Bo problemem Bayernu w zakończonym sezonie było brak rotacji, a jak są ważne mecze to zmiennicy potrafią zagrać na dobrym poziomie... FCB !
05.06.2012 11:56
Dobrze mu radzi :) FCB !
05.06.2012 11:20
Niech Diego zostanie, choć pewnie mu ciężko, bo jak każdy piłkarz chcę grać często, ale i jego ojciec ma też rację jak napisał -> Adi, że Bayern jakby nie było na pewno jest ważnym klubem w jego karierze :) FCB !
04.06.2012 17:49
A ja już sam nie wiem kto... FCB !
04.06.2012 14:39
A dalej to chyba szukanie innych alternatyw w zamiast Dżeko i Martineza... FCB !
04.06.2012 14:26
Transfer Dżeko i Martineza jednym słowem stanęły w miejscu, czyli trochę jeszcze poczekamy... FCB !
04.06.2012 14:11
Możemy być przeciwni albo i nie, bo wiadomo i tak zrobią swoje... FCB !
04.06.2012 14:09
No to z Tymo przedłużyli tylko na rok i tak samo jak z Danielem też na rok i dla obydwu może to już być ostatni sezon w Bayernie... FCB !
04.06.2012 12:38
Jak na razie, ani widu, ani słychu o Martinezie... FCB !
04.06.2012 10:11
Pożyjemy, zobaczymy, a teraz to jest jeszcze daleka przyszłość... FCB !
04.06.2012 10:07
Wg FT transfer Dżeko do Bayernu uzależniony jest od kupna przez City kogoś na miejsce Bośniaka -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/transfermarkt/center-dzeko-bayern-bleibt-dran_28102
04.06.2012 10:01
Nudno się zrobiło z kolejnymi transferami ze strony Bayernu, bo nie wiem na co oni czekają, a trzeba załatwić sprawę do końca i zakontraktować wcześniej przydało by się, ale to może być cisza przed burzą... FCB !
03.06.2012 22:12
I karuzela transferowa widzę trochę zardzewiała, jeśli chodzi o Bayern... FCB !
03.06.2012 15:48
Jednak Mistrzostwo BVB nie przekłada się na reprezentację i to Bayern ma bardziej solidnych zawodników i się Jogiemu nie dziwię, że faworyzuję graczy Bayern, bo jednak jest ta jakość... FCB !
03.06.2012 15:47
No to "mała bomba transferowa" już jest w postaci młodego Weisera, a teraz czas na trochę większe :) FCB !
01.06.2012 14:44
No, ale jakby nie było napastnik i środkowy pomocnik stały się priorytetami Bayernu, więc to pomysł Bayernu (w miarę rozsądny) :) FCB !
01.06.2012 13:38
Zgodzę się o Martinezie nie wspominał nic tylko, że chce klasowego środkowego pomocnika tylko pózniej zaczęto wymieniać Hiszpana do układanki Juppa... FCB !
01.06.2012 13:29
Teraz to nie wiadomo co jest prawdą, bo każdy dzień przynosi coś innego, a miejmy nadzieję, że prawda za niedługo wyjdzie na jaw, jeśli chodzi o Hiszpana i Bośnika, bo tak to można czekać i do końca sierpnia, a wiadomo lepiej widzieć wcześniej kto i gdzie będzie grał jeśli chodzi o Bayern :) FCB !
01.06.2012 13:24
Jedno jest pewnie Canowi i Weiserowi trzeba dać szansę, bo to mogą być w przyszłości następcy dla zawodników pierwszego składu :) FCB !
01.06.2012 13:19
Z Weiserem powinno być inaczej, a Usami to było wg mnie nic innego jak chwyt marketingowy :) FCB !
01.06.2012 13:10
M1K1 -> A ciekawe czy Twoje komentarze coś wnoszą ? Ja wyrażam swoją opinie na dany temat jak każdy tu, a to, że ktoś się ze mną zgadza to nic na to nie poradzę i ja kogoś nie sledze, czy piszę tak samo jak ja czy nie, więc Twoje "czepianie" przemilknę, bo to nic nie wnosi... FCB !
01.06.2012 12:42
No oby doszli Dżeko i Martinez, ale widzę na razie cisza to chyba znaczy, że Bayern pracuję nad tymi dwoma transferami lub są może na finiszu zakontraktowania lub też chwilowy przestój, lecz w to wątpię... FCB !
01.06.2012 12:04
Weiser można powiedzieć, że jest taką "malutką bombą transferową" hehe, a na Dżeko i Martineza poczekamy i mam nadzieję, że ta dwa transfery zostaną przeprowadzone jeszcze przed Euro :) FCB !
01.06.2012 11:54
Oby dostał więcej szans w pierwszym zespole, bo to może być taki właśnie drugi Alaba, a nawet może być zmiennikiem Franka, kto wie :) FCB !
01.06.2012 11:21
Darth Smd -> Albo Weiser będzie zmiennikiem (duża szansa wg mnie) albo mogą tak zrobić, że alternatywą Franka będzie Muller, choć chyba małe szanse, żeby tak było, bardziej 1 opcja lub dokupienie gracza... FCB !
01.06.2012 11:01
Pep Guardiola to pewnie za rok może prowadzić Chelsea, bo uparł się na niego Romek i zrobi wszystko, żeby był trenerem klubu z Londynu, chyba że Hiszpan nie będzie chciał prowadzić Chelsea i nie pójdzie na kasę, ale wątpie, żeby wybrał Bayern :) FCB !
01.06.2012 10:41
Przyjdzie Dżeko i Martinez to można powiedzieć, że prawie każda pozycja będzie dobrze obstawiona, no poza Frankiem, ale chyba jego alternatywą będzie młody Weiser :) FCB !
01.06.2012 10:29
Czas pokaże kto będzie następny po Juppie :) FCB !
01.06.2012 10:03
Po wypowiedzi Uliego, nic dziwnego, że Suarez czy Mirallas raczej nie przyjdą do Bayernu (dwa główne priorytety to właśnie Martinez i Dżeko) bo byłby przesyt, a teraz to nawet niektórzy piłkarze się nie zmieszczą na ławkę i jeszcze jedno mądre słowa Uliego, że wydać te 60 mln, ale z głową :) FCB !
01.06.2012 10:01
No jak na razie nie Dżeko, to niech się biorą teraz za transfer Martineza, który czeka w kolejce :) FCB !
31.05.2012 20:00
No niestety -> ziper, to nie my decydujemy, ale to może będzie jakaś szansa dla młodego Weisera, kto wie :)... FCB !
31.05.2012 19:52
Niemcy - Izrael kanał TVP Sport godz. 20.30 :) FCB !
31.05.2012 19:47
Coś karuzela transferowa ucichła, to chyba cisza przed burzą :) FCB !
31.05.2012 19:04
Coś ta niby jest, ale jak na portalu kicker.de pisze, że nie ma tematu Suareza, a jak sam piszesz -> Zari, że kicker.de to dobre zródło nawet to raczej po temacie jest... FCB !
31.05.2012 15:33
Z tego co zauważyłem to Suarez nawet zniknął z listy na stronie transfermarkt.de, czyli dużo zamieszania jak z Giroud, a na koniec wychodzi klapa (można się przyzwyczajać do tego powoli, chyba, że się wystraszył, że Dżeko do Bayernu może przyjsc, bo sam już nie wiem jak to z nim jest)... FCB !
31.05.2012 15:24
Jak by Suarez oraz Mirallas nie wypali to może ściągnąć za darmo z Bayeru Szwajcara Barnette, któremu się kończy kontrakt, a za bardzo nie chcę go przedłużyć, chyba, że jeszcze jedna możliwość, że alternatywą dla Franka będzie młodziutki Weiser... FCB !
31.05.2012 14:56
Też nie znalazłem na stronie kicker.de o braku zainteresowania ze strony Bayernu - Suarezem, ale coś pisze chyba o tym na portalu FT -> http://www.fussballtransfers.com/fc-bayern-suarez-ist-kein-thema_28026
31.05.2012 14:02
No to było wiadome, że jak Jupp odejdzie to ktoś nowy przejmie Bayern oraz jak donosi portal FT zaskakującą wiadomość o możliwości kupienia Luiza przez Bayern -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/transfermarkt/fc-chelsea-luiz-wurde-mit-bayern-sprechen_28039
31.05.2012 13:53
A jak by Suarez oraz Mirallas nie wypali to może ściągnąć za darmo z Bayeru Szwajcara Barnette, któremu się kończy kontrakt, a za bardzo nie chcę go przedłużyć, chyba, że jeszcze jedna możliwość, że alternatywą dla Franka będzie młodziutki Weiser... FCB !
31.05.2012 13:46
No jeśli to prawda, że Bayern nie jest zainteresowany Suarezem, to można powiedzieć, że Dżeko i Martinez i na tym byłby koniec, ale czas zweryfikuje czy tak jest naprawdę, a jak donosi portal FT to zaskakująca informacja, że Bayern miałby kupić Luiza z Chelsea -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/transfermarkt/fc-chelsea-luiz-wurde-mit-bayern-sprechen_28039
31.05.2012 13:20
Myślę, że po Dżeko czas będzie na Martineza i może pózniej na Suareza, jeśli Bayern nadal go będzie chciał, bo może tak być, że na tych dwóch transferach mogą skończyć się zakupy, ale oby nie... FCB !
31.05.2012 12:42
Po prostu się ceni, bo widocznie wie na co go stać, a w City tego nie pokazał do końca, a spotkanie Petersena z zarządem Bayernu co do jego przyszłości gry w Werderze w przyszłym tygodniu -> http://www.fussballtransfers.com/werder-interesse-an-petersen-treffen-mit-nerlinger-nachste-woche_28027
31.05.2012 12:34
Nie najeżdził się przez dwa lata to teraz nadrobi to :) FCB !
31.05.2012 12:05
Obyś Claudio był plusem i gdy Bayernowi nie będzie szło to pomożesz, a jak Bayern się wzmocni, a na to wygląda to znów może być głośno o Bayernie... FCB !
31.05.2012 11:07
Teraz dobry drużyny będzie ponad wszystko, a z dwójki Muller lub Kroos -> jeden z nich będzie grał moim zdaniem... FCB !
31.05.2012 11:00
No dało mu zielony sygnał tylko teraz kwestia dogadania miedzy: Bayern - City, Bayern - Agent Dżeko... FCB !
31.05.2012 10:50
Powiem tak od przybytku głowa nie boli, a w końcu Jupp będzie miał w czym wybierać i tak powinno być w Wielkim Klubie... FCB !
31.05.2012 10:33
Wg Fussball Transfers przyszłość Petersena w Bayernie zależy od transferu Dżeko -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/transfermarkt/sv-werder-keine-chance-bei-pandev-petersen-verpflichtung-hangt-an-dzeko_28020
31.05.2012 10:15
Przyszły sezon BL zapowiada się bardzo ciekawe, a nawet dobrze, bo będzie niezwykle zacięta rywalizacja... FCB !
31.05.2012 10:06
No nic dziwnego, bo to jest dla niego i dla niektórych kibiców nadal "trauma"... FCB !
31.05.2012 10:02
I telenowela pod tytułem "Dżeko" się zaczęła, a Szejki tak łatwo nie odpuszczą i pytanie czy Bayern będzie walczył do końca o niego czy za jakiś czas odpuści sobie... FCB !
31.05.2012 09:59
Co do Martineza to coś przeczuwałem, że Real będzie chciał go kupić, ale widać szybko suma 40 mln ich wystraszyła, no i w sumie dobrze, bo oni to by wszystkich chcieli mieć, a kwota do 25 mln jak najbardziej w zasięgu Bayernu i teraz czekać na rozwój sytuacji z pozytywnym zakończeniem... FCB !
30.05.2012 22:23
Jak Bayern zakupi wspomnianych piłkarzy, o których ostatnio mowa to Jupp będzie miał do wyboru, do koloru, że tak powiem, bo po to są robione te wzmocnienia... FCB !
30.05.2012 22:15
Może mało istotna informacja, bo każdy pewnie czeka na transferu bardziej znanych gracz, ale młody talent Weiser (18 l) z Koln zasili Bayern (transfer jest już prawie [pewny), a od ustalenia została kwota transakcji -> http://fcbayern.pl/news/Weiser-zasili-Bayern-608
30.05.2012 21:36
Mam nadzieję, że za niedługo wszystko się dobrze poukłada i nie będzie zawracania głowy przez ploty, od których głowa już pęka... FCB !
30.05.2012 18:46
Ale Hiszpanowi bliżej do Bayernu jest niż Turkowi, który chce zostać w Realu i szkolić się pod okiem Portuglaczyka... FCB !
30.05.2012 18:42
Nie wydaję mi się, żeby wpływ na kupno Martineza przez Bayern miało to, że zagrał parę dobrym meczu w LE, bo widocznie Jupp i reszta widzi w nim coś więcej... FCB !
30.05.2012 18:37
Ale Hiszpanowi bliżej do Bayernu niż Turkowi... FCB !
30.05.2012 18:30
M1K1 -> Nie jedna i ta sama osoba tylko z Rafałem mamy podobne poglądy hmm przeszkadza to ? A co do Dżeko to prędzej przyjdzie Hiszpan niż Bośniak, bo z tym drugim to pewnie to jeszcze potrwa... FCB !
30.05.2012 17:45
Albo portal tz lub transfermarkt kłamie w sprawie Dżeko... FCB !
30.05.2012 17:16
Może mało istotna informacja, bo każdy pewnie czeka na transferu bardziej znanych gracz, ale młody talent Weiser (18 l) z Koln zasili Bayern (transfer jest już prawie [pewny), a od ustalenia została kwota transakcji -> http://fcbayern.pl/news/Weiser-zasili-Bayern-608
30.05.2012 17:15
Wg portalu Tz Nerlinger dementuje, że były jakieś kontakty mające na cel transfer Bośniaka -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/einigung-edin-dzeko-christian-nerlinger-dementiert-meta-2338359.html
30.05.2012 17:12
Może mało istotna informacja, bo każdy pewnie czeka na transferu bardziej znanych gracz, ale młody talent Weiser (18 l) z Koln zasili Bayern (transfer jest już prawie [pewny), a od ustalenia została kwota transakcji -> http://fcbayern.pl/news/Weiser-zasili-Bayern-608
30.05.2012 16:43
No tak rotacja będzie mile widziana, bo długi sezon wymusi to, ale niektórzy może mi przyznają racje, że Tymo ostatnio jakby się poprawił w grze :) FCB !
30.05.2012 13:13
I pewnie będzie gotowa :) FCB !
30.05.2012 13:02
StawikTG -> A po drugie nie byłby tak wysoko na liście Bayernu :) FCB !
30.05.2012 12:30
Dopóki się nie wyjaśni sprawa z Dżeko to nadal będą plotki, kto ewentualnie przyjdzie za niego... czekać trzeba... FCB !
30.05.2012 12:28
Zmiennikiem Franka prawdopodobnie może będzie Suarez lub Mirallas... FCB !
30.05.2012 12:12
Jak nie widziałeś Martineza jak gra -> piasinhoo, to zbyteczne jest ocenianie go czy jest dobry czy nie, a co do Dżeko to na wp.pl piszę, że Bośniak czeka na sygnał z Monachium ws. transferu i nikomu nie można wierzyć dopóki nie będzie oficjalnego info... FCB !
30.05.2012 12:05
Zgadza się -> Trekmi, Uli jest tak zdesperowany, że nie będzie się zastanawiał, czy brać Martineza czy nie i to może być transfer jeszcze przed Euro, bo jego cena może pójść do góry... FCB !
30.05.2012 12:01
Talent też ma Weiser (18 lat) z Koln, który jest napalony na grę w Bayernie i prawdopodobnie, że zasili Bayern w tym okienku transferowym... FCB !
30.05.2012 11:56
Nie wiem czy Martinez jest aż takim wynalazkiem, ale jedno jest pewne, że jest na szczycie transferów, które mają zasilić Bayern, bodajże nr 1... FCB !
30.05.2012 11:55
Ja bym nie wierzył w to co mówi agent Dżeko, bo nieraz zapewniał, że jego klient dobrze czuje się w Manchesterze, ale to chyba chodziło, że agentowi Dżeko jest dobrze w City przy Szejkach... FCB !
30.05.2012 11:51
No Schalke też widzę może się solidnie wzmocnić :) FCB !
30.05.2012 11:40
Oj ruszyło i się zrobił straszny zawrót głowy :) FCB !
30.05.2012 11:24
Zgadza się niech walczą Gomez z Dżeko, bo dobrze to zrobi (przyda mu się), ale Gomezowi... FCB !
30.05.2012 10:31
Popieram -> rajbeery, bo też bym chciał Dżeko (lepszy chyba niż De Jong) oraz kogoś z dwójki Suarez/Mirallas... FCB !
30.05.2012 10:28
Tylko Koln by na tym całkowicie straciło jak za rok by go za darmo oddali w co wątpię, czyli prędzej teraz przyjdzie... FCB !
30.05.2012 10:24
Cierpliwie czekajmy :) FCB !
30.05.2012 10:22
To jednak Bayern, ale bardzo wkurzony tym, że przez dwa lata nic nie zdobył... FCB !
30.05.2012 10:16
Weiser to skrzydłowy... FCB !
30.05.2012 10:13
No może, może, albo na razie do drugiego składu, bo wiemy jak było z Usamim chyba, że się teraz coś zmieni... zobaczymy... FCB !
30.05.2012 10:06
No Bayern jak może to niech walczy o niego, bo to może się w przyszłości opłacić, a jak chłopak chce grać dla Bayernu to nic innego jak podpisać z nim kontrakt, bo na siłę Koln go trzymać nie będzie, a na transfermarkt jest (93 % czyli jest blisko)... FCB !
30.05.2012 09:59
Jeśli Gomez nie poprawi skuteczności (przyjdzie Dżeko to już tak pewnie się czuł nie będzie), to będzie musiał posiedzieć trochę meczy na ławce... FCB !
30.05.2012 09:29
No różnie to może być, ale jak chcą polepszyć skład to niech kupują, rywalizacja musi być i każda pozycja obstawiona też, także trzech graczy to przynajmniej muszą przyjść wg mnie jeśli Uli chcę dobrze spać... FCB !
30.05.2012 09:24
Franek musi mieć jakiegoś zmiennika, czyli: Dżeko, Martinez, Suarez/Mirallas i to mnie bardzo zadowoli... FCB !
30.05.2012 09:18
Darth Smd -> No jeśli Gomez nie poprawi skuteczności to tak może być, ale to dobrze, bo będzie wiedział, że ma groznego konkurenta, aj no ładnie się to wszystko zapowiada, tylko mam nadzieję, że jak już przyjdzie Dżeko i Hiszpan to na tym nie skończą, bo Suarez lub Mirallas by się przydał, bo Franek musi mieć jakoś alternatywe... FCB !
30.05.2012 09:02
Moim zdaniem Jupp coś chyba zrozumiał, a mianowicie, albo przejdzie na system gry 4-4-2 lub zacznie w końcu rotować składem i pozostałym da grać np. w PN, czy niektórych meczach BL... FCB !
30.05.2012 08:46
Dżeko, a pózniej Martinez uuuu będzie grubo, ale jeszcze by się przydał zmiennik Franka, czyli Suarez lub Mirallas, ale Uli i reszta pewnie o tym wiedzą... FCB !
30.05.2012 08:41
Czyli można powiedzieć, że Bayern sobie odpuścił Giroud, bo wcześniej by go kupili... FCB !
29.05.2012 21:57
Sam Jupp wie co potrzebuje do składu także chyba będzie miał co chcę... FCB !
29.05.2012 20:20
No właśnie rotacja, rotacja i jeszcze raz rotacja dlatego takie transfery jak Martinez są potrzebne, oczywiście za rozsądną cenę... FCB !
29.05.2012 20:07
Z tego co wyczytałem, to cel nr 1 to jest Javi Martinez z Bilbao... FCB !
29.05.2012 20:02
Moim zdaniem jeszcze przed Euro jeden solidny transfer, a reszta po, bo pewnie będą się jeszcze niektórym przyglądać... FCB !
29.05.2012 19:26
Gordon51 -> No w końcu ktoś normalnie myśli, bo pózniej najlepiej lubimy narzekać jak Bayern nie ma kim grać i się boimy o wynik, a dla niektórych piłkarzy rywalizacja przyda się... FCB !
29.05.2012 19:21
Jak Bayern go zakontraktuję to nic nie będziemy mieli do gadania... FCB !
29.05.2012 18:42
Szkoda już dalej komentować, będzie co będzie, czas pokaże i mam nadzieję, że przyjdą Ci piłkarze o których ostatnio mowa i tyle w temacie... FCB !
29.05.2012 16:59
Bo widzę, że niektórym nic się nie podoba i nic nie pasuje - tamtem nie bo coś tam ten nie, bo za drogi to padaczki można dostać, a pózniej najeżdzanie na Uliego czy Nerlingera, że nie zrobili dobrych transferów i przychodzi co do czego Bayern nie ma kim grać nawet... FCB !
29.05.2012 16:45
Zawrót głowy z tymi zainteresowaniami, normalnie tego nie wytrzymie hehe, ale dobrze, bo chociaż coś się dzieje :) FCB !
29.05.2012 16:34
Dlatego niech kupują szybko to chociaż czasu nie będzie na krytykowanie za transfery (a dopiero by była krytyka jakby Bayern nikogo nie kupił), że a po co nam Dżeko, po co Martinez tak można wymieniać do usranej śmierci... FCB !
Bo problemem Bayernu w zakończonym sezonie było brak rotacji, a jak są ważne mecze to zmiennicy potrafią zagrać na dobrym poziomie... FCB !
05.06.2012 11:56
Dobrze mu radzi :) FCB !
05.06.2012 11:20
Niech Diego zostanie, choć pewnie mu ciężko, bo jak każdy piłkarz chcę grać często, ale i jego ojciec ma też rację jak napisał -> Adi, że Bayern jakby nie było na pewno jest ważnym klubem w jego karierze :) FCB !
04.06.2012 17:49
A ja już sam nie wiem kto... FCB !
04.06.2012 14:39
A dalej to chyba szukanie innych alternatyw w zamiast Dżeko i Martineza... FCB !
04.06.2012 14:26
Transfer Dżeko i Martineza jednym słowem stanęły w miejscu, czyli trochę jeszcze poczekamy... FCB !
04.06.2012 14:11
Możemy być przeciwni albo i nie, bo wiadomo i tak zrobią swoje... FCB !
04.06.2012 14:09
No to z Tymo przedłużyli tylko na rok i tak samo jak z Danielem też na rok i dla obydwu może to już być ostatni sezon w Bayernie... FCB !
04.06.2012 12:38
Jak na razie, ani widu, ani słychu o Martinezie... FCB !
04.06.2012 10:11
Pożyjemy, zobaczymy, a teraz to jest jeszcze daleka przyszłość... FCB !
04.06.2012 10:07
Wg FT transfer Dżeko do Bayernu uzależniony jest od kupna przez City kogoś na miejsce Bośniaka -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/transfermarkt/center-dzeko-bayern-bleibt-dran_28102
04.06.2012 10:01
Nudno się zrobiło z kolejnymi transferami ze strony Bayernu, bo nie wiem na co oni czekają, a trzeba załatwić sprawę do końca i zakontraktować wcześniej przydało by się, ale to może być cisza przed burzą... FCB !
03.06.2012 22:12
I karuzela transferowa widzę trochę zardzewiała, jeśli chodzi o Bayern... FCB !
03.06.2012 15:48
Jednak Mistrzostwo BVB nie przekłada się na reprezentację i to Bayern ma bardziej solidnych zawodników i się Jogiemu nie dziwię, że faworyzuję graczy Bayern, bo jednak jest ta jakość... FCB !
03.06.2012 15:47
No to "mała bomba transferowa" już jest w postaci młodego Weisera, a teraz czas na trochę większe :) FCB !
01.06.2012 14:44
No, ale jakby nie było napastnik i środkowy pomocnik stały się priorytetami Bayernu, więc to pomysł Bayernu (w miarę rozsądny) :) FCB !
01.06.2012 13:38
Zgodzę się o Martinezie nie wspominał nic tylko, że chce klasowego środkowego pomocnika tylko pózniej zaczęto wymieniać Hiszpana do układanki Juppa... FCB !
01.06.2012 13:29
Teraz to nie wiadomo co jest prawdą, bo każdy dzień przynosi coś innego, a miejmy nadzieję, że prawda za niedługo wyjdzie na jaw, jeśli chodzi o Hiszpana i Bośnika, bo tak to można czekać i do końca sierpnia, a wiadomo lepiej widzieć wcześniej kto i gdzie będzie grał jeśli chodzi o Bayern :) FCB !
01.06.2012 13:24
Jedno jest pewnie Canowi i Weiserowi trzeba dać szansę, bo to mogą być w przyszłości następcy dla zawodników pierwszego składu :) FCB !
01.06.2012 13:19
Z Weiserem powinno być inaczej, a Usami to było wg mnie nic innego jak chwyt marketingowy :) FCB !
01.06.2012 13:10
M1K1 -> A ciekawe czy Twoje komentarze coś wnoszą ? Ja wyrażam swoją opinie na dany temat jak każdy tu, a to, że ktoś się ze mną zgadza to nic na to nie poradzę i ja kogoś nie sledze, czy piszę tak samo jak ja czy nie, więc Twoje "czepianie" przemilknę, bo to nic nie wnosi... FCB !
01.06.2012 12:42
No oby doszli Dżeko i Martinez, ale widzę na razie cisza to chyba znaczy, że Bayern pracuję nad tymi dwoma transferami lub są może na finiszu zakontraktowania lub też chwilowy przestój, lecz w to wątpię... FCB !
01.06.2012 12:04
Weiser można powiedzieć, że jest taką "malutką bombą transferową" hehe, a na Dżeko i Martineza poczekamy i mam nadzieję, że ta dwa transfery zostaną przeprowadzone jeszcze przed Euro :) FCB !
01.06.2012 11:54
Oby dostał więcej szans w pierwszym zespole, bo to może być taki właśnie drugi Alaba, a nawet może być zmiennikiem Franka, kto wie :) FCB !
01.06.2012 11:21
Darth Smd -> Albo Weiser będzie zmiennikiem (duża szansa wg mnie) albo mogą tak zrobić, że alternatywą Franka będzie Muller, choć chyba małe szanse, żeby tak było, bardziej 1 opcja lub dokupienie gracza... FCB !
01.06.2012 11:01
Pep Guardiola to pewnie za rok może prowadzić Chelsea, bo uparł się na niego Romek i zrobi wszystko, żeby był trenerem klubu z Londynu, chyba że Hiszpan nie będzie chciał prowadzić Chelsea i nie pójdzie na kasę, ale wątpie, żeby wybrał Bayern :) FCB !
01.06.2012 10:41
Przyjdzie Dżeko i Martinez to można powiedzieć, że prawie każda pozycja będzie dobrze obstawiona, no poza Frankiem, ale chyba jego alternatywą będzie młody Weiser :) FCB !
01.06.2012 10:29
Czas pokaże kto będzie następny po Juppie :) FCB !
01.06.2012 10:03
Po wypowiedzi Uliego, nic dziwnego, że Suarez czy Mirallas raczej nie przyjdą do Bayernu (dwa główne priorytety to właśnie Martinez i Dżeko) bo byłby przesyt, a teraz to nawet niektórzy piłkarze się nie zmieszczą na ławkę i jeszcze jedno mądre słowa Uliego, że wydać te 60 mln, ale z głową :) FCB !
01.06.2012 10:01
No jak na razie nie Dżeko, to niech się biorą teraz za transfer Martineza, który czeka w kolejce :) FCB !
31.05.2012 20:00
No niestety -> ziper, to nie my decydujemy, ale to może będzie jakaś szansa dla młodego Weisera, kto wie :)... FCB !
31.05.2012 19:52
Niemcy - Izrael kanał TVP Sport godz. 20.30 :) FCB !
31.05.2012 19:47
Coś karuzela transferowa ucichła, to chyba cisza przed burzą :) FCB !
31.05.2012 19:04
Coś ta niby jest, ale jak na portalu kicker.de pisze, że nie ma tematu Suareza, a jak sam piszesz -> Zari, że kicker.de to dobre zródło nawet to raczej po temacie jest... FCB !
31.05.2012 15:33
Z tego co zauważyłem to Suarez nawet zniknął z listy na stronie transfermarkt.de, czyli dużo zamieszania jak z Giroud, a na koniec wychodzi klapa (można się przyzwyczajać do tego powoli, chyba, że się wystraszył, że Dżeko do Bayernu może przyjsc, bo sam już nie wiem jak to z nim jest)... FCB !
31.05.2012 15:24
Jak by Suarez oraz Mirallas nie wypali to może ściągnąć za darmo z Bayeru Szwajcara Barnette, któremu się kończy kontrakt, a za bardzo nie chcę go przedłużyć, chyba, że jeszcze jedna możliwość, że alternatywą dla Franka będzie młodziutki Weiser... FCB !
31.05.2012 14:56
Też nie znalazłem na stronie kicker.de o braku zainteresowania ze strony Bayernu - Suarezem, ale coś pisze chyba o tym na portalu FT -> http://www.fussballtransfers.com/fc-bayern-suarez-ist-kein-thema_28026
31.05.2012 14:02
No to było wiadome, że jak Jupp odejdzie to ktoś nowy przejmie Bayern oraz jak donosi portal FT zaskakującą wiadomość o możliwości kupienia Luiza przez Bayern -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/transfermarkt/fc-chelsea-luiz-wurde-mit-bayern-sprechen_28039
31.05.2012 13:53
A jak by Suarez oraz Mirallas nie wypali to może ściągnąć za darmo z Bayeru Szwajcara Barnette, któremu się kończy kontrakt, a za bardzo nie chcę go przedłużyć, chyba, że jeszcze jedna możliwość, że alternatywą dla Franka będzie młodziutki Weiser... FCB !
31.05.2012 13:46
No jeśli to prawda, że Bayern nie jest zainteresowany Suarezem, to można powiedzieć, że Dżeko i Martinez i na tym byłby koniec, ale czas zweryfikuje czy tak jest naprawdę, a jak donosi portal FT to zaskakująca informacja, że Bayern miałby kupić Luiza z Chelsea -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/transfermarkt/fc-chelsea-luiz-wurde-mit-bayern-sprechen_28039
31.05.2012 13:20
Myślę, że po Dżeko czas będzie na Martineza i może pózniej na Suareza, jeśli Bayern nadal go będzie chciał, bo może tak być, że na tych dwóch transferach mogą skończyć się zakupy, ale oby nie... FCB !
31.05.2012 12:42
Po prostu się ceni, bo widocznie wie na co go stać, a w City tego nie pokazał do końca, a spotkanie Petersena z zarządem Bayernu co do jego przyszłości gry w Werderze w przyszłym tygodniu -> http://www.fussballtransfers.com/werder-interesse-an-petersen-treffen-mit-nerlinger-nachste-woche_28027
31.05.2012 12:34
Nie najeżdził się przez dwa lata to teraz nadrobi to :) FCB !
31.05.2012 12:05
Obyś Claudio był plusem i gdy Bayernowi nie będzie szło to pomożesz, a jak Bayern się wzmocni, a na to wygląda to znów może być głośno o Bayernie... FCB !
31.05.2012 11:07
Teraz dobry drużyny będzie ponad wszystko, a z dwójki Muller lub Kroos -> jeden z nich będzie grał moim zdaniem... FCB !
31.05.2012 11:00
No dało mu zielony sygnał tylko teraz kwestia dogadania miedzy: Bayern - City, Bayern - Agent Dżeko... FCB !
31.05.2012 10:50
Powiem tak od przybytku głowa nie boli, a w końcu Jupp będzie miał w czym wybierać i tak powinno być w Wielkim Klubie... FCB !
31.05.2012 10:33
Wg Fussball Transfers przyszłość Petersena w Bayernie zależy od transferu Dżeko -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/transfermarkt/sv-werder-keine-chance-bei-pandev-petersen-verpflichtung-hangt-an-dzeko_28020
31.05.2012 10:15
Przyszły sezon BL zapowiada się bardzo ciekawe, a nawet dobrze, bo będzie niezwykle zacięta rywalizacja... FCB !
31.05.2012 10:06
No nic dziwnego, bo to jest dla niego i dla niektórych kibiców nadal "trauma"... FCB !
31.05.2012 10:02
I telenowela pod tytułem "Dżeko" się zaczęła, a Szejki tak łatwo nie odpuszczą i pytanie czy Bayern będzie walczył do końca o niego czy za jakiś czas odpuści sobie... FCB !
31.05.2012 09:59
Co do Martineza to coś przeczuwałem, że Real będzie chciał go kupić, ale widać szybko suma 40 mln ich wystraszyła, no i w sumie dobrze, bo oni to by wszystkich chcieli mieć, a kwota do 25 mln jak najbardziej w zasięgu Bayernu i teraz czekać na rozwój sytuacji z pozytywnym zakończeniem... FCB !
30.05.2012 22:23
Jak Bayern zakupi wspomnianych piłkarzy, o których ostatnio mowa to Jupp będzie miał do wyboru, do koloru, że tak powiem, bo po to są robione te wzmocnienia... FCB !
30.05.2012 22:15
Może mało istotna informacja, bo każdy pewnie czeka na transferu bardziej znanych gracz, ale młody talent Weiser (18 l) z Koln zasili Bayern (transfer jest już prawie [pewny), a od ustalenia została kwota transakcji -> http://fcbayern.pl/news/Weiser-zasili-Bayern-608
30.05.2012 21:36
Mam nadzieję, że za niedługo wszystko się dobrze poukłada i nie będzie zawracania głowy przez ploty, od których głowa już pęka... FCB !
30.05.2012 18:46
Ale Hiszpanowi bliżej do Bayernu jest niż Turkowi, który chce zostać w Realu i szkolić się pod okiem Portuglaczyka... FCB !
30.05.2012 18:42
Nie wydaję mi się, żeby wpływ na kupno Martineza przez Bayern miało to, że zagrał parę dobrym meczu w LE, bo widocznie Jupp i reszta widzi w nim coś więcej... FCB !
30.05.2012 18:37
Ale Hiszpanowi bliżej do Bayernu niż Turkowi... FCB !
30.05.2012 18:30
M1K1 -> Nie jedna i ta sama osoba tylko z Rafałem mamy podobne poglądy hmm przeszkadza to ? A co do Dżeko to prędzej przyjdzie Hiszpan niż Bośniak, bo z tym drugim to pewnie to jeszcze potrwa... FCB !
30.05.2012 17:45
Albo portal tz lub transfermarkt kłamie w sprawie Dżeko... FCB !
30.05.2012 17:16
Może mało istotna informacja, bo każdy pewnie czeka na transferu bardziej znanych gracz, ale młody talent Weiser (18 l) z Koln zasili Bayern (transfer jest już prawie [pewny), a od ustalenia została kwota transakcji -> http://fcbayern.pl/news/Weiser-zasili-Bayern-608
30.05.2012 17:15
Wg portalu Tz Nerlinger dementuje, że były jakieś kontakty mające na cel transfer Bośniaka -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/einigung-edin-dzeko-christian-nerlinger-dementiert-meta-2338359.html
30.05.2012 17:12
Może mało istotna informacja, bo każdy pewnie czeka na transferu bardziej znanych gracz, ale młody talent Weiser (18 l) z Koln zasili Bayern (transfer jest już prawie [pewny), a od ustalenia została kwota transakcji -> http://fcbayern.pl/news/Weiser-zasili-Bayern-608
30.05.2012 16:43
No tak rotacja będzie mile widziana, bo długi sezon wymusi to, ale niektórzy może mi przyznają racje, że Tymo ostatnio jakby się poprawił w grze :) FCB !
30.05.2012 13:13
I pewnie będzie gotowa :) FCB !
30.05.2012 13:02
StawikTG -> A po drugie nie byłby tak wysoko na liście Bayernu :) FCB !
30.05.2012 12:30
Dopóki się nie wyjaśni sprawa z Dżeko to nadal będą plotki, kto ewentualnie przyjdzie za niego... czekać trzeba... FCB !
30.05.2012 12:28
Zmiennikiem Franka prawdopodobnie może będzie Suarez lub Mirallas... FCB !
30.05.2012 12:12
Jak nie widziałeś Martineza jak gra -> piasinhoo, to zbyteczne jest ocenianie go czy jest dobry czy nie, a co do Dżeko to na wp.pl piszę, że Bośniak czeka na sygnał z Monachium ws. transferu i nikomu nie można wierzyć dopóki nie będzie oficjalnego info... FCB !
30.05.2012 12:05
Zgadza się -> Trekmi, Uli jest tak zdesperowany, że nie będzie się zastanawiał, czy brać Martineza czy nie i to może być transfer jeszcze przed Euro, bo jego cena może pójść do góry... FCB !
30.05.2012 12:01
Talent też ma Weiser (18 lat) z Koln, który jest napalony na grę w Bayernie i prawdopodobnie, że zasili Bayern w tym okienku transferowym... FCB !
30.05.2012 11:56
Nie wiem czy Martinez jest aż takim wynalazkiem, ale jedno jest pewne, że jest na szczycie transferów, które mają zasilić Bayern, bodajże nr 1... FCB !
30.05.2012 11:55
Ja bym nie wierzył w to co mówi agent Dżeko, bo nieraz zapewniał, że jego klient dobrze czuje się w Manchesterze, ale to chyba chodziło, że agentowi Dżeko jest dobrze w City przy Szejkach... FCB !
30.05.2012 11:51
No Schalke też widzę może się solidnie wzmocnić :) FCB !
30.05.2012 11:40
Oj ruszyło i się zrobił straszny zawrót głowy :) FCB !
30.05.2012 11:24
Zgadza się niech walczą Gomez z Dżeko, bo dobrze to zrobi (przyda mu się), ale Gomezowi... FCB !
30.05.2012 10:31
Popieram -> rajbeery, bo też bym chciał Dżeko (lepszy chyba niż De Jong) oraz kogoś z dwójki Suarez/Mirallas... FCB !
30.05.2012 10:28
Tylko Koln by na tym całkowicie straciło jak za rok by go za darmo oddali w co wątpię, czyli prędzej teraz przyjdzie... FCB !
30.05.2012 10:24
Cierpliwie czekajmy :) FCB !
30.05.2012 10:22
To jednak Bayern, ale bardzo wkurzony tym, że przez dwa lata nic nie zdobył... FCB !
30.05.2012 10:16
Weiser to skrzydłowy... FCB !
30.05.2012 10:13
No może, może, albo na razie do drugiego składu, bo wiemy jak było z Usamim chyba, że się teraz coś zmieni... zobaczymy... FCB !
30.05.2012 10:06
No Bayern jak może to niech walczy o niego, bo to może się w przyszłości opłacić, a jak chłopak chce grać dla Bayernu to nic innego jak podpisać z nim kontrakt, bo na siłę Koln go trzymać nie będzie, a na transfermarkt jest (93 % czyli jest blisko)... FCB !
30.05.2012 09:59
Jeśli Gomez nie poprawi skuteczności (przyjdzie Dżeko to już tak pewnie się czuł nie będzie), to będzie musiał posiedzieć trochę meczy na ławce... FCB !
30.05.2012 09:29
No różnie to może być, ale jak chcą polepszyć skład to niech kupują, rywalizacja musi być i każda pozycja obstawiona też, także trzech graczy to przynajmniej muszą przyjść wg mnie jeśli Uli chcę dobrze spać... FCB !
30.05.2012 09:24
Franek musi mieć jakiegoś zmiennika, czyli: Dżeko, Martinez, Suarez/Mirallas i to mnie bardzo zadowoli... FCB !
30.05.2012 09:18
Darth Smd -> No jeśli Gomez nie poprawi skuteczności to tak może być, ale to dobrze, bo będzie wiedział, że ma groznego konkurenta, aj no ładnie się to wszystko zapowiada, tylko mam nadzieję, że jak już przyjdzie Dżeko i Hiszpan to na tym nie skończą, bo Suarez lub Mirallas by się przydał, bo Franek musi mieć jakoś alternatywe... FCB !
30.05.2012 09:02
Moim zdaniem Jupp coś chyba zrozumiał, a mianowicie, albo przejdzie na system gry 4-4-2 lub zacznie w końcu rotować składem i pozostałym da grać np. w PN, czy niektórych meczach BL... FCB !
30.05.2012 08:46
Dżeko, a pózniej Martinez uuuu będzie grubo, ale jeszcze by się przydał zmiennik Franka, czyli Suarez lub Mirallas, ale Uli i reszta pewnie o tym wiedzą... FCB !
30.05.2012 08:41
Czyli można powiedzieć, że Bayern sobie odpuścił Giroud, bo wcześniej by go kupili... FCB !
29.05.2012 21:57
Sam Jupp wie co potrzebuje do składu także chyba będzie miał co chcę... FCB !
29.05.2012 20:20
No właśnie rotacja, rotacja i jeszcze raz rotacja dlatego takie transfery jak Martinez są potrzebne, oczywiście za rozsądną cenę... FCB !
29.05.2012 20:07
Z tego co wyczytałem, to cel nr 1 to jest Javi Martinez z Bilbao... FCB !
29.05.2012 20:02
Moim zdaniem jeszcze przed Euro jeden solidny transfer, a reszta po, bo pewnie będą się jeszcze niektórym przyglądać... FCB !
29.05.2012 19:26
Gordon51 -> No w końcu ktoś normalnie myśli, bo pózniej najlepiej lubimy narzekać jak Bayern nie ma kim grać i się boimy o wynik, a dla niektórych piłkarzy rywalizacja przyda się... FCB !
29.05.2012 19:21
Jak Bayern go zakontraktuję to nic nie będziemy mieli do gadania... FCB !
29.05.2012 18:42
Szkoda już dalej komentować, będzie co będzie, czas pokaże i mam nadzieję, że przyjdą Ci piłkarze o których ostatnio mowa i tyle w temacie... FCB !
29.05.2012 16:59
Bo widzę, że niektórym nic się nie podoba i nic nie pasuje - tamtem nie bo coś tam ten nie, bo za drogi to padaczki można dostać, a pózniej najeżdzanie na Uliego czy Nerlingera, że nie zrobili dobrych transferów i przychodzi co do czego Bayern nie ma kim grać nawet... FCB !
29.05.2012 16:45
Zawrót głowy z tymi zainteresowaniami, normalnie tego nie wytrzymie hehe, ale dobrze, bo chociaż coś się dzieje :) FCB !
29.05.2012 16:34
Dlatego niech kupują szybko to chociaż czasu nie będzie na krytykowanie za transfery (a dopiero by była krytyka jakby Bayern nikogo nie kupił), że a po co nam Dżeko, po co Martinez tak można wymieniać do usranej śmierci... FCB !
29.05.2012 16:25