DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: Reeken89 Strona 251

Też coś czuję, że nadchodzi powoli era Bayernu :) FCB!

09.04.2013 15:26

Pełna zgoda :) FCB!

09.04.2013 15:23

Żeby coś prezentować to trzeba więcej grać, a liga teraz wygrana to mam nadzieję, że Jupp skorzysta w meczach BL z tych którzy mało dotychczas grali :) FCB!

09.04.2013 15:14

Piłkarze Bayernu staną na głowie, żeby nie powtórzyła się sytuacja z rewanżowego meczu z Arsenalem :) FCB!

09.04.2013 14:06

No nikt na siłę go nie wyrzuci z rocznym kontraktem, jeśli nie chce odejść :) FCB!

09.04.2013 12:00

Zarząd dobrze wie co i jak odnośnie tej trójki, a nic nie mówią by pewnie nie psuć dobrej atmosfery w zespole wg mnie :) FCB!

08.04.2013 19:25

Masz rację, bo do ostatniego dnia przecież nie będą czekać :) FCB!

08.04.2013 19:10

Oby by to bym jeden z najlepszych sezonów w ciągu kilkunastu lat, by Jupp odszedł w chwale zwycięstwa i tym samym zaczęła się era Bayernu :) FCB!

08.04.2013 19:08

Adi -> Też mi się zdaję, że zachowują to w tajemnicy, bo już pewnie co nieco wiedzą i mają plan kogo sprowadzić :) FCB!

08.04.2013 19:06

Dlatego nie chcę mi się wierzyć, że Guardiola nie podjął żadnych decyzji odnośnie piłkarz, którym kończą się kontrakty, bo przecież nie będzie czekał do lipca, aż zobaczy ich na treningu, a końca czerwca ważne mają umowy :) FCB!

08.04.2013 18:44

Aktywni to nie znaczy, że wymienią całą jedenastkę, a pewnie ze 2 lub 3 transfery (dodając już w tym Jana)... FCB!

08.04.2013 18:41

Na razie się na to nie zapowiada by przedłużył kontrakt, a jeszcze miesiąc i DvB, Claudio i Tymo będą chcieli wiedzieć na czym stoją by w razie czego powoli szukać nowego klubu... FCB!

08.04.2013 18:39

Zrobią wszystko by Bayern sięgnął po potrójną koronę jak i cała drużyna, bo mistrzostwo w tym sezonie to był nie tylko główny cel, ale i obowiązek teraz czas na coś więcej i oby się udało :) FCB!

08.04.2013 18:37

Jestem Za, obu jak najdłużej był prezydentem klubu jak i pozostali by zostali członkowie zarządu na swoich stanowiskach jak długo się tylko da :) FCB!

08.04.2013 18:32

Pewnie Matthias trochę wie od Guardioli kogo chciałby widzieć w Bayernie, a jak sam Karl mówił będą niewielkie korekty w kadrze na przyszły sezon :) FCB!

08.04.2013 18:29

Wiem, że LM i BL to co innego, ale mecz BVB w Maladze mogli pewnie wygrać, a tak trochę skomplikowali sobie sytuacje mimo tego, że grają u siebie :) FCB!

08.04.2013 16:01

Dziwne, że chce by BVB spotkał się z Bayernem w LM no chyba, że Bawarczycy mają się po nich przejechać :) FCB!

08.04.2013 15:45

Jakby Jupp został to pewnie by tak było, a nie wiadomo jak zadecyduje Guardiola... FCB!

08.04.2013 15:14

Moim zdaniem za jakiś miesiąc powinno być wiadomo co z piłkarzami którym kończy się kontrakty :) FCB!

08.04.2013 15:03

Bayern II 2-0 Bamberg gol: Schopf 56', Derflinger 81' :) FCB!

07.04.2013 16:46

Bayern II 1-0 Bamberg gol: Schopf 56' :) FCB!

07.04.2013 16:32

Stówa :) FCB!

07.04.2013 16:04

Nic na to nie wskazuje, że DVB i Pizza przedłużą kontrakty, a tym samym Tymo, ale to już wiadome :) FCB!

07.04.2013 15:37

Ciekawe kiedy przyszły trener Bayernu pogratuluje :) FCB!

07.04.2013 14:57

Ten sezon może być jeszcze lepszy :) FCB!

06.04.2013 22:43

Najważniejszy cel sezonu osiągnięty w znakomity sposób, teraz potrzeba trochę wyciszenia, bo to nie koniec :) FCB!

06.04.2013 22:25

Ciekawostka: Niewielkie korekty w składzie na przyszły sezon -> http://www.niemieckapilka.pl/news/show/rummenigge-zapowiada-korekty-w-zespole

06.04.2013 22:02

Chylę czoła przed Bayernem, aż brak słów :) zniszczyli w BL wszystkich... FCB!

06.04.2013 21:49

A ten Salah czasem nie od przyszłego sezonu w BVB ? FCB!

04.04.2013 22:40

Tottenham 2 - 2 Basel, ale sam fakt, że Szwajcarzy strzelili dwa gole na wyjezdzie :) FCB!

04.04.2013 22:24

Bombą transferową dla mnie jest sam fakt, że zakontraktowali Guardiole, bo kto by się spodziewał, a mógł wybrać inaczej, ale zle też by nie było jaj Jupp by jeszcze został :) FCB!

04.04.2013 22:22

Jak widać mistrzostwo już Bayernowi nie starczy a coś więcej to dobrze, że większość piłkarzy ma takie ambicje :) FCB!

04.04.2013 22:07

Może przebierać w ofertach jak widać, ale lepiej jak zostanie w Monachium :) FCB!

04.04.2013 21:57

Kilku graczy z Basel np. taki Stocker mogą opuścić klub po sezonie i zasilić jakis klub z BL :) FCB!

04.04.2013 21:53

Basel to będzie czarny koń LE o ile już nie jest, co sezon w europejskich pucharach grają coraz lepiej i kto wie może zespół na finał :) FCB!

04.04.2013 21:41

Tak to prawda, a zalecił to prawdopodobnie lekarz Bayernu jak Kirchhoff był w Monachium na badaniach :) FCB!

04.04.2013 17:38

Gdyby Jupp jeszcze był nadal trenerem Bayernu to "możliwe" by został, ale nowy trener i powoli raczej wie kogo będzie widział w składzie, bo jakby było inaczej przedłużyli by kontrakt z nim, tylko szkoda, że tak samo może być z DvB i Pizza... FCB!

04.04.2013 17:23

Dobra inicjatywa :) FCB!

04.04.2013 17:12

"Jedność i jakość" hasło przewodnie tego sezonu :) FCB!

04.04.2013 17:02

Nie po to Guardiola będzie nowym trenerem, by głównie zmienić cały skład :) FCB!

04.04.2013 16:56

Martinez dopiero się rozkręca, więc spokojnie z tymi osądami :) FCB!

04.04.2013 12:19

Ale piłkarz, który jest wychowankiem klubu nie zachowuję się jak on mówiąc, że nie chce mieć nic wspólnego z Bayernem (brak szacunku) i teraz jak gra Bayern to nie ma czego żałować... FCB!

04.04.2013 12:03

Kolejna "kaczka" dziennikarska :) FCB!

04.04.2013 11:48

Ciekawostka: Tymo nie widzi już przyszłości w Bayernie -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/fc-bayern-reservist-glaubt-nicht-an-vertragsverlangerung_35688

04.04.2013 11:25

Malaga w przyszłym sezonie bez pucharów także będą musieli się ratować napływem gotówki sprzedając kluczowych graczy, a Isco pewnie nr jeden do sprzedaży jeśli dostaną dobrą ofertę za niego :) FCB!

04.04.2013 11:18

O ile Mathieu jest w kręgu zainteresowań, ale im bliżej końca sezonu to tym bliżej objęcia posady trenera przez Guardiole i coraz więcej spekulacji... FCB!

04.04.2013 10:49

Już lepiej jak zostanie Diego :) FCB!

04.04.2013 10:42

No może i ma Isco klauzulę 35 mln, ale jeśli Malaga będzie miała nóż na gardle to opchną go za około 20 lub 25 mln wg mnie :) FCB!

03.04.2013 21:44

Jeśli Malaga planuje w lecie wyprzedaż to ciekawe, gdzie odejdzie Isco, bo całe życie grać w Maladze nie będzie, jeśli chce się rozwijać hmm może to będzie cel Guardioli jeśli widział by go w swojej koncepcji gry :) FCB!

03.04.2013 21:37

Co do meczu z Eintrachtem to pewnie będzie taka sama zagrywka Juppa jak w meczu z Hamburgiem, gdzie kilku podstawowych graczy nie zagrało, a jak nie będzie szło to wejdą i rozruszają grę Bayernu :) FCB!

03.04.2013 19:18

Zobaczymy, ale ruchy transferowe i zaklepywanie transferów na przyszły sezon mogą się zacząć jeszcze przed zakończeniem obecnego sezonu, bo Guardiola pewnie będzie chciał mieć już w lipcu kadrę w komplecie :) FCB!

03.04.2013 18:49

Jak pisałem wcześniej problemem ze znalezieniem klubu mieć nie będzie, ale dobrze jakby został na jeszcze jeden rok lub nawet dwa :) FCB!

03.04.2013 18:47

DvB w tym sezonie gra moim zdaniem najlepiej od kiedy jest w Bayernie :) FCB!

03.04.2013 15:02

Na Barcelonę piłkarzy Bayernu nie trzeba by było jakoś motywować, bo to oczywiste jak wczoraj nawet Psg mogło rzutem na taśmę zremisować, mimo, że wynik przed rewanżem nie jest jakoś za bardzo dobry dla nich, jeśli piłkarze zagrają dobry mecz taki jak wczoraj w półfinale wszystko możliwe :) FCB!

03.04.2013 13:57

Zgodził bym się z Lewandowskim (chyba pierwszym raz ;p) Bayernowi potrzebny był by taki mecz z Barcelona, bo wtedy by się okazało czy Bayern jest taki silny i czy Barcelona to taka sama drużyna jak za Guardioli i tak sobie myślę, że jeśli miało by dojść do takiego meczu to Bayern byłby minimalnie lepszy i nie piszę do dlatego, że jestem kibicem Bayernu, ale widzę co się dzieje z Barceloną... FCB!

03.04.2013 13:45

Poprzedni sezon dał ostro po nosie piłkarzom Bayern, także wszyscy zdają sobie sprawę, że jeden zły ruch może przekreślić wszystko i to widać w nastawieniu samych graczy :) FCB!

03.04.2013 13:36

Teraz za Isco po podpisaniu trzba było było dać do 35 mln - pewnie Malaga poniżej 30 by nie zaszła :) FCB!

03.04.2013 12:42

Jakby Bayern wykorzystał wczoraj wszystkie sytuacje to było by już pozamiatane, a do Turynu mogli by sobie pojechać jak na wycieczkę, także niech się Juve cieszy, bo jako takie szanse mają, ale małe, bo Bayern strzela bramę w rewanżu i leżą :) FCB!

03.04.2013 12:41

Ciekawostka: Odnośnie Claudio jeśli Bayern nie przedłuży kontraktu z Peruwiańczykiem to nie będzie miał problemu ze znalezieniem klubu, bo pozyskać chce go Hsv -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/fink-plant-den-hsv-pizarro-auf-der-liste_35653

03.04.2013 12:24

Powoli staje się przereklamowany jak Messi, tylko że w jego wypadku brak takich umiejętności :) FCB!

03.04.2013 12:21

We Frankfurcie Jupp powinien zagrać rezerwą, bo myślę, że żadnego ryzyka by nie było :) FCB!

03.04.2013 10:55

No fakt, że szybko strzelona bramka powoduje, że rywal ma bardzo trudno, bo jest w szoku i to od razu na starcie :) FCB!

03.04.2013 10:44

Szkoda Toniego, że już go prawdopodobnie nie zobaczymy w tym sezonie... FCB!

03.04.2013 10:41

Takie same wychwalanie było po meczu z Arsenalem także nie ma na razie czym się szczycić fakt, że to bardzo dobry wynik przed rewanżem, ale piłkarze muszą być ostrożni i w najbliższym meczu we Frankfurcie zagrał bym prawie taką samą jedenastką jak z Hamburgiem :) FCB!

03.04.2013 10:40

Ciekawostka: Nils Petersen nalega na Bayern i Werder o podjęcie decyzji ws. jego przyszłości -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/fc-bayern-petersen-fordert-entscheidung_35648

03.04.2013 10:36

Forzajuve33 -> Idz się lecz człowieku... FCB!

02.04.2013 22:44

Bardzo dobry mecz Bayernu o to chodziło by nie stracić bramki, ale nie może w rewanżu stać się to jak z Arsenalem :) FCB!

02.04.2013 22:38

Kurcze :) FCB!

02.04.2013 22:33

Jakoś piłkarze Juve nie zgłaszali pretensji po tym golu :) FCB!

02.04.2013 22:10

Za niedługo chyba Tymo wejdzie ;p FCB!

02.04.2013 22:08

Muleeeeer :) FCB!

02.04.2013 22:07

Aj Arjen... FCB!

02.04.2013 21:04

Wymuszona zmiana, niestety... FCB!

02.04.2013 21:01

Ha Alabaaaaaa :) FCB!

02.04.2013 20:46

Ciekawą rzecz napisał poprzednik niech na razie Guardiola nie kupuje napadziora i da szanse Tym, którzy teraz są w kadrze Bayernu, bo będzie zobaczy swoim okiem jak grają i za rok może podjąć decyzję... FCB!

02.04.2013 18:12

Na przyszły sezon to ja bym zostawił trójkę napastników bez zmian, a Claudio swoim doświadczeniem pokazuje, że jest warty tego by z nim przedłużyć kontrakt przynajmniej o rok, a Petersen niech zostanie na razie w Bremie na zasadzie wypożyczenia, bo to wyjdzie wszystkim na dobre :) FCB!

02.04.2013 17:11

Łatwo nie będzie to na pewno, ale po ostatnim meczu z Arsenalem Bayern wyciągnie konsekwencje, bo właśnie mecze w LM i dobra gra wywyższają dobrą grę Bawarczyków :) Niech moc będzie z nimi - FCB!

01.04.2013 14:04

Sammer idealnie wkomponował się w Bayern, bo wie kiedy pochwalić i skarcić zawodników, a takiego dyrektora sportowego brakowało :) FCB!

01.04.2013 11:07

Ciekawostka: Wg tureckich mediów Fenerbahce chce pozyskać Franka (życzę im powodzenia heh) -> http://www.fussballtransfers.com/sueper-lig/verrucktes-aus-der-turkei-fenerbahce-will-ribery_35607

30.03.2013 22:47

Hsv zagrał by bardziej agresywnie gdyby mieli szansę na lepszy wynik, a tak nie miało by to sensu, żeby kosić piłkarzy Bayernu i jakby było inaczej Jupp by pewnie zareagował :) FCB!

30.03.2013 22:40

No w 99 % można się zgodzić, że to była podręcznikowa piłka, chociaż przy takim wyniku nikt nie będzie pamiętał, że Bayern stracił dwie bramki, ale pewnie był to powód rozluznienia przy takiej grze i z Juve piłkarze wiedzą, że trochę luzu nie może się wedrzeć, a wszystko powinno być ok :) FCB!

30.03.2013 22:37

Z sezonu na sezon będzie coraz to lepszy :) FCB!

30.03.2013 22:20

Niech lekceważą ich sprawa :) FCB!

30.03.2013 21:37

Wiadomo, że Juve to nie Hsv, a BL to nie LM, ale nie zmienia to faktu, że nadzwyczaj łatwo Bayern w tym sezonie rozprawia się z drużynami w BL. Jak Bayern zagra we wtorek podobnie jak dziś bez dwóch straconych goli ze stałego fragmentu to będzie dobrze :) FCB!

30.03.2013 21:35

Prędzej czy pózniej będą pisać o Bayernie :) FCB!

30.03.2013 21:01

Pizza jest nieoceniony, ale to nowy trener zadecyduję :) FCB!

30.03.2013 20:57

Byle tak do końca rozgrywek i mam nadzieję, że kilku graczy z II drużyny znajdzie się pod skrzydłami Guardioli :) FCB!

30.03.2013 20:48

Napiszę tyle: Fatality Bayernu, aż brak słów, mimo straconych dwóch bramek. Nie wiem czy dobrze wyliczyłem, ale za tydzień przy wygranej we Frankfurcie i nie patrząc na wynik BVB, Bayern oficjalnie zdobędzie Mistrzostwo Niemiec :) FCB!

30.03.2013 20:39

Kto pokazał klasę w BVB ? Piszczek ? A może Lewandowski, gdzie każdy piłkarz by dobił piłkę do bramki ? Ciekawe czego to wygląda tak, że w BVB chcę im się a w Reprezentacji już nie bardzo :) FCB!

30.03.2013 18:15

I dobrze, bo Guardiola nie przychodzi do Bayernu by zrobić rewolucję :) FCB!

30.03.2013 17:33

Pan Borek się teraz cieszy, bo Lewandowski nie da dziś Bayernowi powodów do "świętowania" heh szczerze mam to gdzieś, niech się Bayern skupi na wygraniu meczu z Hsv, a mistrzostwo prędzej czy pózniej przyjdzie :) FCB!

30.03.2013 17:28

Żeby było już mistrzostwo zaklepane w mocnych 100 % w tej kolejce to jeszcze jedno musi się stać -> BVB musi stracić punkty :) FCB!

29.03.2013 15:02

Hsv pewnie nie odpuści to wiadome, ale Bayern po kilku słabych meczach powinien wrócić na właściwe tory i pokazać znów swoją siłę :) FCB!

29.03.2013 15:00

Też bym paru zawodnikom dał odpocząć, ale jak chcą jak najszybciej zdobyć mistrzostwo to nie powinni odpuszczać, ale zobaczymy :) FCB!

29.03.2013 14:34

Nie ma się czym martwić, bo jest od tego dobra ławka, a Franek niech odpoczywa :) FCB!

29.03.2013 14:18

No jeśli najlepszy napastnik w Polsce cieszy się, że w meczu z San Marino strzelił dwie bramki z karnego to gratuluję i nawet trójka z Dortmundu nie pomoże reprezentacji i to nie jest pierwszy mecz tylko któryś z rzędu (wiadomo jak silna jest BL to powinni wybijać się na tle reprezentacji i sobie myślę, że trochę im się nie chcę i mają status gwiazd w Polsce)... FCB!

29.03.2013 14:11

Każdy przy Guardioli na treningach będzie dawał z siebie 100 % żeby się tylko pokazać więc nie ma obawy... FCB!

29.03.2013 13:08

Jeśli obok Kirchhoffa Bayern zakupi kolejnego obrońce to obok Tymo na bank odejdzie DvB... FCB!

29.03.2013 12:23

Transfery mogą być dogadane już w maju czy nawet w czerwcu, bo Guardiola od razu będzie pewnie chciał zacząć pracę z pełnym składem... FCB!

29.03.2013 11:27

I drogi Bayernu i Martineza połączyły się :) FCB!

28.03.2013 21:39