DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: Reeken89 Strona 258

Ciekawostka: Tymo nie odejdzie zimą i wypełni swój kontrakt ? -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/bayern-muenchen-timoschtschuk-denkt-ueber-zukunft-nach-2686718.html

04.01.2013 11:33

Ciekawostka: Jupp przygotowany jest na ewentualne transfery tej zimy w razie zaistnienia nieprzewidywalnej sytuacji -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/wintertransfers-heynckes-offnet-hintertur_33556

04.01.2013 09:43

Jeszcze wiele ciężkich meczy przed Bayernem, a Bayer i BVB czekają tylko na potknięcie... FCB!

03.01.2013 12:38

Ciekawostka: Ostania szansa Schalke na przedłużenie kontraktu z Howedesem ? -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/neuer-vertrag-fur-howedes-heldt-lautet-zweite-runde-ein_33518

03.01.2013 11:31

Zobaczymy co Sammer i spółka wymyślą :) FCB!

01.01.2013 13:35

Ciekawostka: Wg portalu pilkanozna.pl piłkarz Schalke, Holtby przejdzie do jednego z zespołów ligi angielskiej, a Howedes przedłuży kontrakt z obecnym klubem -> http://www.pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-Anglia/holtby-blisko-przejcia-do-tottenhamu.html oraz http://www.pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-Niemcy/kapitan-schalke-przeduy-swoj-umow.html

01.01.2013 13:30

Ciekawostka: Odrzucenie przez Goretzka ofertę z Barcelony szansą dla Bayernu ? -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/bayern-jagt-goretzka-barca-offerte-abgelehnt_33464

01.01.2013 11:09

W przypadku tych dwóch młodych graczy to tylko i wyłącznie wypożyczenie, a Sammer by o to zadbał żeby nie zostali od tak sobie sprzedani... FCB!

30.12.2012 15:06

Coś mi się zdaję, że prędzej czy pózniej trafi do Bayernu jeśli by nie chciał grać poza granicami kraju to tylko Bayern... FCB!

30.12.2012 15:04

Ciekawostka: Bayer będzie zabiegał o dwóch młodych piłkarzy Bayernu -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/leverkusen-buhlt-offen-emre-can-mitchell-weiser-meta-2681589.html

29.12.2012 22:20

Tylko pytanie czy było by miejsce w ogóle dla niego ? FCB!

29.12.2012 20:23

Takich ludzi Bayern potrzebuje :) FCB!

29.12.2012 15:25

Czyli albo Chelsea albo City... FCB!

28.12.2012 17:51

I bardzo dobrze niech młodzi podpatrują graczy pierwszego składu :) FCB!

28.12.2012 17:16

W przypadku odejścia Tymo lub DvB (prędzej raczej Tymo), Bayern powinien kupić obrońce Mainz, a tak w ogóle to w BL będą do wyciągnięcia dwaj dobrzy piłkarze: Holtby i Kirchoff... FCB!

28.12.2012 16:15

Trafiony transfer w 100 :) FCB!

28.12.2012 15:58

Na ten czas Real wg mnie ma dość Mourinho jak i Portugalczyk Realu (coś się wypaliło) i w połowie podzielam zdanie Del Bosque - Fc Barcelona i Bayern są na razie top... FCB!

28.12.2012 11:16

Cierpliwość zarządu co do oczekiwania na transfer Hiszpana do ostatniego dnia okna transferowego powoli zaczyna, małymi krokami spłacać się i niech dalej robi swoje :) FCB!

28.12.2012 11:13

Zobaczymy dla kogo będzie to wymarzone losowanie :) FCB!

27.12.2012 19:30

Ciekawostka: Lewis Holtby od lata w Bayernie ? -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/fc-bayern-holtby-soll-im-sommer-kommen-und-gleich-wieder-gehen_33367

27.12.2012 10:32

W gestii Sammera leży to, żeby przyszłość Bayernu opierała się tak takich talentach jak Can czy Weiser, bo on dobrze wie co to znaczy talent i pewnie do tego by nie dopuści (nie chodzi tylko o kupowanie, ale też klub musi sobie wychować zawodnika) :) FCB!

25.12.2012 12:03

Najpierw Muller teraz Holger, bardzo dobrze szefostwo Bayernu realizuje plan :) FCB!

22.12.2012 19:11

Co do tego "transferu" Lewandowskiego do MU to on może nic nie wiedzieć, a jego menadżer tak a przykład to transfer Hulk'a z Porto do Zenitu, gdzie Brazylijczyk w ostatnim momencie się dowiedział, że jego menadżer zakontraktował transfer, a on sam nie był z tego powodu zadowolony (menadżer zebrał niezły profit z tego transferu i to dla niego była okazja)... FCB!

21.12.2012 13:56

Teraz Xerdan pokazuje, że Bayern w 100 % się nie mylił kupując go :) FCB!

20.12.2012 21:53

A na onecie już opłakują BVB, że nie trafiła najlepiej heh... FCB!

20.12.2012 12:44

Uefa to nie PZPN za dawnych lat, żeby coś było ustawione, więc wątpliwe to... FCB!

20.12.2012 12:38

Zgadza się -> pecz01 :) FCB!

20.12.2012 12:01

Arsenal - Bayern, Ac Milan - Barcelona oraz Manchester - Real to najciekawsze pary losowania :) FCB!

20.12.2012 11:54

Mimo tego Bayern musi uważać... FCB!

20.12.2012 11:48

Arsenal - Bayern :) FCB!

20.12.2012 11:46

Niektórzy piłkarze powinni być aktorami, a nie grać w piłkę... FCB!

20.12.2012 11:24

Mam nadzieję, że zobaczymy go w finale PN :) FCB!

20.12.2012 11:08

Nikt nie chce z Bayernem grać, bo w tym sezonie ławka pokazuję jak Bayern jest silny :) FCB!

20.12.2012 10:41

Śmiem twierdzić, że ten kto wygra ten pojedynek zdobędzie PN i oby to był Bayern... FCB!

20.12.2012 10:17

Przykład Chelsea pokazuje ile mieli szczęścia w finale niż rozumu, a teraz mają co mają (zwycięstwo w LM zżarło ich)... FCB!

20.12.2012 10:06

Będzie się działo :) FCB!

20.12.2012 09:49

Kto by to nie był, Bayern musi pokazać siłę :) FCB!

19.12.2012 15:44

Fakt ciężki to był mecz, ale i też pełno kontrowersji... FCB!

19.12.2012 15:39

No i gitarka :) FCB!

19.12.2012 15:38

Spokojnie z tymi żółtymi kartkami, bo będzie zle, a piłkarze muszą trochę przystopować... FCB!

18.12.2012 21:41

Co za sędzia, żal po prostu !!!!!!!! FCB!

18.12.2012 21:37

Poczekajmy na losowanie LM :) FCB!

18.12.2012 21:21

Tymo się popisał tylko dlaczego nie uznana bramka ? FCB!

18.12.2012 21:17

Marioooo :) FCB!

18.12.2012 20:58

Wypożyczenie go to będzie dobra opcja dla Bayernu jak i dla Niego :) FCB!

18.12.2012 20:29

Ciekawostka: Młody Weiser może dołączyć do grona piłkarzy, którzy opuszczą Bayern ? -> http://www.tz-online.de/sport/fussball/fc-bayern/bayern-muenchen-wechselt-mitchell-weiser-winter-2668639.html

17.12.2012 19:13

Zgadza się, ale już widać to, że Bayern zremisował w piątek, a BVB wygrało to już podnieta w Dortmundzie jest, bo rosną szanse na mistrzostwo heh... FCB!

17.12.2012 10:46

Więc wzrasta prawdopodobieństwo, że Tymo odejdzie, a wtedy Sammer będzie raczej szukał jakiegoś młodego zawodnika :) FCB!

17.12.2012 10:43

Przy odejściu Tymo i Rafinhy (bardzo prawdopodobne, że jeden z nich odejdzie), Sammer będzie musiał działać na rynku... FCB!

16.12.2012 23:11

I teraz trzeba sobie przypomnieć w takiej sytuacji słowa Sammera co do kupna obrońcy w zimowym okienku (wszystko się może zdarzyć, a to dopiero połowa sezonu)... FCB!

11.12.2012 13:33

Ciekawostka: Karl kontra Matthias, czyli pierwszy nie widzi potrzeby, a drugi jest przygotowany na ewentualne kupienie obrońcy w zimowym okienku -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/badstuber-ersatz-rummenigge-kontra-sammer-kichhoff-ein-thema_32894

07.12.2012 13:13

Na pewno rzadko spotykany przypadek jeśli chodzi nie tylko o BL, ale to pokazuje moc niemieckich drużyn (tylko szkoda, że żadna z drużyn ligi polskiej nie ma przedstawiciela, bo co jak co, ale w LE nie tacy grali i to co roku)... FCB!

07.12.2012 11:06

Ciekawostka: Sammer nie wyklucza kupna obrońcy w zimowym okienku, a na celowniku m.in. Howedes z Schalke oraz Kirchhoff z Mainz -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/bayern-moegliche-winter-neuzugaenge-innenverteidigung-meta-2653324.html

06.12.2012 19:58

A ja napiszę tak kto by to nie był trzeba go pokonać, bo skład jest bardzo mocny, a w tamtym roku był finał i to ze słabą ławką... FCB!

06.12.2012 11:57

Pełna racja dla Juppa, ale się zrewanżowali w Monachium :) FCB!

05.12.2012 22:39

No po podstawowym składzie nie spodziewałbym się takiego wyniku, ale zmiany zrobiły swoje i liczy się tylko wygrana :) FCB!

05.12.2012 22:35

I wsadzili... FCB!

05.12.2012 22:29

Alabaaaaaa... FCB!

05.12.2012 22:23

Te strzelanie Chelsea nic jej nie da hehe... FCB!

05.12.2012 22:10

Sorki wymuszenie i remis po 10 :) FCB!

05.12.2012 22:09

I karny... FCB!

05.12.2012 22:09

Ładnie Xerdan asysta i brama :) FCB!

05.12.2012 22:06

Raczej Szachtar dał gola Juve;p... FCB!

05.12.2012 22:04

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło... FCB!

05.12.2012 21:56

Pokomplikowało się trochę... FCB!

05.12.2012 21:52

Ładnie Xerdan i Mario to formalność :) FCB!

05.12.2012 21:07

Trzeba będzie sobie z tym poradzić :) FCB!

05.12.2012 16:26

Zawsze trenować może z pierwszym zespołem (oczywiście najpierw niech podreperuje kolano no i psychika, ale on pewnie wie do czego doszło i chce zmiany na lepsze), żeby mu to dodało pewności siebie, a kto wie jeszcze może będzie z niego przyzwoity gracz na poziomie BL... FCB!

05.12.2012 16:24

No teraz to na pewno do póki Holger nie wyzdrowieje... FCB!

05.12.2012 16:18

Ciekawostka (poza tematem): Breno będzie trenował z Bayernem od kolejnej rundy !? -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/breno-erfolgreicher-revision-bald-frei-training-bayern-muenchen-2651636.html

05.12.2012 12:30

Że niby BVB zdobędzie LM ? Z całym szacunkiem, ale wątpie w to i tylko pytanie, gdzie Bayern, że stawiają niżej niż BVB heh jakieś nieporozumienie... FCB!

04.12.2012 21:03

Ciekawy komentarz na nsport: BVB faworytem do wygrania LM ? Pół żartem pół serio, a raczej prędzej to żart... FCB!

04.12.2012 20:28

Do otwarcia okienka zimowego jeszcze miesiąc także kogoś może mają na oku lub nie czas pokaże :) FCB!

04.12.2012 17:27

Jak Bayern chce zająć pierwsze miejsce to jednak trzeba wystawić pierwszy skład, a pół rezerwę można wystawić na mecz PN :) FCB!

04.12.2012 17:25

Ciekawostka: Brak porozumienia Sneijder'a z Interem szansą dla Bayernu ? -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/keine-einigung-mit-inter-sneijder-ein-thema-an-der-sabener-strasse_32800

04.12.2012 13:34

Vfl robi takie interesy, że aż szkoda gadać (połowa piłkarz to nie wiem co tam robiła)... FCB!

03.12.2012 20:00

Niech Roman przeczyta sobie ostatnie zdanie i wszystko jasne... FCB!

03.12.2012 11:24

Pozytywne nastawienie to połowę klucza do szybkiego powrotu do zdrowia :) FCB!

03.12.2012 11:00

Ciekawostka: Zasłona dymna ze strony BVB (heh) ? -> http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-niemiecka/bundesliga-hans-joachim-watzke-oddaje-tytul-bayern,1,5321072,wiadomosc.html

03.12.2012 10:58

Za Chiny Ludowe niee :) FCB!

03.12.2012 10:56

Jak widać dla Franka kasa się nie liczy, nawet jakby nie wiadomo ile Psg dawało :) FCB!

03.12.2012 10:55

Komentarze portalu onet normalnie poniżej krytyki: BVB zatrzymało lidera haha niesamowite na prawdę... FCB!

02.12.2012 10:39

No tak tylko, że na koniec sezonu będzie się pamiętało zdobyte punkty, które dały mistrzostwo niż piękną ładną grę która nic nie dała... FCB!

02.12.2012 10:34

W przyszłym roku mecz w Dortmundzie może nie mieć żadnego znaczenia jeśli Bayern utrzyma tą przewagę, oby! FCB!

01.12.2012 22:11

Fakt, faktem, że jakieś rezerwy na pozycje Holgera są :) FCB!

01.12.2012 21:34

Zdrowiej szybko Holger chociaż łatwo nie będzie (pół roku i pózniej treningi, czyli może tak być, że nie zobaczymy go w tym sezonie i oby tak nie było) chyba Sammer będzie musiał się rozejrzeć za kimś...FCB!

01.12.2012 21:24

Mecz nie stał na wysokim poziomie, ale remis w sumie też może być ważne, że jak ktoś wspomniał BVB nie wygrało, a dla Bayernu wynik 1 - 1 krzywdy wielkiej to nie zrobił... FCB!

01.12.2012 20:34

Niech moc będzie z Bayernem (Mistrz jest tylko jeden!)... FCB!

01.12.2012 17:57

Hilario -> Co racja to racja jakby było tak jak piszesz to Lewandowski normalnie zostanie "kanonizowany" przez wszystkie media... FCB!

01.12.2012 12:12

Zawodników Bayernu do dzisiejszego meczu nie trzeba motywować, bo sami wiedzą o co grają (to coś więcej niż 3 pkt)... FCB!

01.12.2012 11:39

Ciekawostka (poza tematem): Bayern chce pomóc ratować klub z Aachen przed upadłością -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/insolvenz-bayern-greift-alemannia-unter-die-arme_32714

30.11.2012 12:13

Pan Borek komentując mecze Bayernu zamiast mówić na temat meczu dotyczące nie tylko Bayernu, ale też drużyny przeciwnej to gada albo o trójce z BVB, albo jakieś inne dyrdymały i się człowiek zastanawia jaki wogle mecz ogląda... FCB!

30.11.2012 11:55

I ja dołączam się do tego apelu, bo Pan Borek przesadza i to nawet ostro... FCB!

29.11.2012 20:55

Z całym szacunkiem dla BVB, ale Bayern w tym meczu musi pokazać (stanąć na głowie, grać do ostatniego tchu!), gdzie jest miejsce piłkarzy z Dortmundu :) FCB!

29.11.2012 19:48

To nie był wiadomo mega zachwycający mecz ze strony Bayernu (wiadomo w głowach mecz z BVB) ale ważne 3 pkt i pozytywny aspekt tego spotkania to gol Tymo i tak na koniec to normalnie Borek był dziś pysznie śmieszny heh, ale to już norma jeśli chodzi o dokuczliwe komentarze w stronę Bayernu... FCB!

28.11.2012 21:59

Jaki Martinez za Gotze hehe ? Bądzmy poważni... FCB!

28.11.2012 15:23

A tak się wczoraj użytkownik borussenBVB upierał, że Bayern złożył wcześniej ofertę za zawodnika BVB (chyba jego modły zostały wysłuchane hehe) a co do samego zawodnika trudno powiedzieć jak to się potoczy, czas pokaże... FCB!

28.11.2012 11:27

Ciekawostka: "Reakcja" Bayernu na wczorajszy remis BVB -> http://sport.wp.pl/kat,1746,title,Niemieckie-media-Bayern-sie-smieje,wid,15131465,wiadomosc.html

28.11.2012 10:40

Idz spać człowieku, bo nie wiesz co czynisz -> borussenBVB... FCB!

27.11.2012 22:30

Szkoda tłumaczyć, bo i tak jak ktoś chce to i tak swoje myśli będzie słuchał, nawet jak ktoś inny będzie mówił prawdę... FCB!

27.11.2012 22:23