I nic dziwnego, że przez ponad 10 lat prawie nic nie osiągnęli... FCB!
29.01.2013 12:40
Trzeba dbać o takich piłkarzy jak Can, Hojbjerg czy nawet Schopf, bo za 3 lub 4 lata powoli zacznie się zmiana warty w Bayernie... FCB!
29.01.2013 12:05
I nie odpuszczać to przede wszystkim :) FCB!
29.01.2013 10:20
Ciekawostka: Gwiazda Malagi Isco kosztuje teraz 35 mln (klauzula przy podpisaniu nowego kontraktu) -> http://www.fussballtransfers.com/primera-division/schlechte-nachrichten-fur-bayern-und-bvb-isco-kostet-ab-sofort-35-millionen_34266 a tak poza tym to bardzo fajny wywiad z Bastianem :) FCB!
29.01.2013 10:17
Bayern na LM wystawił by i to w fazie pucharowej rezerwowy skład haha to by trenerem Bayernu musiał być jakiś zupełny amator by tak zrobić... FCB!
28.01.2013 21:56
Przy odejściu Pizarro wszystko możliwe, ale nie wiem czy to dobrze wpłynie na atmosferę w drużynie... FCB!
28.01.2013 21:34
Gwiazda Malagi, Isco podpisał nową umowę z hiszpańskim klubem... FCB!
28.01.2013 21:13
Przyjście nowego napastnika pokroju Suarez'a za Pizarro może doprowadzić do tego, ze Gomez w oczach Guardioli może być 3 napastnikiem i wtedy duże prawdopodobieństwo, że wytworzy się nie miła atmosfera (dodając do tego Arjena, bo przy jego kontuzjach też może być dla niego nie ciekawie)... FCB!
28.01.2013 20:34
I trzeba to uszanować jeśli tak wybrał... FCB!
28.01.2013 13:37
Normalnie poł ligi hiszpańskiej będzie grało w Bayernie hah... FCB!
23.01.2013 20:42
Ciekawe rzeczy piszą, bo wg portalu fussballtransfers piłkarz Realu Mesut Ozil wyraził chęć przejścia do Bayernu (z tego co tak zrozumiałem) -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/spanische-medien-ozil-will-zum-fc-bayern_34130
23.01.2013 15:33
I bardzo dobrze, że Bayern nie obchodzi jak gra BVB, bo muszą się skupić na sobie... FCB!
23.01.2013 14:47
No tak tylko już wcześniej Uli gadał, że nie miało by być transferów za 40 mln tak jak się pisało o Martinezie, że tyle kosztował... FCB!
23.01.2013 14:24
Nie chce mi się wierzyć w kupno Dżeko, Falcao, Cavaniego czy nawet Suareza (prędzej zawita jakiś ofensywny pomocnik)... FCB!
23.01.2013 14:14
sky -> No fakt :) FCB!
23.01.2013 13:38
Przy odejściu Peruwiańczyka to się zgadza chyba, że jak pisałem wcześniej cofnąć Muller'a do ataku i kupić Isco... FCB!
23.01.2013 13:11
Pytanie czy Bayernowi wogle jest potrzebny jakikolwiek napastnik... FCB!
23.01.2013 13:06
Więcej zdrowia, bo tego nigdy za wiele :) FCB!
23.01.2013 12:57
Isco ewentualnie Muniain, Goretzka, Jung oraz ktoś za Pizarro jeśli miałby odejść (chyba, że Muller'a do ataku by przesunąć) i takie transfery bym widział nie licząć już Kirchhoff'a... FCB!
23.01.2013 12:51
No za Isco też pewnie by trzeba było dać ponad 20 mln... FCB!
23.01.2013 12:18
Klub z Bilbao się rozpada to jakaś szansa by była na ściągnięcie Muniain'a, a z drugiej strony jest też Isco (kogo przykładowo by nie wybrali to byłby wg mnie dobry)... FCB!
23.01.2013 12:16
Nie tylko piłkarze, ale kibice na pewno też tęsknią za tym :) FCB!
23.01.2013 12:05
Ciekawostka: Hiszpańskie trio na celowniku Guardioli (Isco, Martinez i Muniain) - kto zawita w nowym sezonie do Bayernu ? -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/fc-bayern-guardiola-hat-spanisches-trio-im-blick-wer-konnte-helfen_34104
23.01.2013 11:10
Doczekał się powołania :) FCB!
23.01.2013 10:04
Nagle na transfermarkt pojawiło się zainteresowanie Pjanicem ze strony Bayernu (18 %) heh, a Isco spadło... FCB!
22.01.2013 20:48
To jest wiadome, że Guardiola nie daje 100 % gwarancji na trofea (żaden trener takiej gwarancji nigdy nie da)... FCB!
22.01.2013 18:40
Zaraz z 300 mln euro napiszą, że Bayern wyda pół miliarda hehe... FCB!
22.01.2013 17:40
Jeśli będą już transfery to przede wszystkim przemyślane, a nie kupowanie byle kogo (pierwszego lepszego)... FCB!
22.01.2013 17:36
Przy odejściu Pizarro to nie wiem czy dało by się pogodzić Gomeza, Mandzukica i w dodatku Dzeko (prędzej 3 napastnikiem powinien być jakiś młody) :) FCB!
22.01.2013 14:44
Może Hiszpan wybierze Bayern, a do ewentualnego transferu przynętą będzie Guardiola :) FCB!
22.01.2013 14:34
sky -> I dlatego to nie jest piłkarz dla Bayernu :) FCB!
22.01.2013 14:29
Możliwe, że ja coś pomotałem, ale nie zmienia faktu, że dla młodego Isco ważny będzie odpowiedni rozwój, a nie wiem czy Malaga mu taki da... FCB!
22.01.2013 14:21
Ciekawostka: Wg Luiza Gustavo Neymar nie pasuje do Bayernu -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/luiz-gustavo-neymar-wurde-zu-uns-passen_34079
22.01.2013 14:18
Możliwe jest przyjdzie Isco, gdyż Malaga z tego co wyczytałem jest wykluczona z europejskich pucharów na 2 lub 3 sezony także dla młodego Hiszpana ważne będzie rozwijanie się w jakimś klubie, gdzie są większe ambicje... FCB!
22.01.2013 14:00
Ciekawostka: Wg byłego prezesa Fc Barcelony, Guardiola postąpił mądrze wybierając Bayern -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/ex-barca-prasident-guardiola-wechsel-zum-fc-bayern-eine-weise-entscheidung_34065
22.01.2013 12:04
Jeśli Guardiola będzie go widział w swojej koncepcji to czemu miałby nie zostać (kontrakt na rok lub dwa) :) FCB!
22.01.2013 11:52
Ciekawostka: Van Buyten mimo transferu Kirchhoff'a zakończy karierę w Bayernie ? -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/van-buyten-keine-angst-vor-kirchhoff-karriereende-in-munchen_34037
21.01.2013 16:28
Duże prawdopodobieństwo jest, że jakiś Hiszpan przywlecze się za Guadriola... FCB!
21.01.2013 13:50
Może tak być, że latem oprócz Kirchhoffa przyjdzie jeden ofensywny gracz np. Isco (jakaś alternatywa dla Arjena) a reszta składu jest jak w najlepszym porządku (po opuszczeniu klubu przez Tymo, DvB, Rafinhe czy Pizarro) lepiej jak Pep postawi na Cana, Hojbjerg'a czy też Petersen może wrócić w miejsce Claudio... FCB!
21.01.2013 12:47
Dlaczego niby nie w porządku się zachowali ? Przecież Jupp już wcześniej podjął decyzje... FCB!
21.01.2013 11:58
Isco jak najbardziej tak (jeszcze jeden Hiszpan nie zaszkodzi) :) FCB!
21.01.2013 11:54
Ciekawostka: Pep Guardiola chciałby widzieć Isco (Malaga) w Bayernie -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/gerucht-aus-spanien-guardiola-will-isco_34012
19.01.2013 19:17
Plan na dzisiejszy mecz zrealizowany, 3 pkt :) FCB!
19.01.2013 19:07
Bayern nie potrzebuje piłkarzy z Barcelony, bo ma swoich... FCB!
19.01.2013 19:06
Albo powrót Petersena albo jak wcześniej wspominałem, że może Mullera cofnąć do ataku, a w jego miejsce przyjdzie jakiś gracz ofensywny (skrzydłowy)... FCB!
18.01.2013 16:41
Sky -> No to rozwiałeś wątpliwości, że to była decyzja Juppa, a nie naciski na niego ze strony Uliego i spółki :) FCB!
18.01.2013 16:21
I też mam taką nadzieję, że tak było jak pisze -> Piechot... FCB!
18.01.2013 15:58
Trudno coś powiedzieć o Tym, ale Jupp by jeszcze z rok popracował z Bayernem, ale Guardiola pewnie by już prowadził kogoś innego, a jeśli jest szanda to czego nie ? (myślę, że tak pomyśleli) Jupp to bardzo dobry szkoleniowiec i go szanuje i też chciałbym, żeby dalej prowadził Bayern, ale cóż widocznie na przekór tego nie zrobili tylko (oby!) z pożytkiem dla Bayernu... FCB!
18.01.2013 15:51
Kirchhoff bez powodu nie wybrał Bayernu i odwrotnie... FCB!
18.01.2013 15:20
Przyjdzie Kirchhoff pewnie w zastępstwie za DvB to obrona będzie na prawdę bez zarzutu :) FCB!
18.01.2013 15:16
Piechot -> No o ile jeszcze nie będzie chciał rok lub dwa jeszcze popracować (jako trener lub na jakimś innym stanowisku) :) FCB!
18.01.2013 15:14
Jeśli nie chce opuszczać Bayernu to może Uli gdzieś go wkomponuje o ile sam się zgodzi :) FCB!
18.01.2013 15:03
Pewnie niektóre klubu z BL by się pokusiło, ale jeśli tak została przedstawiona sytuacja to nie wiem czy Jupp zadowolił by się jakoś inną propozycją ze strony Bayernu... FCB!
18.01.2013 14:57
No tak tylko, że wtedy był Nerlinger, a teraz jest Sammer (jest różnica) a jak wiadomo dyrektor sportowy Bayernu chciałby budować klub na zawodnikach niemieckich... FCB!
18.01.2013 14:53
Ciekawostka: Brak zainteresowania ze strony Bayernu Franzucem z Tuluzy -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/ft-info-keine-bayern-scouts-nach-toulouse_33991
18.01.2013 14:51
Przy odejściu Pizarro co jest bardzo prawdopodobne to przyjście Isco miało by sens, bo może Pep Muller'a do ataku by przesunął i by się dla Hiszpana miejsce zwolniło... FCB!
18.01.2013 14:46
pecz01 -> Możliwe, że jakiś ofensywny piłkarz (Hiszpan) do Bayernu za Guardiola przyjdzie (Isco, Munianin czy inny)... FCB!
18.01.2013 14:41
Wer2 -> O tym czy Gomez odejdzie to sam Guardiola nie zadecyduję, bo są też inni ważni w klubie, którzy mają głos... FCB!
18.01.2013 14:39
Fcrobbery -> Bardzo w to wątpię, że Gomez by odszedł, a tym mniej wierzę w transfer Neymara.... FCB!
18.01.2013 14:33
Adi -> Tak z tego wynika, ale dobrze by było jakby odgrywał jakaś rolę w Bayernie, bo należy mu się :) FCB!
18.01.2013 14:31
Ciuus -> Ale i też nie wiemy czy akurat Pep nie brał by go pod uwagę, zresztą okaże się i on sam zrobi z Tym co zechcę, ciekawe co jeszcze na to Sammer, bo jego głoś też się będzie liczył :) FCB!
18.01.2013 14:20
Trudno spekulować teraz czy się pozbędzie Gomeza czy Arjena, a nawet jakby chciał to nie wiem czy się Sammer zgodzi i reszta za nim... FCB!
18.01.2013 14:09
Ciuus -> Może go po prostu tylko obserwują, w końcu to jedno głównych zadań skautów, a co do Isco jeszcze no o ile jutro na transfermarkt nie zaczną spadać procenty :) FCB!
18.01.2013 14:06
Isco mógłby być jako zastępstwo dla Arjena np., a Guardiola może Hiszpana przyciągnąć... FCB!
18.01.2013 13:59
Wszystko by się zgadzało, bo Bayern nie jest znany z tego, że płacił by komuś tak ogromną pensję :) FCB!
18.01.2013 13:57
Może i tak, a może nie :) FCB!
18.01.2013 13:55
Czyli podobna sytuacja co z Martinezem może go obserwują już od jakiegoś czasu, ale jest ale bo niby Can jak Tymo odejdzie i zobaczymy jak Guardiola postanowi, bo raport z obserwowania Francuza pewnie zobaczy lub mu skauci Bayernu powiedzą jaki to typ piłkarza... FCB!
18.01.2013 13:46
Pewnie Guardiola wie (albo się dowie), że Jan to będzie nowy nabytek Bayernu w letnim okienku.. FCB!
18.01.2013 13:43
Ciekawostka (edit): "Pep Guardiola będzie zarabiał mniej niż podawano w mediach (jakieś 8 mln euro rocznie) i nie decydowały głównie finanse, bo Chelsea, City czy Psg przebiły by Bayern w tej kwestii jakby tylko chciały" - słowa Karla -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/rummenigge-guardiola-verdient-weniger-als-gedacht_33972
18.01.2013 13:27
Ciekawostka: Pep Guardiola będzie zarabiał mniej niż podawano w mediach (8 mln euro rocznie i nie decydowały głównie finansowe, bo Chelsea, City czy Psg przebiły by Bayern na pewno jakby chciały) - słowa Karla -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/rummenigge-guardiola-verdient-weniger-als-gedacht_33972
18.01.2013 13:20
Oj Kupa, kupa i to duża ;p heh :) FCB!
18.01.2013 13:14
Valdes możw sobie chcieć iść do Bayernu, a Bayern pewnie nie będzie chciał go... FCB!
18.01.2013 13:00
Zawsze jest jakaś szansa, że chociaż jeden ze środowiska Bayernu będzie asystentem przyszłego trenera (oprócz 2-óch nowych)... FCB!
18.01.2013 12:18
Zobaczymy co Guardiola wymyśli :) FCB!
18.01.2013 12:12
Nie udało się Romkowi z Guardiola to teraz będzie polował na Klopp'a - wg fussballtransfers.com (już mu pewnie wysłał zaproszenie na swój jacht haha)... FCB!
18.01.2013 12:12
Byle by nie było tak jak Jurgenem :) FCB!
18.01.2013 11:12
Ciekawostka: Effe jako asystent Guardioli ? -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/stefan-effenberg-co-trainer-guardiola-kommt-kommt-meta-2705644.html
18.01.2013 11:10
Ciekawostka: Francuski piłkarz z Tuluzy Etienne Capoue to jeden z kandydatów do zastąpienia Tymo -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/fc-bayern-scoutet-franzosischen-nationalspieler_33971
18.01.2013 11:06
bordo06 -> Widzę, że masz poczucie humoru heh... FCB!
17.01.2013 21:48
Można się tego było spodziewać i zaraz będą pisać, że Bayern to drugie City czy Psg, bo chcę wydać na transfery przy pomocy Guardioli ponad 100 mln itp. itd. heh... FCB!
17.01.2013 21:05
Wielkie wyzwanie na pewno i z taką kadrą jest to możliwe, ale już za pół roku będzie jeszcze większe wyzwanie, by potwierdzić to, że Bayern to Bayern i nie ma na nich mocnych... FCB!
17.01.2013 19:25
W przyszłości Bayern jak i liga niemiecka mogą być nr 1 na świecie :) FCB!
17.01.2013 19:22
Co raz bardziej podoba mi się wizja Guardioli w Bayernie i oby nic nie kopiował z Barcelony, a jedynie przelał swoje umiejętności na Bayern :) FCB!
17.01.2013 19:21
Moim zdaniem to na pewno po sezonie odejdzie Tymo oraz DvB, a zobaczymy co będzie z Rafinha i Pizarro... FCB!
17.01.2013 13:04
Z tego co wyczytałem, że możliwe jest sprowadzenie, ale trzeba będzie wyłożyć około 20 mln... FCB!
17.01.2013 13:01
Ciekawostka: Bayern sprowadzi Etxebarria z Betisu ? oraz Młody gracz ze szkółki "La Masia" zasili Bayern ? -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/betis-spielmacher-im-visier-der-bayern_33944 oraz http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/ft-info-la-masia-talent-vor-wechsel-nach-deutschland-mit-video_33931
17.01.2013 12:54
Plusem może być na pewno to, że będzie stawiał na wychowanków Bayernu (Can, Weiser, Hojbjerg)... FCB!
17.01.2013 12:28
Jakby nie było Guardiola jest medialny także każde znane nazwisko będą do niego przyklejać... FCB!
17.01.2013 12:25
Ciekawostka: Wg Karla nie będzie wymiany całego sztabu szkoleniowego przy przyjściu Guardioli (jeden lub dwóch max.) -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/fc-bayern-guardiola-bringt-co-trainer-mit_33951
17.01.2013 12:24
Przy odejściu Tymo, DvB czy nawet Rafinhy trzeba będzie załatać po nich luki jakoś (nie licząc już Kirchhoffa)... FCB!
17.01.2013 12:15
Ciekawostka: Pizarro wykluczył powrót do Bremy, ale wiele na to wskazuje, że jego kontrakt z Bayernem nie zostanie raczej przedłużony -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/sv-werder-pizarro-ruckkehr-ausgeschlossen_33911
17.01.2013 12:03
Sammer będzie czuwał :) FCB!
17.01.2013 11:58
Jestem spokojny o to, że tak nie będzie, bo Sammer będzie miał bardzo duży wpływ na ewentualne transfery... FCB!
17.01.2013 11:56
Niech Bayern gra swoją piłkę :) FCB!
17.01.2013 11:31
Niech sobie idzie, gdzie chce byle nie do Bayernu (jak miałbym wybierać to wolałbym, żeby Tymo został do końca kariery w Bayernie niż miałby przyjść Neymar)... FCB!
17.01.2013 11:10
Zaraz się okaże, że Messi przyjdzie za Guardiolą (możemy się powoli przyzwyczajać do takich wiadomości) dobrze, że Sammer jest, bo on będzie walczył o swoje zdanie... FCB!
17.01.2013 10:52
Zaczęło się (hahahha) i odrazu stanowcze NIEEEEEE! Niech Sammer do tego nie dopuści... FCB!
17.01.2013 10:45
Ciekawostka: Hah i się już zaczęło, bo wg hiszpańskich mediów Guardiola może przyciągnąć ze sobą Neymara (czego to oni nie wymyślą i stanowcze NIE! I teraz wszystko co kojarzone będzie z Guardiola w Barcelonie zostanie przeniesione na Bayern) -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/spanische-medien-spekulieren-bringt-guardiola-neymar-mit_33939
17.01.2013 10:43
Apropo nowego sponsora to byle by Bayern nie stał się drugim City czy Psg, że będzie za potężne sumy sprowadzał piłkarzy, którzy nie są warci takiej kasy :) FCB!
I nic dziwnego, że przez ponad 10 lat prawie nic nie osiągnęli... FCB!
29.01.2013 12:40
Trzeba dbać o takich piłkarzy jak Can, Hojbjerg czy nawet Schopf, bo za 3 lub 4 lata powoli zacznie się zmiana warty w Bayernie... FCB!
29.01.2013 12:05
I nie odpuszczać to przede wszystkim :) FCB!
29.01.2013 10:20
Ciekawostka: Gwiazda Malagi Isco kosztuje teraz 35 mln (klauzula przy podpisaniu nowego kontraktu) -> http://www.fussballtransfers.com/primera-division/schlechte-nachrichten-fur-bayern-und-bvb-isco-kostet-ab-sofort-35-millionen_34266 a tak poza tym to bardzo fajny wywiad z Bastianem :) FCB!
29.01.2013 10:17
Bayern na LM wystawił by i to w fazie pucharowej rezerwowy skład haha to by trenerem Bayernu musiał być jakiś zupełny amator by tak zrobić... FCB!
28.01.2013 21:56
Przy odejściu Pizarro wszystko możliwe, ale nie wiem czy to dobrze wpłynie na atmosferę w drużynie... FCB!
28.01.2013 21:34
Gwiazda Malagi, Isco podpisał nową umowę z hiszpańskim klubem... FCB!
28.01.2013 21:13
Przyjście nowego napastnika pokroju Suarez'a za Pizarro może doprowadzić do tego, ze Gomez w oczach Guardioli może być 3 napastnikiem i wtedy duże prawdopodobieństwo, że wytworzy się nie miła atmosfera (dodając do tego Arjena, bo przy jego kontuzjach też może być dla niego nie ciekawie)... FCB!
28.01.2013 20:34
I trzeba to uszanować jeśli tak wybrał... FCB!
28.01.2013 13:37
Normalnie poł ligi hiszpańskiej będzie grało w Bayernie hah... FCB!
23.01.2013 20:42
Ciekawe rzeczy piszą, bo wg portalu fussballtransfers piłkarz Realu Mesut Ozil wyraził chęć przejścia do Bayernu (z tego co tak zrozumiałem) -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/spanische-medien-ozil-will-zum-fc-bayern_34130
23.01.2013 15:33
I bardzo dobrze, że Bayern nie obchodzi jak gra BVB, bo muszą się skupić na sobie... FCB!
23.01.2013 14:47
No tak tylko już wcześniej Uli gadał, że nie miało by być transferów za 40 mln tak jak się pisało o Martinezie, że tyle kosztował... FCB!
23.01.2013 14:24
Nie chce mi się wierzyć w kupno Dżeko, Falcao, Cavaniego czy nawet Suareza (prędzej zawita jakiś ofensywny pomocnik)... FCB!
23.01.2013 14:14
sky -> No fakt :) FCB!
23.01.2013 13:38
Przy odejściu Peruwiańczyka to się zgadza chyba, że jak pisałem wcześniej cofnąć Muller'a do ataku i kupić Isco... FCB!
23.01.2013 13:11
Pytanie czy Bayernowi wogle jest potrzebny jakikolwiek napastnik... FCB!
23.01.2013 13:06
Więcej zdrowia, bo tego nigdy za wiele :) FCB!
23.01.2013 12:57
Isco ewentualnie Muniain, Goretzka, Jung oraz ktoś za Pizarro jeśli miałby odejść (chyba, że Muller'a do ataku by przesunąć) i takie transfery bym widział nie licząć już Kirchhoff'a... FCB!
23.01.2013 12:51
No za Isco też pewnie by trzeba było dać ponad 20 mln... FCB!
23.01.2013 12:18
Klub z Bilbao się rozpada to jakaś szansa by była na ściągnięcie Muniain'a, a z drugiej strony jest też Isco (kogo przykładowo by nie wybrali to byłby wg mnie dobry)... FCB!
23.01.2013 12:16
Nie tylko piłkarze, ale kibice na pewno też tęsknią za tym :) FCB!
23.01.2013 12:05
Ciekawostka: Hiszpańskie trio na celowniku Guardioli (Isco, Martinez i Muniain) - kto zawita w nowym sezonie do Bayernu ? -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/fc-bayern-guardiola-hat-spanisches-trio-im-blick-wer-konnte-helfen_34104
23.01.2013 11:10
Doczekał się powołania :) FCB!
23.01.2013 10:04
Nagle na transfermarkt pojawiło się zainteresowanie Pjanicem ze strony Bayernu (18 %) heh, a Isco spadło... FCB!
22.01.2013 20:48
To jest wiadome, że Guardiola nie daje 100 % gwarancji na trofea (żaden trener takiej gwarancji nigdy nie da)... FCB!
22.01.2013 18:40
Zaraz z 300 mln euro napiszą, że Bayern wyda pół miliarda hehe... FCB!
22.01.2013 17:40
Jeśli będą już transfery to przede wszystkim przemyślane, a nie kupowanie byle kogo (pierwszego lepszego)... FCB!
22.01.2013 17:36
Przy odejściu Pizarro to nie wiem czy dało by się pogodzić Gomeza, Mandzukica i w dodatku Dzeko (prędzej 3 napastnikiem powinien być jakiś młody) :) FCB!
22.01.2013 14:44
Może Hiszpan wybierze Bayern, a do ewentualnego transferu przynętą będzie Guardiola :) FCB!
22.01.2013 14:34
sky -> I dlatego to nie jest piłkarz dla Bayernu :) FCB!
22.01.2013 14:29
Możliwe, że ja coś pomotałem, ale nie zmienia faktu, że dla młodego Isco ważny będzie odpowiedni rozwój, a nie wiem czy Malaga mu taki da... FCB!
22.01.2013 14:21
Ciekawostka: Wg Luiza Gustavo Neymar nie pasuje do Bayernu -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/luiz-gustavo-neymar-wurde-zu-uns-passen_34079
22.01.2013 14:18
Możliwe jest przyjdzie Isco, gdyż Malaga z tego co wyczytałem jest wykluczona z europejskich pucharów na 2 lub 3 sezony także dla młodego Hiszpana ważne będzie rozwijanie się w jakimś klubie, gdzie są większe ambicje... FCB!
22.01.2013 14:00
Ciekawostka: Wg byłego prezesa Fc Barcelony, Guardiola postąpił mądrze wybierając Bayern -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/ex-barca-prasident-guardiola-wechsel-zum-fc-bayern-eine-weise-entscheidung_34065
22.01.2013 12:04
Jeśli Guardiola będzie go widział w swojej koncepcji to czemu miałby nie zostać (kontrakt na rok lub dwa) :) FCB!
22.01.2013 11:52
Ciekawostka: Van Buyten mimo transferu Kirchhoff'a zakończy karierę w Bayernie ? -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/van-buyten-keine-angst-vor-kirchhoff-karriereende-in-munchen_34037
21.01.2013 16:28
Duże prawdopodobieństwo jest, że jakiś Hiszpan przywlecze się za Guadriola... FCB!
21.01.2013 13:50
Może tak być, że latem oprócz Kirchhoffa przyjdzie jeden ofensywny gracz np. Isco (jakaś alternatywa dla Arjena) a reszta składu jest jak w najlepszym porządku (po opuszczeniu klubu przez Tymo, DvB, Rafinhe czy Pizarro) lepiej jak Pep postawi na Cana, Hojbjerg'a czy też Petersen może wrócić w miejsce Claudio... FCB!
21.01.2013 12:47
Dlaczego niby nie w porządku się zachowali ? Przecież Jupp już wcześniej podjął decyzje... FCB!
21.01.2013 11:58
Isco jak najbardziej tak (jeszcze jeden Hiszpan nie zaszkodzi) :) FCB!
21.01.2013 11:54
Ciekawostka: Pep Guardiola chciałby widzieć Isco (Malaga) w Bayernie -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/gerucht-aus-spanien-guardiola-will-isco_34012
19.01.2013 19:17
Plan na dzisiejszy mecz zrealizowany, 3 pkt :) FCB!
19.01.2013 19:07
Bayern nie potrzebuje piłkarzy z Barcelony, bo ma swoich... FCB!
19.01.2013 19:06
Albo powrót Petersena albo jak wcześniej wspominałem, że może Mullera cofnąć do ataku, a w jego miejsce przyjdzie jakiś gracz ofensywny (skrzydłowy)... FCB!
18.01.2013 16:41
Sky -> No to rozwiałeś wątpliwości, że to była decyzja Juppa, a nie naciski na niego ze strony Uliego i spółki :) FCB!
18.01.2013 16:21
I też mam taką nadzieję, że tak było jak pisze -> Piechot... FCB!
18.01.2013 15:58
Trudno coś powiedzieć o Tym, ale Jupp by jeszcze z rok popracował z Bayernem, ale Guardiola pewnie by już prowadził kogoś innego, a jeśli jest szanda to czego nie ? (myślę, że tak pomyśleli) Jupp to bardzo dobry szkoleniowiec i go szanuje i też chciałbym, żeby dalej prowadził Bayern, ale cóż widocznie na przekór tego nie zrobili tylko (oby!) z pożytkiem dla Bayernu... FCB!
18.01.2013 15:51
Kirchhoff bez powodu nie wybrał Bayernu i odwrotnie... FCB!
18.01.2013 15:20
Przyjdzie Kirchhoff pewnie w zastępstwie za DvB to obrona będzie na prawdę bez zarzutu :) FCB!
18.01.2013 15:16
Piechot -> No o ile jeszcze nie będzie chciał rok lub dwa jeszcze popracować (jako trener lub na jakimś innym stanowisku) :) FCB!
18.01.2013 15:14
Jeśli nie chce opuszczać Bayernu to może Uli gdzieś go wkomponuje o ile sam się zgodzi :) FCB!
18.01.2013 15:03
Pewnie niektóre klubu z BL by się pokusiło, ale jeśli tak została przedstawiona sytuacja to nie wiem czy Jupp zadowolił by się jakoś inną propozycją ze strony Bayernu... FCB!
18.01.2013 14:57
No tak tylko, że wtedy był Nerlinger, a teraz jest Sammer (jest różnica) a jak wiadomo dyrektor sportowy Bayernu chciałby budować klub na zawodnikach niemieckich... FCB!
18.01.2013 14:53
Ciekawostka: Brak zainteresowania ze strony Bayernu Franzucem z Tuluzy -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/ft-info-keine-bayern-scouts-nach-toulouse_33991
18.01.2013 14:51
Przy odejściu Pizarro co jest bardzo prawdopodobne to przyjście Isco miało by sens, bo może Pep Muller'a do ataku by przesunął i by się dla Hiszpana miejsce zwolniło... FCB!
18.01.2013 14:46
pecz01 -> Możliwe, że jakiś ofensywny piłkarz (Hiszpan) do Bayernu za Guardiola przyjdzie (Isco, Munianin czy inny)... FCB!
18.01.2013 14:41
Wer2 -> O tym czy Gomez odejdzie to sam Guardiola nie zadecyduję, bo są też inni ważni w klubie, którzy mają głos... FCB!
18.01.2013 14:39
Fcrobbery -> Bardzo w to wątpię, że Gomez by odszedł, a tym mniej wierzę w transfer Neymara.... FCB!
18.01.2013 14:33
Adi -> Tak z tego wynika, ale dobrze by było jakby odgrywał jakaś rolę w Bayernie, bo należy mu się :) FCB!
18.01.2013 14:31
Ciuus -> Ale i też nie wiemy czy akurat Pep nie brał by go pod uwagę, zresztą okaże się i on sam zrobi z Tym co zechcę, ciekawe co jeszcze na to Sammer, bo jego głoś też się będzie liczył :) FCB!
18.01.2013 14:20
Trudno spekulować teraz czy się pozbędzie Gomeza czy Arjena, a nawet jakby chciał to nie wiem czy się Sammer zgodzi i reszta za nim... FCB!
18.01.2013 14:09
Ciuus -> Może go po prostu tylko obserwują, w końcu to jedno głównych zadań skautów, a co do Isco jeszcze no o ile jutro na transfermarkt nie zaczną spadać procenty :) FCB!
18.01.2013 14:06
Isco mógłby być jako zastępstwo dla Arjena np., a Guardiola może Hiszpana przyciągnąć... FCB!
18.01.2013 13:59
Wszystko by się zgadzało, bo Bayern nie jest znany z tego, że płacił by komuś tak ogromną pensję :) FCB!
18.01.2013 13:57
Może i tak, a może nie :) FCB!
18.01.2013 13:55
Czyli podobna sytuacja co z Martinezem może go obserwują już od jakiegoś czasu, ale jest ale bo niby Can jak Tymo odejdzie i zobaczymy jak Guardiola postanowi, bo raport z obserwowania Francuza pewnie zobaczy lub mu skauci Bayernu powiedzą jaki to typ piłkarza... FCB!
18.01.2013 13:46
Pewnie Guardiola wie (albo się dowie), że Jan to będzie nowy nabytek Bayernu w letnim okienku.. FCB!
18.01.2013 13:43
Ciekawostka (edit): "Pep Guardiola będzie zarabiał mniej niż podawano w mediach (jakieś 8 mln euro rocznie) i nie decydowały głównie finanse, bo Chelsea, City czy Psg przebiły by Bayern w tej kwestii jakby tylko chciały" - słowa Karla -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/rummenigge-guardiola-verdient-weniger-als-gedacht_33972
18.01.2013 13:27
Ciekawostka: Pep Guardiola będzie zarabiał mniej niż podawano w mediach (8 mln euro rocznie i nie decydowały głównie finansowe, bo Chelsea, City czy Psg przebiły by Bayern na pewno jakby chciały) - słowa Karla -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/rummenigge-guardiola-verdient-weniger-als-gedacht_33972
18.01.2013 13:20
Oj Kupa, kupa i to duża ;p heh :) FCB!
18.01.2013 13:14
Valdes możw sobie chcieć iść do Bayernu, a Bayern pewnie nie będzie chciał go... FCB!
18.01.2013 13:00
Zawsze jest jakaś szansa, że chociaż jeden ze środowiska Bayernu będzie asystentem przyszłego trenera (oprócz 2-óch nowych)... FCB!
18.01.2013 12:18
Zobaczymy co Guardiola wymyśli :) FCB!
18.01.2013 12:12
Nie udało się Romkowi z Guardiola to teraz będzie polował na Klopp'a - wg fussballtransfers.com (już mu pewnie wysłał zaproszenie na swój jacht haha)... FCB!
18.01.2013 12:12
Byle by nie było tak jak Jurgenem :) FCB!
18.01.2013 11:12
Ciekawostka: Effe jako asystent Guardioli ? -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/stefan-effenberg-co-trainer-guardiola-kommt-kommt-meta-2705644.html
18.01.2013 11:10
Ciekawostka: Francuski piłkarz z Tuluzy Etienne Capoue to jeden z kandydatów do zastąpienia Tymo -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/fc-bayern-scoutet-franzosischen-nationalspieler_33971
18.01.2013 11:06
bordo06 -> Widzę, że masz poczucie humoru heh... FCB!
17.01.2013 21:48
Można się tego było spodziewać i zaraz będą pisać, że Bayern to drugie City czy Psg, bo chcę wydać na transfery przy pomocy Guardioli ponad 100 mln itp. itd. heh... FCB!
17.01.2013 21:05
Wielkie wyzwanie na pewno i z taką kadrą jest to możliwe, ale już za pół roku będzie jeszcze większe wyzwanie, by potwierdzić to, że Bayern to Bayern i nie ma na nich mocnych... FCB!
17.01.2013 19:25
W przyszłości Bayern jak i liga niemiecka mogą być nr 1 na świecie :) FCB!
17.01.2013 19:22
Co raz bardziej podoba mi się wizja Guardioli w Bayernie i oby nic nie kopiował z Barcelony, a jedynie przelał swoje umiejętności na Bayern :) FCB!
17.01.2013 19:21
Moim zdaniem to na pewno po sezonie odejdzie Tymo oraz DvB, a zobaczymy co będzie z Rafinha i Pizarro... FCB!
17.01.2013 13:04
Z tego co wyczytałem, że możliwe jest sprowadzenie, ale trzeba będzie wyłożyć około 20 mln... FCB!
17.01.2013 13:01
Ciekawostka: Bayern sprowadzi Etxebarria z Betisu ? oraz Młody gracz ze szkółki "La Masia" zasili Bayern ? -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/betis-spielmacher-im-visier-der-bayern_33944 oraz http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/ft-info-la-masia-talent-vor-wechsel-nach-deutschland-mit-video_33931
17.01.2013 12:54
Plusem może być na pewno to, że będzie stawiał na wychowanków Bayernu (Can, Weiser, Hojbjerg)... FCB!
17.01.2013 12:28
Jakby nie było Guardiola jest medialny także każde znane nazwisko będą do niego przyklejać... FCB!
17.01.2013 12:25
Ciekawostka: Wg Karla nie będzie wymiany całego sztabu szkoleniowego przy przyjściu Guardioli (jeden lub dwóch max.) -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/fc-bayern-guardiola-bringt-co-trainer-mit_33951
17.01.2013 12:24
Przy odejściu Tymo, DvB czy nawet Rafinhy trzeba będzie załatać po nich luki jakoś (nie licząc już Kirchhoffa)... FCB!
17.01.2013 12:15
Ciekawostka: Pizarro wykluczył powrót do Bremy, ale wiele na to wskazuje, że jego kontrakt z Bayernem nie zostanie raczej przedłużony -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/sv-werder-pizarro-ruckkehr-ausgeschlossen_33911
17.01.2013 12:03
Sammer będzie czuwał :) FCB!
17.01.2013 11:58
Jestem spokojny o to, że tak nie będzie, bo Sammer będzie miał bardzo duży wpływ na ewentualne transfery... FCB!
17.01.2013 11:56
Niech Bayern gra swoją piłkę :) FCB!
17.01.2013 11:31
Niech sobie idzie, gdzie chce byle nie do Bayernu (jak miałbym wybierać to wolałbym, żeby Tymo został do końca kariery w Bayernie niż miałby przyjść Neymar)... FCB!
17.01.2013 11:10
Zaraz się okaże, że Messi przyjdzie za Guardiolą (możemy się powoli przyzwyczajać do takich wiadomości) dobrze, że Sammer jest, bo on będzie walczył o swoje zdanie... FCB!
17.01.2013 10:52
Zaczęło się (hahahha) i odrazu stanowcze NIEEEEEE! Niech Sammer do tego nie dopuści... FCB!
17.01.2013 10:45
Ciekawostka: Hah i się już zaczęło, bo wg hiszpańskich mediów Guardiola może przyciągnąć ze sobą Neymara (czego to oni nie wymyślą i stanowcze NIE! I teraz wszystko co kojarzone będzie z Guardiola w Barcelonie zostanie przeniesione na Bayern) -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/spanische-medien-spekulieren-bringt-guardiola-neymar-mit_33939
17.01.2013 10:43
Apropo nowego sponsora to byle by Bayern nie stał się drugim City czy Psg, że będzie za potężne sumy sprowadzał piłkarzy, którzy nie są warci takiej kasy :) FCB!
17.01.2013 10:36
Zawiść, zazdrość i nic więcej... FCB!
16.01.2013 20:47