DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: Reeken89 Strona 256

I nic dziwnego, że przez ponad 10 lat prawie nic nie osiągnęli... FCB!

29.01.2013 12:40

Trzeba dbać o takich piłkarzy jak Can, Hojbjerg czy nawet Schopf, bo za 3 lub 4 lata powoli zacznie się zmiana warty w Bayernie... FCB!

29.01.2013 12:05

I nie odpuszczać to przede wszystkim :) FCB!

29.01.2013 10:20

Ciekawostka: Gwiazda Malagi Isco kosztuje teraz 35 mln (klauzula przy podpisaniu nowego kontraktu) -> http://www.fussballtransfers.com/primera-division/schlechte-nachrichten-fur-bayern-und-bvb-isco-kostet-ab-sofort-35-millionen_34266 a tak poza tym to bardzo fajny wywiad z Bastianem :) FCB!

29.01.2013 10:17

Bayern na LM wystawił by i to w fazie pucharowej rezerwowy skład haha to by trenerem Bayernu musiał być jakiś zupełny amator by tak zrobić... FCB!

28.01.2013 21:56

Przy odejściu Pizarro wszystko możliwe, ale nie wiem czy to dobrze wpłynie na atmosferę w drużynie... FCB!

28.01.2013 21:34

Gwiazda Malagi, Isco podpisał nową umowę z hiszpańskim klubem... FCB!

28.01.2013 21:13

Przyjście nowego napastnika pokroju Suarez'a za Pizarro może doprowadzić do tego, ze Gomez w oczach Guardioli może być 3 napastnikiem i wtedy duże prawdopodobieństwo, że wytworzy się nie miła atmosfera (dodając do tego Arjena, bo przy jego kontuzjach też może być dla niego nie ciekawie)... FCB!

28.01.2013 20:34

I trzeba to uszanować jeśli tak wybrał... FCB!

28.01.2013 13:37

Normalnie poł ligi hiszpańskiej będzie grało w Bayernie hah... FCB!

23.01.2013 20:42

Ciekawe rzeczy piszą, bo wg portalu fussballtransfers piłkarz Realu Mesut Ozil wyraził chęć przejścia do Bayernu (z tego co tak zrozumiałem) -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/spanische-medien-ozil-will-zum-fc-bayern_34130

23.01.2013 15:33

I bardzo dobrze, że Bayern nie obchodzi jak gra BVB, bo muszą się skupić na sobie... FCB!

23.01.2013 14:47

No tak tylko już wcześniej Uli gadał, że nie miało by być transferów za 40 mln tak jak się pisało o Martinezie, że tyle kosztował... FCB!

23.01.2013 14:24

Nie chce mi się wierzyć w kupno Dżeko, Falcao, Cavaniego czy nawet Suareza (prędzej zawita jakiś ofensywny pomocnik)... FCB!

23.01.2013 14:14

sky -> No fakt :) FCB!

23.01.2013 13:38

Przy odejściu Peruwiańczyka to się zgadza chyba, że jak pisałem wcześniej cofnąć Muller'a do ataku i kupić Isco... FCB!

23.01.2013 13:11

Pytanie czy Bayernowi wogle jest potrzebny jakikolwiek napastnik... FCB!

23.01.2013 13:06

Więcej zdrowia, bo tego nigdy za wiele :) FCB!

23.01.2013 12:57

Isco ewentualnie Muniain, Goretzka, Jung oraz ktoś za Pizarro jeśli miałby odejść (chyba, że Muller'a do ataku by przesunąć) i takie transfery bym widział nie licząć już Kirchhoff'a... FCB!

23.01.2013 12:51

No za Isco też pewnie by trzeba było dać ponad 20 mln... FCB!

23.01.2013 12:18

Klub z Bilbao się rozpada to jakaś szansa by była na ściągnięcie Muniain'a, a z drugiej strony jest też Isco (kogo przykładowo by nie wybrali to byłby wg mnie dobry)... FCB!

23.01.2013 12:16

Nie tylko piłkarze, ale kibice na pewno też tęsknią za tym :) FCB!

23.01.2013 12:05

Ciekawostka: Hiszpańskie trio na celowniku Guardioli (Isco, Martinez i Muniain) - kto zawita w nowym sezonie do Bayernu ? -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/fc-bayern-guardiola-hat-spanisches-trio-im-blick-wer-konnte-helfen_34104

23.01.2013 11:10

Doczekał się powołania :) FCB!

23.01.2013 10:04

Nagle na transfermarkt pojawiło się zainteresowanie Pjanicem ze strony Bayernu (18 %) heh, a Isco spadło... FCB!

22.01.2013 20:48

To jest wiadome, że Guardiola nie daje 100 % gwarancji na trofea (żaden trener takiej gwarancji nigdy nie da)... FCB!

22.01.2013 18:40

Zaraz z 300 mln euro napiszą, że Bayern wyda pół miliarda hehe... FCB!

22.01.2013 17:40

Jeśli będą już transfery to przede wszystkim przemyślane, a nie kupowanie byle kogo (pierwszego lepszego)... FCB!

22.01.2013 17:36

Przy odejściu Pizarro to nie wiem czy dało by się pogodzić Gomeza, Mandzukica i w dodatku Dzeko (prędzej 3 napastnikiem powinien być jakiś młody) :) FCB!

22.01.2013 14:44

Może Hiszpan wybierze Bayern, a do ewentualnego transferu przynętą będzie Guardiola :) FCB!

22.01.2013 14:34

sky -> I dlatego to nie jest piłkarz dla Bayernu :) FCB!

22.01.2013 14:29

Możliwe, że ja coś pomotałem, ale nie zmienia faktu, że dla młodego Isco ważny będzie odpowiedni rozwój, a nie wiem czy Malaga mu taki da... FCB!

22.01.2013 14:21

Ciekawostka: Wg Luiza Gustavo Neymar nie pasuje do Bayernu -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/luiz-gustavo-neymar-wurde-zu-uns-passen_34079

22.01.2013 14:18

Możliwe jest przyjdzie Isco, gdyż Malaga z tego co wyczytałem jest wykluczona z europejskich pucharów na 2 lub 3 sezony także dla młodego Hiszpana ważne będzie rozwijanie się w jakimś klubie, gdzie są większe ambicje... FCB!

22.01.2013 14:00

Ciekawostka: Wg byłego prezesa Fc Barcelony, Guardiola postąpił mądrze wybierając Bayern -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/ex-barca-prasident-guardiola-wechsel-zum-fc-bayern-eine-weise-entscheidung_34065

22.01.2013 12:04

Jeśli Guardiola będzie go widział w swojej koncepcji to czemu miałby nie zostać (kontrakt na rok lub dwa) :) FCB!

22.01.2013 11:52

Ciekawostka: Van Buyten mimo transferu Kirchhoff'a zakończy karierę w Bayernie ? -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/van-buyten-keine-angst-vor-kirchhoff-karriereende-in-munchen_34037

21.01.2013 16:28

Duże prawdopodobieństwo jest, że jakiś Hiszpan przywlecze się za Guadriola... FCB!

21.01.2013 13:50

Może tak być, że latem oprócz Kirchhoffa przyjdzie jeden ofensywny gracz np. Isco (jakaś alternatywa dla Arjena) a reszta składu jest jak w najlepszym porządku (po opuszczeniu klubu przez Tymo, DvB, Rafinhe czy Pizarro) lepiej jak Pep postawi na Cana, Hojbjerg'a czy też Petersen może wrócić w miejsce Claudio... FCB!

21.01.2013 12:47

Dlaczego niby nie w porządku się zachowali ? Przecież Jupp już wcześniej podjął decyzje... FCB!

21.01.2013 11:58

Isco jak najbardziej tak (jeszcze jeden Hiszpan nie zaszkodzi) :) FCB!

21.01.2013 11:54

Ciekawostka: Pep Guardiola chciałby widzieć Isco (Malaga) w Bayernie -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/gerucht-aus-spanien-guardiola-will-isco_34012

19.01.2013 19:17

Plan na dzisiejszy mecz zrealizowany, 3 pkt :) FCB!

19.01.2013 19:07

Bayern nie potrzebuje piłkarzy z Barcelony, bo ma swoich... FCB!

19.01.2013 19:06

Albo powrót Petersena albo jak wcześniej wspominałem, że może Mullera cofnąć do ataku, a w jego miejsce przyjdzie jakiś gracz ofensywny (skrzydłowy)... FCB!

18.01.2013 16:41

Sky -> No to rozwiałeś wątpliwości, że to była decyzja Juppa, a nie naciski na niego ze strony Uliego i spółki :) FCB!

18.01.2013 16:21

I też mam taką nadzieję, że tak było jak pisze -> Piechot... FCB!

18.01.2013 15:58

Trudno coś powiedzieć o Tym, ale Jupp by jeszcze z rok popracował z Bayernem, ale Guardiola pewnie by już prowadził kogoś innego, a jeśli jest szanda to czego nie ? (myślę, że tak pomyśleli) Jupp to bardzo dobry szkoleniowiec i go szanuje i też chciałbym, żeby dalej prowadził Bayern, ale cóż widocznie na przekór tego nie zrobili tylko (oby!) z pożytkiem dla Bayernu... FCB!

18.01.2013 15:51

Kirchhoff bez powodu nie wybrał Bayernu i odwrotnie... FCB!

18.01.2013 15:20

Przyjdzie Kirchhoff pewnie w zastępstwie za DvB to obrona będzie na prawdę bez zarzutu :) FCB!

18.01.2013 15:16

Piechot -> No o ile jeszcze nie będzie chciał rok lub dwa jeszcze popracować (jako trener lub na jakimś innym stanowisku) :) FCB!

18.01.2013 15:14

Jeśli nie chce opuszczać Bayernu to może Uli gdzieś go wkomponuje o ile sam się zgodzi :) FCB!

18.01.2013 15:03

Pewnie niektóre klubu z BL by się pokusiło, ale jeśli tak została przedstawiona sytuacja to nie wiem czy Jupp zadowolił by się jakoś inną propozycją ze strony Bayernu... FCB!

18.01.2013 14:57

No tak tylko, że wtedy był Nerlinger, a teraz jest Sammer (jest różnica) a jak wiadomo dyrektor sportowy Bayernu chciałby budować klub na zawodnikach niemieckich... FCB!

18.01.2013 14:53

Ciekawostka: Brak zainteresowania ze strony Bayernu Franzucem z Tuluzy -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/ft-info-keine-bayern-scouts-nach-toulouse_33991

18.01.2013 14:51

Przy odejściu Pizarro co jest bardzo prawdopodobne to przyjście Isco miało by sens, bo może Pep Muller'a do ataku by przesunął i by się dla Hiszpana miejsce zwolniło... FCB!

18.01.2013 14:46

pecz01 -> Możliwe, że jakiś ofensywny piłkarz (Hiszpan) do Bayernu za Guardiola przyjdzie (Isco, Munianin czy inny)... FCB!

18.01.2013 14:41

Wer2 -> O tym czy Gomez odejdzie to sam Guardiola nie zadecyduję, bo są też inni ważni w klubie, którzy mają głos... FCB!

18.01.2013 14:39

Fcrobbery -> Bardzo w to wątpię, że Gomez by odszedł, a tym mniej wierzę w transfer Neymara.... FCB!

18.01.2013 14:33

Adi -> Tak z tego wynika, ale dobrze by było jakby odgrywał jakaś rolę w Bayernie, bo należy mu się :) FCB!

18.01.2013 14:31

Ciuus -> Ale i też nie wiemy czy akurat Pep nie brał by go pod uwagę, zresztą okaże się i on sam zrobi z Tym co zechcę, ciekawe co jeszcze na to Sammer, bo jego głoś też się będzie liczył :) FCB!

18.01.2013 14:20

Trudno spekulować teraz czy się pozbędzie Gomeza czy Arjena, a nawet jakby chciał to nie wiem czy się Sammer zgodzi i reszta za nim... FCB!

18.01.2013 14:09

Ciuus -> Może go po prostu tylko obserwują, w końcu to jedno głównych zadań skautów, a co do Isco jeszcze no o ile jutro na transfermarkt nie zaczną spadać procenty :) FCB!

18.01.2013 14:06

Isco mógłby być jako zastępstwo dla Arjena np., a Guardiola może Hiszpana przyciągnąć... FCB!

18.01.2013 13:59

Wszystko by się zgadzało, bo Bayern nie jest znany z tego, że płacił by komuś tak ogromną pensję :) FCB!

18.01.2013 13:57

Może i tak, a może nie :) FCB!

18.01.2013 13:55

Czyli podobna sytuacja co z Martinezem może go obserwują już od jakiegoś czasu, ale jest ale bo niby Can jak Tymo odejdzie i zobaczymy jak Guardiola postanowi, bo raport z obserwowania Francuza pewnie zobaczy lub mu skauci Bayernu powiedzą jaki to typ piłkarza... FCB!

18.01.2013 13:46

Pewnie Guardiola wie (albo się dowie), że Jan to będzie nowy nabytek Bayernu w letnim okienku.. FCB!

18.01.2013 13:43

Ciekawostka (edit): "Pep Guardiola będzie zarabiał mniej niż podawano w mediach (jakieś 8 mln euro rocznie) i nie decydowały głównie finanse, bo Chelsea, City czy Psg przebiły by Bayern w tej kwestii jakby tylko chciały" - słowa Karla -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/rummenigge-guardiola-verdient-weniger-als-gedacht_33972

18.01.2013 13:27

Ciekawostka: Pep Guardiola będzie zarabiał mniej niż podawano w mediach (8 mln euro rocznie i nie decydowały głównie finansowe, bo Chelsea, City czy Psg przebiły by Bayern na pewno jakby chciały) - słowa Karla -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/rummenigge-guardiola-verdient-weniger-als-gedacht_33972

18.01.2013 13:20

Oj Kupa, kupa i to duża ;p heh :) FCB!

18.01.2013 13:14

Valdes możw sobie chcieć iść do Bayernu, a Bayern pewnie nie będzie chciał go... FCB!

18.01.2013 13:00

Zawsze jest jakaś szansa, że chociaż jeden ze środowiska Bayernu będzie asystentem przyszłego trenera (oprócz 2-óch nowych)... FCB!

18.01.2013 12:18

Zobaczymy co Guardiola wymyśli :) FCB!

18.01.2013 12:12

Nie udało się Romkowi z Guardiola to teraz będzie polował na Klopp'a - wg fussballtransfers.com (już mu pewnie wysłał zaproszenie na swój jacht haha)... FCB!

18.01.2013 12:12

Byle by nie było tak jak Jurgenem :) FCB!

18.01.2013 11:12

Ciekawostka: Effe jako asystent Guardioli ? -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/stefan-effenberg-co-trainer-guardiola-kommt-kommt-meta-2705644.html

18.01.2013 11:10

Ciekawostka: Francuski piłkarz z Tuluzy Etienne Capoue to jeden z kandydatów do zastąpienia Tymo -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/fc-bayern-scoutet-franzosischen-nationalspieler_33971

18.01.2013 11:06

bordo06 -> Widzę, że masz poczucie humoru heh... FCB!

17.01.2013 21:48

Można się tego było spodziewać i zaraz będą pisać, że Bayern to drugie City czy Psg, bo chcę wydać na transfery przy pomocy Guardioli ponad 100 mln itp. itd. heh... FCB!

17.01.2013 21:05

Wielkie wyzwanie na pewno i z taką kadrą jest to możliwe, ale już za pół roku będzie jeszcze większe wyzwanie, by potwierdzić to, że Bayern to Bayern i nie ma na nich mocnych... FCB!

17.01.2013 19:25

W przyszłości Bayern jak i liga niemiecka mogą być nr 1 na świecie :) FCB!

17.01.2013 19:22

Co raz bardziej podoba mi się wizja Guardioli w Bayernie i oby nic nie kopiował z Barcelony, a jedynie przelał swoje umiejętności na Bayern :) FCB!

17.01.2013 19:21

Moim zdaniem to na pewno po sezonie odejdzie Tymo oraz DvB, a zobaczymy co będzie z Rafinha i Pizarro... FCB!

17.01.2013 13:04

Z tego co wyczytałem, że możliwe jest sprowadzenie, ale trzeba będzie wyłożyć około 20 mln... FCB!

17.01.2013 13:01

Ciekawostka: Bayern sprowadzi Etxebarria z Betisu ? oraz Młody gracz ze szkółki "La Masia" zasili Bayern ? -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/betis-spielmacher-im-visier-der-bayern_33944 oraz http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/ft-info-la-masia-talent-vor-wechsel-nach-deutschland-mit-video_33931

17.01.2013 12:54

Plusem może być na pewno to, że będzie stawiał na wychowanków Bayernu (Can, Weiser, Hojbjerg)... FCB!

17.01.2013 12:28

Jakby nie było Guardiola jest medialny także każde znane nazwisko będą do niego przyklejać... FCB!

17.01.2013 12:25

Ciekawostka: Wg Karla nie będzie wymiany całego sztabu szkoleniowego przy przyjściu Guardioli (jeden lub dwóch max.) -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/fc-bayern-guardiola-bringt-co-trainer-mit_33951

17.01.2013 12:24

Przy odejściu Tymo, DvB czy nawet Rafinhy trzeba będzie załatać po nich luki jakoś (nie licząc już Kirchhoffa)... FCB!

17.01.2013 12:15

Ciekawostka: Pizarro wykluczył powrót do Bremy, ale wiele na to wskazuje, że jego kontrakt z Bayernem nie zostanie raczej przedłużony -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/sv-werder-pizarro-ruckkehr-ausgeschlossen_33911

17.01.2013 12:03

Sammer będzie czuwał :) FCB!

17.01.2013 11:58

Jestem spokojny o to, że tak nie będzie, bo Sammer będzie miał bardzo duży wpływ na ewentualne transfery... FCB!

17.01.2013 11:56

Niech Bayern gra swoją piłkę :) FCB!

17.01.2013 11:31

Niech sobie idzie, gdzie chce byle nie do Bayernu (jak miałbym wybierać to wolałbym, żeby Tymo został do końca kariery w Bayernie niż miałby przyjść Neymar)... FCB!

17.01.2013 11:10

Zaraz się okaże, że Messi przyjdzie za Guardiolą (możemy się powoli przyzwyczajać do takich wiadomości) dobrze, że Sammer jest, bo on będzie walczył o swoje zdanie... FCB!

17.01.2013 10:52

Zaczęło się (hahahha) i odrazu stanowcze NIEEEEEE! Niech Sammer do tego nie dopuści... FCB!

17.01.2013 10:45

Ciekawostka: Hah i się już zaczęło, bo wg hiszpańskich mediów Guardiola może przyciągnąć ze sobą Neymara (czego to oni nie wymyślą i stanowcze NIE! I teraz wszystko co kojarzone będzie z Guardiola w Barcelonie zostanie przeniesione na Bayern) -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/spanische-medien-spekulieren-bringt-guardiola-neymar-mit_33939

17.01.2013 10:43

Apropo nowego sponsora to byle by Bayern nie stał się drugim City czy Psg, że będzie za potężne sumy sprowadzał piłkarzy, którzy nie są warci takiej kasy :) FCB!

17.01.2013 10:36

Zawiść, zazdrość i nic więcej... FCB!

16.01.2013 20:47