Pożyjemy, zobaczymy - Uli i spółka zrobią co zechcą... FCB !
29.05.2012 16:21
Możemy gdybać, bo tyle nam zostaje, a teraz to od Bayernu zależy czy go kupi czy nie (widzę, że niektórym to wogle nie dogodzi - Suarez czy Mirallas nie, bo skończą jak Usami, Martinez nie, bo za drogi, albo nie potrzebny itp. itd.)... FCB !
29.05.2012 16:16
Ja też bym chciał: Suareza, Mertensa, Mirallasa czy Dżeko, ale to już Bayern zadecyduje, bo oni zarządzają kasą, a co do Martineza hmm to czy on taki aż marny jest to nie byłby za tym, przyjdzie do Bayernu to się okaże... FCB !
29.05.2012 16:07
I to jak się rozkręciła, aż się nie nadążą komentować hehe :) FCB !
29.05.2012 16:00
Dlatego jest coś takiego jak rywalizacja w zespole, to zależy od atmosfery w zespole, bo nie tacy siedzą na ławce jak wspomniałeś i jakoś nie narzekają, bo niektórych nieraz trzeba ustawić do pionu i większość wie z jakim klubem wiąże się na kilka lat... FCB !
29.05.2012 15:59
Chcemy by Bayern kupił solidnych graczy, a jak przyjdzie co do czego to kręcimy nosami, bo tak naprawdę nie wiemy jak dany piłkarz zagra, może akurat Martinez to będzie strzał w 10... FCB !
29.05.2012 15:45
No tak, a pózniej się czyta o narzekaniu, że nie ma rotacji i gra ta sama jedenastka i nic dziwnego, że jest pózniej jak jest (nikt tym zawodnikom co przyszli i co mają przyjść nie obiecywał przy podpisywaniu kontraktu, że na pewno będą grać w pierwszym składzie) -> nyy
29.05.2012 15:39
Dla jednych ma sens, a dla niektórych nie ma, a jak Bayern się uprze to może go kupić i nic dziwnego, że jest on nr 1 na liście transferowej, Juppa, bo widocznie coś widzi w nim, a Nerlinger to potwierdził... FCB !
29.05.2012 15:35
Ale wiadomo, że Podolski, Oezil i Cavani nie zasilą Bayernu, a już na pewno Pique... FCB !
29.05.2012 15:32
Adi -> A to pewne, że Mertens od 2013 r. w Bayernie ?
29.05.2012 15:25
Nikt nie powiedział, że rezerwowego, tak samo jak nikt nie powie, że np, Gustavo ma pewne miejsce w składzie, bo niezależnie kto będzie grał ważne by Bayern znów zaczął odnosić sukcesy (dobro drużyny się liczy)... Można spokojnie podchodzić do tego, że Bayern jest w stanie wyłożyć 80 mln na transfery, bo jest w stanie i dobrze o tym wiemy, ale czy chcę ? Przez dwa ostatnie sezony tak jak wcześniej wspomniałem Bayern dużo kasy jakoś nie wydawał, to może teraz przyszedł czas na to i to wszystko miało by jakiś sens... FCB !
29.05.2012 15:21
Bastian na pewno nie, ale bardziej raczej Gustavo, ale nikt nie mówi, że Martinez miałby od razu pierwszy skład, bo musiałby wywalczyć sobie grę, a szeroki skład Bayern jednak musi mieć, bo pózniej narzekamy, że kosztem jednych rozgrywek Bayern zaniedbuje drugie... FCB !
29.05.2012 15:11
Jeszcze do Euro parę dni zostało, także przed Mistrzostwami można się spodziewać min. jednego transferu i to mocnego, a czy to będzie Martinez to już zależy od obu stron... FCB !
29.05.2012 15:04
Mitchell Weiser (18 lat) jest zdeterminowany do opuszczenia Koln i decyzja co do jego gry w Bayernie ma zapaść w tym tygodniu -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/transfermarkt/kolner-top-talent-will-zum-fc-bayern_27943
29.05.2012 14:54
No jeśli wydanie 80 mln to nie szaleństwo to ja nie wiem hehe, ale widać, że Bayern jest napalony na tego Hiszpana i sami podkreślają, że Bayern musi mieć szeroki skład... FCB !
29.05.2012 14:51
No i za 20-25 mln można spokojnie go kupić, bo to jest rozsądna cena za tego piłkarza, a czy będzie hit bardzo, bardzo możliwe, bo jak sam Nerlinger powiedział: "Bayern będzie chciał zaszaleć"... FCB !
29.05.2012 14:47
Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby go miał, ale z dwójki Suarez/Mirallas na 70 % ktoś przyjdzie :) FCB !
29.05.2012 14:41
Wg goal.com Bayern jest w kontakcie z agentem Martineza -> http://fcbayern.pl/news/Bayern-w-kontakcie-z-agentem-Martineza-597
29.05.2012 14:35
Powiem tyle jeśli to prawda z tymi 80 mln na transfery to będzie bardzo ciekawie i BVB niech się zaczyna bać, bo nadejdzie Wielki Bayern w Wielkim Stylu... FCB !
29.05.2012 14:31
I dla mnie największą bombą by było jakby Bayern tak pożądnie zainwestował w piłkarzy i wydał te 80 mln i to by była bomba wg mnie :) FCB !
29.05.2012 14:06
I dla mnie największą bombą by było jakby Bayern tak pożądnie zainwestował w piłkarzy i wydał te 80 mln i to by była bomba wg mnie :) FCB !
29.05.2012 14:04
Przy wydanych 80 mln to Bayern (nie chcę się wymądrzać, ani pisać bo w końcu piszę jako kibic Bayernu) to jakby doszło do tych transferów to Bayern by "zdeklasował" BL... FCB !
29.05.2012 14:02
Rafalindo99 -> Ale to może coś dać do myślenia, a wiemy co oznacza dla Bayernu dwa sezony bez pucharów, a przez te wspomniane dwa sezony Bayern w zakup piłkarzy jakoś za bardzo nie inwestował i mogą tą kasiorke teraz wykorzystać... FCB !
29.05.2012 13:56
No niestety nie wiem jaka była opinia, a czytałem że nr 1 na liście Juppa transferowej jest Martinez, ale przy tej sumie 80 mln Bayern by nie kalkulował i by go sprowadził, tylko teraz pytanie czy suma 80 mln na transfery jest możliwa, bo jak patrzeć już wstecz dwa sezonu bez pucharów to może być tylko jeden sygnał do totalnej ofensywy transferowej, a to może układać się w jakoś logikę... FCB !
29.05.2012 13:50
Bayern prawdopodobnie podkręci tempo i będzie chciał wydać na transfery 80 mln (jeśli to prawda to widzę, że Uliego naprawdę przycisnęło i następnych porażek już po prostu nie zniesie) -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/bayern-muenchen-transfergeruechte-rund-saebener-strasse-2336721.html
29.05.2012 13:35
Bayern prawdopodobnie podkręci tempo i będzie chciał wydać na transfery 80 mln -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/bayern-muenchen-transfergeruechte-rund-saebener-strasse-2336721.html
29.05.2012 13:30
Dżeko, mógłby być jeśli nadal jest temat jego sprowadzenia, ale Suarez czy Mirallas to dobrzy są na skrzydło, bo Franek jakoś alternatywę musi mieć jednak... FCB !
29.05.2012 13:22
Nikt się nie może pogodzić, ale trzeba patrzeć z optymizmem w przyszłość i zmieniać z biegiem czasu coś na lepsze :) FCB !
29.05.2012 13:07
No nie mówię, że tak nie jest, bo jest trochę w tym racji, no ale jednak wg mnie taki Suarez czy Mirallas przy się przydał przy ewentualnym przyjściu Dżeko... FCB !
29.05.2012 13:05
Ja nie mowie, że nie stać, ale Dżeko stylem jest podobny do Gomeza, więc o jednego za dużo by było, a tu potrzeba kreatywnego napastnika i nie to żebym nie był za transferem Dżeko, ale mnie jakoś dwóch takich samych nie przekonuje, a Bayern chce trochę pojechać na przykładzie BVB, gdzie spektakularnych transferów przez te 2 sezony nie zrobili, a swoje ugrali, no ale to nie oznacza, że Bayern zrobi tak samo... FCB !
29.05.2012 12:55
Znając Szejków z City to może być tak jak z Boatengiem "telenowela" bo oni będą chcieli tyle ile dali za niego... FCB !
29.05.2012 12:47
Więcej cierpliwości, bo niektórym żyłka pęknie za niedługo... FCB !
29.05.2012 12:34
Dżeko to wg mnie taka przykrywka, bo jest podobny stylem do Gomeza (nie ujmując mu umiejętnościom), a po co wg mnie dwóch takich samych, tu potrzeba innego napastnika niż Gomez... FCB !
29.05.2012 12:29
Wg portalu Fussball Transfers jest i nie ma tematu Dżeko -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/transfermarkt/center-nach-pizarro-auch-dzeko-thema-bei-bayern-munchen_27951
29.05.2012 11:48
Mi się tak zdaje, że Uli sugeruje się BVB, że oni małym nakładem pieniężnym kupują zawodników, a efekty widzieliśmy, ale nikt z zarządu nie zaprzeczył, że tzw. bomby transferowej nie będzie, bo to może być szykowanie gruntu (mam na myśli czy to kupienie: Giroud, Mirallasa czy Suareza) pod dobry interes... FCB !
29.05.2012 11:12
Tak po za tematem to Chelsea się zbroi prawdopodobnie zakontraktują Hazarda, a pózniej Hulka, no ale to już nie interes Bayernu i Uli czekamy na dobre transfery :) FCB !
29.05.2012 10:39
Ciekawostki: Nerlinger szuka graczy, aby Bayern miał szerszy skład -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/transfermarkt/nach-suarez-belgischer-torjager-bringt-sich-beim-fc-bayern-ins-spiel_27933 oraz Mathieu może zastąpić Contento -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/jeremy-mathieu-ersatz-diego-contento-bayern-2336527.html
29.05.2012 10:35
To proste, że przyjdzie jeszcze jeden napastnik tylko kto ? Z trójki: Mirallas, Suarez i Giroud ktoś na pewno :) FCB !
29.05.2012 10:30
Kadra Bayernu na dzień dzisiejszy wygląda dobrze, ale za parę tygodni może wyglądać jeszcze lepiej :) FCB !
28.05.2012 21:30
Zostaje prawie cały czerwiec, lipiec i sierpień, a znając Bayern będą chcieli mieć już gotową kadrę po EURO na obóz przygotowawczy, także nie pozostaje nic jak tylko cierpliwie czekać... FCB !
28.05.2012 21:02
Nawet jak Petersen zostanie to całkiem już nie dostanie szans na grę przy zakupie kolejnego napastnika... FCB !
28.05.2012 19:11
Ja obstawiam ,że przyjdzie Giroud, Suarez plus ta bomba, chociaż może za dużo wymagam, ale dobrze by było jakby zrobili takie transfery... FCB !
28.05.2012 17:48
Przyjście Pizarro nie zmienia faktu, że droga dla innego napastnika typu Giroud jest zamknięta, a Peruwiańczyk i tak zastąpi Olica... FCB !
28.05.2012 15:55
Wynik Reprezentacji Niemiec ze Szwajcarią o czymś świadczy i nawet dobrze mówi Toni... FCB !
28.05.2012 13:27
Wg hiszpańskich mediów Bayern złożył ofertę za Francuza, Jeremy Mathieu, a ile w tym prawdy to najbliższe tygodnie pokażą -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/transfermarkt/spanische-medien-fc-bayern-bietet-zehn-millionen-fur-mathieu_27932
28.05.2012 12:25
Wg hiszpańskich mediów Bayern złożył ofertę za Francuza, Jeremy Mathieu, a ile w tym prawdy to najbliższe tygodnie pokażą -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/transfermarkt/spanische-medien-fc-bayern-bietet-zehn-millionen-fur-mathieu_27932
28.05.2012 12:25
Wg hiszpańskich mediów Bayern złożył ofertę za Francuza, Jeremy Mathieu, a ile w tym prawdy to najbliższe tygodnie pokażą -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/transfermarkt/spanische-medien-fc-bayern-bietet-zehn-millionen-fur-mathieu_27932
28.05.2012 12:24
Bo ja już nie wiem kto miałby zasilić atak Bayernu jeszcze: Dżeko zostaje w City, Gonzalo, Mourinho nie chce puścić, Giroud może przejść do Fenerbahce to jedynie tylko Suarez i Mirales jakby co... FCB !
27.05.2012 23:43
A pózniej, żeby nie było że Bayern może żałować, no ale jak nie ma potwierdzenia oficjalnego, że np. przechodzi do Turcji to wszystko się może zdarzyć... FCB!
27.05.2012 23:35
Lepiej niech wybierze Bayern jeśli miałby wybierać, ale Bayern jak kupi dobrego napastnika to nikt nie będzie pamiętał, że się interesował Giroud, ale 16 mln za Giroud to małe szanse by przyjęli tą ofertę... FCB !
27.05.2012 23:30
No, ale kasa nie zastąpi zdobywania trofeum nie tylko na krajowym boisku... FCB !
27.05.2012 23:24
Ciekawe, ale po co miałby przyjmować to już lepiej kolejny sezon siedzieć we Francji... FCB !
27.05.2012 23:20
Może Franek wpłynie na decyzje zarządu jak było pisane, kto wie, bo jego forma może wystrzelić na Euro i może grać naprawdę dobrze... FCB !
27.05.2012 23:10
Bardziej Realny niż kupienie Gonzalo i Dżeko, Suarez jako skrzydłowy, a Giroud na atak... FCB !
27.05.2012 23:01
Hmm Giroud plus Suarez było by niezle, ale jakoś mi się do końca nie chce wierzyć, że od tak z Francuza zrezygnowali... FCB !
27.05.2012 22:56
Nic dziwnego, że Arsenal się interesuje się Giroud tylko pytanie czy Bayern na serio przestał się nim interesować... FCB !
27.05.2012 22:45
A może Franek jakoś przekona Uliego i spółke do transferu Giroud :) FCB !
27.05.2012 22:43
W ataku nie jest ok, bo czy zostanie Petersen czy nie to i tak trzeba kupić takiego napastnika, który z Gomezem będzie rywalizował... FCB !
27.05.2012 22:04
Bayern jakby chciał to by wyłożył nawet 60 mln za Gotze, a poza Tym każdy tak gada, że dany piłkarz nie jest na sprzedaż, a jak się zaświeci jemu konkretną sumą za piłkarza to inaczej śpiewa, jak nie teraz to może za sezon lub dwa -> fan120
27.05.2012 21:30
Może być tak, że w czasie Euro coś jeszcze zaklepią lub w ciągu paru dni, które przed nami jeśli mają skompletować skład przed 1 lipca... FCB !
27.05.2012 14:20
A cholera go wie, ale wiadomo, że jak Petersen będzie chciał odejść to na bank jakiegoś napadziora kupią i to jest wg mnie bardziej pewnie niż ta bomba :) FCB !
27.05.2012 14:12
Tylko ciekawe czy jeszcze kogoś zaklepią na dniach czy będą czekać, aż Euro się skończy, z tymi transferami lub na sam koniec okienka transferowego... FCB !
27.05.2012 13:59
Tylko ciekawe czy jeszcze kogoś zaklepią na dniach czy będą czekać, aż Euro się skończy z tymi transferami... FCB !
27.05.2012 13:58
No to trzeba by zapytać Juppa po co ten środkowy klasowy pomocnik skoro jest Gustavo, ale wg niego gdy brak było Bastiana to było widać to na boisku, że ta gra nie bardzo się układa... FCB !
27.05.2012 13:54
No ja wiem, że mamy Gustavo, ale z tym klasowym środkowym pomocnikiem to wymysł Juppa nie mój :) FCB !
27.05.2012 13:45
No 40 mln na pewno nie, ale każdy klub mierzy swoją miarą i myślę max 25 mln nie więcej... FCB !
27.05.2012 13:37
Jestem ciekaw do jakich wniosków doszedł Nerlinger po obejrzeniu Javi Martineza w finale Pucharu Hiszpanii, a jeśli sam dyrektor sportowy ogląda zawodnika to coś w tym musi być... FCB !
27.05.2012 13:31
Tylko czy to jest prawdziwe zainteresowanie, a nie wymyślone... FCB !
27.05.2012 13:26
Ale akurat zmiennik Franka tak czy tak by się przydał, bo Daniel odchodzi... FCB !
27.05.2012 12:23
I kolejna cześć sagi -> "Bayern jest zainteresowany moją osobą" :) FCB !
27.05.2012 12:12
Jeśli dobrze wykorzysta dane mu okazję to pewnie z nim przedłużoł o kolejny rok... FCB !
26.05.2012 21:10
Każdy transfer jest z sensem jeśli jest za free i mogący coś dać drużynie w razie czego :) FCB !
26.05.2012 18:06
Oby wykorzystywał swoje sytuacje, które da jemu Jupp :) FCB !
26.05.2012 17:59
Ale Hulk kropnął (Brazylia 1 - 0 Dania), przyszły klub będzie miał z niego pożytek i to jaki :) FCB !
26.05.2012 15:42
Ale dwóch graczy wg mnie jeszcze pewnie przyjdzie :) FCB !
26.05.2012 15:36
A mi się wydaję, że przy okazji chciał oglądnąć dobry mecz :) FCB !
26.05.2012 15:31
A kogo tak naprawdę obserwował to może się dowiemy za niedługo lub wogle, bo tylko można się domyślać... FCB
26.05.2012 15:01
Też się zgadzam z tym, że 40 mln za Martineza to stanowczo za dużo, może 20-25 mln to wtedy tak, ale nie 40 mln... FCB !
26.05.2012 14:37
Jak Nerlinger był wczoraj na finale pucharu Hiszpanii, to pewnie oglądał Martineza i ciekawe jak go ocenił, a i tematu dołożę -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/jetzt-pizarro-kehrt-nach-muenchen-zurueck-2334263.html
26.05.2012 14:28
Dobry ruch jeśli chodzi o Pizarro (16 bramek w tym sezonie), bo to zamiana za Olica i wg mnie coś pokaże mimo, że jest po 30... FCB !
26.05.2012 13:50
Gabricone -> Ok, dzięki :) FCB !
26.05.2012 13:40
Czy ktoś się orientuje czy ten Weiser (18 l) z Koln jest już zawodnikiem Bayernu ? FCB !
26.05.2012 13:35
Taka ciekawostka - Wg trenera reprezentacji Szwajcarii, Ottmara to Bayern bardzo zyska na Xerdanie, ale i nie tylko -> http://www.tz-online.de/sport/fussball/fc-bayern/ottmar-hitzfeld-interview-2333226.html
26.05.2012 13:17
Wg trenera reprezentacji Szwajcarii, Ottmara to Bayern bardzo zyska na Xerdanie, ale i nie tylko -> http://www.tz-online.de/sport/fussball/fc-bayern/ottmar-hitzfeld-interview-2333226.html
26.05.2012 13:14
Albo te wszystkie zainteresowania są tylko zasłoną dymną przed tzw. bombą transferową, albo ja już totalnie zgłupiałem od tych plotek... FCB !
26.05.2012 13:11
Tylko dobrze, wiemy, że żaden Gonzalo, Dżeko, Falcao do Bayernu nie przyjdzie, a nikt z Nas nie wie jak Suarez poradził by sobie w Bayernie, jak ktoś wie, że nic nie będzie grał do niech dzwoni do Uliego i niech jemu to powie, bo widzę, że mamy tu jasnowidzów... FCB !
26.05.2012 11:41
Zmusiło, by to na pewno Gomeza do jeszcze lepiej gry i do poprawienia paru szczegółów... FCB !
26.05.2012 11:18
Dobra skończmy to głupie pisanie, bo to do niczego nie prowadzi (każdy mądry, a ciekawe jakby ktoś z Nas zachował się w finale)... FCB !
26.05.2012 11:08
No i co teraz Nam z tej winy, zmienimy coś ? Sam Arjen nie grał na boisku, ale cała drużyna gra (jeden za wszystkich, wszyscy za jednego), bo co niby specjalnie może nie strzelił karnego, bo tak się akurat jemu chciało ? FCB !
26.05.2012 10:57
Było, minęło bo tak to można rozpamiętywać całe wieki, a czasu nie cofniemy i jeszcze raz powtarzam nikt nie jest idealny i ważne żeby sam zawodnik zrozumiał to... FCB !
26.05.2012 10:36
Rafał masz rację, bo 40 mln za Martineza to była by duża pomyłka chyba, że jakaś inna drużyna będzie naiwna i da tyle za niego, bo nawet Bilbao nie powinni jego na tyle wyceniać, żeby się nie ośmieszać... FCB !
26.05.2012 10:05
Każda drużyna ceni swoje gwiazdy tak samo jak Bayern, także ja się nie dziwie, że poniżej 15 mln nie będą chcieli rozmawiać to normalne... FCB !
26.05.2012 09:56
Działacze z Brukseli dobrze wiedzą, że jak teraz go nie sprzedadzą to za rok dostaną, zerooo i wtedy wiadomo kto straci... FCB !
26.05.2012 09:43
Sneijder niech się zajmie swoja grą w Interze, a nie będzie filozofował, uczony się znalazł, a co do Arjena on po prostu taki jest na boisku i się nie zmieni, taki ma styl... FCB !
26.05.2012 09:37
No tak tylko wynika z tego, że nie tylko ofertę z Bayernu ma wg jego agenta... FCB !
25.05.2012 17:19
Z tego co zrozumiałem to chyba agent Suareza "zaprzecza" bo nie wiem jak to nazwać, że ta oferta jest i nie wiadomo co dalej -> http://www.tz-online.de/sport/fussball/fc-bayern/matias-suarez-kein-bayern-angebot-2333193.html
25.05.2012 17:15
Z tego co zrozumiałem to chyba agent Suareza "zaprzecza" bo nie wiem jak to nazwać, że ta oferta jest i nie wiadomo co dalej -> http://www.tz-online.de/sport/fussball/fc-bayern/matias-suarez-kein-bayern-angebot-2333193.html
25.05.2012 17:13
Chyba, że będzie jakaś pokerowa zagrywka ze strony Bayernu... FCB !
25.05.2012 17:06
Jak Bayern odpuścił sobie Francuza to Uliemu i spółce to wisi, że Arsenal złożył ofertę... FCB !
25.05.2012 17:03
A to ciekawe, bo z takimi zawodnikami BVB zajęło ostatnie miejsce w grupie LM -> brus heh... FCB !
Pożyjemy, zobaczymy - Uli i spółka zrobią co zechcą... FCB !
29.05.2012 16:21
Możemy gdybać, bo tyle nam zostaje, a teraz to od Bayernu zależy czy go kupi czy nie (widzę, że niektórym to wogle nie dogodzi - Suarez czy Mirallas nie, bo skończą jak Usami, Martinez nie, bo za drogi, albo nie potrzebny itp. itd.)... FCB !
29.05.2012 16:16
Ja też bym chciał: Suareza, Mertensa, Mirallasa czy Dżeko, ale to już Bayern zadecyduje, bo oni zarządzają kasą, a co do Martineza hmm to czy on taki aż marny jest to nie byłby za tym, przyjdzie do Bayernu to się okaże... FCB !
29.05.2012 16:07
I to jak się rozkręciła, aż się nie nadążą komentować hehe :) FCB !
29.05.2012 16:00
Dlatego jest coś takiego jak rywalizacja w zespole, to zależy od atmosfery w zespole, bo nie tacy siedzą na ławce jak wspomniałeś i jakoś nie narzekają, bo niektórych nieraz trzeba ustawić do pionu i większość wie z jakim klubem wiąże się na kilka lat... FCB !
29.05.2012 15:59
Chcemy by Bayern kupił solidnych graczy, a jak przyjdzie co do czego to kręcimy nosami, bo tak naprawdę nie wiemy jak dany piłkarz zagra, może akurat Martinez to będzie strzał w 10... FCB !
29.05.2012 15:45
No tak, a pózniej się czyta o narzekaniu, że nie ma rotacji i gra ta sama jedenastka i nic dziwnego, że jest pózniej jak jest (nikt tym zawodnikom co przyszli i co mają przyjść nie obiecywał przy podpisywaniu kontraktu, że na pewno będą grać w pierwszym składzie) -> nyy
29.05.2012 15:39
Dla jednych ma sens, a dla niektórych nie ma, a jak Bayern się uprze to może go kupić i nic dziwnego, że jest on nr 1 na liście transferowej, Juppa, bo widocznie coś widzi w nim, a Nerlinger to potwierdził... FCB !
29.05.2012 15:35
Ale wiadomo, że Podolski, Oezil i Cavani nie zasilą Bayernu, a już na pewno Pique... FCB !
29.05.2012 15:32
Adi -> A to pewne, że Mertens od 2013 r. w Bayernie ?
29.05.2012 15:25
Nikt nie powiedział, że rezerwowego, tak samo jak nikt nie powie, że np, Gustavo ma pewne miejsce w składzie, bo niezależnie kto będzie grał ważne by Bayern znów zaczął odnosić sukcesy (dobro drużyny się liczy)... Można spokojnie podchodzić do tego, że Bayern jest w stanie wyłożyć 80 mln na transfery, bo jest w stanie i dobrze o tym wiemy, ale czy chcę ? Przez dwa ostatnie sezony tak jak wcześniej wspomniałem Bayern dużo kasy jakoś nie wydawał, to może teraz przyszedł czas na to i to wszystko miało by jakiś sens... FCB !
29.05.2012 15:21
Bastian na pewno nie, ale bardziej raczej Gustavo, ale nikt nie mówi, że Martinez miałby od razu pierwszy skład, bo musiałby wywalczyć sobie grę, a szeroki skład Bayern jednak musi mieć, bo pózniej narzekamy, że kosztem jednych rozgrywek Bayern zaniedbuje drugie... FCB !
29.05.2012 15:11
Jeszcze do Euro parę dni zostało, także przed Mistrzostwami można się spodziewać min. jednego transferu i to mocnego, a czy to będzie Martinez to już zależy od obu stron... FCB !
29.05.2012 15:04
Mitchell Weiser (18 lat) jest zdeterminowany do opuszczenia Koln i decyzja co do jego gry w Bayernie ma zapaść w tym tygodniu -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/transfermarkt/kolner-top-talent-will-zum-fc-bayern_27943
29.05.2012 14:54
No jeśli wydanie 80 mln to nie szaleństwo to ja nie wiem hehe, ale widać, że Bayern jest napalony na tego Hiszpana i sami podkreślają, że Bayern musi mieć szeroki skład... FCB !
29.05.2012 14:51
No i za 20-25 mln można spokojnie go kupić, bo to jest rozsądna cena za tego piłkarza, a czy będzie hit bardzo, bardzo możliwe, bo jak sam Nerlinger powiedział: "Bayern będzie chciał zaszaleć"... FCB !
29.05.2012 14:47
Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby go miał, ale z dwójki Suarez/Mirallas na 70 % ktoś przyjdzie :) FCB !
29.05.2012 14:41
Wg goal.com Bayern jest w kontakcie z agentem Martineza -> http://fcbayern.pl/news/Bayern-w-kontakcie-z-agentem-Martineza-597
29.05.2012 14:35
Powiem tyle jeśli to prawda z tymi 80 mln na transfery to będzie bardzo ciekawie i BVB niech się zaczyna bać, bo nadejdzie Wielki Bayern w Wielkim Stylu... FCB !
29.05.2012 14:31
I dla mnie największą bombą by było jakby Bayern tak pożądnie zainwestował w piłkarzy i wydał te 80 mln i to by była bomba wg mnie :) FCB !
29.05.2012 14:06
I dla mnie największą bombą by było jakby Bayern tak pożądnie zainwestował w piłkarzy i wydał te 80 mln i to by była bomba wg mnie :) FCB !
29.05.2012 14:04
Przy wydanych 80 mln to Bayern (nie chcę się wymądrzać, ani pisać bo w końcu piszę jako kibic Bayernu) to jakby doszło do tych transferów to Bayern by "zdeklasował" BL... FCB !
29.05.2012 14:02
Rafalindo99 -> Ale to może coś dać do myślenia, a wiemy co oznacza dla Bayernu dwa sezony bez pucharów, a przez te wspomniane dwa sezony Bayern w zakup piłkarzy jakoś za bardzo nie inwestował i mogą tą kasiorke teraz wykorzystać... FCB !
29.05.2012 13:56
No niestety nie wiem jaka była opinia, a czytałem że nr 1 na liście Juppa transferowej jest Martinez, ale przy tej sumie 80 mln Bayern by nie kalkulował i by go sprowadził, tylko teraz pytanie czy suma 80 mln na transfery jest możliwa, bo jak patrzeć już wstecz dwa sezonu bez pucharów to może być tylko jeden sygnał do totalnej ofensywy transferowej, a to może układać się w jakoś logikę... FCB !
29.05.2012 13:50
Bayern prawdopodobnie podkręci tempo i będzie chciał wydać na transfery 80 mln (jeśli to prawda to widzę, że Uliego naprawdę przycisnęło i następnych porażek już po prostu nie zniesie) -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/bayern-muenchen-transfergeruechte-rund-saebener-strasse-2336721.html
29.05.2012 13:35
Bayern prawdopodobnie podkręci tempo i będzie chciał wydać na transfery 80 mln -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/bayern-muenchen-transfergeruechte-rund-saebener-strasse-2336721.html
29.05.2012 13:30
Dżeko, mógłby być jeśli nadal jest temat jego sprowadzenia, ale Suarez czy Mirallas to dobrzy są na skrzydło, bo Franek jakoś alternatywę musi mieć jednak... FCB !
29.05.2012 13:22
Nikt się nie może pogodzić, ale trzeba patrzeć z optymizmem w przyszłość i zmieniać z biegiem czasu coś na lepsze :) FCB !
29.05.2012 13:07
No nie mówię, że tak nie jest, bo jest trochę w tym racji, no ale jednak wg mnie taki Suarez czy Mirallas przy się przydał przy ewentualnym przyjściu Dżeko... FCB !
29.05.2012 13:05
Ja nie mowie, że nie stać, ale Dżeko stylem jest podobny do Gomeza, więc o jednego za dużo by było, a tu potrzeba kreatywnego napastnika i nie to żebym nie był za transferem Dżeko, ale mnie jakoś dwóch takich samych nie przekonuje, a Bayern chce trochę pojechać na przykładzie BVB, gdzie spektakularnych transferów przez te 2 sezony nie zrobili, a swoje ugrali, no ale to nie oznacza, że Bayern zrobi tak samo... FCB !
29.05.2012 12:55
Znając Szejków z City to może być tak jak z Boatengiem "telenowela" bo oni będą chcieli tyle ile dali za niego... FCB !
29.05.2012 12:47
Więcej cierpliwości, bo niektórym żyłka pęknie za niedługo... FCB !
29.05.2012 12:34
Dżeko to wg mnie taka przykrywka, bo jest podobny stylem do Gomeza (nie ujmując mu umiejętnościom), a po co wg mnie dwóch takich samych, tu potrzeba innego napastnika niż Gomez... FCB !
29.05.2012 12:29
Wg portalu Fussball Transfers jest i nie ma tematu Dżeko -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/transfermarkt/center-nach-pizarro-auch-dzeko-thema-bei-bayern-munchen_27951
29.05.2012 11:48
Mi się tak zdaje, że Uli sugeruje się BVB, że oni małym nakładem pieniężnym kupują zawodników, a efekty widzieliśmy, ale nikt z zarządu nie zaprzeczył, że tzw. bomby transferowej nie będzie, bo to może być szykowanie gruntu (mam na myśli czy to kupienie: Giroud, Mirallasa czy Suareza) pod dobry interes... FCB !
29.05.2012 11:12
Tak po za tematem to Chelsea się zbroi prawdopodobnie zakontraktują Hazarda, a pózniej Hulka, no ale to już nie interes Bayernu i Uli czekamy na dobre transfery :) FCB !
29.05.2012 10:39
Ciekawostki: Nerlinger szuka graczy, aby Bayern miał szerszy skład -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/transfermarkt/nach-suarez-belgischer-torjager-bringt-sich-beim-fc-bayern-ins-spiel_27933 oraz Mathieu może zastąpić Contento -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/jeremy-mathieu-ersatz-diego-contento-bayern-2336527.html
29.05.2012 10:35
To proste, że przyjdzie jeszcze jeden napastnik tylko kto ? Z trójki: Mirallas, Suarez i Giroud ktoś na pewno :) FCB !
29.05.2012 10:30
Kadra Bayernu na dzień dzisiejszy wygląda dobrze, ale za parę tygodni może wyglądać jeszcze lepiej :) FCB !
28.05.2012 21:30
Zostaje prawie cały czerwiec, lipiec i sierpień, a znając Bayern będą chcieli mieć już gotową kadrę po EURO na obóz przygotowawczy, także nie pozostaje nic jak tylko cierpliwie czekać... FCB !
28.05.2012 21:02
Nawet jak Petersen zostanie to całkiem już nie dostanie szans na grę przy zakupie kolejnego napastnika... FCB !
28.05.2012 19:11
Ja obstawiam ,że przyjdzie Giroud, Suarez plus ta bomba, chociaż może za dużo wymagam, ale dobrze by było jakby zrobili takie transfery... FCB !
28.05.2012 17:48
Przyjście Pizarro nie zmienia faktu, że droga dla innego napastnika typu Giroud jest zamknięta, a Peruwiańczyk i tak zastąpi Olica... FCB !
28.05.2012 15:55
Wynik Reprezentacji Niemiec ze Szwajcarią o czymś świadczy i nawet dobrze mówi Toni... FCB !
28.05.2012 13:27
Wg hiszpańskich mediów Bayern złożył ofertę za Francuza, Jeremy Mathieu, a ile w tym prawdy to najbliższe tygodnie pokażą -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/transfermarkt/spanische-medien-fc-bayern-bietet-zehn-millionen-fur-mathieu_27932
28.05.2012 12:25
Wg hiszpańskich mediów Bayern złożył ofertę za Francuza, Jeremy Mathieu, a ile w tym prawdy to najbliższe tygodnie pokażą -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/transfermarkt/spanische-medien-fc-bayern-bietet-zehn-millionen-fur-mathieu_27932
28.05.2012 12:25
Wg hiszpańskich mediów Bayern złożył ofertę za Francuza, Jeremy Mathieu, a ile w tym prawdy to najbliższe tygodnie pokażą -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/transfermarkt/spanische-medien-fc-bayern-bietet-zehn-millionen-fur-mathieu_27932
28.05.2012 12:24
Bo ja już nie wiem kto miałby zasilić atak Bayernu jeszcze: Dżeko zostaje w City, Gonzalo, Mourinho nie chce puścić, Giroud może przejść do Fenerbahce to jedynie tylko Suarez i Mirales jakby co... FCB !
27.05.2012 23:43
A pózniej, żeby nie było że Bayern może żałować, no ale jak nie ma potwierdzenia oficjalnego, że np. przechodzi do Turcji to wszystko się może zdarzyć... FCB!
27.05.2012 23:35
Lepiej niech wybierze Bayern jeśli miałby wybierać, ale Bayern jak kupi dobrego napastnika to nikt nie będzie pamiętał, że się interesował Giroud, ale 16 mln za Giroud to małe szanse by przyjęli tą ofertę... FCB !
27.05.2012 23:30
No, ale kasa nie zastąpi zdobywania trofeum nie tylko na krajowym boisku... FCB !
27.05.2012 23:24
Ciekawe, ale po co miałby przyjmować to już lepiej kolejny sezon siedzieć we Francji... FCB !
27.05.2012 23:20
Może Franek wpłynie na decyzje zarządu jak było pisane, kto wie, bo jego forma może wystrzelić na Euro i może grać naprawdę dobrze... FCB !
27.05.2012 23:10
Bardziej Realny niż kupienie Gonzalo i Dżeko, Suarez jako skrzydłowy, a Giroud na atak... FCB !
27.05.2012 23:01
Hmm Giroud plus Suarez było by niezle, ale jakoś mi się do końca nie chce wierzyć, że od tak z Francuza zrezygnowali... FCB !
27.05.2012 22:56
Nic dziwnego, że Arsenal się interesuje się Giroud tylko pytanie czy Bayern na serio przestał się nim interesować... FCB !
27.05.2012 22:45
A może Franek jakoś przekona Uliego i spółke do transferu Giroud :) FCB !
27.05.2012 22:43
W ataku nie jest ok, bo czy zostanie Petersen czy nie to i tak trzeba kupić takiego napastnika, który z Gomezem będzie rywalizował... FCB !
27.05.2012 22:04
Bayern jakby chciał to by wyłożył nawet 60 mln za Gotze, a poza Tym każdy tak gada, że dany piłkarz nie jest na sprzedaż, a jak się zaświeci jemu konkretną sumą za piłkarza to inaczej śpiewa, jak nie teraz to może za sezon lub dwa -> fan120
27.05.2012 21:30
Może być tak, że w czasie Euro coś jeszcze zaklepią lub w ciągu paru dni, które przed nami jeśli mają skompletować skład przed 1 lipca... FCB !
27.05.2012 14:20
A cholera go wie, ale wiadomo, że jak Petersen będzie chciał odejść to na bank jakiegoś napadziora kupią i to jest wg mnie bardziej pewnie niż ta bomba :) FCB !
27.05.2012 14:12
Tylko ciekawe czy jeszcze kogoś zaklepią na dniach czy będą czekać, aż Euro się skończy, z tymi transferami lub na sam koniec okienka transferowego... FCB !
27.05.2012 13:59
Tylko ciekawe czy jeszcze kogoś zaklepią na dniach czy będą czekać, aż Euro się skończy z tymi transferami... FCB !
27.05.2012 13:58
No to trzeba by zapytać Juppa po co ten środkowy klasowy pomocnik skoro jest Gustavo, ale wg niego gdy brak było Bastiana to było widać to na boisku, że ta gra nie bardzo się układa... FCB !
27.05.2012 13:54
No ja wiem, że mamy Gustavo, ale z tym klasowym środkowym pomocnikiem to wymysł Juppa nie mój :) FCB !
27.05.2012 13:45
No 40 mln na pewno nie, ale każdy klub mierzy swoją miarą i myślę max 25 mln nie więcej... FCB !
27.05.2012 13:37
Jestem ciekaw do jakich wniosków doszedł Nerlinger po obejrzeniu Javi Martineza w finale Pucharu Hiszpanii, a jeśli sam dyrektor sportowy ogląda zawodnika to coś w tym musi być... FCB !
27.05.2012 13:31
Tylko czy to jest prawdziwe zainteresowanie, a nie wymyślone... FCB !
27.05.2012 13:26
Ale akurat zmiennik Franka tak czy tak by się przydał, bo Daniel odchodzi... FCB !
27.05.2012 12:23
I kolejna cześć sagi -> "Bayern jest zainteresowany moją osobą" :) FCB !
27.05.2012 12:12
Jeśli dobrze wykorzysta dane mu okazję to pewnie z nim przedłużoł o kolejny rok... FCB !
26.05.2012 21:10
Każdy transfer jest z sensem jeśli jest za free i mogący coś dać drużynie w razie czego :) FCB !
26.05.2012 18:06
Oby wykorzystywał swoje sytuacje, które da jemu Jupp :) FCB !
26.05.2012 17:59
Ale Hulk kropnął (Brazylia 1 - 0 Dania), przyszły klub będzie miał z niego pożytek i to jaki :) FCB !
26.05.2012 15:42
Ale dwóch graczy wg mnie jeszcze pewnie przyjdzie :) FCB !
26.05.2012 15:36
A mi się wydaję, że przy okazji chciał oglądnąć dobry mecz :) FCB !
26.05.2012 15:31
A kogo tak naprawdę obserwował to może się dowiemy za niedługo lub wogle, bo tylko można się domyślać... FCB
26.05.2012 15:01
Też się zgadzam z tym, że 40 mln za Martineza to stanowczo za dużo, może 20-25 mln to wtedy tak, ale nie 40 mln... FCB !
26.05.2012 14:37
Jak Nerlinger był wczoraj na finale pucharu Hiszpanii, to pewnie oglądał Martineza i ciekawe jak go ocenił, a i tematu dołożę -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/jetzt-pizarro-kehrt-nach-muenchen-zurueck-2334263.html
26.05.2012 14:28
Dobry ruch jeśli chodzi o Pizarro (16 bramek w tym sezonie), bo to zamiana za Olica i wg mnie coś pokaże mimo, że jest po 30... FCB !
26.05.2012 13:50
Gabricone -> Ok, dzięki :) FCB !
26.05.2012 13:40
Czy ktoś się orientuje czy ten Weiser (18 l) z Koln jest już zawodnikiem Bayernu ? FCB !
26.05.2012 13:35
Taka ciekawostka - Wg trenera reprezentacji Szwajcarii, Ottmara to Bayern bardzo zyska na Xerdanie, ale i nie tylko -> http://www.tz-online.de/sport/fussball/fc-bayern/ottmar-hitzfeld-interview-2333226.html
26.05.2012 13:17
Wg trenera reprezentacji Szwajcarii, Ottmara to Bayern bardzo zyska na Xerdanie, ale i nie tylko -> http://www.tz-online.de/sport/fussball/fc-bayern/ottmar-hitzfeld-interview-2333226.html
26.05.2012 13:14
Albo te wszystkie zainteresowania są tylko zasłoną dymną przed tzw. bombą transferową, albo ja już totalnie zgłupiałem od tych plotek... FCB !
26.05.2012 13:11
Tylko dobrze, wiemy, że żaden Gonzalo, Dżeko, Falcao do Bayernu nie przyjdzie, a nikt z Nas nie wie jak Suarez poradził by sobie w Bayernie, jak ktoś wie, że nic nie będzie grał do niech dzwoni do Uliego i niech jemu to powie, bo widzę, że mamy tu jasnowidzów... FCB !
26.05.2012 11:41
Zmusiło, by to na pewno Gomeza do jeszcze lepiej gry i do poprawienia paru szczegółów... FCB !
26.05.2012 11:18
Dobra skończmy to głupie pisanie, bo to do niczego nie prowadzi (każdy mądry, a ciekawe jakby ktoś z Nas zachował się w finale)... FCB !
26.05.2012 11:08
No i co teraz Nam z tej winy, zmienimy coś ? Sam Arjen nie grał na boisku, ale cała drużyna gra (jeden za wszystkich, wszyscy za jednego), bo co niby specjalnie może nie strzelił karnego, bo tak się akurat jemu chciało ? FCB !
26.05.2012 10:57
Było, minęło bo tak to można rozpamiętywać całe wieki, a czasu nie cofniemy i jeszcze raz powtarzam nikt nie jest idealny i ważne żeby sam zawodnik zrozumiał to... FCB !
26.05.2012 10:36
Rafał masz rację, bo 40 mln za Martineza to była by duża pomyłka chyba, że jakaś inna drużyna będzie naiwna i da tyle za niego, bo nawet Bilbao nie powinni jego na tyle wyceniać, żeby się nie ośmieszać... FCB !
26.05.2012 10:05
Każda drużyna ceni swoje gwiazdy tak samo jak Bayern, także ja się nie dziwie, że poniżej 15 mln nie będą chcieli rozmawiać to normalne... FCB !
26.05.2012 09:56
Działacze z Brukseli dobrze wiedzą, że jak teraz go nie sprzedadzą to za rok dostaną, zerooo i wtedy wiadomo kto straci... FCB !
26.05.2012 09:43
Sneijder niech się zajmie swoja grą w Interze, a nie będzie filozofował, uczony się znalazł, a co do Arjena on po prostu taki jest na boisku i się nie zmieni, taki ma styl... FCB !
26.05.2012 09:37
No tak tylko wynika z tego, że nie tylko ofertę z Bayernu ma wg jego agenta... FCB !
25.05.2012 17:19
Z tego co zrozumiałem to chyba agent Suareza "zaprzecza" bo nie wiem jak to nazwać, że ta oferta jest i nie wiadomo co dalej -> http://www.tz-online.de/sport/fussball/fc-bayern/matias-suarez-kein-bayern-angebot-2333193.html
25.05.2012 17:15
Z tego co zrozumiałem to chyba agent Suareza "zaprzecza" bo nie wiem jak to nazwać, że ta oferta jest i nie wiadomo co dalej -> http://www.tz-online.de/sport/fussball/fc-bayern/matias-suarez-kein-bayern-angebot-2333193.html
25.05.2012 17:13
Chyba, że będzie jakaś pokerowa zagrywka ze strony Bayernu... FCB !
25.05.2012 17:06
Jak Bayern odpuścił sobie Francuza to Uliemu i spółce to wisi, że Arsenal złożył ofertę... FCB !
25.05.2012 17:03
A to ciekawe, bo z takimi zawodnikami BVB zajęło ostatnie miejsce w grupie LM -> brus heh... FCB !
25.05.2012 17:00