.05.2012 11:55
To rozsądną cenę włodarze z Brukseli podali jakieś 15 mln, a tak poza tematem czy ktoś może wie czy ten młody Weiser z Koln przeszedł już do Bayernu i zostanie włączony do pierwszego składu ? FCB !
25.05.2012 11:45
Wolę Matiasa niż Bayern miałby z niczym pozostać, a pózniej narzekanie, że Uli i reszta to sknerzy... FCB !
25.05.2012 11:34
A mogą dać nawet 100 mln tylko przyszły sezon pokaże czy im się to opłacało... FCB !
25.05.2012 11:25
I dałeś bardzo dobry argument tym, którzy są przeciw -> kowalw9 :) FCB !
25.05.2012 11:18
Jak Bayern dał około 15 mln z Xerdana to i da tyle też za niego, a szefowie sami wiedzą, że to jest ostatnia szansa, żeby coś na Suarezie zarobić, bo za rok kończy się jemu kontrakt, a sam piłkarz chcę odejść by zdobywać większe umiejętności... FCB !
25.05.2012 11:12
Bayern znany jest z tego, że zawsze ukrywa negocjacje z danym piłkarzem, żeby nie było zamieszania i dopiero przy końcu finalizacji potwierdza to, a sam piłkarz pewnie nie kłamie, że on lub jego agent negocjuje z Bayernem, więc jest coś na rzeczy... FCB !
25.05.2012 11:06
Bayern na pewno przeanalizował wszystkie czynniki zanim złożył ofertę... FCB !
25.05.2012 11:00
No nie wątpliwie Gomezowi przydała by się silna rywalizacja tego nie neguje tylko tu jest potrzebny inny typ napastnika, a nie taki np. Dżeko podobny do niego i zarząd nie szuka drugiego Mario... FCB !
25.05.2012 10:59
I nie potrzebne były poryte ploty, że odejdzie, bo jakoś nikomu to nic nie dało... FCB !
25.05.2012 10:56
Nie po to przyjdzie do Bayernu, żeby siedzieć na ławce, a na pewno będzie walczył o pierwszy skład... FCB !
25.05.2012 10:54
Tylko trzeba zadać sobie pytanie czy wydawanie grubych milionów zapewni puchary, bo kasa nie gra na boisku, a umiejętności poszczególnych piłkarzy, których można kupić za normalne pieniądze, a w praktyce niczym się nie różnią od tych co się zapłaciło fortunę, a przykładu nie muszę dawać, bo każdy pewnie wie o jakim klubie mowa... FCB !
25.05.2012 10:52
Bardzo wątpliwe, że się zamienią, bo Howedes albo siedział by na rezerwie, albo to odbiło by się kosztem np. Alaby, a co niektórzy gadali by, że Bayern marnuję talenty... FCB !
24.05.2012 22:57
Naprawdę poczekajmy, bo niektórym to może żyłka pęknąć jeszcze przed zakończeniem okienka... FCB !
24.05.2012 22:48
No jak niektórzy spodziewają się nie wiadomo jakich transferów typu np. Kaka czy tego typu to gratuluję, bo Bayern to nie Anżi... FCB !
24.05.2012 22:47
Może na główny news dać charakterystykę piłkarzy, którzy już wzmocnili Bayern i Ci którzy mogą wzmocnić :) FCB !
24.05.2012 22:45
Heh jeszcze dużo czasu do zakończenia okienka transferowego, a za przeproszeniem niektórzy się "srają" jakby transfer Pizarro byłby ostatnim, jakaś padaka... FCB !
24.05.2012 22:29
Ha no właśnie jeszcze dużo czasu do zakończenia okienka transferowego, a za przeproszeniem niektórzy się "srają" jakby transfer Pizarro byłby ostatnim... FCB !
24.05.2012 22:28
Jak Bayern go kupi, a sądzę, że jest blisko (tylko teraz zależy od piłkarza) i jak będzie grał dobrze to chyba nikt nie będzie pisał, że to był błąd, bo większość Argentyńczyka nie widziała w akcji... FCB !
24.05.2012 22:26
I znów nasuwa się to co napisał skyBUNDESLIGA, bo niektórzy nic nie rozumieją... eh... FCB !
24.05.2012 22:18
Jak Bayern złożył ofertę to tylko nic innego jak czekać, aż piłkarz ją zaakceptuje, a z tego co się czyta chciałby grać w Bayernie (sama odpowiedz się nasuwa), czyli mozna po mału pisać o kolejnym transferze... FCB !
24.05.2012 22:14
skyBUNDESLIGA -> Coś w Tym musi być :) FCB !
24.05.2012 22:10
Bez komentarza... heh...
24.05.2012 22:04
Wiadomo, że będą dalsze transfery, a co do Petersena to zostaje on wypożyczony... FCB !
24.05.2012 22:00
Pożyjemy, zobaczymy, bo można tak gdybać całą noc i wymieniać tysiąc nazwisk... FCB !
24.05.2012 21:48
Jakby nie kontuzje kontuzje to by grał na najwyższym poziomie, a po kontuzji trudno się wraca do formy, bo potrzeba czasu, a co do środkowego pomocnika widocznie Kroos nie tej pozycji to nie jest to, a jak Jupp chcę to będzie raczej miał... FCB !
24.05.2012 21:43
I teraz zacznie się wypominanie, że Bastian karnego nie strzelił w finale... najlepiej to przemilczeć, bo szkoda odpowiadać... FCB !
24.05.2012 21:30
I następny myśli, że Pizarro to ostatnio napastnik na formację ataku... bez komentarza (tylko jak Pizarro będzie bramy strzelał w końcówkach, które będą dawały coś Bayernowi to niektórzy będą go chwalić pod niebiosa)... FCB !
24.05.2012 21:20
Dwa max jeszcze przyjdą i na Tym byłby koniec... FCB !
24.05.2012 21:17
Wahali by się jakby za dwóch trzeba było zapłacić, a Claudio za free przychodzi więc nie ma tu między - między wg mnie... FCB !
24.05.2012 21:14
Ja bym był spokojny o tego środkowego, że przyjdzie, bo Jupp szuka mocnego grajka, który by grał u boku Bastiana lub w razie jego "odpukać" kontuzji... FCB !
24.05.2012 21:13
Jakby się wahali to by nie było tematu Suareza i sam piłkarz by nie kłamał, że Bayern nim się interesuję (chodzi tu o Suareza)... FCB !
24.05.2012 21:04
Suarez to dobry grajek, a bomba transferowa będzie z wyższej półki i to moim zdaniem na pozycje środkowego pomocnika, ale czas pokaże i to pewnie za niedługo... FCB !
24.05.2012 20:56
Ozil to nie jedyny środkowy pomocnik i jest jeszcze wielu bardzo dobrych... FCB !
24.05.2012 20:48
A ta "prawdziwa gwiazda" to może być bombą transferową, bo sama nazwa mówi wszystko, i napastnik typu Suarez i można zaczynać nowy sezon :) FCB !
24.05.2012 20:43
Tak tylko Suarez może grać w ataku jak i na skrzydłach, a raczej będzie on typowany do ataku niż na pomocy... FCB !
24.05.2012 20:39
Bomba transferowa może być na pozycję środkowego pomocnika moim zdaniem :) FCB !
24.05.2012 20:36
To będzie taki typowy dżoker jak Bayernowi nie będzie szło w ataku, a doświadczenie w takich momentach bezcenne... FCB !
24.05.2012 20:27
Tylko kto wiedział, że tak się jemu kariera w Bayernie potoczy, chyba, że ktoś był u wróżki, albo jest jasnowidzem... FCB !
24.05.2012 20:26
Niech niektórzy zrozumieją, że on przychodzi w miejsce Olica, a pózniej jak nawtyka parę bramek w ważnych momentach to będzie inna gadka... FCB !
24.05.2012 20:25
Nie bądzmy ukąśliwi, niech jemu będzie lepiej w Rzymie niż w Monachium... FCB !
24.05.2012 20:21
I oprócz Pizarro jeszcze dwa transfery wg mnie -> środkowy pomocnik i napastnik i tyle... FCB !
24.05.2012 20:18
Niech tam zacznie wszystko od początku i pewnie żałuje, że tak wyszło jemu z Bayernem :) FCB !
24.05.2012 20:16
A taki, że Pizarro będzie trzecim napastnikiem (jako dżoker, bo podpisze tylko roczny kontrakt), a każdy myśli, że to już koniec transferów na pozycje ataku... FCB !
24.05.2012 20:14
Pizarro to tylko dodatek do teog wszystkiego, także nie ma co wybrzydzać... FCB !
24.05.2012 20:06
To było wiadomo, że piłkarz po powrocie z Peru podpisze kontrakt... FCB !
24.05.2012 19:59
No ale chyba nikt nie ma wątpliwości, ze Pizarro będzie zawodnikiem Bayernu... FCB !
24.05.2012 19:47
No nie wiem czy daleko, bo jego agent prawdopodobnie negocjuje jego transfer z tego co niektórzy piszą... FCB !
24.05.2012 19:34
Dwa transfery za jednym zamachem no, no się Uli i załoga rozpędzili... FCB !
24.05.2012 19:30
No to można śmiało powiedzieć, ze czwarty transfer to Peruwiańczyk Claudio Pizarro, a kolejnym może być Argentyńczyk Matias Suarez, który wg mnie na 70 % przejdzie do Bayernu... FCB !
24.05.2012 15:16
Lepszy wiadomo Suarez niż w podobnym wieku do Pizarro, Berbatov... FCB !
24.05.2012 15:04
Nieraz trzeba zaryzykować, by się przekonać czy dany piłkarz sobie poradzi w klubie czy nie tak samo jest w przypadku Xerdana, który transfer jest już zaklepany... FCB !
24.05.2012 14:55
Dla przypomnienia, nieoficjalnie Pizarro na pewno będzie piłkarzem Bayernu, bo przeszedł dziś badania medycznie i w czerwcu ma podpisać kontrakt jak wróci z Peru, a Suarez to sprawa otwarta i bardzo możliwa... FCB !
24.05.2012 14:44
Z tego co pamiętam jedną nogą był w Arsenalu jeszcze przed sfinalizowaniem Podolskiego, ale nie dostał pozwolenia na pracę więc nic nie wyszło, a jeśli ma klauzule to trzeba będzie zapłacić tyle ile ma zapisane, a jeśli nie to kwota jest otwarta do negocjacji i tak do 15 mln powinien kosztować czy max 20... FCB !
24.05.2012 14:39
Ciężar gry to wg mnie powinien wziąść środkowy pomocnik nie koniecznie ofensywny i takiego Jupp szuka, a Suarez może też grać na skrzydłach (tak dla uzupełnienia)... FCB
24.05.2012 14:31
Tak jak pisze -> piechot10, że większa suma jednak pójdzie na tego środkowego pomocnika o którego się domaga Jupp niż na napastnika, a trójka Gomez, Suarez i Pizarro zła by nie była wręcz przeciwnie... FCB !
24.05.2012 14:18
Na Fussball Transfers i Tz właśnie pojawiły się wiadomości, że Suarez ma ofertę Bayernu na stole i ciekawe co teraz czy będzie to samo co z Giroud... FCB !
24.05.2012 14:01
Aż za tyle cenią Giroud no, no hmm tak patrze na coraz to nowe nazwiska kto ma zasilić Bayern i wysuwam wnioski, że tej bomby transferowej raczej nie będzie, a przyjdą zawodnicy solidni... FCB !
24.05.2012 13:53
A co do tego Martineza, to city daje za niego 31 mln i teraz ciekawe czy Nerlinger jakoś na to zareaguje z resztą... FCB !
24.05.2012 12:15
Z tym Dżeko to może być taka zasłona dymna, bo w między czasie mogą negocjować z Francuzem, tylko ogłosić to mogą dopiero po Euro... FCB !
24.05.2012 12:13
Właśnie nie wiadomo, co z Tym Dżeko, bo wg jego Agenta to zostaje w City (raz zostaje, raz nie) czyli nie wiadomo, w co wierzyć... FCB !
24.05.2012 12:04
Moim zdaniem może znów wrócić temat Giroud, który nie został zamknięty oficjalnie przez Uliego i spółki... FCB !
24.05.2012 11:50
Nils prawdopodobnie pójdzie do Werderu, po Tym jak Pizarro już zaklepany będzie, a jest już tego blisko... FCB !
24.05.2012 11:25
Aaaa hehe spoko :) zauważyłem właśnie już po fakcie, czyli można powiedzieć nie oficjalnie, że Pizarro będzie 4 transferem... FCB !
24.05.2012 11:23
Co do środkowych pomocników to -> http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-Hiszpania/agent-sahina-negocjuje-z-woskimi-klubami.html oraz http://www.fussballtransfers.com/premier-league/transfermarkt/achtung-bayern-mancity-bietet-31-millionen-fur-martinez_27859
24.05.2012 11:22
Claudio Pizarro po badaniach lekarskich -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/transfermarkt/fc-bayern-pizarro-besteht-medizincheck_27854
24.05.2012 11:11
Z Petersenem to było wiadomo, że na 100 % odejdzie, ale Contento, że chce odejść to jestem zaskoczony... FCB !
24.05.2012 11:06
Co do środkowych pomocników to -> http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-Hiszpania/agent-sahina-negocjuje-z-woskimi-klubami.html oraz http://www.fussballtransfers.com/premier-league/transfermarkt/achtung-bayern-mancity-bietet-31-millionen-fur-martinez_27859
24.05.2012 11:03
Co do środkowych pomocników to -> http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-Hiszpania/agent-sahina-negocjuje-z-woskimi-klubami.html oraz http://www.fussballtransfers.com/premier-league/transfermarkt/achtung-bayern-mancity-bietet-31-millionen-fur-martinez_27859
24.05.2012 11:01
O to chodzi, żeby Bayern mimo tego wzmacniał się, ale żeby dawano większą szanse jednak, bo tak to nigdy się nie zobaczy w jakim zawodniku jest talent, a trening czy dwa lub trzy mecze tego nie zweryfikują np. Canowi, a co nie zrobiono w przypadku Petersena czy Usamiego... FCB !
23.05.2012 21:59
Mam nadzieję, że Can będzie więcej dostawał szans niż Usami, bo ten chłopak może być na miarę Alaby lub Badstubera :) FCB !
23.05.2012 21:54
A moim zdaniem to Manuel Neuer, bo pokazał, że ma jaja i wykorzystał swoje pięć minut :) FCB !
23.05.2012 21:46
I już doszukują się nie wiadomo, czego... paranoja i zaczną się pogłoski gdzie Arjen będzie grał w następnym sezonie... FCB !
23.05.2012 21:44
Każdy trener jaki by nie przyszedł nawet taki Mourinho potrzebuje czasu, żeby poukładać zespół czyli zmiana trenera teraz rok przed zakończeniem jego kontraktu to była by największa głupota, a nowy trener też nie odrazu zaczął by z Bayernem osiągać sukcesy... FCB !
23.05.2012 21:42
To było wiadome i jeszcze tak dołożę do tego tematu, że Jupp chcę podkręcić śrubę, a możemy się tylko domyślać co to oznacza :) FCB !
23.05.2012 21:21
Tylko się tak dobrze zastanowić to Howedes przyszedł by do Bayernu czyimś kosztem, bo wiadomo Lahm jeśli chodzi o pierwszy skład nietykalny, a pozostali, bardziej by to było zagrożenie dla Alaby, a szkoda żeby siedział na ławie chyba, że środek obrony... FCB !
23.05.2012 21:13
Różowe okulary to mają Ci, którzy oczekują, że do Bayernu przyjdzie nie wiadomo jaki gracz np. Higuain, albo Lewandowski (jeszcze lepiej)... FCB !
23.05.2012 20:05
Jeśli ktoś miałby jakieś wątpliwości to Jupp zostaje na kolejny sezon -> http://www.transfermarkt.de/de/spekulationen-um-heynckes-zukunft--hoeness-er-bleibt-/news/anzeigen_91386.html
23.05.2012 19:54
Problemem Bayernu jest skuteczność, a nie obrona, bo jak Bayern by wykorzystywał prawie wszystkie sytuacje to stracone bramki nie miały by znaczenia... FCB !
23.05.2012 19:49
Ta heh i kogo jeszcze ? Nie fantazjujmy... FCB !
23.05.2012 19:40
Pierwsze słyszę, że obrona jest do dupy, albo ze mną jest coś nie tak a co do Podolskiego to przykro mi, bo od nowego sezonu będzie grał w Arsenalu... FCB !
23.05.2012 19:38
Zgadza się Rafał -> Co Nas nie Zabije, to Nas Wzmocni :) FCB !
23.05.2012 19:31
A na co Bayernowi boczny obrońca, przecież obrona jest dobra i co ma do tego, że boczni są niżsi ? FCB !
23.05.2012 19:19
Szkoda chłopaka w Bayernie, ale cóż niech się jemu wiedzie lepiej niż w Bayernie :) FCB !
23.05.2012 19:10
Transfery na pewno będą, najbliżej sfinalizowania jest Pizarro, a co dalej to się pewnie przekonamy za parę tygodni... FCB !
23.05.2012 19:08
I tak Uli i załoga zrobią swoje... FCB !
23.05.2012 18:53
I Jupp widocznie chcę to zmienić :) FCB !
23.05.2012 18:47
Ciekawostka -> Jeśli przyjdzie z Werderu do Bayernu Pizarro, to w drugą stronę Petersen -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/transfermarkt/center-sv-werder-15-millionen-euro-fur-den-umbruch_27829
23.05.2012 18:33
Chyba tak, że będzie musiał wykorzystywać w meczu więcej sytuacji do strzelenia bramek... FCB !
23.05.2012 15:43
Była by to ciekawa rywalizacja między Gomezem, a Dżeko... FCB !
A to ciekawe, bo z takimi zawodnikami BVB zajęło ostatnie miejsce w grupie LM -> brus heh... FCB !
25.05.2012 17:00
Wg goal.com Arsenal złożył ofertę, za Francuskiego napastnika Olivera Giroud... FCB !
25.05.2012 16:55
Nikt nie wyklucza, że oprócz Matiasa Bayern już nie dokona żadnego transferu... FCB !
25.05.2012 14:41
Dżeko to typ Gomeza więc niech niektórzy zrozumieją, że taki gracz nie przyjdzie do Bayernu, tak trudno pojąć ? FCB !
25.05.2012 13:35
Kupmy Rasiaka to będzie najlepiej... FCB!
25.05.2012 13:18
Najpierw przeczytaj wcześniejsze posty -> kiopa... FCB !
25.05.2012 12:36
Dżeko to ten sam typ zawodnika co Gomez więc zapomnijmy... FCB !
25.05.2012 12:34
To samo jakby sprzedać Alabę za 5 do 8 mln, a Suarez to jest gwiazda Anderlechtu i wiadomo, że za tyle go nie puszczą i każdy klub tak robi... FCB !
25.05.2012 12:28
I tak Bayern zrobi swoje, a widzę, że niektórzy by narządzili tak Bayernem, że szkoda gadać... FCB !
25.05.2012 12:12
To gratuluję jak ktoś się spodziewa, że do Bayernu przyjdzie Hazard czy Van Persie, może na fifie kto sobie kupi... FCB !
25.05.2012 12:06
To najlepiej niech Bayern nikogo nie kupuję, Pizarro i Gomez wystarczą na pewno, niektórzy to mają myślenie... FCB !
25.05.2012 11:55
To rozsądną cenę włodarze z Brukseli podali jakieś 15 mln, a tak poza tematem czy ktoś może wie czy ten młody Weiser z Koln przeszedł już do Bayernu i zostanie włączony do pierwszego składu ? FCB !
25.05.2012 11:45
Wolę Matiasa niż Bayern miałby z niczym pozostać, a pózniej narzekanie, że Uli i reszta to sknerzy... FCB !
25.05.2012 11:34
A mogą dać nawet 100 mln tylko przyszły sezon pokaże czy im się to opłacało... FCB !
25.05.2012 11:25
I dałeś bardzo dobry argument tym, którzy są przeciw -> kowalw9 :) FCB !
25.05.2012 11:18
Jak Bayern dał około 15 mln z Xerdana to i da tyle też za niego, a szefowie sami wiedzą, że to jest ostatnia szansa, żeby coś na Suarezie zarobić, bo za rok kończy się jemu kontrakt, a sam piłkarz chcę odejść by zdobywać większe umiejętności... FCB !
25.05.2012 11:12
Bayern znany jest z tego, że zawsze ukrywa negocjacje z danym piłkarzem, żeby nie było zamieszania i dopiero przy końcu finalizacji potwierdza to, a sam piłkarz pewnie nie kłamie, że on lub jego agent negocjuje z Bayernem, więc jest coś na rzeczy... FCB !
25.05.2012 11:06
Bayern na pewno przeanalizował wszystkie czynniki zanim złożył ofertę... FCB !
25.05.2012 11:00
No nie wątpliwie Gomezowi przydała by się silna rywalizacja tego nie neguje tylko tu jest potrzebny inny typ napastnika, a nie taki np. Dżeko podobny do niego i zarząd nie szuka drugiego Mario... FCB !
25.05.2012 10:59
I nie potrzebne były poryte ploty, że odejdzie, bo jakoś nikomu to nic nie dało... FCB !
25.05.2012 10:56
Nie po to przyjdzie do Bayernu, żeby siedzieć na ławce, a na pewno będzie walczył o pierwszy skład... FCB !
25.05.2012 10:54
Tylko trzeba zadać sobie pytanie czy wydawanie grubych milionów zapewni puchary, bo kasa nie gra na boisku, a umiejętności poszczególnych piłkarzy, których można kupić za normalne pieniądze, a w praktyce niczym się nie różnią od tych co się zapłaciło fortunę, a przykładu nie muszę dawać, bo każdy pewnie wie o jakim klubie mowa... FCB !
25.05.2012 10:52
Bardzo wątpliwe, że się zamienią, bo Howedes albo siedział by na rezerwie, albo to odbiło by się kosztem np. Alaby, a co niektórzy gadali by, że Bayern marnuję talenty... FCB !
24.05.2012 22:57
Naprawdę poczekajmy, bo niektórym to może żyłka pęknąć jeszcze przed zakończeniem okienka... FCB !
24.05.2012 22:48
No jak niektórzy spodziewają się nie wiadomo jakich transferów typu np. Kaka czy tego typu to gratuluję, bo Bayern to nie Anżi... FCB !
24.05.2012 22:47
Może na główny news dać charakterystykę piłkarzy, którzy już wzmocnili Bayern i Ci którzy mogą wzmocnić :) FCB !
24.05.2012 22:45
Heh jeszcze dużo czasu do zakończenia okienka transferowego, a za przeproszeniem niektórzy się "srają" jakby transfer Pizarro byłby ostatnim, jakaś padaka... FCB !
24.05.2012 22:29
Ha no właśnie jeszcze dużo czasu do zakończenia okienka transferowego, a za przeproszeniem niektórzy się "srają" jakby transfer Pizarro byłby ostatnim... FCB !
24.05.2012 22:28
Jak Bayern go kupi, a sądzę, że jest blisko (tylko teraz zależy od piłkarza) i jak będzie grał dobrze to chyba nikt nie będzie pisał, że to był błąd, bo większość Argentyńczyka nie widziała w akcji... FCB !
24.05.2012 22:26
I znów nasuwa się to co napisał skyBUNDESLIGA, bo niektórzy nic nie rozumieją... eh... FCB !
24.05.2012 22:18
Jak Bayern złożył ofertę to tylko nic innego jak czekać, aż piłkarz ją zaakceptuje, a z tego co się czyta chciałby grać w Bayernie (sama odpowiedz się nasuwa), czyli mozna po mału pisać o kolejnym transferze... FCB !
24.05.2012 22:14
skyBUNDESLIGA -> Coś w Tym musi być :) FCB !
24.05.2012 22:10
Bez komentarza... heh...
24.05.2012 22:04
Wiadomo, że będą dalsze transfery, a co do Petersena to zostaje on wypożyczony... FCB !
24.05.2012 22:00
Pożyjemy, zobaczymy, bo można tak gdybać całą noc i wymieniać tysiąc nazwisk... FCB !
24.05.2012 21:48
Jakby nie kontuzje kontuzje to by grał na najwyższym poziomie, a po kontuzji trudno się wraca do formy, bo potrzeba czasu, a co do środkowego pomocnika widocznie Kroos nie tej pozycji to nie jest to, a jak Jupp chcę to będzie raczej miał... FCB !
24.05.2012 21:43
I teraz zacznie się wypominanie, że Bastian karnego nie strzelił w finale... najlepiej to przemilczeć, bo szkoda odpowiadać... FCB !
24.05.2012 21:30
I następny myśli, że Pizarro to ostatnio napastnik na formację ataku... bez komentarza (tylko jak Pizarro będzie bramy strzelał w końcówkach, które będą dawały coś Bayernowi to niektórzy będą go chwalić pod niebiosa)... FCB !
24.05.2012 21:20
Dwa max jeszcze przyjdą i na Tym byłby koniec... FCB !
24.05.2012 21:17
Wahali by się jakby za dwóch trzeba było zapłacić, a Claudio za free przychodzi więc nie ma tu między - między wg mnie... FCB !
24.05.2012 21:14
Ja bym był spokojny o tego środkowego, że przyjdzie, bo Jupp szuka mocnego grajka, który by grał u boku Bastiana lub w razie jego "odpukać" kontuzji... FCB !
24.05.2012 21:13
Jakby się wahali to by nie było tematu Suareza i sam piłkarz by nie kłamał, że Bayern nim się interesuję (chodzi tu o Suareza)... FCB !
24.05.2012 21:04
Suarez to dobry grajek, a bomba transferowa będzie z wyższej półki i to moim zdaniem na pozycje środkowego pomocnika, ale czas pokaże i to pewnie za niedługo... FCB !
24.05.2012 20:56
Ozil to nie jedyny środkowy pomocnik i jest jeszcze wielu bardzo dobrych... FCB !
24.05.2012 20:48
A ta "prawdziwa gwiazda" to może być bombą transferową, bo sama nazwa mówi wszystko, i napastnik typu Suarez i można zaczynać nowy sezon :) FCB !
24.05.2012 20:43
Tak tylko Suarez może grać w ataku jak i na skrzydłach, a raczej będzie on typowany do ataku niż na pomocy... FCB !
24.05.2012 20:39
Bomba transferowa może być na pozycję środkowego pomocnika moim zdaniem :) FCB !
24.05.2012 20:36
To będzie taki typowy dżoker jak Bayernowi nie będzie szło w ataku, a doświadczenie w takich momentach bezcenne... FCB !
24.05.2012 20:27
Tylko kto wiedział, że tak się jemu kariera w Bayernie potoczy, chyba, że ktoś był u wróżki, albo jest jasnowidzem... FCB !
24.05.2012 20:26
Niech niektórzy zrozumieją, że on przychodzi w miejsce Olica, a pózniej jak nawtyka parę bramek w ważnych momentach to będzie inna gadka... FCB !
24.05.2012 20:25
Nie bądzmy ukąśliwi, niech jemu będzie lepiej w Rzymie niż w Monachium... FCB !
24.05.2012 20:21
I oprócz Pizarro jeszcze dwa transfery wg mnie -> środkowy pomocnik i napastnik i tyle... FCB !
24.05.2012 20:18
Niech tam zacznie wszystko od początku i pewnie żałuje, że tak wyszło jemu z Bayernem :) FCB !
24.05.2012 20:16
A taki, że Pizarro będzie trzecim napastnikiem (jako dżoker, bo podpisze tylko roczny kontrakt), a każdy myśli, że to już koniec transferów na pozycje ataku... FCB !
24.05.2012 20:14
Pizarro to tylko dodatek do teog wszystkiego, także nie ma co wybrzydzać... FCB !
24.05.2012 20:06
To było wiadomo, że piłkarz po powrocie z Peru podpisze kontrakt... FCB !
24.05.2012 19:59
No ale chyba nikt nie ma wątpliwości, ze Pizarro będzie zawodnikiem Bayernu... FCB !
24.05.2012 19:47
No nie wiem czy daleko, bo jego agent prawdopodobnie negocjuje jego transfer z tego co niektórzy piszą... FCB !
24.05.2012 19:34
Dwa transfery za jednym zamachem no, no się Uli i załoga rozpędzili... FCB !
24.05.2012 19:30
No to można śmiało powiedzieć, ze czwarty transfer to Peruwiańczyk Claudio Pizarro, a kolejnym może być Argentyńczyk Matias Suarez, który wg mnie na 70 % przejdzie do Bayernu... FCB !
24.05.2012 15:16
Lepszy wiadomo Suarez niż w podobnym wieku do Pizarro, Berbatov... FCB !
24.05.2012 15:04
Nieraz trzeba zaryzykować, by się przekonać czy dany piłkarz sobie poradzi w klubie czy nie tak samo jest w przypadku Xerdana, który transfer jest już zaklepany... FCB !
24.05.2012 14:55
Dla przypomnienia, nieoficjalnie Pizarro na pewno będzie piłkarzem Bayernu, bo przeszedł dziś badania medycznie i w czerwcu ma podpisać kontrakt jak wróci z Peru, a Suarez to sprawa otwarta i bardzo możliwa... FCB !
24.05.2012 14:44
Z tego co pamiętam jedną nogą był w Arsenalu jeszcze przed sfinalizowaniem Podolskiego, ale nie dostał pozwolenia na pracę więc nic nie wyszło, a jeśli ma klauzule to trzeba będzie zapłacić tyle ile ma zapisane, a jeśli nie to kwota jest otwarta do negocjacji i tak do 15 mln powinien kosztować czy max 20... FCB !
24.05.2012 14:39
Ciężar gry to wg mnie powinien wziąść środkowy pomocnik nie koniecznie ofensywny i takiego Jupp szuka, a Suarez może też grać na skrzydłach (tak dla uzupełnienia)... FCB
24.05.2012 14:31
Tak jak pisze -> piechot10, że większa suma jednak pójdzie na tego środkowego pomocnika o którego się domaga Jupp niż na napastnika, a trójka Gomez, Suarez i Pizarro zła by nie była wręcz przeciwnie... FCB !
24.05.2012 14:18
Na Fussball Transfers i Tz właśnie pojawiły się wiadomości, że Suarez ma ofertę Bayernu na stole i ciekawe co teraz czy będzie to samo co z Giroud... FCB !
24.05.2012 14:01
Aż za tyle cenią Giroud no, no hmm tak patrze na coraz to nowe nazwiska kto ma zasilić Bayern i wysuwam wnioski, że tej bomby transferowej raczej nie będzie, a przyjdą zawodnicy solidni... FCB !
24.05.2012 13:53
A co do tego Martineza, to city daje za niego 31 mln i teraz ciekawe czy Nerlinger jakoś na to zareaguje z resztą... FCB !
24.05.2012 12:15
Z tym Dżeko to może być taka zasłona dymna, bo w między czasie mogą negocjować z Francuzem, tylko ogłosić to mogą dopiero po Euro... FCB !
24.05.2012 12:13
Właśnie nie wiadomo, co z Tym Dżeko, bo wg jego Agenta to zostaje w City (raz zostaje, raz nie) czyli nie wiadomo, w co wierzyć... FCB !
24.05.2012 12:04
Moim zdaniem może znów wrócić temat Giroud, który nie został zamknięty oficjalnie przez Uliego i spółki... FCB !
24.05.2012 11:50
Nils prawdopodobnie pójdzie do Werderu, po Tym jak Pizarro już zaklepany będzie, a jest już tego blisko... FCB !
24.05.2012 11:25
Aaaa hehe spoko :) zauważyłem właśnie już po fakcie, czyli można powiedzieć nie oficjalnie, że Pizarro będzie 4 transferem... FCB !
24.05.2012 11:23
Co do środkowych pomocników to -> http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-Hiszpania/agent-sahina-negocjuje-z-woskimi-klubami.html oraz http://www.fussballtransfers.com/premier-league/transfermarkt/achtung-bayern-mancity-bietet-31-millionen-fur-martinez_27859
24.05.2012 11:22
Claudio Pizarro po badaniach lekarskich -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/transfermarkt/fc-bayern-pizarro-besteht-medizincheck_27854
24.05.2012 11:11
Z Petersenem to było wiadomo, że na 100 % odejdzie, ale Contento, że chce odejść to jestem zaskoczony... FCB !
24.05.2012 11:06
Co do środkowych pomocników to -> http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-Hiszpania/agent-sahina-negocjuje-z-woskimi-klubami.html oraz http://www.fussballtransfers.com/premier-league/transfermarkt/achtung-bayern-mancity-bietet-31-millionen-fur-martinez_27859
24.05.2012 11:03
Co do środkowych pomocników to -> http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-Hiszpania/agent-sahina-negocjuje-z-woskimi-klubami.html oraz http://www.fussballtransfers.com/premier-league/transfermarkt/achtung-bayern-mancity-bietet-31-millionen-fur-martinez_27859
24.05.2012 11:01
O to chodzi, żeby Bayern mimo tego wzmacniał się, ale żeby dawano większą szanse jednak, bo tak to nigdy się nie zobaczy w jakim zawodniku jest talent, a trening czy dwa lub trzy mecze tego nie zweryfikują np. Canowi, a co nie zrobiono w przypadku Petersena czy Usamiego... FCB !
23.05.2012 21:59
Mam nadzieję, że Can będzie więcej dostawał szans niż Usami, bo ten chłopak może być na miarę Alaby lub Badstubera :) FCB !
23.05.2012 21:54
A moim zdaniem to Manuel Neuer, bo pokazał, że ma jaja i wykorzystał swoje pięć minut :) FCB !
23.05.2012 21:46
I już doszukują się nie wiadomo, czego... paranoja i zaczną się pogłoski gdzie Arjen będzie grał w następnym sezonie... FCB !
23.05.2012 21:44
Każdy trener jaki by nie przyszedł nawet taki Mourinho potrzebuje czasu, żeby poukładać zespół czyli zmiana trenera teraz rok przed zakończeniem jego kontraktu to była by największa głupota, a nowy trener też nie odrazu zaczął by z Bayernem osiągać sukcesy... FCB !
23.05.2012 21:42
To było wiadome i jeszcze tak dołożę do tego tematu, że Jupp chcę podkręcić śrubę, a możemy się tylko domyślać co to oznacza :) FCB !
23.05.2012 21:21
Tylko się tak dobrze zastanowić to Howedes przyszedł by do Bayernu czyimś kosztem, bo wiadomo Lahm jeśli chodzi o pierwszy skład nietykalny, a pozostali, bardziej by to było zagrożenie dla Alaby, a szkoda żeby siedział na ławie chyba, że środek obrony... FCB !
23.05.2012 21:13
Różowe okulary to mają Ci, którzy oczekują, że do Bayernu przyjdzie nie wiadomo jaki gracz np. Higuain, albo Lewandowski (jeszcze lepiej)... FCB !
23.05.2012 20:05
Jeśli ktoś miałby jakieś wątpliwości to Jupp zostaje na kolejny sezon -> http://www.transfermarkt.de/de/spekulationen-um-heynckes-zukunft--hoeness-er-bleibt-/news/anzeigen_91386.html
23.05.2012 19:54
Problemem Bayernu jest skuteczność, a nie obrona, bo jak Bayern by wykorzystywał prawie wszystkie sytuacje to stracone bramki nie miały by znaczenia... FCB !
23.05.2012 19:49
Ta heh i kogo jeszcze ? Nie fantazjujmy... FCB !
23.05.2012 19:40
Pierwsze słyszę, że obrona jest do dupy, albo ze mną jest coś nie tak a co do Podolskiego to przykro mi, bo od nowego sezonu będzie grał w Arsenalu... FCB !
23.05.2012 19:38
Zgadza się Rafał -> Co Nas nie Zabije, to Nas Wzmocni :) FCB !
23.05.2012 19:31
A na co Bayernowi boczny obrońca, przecież obrona jest dobra i co ma do tego, że boczni są niżsi ? FCB !
23.05.2012 19:19
Szkoda chłopaka w Bayernie, ale cóż niech się jemu wiedzie lepiej niż w Bayernie :) FCB !
23.05.2012 19:10
Transfery na pewno będą, najbliżej sfinalizowania jest Pizarro, a co dalej to się pewnie przekonamy za parę tygodni... FCB !
23.05.2012 19:08
I tak Uli i załoga zrobią swoje... FCB !
23.05.2012 18:53
I Jupp widocznie chcę to zmienić :) FCB !
23.05.2012 18:47
Ciekawostka -> Jeśli przyjdzie z Werderu do Bayernu Pizarro, to w drugą stronę Petersen -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/transfermarkt/center-sv-werder-15-millionen-euro-fur-den-umbruch_27829
23.05.2012 18:33
Chyba tak, że będzie musiał wykorzystywać w meczu więcej sytuacji do strzelenia bramek... FCB !
23.05.2012 15:43
Była by to ciekawa rywalizacja między Gomezem, a Dżeko... FCB !
23.05.2012 15:20