Idz spać człowieku, bo nie wiesz co czynisz -> borussenBVB... FCB!
27.11.2012 22:30
Szkoda tłumaczyć, bo i tak jak ktoś chce to i tak swoje myśli będzie słuchał, nawet jak ktoś inny będzie mówił prawdę... FCB!
27.11.2012 22:23
Gorzkie żale wylewane przez borussenBVB, bo BVB dziś tylko remis eh, jak przykro... FCB!
27.11.2012 22:19
To pojechałeś ziomek hehe a Lewandowski co robi ile chce zarabiać jakieś kosmiczne pieniądze i nawet nie byłby wart tych zarobków heh (zastanów się co piszesz borussenBVB... FCB!
27.11.2012 22:15
Ostre słowa widzę hehe czyżby złość z remisu BVB ;p ? FCB!
27.11.2012 22:10
No nie wiem czy jutro będą pewne 3 pkt (dobrze by było zaaplikować szybko ze 2 bramki), no oby tak było :) FCB!
27.11.2012 21:53
Jak Arjen nie da rady to na pewno Jupp będzie miał go kim zastąpić :) FCB!
27.11.2012 15:28
Kto wie co będzie jak się rozkręci na dobre :) FCB!
Wygrać jak najmniejszym nakładem sił, a całą swą siłę niech Bayern pokaże w meczu z BVB... FCB!
27.11.2012 12:24
I zgadzam się z Frankiem, bo Alaba powoli pokazuje, że ma zadatki na klasowego gracza :) FCB!
27.11.2012 11:20
Jak ktoś tu napisał to jest obraz polskiej piłki jaka jest uboga w dobrych graczy i dlatego media robią tyle szumu, ale zgadzam się że powoli rzygać się chce jak Lewandowski jest wszędzie (media nie znają umiarkowania)... FCB!
27.11.2012 11:14
Mimo "wojny" między Bayernem, a BVB to szacunek dla Borussi się należy i przede wszystkim się wyciszyć przed niemieckim "El Clasico", a na razie skupić się na jutrzejszym meczu... FCB!
27.11.2012 11:10
Najbliższy rywal Bayernu wygrywa 3 - 0 z Vfb, czyli nie można mimo to zlekceważyć ich... FCB!
25.11.2012 17:06
Niech posiedzi w kolejnym meczu na rezerwie, a dać za niego Tymo... FCB!
25.11.2012 13:10
Odsunąć Lewandowskiego od pierwszego składu jeśli chodzi o reprezentacje i się zacznie w końcu starać (teraz jest i Sobiech i Milik także żadna strata by nie była jak nic nie daję drużynie narodowej)... FCB!
24.11.2012 18:58
No takiego wyniku się nie spodziewałem (perfecto pod każdym względem) pięknie :) FCB!
24.11.2012 18:07
Już w SPN Bayern wygrał w BVB i dlaczego nie teraz ? (Żadne tłumaczenie, że BVB wtedy nie było w formie i kto wie co się zdarzy do kolejnej soboty, bo jeszcze BL gra na tygodniu)... FCB!
24.11.2012 13:17
Co racja to racja do meczu z BVB pozostało niewiele dni, a to zrobili w grupie LM no to trzeba oddać im szacunek i teraz pewnie mają dużo pewności siebie, że mogą wygrać z każdym, a dla Bayernu to będzie jeden z ważnych i trudnych meczy tej rundy, a prognoza na dziś to wygrać pewnie (na jakiś pogrom nie liczę, bo nie w tym rzecz) i niech Bayernowi przywraca się pewność wygrywania... FCB!
24.11.2012 11:20
Czyli trzeba dodać gazu jak mówi Karl :) FCB!
23.11.2012 20:22
Zgadzam się z -> pecz01, no ale cierpliwości Gomez będzie pewnie powoli wprowadzany do składu... FCB!
23.11.2012 19:54
Teraz to obrosłeś w piórka -> bordo0, bo BVB wygrała no no nie pogada i wyszła z tak trudnej grupy hah... FCB!
22.11.2012 18:17
Łatwo pisać, ale jakby ktoś z nas był na miejscu Uliego, a najlepszy przyjaciel, bo tak można to nazwać był trenerem klubu to nie wiem czy tak wolną ręką by go zwolnił, bo mógł to zrobić w tamtym sezonie, a miał podstawy do tego... FCB!
22.11.2012 13:16
Dlatego trzeba dać wg mnie szanse kiedyś Mehmetowi, bo trener BVB kiedyś był na takim poziomie jak trener rezerw Bayernu, a teraz zaczyna coś osiągać wyniki z BVB... FCB!
22.11.2012 12:56
Ja byłbym za opcją zostania Juppa na kolejne te 2 lata i pózniej Mehmet w roli trenera jak mówi (chyba większa satysfakcja, że się wychowało trenera) -> pecz01... FCB!
22.11.2012 12:43
No tak tylko, że City nie wychodzi z grupy drugi rok z rzędu, a Bayern wychodzi (jeszcze, gdy City w Europie za bardzo nie istniało) nawet był w finale także różnica jest, a że nie wyszli to już problem Manciniego i sztabu... FCB!
22.11.2012 12:32
Bardzo prawdopodobne, że Tymo odejdzie, a kto przyjdzie to sprawa otwarta, bo kadra jest na prawdę bardzo dobra jak mówi Franz, ale zawsze można coś poprawić... FCB!
22.11.2012 10:50
Co jak co ale, że tak Ajax da sobie władować 4 gole to się na prawdę nie spodziewałem... FCB!
21.11.2012 22:10
Malaga czyżby czarny koń LM ? FCB!
21.11.2012 19:08
Ciekawe kogo Romek zatrudni... FCB!
21.11.2012 11:39
Fakt, Faktem zniżka formy jest widoczna, ale pora położyć kres słabym meczom i znów rozpocząć marsz po zwycięstwa do końca rundy... FCB!
21.11.2012 09:34
Nawet dobrze, że remis mimo dzisiejszego awansu Bayern jeśli chce zająć 1 miejsce to będzie musiał wygrać z Bate, bo tak jakby wygrali dziś to mecz w ostatniej kolejce by odpuścili i by Białorusini możliwe, że wygrali by 2 raz z rzędu... FCB!
20.11.2012 22:37
Gomez powinien już z H96 zagrać od pierwszej minuty wg mnie... FCB!
20.11.2012 22:28
Typowy gol Mullera na farcie :) FCB!
20.11.2012 22:26
Jedyny pozytyw z tego meczu będzie chyba to, że Bate przegrało... FCB!
20.11.2012 22:22
Ale David ryzykował... FCB!
20.11.2012 21:21
Po składzie widać, że Jupp wyciągnął wnioski co do gry Mandzukica w LM... FCB!
20.11.2012 19:47
Lille szans już na wyjście nie ma, a tu już 0 - 2 dla nich, Bate to przypadkowo zdobyło te 6 pkt... FCB!
20.11.2012 18:37
Bayern, gdy nieraz jest "pod ścianą" to umie się sprężyć i wierzę, że dziś tak będzie :) FCB!
20.11.2012 12:24
Towarzystwo to ma mocna :) FCB!
20.11.2012 11:31
Bez komentarza... FCB!
20.11.2012 11:29
Zdrowiej Luiz :) FCB!
20.11.2012 11:28
Ostatnio na treningach Bayernu robi się ostro i nikt nie chce odpuszczać :) FCB!
19.11.2012 13:16
To jest zastanawiające, że prawie co zgrupowanie Arjen przyjeżdza z kontuzją i tu nawet bym podzielał zdanie, że może lepiej dla niego jakby zakończył reprezentacyjną karierę... FCB!
16.11.2012 13:45
Godne podziwu obroty (zdrowo zarządzany klub!) a co za Tym idzie w przyszłości jeszcze pewnie lepsza kadra :) FCB!
15.11.2012 23:14
Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku, a słowa Sammera: "Oczywiście. Nie można sugerować się obecną sytuacją. Trzeba myśleć o przyszłości." mówią same za siebie :) FCB!
15.11.2012 22:49
Coś w słowach Lothara jest, że Gomez łatwo mieć nie będzie, ale to jest bogactwo Bayernu którego moim zdaniem dawno nie było... FCB!
14.11.2012 19:08
I sam Arjen zdaje sobie pewnie z tego sprawę, że takiego klubu jak Bayern nie znajdzie :) FCB!
14.11.2012 14:59
No tak tylko ten Felipe to piłkarz ofensywny, a Bayern ma już sporo graczy tego typu i nie byłby pewnie to transfer za Tymo jakby co... FCB!
13.11.2012 21:04
O napastników Bayern się nie musi martwić, a Gomez niech powoli się ogrywa :) FCB!
13.11.2012 20:37
Zgadza się, więc trudno tu mówić o poważnym zainteresowaniu i lepiej skorzystać z kontaktów Sammera i interesować się talentami z Niemiec :) FCB!
13.11.2012 20:18
Paru już grało u Nas z Ameryki Południowej i nie wielu się sprawdziło... FCB!
13.11.2012 20:15
Gomez powoli się przymierza by znów grać w pierwszym składzie :) FCB!
13.11.2012 20:10
Ja też byłbym za tym Goretzka :) FCB!
13.11.2012 19:34
No właśnie chodziło o tego Felipe z Santosu, tylko, że w Bayernie jest aż nad to ofensywnych graczy :) FCB!
13.11.2012 19:30
Ciekawostka: Bayern zainteresowany kolejnym Brazylijczykiem ? -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/bayern-und-wolfsburg-haben-mittelfeldjuwel-auf-dem-zettel_32278
13.11.2012 12:08
Rezerwy z meczu na mecz pną się ku górze, to dobrze, a jest kilku graczy jako dobry materiał w przyszłości do pierwszej jedenastki :) FCB!
12.11.2012 18:36
Każdy zawodnik w tym sezonie przyda się w Bayernie, nawet DvB przy stałych fragmentach gry :) FCB!
12.11.2012 18:34
Co innego miał na myśli, jakiś dziennikarzyna przekręcił (zresztą jak zawsze) i się zrobiło zamieszanie... FCB!
12.11.2012 13:26
I bardzo dobrze :) FCB!
12.11.2012 13:14
Zdrowia przede wszystkim :) FCB!
11.11.2012 12:32
W każdym meczu jak z Lille Bayern cały sezon tak grać nie będzie, ważne 3 pkt i tyle w temacie :) FCB!
11.11.2012 10:19
Odważne słowa Franka... FCB!
11.11.2012 10:16
Zwycięstwo i to się liczy :) FCB!
10.11.2012 19:20
Ciężki mecz, ale zadanie znów zrealizowane (szkoda tej kontuzji Boa)... FCB!
10.11.2012 18:22
Czyli Mandzukic raczej nie do końca zdrowy lub kredyt zaufania od Juppa dla Claudio po meczu z Lille... FCB!
10.11.2012 14:37
Zgarnąć z pozoru "łatwe" 3 pkt, a jak będzie to mecz pokaże (byle zwycięstwo!)... FCB!
10.11.2012 12:34
Zgadza się zapomniałem, że oni są bardziej przysposobieni w ofensywie, ale i tak Martinez to nie napastnik czy ofensywny gracz, a swoje robi w obronie i o to chodzi ("mógłby" też grać do przodu) i nie oczekujmy, że będzie strzelał bramki systematycznie, bo to nie ta rola dla niego... FCB!
10.11.2012 12:00
To kwestia czasu jak będzie podstawowym piłkarzem reprezentacji, bo Iniesta czy Xavi grać wieczność nie będą... FCB!
10.11.2012 10:37
Spokojnie przecież jest Javi :) da rade... FCB!
10.11.2012 10:36
Tymo i DvB już będą wg mnie powoli ustępować i trzeba dać szanse młodszym... FCB!
09.11.2012 17:57
Jeśli będzie nadal dobrze się prezentował to Jupp raczej da jemu szanse (powinien! np. przyszły mecz PN) bo kto wie może ten piłkarz jest przyszłością tak jak Emre czy Weiser oraz inni... FCB!
09.11.2012 16:41
Ciekawostka: Uli planuje jeszcze lepsze polepszenie sytuacji finansowej Bayernu dzięki wejściu ewentualnemu (nowemu) inwestorowi -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/neuer-investor-hoeness-kundigt-rosige-zukunft-an_32223
09.11.2012 16:06
Ciekawostka: Uli planuje jeszcze lepsze polepszenie sytuacji finansowej Bayernu dzięki wejściu ewentualnemu (nowemu) inwestorowi -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/neuer-investor-hoeness-kundigt-rosige-zukunft-an_32223
09.11.2012 16:05
W pełni zgadzam się z poprzednikiem (nic więcej jak zazdrość niektórych ludzi)... FCB!
09.11.2012 15:50
Ciekawostka: Wg Scholla Hojbjerg marnuje się w drużynie rezerw i jest kwestią czasu jak wyląduje u Juppa -> http://www.fussball-vorort.de/vereine/fc-bayern-muenchen-2/mehmet-scholl-pierre-emile-hojbjerg-hojbjerg-dieser-liga-verschenkt-2603449.html
09.11.2012 11:29
I Hannover i Bayer szybko wyszli ba prowadzenie... FCB!
08.11.2012 21:13
Wszystko idzie w kierunku za kontynuowaniem pracy Juppa w Bayernie... FCB!
08.11.2012 20:38
Ryzyko było by niewielkie, bo dużo nie trzeba by było za niego dać, a kto wie jak on się rozwinie... FCB!
08.11.2012 19:42
Też coś czuje, że Jupp przedłuży kontrakt o kolejny rok lub o maksymalnie dwa lata (będą osiągnięcia to powodu nie będzie do tego by się go pozbyć)... FCB!
08.11.2012 19:24
Dobrze, że są te sparingi to chociaż niektórzy piłkarze, którzy często nie grają to nie zardzewieją :) FCB!
08.11.2012 19:22
Sammer jako dyrektor sportowy, a wcześniej w DFB zajmował się sekcją młodzików byłby na pewno zwolennikiem tego transferu (warto by się było wzmocnić na przyszłość)... FCB!
08.11.2012 19:18
Ostatnie zdanie Kalou jest w 100 % prawdą i ten sezon to pokazuje :) FCB!
08.11.2012 11:37
Pokaż siły w dzisiejszym meczu ze strony Bayernu :) brawo... FCB!
07.11.2012 22:33
Valencia 4 - 2 z Bate... FCB!
07.11.2012 22:27
To już nie ta Barcelona hehe... FCB!
07.11.2012 22:24
Niepotrzebne te żółte kartki... FCB!
07.11.2012 22:19
I jest Xerdan :) FCB!
07.11.2012 22:12
Toni !!!!!!! FCB!
07.11.2012 22:06
I życzenie spełnione ;p hehe... FCB!
07.11.2012 22:01
Jak Bayern będzie zdobywał trofea to wątpię by się jemu znudziło, a po drugie nie wiem czy go puszczą... FCB!
07.11.2012 21:37
Do przerwy 5 - 0 i mam wrażenie, że Bayern strzelił te fole małym na razie nakładem sił... FCB!
Idz spać człowieku, bo nie wiesz co czynisz -> borussenBVB... FCB!
27.11.2012 22:30
Szkoda tłumaczyć, bo i tak jak ktoś chce to i tak swoje myśli będzie słuchał, nawet jak ktoś inny będzie mówił prawdę... FCB!
27.11.2012 22:23
Gorzkie żale wylewane przez borussenBVB, bo BVB dziś tylko remis eh, jak przykro... FCB!
27.11.2012 22:19
To pojechałeś ziomek hehe a Lewandowski co robi ile chce zarabiać jakieś kosmiczne pieniądze i nawet nie byłby wart tych zarobków heh (zastanów się co piszesz borussenBVB... FCB!
27.11.2012 22:15
Ostre słowa widzę hehe czyżby złość z remisu BVB ;p ? FCB!
27.11.2012 22:10
No nie wiem czy jutro będą pewne 3 pkt (dobrze by było zaaplikować szybko ze 2 bramki), no oby tak było :) FCB!
27.11.2012 21:53
Jak Arjen nie da rady to na pewno Jupp będzie miał go kim zastąpić :) FCB!
27.11.2012 15:28
Kto wie co będzie jak się rozkręci na dobre :) FCB!
27.11.2012 15:27
Ciekawostka (poza tematem): Jozy Altidore (AZ) pod obserwacją skautów Bayernu -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/alkmaar-sportdirektor-bestatigt-bayern-scouten-altidore-mit-video_32620
27.11.2012 13:14
Wygrać jak najmniejszym nakładem sił, a całą swą siłę niech Bayern pokaże w meczu z BVB... FCB!
27.11.2012 12:24
I zgadzam się z Frankiem, bo Alaba powoli pokazuje, że ma zadatki na klasowego gracza :) FCB!
27.11.2012 11:20
Jak ktoś tu napisał to jest obraz polskiej piłki jaka jest uboga w dobrych graczy i dlatego media robią tyle szumu, ale zgadzam się że powoli rzygać się chce jak Lewandowski jest wszędzie (media nie znają umiarkowania)... FCB!
27.11.2012 11:14
Mimo "wojny" między Bayernem, a BVB to szacunek dla Borussi się należy i przede wszystkim się wyciszyć przed niemieckim "El Clasico", a na razie skupić się na jutrzejszym meczu... FCB!
27.11.2012 11:10
Najbliższy rywal Bayernu wygrywa 3 - 0 z Vfb, czyli nie można mimo to zlekceważyć ich... FCB!
25.11.2012 17:06
Niech posiedzi w kolejnym meczu na rezerwie, a dać za niego Tymo... FCB!
25.11.2012 13:10
Odsunąć Lewandowskiego od pierwszego składu jeśli chodzi o reprezentacje i się zacznie w końcu starać (teraz jest i Sobiech i Milik także żadna strata by nie była jak nic nie daję drużynie narodowej)... FCB!
24.11.2012 18:58
No takiego wyniku się nie spodziewałem (perfecto pod każdym względem) pięknie :) FCB!
24.11.2012 18:07
Już w SPN Bayern wygrał w BVB i dlaczego nie teraz ? (Żadne tłumaczenie, że BVB wtedy nie było w formie i kto wie co się zdarzy do kolejnej soboty, bo jeszcze BL gra na tygodniu)... FCB!
24.11.2012 13:17
Co racja to racja do meczu z BVB pozostało niewiele dni, a to zrobili w grupie LM no to trzeba oddać im szacunek i teraz pewnie mają dużo pewności siebie, że mogą wygrać z każdym, a dla Bayernu to będzie jeden z ważnych i trudnych meczy tej rundy, a prognoza na dziś to wygrać pewnie (na jakiś pogrom nie liczę, bo nie w tym rzecz) i niech Bayernowi przywraca się pewność wygrywania... FCB!
24.11.2012 11:20
Czyli trzeba dodać gazu jak mówi Karl :) FCB!
23.11.2012 20:22
Zgadzam się z -> pecz01, no ale cierpliwości Gomez będzie pewnie powoli wprowadzany do składu... FCB!
23.11.2012 19:54
Teraz to obrosłeś w piórka -> bordo0, bo BVB wygrała no no nie pogada i wyszła z tak trudnej grupy hah... FCB!
22.11.2012 18:17
Łatwo pisać, ale jakby ktoś z nas był na miejscu Uliego, a najlepszy przyjaciel, bo tak można to nazwać był trenerem klubu to nie wiem czy tak wolną ręką by go zwolnił, bo mógł to zrobić w tamtym sezonie, a miał podstawy do tego... FCB!
22.11.2012 13:16
Dlatego trzeba dać wg mnie szanse kiedyś Mehmetowi, bo trener BVB kiedyś był na takim poziomie jak trener rezerw Bayernu, a teraz zaczyna coś osiągać wyniki z BVB... FCB!
22.11.2012 12:56
Ja byłbym za opcją zostania Juppa na kolejne te 2 lata i pózniej Mehmet w roli trenera jak mówi (chyba większa satysfakcja, że się wychowało trenera) -> pecz01... FCB!
22.11.2012 12:43
No tak tylko, że City nie wychodzi z grupy drugi rok z rzędu, a Bayern wychodzi (jeszcze, gdy City w Europie za bardzo nie istniało) nawet był w finale także różnica jest, a że nie wyszli to już problem Manciniego i sztabu... FCB!
22.11.2012 12:32
Bardzo prawdopodobne, że Tymo odejdzie, a kto przyjdzie to sprawa otwarta, bo kadra jest na prawdę bardzo dobra jak mówi Franz, ale zawsze można coś poprawić... FCB!
22.11.2012 10:50
Co jak co ale, że tak Ajax da sobie władować 4 gole to się na prawdę nie spodziewałem... FCB!
21.11.2012 22:10
Malaga czyżby czarny koń LM ? FCB!
21.11.2012 19:08
Ciekawe kogo Romek zatrudni... FCB!
21.11.2012 11:39
Fakt, Faktem zniżka formy jest widoczna, ale pora położyć kres słabym meczom i znów rozpocząć marsz po zwycięstwa do końca rundy... FCB!
21.11.2012 09:34
Nawet dobrze, że remis mimo dzisiejszego awansu Bayern jeśli chce zająć 1 miejsce to będzie musiał wygrać z Bate, bo tak jakby wygrali dziś to mecz w ostatniej kolejce by odpuścili i by Białorusini możliwe, że wygrali by 2 raz z rzędu... FCB!
20.11.2012 22:37
Gomez powinien już z H96 zagrać od pierwszej minuty wg mnie... FCB!
20.11.2012 22:28
Typowy gol Mullera na farcie :) FCB!
20.11.2012 22:26
Jedyny pozytyw z tego meczu będzie chyba to, że Bate przegrało... FCB!
20.11.2012 22:22
Ale David ryzykował... FCB!
20.11.2012 21:21
Po składzie widać, że Jupp wyciągnął wnioski co do gry Mandzukica w LM... FCB!
20.11.2012 19:47
Lille szans już na wyjście nie ma, a tu już 0 - 2 dla nich, Bate to przypadkowo zdobyło te 6 pkt... FCB!
20.11.2012 18:37
Bayern, gdy nieraz jest "pod ścianą" to umie się sprężyć i wierzę, że dziś tak będzie :) FCB!
20.11.2012 12:24
Towarzystwo to ma mocna :) FCB!
20.11.2012 11:31
Bez komentarza... FCB!
20.11.2012 11:29
Zdrowiej Luiz :) FCB!
20.11.2012 11:28
Ostatnio na treningach Bayernu robi się ostro i nikt nie chce odpuszczać :) FCB!
19.11.2012 13:16
To jest zastanawiające, że prawie co zgrupowanie Arjen przyjeżdza z kontuzją i tu nawet bym podzielał zdanie, że może lepiej dla niego jakby zakończył reprezentacyjną karierę... FCB!
16.11.2012 13:45
Godne podziwu obroty (zdrowo zarządzany klub!) a co za Tym idzie w przyszłości jeszcze pewnie lepsza kadra :) FCB!
15.11.2012 23:14
Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku, a słowa Sammera: "Oczywiście. Nie można sugerować się obecną sytuacją. Trzeba myśleć o przyszłości." mówią same za siebie :) FCB!
15.11.2012 22:49
Coś w słowach Lothara jest, że Gomez łatwo mieć nie będzie, ale to jest bogactwo Bayernu którego moim zdaniem dawno nie było... FCB!
14.11.2012 19:08
I sam Arjen zdaje sobie pewnie z tego sprawę, że takiego klubu jak Bayern nie znajdzie :) FCB!
14.11.2012 14:59
No tak tylko ten Felipe to piłkarz ofensywny, a Bayern ma już sporo graczy tego typu i nie byłby pewnie to transfer za Tymo jakby co... FCB!
13.11.2012 21:04
O napastników Bayern się nie musi martwić, a Gomez niech powoli się ogrywa :) FCB!
13.11.2012 20:37
Zgadza się, więc trudno tu mówić o poważnym zainteresowaniu i lepiej skorzystać z kontaktów Sammera i interesować się talentami z Niemiec :) FCB!
13.11.2012 20:18
Paru już grało u Nas z Ameryki Południowej i nie wielu się sprawdziło... FCB!
13.11.2012 20:15
Gomez powoli się przymierza by znów grać w pierwszym składzie :) FCB!
13.11.2012 20:10
Ja też byłbym za tym Goretzka :) FCB!
13.11.2012 19:34
No właśnie chodziło o tego Felipe z Santosu, tylko, że w Bayernie jest aż nad to ofensywnych graczy :) FCB!
13.11.2012 19:30
Ciekawostka: Bayern zainteresowany kolejnym Brazylijczykiem ? -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/bayern-und-wolfsburg-haben-mittelfeldjuwel-auf-dem-zettel_32278
13.11.2012 12:08
Rezerwy z meczu na mecz pną się ku górze, to dobrze, a jest kilku graczy jako dobry materiał w przyszłości do pierwszej jedenastki :) FCB!
12.11.2012 18:36
Każdy zawodnik w tym sezonie przyda się w Bayernie, nawet DvB przy stałych fragmentach gry :) FCB!
12.11.2012 18:34
Co innego miał na myśli, jakiś dziennikarzyna przekręcił (zresztą jak zawsze) i się zrobiło zamieszanie... FCB!
12.11.2012 13:26
I bardzo dobrze :) FCB!
12.11.2012 13:14
Zdrowia przede wszystkim :) FCB!
11.11.2012 12:32
W każdym meczu jak z Lille Bayern cały sezon tak grać nie będzie, ważne 3 pkt i tyle w temacie :) FCB!
11.11.2012 10:19
Odważne słowa Franka... FCB!
11.11.2012 10:16
Zwycięstwo i to się liczy :) FCB!
10.11.2012 19:20
Ciężki mecz, ale zadanie znów zrealizowane (szkoda tej kontuzji Boa)... FCB!
10.11.2012 18:22
Czyli Mandzukic raczej nie do końca zdrowy lub kredyt zaufania od Juppa dla Claudio po meczu z Lille... FCB!
10.11.2012 14:37
Zgarnąć z pozoru "łatwe" 3 pkt, a jak będzie to mecz pokaże (byle zwycięstwo!)... FCB!
10.11.2012 12:34
Zgadza się zapomniałem, że oni są bardziej przysposobieni w ofensywie, ale i tak Martinez to nie napastnik czy ofensywny gracz, a swoje robi w obronie i o to chodzi ("mógłby" też grać do przodu) i nie oczekujmy, że będzie strzelał bramki systematycznie, bo to nie ta rola dla niego... FCB!
10.11.2012 12:00
To kwestia czasu jak będzie podstawowym piłkarzem reprezentacji, bo Iniesta czy Xavi grać wieczność nie będą... FCB!
10.11.2012 10:37
Spokojnie przecież jest Javi :) da rade... FCB!
10.11.2012 10:36
Tymo i DvB już będą wg mnie powoli ustępować i trzeba dać szanse młodszym... FCB!
09.11.2012 17:57
Jeśli będzie nadal dobrze się prezentował to Jupp raczej da jemu szanse (powinien! np. przyszły mecz PN) bo kto wie może ten piłkarz jest przyszłością tak jak Emre czy Weiser oraz inni... FCB!
09.11.2012 16:41
Ciekawostka: Uli planuje jeszcze lepsze polepszenie sytuacji finansowej Bayernu dzięki wejściu ewentualnemu (nowemu) inwestorowi -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/neuer-investor-hoeness-kundigt-rosige-zukunft-an_32223
09.11.2012 16:06
Ciekawostka: Uli planuje jeszcze lepsze polepszenie sytuacji finansowej Bayernu dzięki wejściu ewentualnemu (nowemu) inwestorowi -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/neuer-investor-hoeness-kundigt-rosige-zukunft-an_32223
09.11.2012 16:05
W pełni zgadzam się z poprzednikiem (nic więcej jak zazdrość niektórych ludzi)... FCB!
09.11.2012 15:50
Ciekawostka: Wg Scholla Hojbjerg marnuje się w drużynie rezerw i jest kwestią czasu jak wyląduje u Juppa -> http://www.fussball-vorort.de/vereine/fc-bayern-muenchen-2/mehmet-scholl-pierre-emile-hojbjerg-hojbjerg-dieser-liga-verschenkt-2603449.html
09.11.2012 11:29
I Hannover i Bayer szybko wyszli ba prowadzenie... FCB!
08.11.2012 21:13
Wszystko idzie w kierunku za kontynuowaniem pracy Juppa w Bayernie... FCB!
08.11.2012 20:38
Ryzyko było by niewielkie, bo dużo nie trzeba by było za niego dać, a kto wie jak on się rozwinie... FCB!
08.11.2012 19:42
Też coś czuje, że Jupp przedłuży kontrakt o kolejny rok lub o maksymalnie dwa lata (będą osiągnięcia to powodu nie będzie do tego by się go pozbyć)... FCB!
08.11.2012 19:24
Dobrze, że są te sparingi to chociaż niektórzy piłkarze, którzy często nie grają to nie zardzewieją :) FCB!
08.11.2012 19:22
Sammer jako dyrektor sportowy, a wcześniej w DFB zajmował się sekcją młodzików byłby na pewno zwolennikiem tego transferu (warto by się było wzmocnić na przyszłość)... FCB!
08.11.2012 19:18
Ostatnie zdanie Kalou jest w 100 % prawdą i ten sezon to pokazuje :) FCB!
08.11.2012 11:37
Pokaż siły w dzisiejszym meczu ze strony Bayernu :) brawo... FCB!
07.11.2012 22:33
Valencia 4 - 2 z Bate... FCB!
07.11.2012 22:27
To już nie ta Barcelona hehe... FCB!
07.11.2012 22:24
Niepotrzebne te żółte kartki... FCB!
07.11.2012 22:19
I jest Xerdan :) FCB!
07.11.2012 22:12
Toni !!!!!!! FCB!
07.11.2012 22:06
I życzenie spełnione ;p hehe... FCB!
07.11.2012 22:01
Jak Bayern będzie zdobywał trofea to wątpię by się jemu znudziło, a po drugie nie wiem czy go puszczą... FCB!
07.11.2012 21:37
Do przerwy 5 - 0 i mam wrażenie, że Bayern strzelił te fole małym na razie nakładem sił... FCB!
07.11.2012 21:34
I co to będzie w II połowie hehe :) FCB!
07.11.2012 21:18
Valencia już 2- 0... FCB!
07.11.2012 21:16
Genialnie :) Claudio... FCB!
07.11.2012 21:13
A Valencia 1 - 0 z Bate... FCB!
07.11.2012 21:12
Hehe Arjeen oj będzie chyba pogrom :) FCB!
07.11.2012 21:08
Aaa Barcelona przygrywa ;p hehe... FCB!
07.11.2012 21:06
On się zawsze przyda: Claudio :) FCB!
07.11.2012 21:03
Pięknie się zaczęło :) FCB!
07.11.2012 20:50