DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: Reeken89 Strona 257

Trzymali to w tajemnicy, czyli Jupp zdecydował też wcześniej widać :) FCB!

16.01.2013 20:45

PavvelCFC -> Szczerze ? To jakby nie Romek to Chelsea byłby średniakiem ligi angielskiej... FCB!

16.01.2013 20:28

Zarobki Guardioli będą pewnie dobrze przekalkulowane i Bayern ponad to płacić mu nie będzie za dużo... FCB!

16.01.2013 20:25

PavvelCFC -> I dobrze, że to rozumiesz, bo Bayern własnym trudem, bez niczyjej pomocy z zewnątrz jest tak świetnie zarządzany finansowo i nie tylko... FCB!

16.01.2013 20:21

PavvelCFC -> A niektórzy z Nas mogą mieć krytyczne zdanie na temat Romana, który myśli, że za pieniądze kupi wszystko, bo akurat kasa nie gra na boisku, ale widać nigdy tego nie zrozumie i nie zna się na prowadzeniu klubu... FCB!

16.01.2013 20:15

Tymo, DvB, Rafinha oraz Pizarro mogą opuścić Bayern (a za nich możliwe, że wprowadzi młodych)... FCB!

16.01.2013 20:00

Mandzu -> Podzielam Twoje zdanie :) FCB!

16.01.2013 19:56

Do niego będzie należeć decyzja, ale byle by nie byli sami Hiszpanie... FCB!

16.01.2013 19:52

PavvelCFC -> Z taką grą to nie wiadomo czy Chelsea wogle zagra w przyszłym sezonie w LM, a Roman nadal myśli, że wszyscy lecą na kasę i co ma z tego ? Nic i ja szczerze współczuję, że taką ikonę jaką jest Lampard czy Terry chce się pozbyć heh żałosne... FCB!

16.01.2013 19:50

Dużo jest obaw, ale mam nadzieję, że Sammer zadba o to by było wszystko w porządku (nie wyobrażam sobie, żeby np.
Gomez odszedł z Bayernu, bo nie jest kreatywny)... FCB!

16.01.2013 19:47

Tylko, że Bayern to nie City czy Psg, że szasta kasą na prawo i lewo, nie znasz tego klubu nie wypowiadaj się... FCB!

16.01.2013 19:34

Też godne jest to, że nie poleciał na kasę, a Bayern zna swoje możliwości i ponad swój wysiłek finansowy nie będzie przepłacał... FCB!

16.01.2013 19:29

I w tym też jego zadanie, nie tylko kupować np. Hiszpanów... FCB!

16.01.2013 19:19

Zgodzę się z poprzednikiem, żeby z Bayernu całkiem nie zrobić rep. Hiszpanii... FCB!

16.01.2013 19:17

Guardiola chce czy nie chce musi znać język niemiecki to dlaczego miałby przykładowo nie dogadać się z Scholl'em ? FCB!

16.01.2013 18:59

Czyżby zazdrość ? Chociaż trudno mówić o czymś takim :) FCB!

16.01.2013 18:57

A Scholl jakby nie było ikona Bayernu :) FCB!

16.01.2013 18:54

Ja bym oprócz tych 2-óch dał kandydaturę Scholl'a mimo to :) FCB!

16.01.2013 18:47

Ja bym chciał, że przykładowo II asystentem został Mehmet :) FCB!

16.01.2013 18:43

Jestem już ciekaw nowego sezonu, jakich Guardiola dobierze sobie ludzi, kto odejdzie, a kto wzmocni Bayern (tego można się na pewno spodziewać)... FCB!

16.01.2013 18:41

Jeszcze tak szybko Juppa nie żegnajmy, bo ma on jeszcze coś do zrobienia z Bayernem :) FCB!

16.01.2013 18:34

Pep Guardiola ma pół roku żeby wdrożyć się w nazwę Bayern i wszystko co się pod tym kryje :) FCB!

16.01.2013 18:12

Nikt nie skreśla go tylko są pewne obawy to normalne, jakby oprócz Barcelony prowadził jakieś inne klubu to co innego, a dobrym przykładem jest Mourinho... FCB!

16.01.2013 18:08

Sezon jest na półmetku i oby się skończył jak najlepiej, a Jupp odszedł na zasłużoną emeryturę w glorii (czas pokaże, ale i tak się jemu należy porządne pożegnanie)... FCB!

16.01.2013 17:54

Dobrze, że jest Sammer bo on ma swoją koncepcję budowania Bayernu i też nie da sobie wszystkiego wmówić :) FCB!

16.01.2013 17:47

To się posypią w Bayernie odejścia widzę, aj to będzie gorące lat tego roku :) FCB!

16.01.2013 17:38

Może nie żale, ale małe obawy, bo Bayern to nie Barcelona i odwrotnie (inny ktaj itp.), ale miejmy nadzieję, że tak samo dobrze wejdzie do Bayernu jak Javi, a na razie trzeba się skupić na tym co jest teraz :) FCB!

16.01.2013 17:32

I jeszcze jedno, żeby z przyjściem Guardioli przykładowy nie zamienili Pizarro na Lewandowskiego... FCB!

16.01.2013 17:27

Tacy piłkarze jak Tymo, DvB, Rafinha czy Pizarro mogą raczej myśleć o odejściu (chyba mała rewolucja się szykuje)... FCB!

16.01.2013 17:22

Dlatego piszę, że kilku graczy się na pewno pożegna, a zamiast ich niech przyjdą utalentowani gracze i oby to nie byli sami Hiszpanie... FCB!

16.01.2013 17:18

Fajnie jakby Jupp dobrze zakończył sezon to bardzo dobry trener i niech piłkarze mu w Tym pomogą :) FCB!

16.01.2013 17:14

I jedno raczej jest pewne kilku graczy po tym sezonie opuści Bayern (Tymo, DvB, Rafinha) nowy trener, nowe zasady i szkoda, że Jupp kończy swoją karierę, no ale każdy kiedyś musi... FCB!

16.01.2013 17:11

Z jednej strony jestem za, a z drugiej to przeciw, bo nie wiadomo jak to będzie, ale zobaczymy (byle by Guardiola nie zrobił z Bayernu rep. Hiszpanii, a Sammer niech stoi przy swoim i niech ściąga utalentowanych Niemców tak jak sobie obiecał, no może jakiś jeden dobry Hiszpan ;p)... FCB!

16.01.2013 17:09

Sam powiedział, że chce zdobywać puchary i podnosić swoje umiejętności i dlatego wybrał Bayern :) FCB!

16.01.2013 11:37

Normalna rzecz, że to jest główny cel :) FCB!

15.01.2013 13:12

Do końca marca ma być wiadome co z Juppem i dopiero wtedy jakby co zaczną szukać nowego trenera... FCB!

15.01.2013 11:43

Pewnie go wykupią, bo sam będzie chciał zostać i nie podróżować już po Europie... FCB!

15.01.2013 11:14

Jest taka opcja, że Jupp mógłby zostać na kolejny sezon, a wyniki w BL i nie tylko same się nie zrobiły :) FCB!

15.01.2013 10:27

Może dlatego, że Guardiola prowadził rezerwy Barcelony i wiedział jaka jest filozofia gry... FCB!

15.01.2013 10:19

Trudno powiedzieć jeśli to prawda jak Guardiola spisałby się w Bayernie jak do tej pory trenował tylko Barcelonę, a w Niemczech to całkiem inna filozofia nie tylko gry... Nie jestem przeciwnikiem jego, ale jednak wolałbym żeby na kolejny rok został Jupp nawet jeśli Guardiola trenował by już inny klub to przecież też są inni... FCB!

15.01.2013 09:53

Ciekawostka: Sebastian Jung może być alternatywą do zastąpienia w lecie Rafinhy -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/eintracht-nach-rode-auch-jung-im-visier-des-fc-bayern_33836

14.01.2013 12:07

Ciekawostka: Mimo dobrego obozu przygotowawczego, Sammer widzi jeszcze kilka rzeczy do poprawy -> http://www.tz-online.de/sport/fussball/fc-bayern/matthias-sammer-schimpft-ueber-seine-bayern-2698774.html

14.01.2013 10:55

Niech Jupp poprowadzi Bayern w następnym sezonie, bo nie widzę powodu, żeby zmieniać trenera... FCB!

13.01.2013 21:32

Już to widzę jak Bayern sprzedaje Manuela hehe nie z Tym klubem takie numery, a jak chcą bramkarza to niech sobie kupią np. Ter Stegena z Gladbach... FCB!

13.01.2013 11:23

Ciekawostka: Dante i Gustavo mają szansę na grę w reprezentacji Brazylii -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/luiz-felipe-scolari-interview-ueber-deutschland-jogi-loew-dante-luiz-gustavo-2697376.html

13.01.2013 10:54

Po sezonie pewnie The Special One odejdzie... FCB!

12.01.2013 22:08

Hahahahahaha cyrk na kółkach to co piszą... FCB!

11.01.2013 19:29

Pełna racja, że niby sprowadzenie Sahina to tajna broń na Bayern (i mają się tego bać heh)... FCB!

11.01.2013 18:53

Bayernowi ten Lewandowski potrzebny jak gwózdz do dupy heh... FCB!

11.01.2013 18:44

Niech sobie kupują kogo chcą i tak Bayern nie dogonią :) FCB!

11.01.2013 17:15

A co Nas BvB obchodzi ważny jest Bayern, a nie kogo drużyna z Dortmundu kupuję, mogą dla mnie kupić nawet Falcao i tak nic im to nie da... FCB!

11.01.2013 17:04

Sammer też jest od tego żeby nakłaniać Juppa na stawianie na młodych (jego w tym głowa!)... FCB!

11.01.2013 14:16

Lepiej dać szansę gry Emre, Hojbjerg'owi czy nawet gdy Sammer załatwi transfer Leona niż przedłużanie kontraktu z Tymo czy DvB (nic do nich nie mam, ale mają swoje lata, a gdy odejdą Bayern będzie nadal musiał funkcjonować dalej)... FCB!

11.01.2013 14:05

No właśnie lata lecą niektórym piłkarzom, a przedłużanie kontraktu z DvB czy Tymo to nie jest dobre rozwiązanie, bo trzeba się na przyszłość zabezpieczać młodymi talentami... FCB!

11.01.2013 13:27

Nie mówię nie tylko przykładowo szkoda wtedy takiego Emre czy kupowanie Leona gdyby mieli siedzieć na ławie (szansa na kilka minut gry) lub z dużej konkurencji nawet się na nią nie łapać... FCB!

11.01.2013 13:10

Tylko teraz, gdzie miejsce będzie dla Kirchhoff'a w takim razie (może ewentualnie grać też jako def.pom) ? Ktoś tu miał rację pisząćc, że kupowanie kolejnych piłkarzy, a w tym przypadku na pozycję pom. defensywnego. czy śr. obrońcy będzie zbędne... FCB!

11.01.2013 12:49

Ciekawostka: DvB przedłuży kontrakt ? -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/van-buyten-winkt-doch-neuer-vertrag-meta-2695531.html

11.01.2013 12:22

Heh widać nic nie nauczyło Romana, bo prawie tak samo zrobił z byłym trenerem Fc Porto (wykupił go chyba za ponad 10 mln) no ale to nie ta sama klasa jeszcze... FCB!

11.01.2013 11:35

Jeśli nie on to jest jeszcze młody Leon Goretzka... FCB!

11.01.2013 11:22

Jedno jest pewne na pewno Bayern nie będzie narzekał na brak transferów ze strony Sammera... FCB!

11.01.2013 11:17

Ciekawostka: BVB I Bayern stoczą walkę o piłkarza z Frankfurtu, Sebastiana Rode -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/bayern-und-bvb-im-tauziehen-um-eintracht-juwel_33768

11.01.2013 11:00

Ciekawostka: Leon Goretzka zaprzecza, że spotkał się z Sammer'em ws. ewentualnych przenosin do Bayernu -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/leon-goretzka-dementiert-treffen-bayern-sportvorstand-sammer-meta-2694137.html

10.01.2013 13:39

Ciekawostka: Kończącym się kontrakty zawodnikom w lecie, dyrektor sportowy Bayernu będzie z każdym indywidualnie rozmawiał na temat przyszłości (głównie chodzi o Tymo) -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/fc-bayern-bankdrucker-forciert-wechsel_33742

10.01.2013 13:28

I dlatego Bayern byle kogo nie kupuje, bo to musi być poparte mocnymi argumentami :) FCB!

09.01.2013 20:38

Musi być pozytywne myślenie, ale piłkarze muszą zapomnieć 1 cześć sezonu by po przerwie grać tak jak na początku :) FCB!

09.01.2013 19:18

Z Petersenem może być tak, że w przypadku odejścia Pizarro może on go zastąpić, ale w przypadku jak mu się będzie dawało więcej szans na grę lub zostanie sprowadzony ktoś nowy, a Nils zostanie sprzedany definitywnie do Bremy (ewentualnie przedłużenie wypożyczenia)... FCB!

09.01.2013 19:15

Dobre posunięcie Bayernu, że nie chciał wypożyczać im Weiser'a czy Can'a, bo co tego drugiego to małymi krokami będzie zmieniał wartę z Tymo (lata robią już swoje)... FCB!

09.01.2013 14:13

Jest Martinez więc nie ma tematu już... FCB!

09.01.2013 10:29

I ma rację, BVB będzie ciężko dogonić Bayern, ale to w rękach zawodników leży teraz mistrzostwo :) FCB!

09.01.2013 10:28

Schalke było widać, że się do tego meczu nie przyłożył odpowiednio i dlatego taki wynik :) FCB!

08.01.2013 18:59

I koniec :) FCB!

08.01.2013 18:55

Starke się popisał :) FCB!

08.01.2013 18:38

Pogrom :) FCB!

08.01.2013 18:24

Schalke chyba nie wzięło tego meczu na poważnie, ale i po składzie Bayernu widać różnice w jedenastkach... FCB!

08.01.2013 17:47

Franek gra dziś poezje :) FCB!

08.01.2013 17:45

I się Mandzu odblokował :) FCB!

08.01.2013 17:36

Niech Jupp w drugiej połowie wpuści młodzież... FCB!

08.01.2013 17:25

Muller 2 - 0 Schalke :) FCB!

08.01.2013 17:23

Schalke w sumie gra taką pół rezerwą... FCB!

08.01.2013 17:14

Karny i gol Thomasa :) FCB!

08.01.2013 17:12

Już trwa 4 min :) FCB!

08.01.2013 17:06

Ciekawostka: Napastnik As Romy Pablo Osvaldo alternatywą w przypadku odejścia Pizarro ? -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/italienische-medien-bayern-wirbt-um-serie-a-torjager_33681

08.01.2013 16:40

Ciekawostka: Jan Kirchhoff dołączy do Bayernu dopiero od nowego sezonu -> http://bundesliga.goal.pl/index.php?dzial=aktualnosci&artykul=241351

08.01.2013 15:36

Franz dostał nagrodę od szefa Fifa, brawo :) FCB!

07.01.2013 19:29

Na gali fifa nudna jedenastka tylko piłkarze Barcy i Realu nie licząc Falcao heh... FCB!

07.01.2013 19:12

Lewandowski jako najlepszy napastnik BL heh dobry to on może jest, ale najlepszym napastnikiem na pewno nie, są lepsi... FCB!

07.01.2013 16:36

Ciekawostka: Wg fussballtransfers.com Jan Kirchoff przeniesie się do Bayernu już zimą, a transfer wyniesie 3 mln -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/kirchhoff-wintertransfer-wurde-bayern-3-millionen-kosten_33634

07.01.2013 14:47

Zgadza się to trener jest też w połowie psychologiem :) FCB!

06.01.2013 20:37

Do końca kariery pewnie w Bayernie :) FCB!

06.01.2013 20:26

Jeśli Sammer chce oprzeć kadrę Bayernu na młodych piłkarzach z Niemiec to już w tym okienku można się spodziewać zaklepania przez Bayern, Leona Goretzke... FCB!

06.01.2013 15:44

Ciekawostka: Jupp ma plany wobec Emre -> http://www.tz-online.de/sport/fussball/fc-bayern/youngster-emre-greift-wieder-heynckes-plant-mir-2687226.html

05.01.2013 20:57

W Bayernie zawsze trzeba się liczyć ze zwolnieniem jeśli coś idzie nie tak... FCB!

05.01.2013 14:16

Ciekawostka: Duże prawdopodobieństwo, że Kirchoff'a zobaczymy w Bayernie jeszcze zimą -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/kirchhoff-schon-im-winter-zum-fc-bayern_33593

05.01.2013 13:28

Stówa Toni :) FCB!

04.01.2013 18:46

Jeszcze na pewno wiele by dał Bayernowi, ale jeśli odejdzie, a Petersen pewnie nie będzie chciał wrócić to trzeba by było pomyśleć o jakimś 3 napastniku, bo w przypadku kontuzji jednego napadziora zostaje tylko drugi i żadnej alternatywy, w razie zmiany by ewentualnie odmienić losy meczu czy tym podobnie... FCB!

04.01.2013 18:43

Z tymi 7 mln może być i tak, że przeszedł by do Bayernu w tym oknie (tak coś piszę na kickerze), bo jak wiadomo Holger kontuzja... FCB!

04.01.2013 12:40

Racja kończy mu się kontrakt i po tym jak go nie przedłużył miał prawo już w styczniu rozmawiać z innymi klubami... FCB!

04.01.2013 12:18

Raczej pewne jest to (przy transferze Jana), że z dwójki Tymo - DvB ktoś pożegna się z Bayerem... FCB!

04.01.2013 12:06

Portal fussballtransfers.com też podaje tą wiadomość, ale oczywiście trzeba czekać na oficjalne info :) -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/fc-bayern-schlagt-zu-kirchhoff-kommt-aus-mainz_33571

04.01.2013 12:03

Czyli to ostatni sezon Tymo albo DvB (jakaś zmiana w końcu powinna być)... FCB!

04.01.2013 12:01