DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: Reeken89 Strona 276

No oprócz bramkarza i napadziora to jeszcze by się przydał jakiś pomocnik :) FCB !

02.05.2012 11:10

No i elegancko :) teraz Bayern powinien ten skład jeszcze bardziej wzmocnić (oprócz 2 transferów już zaklepanych) żeby była większa rywalizacja... FCB !

02.05.2012 11:00

Tak poza tematem dotyczy Belhandy (nie wiem czy to prawda czy nie) -> http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/real-szuka-pilkarzy-we-francji-zidane-ogladal-zawo,1,5120227,wiadomosc.html

02.05.2012 09:44

Karl - Heinz uspokaja -> http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-Niemcy/bayern-uspokaja-qrobben-zostanie-w-klubieq.html

02.05.2012 09:43

Karl - Heinz uspokaja -> http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-Niemcy/bayern-uspokaja-qrobben-zostanie-w-klubieq.html

02.05.2012 09:40

I fajnie, bo Francuz wie czego chce i nie boi się rywalizacji no ale teraz ruch należy do Bayernu (i jakieś sygnały do zarządu docierają pewnie, że trzeba postawić sytuacje jasną albo tak albo nie dla Giroud) i oby szybko go zakontraktowali :) FCB !

02.05.2012 09:39

Tylko on był premierem w innych czasach niż teraz (czasy kryzysu) i zrobił by pewnie to samo co teraz jest...

01.05.2012 23:08

Ciekawy jest lider strzelców ligi holenderskiej Dost (Heerenveen), który ma 30 bramek, ale jednak Francuz jednak bliżej wg mnie Bayernu :)

01.05.2012 22:56

Giroud strzela dziś swoją 22 bramkę w lidze, a co do Sakho to PSG rozważa jego sprzedaż...

01.05.2012 22:52

Jest jeszcze Lass Diarra (na wylocie, bo żadną rolę w Madrycie nie odgrywa) z Realu podobny typ do Chorwata... FCB !

01.05.2012 22:09

Może się to zmieni... pożyjemy, zobaczymy :)

01.05.2012 21:03

Kto by nie rządził to i tak wcześniej naobiecuje, a pózniej wiadomo co z tego wszystkiego jest... nic

01.05.2012 20:53

No jest jak jest co na to poradzić, ale z tego wszystkiego mam nadzieję że chociaż Polska Reprezentacja coś pokaże i takie tematy jak niedokończone drogi pójdą na dalszy plan :)

01.05.2012 20:42

Jedno jest pewne jakiś napastnik zawita do Bayernu, bo zostanie tylko Gomez i ze dwóch by się przydało, ale ten 3 napastnik by się pewnie nie mieścił w kadrze meczowej... FCB !

01.05.2012 20:33

No fakt, że może nie do końca opłaci się to Polsce, bo UEFA zgarnie swoje ale może zachęci to obywateli innych krajów do odwiedzania w przyszłości kto wie :)

01.05.2012 20:29

No jeśli chodzi o napastnika to wydaje się, że najbliżej Bayern jest pozyskania Francuza :) czas pokaże... FCB !

01.05.2012 20:19

Nie mam powodu żeby mieć o nich dobre zdanie jak i złe chociaż nie wszystko robią dobrze to fakt, ale to sami mieszkańcy wybierają tych, którzy mają rządzić danym miastem a pózniej pretensje, że nie jest tak jak powinno być czyli okaże się po EURO jak to wszystko będzie dalej (czy się to opłacało czy wręcz przeciwnie)

01.05.2012 20:17

No wiadomo, że stadiony po EURO zostaną ale w Tym głowa włodarzy miast żeby dany stadion zarabiał na siebie...

01.05.2012 19:40

Czyli są stadiony i nie tylko to problem, a jakby ich było nie było to jeszcze większy... Nam jako Polakom nikt nigdy nie dogodzi i jedno pytanie a za co My nie dopłacamy ?

01.05.2012 19:29

Można gdybać czy stać czy nie stać, ale jakby nie EURO to w Polsce pewnie nigdy nie widzielibyśmy porządnych stadionów, mimo że były z nimi problemy (stadiony też powstawały w innych miastach lub będą powstawać po EURO) także są na pewno jakieś pozytywy i jedno zasadniczy cel tegorocznego EURO -> BEZPIECZEŃSTWO (to trzeba zapewnić)

01.05.2012 19:00

Do Bayernu muszą przyjść piłkarze ze świeżą krwią np. Belhanda :)

01.05.2012 16:14

Denerwujące już jest to na każdej prawie stronie w zakładce sport -> Robben odchodzi z Bayernu pfff i już nie wiadomo czy to jednak prawda czy nie, ale człowiek przez to zaczyna w to powoli wierzyć ;/

01.05.2012 09:52

Co do Robbena to tylko szum się narobił... jakby nie chciał podpisać to by przyjął ofertę Juve...

30.04.2012 21:43

Poczekajmy, bo widać że Nerlinger coś kombinuje a co to się dowiemy za niedługo pewnie :)

29.04.2012 23:16

No ciekawe, aż za bardzo jak na Bayern żeby dwóch zawodników z jednego klubu wyciągnąć... ale nie tylko Bayern się nimi interesuje, ale jak sam Nerlinger obserwował to jest coś na rzeczy... FCB !

29.04.2012 23:06

Mało prawdopodobne, ale nigdy nic nie wiadomo :)

29.04.2012 22:46

No ale bardziej jest potrzebny zmiennik dla Gomeza niż zawodnik środka pola...

29.04.2012 22:29

Nie wydaje mi się, że Belhanda miałby przyjść do Bayernu bo po co ? Plota dla zmyłki tu chodzi o Giroud pewnie... FCB!

29.04.2012 22:07

Niewątpliwe, że Manuel idzie w dobrym kierunku żeby za kilka lat dorównał Oliemu (wszystko przed nim) :) FCB !

27.04.2012 16:47

Coś w Tym musiało być, ale to już nie problem Bayernu :) FCB !

27.04.2012 16:03

No i dobrze, będzie można Bayern oglądać kolejny sezon, a Eurosport pewnie nie małe pieniądze ma za to, że pokazuje BL w tv :) FCB !

27.04.2012 15:55

Każdy ma swoje powody żeby odejść... moim zdaniem Barcelona jako zespół się wypaliła i kolejny sezon może być podobny jak ten... FCB !

27.04.2012 15:27

Jeśli chodzi o kolejne transfery to wszystko możliwe, bo zarząd zawsze tajemniczy w tych sprawach :) FCB !

27.04.2012 15:01

Nawet, nawet te stroje... a tak poza tematem to Borussia zaczyna się powoli kruszyć Kagawa najprawdopodobnie odchodzi z BVB, a kierunek to ManU...

27.04.2012 14:35

Poświętowali, bo się należało ale teraz trzeba patrzeć na najbliższe tygodnie i dać z siebie tyle co w dwumeczu z Realem, a może więcej :) FCB!

27.04.2012 11:50

No zobaczymy co Jupp wymyśli na finał LM, byle by to były przemyślane decyzje :) FCB !

27.04.2012 11:48

Trzeba mu przyznać, pokazał klasę jako przegrany... FCB !

27.04.2012 11:45

Bo niektórzy nie wiedzą co to Bayern, oby się za niedługo dowiedzieli :) FCB !

26.04.2012 22:37

Mam nadzieję, że dowiemy się za niedługo o co chodzi z tą bombą... byle by miło to Nas zaskoczyło :) FCB !

26.04.2012 22:35

Czyli ze strony kibiców Chelsea jakaś dziecinada tak samo jak wcześniej ze strony Realu co oni z Bayernem nie zrobią... heh... szkoda komentować...

26.04.2012 22:30

Z całym szacunkiem, ale wątpie żeby Jurgen był trenerem Bayernu od następnego sezonu jak Jupp jakby nie było doszedł z Bayernem do dwóch finałów w tym sezonie i on pewnie zostanie na kolejny, a co do Hummelsa i Lewandowskiego to bardzo prawdopodobne (chociaż bardziej prawdopodobne to Hummels niż Lewandowski)... :)

26.04.2012 22:17

Tak się zastanawiam może ta bomba transferowa to Farfan, któremu się kończy kontrakt w Schalke :) FCB !

26.04.2012 21:50

Wynik w finale LM będzie bardzo ważny, bo po 1 Bayern gra jakby nie było u siebie, a po 2 jeśli jest się w finale to samym dotarciem nie można siąść na laurach tylko wygrać, bo takiej sytuacji może już nie być i to jeszcze na swoim stadionie :) FCB !

26.04.2012 21:43

Aż miło popatrzeć i oby więcej co sezon powodów do zadowolenia :) FCB !

26.04.2012 21:04

Słuszna racja co do kartki dla Alaby, bo jej nie powinno być (przypadkowa ręka) no może Bayern się odwoła od tej karki... zobaczymy... FCB !

26.04.2012 15:17

Już nie narzekajmy Dante to dobry zawodnik, a wiemy by Bayern mógł walczyć w następnym sezonie na trzech frontach (głównie odzyskanie mistrza) musi mieć dobrą ławkę rezerwowych :) FCB !

26.04.2012 12:38

Już nawet na wp piszą o transferze Dante, czyli pewnie pewne :) -> http://sport.wp.pl/kat,1746,title,Dante-podpisze-kontrakt-z-Bayernem-Monachium,wid,14443234,wiadomosc.html

26.04.2012 12:03

Jeśli chodzi o skład na finał LM to Jupp dużego manewru mieć nie będzie i trzeba będzie postawić na tych zawodników, których Bayern ma :) FCB !

26.04.2012 12:00

Ciekawe jaki będzie kolejny transfer Bayernu :) FCB !

26.04.2012 11:38

Może być jeszcze pięknie jak Bayern wygra LM, bo to otwiera drogę do pucharów najpierw SPE a pózniej KMŚ, no ale pewnie za wcześnie o Tym pisać niech zrealizujął 1 cel :) FCB !

26.04.2012 11:32

Szwajcar i Dante, ale to dopiero pewnie początek transferów :) FCB !

26.04.2012 11:22

Ten Mourinho jest śmieszny, bo co Bayern obchodzi że grali w ostatni weekend z Barceloną a Bayern się nie musiał męczyć z Werderem (to nie niemiecka federacja ustala terminarz ligi mistrzów i ligi hiszpańskiej) -> http://sport.wp.pl/kat,1752,title,Mourinho-zasluzylismy-na-awans-ale,wid,14442062,wiadomosc.html?ticaid=1e572

26.04.2012 11:02

A moim zdaniem skład na Chelsea to - Neuer - Lahm,Boateng,Tymo,Rafinha - Bastian,Toni - Franek, Muller, Arjen - Gomez :) FCB ! dobrej nocy

25.04.2012 23:43

Co za mecz, co za emocje, co za stres... Bayern pokazał charakter i to jest piękne, mimo że 3 zawodników w finale nie zagra to trener coś wymyśli... Neuer pokazał klasę, znakomita organizacja Bayernu... Bayern to Bayern Ole :) FCB do końca !

25.04.2012 23:32

Obyśmy za 45 min byli w finale... FCB !!!

25.04.2012 21:46

Zgadzam się Bayern musi stanąć na głowie, żeby strzelić drugiego gola... FCB !

25.04.2012 21:38

My jako kibice Bayernu możemy się bać, ale piłkarze nie mają prawa jeśli chcą awansować do finału :) FCB !

25.04.2012 19:37

Zawodowcy muszą być uodpornieni na stres jeśli w ważnych meczach chcą coś osiągnąć... FCB !

25.04.2012 19:22

Rysuje się bardziej taki scenariusz, że to może będzie zwycięska porażka Bayernu dająca awans do finału... no oby aż takich nerwów nie było i Bayern awansuje spokojnie :) FCB !

25.04.2012 17:17

Dlatego trzeba przynajmniej strzelić 1 gola, ale Bayern wie o co gra i jaka ja stawka :) FCB !

25.04.2012 10:57

1 - 0 dla Realu to Real, a 3-2 dla Realu to Bayern...

25.04.2012 10:53

Jedno jest pewne trzeba zachować spokój (przed meczem jak i w trakcie) :) FCB !

25.04.2012 10:40

To może być podobny mecz jak wczoraj, Real na pewno będzie przez pierwsze półgodziny nacierał i trzeba się temu przeciwstawić, a pózniej korzystać z luk w obronie i wykorzystywać sytuacje, bo przynajmniej 1 bramka to mus... FCB !

25.04.2012 10:26

Niesamowita okazja aby Bayern zagrał w finale u siebie i co jeszcze w przypadku gry w finale rywal będzie "osłabiony" -> wszystko albo nic (takie motto wg mnie na dzisiejszy mecz) FCB !

25.04.2012 10:24

I jutro tylko się modlić za Bayern, bo to jest ogromna szansa Bayernu... FCB !

24.04.2012 22:38

I wielka Barcelona nie zagra w finale... no proszę...

24.04.2012 22:36

Oby nie było finału Barcelona - Real bo nawet tego dziadostwa nikt nie obejrzy...

24.04.2012 22:14

Karny na granicy mógł podyktować i nie...

24.04.2012 22:01

Haha ale parodia...

24.04.2012 21:53

Ale nadal wierzę, że Chelsea awansuje do tego finału bo kolejny finał i w nim Barcelona to się to zrobi takie nudneee...

24.04.2012 21:42

Ohoho to się rozkręciło teraz...

24.04.2012 21:34

Przez takiego sędziego aż się już tego meczu nie chcę oglądać...

24.04.2012 21:33

To już po "chyba" Chelsea... szkodaa

24.04.2012 21:31

Nieraz sobie myślę, że sędziowie faworyzują Barcelonę...

24.04.2012 21:28

Nic jemu takiego nie zrobił jak już coś to żółta... heh

24.04.2012 21:25

Ale błąd w obronie Chelsea...

24.04.2012 21:23

Bardziej miał na myśli, że lepsze 0 - 0 niż stracony gol u siebie...

24.04.2012 17:20

Co prawda to prawda, Oli wie co mówi bo sam to przeżywał :) FCB !

24.04.2012 17:03

Franek wiadomo, że sam nie wygra ale cała drużyna owszem :) FCB !

24.04.2012 17:01

Trzeba zagrać perfekcyjny mecz, żeby nie złapać kolejnych żółtych kartek i awansować do finału no ale w piłce wszystko jest możliwe :) FCB !

24.04.2012 10:13

Ciekawe, czyżby taki był pewny ? -> http://sport.wp.pl/kat,1752,title,Mou-napisal-do-Chelsea-Do-zobaczenia-w-Monachium,wid,14435904,wiadomosc.html?ticaid=1e541

24.04.2012 09:55

Ciekawe, czyżby taki był pewny ? -> http://sport.wp.pl/kat,1752,title,Mou-napisal-do-Chelsea-Do-zobaczenia-w-Monachium,wid,14435904,wiadomosc.html?ticaid=1e541

24.04.2012 09:55

Mecz z Realem to będzie spotkanie Bayernu do ostatniego tchu... FCB !

23.04.2012 21:50

Wiemy, że trudno będzie żeby obyło się bez kartek bo Bayern czeka twarda gra ze strony Realu...

23.04.2012 15:59

Może i tak być... Real po wygranym meczu z Barceloną może trochę zlekceważyć Bayern no bo się teraz uważają za nie wiadomo kogo...

22.04.2012 21:36

Może to dziwnie zabrzmi, Bayern może w Madrycie nie wygrać ale wierze i jestem spokojny, że wynik jaki uzyska w rewanżu da im awans do finału...

22.04.2012 21:30

No teraz cwaniakują, bo wygrali z Barceloną a co by było jakby przegrali z nimi ? Na pewno by tak nie pisali i niech sobie piszą co chcą a boisko pokaże...

22.04.2012 21:19

No właśnie... Bayern nie gra I rok w pucharach, żeby nie wiedzieć jak zagrać dobrze w niełatwym meczu...

22.04.2012 21:12

Rewanż z Realem się jeszcze nie zaczął i już, że Bayern nie da rady... szkoda już to komentować i robi się to denerwujące (gdzie wiara u niektórych), a kibice Realu też pisali przed 1 meczem że Real przejdzie się po Bayernie i co ? Żeby się czasem nie przeliczyli...

22.04.2012 21:01

Piszmy o ewentualnych problemach Bayernu, a nie Barcelony czy Realu :)

22.04.2012 13:17

Osobiste jakieś porachunki powinny rozstrzygać poza boiskiem, żeby nie rzutowało to na drużynę bo to pózniej może wyjść w jakimś ważnym meczu... jak się pogodzili to dobrze :) FCB !

22.04.2012 13:16

Nawet jak Real wygra z Barceloną to i tak nic to nie da Bayernowi, bo Bayern musi zagrać swoją piłkę i tyle...

21.04.2012 21:34

bvbmistrzniemiec -> jak dla Was to już koniec sezonu to gratuluje, w takim razie Bayern będzie miał łatwiej w finale PN :)

21.04.2012 21:11

No Real zaczął dobrze 1 - 0...

21.04.2012 20:24

Co do meczu to dobry nawet wynik jak na prawie rezerwowy skład, Bayern wygrał ale było widać u niektórych graczy, że są myślami w Madrycie i trudno się dziwić, zwycięstwo cieszy (podbuduje z meczem z Realem) a co do Petersena i Usamiego to jak najbardziej wypożyczyć bo szkoda ich sprzedawać :) FCB !

21.04.2012 17:53

I oby został ten puchar w Monachium na kolejny rok :) FCB !

21.04.2012 11:37

Po Claudio z transferu Edina też nici -> http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-Anglia/anglia-deko-nigdzie-si-nie-wybiera.html
To ja już nie wiem kto ma być tą bombą transferową :) pewnie po Euro zacznie się to wszystko rozkręcać...

21.04.2012 11:36

No fajnie, fajnie, bo to prawdopodobnie może być jego ostatni mecz Japończyka...

20.04.2012 20:49

Można było się spodziewać takiego składu Bayernu w końcu teraz LM priorytetem, ale liczę na dobrą grę zmienników i skromną wygraną :)

20.04.2012 20:38

Jak do ataku no to Edin chyba, że ktoś nowy :)

20.04.2012 20:26