Ja tam się na marketingu nie znam, ale wpływy od kibica oraz wpływy od sponsorów to moim zdaniem dwie różne sprawy, gdzie raczej sponsor więcej daje... FCB !
22.06.2012 14:07
Trochę się z Tym zgodzę trochę nie, bo kibice raczej nie załatwiają Bayernowi potężnych sponsorów (a same władze Bayernu lub ludzie tam zatrudnieni), którzy wykładają kasę... FCB !
22.06.2012 14:03
I na stronie spox.com też jest potwierdzenie, że Martinez się zgadza na transfer, a teraz pozostaje kwestia uzgodnienia między klubami co do kwoty za piłkarza -> http://www.spox.com/de/sport/fussball/bundesliga/1206/News/javi-martinez-einig-mit-bayern-muenchen-ueber-wechsel-nur-abloese-wird-mit-athletic-bilbao-noch-verhandelt.html
22.06.2012 13:51
Uli nie robił transferów, albo robił ale byle by nie płacić to był starym sknerą, a jak robi transfery to będzie za przeproszeniem starym, ale idiotą i coś jeszcze w większości rozumowaniu... FCB !
22.06.2012 13:38
Dla Bayernu widocznie dobrym transferem będzie Martinez i tyle... FCB !
22.06.2012 13:32
Może kolejnym jego klubem będzie Bayern, kto wie :) FCB !
22.06.2012 13:09
No super zawodników np. pokroju Petersena, który jak wchodzi nic nie wnosi do drużyny... FCB !
22.06.2012 13:07
A ja właśnie mam nadzieje, że Hiszpan będzie graczem Bayernu, bo lepszy on niż by nikogo mieli nie kupić, a nawet jeśli by była taka sytuacja to już widzę płacz i głupie komentarze oraz każdego piłkarza mierzy się inną miarą (sprawa Bayernu na kogo i ile będą chcieli wydać)... FCB !
22.06.2012 13:00
No nie ma wątpliwości, że pewnie będą chcieli obniżyć cenę, ale pewnie nie o dużo może max. 5 mln czy nawet do 10 jakby dało rade (kartą przetargową może być to, że Jupp zna prezydenta klubu z Bilbao)... FCB !
22.06.2012 12:44
Podobna sytuacja z Alabą, gdzie na pozycji na której teraz gra nie jest jego naturalną i dobrze się sprawdza to tak samo może być z Hiszpanem... FCB !
22.06.2012 12:17
Bo to ze strony Hiszpana była pewnie taka zasłona dymna, że się niby skupia na ME (siedzi na ławie, ale ja się nie dziwie, bo konkurencję ma twardą), a co do kontraktu i ceny to każdy piłkarz bez zastanowienia by się zgodził i wszyscy na Tym dobrze wyjdą i sam piłkarz, klub oraz doradca piłkarza... FCB !
22.06.2012 10:41
O to chodzi :) FCB !
21.06.2012 21:52
Nie wszystko jedno tylko to już jest denerwujące, bo większość nie widziała wogle jak on gra i już nie wypał, a najlepiej jest od razu oceniać (no właśnie może, może)... no właśnie najlepiej poczekać aż on sam zadecyduję i koniec tematu... FCB !
21.06.2012 21:35
No to pójdzie (nie ubędzie to z kieszeni kibica Bayernu te 40 mln) i chyba Uli głupi nie jest i wiedział by co robi (takie gdybanie może się okazać niewypałem, a może strzałem w "10", ale zaraz mnie ktoś wyśmieje znajac i pisząć to trochę)... FCB !
21.06.2012 20:53
Można by wybierać między Suarezem, a Gańczykiem... FCB !
21.06.2012 20:48
Taki stylem trochę podobny chyba do Suareza... FCB !
21.06.2012 20:45
Nie robią transferów płacz, a jak robią to w dupach się wywraca... trzeba się cieszyć, że Uli chce kupować, a nie jak zawsze wybrzydzać, ale niektórzy to lubią jak widać... FCB !
21.06.2012 20:42
Dłuższy wypoczynek dobrze mu zrobi :) FCB !
21.06.2012 20:29
Petersen to jest chłopak do oszlifowania, który musi grać regularnie, a Pizza to gracz doświadczony (mimo lat lepszy od Petersena), który w każdym momencie wejdzie i może coś dać drużynie... FCB !
21.06.2012 20:20
lascah -> Chociaż Ty mi rację przyznałeś, jeden z niewielu... FCB !
21.06.2012 20:15
Wg transfermarkt Argentyńczyk Matias Suarez jest najcenniejszym piłkarzem ligi belgijskiej, a jego transfer do Bayernu jest sprawą nadal otwartą -> http://www.transfermarkt.de/de/marktwerte-belgien-suarez-jetzt-wertvollster-spieler/news/anzeigen_94167.html
21.06.2012 19:26
Najlepiej to niech będzie, że nikogo już nie kupią to będzie chociaż spokój (znów drugie miejsca) i nikt nie będzie pisał, że 40 mln siedzi na ławie :) FCB !
21.06.2012 17:46
pecz01 -> Tylko zauważ są transfery to zawsze coś komuś nie pasuje, a jak nie ma to zaczyna się wyzywanie, Uli to Uli tamto... FCB !
21.06.2012 17:40
Roben12 -> To, że nie przyszedł Khedira i Mesut to mniej pretensje do Holendra jak był trenerem Bayernu, a teraz w Realu są oni nie do ruszenia, a nie może się pojawić nazwisko Modrica, bo Bayern szuka napastnika i środkowego pomocnika i to są priorytety, a nie Chorwat, a i debil to może Ty jesteś, bo ja wyrażam swoją opinie -> DK 10 (mądry się znalazł)... FCB !
21.06.2012 17:36
Ja się ośmieszam ? Chyba odwrotnie, bo jak chcesz Neymar i innych to są gry np. FM zostań menadżerem i sobie kup, bo i tak wiemy, że Bayern żadnego Neymara nie kupi i zaraz by było, że byle by Neymar nie podpalił sobie domu jakby grał w Bayernie, a to Bayern by płacił pensje Hiszpanowi nie Ty... FCB !
21.06.2012 17:31
A co 40 mln pójdzie z większości Waszej kieszeni czy jak ? No właśnie niech się to Euro skończy, bo zaraz tu po niektórzy kompleksów dostaną i nic dziwnego, że pojawiają się nazwiska Neymar czy Modric... FCB !
21.06.2012 17:25
DK 10 -> Neymar hah o czym my mówimy, za dużo fify czy jak ? Kup sobie jakiś klub to będziesz miał samych Niemców, Holendrów a nawet Francuzów... FCB !
21.06.2012 17:21
Ciekawe skąd ta pewność, że Francuz byłby lepszy od Martineza ? A u większości to widzę, że nie mogli by się pogodzić, że Bayern by wydał 40 mln za Hiszpana, ale nadal to nie trafia do większości... FCB !
21.06.2012 17:17
Hah Neymar jeszcze więcej Fify... FCB !
21.06.2012 17:11
Jakiego M'Ville ? Przecież wyraznie doradca piłkarza potwierdził, że Francuz nie przejdzie do Bayernu i jak tak czytam komentarze to wydaje mi się, że co niektórzy mają problem z czytaniem ze zrozumieniem, a co do Martineza to jeszcze dwa tyg i koniec mistrzostw więc decyzje podejmie prędzej czy pózniej... FCB !
21.06.2012 17:06
Mertensowi się marzy gra w Bayernie i co z tego wynika nic... FCB !
21.06.2012 13:57
To dziwne, że chcą go gazety, bo z tego co czytałem to chce go Jupp i nie bez powodu obserwował go Nerlinger... FCB !
21.06.2012 13:27
To niech większość zrzuci się, wykupcie Bayern i wtedy będziecie mogli decydować o klubie jak tylko chcecie, a Uli to nawet te 40 mln może przewalić na ruletce... FCB !
21.06.2012 13:13
No tak tylko niektórzy tak piszą jakby to z ich kieszeni szło te 40 mln i nie mogą się z tym pogodzić, że Bayern aż 40 mln chce dać za Hiszpana... FCB !
21.06.2012 13:07
Ma to nie ma tamtego, ale co z tego jak my decyzje nie podejmujemy, a jak chcemy się pobawić w menadżera to jest parę gierek i wtedy można kupić kogo chcemy... FCB !
21.06.2012 13:03
Ciekawostka: Bayern gotowy dać 40 mln za Hiszpana, a atutami sprowadzenia Hiszpana są: dobra technika, kreatywność oraz -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/transfermarkt/center-40-millionen-bayern-macht-ernst-bei-martinez_28544
21.06.2012 12:16
I nic dziwnego, że na razie nie chcę podejmować żadnych decyzji, a za rok wszystko może się wydarzyć... FCB !
21.06.2012 11:48
To miejmy pretensje do Holendra, bo może teraz Bayern by nie szukał środkowego pomocnika i można by te 40 mln przeznaczyć na innego gracza, a tak uparli się na Hiszpana, bo coś w nim widzą (Bayern bez powodu raczej by nie wydał tyle za piłkarza)... FCB !
21.06.2012 11:26
W ciągu roku wszystko może się wydarzyć, a teraz najważniejszy jest przyszły sezon i dokończenie transferów... FCB !
21.06.2012 11:09
Ciekawostka: Werder nadal czeka na sygnał Bayernu ws. Petersena -> http://www.transfermarkt.de/de/flaute-im-sturm-werder-bremen-sucht-neuen-torjaeger-/news/anzeigen_94102.html
21.06.2012 11:02
Nie wiem co tak każdy by nie chciał tego transferu jakby te 40 mln szło z jego kieszeni i jeszcze każdy się prawie upiera, że jest Gustavo czy nawet Tymo no i co z tego jak z taką ławką to Bayern w przyszłym sezonie znów dostanie baty od BVB, a piłkarze z pierwszego składu to nie maszyny (Uli wie ile Bayern może wydać, a ile nie)... FCB !
21.06.2012 10:19
Byle by nie było to coś groznego... FCB !
21.06.2012 10:15
To się już okaże za niedługo :) FCB !
20.06.2012 23:02
No można i by kupić tylko jeden mały problem jest nikt z Nas nie jest Juppem, Nerlingerem czy nawet Ulim my jesteśmy tylko kibicami... FCB !
20.06.2012 22:57
pipboy -> Taką ławkę jaką miał Bayern w Tym sezonie to nic dziwnego, że pozajmowali 2 miejsca, a jak nie będzie rywalizacji to kolejny sezon taki będzie, może i kibice co niektórzy to zniosą, ale Uli już nie... FCB !
20.06.2012 22:53
Niektórzy myślą, że po pierwsze przyjdzie i 40 mln będzie siedziało na ławce, a po drugie przykład Gomeza jak każdy narzekał gdy Bayern dał za niego ponad 30 mln i pierwszy sezon miał do niczego, a teraz wiemy ile znaczy dla Bayernu (fakt faktem, że przed przyjściem do Bayernu strzelał dużo goli dla Vfb)... FCB !
20.06.2012 22:47
No właśnie, a 40 mln za byle kogo jak wiemy Bayern nie daję... FCB !
20.06.2012 22:40
Dla Juppa i Uliego widocznie to nie przesada :) FCB !
20.06.2012 22:37
Bo wole tego Martineza niż jakiegoś Melo, który urwał się nie wiadomo skąd, a z tego co wiem to Jupp chce go nie ja, ja mogę tylko to zaakceptować jako kibic i życzyć mu powodzenia jeśli będzie grał w Bayernie i tak to jest nie ma transferów to zaraz nagonka, że Uli to stary sknera, a jak Bayern chce kupić to jeszcze gorzej, a to że uparli się na niego to już nie moja zasługa... FCB !
20.06.2012 22:33
Nie można mieć każdego i przypominam Bayern szuka środkowego pomocnika i napastnika, a nie na inne pozycje na razie... FCB !
20.06.2012 22:21
Powiedział nie powiedział, a kwota za Hiszpana mówi wszystko :) FCB !
20.06.2012 22:14
Każdy tak mówi, że nie zamierza odchodzić, a jak się przed nim pomacha taką kasą i dobrą perspektywą na przyszłość to od razu zmienia zdanie, a jeszcze pewnie na Tym transferze bardzo zyskał by menadżer Martineza... FCB !
20.06.2012 22:13
Wszystko wygląda na to, że tak i słowa Nerlingera, że Bayern zaszaleję są bliskie potwierdzenia... FCB !
20.06.2012 22:11
Czyli wszystko wraca do początku i należy się spodziewać powoli Hiszpana w Bayernie, bo większość zna Bayern i od tak 40 mln nie wydaję... FCB !
20.06.2012 22:08
No możemy chcieć lub nie chcieć, ale i tak zrobią swoje i trzeba będzie to zaakceptować, a kto wie jak by grał w Bayernie pewnie nikt i może warto zaryzykować, bo to tylko kasa oraz nie bez powodu chcą go ściągnąć :) FCB !
20.06.2012 21:51
No widocznie dla Uliego i reszty to nie dużo (sami pewnie nie wiedzą ile jest na klubowym koncie dlatego są skłoni dać tyle o ile to prawda), a każdy trener ma swoją koncepcje i widocznie do tego pasowałby Martinez, no można zapytać dlaczego 40 mln ? Każdy ma swoją cenę i tak samo jak w przypadku Dżeko, który chce zarabiać więcej w Bayernie, a Bilbao chce za niego akurat 40... FCB !
20.06.2012 21:08
Jupp idzie widocznie wg zasady "najlepszą obroną jest atak" bo jak wytłumaczyć, że chce Hiszpana, a jak sam trener się upiera żeby go mieć i są jeszcze na to bardzo duże środki to prawdopodobnie Hiszpan zawita do Monachium... FCB !
20.06.2012 20:55
Na pewno warto coś zmienić tylko Jupp chce widocznie zmienić coś przy pomocy kupna Hiszpana (środek pomocy), a co do jeszcze ewentualnego transferu Martineza to kadży by się skusił i klub i sam zawodnik bez zastanawiania nad taką ofertą... FCB !
20.06.2012 20:46
Jeśli to prawda z Martinezem no to Nerlinger miał rację, że Bayern będzie chciał zrobić coś szalonego i jeśli by był już graczem Bayernu no to będzie się musiał starać żeby powoli spłacać te 40 mln, a co do rozgrywającego to ja nie słyszałem żeby Bayern takiego szukał więc nie wiem, kto ma taką wiadomość... FCB !
20.06.2012 20:38
pipboy -> No właśnie ja słyszałem, że Jupp chce def. pomocnika, a nie rozgrywającego... FCB !
20.06.2012 16:37
Tylko jak Bastiana nie było, a grał Toni razem z Gustavo to też żadnej poprawy nie było... nie mówię, że kupno Martineza by to rozwiązało, ale środkowy pomocnik klasy Bastiana jest potrzebny... FCB !
20.06.2012 16:25
No tak tylko, że jak Bastian nie grał to wiadomo co się działo na boisku... FCB !
20.06.2012 16:03
Nikt nie piszę, że na 100 % przyjdzie, ale wszystko jest możliwe... FCB !
20.06.2012 15:16
Martinez jak zostanie piłkarzem Bayernu to i tak nie będziemy mieli nic do gadania i trzeba będzie to zaakceptować :) FCB !
20.06.2012 15:05
Trudno powiedzieć, bo większe ryzyko to było by kupno wspomnianego ostatnio Melo... FCB !
20.06.2012 13:48
Tylko nie wiadomo czy z tych 60 mln zarobionych przez Bayern w LM, Uli odliczy sobie kwotę za tych piłkarzy, którzy są już zawodnikami Bayernu (głównie Xerdan i Dante)... FCB !
20.06.2012 13:23
Priorytetami jeśli chodzi o transfery jest napastnik i środkowy pomocnik, ale zobaczymy... FCB !
20.06.2012 13:04
Szczerze to ja wolałbym Martineza niż Bayern miałby sprowadzić jakiegoś Melo i oby się szybko to wyjaśniło co było prawdą, a co nie... FCB !
20.06.2012 12:32
W ciągu roku wszystko może się zmienić i tyle w Tym temacie... FCB !
20.06.2012 12:27
Nie tylko Ciebie to denerwuję, bo już powinno być więcej konkretów jeśli chodzi o Tych dwóch piłkarzy (Dżeko, Martinez) jak jest naprawdę z nimi, mimo że okienko transferowe przed nami to lepiej moim zdaniem wiedzieć co i jak... FCB !
20.06.2012 12:26
Można to uznać za bzdurę, ale nie jest napisane, że to może nie być prawdą... FCB !
20.06.2012 12:13
I bardzo możliwe, że tak będzie max dwa transfery (około 60 mln) i finito chyba, że zmienią zdanie... FCB !
20.06.2012 11:57
Bardziej na trenera Bayernu nadawał by się Loew, bo tak czy siak Guardiola zawsze będzie utożsamiany z Barceloną czy ktoś chcę czy nie... FCB !
20.06.2012 11:55
Co najmniej to wg mnie dwa transfery będą w Tym jeden zawodnik europejskiego formatu, bo piłkarze światowego formatu są nie do wyciągnięcia, a Martinez do światowej czołówki się raczej nie zalicza, a przecież jest do wykorzystania 60 mln przynajmniej... FCB !
20.06.2012 11:49
Ciekawostka: Bayern oferuję Martinezowi rocznie 7 mln (szok by pewnie to był dla wielu i dla mnie trochę też jakby to prawda była, ale raczej wątpliwe jak Edinowi proponują tylko 4mln) -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/transfermarkt/spanische-medien-bayern-bietet-martinez-7-millionen-euro-jahresgehalt_28500
20.06.2012 10:36
Nie tylko ja to robię :) FCB !
19.06.2012 20:28
Jupp powiedział jedno jeśli Bayern chce rywalizować na trzech frontach nie zaniedbując żadnych rozgrywek to musi mieć dobrą kadrę i to samo mówił Nerlinger oraz Uli, który sam mówił, że przynajmniej 60 mln zarobione w LM pójdzie na transfery i ja im wierzę, a po drugie 2 lata bez mistrzostwa to jednoznaczny sygnał dla Bayernu = Transfery... FCB !
19.06.2012 20:25
Jupp powiedział jedno jeśli Bayern chce rywalizować na trzech frontach nie zaniedbując żadnych rozgrywek to musi mieć dobrą kadrę i to samo mówił Nerlinger oraz Uli, który sam mówił, że przynajmniej 60 mln zarobione w LM pójdzie na transfery i ja im wierzę, a po drugie 2 lata bez mistrzostwa to jednoznaczny sygnał dla Bayernu = Transfery... FCB !
19.06.2012 20:14
Nie mierzmy każdego Brazylijczyka miarą Breno, bo to jednorazowy wybryk... FCB !
19.06.2012 14:30
I oby te marzenia mu się spełniły, ale nie tylko jemu :) FCB !
19.06.2012 14:22
No i elegancko :) FCB !
19.06.2012 13:20
A masz jakieś przecieki, że nie kupią ? FCB !
19.06.2012 13:12
I ma pewnie rację... FCB !
19.06.2012 12:40
Ja nie mówię o tych, którzy grają na Euro tylko o tych co mają przyjść, żeby kadra była kompletna na przyszły sezon, a pewnie będą czekać do ostatniego dnia okienka tylko nie wiem po co... FCB !
19.06.2012 11:43
No to wyjdzie na to, że Jupp zacznie przygotowania od nie pełnego składu na przyszły sezon jak im się tak spieszy... FCB !
19.06.2012 11:38
Jakieś konkrety powinny być, a Euro się skończy za niedługo i co dalej będą tylko plotki... coś się ostatnio Nerlinger chyba mało stara... FCB !
19.06.2012 11:31
Teraz Melo, a za parę dni będzie pewnie ktoś inny i bądz tu mądry heh... FCB !
19.06.2012 11:21
No pożyjemy, zobaczymy co czas pokaże, a na razie by Nerlinger zaczął by dokańczać transfery, bo najwyższy czas... FCB !
19.06.2012 10:39
Chorwacja wg mnie jest najlepszą drużyną z tych co aktualnie odpadli...
18.06.2012 22:38
I po meczu i po Chorwacji...
18.06.2012 22:31
Ale Chorwacja miała sytuacje...
18.06.2012 22:03
Heh to Trzeciak...
18.06.2012 21:23
Hiszpania jak Barcelona, ale co im z tego posiadania piłki jak nie potrafią na razie tego wykorzystać...
18.06.2012 21:17
Dlatego o wychowanków trzeba szczególnie dbać... FCB !
18.06.2012 19:46
No właśnie może dlatego taki Boniek prezesem nie zostanie, bo on by może wszystko poustawiał...
18.06.2012 19:42
Na miejscu minister Muchy to ja bym rozwiązał PZPN i od nowa stworzył normalne struktury federacji piłkarskiej tak jak jest to w innych krajach np. w Niemczech...
18.06.2012 19:35
lascah -> Masz rację Boniek byłby tylko utrudnieniem dla niektórych...
18.06.2012 19:30
Dlatego jest to co jest w polskiej piłce, a wszystko zaczęło się psuć jeszcze przed tym jak Lato został prezesem, a Lato jeszcze bardziej to akceptował...
18.06.2012 19:17
Ciekawostka: Kto na środek pomocy ? -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/transfermarkt/fc-bayern-melo-statt-martinez-und-m-vila_28458 a co do Dżeko jeśli on oczekuje 7 mln (max 5 mln wg mnie) za sezon no to wyjdzie na to, że Bayern zamiast niego sprowadzi Suareza... FCB !
18.06.2012 16:51
Niech już dokończa te transfery, bo Jupp od lipca nie zacznie przygotowywania do sezonu w pełnym składzie, a mam na myśli tych piłkarzy jeszcze, którzy mają zasilić Bayern... FCB !
Ja tam się na marketingu nie znam, ale wpływy od kibica oraz wpływy od sponsorów to moim zdaniem dwie różne sprawy, gdzie raczej sponsor więcej daje... FCB !
22.06.2012 14:07
Trochę się z Tym zgodzę trochę nie, bo kibice raczej nie załatwiają Bayernowi potężnych sponsorów (a same władze Bayernu lub ludzie tam zatrudnieni), którzy wykładają kasę... FCB !
22.06.2012 14:03
I na stronie spox.com też jest potwierdzenie, że Martinez się zgadza na transfer, a teraz pozostaje kwestia uzgodnienia między klubami co do kwoty za piłkarza -> http://www.spox.com/de/sport/fussball/bundesliga/1206/News/javi-martinez-einig-mit-bayern-muenchen-ueber-wechsel-nur-abloese-wird-mit-athletic-bilbao-noch-verhandelt.html
22.06.2012 13:51
Uli nie robił transferów, albo robił ale byle by nie płacić to był starym sknerą, a jak robi transfery to będzie za przeproszeniem starym, ale idiotą i coś jeszcze w większości rozumowaniu... FCB !
22.06.2012 13:38
Dla Bayernu widocznie dobrym transferem będzie Martinez i tyle... FCB !
22.06.2012 13:32
Może kolejnym jego klubem będzie Bayern, kto wie :) FCB !
22.06.2012 13:09
No super zawodników np. pokroju Petersena, który jak wchodzi nic nie wnosi do drużyny... FCB !
22.06.2012 13:07
A ja właśnie mam nadzieje, że Hiszpan będzie graczem Bayernu, bo lepszy on niż by nikogo mieli nie kupić, a nawet jeśli by była taka sytuacja to już widzę płacz i głupie komentarze oraz każdego piłkarza mierzy się inną miarą (sprawa Bayernu na kogo i ile będą chcieli wydać)... FCB !
22.06.2012 13:00
No nie ma wątpliwości, że pewnie będą chcieli obniżyć cenę, ale pewnie nie o dużo może max. 5 mln czy nawet do 10 jakby dało rade (kartą przetargową może być to, że Jupp zna prezydenta klubu z Bilbao)... FCB !
22.06.2012 12:44
Podobna sytuacja z Alabą, gdzie na pozycji na której teraz gra nie jest jego naturalną i dobrze się sprawdza to tak samo może być z Hiszpanem... FCB !
22.06.2012 12:17
Bo to ze strony Hiszpana była pewnie taka zasłona dymna, że się niby skupia na ME (siedzi na ławie, ale ja się nie dziwie, bo konkurencję ma twardą), a co do kontraktu i ceny to każdy piłkarz bez zastanowienia by się zgodził i wszyscy na Tym dobrze wyjdą i sam piłkarz, klub oraz doradca piłkarza... FCB !
22.06.2012 10:41
O to chodzi :) FCB !
21.06.2012 21:52
Nie wszystko jedno tylko to już jest denerwujące, bo większość nie widziała wogle jak on gra i już nie wypał, a najlepiej jest od razu oceniać (no właśnie może, może)... no właśnie najlepiej poczekać aż on sam zadecyduję i koniec tematu... FCB !
21.06.2012 21:35
No to pójdzie (nie ubędzie to z kieszeni kibica Bayernu te 40 mln) i chyba Uli głupi nie jest i wiedział by co robi (takie gdybanie może się okazać niewypałem, a może strzałem w "10", ale zaraz mnie ktoś wyśmieje znajac i pisząć to trochę)... FCB !
21.06.2012 20:53
Można by wybierać między Suarezem, a Gańczykiem... FCB !
21.06.2012 20:48
Taki stylem trochę podobny chyba do Suareza... FCB !
21.06.2012 20:45
Nie robią transferów płacz, a jak robią to w dupach się wywraca... trzeba się cieszyć, że Uli chce kupować, a nie jak zawsze wybrzydzać, ale niektórzy to lubią jak widać... FCB !
21.06.2012 20:42
Dłuższy wypoczynek dobrze mu zrobi :) FCB !
21.06.2012 20:29
Petersen to jest chłopak do oszlifowania, który musi grać regularnie, a Pizza to gracz doświadczony (mimo lat lepszy od Petersena), który w każdym momencie wejdzie i może coś dać drużynie... FCB !
21.06.2012 20:20
lascah -> Chociaż Ty mi rację przyznałeś, jeden z niewielu... FCB !
21.06.2012 20:15
Wg transfermarkt Argentyńczyk Matias Suarez jest najcenniejszym piłkarzem ligi belgijskiej, a jego transfer do Bayernu jest sprawą nadal otwartą -> http://www.transfermarkt.de/de/marktwerte-belgien-suarez-jetzt-wertvollster-spieler/news/anzeigen_94167.html
21.06.2012 19:26
Najlepiej to niech będzie, że nikogo już nie kupią to będzie chociaż spokój (znów drugie miejsca) i nikt nie będzie pisał, że 40 mln siedzi na ławie :) FCB !
21.06.2012 17:46
pecz01 -> Tylko zauważ są transfery to zawsze coś komuś nie pasuje, a jak nie ma to zaczyna się wyzywanie, Uli to Uli tamto... FCB !
21.06.2012 17:40
Roben12 -> To, że nie przyszedł Khedira i Mesut to mniej pretensje do Holendra jak był trenerem Bayernu, a teraz w Realu są oni nie do ruszenia, a nie może się pojawić nazwisko Modrica, bo Bayern szuka napastnika i środkowego pomocnika i to są priorytety, a nie Chorwat, a i debil to może Ty jesteś, bo ja wyrażam swoją opinie -> DK 10 (mądry się znalazł)... FCB !
21.06.2012 17:36
Ja się ośmieszam ? Chyba odwrotnie, bo jak chcesz Neymar i innych to są gry np. FM zostań menadżerem i sobie kup, bo i tak wiemy, że Bayern żadnego Neymara nie kupi i zaraz by było, że byle by Neymar nie podpalił sobie domu jakby grał w Bayernie, a to Bayern by płacił pensje Hiszpanowi nie Ty... FCB !
21.06.2012 17:31
A co 40 mln pójdzie z większości Waszej kieszeni czy jak ? No właśnie niech się to Euro skończy, bo zaraz tu po niektórzy kompleksów dostaną i nic dziwnego, że pojawiają się nazwiska Neymar czy Modric... FCB !
21.06.2012 17:25
DK 10 -> Neymar hah o czym my mówimy, za dużo fify czy jak ? Kup sobie jakiś klub to będziesz miał samych Niemców, Holendrów a nawet Francuzów... FCB !
21.06.2012 17:21
Ciekawe skąd ta pewność, że Francuz byłby lepszy od Martineza ? A u większości to widzę, że nie mogli by się pogodzić, że Bayern by wydał 40 mln za Hiszpana, ale nadal to nie trafia do większości... FCB !
21.06.2012 17:17
Hah Neymar jeszcze więcej Fify... FCB !
21.06.2012 17:11
Jakiego M'Ville ? Przecież wyraznie doradca piłkarza potwierdził, że Francuz nie przejdzie do Bayernu i jak tak czytam komentarze to wydaje mi się, że co niektórzy mają problem z czytaniem ze zrozumieniem, a co do Martineza to jeszcze dwa tyg i koniec mistrzostw więc decyzje podejmie prędzej czy pózniej... FCB !
21.06.2012 17:06
Mertensowi się marzy gra w Bayernie i co z tego wynika nic... FCB !
21.06.2012 13:57
To dziwne, że chcą go gazety, bo z tego co czytałem to chce go Jupp i nie bez powodu obserwował go Nerlinger... FCB !
21.06.2012 13:27
To niech większość zrzuci się, wykupcie Bayern i wtedy będziecie mogli decydować o klubie jak tylko chcecie, a Uli to nawet te 40 mln może przewalić na ruletce... FCB !
21.06.2012 13:13
No tak tylko niektórzy tak piszą jakby to z ich kieszeni szło te 40 mln i nie mogą się z tym pogodzić, że Bayern aż 40 mln chce dać za Hiszpana... FCB !
21.06.2012 13:07
Ma to nie ma tamtego, ale co z tego jak my decyzje nie podejmujemy, a jak chcemy się pobawić w menadżera to jest parę gierek i wtedy można kupić kogo chcemy... FCB !
21.06.2012 13:03
Ciekawostka: Bayern gotowy dać 40 mln za Hiszpana, a atutami sprowadzenia Hiszpana są: dobra technika, kreatywność oraz -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/transfermarkt/center-40-millionen-bayern-macht-ernst-bei-martinez_28544
21.06.2012 12:16
I nic dziwnego, że na razie nie chcę podejmować żadnych decyzji, a za rok wszystko może się wydarzyć... FCB !
21.06.2012 11:48
To miejmy pretensje do Holendra, bo może teraz Bayern by nie szukał środkowego pomocnika i można by te 40 mln przeznaczyć na innego gracza, a tak uparli się na Hiszpana, bo coś w nim widzą (Bayern bez powodu raczej by nie wydał tyle za piłkarza)... FCB !
21.06.2012 11:26
W ciągu roku wszystko może się wydarzyć, a teraz najważniejszy jest przyszły sezon i dokończenie transferów... FCB !
21.06.2012 11:09
Ciekawostka: Werder nadal czeka na sygnał Bayernu ws. Petersena -> http://www.transfermarkt.de/de/flaute-im-sturm-werder-bremen-sucht-neuen-torjaeger-/news/anzeigen_94102.html
21.06.2012 11:02
Nie wiem co tak każdy by nie chciał tego transferu jakby te 40 mln szło z jego kieszeni i jeszcze każdy się prawie upiera, że jest Gustavo czy nawet Tymo no i co z tego jak z taką ławką to Bayern w przyszłym sezonie znów dostanie baty od BVB, a piłkarze z pierwszego składu to nie maszyny (Uli wie ile Bayern może wydać, a ile nie)... FCB !
21.06.2012 10:19
Byle by nie było to coś groznego... FCB !
21.06.2012 10:15
To się już okaże za niedługo :) FCB !
20.06.2012 23:02
No można i by kupić tylko jeden mały problem jest nikt z Nas nie jest Juppem, Nerlingerem czy nawet Ulim my jesteśmy tylko kibicami... FCB !
20.06.2012 22:57
pipboy -> Taką ławkę jaką miał Bayern w Tym sezonie to nic dziwnego, że pozajmowali 2 miejsca, a jak nie będzie rywalizacji to kolejny sezon taki będzie, może i kibice co niektórzy to zniosą, ale Uli już nie... FCB !
20.06.2012 22:53
Niektórzy myślą, że po pierwsze przyjdzie i 40 mln będzie siedziało na ławce, a po drugie przykład Gomeza jak każdy narzekał gdy Bayern dał za niego ponad 30 mln i pierwszy sezon miał do niczego, a teraz wiemy ile znaczy dla Bayernu (fakt faktem, że przed przyjściem do Bayernu strzelał dużo goli dla Vfb)... FCB !
20.06.2012 22:47
No właśnie, a 40 mln za byle kogo jak wiemy Bayern nie daję... FCB !
20.06.2012 22:40
Dla Juppa i Uliego widocznie to nie przesada :) FCB !
20.06.2012 22:37
Bo wole tego Martineza niż jakiegoś Melo, który urwał się nie wiadomo skąd, a z tego co wiem to Jupp chce go nie ja, ja mogę tylko to zaakceptować jako kibic i życzyć mu powodzenia jeśli będzie grał w Bayernie i tak to jest nie ma transferów to zaraz nagonka, że Uli to stary sknera, a jak Bayern chce kupić to jeszcze gorzej, a to że uparli się na niego to już nie moja zasługa... FCB !
20.06.2012 22:33
Nie można mieć każdego i przypominam Bayern szuka środkowego pomocnika i napastnika, a nie na inne pozycje na razie... FCB !
20.06.2012 22:21
Powiedział nie powiedział, a kwota za Hiszpana mówi wszystko :) FCB !
20.06.2012 22:14
Każdy tak mówi, że nie zamierza odchodzić, a jak się przed nim pomacha taką kasą i dobrą perspektywą na przyszłość to od razu zmienia zdanie, a jeszcze pewnie na Tym transferze bardzo zyskał by menadżer Martineza... FCB !
20.06.2012 22:13
Wszystko wygląda na to, że tak i słowa Nerlingera, że Bayern zaszaleję są bliskie potwierdzenia... FCB !
20.06.2012 22:11
Czyli wszystko wraca do początku i należy się spodziewać powoli Hiszpana w Bayernie, bo większość zna Bayern i od tak 40 mln nie wydaję... FCB !
20.06.2012 22:08
No możemy chcieć lub nie chcieć, ale i tak zrobią swoje i trzeba będzie to zaakceptować, a kto wie jak by grał w Bayernie pewnie nikt i może warto zaryzykować, bo to tylko kasa oraz nie bez powodu chcą go ściągnąć :) FCB !
20.06.2012 21:51
No widocznie dla Uliego i reszty to nie dużo (sami pewnie nie wiedzą ile jest na klubowym koncie dlatego są skłoni dać tyle o ile to prawda), a każdy trener ma swoją koncepcje i widocznie do tego pasowałby Martinez, no można zapytać dlaczego 40 mln ? Każdy ma swoją cenę i tak samo jak w przypadku Dżeko, który chce zarabiać więcej w Bayernie, a Bilbao chce za niego akurat 40... FCB !
20.06.2012 21:08
Jupp idzie widocznie wg zasady "najlepszą obroną jest atak" bo jak wytłumaczyć, że chce Hiszpana, a jak sam trener się upiera żeby go mieć i są jeszcze na to bardzo duże środki to prawdopodobnie Hiszpan zawita do Monachium... FCB !
20.06.2012 20:55
Na pewno warto coś zmienić tylko Jupp chce widocznie zmienić coś przy pomocy kupna Hiszpana (środek pomocy), a co do jeszcze ewentualnego transferu Martineza to kadży by się skusił i klub i sam zawodnik bez zastanawiania nad taką ofertą... FCB !
20.06.2012 20:46
Jeśli to prawda z Martinezem no to Nerlinger miał rację, że Bayern będzie chciał zrobić coś szalonego i jeśli by był już graczem Bayernu no to będzie się musiał starać żeby powoli spłacać te 40 mln, a co do rozgrywającego to ja nie słyszałem żeby Bayern takiego szukał więc nie wiem, kto ma taką wiadomość... FCB !
20.06.2012 20:38
pipboy -> No właśnie ja słyszałem, że Jupp chce def. pomocnika, a nie rozgrywającego... FCB !
20.06.2012 16:37
Tylko jak Bastiana nie było, a grał Toni razem z Gustavo to też żadnej poprawy nie było... nie mówię, że kupno Martineza by to rozwiązało, ale środkowy pomocnik klasy Bastiana jest potrzebny... FCB !
20.06.2012 16:25
No tak tylko, że jak Bastian nie grał to wiadomo co się działo na boisku... FCB !
20.06.2012 16:03
Nikt nie piszę, że na 100 % przyjdzie, ale wszystko jest możliwe... FCB !
20.06.2012 15:16
Martinez jak zostanie piłkarzem Bayernu to i tak nie będziemy mieli nic do gadania i trzeba będzie to zaakceptować :) FCB !
20.06.2012 15:05
Trudno powiedzieć, bo większe ryzyko to było by kupno wspomnianego ostatnio Melo... FCB !
20.06.2012 13:48
Tylko nie wiadomo czy z tych 60 mln zarobionych przez Bayern w LM, Uli odliczy sobie kwotę za tych piłkarzy, którzy są już zawodnikami Bayernu (głównie Xerdan i Dante)... FCB !
20.06.2012 13:23
Priorytetami jeśli chodzi o transfery jest napastnik i środkowy pomocnik, ale zobaczymy... FCB !
20.06.2012 13:04
Szczerze to ja wolałbym Martineza niż Bayern miałby sprowadzić jakiegoś Melo i oby się szybko to wyjaśniło co było prawdą, a co nie... FCB !
20.06.2012 12:32
W ciągu roku wszystko może się zmienić i tyle w Tym temacie... FCB !
20.06.2012 12:27
Nie tylko Ciebie to denerwuję, bo już powinno być więcej konkretów jeśli chodzi o Tych dwóch piłkarzy (Dżeko, Martinez) jak jest naprawdę z nimi, mimo że okienko transferowe przed nami to lepiej moim zdaniem wiedzieć co i jak... FCB !
20.06.2012 12:26
Można to uznać za bzdurę, ale nie jest napisane, że to może nie być prawdą... FCB !
20.06.2012 12:13
I bardzo możliwe, że tak będzie max dwa transfery (około 60 mln) i finito chyba, że zmienią zdanie... FCB !
20.06.2012 11:57
Bardziej na trenera Bayernu nadawał by się Loew, bo tak czy siak Guardiola zawsze będzie utożsamiany z Barceloną czy ktoś chcę czy nie... FCB !
20.06.2012 11:55
Co najmniej to wg mnie dwa transfery będą w Tym jeden zawodnik europejskiego formatu, bo piłkarze światowego formatu są nie do wyciągnięcia, a Martinez do światowej czołówki się raczej nie zalicza, a przecież jest do wykorzystania 60 mln przynajmniej... FCB !
20.06.2012 11:49
Ciekawostka: Bayern oferuję Martinezowi rocznie 7 mln (szok by pewnie to był dla wielu i dla mnie trochę też jakby to prawda była, ale raczej wątpliwe jak Edinowi proponują tylko 4mln) -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/transfermarkt/spanische-medien-bayern-bietet-martinez-7-millionen-euro-jahresgehalt_28500
20.06.2012 10:36
Nie tylko ja to robię :) FCB !
19.06.2012 20:28
Jupp powiedział jedno jeśli Bayern chce rywalizować na trzech frontach nie zaniedbując żadnych rozgrywek to musi mieć dobrą kadrę i to samo mówił Nerlinger oraz Uli, który sam mówił, że przynajmniej 60 mln zarobione w LM pójdzie na transfery i ja im wierzę, a po drugie 2 lata bez mistrzostwa to jednoznaczny sygnał dla Bayernu = Transfery... FCB !
19.06.2012 20:25
Jupp powiedział jedno jeśli Bayern chce rywalizować na trzech frontach nie zaniedbując żadnych rozgrywek to musi mieć dobrą kadrę i to samo mówił Nerlinger oraz Uli, który sam mówił, że przynajmniej 60 mln zarobione w LM pójdzie na transfery i ja im wierzę, a po drugie 2 lata bez mistrzostwa to jednoznaczny sygnał dla Bayernu = Transfery... FCB !
19.06.2012 20:14
Nie mierzmy każdego Brazylijczyka miarą Breno, bo to jednorazowy wybryk... FCB !
19.06.2012 14:30
I oby te marzenia mu się spełniły, ale nie tylko jemu :) FCB !
19.06.2012 14:22
No i elegancko :) FCB !
19.06.2012 13:20
A masz jakieś przecieki, że nie kupią ? FCB !
19.06.2012 13:12
I ma pewnie rację... FCB !
19.06.2012 12:40
Ja nie mówię o tych, którzy grają na Euro tylko o tych co mają przyjść, żeby kadra była kompletna na przyszły sezon, a pewnie będą czekać do ostatniego dnia okienka tylko nie wiem po co... FCB !
19.06.2012 11:43
No to wyjdzie na to, że Jupp zacznie przygotowania od nie pełnego składu na przyszły sezon jak im się tak spieszy... FCB !
19.06.2012 11:38
Jakieś konkrety powinny być, a Euro się skończy za niedługo i co dalej będą tylko plotki... coś się ostatnio Nerlinger chyba mało stara... FCB !
19.06.2012 11:31
Teraz Melo, a za parę dni będzie pewnie ktoś inny i bądz tu mądry heh... FCB !
19.06.2012 11:21
No pożyjemy, zobaczymy co czas pokaże, a na razie by Nerlinger zaczął by dokańczać transfery, bo najwyższy czas... FCB !
19.06.2012 10:39
Chorwacja wg mnie jest najlepszą drużyną z tych co aktualnie odpadli...
18.06.2012 22:38
I po meczu i po Chorwacji...
18.06.2012 22:31
Ale Chorwacja miała sytuacje...
18.06.2012 22:03
Heh to Trzeciak...
18.06.2012 21:23
Hiszpania jak Barcelona, ale co im z tego posiadania piłki jak nie potrafią na razie tego wykorzystać...
18.06.2012 21:17
Dlatego o wychowanków trzeba szczególnie dbać... FCB !
18.06.2012 19:46
No właśnie może dlatego taki Boniek prezesem nie zostanie, bo on by może wszystko poustawiał...
18.06.2012 19:42
Na miejscu minister Muchy to ja bym rozwiązał PZPN i od nowa stworzył normalne struktury federacji piłkarskiej tak jak jest to w innych krajach np. w Niemczech...
18.06.2012 19:35
lascah -> Masz rację Boniek byłby tylko utrudnieniem dla niektórych...
18.06.2012 19:30
Dlatego jest to co jest w polskiej piłce, a wszystko zaczęło się psuć jeszcze przed tym jak Lato został prezesem, a Lato jeszcze bardziej to akceptował...
18.06.2012 19:17
Ciekawostka: Kto na środek pomocy ? -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/transfermarkt/fc-bayern-melo-statt-martinez-und-m-vila_28458 a co do Dżeko jeśli on oczekuje 7 mln (max 5 mln wg mnie) za sezon no to wyjdzie na to, że Bayern zamiast niego sprowadzi Suareza... FCB !
18.06.2012 16:51
Niech już dokończa te transfery, bo Jupp od lipca nie zacznie przygotowywania do sezonu w pełnym składzie, a mam na myśli tych piłkarzy jeszcze, którzy mają zasilić Bayern... FCB !
18.06.2012 14:50