DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: Reeken89 Strona 250

Ja bym się o brak motywacji nie martwił jeśli wczoraj prawie rezerwowy skład zagrał bardzo dobrze to mówi wszystko :) FCB!

14.04.2013 13:03

Z Messim czy bez Bayern musi dać z siebie więcej niż w dwumeczu z Juventusem :) FCB!

14.04.2013 12:56

U Guardioli może być tak, że Tom będzie grał w PN a Manuel LM i BL :) FCB!

14.04.2013 12:52

Jeśli Bayern chce by to nie był jednorazowy sezon znakomitej gry to trzeba mieć szeroką kadrę, bo to się okazuję czymś nieocenionym i trzeba to podtrzymywać, a nikt Gomeza przecież nie skreśla :) FCB!

14.04.2013 12:50

Mieć takiego rezerwowego bramkarza to skarb :) FCB!

14.04.2013 12:43

Jestem pewien, że Emre oraz Hojbjerg lub jeszcze jakiś inny gracz z drugiej drużyny wypłynie pod skrzydłami Hiszpana :) FCB!

14.04.2013 12:42

To są słowa agenta by wywrzeć presję pewnie na sztabie, aby Gomez grał częściej, a Guardiola od razu go nie skreśli wg mnie tak się pisało wraz z innymi zawodnikami poczeka z pół roku i może zobaczy wtedy kto nie pasuje :) FCB!

14.04.2013 12:40

Zasłona dymna asystenta Vilanovy, którą piłkarze nie powinni brać do siebie, bo może to ich zmylić :) FCB!

13.04.2013 20:31

Cieszy mnie przede wszystkim to, że zagrał Can oraz Hojbjerg (więcej szans dla nich, a Bayern będzie miał z nich w przyszłości pożytek)... FCB!

13.04.2013 20:22

"Bayern litości" - zdają się mówić rywale Bayernu w BL :) FCB!

13.04.2013 18:14

O 17:30 na Eurosporcie 2 obszerny skrót spotkania Bayernu z Nurnberg :) FCB!

13.04.2013 15:20

I jeszcze, żeby w II połowie wszedł Hojbjerg :) FCB!

13.04.2013 14:34

I taki składzior się podoba :) FCB!

13.04.2013 14:33

Powiem tak jeśli BVB nie wzmocni się porządnie w letnim okienku transferowym to w przyszłym sezonie będzie powtórka z rozrywki w wykonaniu Bayernu :) FCB!

12.04.2013 21:32

Jupp ma swój warsztat i da radę sam ze sztabem szkoleniowym, a jakiś szacunek wobec byłego klubu musi być, po pózniej dziwne podteksty :) FCB!

12.04.2013 21:15

Właśnie pisałem o tym wcześniej na Eurosporcie 2 jeszcze parę dni temu miał być mecz Bayernu z Nurnberg, a teraz zmienili, bo jakby w tym sezonie mistrzem zostało BVB heh (po prostu nikt nigdy nie doceni Bayernu, a przede wszystkim polskie sportowe media)... FCB!

12.04.2013 21:08

No szkoda, bo wielkiej krzywdy Bayernowi swoją grą w BL by nie zrobili ;p FCB!

12.04.2013 17:49

Jestem ciekaw kiedy Jupp da pograć chociaż jeden cały mecz w BL, Emre oraz Hojbjerg'owi... FCB!

12.04.2013 17:45

Ja bym do pierwszego składu dał za Manu -> Starke oraz za Alabe -> Diego, a reszta może być :) FCB!

12.04.2013 17:38

Ja bym do pierwszego składu dał za Manu -> Starke oraz za Alabe -> Diego, a reszta może być :) FCB!

12.04.2013 17:37

Wyjdzie pół rezerwowy skład pewnie :) FCB!

12.04.2013 17:29

Ciekawostka: Reakcja Juppa nt. ewentualnej pomocy Guardioli -> http://www.pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Liga-Mistrzów/wcieky-heynckes-nie-potrzebuje-guardioli.html

12.04.2013 17:24

Po komentarzach widać, że większość pozytywnie patrzy na grę z Barceloną, bo jak nie teraz to kiedy (to jest najlepszy moment wg mnie - Bayern jest silny i ma swój dobry okres) ? I może nie ma przypadku w tym, że były trener Barcelony będzie przyszłym trenerem Bayernu :) FCB!

12.04.2013 15:18

Najpierw dać Gomeza, a jak nie będzie szło to wejdzie niezawodny Claudio :) FCB!

12.04.2013 13:16

Fakt, że mecz meczowi nie równy, ale każdy prawdziwi kibic Bayernu wierzy w pokonanie Barcelony i tak powinno zostać, a boisko pokaże :) FCB!

12.04.2013 13:10

No łatwy mecz to na pewno nie będzie, ale Bayern nie jest na pewno bez szans, wręcz przeciwnie to nie będzie drużyna do bicia :) FCB!

12.04.2013 13:02

Na pewno ważne by do 1 meczu z Barceloną nie było kontuzji kluczowych graczy, a Jupp już powoli pewnie układa plan jak zarotować składem na mecze BL i PN :) FCB!

12.04.2013 12:53

Nie wiem czy się Guardiola przyda, bo wątpię by Jupp prosił go o rozpracowanie przeciwnika, a sam to zrobi pewnie nie gorzej :) FCB!

12.04.2013 12:46

Tak sobie myślę, że BVB ograła w grupie Real to teraz Real odegra się na BVB :) FCB!

12.04.2013 12:44

Trzeba było się kiedyś zmierzyć z Barcelona, ale patrząc do daje szans 60 % Bayern 40 % na Barcelonę, bo to już nie ta Barcelona i kto wie może na te mecze przyjedzie przyszły trener Bayernu, a były Barcelony :) FCB!

12.04.2013 12:34

No to czas na Barcelone :) FCB!

12.04.2013 12:30

Będę trzymał kciuki za Basel by odprawiła z kwitkiem kolejny klub z ligi angielskiej :) FCB!

12.04.2013 12:20

Przy takiej dyspozycji Chelsea to Basel ma duże szanse na finał... FCB!

12.04.2013 12:16

No zgadza się najpierw losowanie LE... FCB!

12.04.2013 12:01

Na kogo by Bayern nie trafił to trzeba wygrać jeśli marzy się o finale LM, a przede wszystkim o zdobyciu tego trofeum :) FCB!

12.04.2013 11:55

Ciekawostka: Wg scouta Bayernu Petersen pozostanie w Werderze -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/bayern-scout-sicher-petersen-bleibt-beim-sv-werder_35870

12.04.2013 10:31

Bazylea piszę swoją historię w europejskich pucharach :) FCB!

11.04.2013 23:44

Jupp niczym nie ryzykuje wystawiając pół rezerwowy skład :) FCB!

11.04.2013 23:21

Właśnie się tak zastanawiam, gdzie przyszłość poniesie Juppa :) FCB!

11.04.2013 22:51

Doskonale zarządzany klub :) Można być dumnym, bo w dzisiejszych czasach rzadko się to zdarza... FCB!

11.04.2013 22:18

Ładnie sobie Bazylea poczyna z Tottenhamem :) FCB!

11.04.2013 22:13

Zatrzymać w Bayernie, aż do ich emerytury :) FCB!

11.04.2013 22:11

Ale przydało by się kilku graczom odpoczynek przed jeszcze ważniejszymi meczami :) FCB!

11.04.2013 20:44

Nie wiem czy ktoś zauważył zmianę, ale na Eurosporcie2 jeszcze parę dni temu w sobotę o 15 30 miał być pokazany mecz Bayernu, a teraz nagle zmienione na mecz BVB, bo po co pokazywać mecz Bayernu jak mają już mistrza heh... FCB!

11.04.2013 11:30

Szkoda tylko, że Mandzu będzie musiał pauzować, no ale jest Gomez, a to co robi Pizza no niesamowite, wchodząc na boisko wykorzystuje każdą szansę i jakoś się tym nie martwię, bo będzie kim Chorwata zastąpic, a co do DvB zszedł z boiska bo miał problemy ze wzrokiem i co do przyszłego meczu w BL Jupp powinien dać odpocząć moim zdaniem prawie 5-6 zawodnikom z pierwszego składu :) FCB!

11.04.2013 10:30

Jeśli miałbym wybierać to chciałbym żeby Bayern trafił na BVB, by przejechali się po nim jak się tylko da :) FCB!

11.04.2013 10:22

Kto by to nie był w półfinale to trzeba się porządnie z nim rozprawić tak jak w dwumeczu z Juve :) FCB!

10.04.2013 22:38

Awans twardo przypieczętowany :) FCB!

10.04.2013 22:35

Pizza jest nieoceniony :) FCB!

10.04.2013 22:33

Może jeszcze Claudio coś strzeli :) FCB!

10.04.2013 22:26

Będzie obrona wyniku, wchodzi Luiz... FCB!

10.04.2013 22:23

Chociaż dzisiaj jest w miarę komentowanie jest ok na nsport :) FCB!

10.04.2013 22:19

Co ten Czarnogórzec wyrabia hehe parodia... FCB!

10.04.2013 22:15

Niech Bayern gra teraz tak do końca :) FCB!

10.04.2013 22:08

Mariooooooooooooooooooooooooooooooooo ha :) FCB!

10.04.2013 22:06

Arjen kurczę... FCB!

10.04.2013 22:00

Psg wygrywa z Barcelona... FCB!

10.04.2013 21:53

Na razie przyzwoita gra Bayernu... FCB!

10.04.2013 21:34

Zmiana Boa za DvB... FCB!

10.04.2013 21:20

Aj groznie teraz będzie... FCB!

10.04.2013 21:07

Skandal ! Co to było na Martinezie i nie ma żółtej ? FCB!

10.04.2013 20:56

Już się nie zwija, aktorstwo i tyle... FCB!

10.04.2013 20:53

No to bez Mandzu w półfinale jak coś heh dziwna ta żółta... FCB!

10.04.2013 20:52

Batalie o półfinał czas zacząć :) FCB!

10.04.2013 20:42

Drugi zespół Bayernu przegrał z Rosenheim 2-3 (oby pierwszy zespół pokazał klasę)... FCB!

10.04.2013 20:21

Drugi zespół Bayernu do 68' remisuje z Rosenheim, dwie bramki dla Bawarczyków strzelił Dunhke... FCB!

10.04.2013 19:57

W tym sezonie obrona spisuję się niemal perfekcyjnie, no ale Guardiola jeszcze bardziej będzie chciał ją poprawić z tego wynika :) FCB!

10.04.2013 18:58

Właśnie tak po cichu liczę, że w półfinale trafić na BVB i rozjechać ich jak się tylko da, ale ważniejszy dzisiejszy mecz oczywiście i niech dadzą z siebie wszystko (mój typ 1-0 dla Bayernu lub 2-2) :) FCB!

10.04.2013 18:55

I to jest najgorsze, że Bayern rozbił w drobny mak BL w tym sezonie, a oni nadal jaka to nie jest BVB (klapki na oczach mają i widzą co chcą widzieć i tyle)... FCB!

10.04.2013 18:39

Lepiej kupić i wypromować jeszcze bardziej, bo jest większa satysfakcja pózniej :) FCB!

10.04.2013 18:05

Kierunek Wschód i dobrze o Tym wie, że to jego koniec w Bayernie... FCB!

10.04.2013 17:34

Oj będzie się działo (niby Isco jest nr 1 na liście Guardioli - zobaczymy)... FCB!

10.04.2013 17:32

Pożyjemy, zobaczymy, ale planowanie do przyszłego sezonu pewnie już ruszyło, ale trzeba dograć jak najlepiej ten :) FCB!

10.04.2013 14:08

Czyli Pep wzmocni środek obrony oraz atak i ciekawe kto to taki przyjdzie do Bayernu za tak duża sumę obrońca czy napastnik ? (Moim zdaniem los Tymo, DvB i Pizza jest już niestety przesądzony w Bayernie)... FCB!

10.04.2013 13:58

Jakby spotkało to BVB to mieli by uzasadnione pretensje, a że jakąś tam Malagę to co tam heh... FCB!

10.04.2013 13:05

Mają dużo racji, ale co tam nawet jakby zapytali trenera BVB co sądzi o bramce na 3-2 to by tak zakręcił, że wszystko było by ok... FCB!

10.04.2013 12:17

Ciekawostka: Rubin zainteresowany sprowadzeniem Tymo -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/kazan-lockt-tymoshchuk-mit-millionengehalt_35811

10.04.2013 11:45

No to bramka na 3-2 dla BVB przebiła raczej wszystko, ale ich interes i ktoś porządek po tym sezonie powinien z tym zrobić najlepiej Interpol... FCB!

10.04.2013 11:32

Ciekawostka: Jednak jest złożony protest Malagi -> http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/liga-mistrzow-malaga-zlozyla-oficjalny-protest-do-,1,5464015,wiadomosc.html

10.04.2013 11:13

No można powiedzieć, że się wyrównało, bo Malaga strzeliła ze spalonego i BVB chociaż gol na 3-2 dla BVB robi jeszcze większe zamieszanie i pewnie Malaga nie będzie składała protestu do Uefa, bo tli się nadzieja, że umorzą im karę i zagrają w przyszłym sezonie prawdopodobnie w LE jeśli nie w LM... FCB!

10.04.2013 11:05

I teraz nie będzie się mówiło, że sędziowie pomagają tylko Bayernowi, a tu słowa Joaquina po meczu -> Podejrzewamy Platiniego i innych, że zrobili nam coś takiego, bo nie jesteśmy Realem Madryt. Nikt nie potrafił pokonać Malagi grając w piłkę, sędziowie postąpili z nami okrutnie, a co do jeszcze transferów Bayernu jeśli ma tak być jak mówi Karl no to na bank odejdą Tymo, DvB i Pizza... FCB!

10.04.2013 10:48

Ciekawostka: Wg Karla w lecie może dojść do transferu pokroju Martineza i że Guardiola chce udoskonalić środek obrony i atak -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/fc-bayern-rummenigge-kundigt-topstars-an_35810

10.04.2013 10:35

Jak zwykle BVB na farcie... FCB!

09.04.2013 22:41

Ale jaja... FCB!

09.04.2013 22:36

No oby Psg utarło nosa Barcelonie chociaż jakoś w to nie wierze, ale zawsze jest jakieś ale :) FCB!

09.04.2013 22:34

BVB sama sobie winna... FCB!

09.04.2013 22:31

I to jest konsekwencja tego, że nic nie strzelili w Maladze, a mogli... FCB!

09.04.2013 22:28

I już, że spalony niby heh... FCB!

09.04.2013 22:26

I po BVB :) FCB!

09.04.2013 22:25

Trudno będzie, żeby Galatasaray strzeliło dwa gole 3 strzelone przez nich to dużo... FCB!

09.04.2013 22:21

Heh Galatasaray 3-1 Real... FCB!

09.04.2013 22:19

Widać gołym okiem, że Lewandowskiemu bardziej się chce grać w BVB niż reprezentacji, bo w reprezentacji ma przywileje i wie, że jak nie strzeli goli przed długi czas to i tak będzie grał i to się nie zmieni, bo jakby posadził go na ławie to by może zrozumiał... FCB!

09.04.2013 21:49

Dla Lewandowskiego gol z karnego w reprezentacji jest czymś bezcennym... FCB!

09.04.2013 21:32

Uefa to nie Pzpn, żeby wszystko i wszędzie było ustawione heh jaka podjara komentatorów... FCB!

09.04.2013 21:27

No to BVB sobie narobiło, a to jest skutek tego, że nic nie strzelili w Maladze... FCB!

09.04.2013 21:12

Jak sami piłkarze mówią, że nie zadowolą się samym mistrzostwem, więc jest pewnie ogromna motywacja :) FCB!

09.04.2013 16:00

Rauball to chyba główny lekarz BVB, jeśli się mylę to raczej człowiek z ich zarządu... FCB!

09.04.2013 15:58

Trudno będzie nie złapać kartek przy trudnym meczu, bo Włosi ostrą będą grać pewnie i nie mają nic do stracenia... FCB!

09.04.2013 15:55

Pełna koncentracja i przede wszystkim niech zrobią swoje w postaci strzelenia bramki/bramek :) FCB!

09.04.2013 15:40

Też coś czuję, że nadchodzi powoli era Bayernu :) FCB!

09.04.2013 15:26