Ciekawostka: Nie M'Villa, a Belhanda ? -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/transfermarkt/fc-bayern-m-vila-fallt-durch-kommt-belhanda_28445
18.06.2012 14:36
Tylko pytanie czy jakby dołączył do Bayernu Dżeko to czy Jupp będzie się nadal upierał, że chcę klasowego środkowego gracza (czy zakończy się to wszystko na ewentualnym zakupie Bośniaka)... FCB !
18.06.2012 14:32
Bayern zainteresowany Melo z Juve -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/felipe-melo-fc-bayern-interesse-2357473.html
Bez przesady, bo samo to, że City by sprzedało Dżeko za 15 mln... FCB !
17.06.2012 22:05
Tylko Jupp podkreślał, że chce klasowego środkowego, czyli widocznie Bayern nie ma takiego bogactwa wg niego... FCB !
16.06.2012 16:09
Moim zdaniem Rosjanie rozbiją w pył Greków, a Polacy po dobrym meczu awansują choć nie będzie łatwo... FCB !
16.06.2012 14:21
No bym zapomniał o Canie i Weiserze, no bardzo prawdopodobne, tylko trzeba ich dobrze prowadzić, bo są jeszcze młodzi, ale wszystko przed nimi (ważne żeby nie zmarnować ich talentu), ale Jupp potrzebuję zawodników gotowych, którzy od razu wzmocnili by siłę Bayernu... FCB !
16.06.2012 10:47
I Bastian i Lahm jeszcze mogą rozegrać kilka sezonów na światowym poziomie, ale im nie spieszno jeszcze do końca kariery, no ale zgodzę się, że można powoli szukać ich następców, bo wiecznie grać nie będą i Francuz mógłby takim zawodnikiem być np... FCB !
16.06.2012 10:32
Nie chcę się pomylić, ale chyba gdzieś około 20 mln... FCB !
16.06.2012 10:23
No można było można, ale na rynku są gracze, do ściągnięcia, którzy nie są pewnie gorsi od np. Khediry... FCB !
16.06.2012 10:18
Już tak Lahma i Bastiana nie postarzajmy, ale Francuz w przyszłości jako następca Bastiana nie byłby na pewno zły :) FCB !
16.06.2012 09:58
No 20 mln pewnie nie, ale podana 15 mln może i by była przez Bayern do zaoferowania, a władze Anderlechtu z pocałowaniem ręki powinni by przyjąć te 15 mln, bo za rok to ani jednego eurasa nie dostaną... FCB !
16.06.2012 09:53
Ale Bayern jeśli chce go kupić to musi mieć M'Vile cały czas na oku (a najlepiej odpuścić całkiem już Martineza i zakontraktować w miarę szybko Francuza), bo z kilka klubów się nim interesuje, a szczególnie Arsenal od jakiegoś czasu, a oni bardzo lubią inwestować w młodych zawodników... FCB !
16.06.2012 09:49
Powiem tak jestem na tak i na pewno każdy by się ucieszył z transferu Francuza, bo nawet to nie jest tak dużo jak Bayern da max. 25 mln za tego zawodnika w przeciwieństwie za Hiszpana... FCB !
16.06.2012 09:32
Jestem ciekaw czy tylko na Dżeko (jakby miał przyjść) by się skończyły transfery... FCB !
15.06.2012 21:25
No właśnie i nasuwa się pytanie jakby grał Gomez to co by było z Dżeko jakby zawitał do Bayernu i dlatego nie zdziwił bym się jakby Suarez przyszedł za Bośniaka... FCB !
15.06.2012 20:59
Stówa Oli :) FCB !
15.06.2012 20:13
Nie zdziwię się jeśli by kupili Suareza za Dżeko, a jeszcze Gomez złapie formę to Dżeko miałby dosyć ławki i pewnie to też będzie miało znaczenie... FCB !
15.06.2012 18:21
Franek z Tymo widzę pogadankę sobie podczas przerwy... FCB !
15.06.2012 18:19
A co do Perisica to jego sytuacja akurat nie musi się przełożyć na sytuacje Suareza, bo gdzie tak napisane ? A jakby tak było to Bayern by się nim nie interesował, bo by zauważył jak jest z Chorwatem w BVB... FCB !
15.06.2012 15:01
Ciekawostka: Bayern wybierze tylko jednego -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/millionen-euro-abloese-edin-dzekound-javi-martinez-beide-sind-bayern-wohl-teuer-2354903.html
15.06.2012 14:07
Vrill -> kolego ja 15 mln za tego zawodnika nie wymyśliłem, także spokojnie, a czy on taki anonimowy to nie wiem -> liga belgijska to nie liga chińska... FCB!
15.06.2012 13:57
No może i nie można ich porównywać, ale Bayern to Bayern chyba, że zaszaleją i kupią: Dżeko, Suareza oraz kogoś z dwójki Martinez/M'Vila... FCB !
15.06.2012 13:54
Władze Anderlechtu pewnie tak specjalnie podbijają cenę, a sami wiedzą, że jak będzie trzeba sprzedać Suareza to zrobią to i nie za 20 mln tylko tyle ile dany klub da 10 do 15 mln max, sam piłkarz powiedział, że chcę odejść także dużo by stracili, bo kozaczenie, że chcą wiedzą to każdy taki mocny a jak przyjdzie co do czego to wiadomo co jest... FCB !
15.06.2012 13:51
Ja bym się nie sugerował Tym, że jakiemuś piłkarzowi dobrze poszło na Euro i już jest dobry to jest turniej, który rządzi się swoimi prawami... FCB !
15.06.2012 13:47
Może być tak, że Jupp i reszta będą wybierać między: Dżeko/Suarez oraz Martinez/M'Vila... FCB !
15.06.2012 13:34
Z tego co widać to City szykuje miejsce dla nowych napastników i bardzo wątpliwe by to było, że czekają aż Dżeko sprzedają i dopiero kupią kogoś raczej będzie odwrotnie i piłkarze sami będą chcieli odejść (chodzi o linie ataku)... FCB !
15.06.2012 13:26
Dziwne posunięcie, że strony włodarzy z Brukseli, bo chyba nie są aż tak głupi, że 20 mln za niego niech się cieszą, że ktoś będzie chciał dać 15, bo za rok kasa im przejdzie koło nosa i ciekawe kto na Tym lepiej wyjdzie... FCB !
15.06.2012 13:23
Jeśli przyjdzie Dżeko, to ciekawe czy to będzie ostatni transfer czy przerzucą się z Martineza na M'Villa i zakupią jeszcze Francuza, ale im dłużej trwają te spekulacje o to kto ma przyjść do Bayernu to można się spodziewać, że jeden transfer i koniec... FCB !
15.06.2012 09:39
No może i Jupp popełnił błąd, ale jeśli Bayern będzie cały czas rozpamiętywał ten finał to nabawi się kompleksów i może znów być nie najlepiej, dlatego niech szybko o Tym zapomną i niech nie wracać do tego... FCB !
14.06.2012 19:09
Po co to rozpamiętywać to ja nie wiem, ale zauważyłem, że prawie każdy piłkarz robi to, który odchodzi z klubu tzw. gorzkie żale... FCB !
14.06.2012 18:04
I mam nadzieję, że wczorajszy mecz pokazał, że Gomez to nie jakiś drewniak czy coś w Tym stylu... FCB !
14.06.2012 10:48
Wara od Lahma oraz mądre słowa Uliego :) FCB !
14.06.2012 10:47
No widocznie chyba nie ;p
13.06.2012 21:50
nyy -> człowieku za "przeproszeniem" sam się sprzedaj... FCB !
13.06.2012 21:48
Francuz zamiast Hiszpana jestem na tak i na pewno M'Vila by nie kosztował 40 mln, czyli Bayern by lepiej wyszedł na reprezentancie Francji niż na Hiszpanie :) FCB !
13.06.2012 16:23
Teraz to taka nauczka dla niektórych, że trzeba wierzyć :)
12.06.2012 22:55
I dla Ciebie -> lascah, teraz wszystko w rękach Polaków :)
12.06.2012 22:52
Ważne, że zostały wyciągnięte wnioski i grali konsekwentnie do końca :) brawo
12.06.2012 22:47
Wielki pozytyw, bo Polacy wyciągnęli wnioski z pierwszego meczu i rozłożyli siły na cały mecz i teraz wszystko w rękach naszych w ostatnim meczu :)
12.06.2012 22:42
lascah -> Dla mnie czy ktoś się obraża czy nie to jego sprawa, ale nie o to chodzi, chodzi mi o to i nie mówię na Ciebie akurat, że ogólnie czy tu na stronie czy gdzieś indziej każdy jedzie na Rep. Polskę jak tylko się da i to zaczyna się robić wkurzające i już denerwujące, ale ja też poza Rep. Polski oprócz tego kibicuję Niemcom czy też Francuzom, ale Rep. Polski wiadomo na pierwszym miejscu (dla mnie to jest obojętne kto strzela dla Polski byle by to była w miarę ładna gra i by wygrywali) :)
12.06.2012 09:26
Żeby czasem jutro nie było, że po dobrym wyniku Polaków, co niektórzy będą za przeproszeniem z zachwytu podniecać się, bo to będzie żałosne, a poza Tym jutro się okaże..
11.06.2012 23:39
A co najlepiej to niektórzy swoimi komentarzami zachowują się jak taki Tomaszewski, który dla mnie jest nie powiem kim, bo dużo stracił tymi durnymi komentarzami bohater od siedmiu boleści i mam tylko nadzieję, że jutrzejsza gra Polaków zamknie usta malkontentom i "zasranym ekspertom" typu np. Hajto...
11.06.2012 23:34
Każdy kibicuje komu chcę, tylko z takim nastawieniem to każdy będzie uważał Reprezentacje Polski za bandę błaznów, a to pózniej się udziela takiemu Tomaszewskiemu czy Kowalczykowi, którzy jeszcze bardziej zachęcają do tego, żeby nie kibicować Polsce, bo zawsze będzie to samo...
11.06.2012 23:24
Zobaczymy jutro, widzę że najlepiej żeby Polska nie grała w żadnym turnieju, bo z każdej strony tylko krytyka i niektórzy to by kibicowali nie wiem prędzej Mongolii niż Polsce...
11.06.2012 23:17
No tak Roska wygra 10-0 może jeszcze heh, co niektórzy jutro się zdziwią...
11.06.2012 23:11
Ałan to ciekawy zawodnik tylko, że Bayern teraz by raczej potrzebował takiego zawodnika niż czekać aż do grudnia... FCB !
11.06.2012 20:34
W przypadku podpisania kontraktu przez Contento kupno Włocha jest zbędne... FCB !
11.06.2012 15:05
I niech się tak stanie :) FCB !
11.06.2012 10:34
Twój komentarz jest właśnie na poziomie leszcza -> MrAnima... FCB !
09.06.2012 17:10
Srutu tutu majtki z drutu... nie ma co komentować... FCB !
09.06.2012 16:41
To Bayern prędzej nie kupi Bośniaka niż miałby oddać Mullera i zapłacić jeszcze 25 mln heh żart jakiś, a zresztą to City to nie ma się co dziwić...
09.06.2012 13:07
No właśnie po pierwszej czerwonej kartce to drugi bramkarz Greków powinien dostać...
09.06.2012 12:39
Niech krytykują bo się Grekowi należała, chyba, że media nie wiedzą, że po dwóch żółtych kartkach jest czerwona i udawali debili Gracy, że jeden z nich wyleciał i jeszcze jedno co faul to się zwijali z bólu jakby się nie wiadomo co im stało...
09.06.2012 12:34
Ja bym zmienił Boenischa -> Dudka oraz Obraniak -> Grosicki, ale okaże się co i jak we wtorek... FCB !
09.06.2012 12:23
Smuda wyciągnie pewnie wnioski (tylko czy to się przeniesie na rotację czy na styl gry) i oby to przełożyło się na mecz z Rosją, a nie jest powiedziane, że Rosjanie zagrają tak samo jak z Czechami i to może być atut Polaków, bo oni grają raz dobrze, a raz tak sobie jak to pokazali z Litwą (to był mecz towarzyski, ale był i nie grali rezerwą)...
09.06.2012 12:13
Nie chodzi mi o to czy było duszno czy nie tylko powtórzę jeszcze raz, niektóre komentarze, które tu czytam dotyczące Polski (krytyka jak najbardziej tylko na normalnym poziomie) są tak niskie jak wypowiedzi wczoraj na Polsacie Sport "zasranych ekspertów" Kowalczyka i Hajty, bo aż słuchać się nie dało, najlepiej to niech dołączą do Tomaszewskiego...
09.06.2012 11:54
Czy Polska przegra to się jeszcze okaże, ale co tam najlepiej niech nie wychodzą na mecz z Rosjanami, bo po co heh... niektóre komentarze są na poziomie Kowalczyka i Hajty, którzy wczoraj się wymądrzali na Polsacie Sport i chociaż na TVP normalnie gadali - krytyka była na poziomie...
09.06.2012 11:28
Ciekawostka (poza Euro 2012): Muller w zamian za Dżeko ? -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/transfermarkt/englische-medien-kommt-dzeko-fur-muller_28254
09.06.2012 09:45
Ciekawostka (poza Euro 2012): Muller w zamian za Dżeko ? -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/transfermarkt/englische-medien-kommt-dzeko-fur-muller_28254
09.06.2012 09:45
No oczywiście Polska mogła wygrać, ale mogła i przegrać także jest remis i trzeba o Tym zapomnieć i z Ruskimi zagrać bardziej skuteczniej i mniej błędów w obronie...
08.06.2012 21:41
No tak, ale lepszy remis jak przegrana i dlatego Smuda tak powiedział, bo co miał mówić, że Polska nie ma już szans...
08.06.2012 21:31
Może się i ośmieszył, ale z tego co niektórzy piszą to większość to by się cieszyła jak Polska nie wyszła by z grupy (możemy nie lubić Lewandowskiego, Piszczka, ale to w końcu reprezentacja Polski - chyba za dużo słuchania Tomaszewskiego)... heh... bez komentarza...
08.06.2012 21:25
Wszystko ładnie, pięknie, ale najlepiej jest pisać i krytykować, a jak by przyszło co do czego to niektórzy z Nas jeszcze gorzej by się zachowali niż Ci którzy grali... FCB !
08.06.2012 21:17
Trochę więcej optymizmu jeśli chodzi o Polskę, bo moglibyśmy przegrać gdyby nie Tytoń, a tak wszystko otwarte, no Rosja teraz jedzie, ale żeby czasem z Polską się nie przejechała, bo pewność siebie nieraz zabija... FCB !
08.06.2012 21:13
Każdy już się do tego przyzwyczaił :) FCB !
08.06.2012 14:30
Bayern może sobie go powoli odpuścić, bo po jego słowach widać, że za bardzo nie chcę się nigdzie przenosić... FCB !
08.06.2012 12:13
Ciekawe kiedy Bayern dokończy te transfery dalsze, bo rywale z innych lig się wzmacniają widzę porządnie, no ale pewnie będziemy żyć w niepewności jakiś miesiąc... FCB !
08.06.2012 11:59
Od początku było wiadomo, że to są plotki jeśli chodzi o jego transfer i może tak jak napisał poprzednik jest szansa dla Contento :) FCB !
08.06.2012 11:54
Chociaż sam piłkarz przyznaje rację co do swojej wartości i teraz pytanie co dalej z Tym transferem, bo po Tym co mówi to Bayern musi się rozglądać za inną alterntywą... FCB !
08.06.2012 11:52
Takich piłkarzy jest bardzo mało, bo są tacy gracze, którzy są przywiązani z klubem do końca kariery :) FCB !
07.06.2012 21:24
Piłka nożna powoli staje się jakimś zakonem co nic nie można, a to przecież też ludzie (ja wiem, że są pewne zasady, ale bez przesady)... FCB !
07.06.2012 19:19
Piłka nożna powoli staje się jakimś zakonem co nic nie można, a to przecież też ludzie (ja wiem, że są pewne zasady, ale bez przesady)... FCB !
07.06.2012 19:19
Trochę ciekawostek: Werder wciąż czeka na Petersena -> http://www.fussball.pl/index.php?dzial=aktualnosci&artykul=224613 oraz Real przygotowuje ofertę za Martineza -> http://www.primeradivision.pl/index.php?dzial=aktualnosci&artykul=224609
07.06.2012 16:33
Trochę ciekawostek: Werder wciąż czeka na Petersena -> http://www.fussball.pl/index.php?dzial=aktualnosci&artykul=224613 oraz Real przygotowuje ofertę za Martineza -> http://www.primeradivision.pl/index.php?dzial=aktualnosci&artykul=224609
07.06.2012 16:33
Wiadomo, że plota dlatego nie ma co się stresować Tym, bo nie warto... FCB !
07.06.2012 15:58
Trochę prawdy w Tym jest, bo to dopiero jego pierwszy dobry sezon w BL, a zobaczymy co będzie za parę lat i jeśli miałby wybierać Dżeko czy Lewandowski to stawiam na Bośniaka... FCB !
07.06.2012 15:51
No to Boateng sobie nagrabił trochę u Loew'a... FCB !
07.06.2012 15:15
Wg FT, Frank Ribery jest zwolennikiem sprowadzenia Bośniaka do Bayernu -> http://www.fussballtransfers.com/ribery-befurwortet-dzeko-verpflichtung_28214
07.06.2012 11:49
Wg FT, Frank Ribery jest zwolennikiem sprowadzenia Bośniaka do Bayernu -> http://www.fussballtransfers.com/ribery-befurwortet-dzeko-verpflichtung_28214
07.06.2012 11:48
Rafalindo99 -> Z całym szacunkiem kolego, ale po pierwsze Lewandowski nie zgodzi się na rolę rezerwowego jak w BVB jest "wielbiony", bo nr jeden w Bayernie w ataku jest Gomez i wiemy o Tym dobrze, a jak Gomez by posadził Lewandowskiego na ławie to zaraz by były zarzuty wobec Bayernu, że jest antypolski, nawet jakby prawda była jedna to inni i tak by inaczej myśleli :) FCB !
07.06.2012 11:35
A jaka to przeszkoda, że po 3 latach podpisać z nim na 5 ? Widać chłopak ma ambicję i to się ceni, oby Bayern nie zmarnował talentu Cana i Weisera, bo Jupp musi się w końcu odważyć i dawać im szansę gry, ale to może zwrócić się stokrotnie (piłkarze na długie lata)... FCB !
07.06.2012 11:14
Nie popadajmy w paranoje, bo Lewandowski miał dobry sezon w BVB teraz czas co pokaże w Reprezentacji i tą formę z BL musi pokazać i na Euro i w przyszłym sezonie BL to wtedy będzie można powoli mówić, że to klasa międzynarodowa, bo światowa to nie, bo raczej nie dorówna Leo czy innym... FCB !
07.06.2012 11:05
Kto wie może za rok lub dwa piłkarze z U-19 będą dobijać się do pierwszego składu Bayernu :) FCB !
07.06.2012 11:00
Napastnik Bayernowi jest potrzebny tylko dla Gomeza, Lewandowski nie byłby żadną rywalizacją z całym szacunkiem dla niego... FCB !
07.06.2012 09:49
Bo jest tak, że jednym pisana jest gra w Bayernie, a drugim nie i to jeszcze w przypadku Lewandowskiego -> royal410 i nikt by mu nie wybaczył jakby odszedł do rywala z którym BVB walczy od 2 sezonów... FCB !
06.06.2012 18:56
Za Chiny Ludowe "Lewy" nie będzie grał w Bayernie, bo krótka piłka ze strony BVB, że go nie sprzedadzą, więc zostaje kupno tylko Bośniaka... FCB !
06.06.2012 17:27
Ten transfer jest wątpliwy tak samo jak pisano, że już Dżeko jest w Bayernie... FCB !
06.06.2012 16:13
Najpierw Mourinho chce Martineza, bo Bayern go chce to się teraz przerzucili na Lahma... bez komentarza :) FCB !
06.06.2012 15:51
Taki teraz okres, że więcej jest plot niż prawdy w tym wszystkim... FCB !
06.06.2012 15:49
Myślę, że każdy jest ciekawy -> lascah, ale odpowiedz kto zawita jeszcze do Monachium poznamy po Euro :) FCB !
05.06.2012 20:01
Nie no koniec transferów pewnie nie, to chwilowy przestój na czas Euro... FCB !
05.06.2012 19:58
Bayernowi to wystarczy dwóch bramkarzy na sezon, bo i tak trzeci w ogóle nie gra :) FCB !
05.06.2012 15:11
Normalnie jakaś lawina odejść się robi... FCB !
05.06.2012 14:48
A gdzie było napisane, że alternatywą w razie czego będzie Francuz i Niemiec -> pipboy ? FCB !
05.06.2012 14:17
Jeśli to prawda, że Tymo chce opuścić Bayern to Nerlinger będzie miał jeszcze więcej roboty po Euro niż teraz, bo zacznie się zgrupowanie Bayernu, a kadra nie do końca jest pełna... FCB !
05.06.2012 13:54
Po Euro to Bayern będzie musiał podkręcić tempo jeśli chodzi o dalsze transfery... FCB !
05.06.2012 13:29
No to Bayern raczej będzie szukał kogoś innego na miejsce Hiszpana... FCB !
05.06.2012 13:04
I po karuzeli transferowej i coś mi się wydaje, że następne transfery dopiero po Euro (raczej 100 %), bo chyba Uli i reszta dostali troszkę na razie zadyszki sfinalizowanymi transferami do tej pory :) FCB !
Ciekawostka: Nie M'Villa, a Belhanda ? -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/transfermarkt/fc-bayern-m-vila-fallt-durch-kommt-belhanda_28445
18.06.2012 14:36
Tylko pytanie czy jakby dołączył do Bayernu Dżeko to czy Jupp będzie się nadal upierał, że chcę klasowego środkowego gracza (czy zakończy się to wszystko na ewentualnym zakupie Bośniaka)... FCB !
18.06.2012 14:32
Bayern zainteresowany Melo z Juve -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/felipe-melo-fc-bayern-interesse-2357473.html
18.06.2012 11:21
Potwierdzam Bayern zainteresowany Melo -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/felipe-melo-fc-bayern-interesse-2357473.html
18.06.2012 11:20
Bez przesady, bo samo to, że City by sprzedało Dżeko za 15 mln... FCB !
17.06.2012 22:05
Tylko Jupp podkreślał, że chce klasowego środkowego, czyli widocznie Bayern nie ma takiego bogactwa wg niego... FCB !
16.06.2012 16:09
Moim zdaniem Rosjanie rozbiją w pył Greków, a Polacy po dobrym meczu awansują choć nie będzie łatwo... FCB !
16.06.2012 14:21
No bym zapomniał o Canie i Weiserze, no bardzo prawdopodobne, tylko trzeba ich dobrze prowadzić, bo są jeszcze młodzi, ale wszystko przed nimi (ważne żeby nie zmarnować ich talentu), ale Jupp potrzebuję zawodników gotowych, którzy od razu wzmocnili by siłę Bayernu... FCB !
16.06.2012 10:47
I Bastian i Lahm jeszcze mogą rozegrać kilka sezonów na światowym poziomie, ale im nie spieszno jeszcze do końca kariery, no ale zgodzę się, że można powoli szukać ich następców, bo wiecznie grać nie będą i Francuz mógłby takim zawodnikiem być np... FCB !
16.06.2012 10:32
Nie chcę się pomylić, ale chyba gdzieś około 20 mln... FCB !
16.06.2012 10:23
No można było można, ale na rynku są gracze, do ściągnięcia, którzy nie są pewnie gorsi od np. Khediry... FCB !
16.06.2012 10:18
Już tak Lahma i Bastiana nie postarzajmy, ale Francuz w przyszłości jako następca Bastiana nie byłby na pewno zły :) FCB !
16.06.2012 09:58
No 20 mln pewnie nie, ale podana 15 mln może i by była przez Bayern do zaoferowania, a władze Anderlechtu z pocałowaniem ręki powinni by przyjąć te 15 mln, bo za rok to ani jednego eurasa nie dostaną... FCB !
16.06.2012 09:53
Ale Bayern jeśli chce go kupić to musi mieć M'Vile cały czas na oku (a najlepiej odpuścić całkiem już Martineza i zakontraktować w miarę szybko Francuza), bo z kilka klubów się nim interesuje, a szczególnie Arsenal od jakiegoś czasu, a oni bardzo lubią inwestować w młodych zawodników... FCB !
16.06.2012 09:49
Powiem tak jestem na tak i na pewno każdy by się ucieszył z transferu Francuza, bo nawet to nie jest tak dużo jak Bayern da max. 25 mln za tego zawodnika w przeciwieństwie za Hiszpana... FCB !
16.06.2012 09:32
Jestem ciekaw czy tylko na Dżeko (jakby miał przyjść) by się skończyły transfery... FCB !
15.06.2012 21:25
No właśnie i nasuwa się pytanie jakby grał Gomez to co by było z Dżeko jakby zawitał do Bayernu i dlatego nie zdziwił bym się jakby Suarez przyszedł za Bośniaka... FCB !
15.06.2012 20:59
Stówa Oli :) FCB !
15.06.2012 20:13
Nie zdziwię się jeśli by kupili Suareza za Dżeko, a jeszcze Gomez złapie formę to Dżeko miałby dosyć ławki i pewnie to też będzie miało znaczenie... FCB !
15.06.2012 18:21
Franek z Tymo widzę pogadankę sobie podczas przerwy... FCB !
15.06.2012 18:19
A co do Perisica to jego sytuacja akurat nie musi się przełożyć na sytuacje Suareza, bo gdzie tak napisane ? A jakby tak było to Bayern by się nim nie interesował, bo by zauważył jak jest z Chorwatem w BVB... FCB !
15.06.2012 15:01
Ciekawostka: Bayern wybierze tylko jednego -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/millionen-euro-abloese-edin-dzekound-javi-martinez-beide-sind-bayern-wohl-teuer-2354903.html
15.06.2012 14:07
Vrill -> kolego ja 15 mln za tego zawodnika nie wymyśliłem, także spokojnie, a czy on taki anonimowy to nie wiem -> liga belgijska to nie liga chińska... FCB!
15.06.2012 13:57
No może i nie można ich porównywać, ale Bayern to Bayern chyba, że zaszaleją i kupią: Dżeko, Suareza oraz kogoś z dwójki Martinez/M'Vila... FCB !
15.06.2012 13:54
Władze Anderlechtu pewnie tak specjalnie podbijają cenę, a sami wiedzą, że jak będzie trzeba sprzedać Suareza to zrobią to i nie za 20 mln tylko tyle ile dany klub da 10 do 15 mln max, sam piłkarz powiedział, że chcę odejść także dużo by stracili, bo kozaczenie, że chcą wiedzą to każdy taki mocny a jak przyjdzie co do czego to wiadomo co jest... FCB !
15.06.2012 13:51
Ja bym się nie sugerował Tym, że jakiemuś piłkarzowi dobrze poszło na Euro i już jest dobry to jest turniej, który rządzi się swoimi prawami... FCB !
15.06.2012 13:47
Może być tak, że Jupp i reszta będą wybierać między: Dżeko/Suarez oraz Martinez/M'Vila... FCB !
15.06.2012 13:34
Z tego co widać to City szykuje miejsce dla nowych napastników i bardzo wątpliwe by to było, że czekają aż Dżeko sprzedają i dopiero kupią kogoś raczej będzie odwrotnie i piłkarze sami będą chcieli odejść (chodzi o linie ataku)... FCB !
15.06.2012 13:26
Dziwne posunięcie, że strony włodarzy z Brukseli, bo chyba nie są aż tak głupi, że 20 mln za niego niech się cieszą, że ktoś będzie chciał dać 15, bo za rok kasa im przejdzie koło nosa i ciekawe kto na Tym lepiej wyjdzie... FCB !
15.06.2012 13:23
Jeśli przyjdzie Dżeko, to ciekawe czy to będzie ostatni transfer czy przerzucą się z Martineza na M'Villa i zakupią jeszcze Francuza, ale im dłużej trwają te spekulacje o to kto ma przyjść do Bayernu to można się spodziewać, że jeden transfer i koniec... FCB !
15.06.2012 09:39
No może i Jupp popełnił błąd, ale jeśli Bayern będzie cały czas rozpamiętywał ten finał to nabawi się kompleksów i może znów być nie najlepiej, dlatego niech szybko o Tym zapomną i niech nie wracać do tego... FCB !
14.06.2012 19:09
Po co to rozpamiętywać to ja nie wiem, ale zauważyłem, że prawie każdy piłkarz robi to, który odchodzi z klubu tzw. gorzkie żale... FCB !
14.06.2012 18:04
I mam nadzieję, że wczorajszy mecz pokazał, że Gomez to nie jakiś drewniak czy coś w Tym stylu... FCB !
14.06.2012 10:48
Wara od Lahma oraz mądre słowa Uliego :) FCB !
14.06.2012 10:47
No widocznie chyba nie ;p
13.06.2012 21:50
nyy -> człowieku za "przeproszeniem" sam się sprzedaj... FCB !
13.06.2012 21:48
Francuz zamiast Hiszpana jestem na tak i na pewno M'Vila by nie kosztował 40 mln, czyli Bayern by lepiej wyszedł na reprezentancie Francji niż na Hiszpanie :) FCB !
13.06.2012 16:23
Teraz to taka nauczka dla niektórych, że trzeba wierzyć :)
12.06.2012 22:55
I dla Ciebie -> lascah, teraz wszystko w rękach Polaków :)
12.06.2012 22:52
Ważne, że zostały wyciągnięte wnioski i grali konsekwentnie do końca :) brawo
12.06.2012 22:47
Wielki pozytyw, bo Polacy wyciągnęli wnioski z pierwszego meczu i rozłożyli siły na cały mecz i teraz wszystko w rękach naszych w ostatnim meczu :)
12.06.2012 22:42
lascah -> Dla mnie czy ktoś się obraża czy nie to jego sprawa, ale nie o to chodzi, chodzi mi o to i nie mówię na Ciebie akurat, że ogólnie czy tu na stronie czy gdzieś indziej każdy jedzie na Rep. Polskę jak tylko się da i to zaczyna się robić wkurzające i już denerwujące, ale ja też poza Rep. Polski oprócz tego kibicuję Niemcom czy też Francuzom, ale Rep. Polski wiadomo na pierwszym miejscu (dla mnie to jest obojętne kto strzela dla Polski byle by to była w miarę ładna gra i by wygrywali) :)
12.06.2012 09:26
Żeby czasem jutro nie było, że po dobrym wyniku Polaków, co niektórzy będą za przeproszeniem z zachwytu podniecać się, bo to będzie żałosne, a poza Tym jutro się okaże..
11.06.2012 23:39
A co najlepiej to niektórzy swoimi komentarzami zachowują się jak taki Tomaszewski, który dla mnie jest nie powiem kim, bo dużo stracił tymi durnymi komentarzami bohater od siedmiu boleści i mam tylko nadzieję, że jutrzejsza gra Polaków zamknie usta malkontentom i "zasranym ekspertom" typu np. Hajto...
11.06.2012 23:34
Każdy kibicuje komu chcę, tylko z takim nastawieniem to każdy będzie uważał Reprezentacje Polski za bandę błaznów, a to pózniej się udziela takiemu Tomaszewskiemu czy Kowalczykowi, którzy jeszcze bardziej zachęcają do tego, żeby nie kibicować Polsce, bo zawsze będzie to samo...
11.06.2012 23:24
Zobaczymy jutro, widzę że najlepiej żeby Polska nie grała w żadnym turnieju, bo z każdej strony tylko krytyka i niektórzy to by kibicowali nie wiem prędzej Mongolii niż Polsce...
11.06.2012 23:17
No tak Roska wygra 10-0 może jeszcze heh, co niektórzy jutro się zdziwią...
11.06.2012 23:11
Ałan to ciekawy zawodnik tylko, że Bayern teraz by raczej potrzebował takiego zawodnika niż czekać aż do grudnia... FCB !
11.06.2012 20:34
W przypadku podpisania kontraktu przez Contento kupno Włocha jest zbędne... FCB !
11.06.2012 15:05
I niech się tak stanie :) FCB !
11.06.2012 10:34
Twój komentarz jest właśnie na poziomie leszcza -> MrAnima... FCB !
09.06.2012 17:10
Srutu tutu majtki z drutu... nie ma co komentować... FCB !
09.06.2012 16:41
To Bayern prędzej nie kupi Bośniaka niż miałby oddać Mullera i zapłacić jeszcze 25 mln heh żart jakiś, a zresztą to City to nie ma się co dziwić...
09.06.2012 13:07
No właśnie po pierwszej czerwonej kartce to drugi bramkarz Greków powinien dostać...
09.06.2012 12:39
Niech krytykują bo się Grekowi należała, chyba, że media nie wiedzą, że po dwóch żółtych kartkach jest czerwona i udawali debili Gracy, że jeden z nich wyleciał i jeszcze jedno co faul to się zwijali z bólu jakby się nie wiadomo co im stało...
09.06.2012 12:34
Ja bym zmienił Boenischa -> Dudka oraz Obraniak -> Grosicki, ale okaże się co i jak we wtorek... FCB !
09.06.2012 12:23
Smuda wyciągnie pewnie wnioski (tylko czy to się przeniesie na rotację czy na styl gry) i oby to przełożyło się na mecz z Rosją, a nie jest powiedziane, że Rosjanie zagrają tak samo jak z Czechami i to może być atut Polaków, bo oni grają raz dobrze, a raz tak sobie jak to pokazali z Litwą (to był mecz towarzyski, ale był i nie grali rezerwą)...
09.06.2012 12:13
Nie chodzi mi o to czy było duszno czy nie tylko powtórzę jeszcze raz, niektóre komentarze, które tu czytam dotyczące Polski (krytyka jak najbardziej tylko na normalnym poziomie) są tak niskie jak wypowiedzi wczoraj na Polsacie Sport "zasranych ekspertów" Kowalczyka i Hajty, bo aż słuchać się nie dało, najlepiej to niech dołączą do Tomaszewskiego...
09.06.2012 11:54
Czy Polska przegra to się jeszcze okaże, ale co tam najlepiej niech nie wychodzą na mecz z Rosjanami, bo po co heh... niektóre komentarze są na poziomie Kowalczyka i Hajty, którzy wczoraj się wymądrzali na Polsacie Sport i chociaż na TVP normalnie gadali - krytyka była na poziomie...
09.06.2012 11:28
Ciekawostka (poza Euro 2012): Muller w zamian za Dżeko ? -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/transfermarkt/englische-medien-kommt-dzeko-fur-muller_28254
09.06.2012 09:45
Ciekawostka (poza Euro 2012): Muller w zamian za Dżeko ? -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/transfermarkt/englische-medien-kommt-dzeko-fur-muller_28254
09.06.2012 09:45
No oczywiście Polska mogła wygrać, ale mogła i przegrać także jest remis i trzeba o Tym zapomnieć i z Ruskimi zagrać bardziej skuteczniej i mniej błędów w obronie...
08.06.2012 21:41
No tak, ale lepszy remis jak przegrana i dlatego Smuda tak powiedział, bo co miał mówić, że Polska nie ma już szans...
08.06.2012 21:31
Może się i ośmieszył, ale z tego co niektórzy piszą to większość to by się cieszyła jak Polska nie wyszła by z grupy (możemy nie lubić Lewandowskiego, Piszczka, ale to w końcu reprezentacja Polski - chyba za dużo słuchania Tomaszewskiego)... heh... bez komentarza...
08.06.2012 21:25
Wszystko ładnie, pięknie, ale najlepiej jest pisać i krytykować, a jak by przyszło co do czego to niektórzy z Nas jeszcze gorzej by się zachowali niż Ci którzy grali... FCB !
08.06.2012 21:17
Trochę więcej optymizmu jeśli chodzi o Polskę, bo moglibyśmy przegrać gdyby nie Tytoń, a tak wszystko otwarte, no Rosja teraz jedzie, ale żeby czasem z Polską się nie przejechała, bo pewność siebie nieraz zabija... FCB !
08.06.2012 21:13
Każdy już się do tego przyzwyczaił :) FCB !
08.06.2012 14:30
Bayern może sobie go powoli odpuścić, bo po jego słowach widać, że za bardzo nie chcę się nigdzie przenosić... FCB !
08.06.2012 12:13
Ciekawe kiedy Bayern dokończy te transfery dalsze, bo rywale z innych lig się wzmacniają widzę porządnie, no ale pewnie będziemy żyć w niepewności jakiś miesiąc... FCB !
08.06.2012 11:59
Od początku było wiadomo, że to są plotki jeśli chodzi o jego transfer i może tak jak napisał poprzednik jest szansa dla Contento :) FCB !
08.06.2012 11:54
Chociaż sam piłkarz przyznaje rację co do swojej wartości i teraz pytanie co dalej z Tym transferem, bo po Tym co mówi to Bayern musi się rozglądać za inną alterntywą... FCB !
08.06.2012 11:52
Takich piłkarzy jest bardzo mało, bo są tacy gracze, którzy są przywiązani z klubem do końca kariery :) FCB !
07.06.2012 21:24
Piłka nożna powoli staje się jakimś zakonem co nic nie można, a to przecież też ludzie (ja wiem, że są pewne zasady, ale bez przesady)... FCB !
07.06.2012 19:19
Piłka nożna powoli staje się jakimś zakonem co nic nie można, a to przecież też ludzie (ja wiem, że są pewne zasady, ale bez przesady)... FCB !
07.06.2012 19:19
Trochę ciekawostek: Werder wciąż czeka na Petersena -> http://www.fussball.pl/index.php?dzial=aktualnosci&artykul=224613 oraz Real przygotowuje ofertę za Martineza -> http://www.primeradivision.pl/index.php?dzial=aktualnosci&artykul=224609
07.06.2012 16:33
Trochę ciekawostek: Werder wciąż czeka na Petersena -> http://www.fussball.pl/index.php?dzial=aktualnosci&artykul=224613 oraz Real przygotowuje ofertę za Martineza -> http://www.primeradivision.pl/index.php?dzial=aktualnosci&artykul=224609
07.06.2012 16:33
Wiadomo, że plota dlatego nie ma co się stresować Tym, bo nie warto... FCB !
07.06.2012 15:58
Trochę prawdy w Tym jest, bo to dopiero jego pierwszy dobry sezon w BL, a zobaczymy co będzie za parę lat i jeśli miałby wybierać Dżeko czy Lewandowski to stawiam na Bośniaka... FCB !
07.06.2012 15:51
No to Boateng sobie nagrabił trochę u Loew'a... FCB !
07.06.2012 15:15
Wg FT, Frank Ribery jest zwolennikiem sprowadzenia Bośniaka do Bayernu -> http://www.fussballtransfers.com/ribery-befurwortet-dzeko-verpflichtung_28214
07.06.2012 11:49
Wg FT, Frank Ribery jest zwolennikiem sprowadzenia Bośniaka do Bayernu -> http://www.fussballtransfers.com/ribery-befurwortet-dzeko-verpflichtung_28214
07.06.2012 11:48
Rafalindo99 -> Z całym szacunkiem kolego, ale po pierwsze Lewandowski nie zgodzi się na rolę rezerwowego jak w BVB jest "wielbiony", bo nr jeden w Bayernie w ataku jest Gomez i wiemy o Tym dobrze, a jak Gomez by posadził Lewandowskiego na ławie to zaraz by były zarzuty wobec Bayernu, że jest antypolski, nawet jakby prawda była jedna to inni i tak by inaczej myśleli :) FCB !
07.06.2012 11:35
A jaka to przeszkoda, że po 3 latach podpisać z nim na 5 ? Widać chłopak ma ambicję i to się ceni, oby Bayern nie zmarnował talentu Cana i Weisera, bo Jupp musi się w końcu odważyć i dawać im szansę gry, ale to może zwrócić się stokrotnie (piłkarze na długie lata)... FCB !
07.06.2012 11:14
Nie popadajmy w paranoje, bo Lewandowski miał dobry sezon w BVB teraz czas co pokaże w Reprezentacji i tą formę z BL musi pokazać i na Euro i w przyszłym sezonie BL to wtedy będzie można powoli mówić, że to klasa międzynarodowa, bo światowa to nie, bo raczej nie dorówna Leo czy innym... FCB !
07.06.2012 11:05
Kto wie może za rok lub dwa piłkarze z U-19 będą dobijać się do pierwszego składu Bayernu :) FCB !
07.06.2012 11:00
Napastnik Bayernowi jest potrzebny tylko dla Gomeza, Lewandowski nie byłby żadną rywalizacją z całym szacunkiem dla niego... FCB !
07.06.2012 09:49
Bo jest tak, że jednym pisana jest gra w Bayernie, a drugim nie i to jeszcze w przypadku Lewandowskiego -> royal410 i nikt by mu nie wybaczył jakby odszedł do rywala z którym BVB walczy od 2 sezonów... FCB !
06.06.2012 18:56
Za Chiny Ludowe "Lewy" nie będzie grał w Bayernie, bo krótka piłka ze strony BVB, że go nie sprzedadzą, więc zostaje kupno tylko Bośniaka... FCB !
06.06.2012 17:27
Ten transfer jest wątpliwy tak samo jak pisano, że już Dżeko jest w Bayernie... FCB !
06.06.2012 16:13
Najpierw Mourinho chce Martineza, bo Bayern go chce to się teraz przerzucili na Lahma... bez komentarza :) FCB !
06.06.2012 15:51
Taki teraz okres, że więcej jest plot niż prawdy w tym wszystkim... FCB !
06.06.2012 15:49
Myślę, że każdy jest ciekawy -> lascah, ale odpowiedz kto zawita jeszcze do Monachium poznamy po Euro :) FCB !
05.06.2012 20:01
Nie no koniec transferów pewnie nie, to chwilowy przestój na czas Euro... FCB !
05.06.2012 19:58
Bayernowi to wystarczy dwóch bramkarzy na sezon, bo i tak trzeci w ogóle nie gra :) FCB !
05.06.2012 15:11
Normalnie jakaś lawina odejść się robi... FCB !
05.06.2012 14:48
A gdzie było napisane, że alternatywą w razie czego będzie Francuz i Niemiec -> pipboy ? FCB !
05.06.2012 14:17
Jeśli to prawda, że Tymo chce opuścić Bayern to Nerlinger będzie miał jeszcze więcej roboty po Euro niż teraz, bo zacznie się zgrupowanie Bayernu, a kadra nie do końca jest pełna... FCB !
05.06.2012 13:54
Po Euro to Bayern będzie musiał podkręcić tempo jeśli chodzi o dalsze transfery... FCB !
05.06.2012 13:29
No to Bayern raczej będzie szukał kogoś innego na miejsce Hiszpana... FCB !
05.06.2012 13:04
I po karuzeli transferowej i coś mi się wydaje, że następne transfery dopiero po Euro (raczej 100 %), bo chyba Uli i reszta dostali troszkę na razie zadyszki sfinalizowanymi transferami do tej pory :) FCB !
05.06.2012 12:06