DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: Reeken89 Strona 249

Pozamiatane hahahahaha, cudownie :) FCB!

23.04.2013 22:13

Jupp będzie bronił wyniku i możliwe, że pod koniec meczu wejdzie Claudio :) FCB!

23.04.2013 22:11

Tak jak pisałem to już nie ta sama Barcelona, a Bayern nadal robi swoje :) FCB!

23.04.2013 22:05

Zajebiścieeeeeeeee ole :) FCB!

23.04.2013 21:50

Na razie wszystko zgodnie z planem, oby tak dalej :) FCB!

23.04.2013 21:38

Hahah pięknie :) FCB!

23.04.2013 21:10

Sam się Uli przyznał, bo go sumienie dręczyło, a nie musiał i nie róbmy z niego wczesnego kryminalisty i odpokutuję, ale bez przesady... FCB!

23.04.2013 20:44

No to jazda :) FCB!

23.04.2013 20:42

Już gadają o Lewandowskim hehe, teraz wątpię w ten transfer i jest niemożliwy wolę Gotze niż jego... FCB!

23.04.2013 20:11

Czuję, że dziś będzie dobrze :) FCB!

23.04.2013 19:53

Manuel też nie miał lekko, ale zakończy się sezon to emocję opadną... FCB!

23.04.2013 19:39

Najsilniejszy skład na tą chwilę :) FCB!

23.04.2013 19:30

Sky -> Właśnie miałem o tym napisać i Bayern słowa dotrzymał, a że został zakontraktowany to już inna sprawa, bo Bayern pewnie nie naciskał bardzo, żeby Gotze zagrał koniecznie w Monachium... FCB!

23.04.2013 19:15

Moim zdaniem żaden z ofensywnych graczy nie odejdzie i skłaniał był się do tego, że może nawet Claudio lada chwila przedłużyć umowę o rok, tak jak będzie to DvB (pewne jest to, że odejdzie na pewno Tymo i może, ale to może Contento lub Rafinha) :) FCB!

23.04.2013 17:34

Też nie wiem czy jeśli miałby klauzulę odejścia 45 mln to by go Bayern sprowadził. Można przypuszczać jeśli nie on to drugim na liście był Isco do kupna... FCB!

23.04.2013 17:08

I raczej o to Sammerowi i Guardioli chodzi, bo dwie równorzędne jedenastki to komfort i na pewnie będzie rotował składem :) FCB!

23.04.2013 17:05

Nie ma co się obawiać, bo Bayern drugim Psg czy City nie będzie, a sam Karl powiedział, że teraz będą mocno inwestować w drużynę... FCB!

23.04.2013 17:03

Po prostu rozwala go złość, że nic nie mieli do gadania i tyle... FCB!

23.04.2013 17:01

Jako kibic Bayernu może nie powinien tego pisać, ale niech im pomoże w LM z Realem (oby nie jakby doszło do niemieckiego finału) i niech pomoże utrzymać drugie miejsce w tabeli... FCB!

23.04.2013 16:58

Trudno się z tym nie zgodzić, bo zawsze będzie miał Barcelonę w sercu... FCB!

23.04.2013 16:33

Za taką kasę jaką oni będą mieć po tym sezonie to mogą się dobrze wzmocnić i oby tak było, bo będą znów płakać, że Bayern rozjechał BL w tym sezonie i wcale na to nie narzekam, ale powinni tak zrobić jeśli chcą zagrozić jakoś Bayernowi w nadchodzącym sezonie i żeby było ciekawiej... FCB!

23.04.2013 16:32

I tak zawsze Bayern będzie ten zły, nic nowego... FCB!

23.04.2013 16:19

Jak pokazuje historia niemieckiej piłki klubowej to Bayern był, jest i będzie najlepszym klubem w Niemczech i tego nikt nie zmieni i nie wiem o co te pretensje, bo wg mnie to pierwszy i ostatni transfer na linii BVB-Bayern (mówi się nigdy nie mów nigdy, ale tak raczej będzie) bo wątpię by doszedł np. taki Hummels i tak spalił za sobą mosty do Bayernu swoimi wypowiedziami nt. byłego klubu... FCB!

23.04.2013 16:10

I gites :) FCB!

23.04.2013 15:36

Trzeba się liczyć też z tym, że jeszcze może by jedna bomba transferowa obrońca lub napastnik (chociaż w to wątpię, bo prędzej obrońca)... FCB!

23.04.2013 14:36

IIWW -> Masz rację, bo wątpię by Arjen odszedł przecież niedawno przedłużyli z nim kontrakt i starali się o to bardzo. Jedno jest pewne, że rywalizacja w przyszłym sezonie będzie OGROMNA i będą pewnie grać dwie równe jedenastki na zmianę i ktoś z gwiazd będzie musiał pogodzić się rolą rezerwowego... FCB!

23.04.2013 14:29

Chciałbym, żeby Jupp podwyższył poprzeczkę Guardioli w postaci zdobycia potrójnej korony :) FCB!

23.04.2013 14:25

No kto wie, może razem z Rode będą zaklepani na kolejny sezon :) FCB!

23.04.2013 14:23

No to można uznać ofensywę transferową za otwarta. Nie spodziewałem się takiego ruchu transferowego, a to znaczy, że Guardiola zaczyna powoli działać i nie wiem czy to się skończy tylko na Gotze (może to też oznaczać, że trójka napastników zostanie, bo widać już po tym transferze, że przyszły trener znalazł kreatywnego ofensywnego pomocnika). A co do jeszcze ewentualnego odejścia kogoś z drużyny to wątpię w to, bo wg mnie w przyszłym sezonie będą grać dwie równorzędne jedenastki :) FCB!

23.04.2013 14:07

Ciekawostka: Lichtsteiner na celowniku Bayernu ? -> http://www.fussball.pl/index.php?dzial=aktualnosci&artykul=248824

22.04.2013 20:21

Niech dadzą z siebie 200 % a nawet 300 % :) FCB!

22.04.2013 18:11

Piłkarze Bayernu nie powinni zwracać uwagi na to czy zagra czy nie po prostu muszą zrobić swoje jeśli są tak silni... FCB!

22.04.2013 15:34

Teraz będą pewnie pisać, że Bayern to zły klub heh... FCB!

21.04.2013 22:22

Tak samo było z Guardiola, a pózniej się okazało, że to prawda :) FCB!

21.04.2013 22:20

Ja bym skład widział tak, że za Manuela -> Tom, za Alabe -> Contento, za Bastiana Can lub Tymo, a reszta może być i ewentualnie Hojbjerg :) FCB!

19.04.2013 16:32

Trener BVB nadal widać, że się nie może z tym pogodzić, że Bayern w tym sezonie zdeklasował BL, a szczególnie jego klub i w następnym sezonie może być to samo i ta sama gadka... FCB!

19.04.2013 14:36

Jeśli LFC będzie grało w europejskich pucharach to trudno by odchodził... FCB!

19.04.2013 14:32

Jupp robi w tym fachu nie od dziś także problemu z rozpracowaniem przeciwnika mieć nie będzie :) FCB!

18.04.2013 21:17

Rezerwa z H96 jak nic zagra moim zdaniem i pewnie Mandzu w ataku :) FCB

18.04.2013 19:58

Postawie, że zagra podobny skład jak w meczu z przed tygodnia z małym wyjątek, że zamiast Gomeza zagra Mandzu, bo pewnie Niemiec zagra od pierwszej z Barcelona :) FCB!

18.04.2013 19:19

Bardzo możliwe, że po przedłużeniu kontraktu DvB (pewnie nie więcej jak na rok zostanie przedłużona jego umowa), Jan pójdzie na roczne wypożyczenie i jak się zwolni miejsce po roku to wróci :) FCB!

18.04.2013 15:38

I jest za co :) FCB!

18.04.2013 15:31

Widać, że DvB będzie potrzebny przyszłemu trenerowi to dobrze :) FCB!

18.04.2013 15:08

Czyli to jest efekt pierwszych decyzji Guardioli i się coś ruszyło w tej kwestii :) FCB!

18.04.2013 14:49

I bardzo dobrze, niech ten ciężar spoczywa na Barcelonie :) FCB!

18.04.2013 14:31

Było widać w ostatnim meczu Barcelony z Psg nie było Leo to zupełnie nic nie grali i jak jak dopiero wszedł na boisko to rozruszał pozostałych, bo nawet sami piłkarze Barcelony tacy jak Iniesta to potwierdzili po meczu, że Barcelona bez Messiego to nie ta sama Barcelona i taka prawda jest :) FCB!

18.04.2013 13:34

W Barcelonie jest tylko Messi, a w tym sezonie prawie 25 zawodników w Bayernie robi różnice i najlepszym dowodem na to są wyniki, ale wg niektórych to nie obchodzi, bo w tak "słabej BL" to każdy by wygrywał :) FCB!

18.04.2013 13:22

Powtórze to już nie ta sama Barcelona jak za czasów Guardioli, ale niech będą pewni siebie, a Bayern niech zrobi swoje :) FCB!

18.04.2013 13:12

Bayern zagra z Vfb w finale PN w Berlinie... FCB!

17.04.2013 22:27

I na taką bym liczył tylko i wyłącznie :) FCB!

17.04.2013 21:38

Byle by nie zrobił rewolucji w Bayernie :) FCB!

17.04.2013 21:33

Drugi mecz półfinałowy PN (do I połowy): VFB 2-1 Freiburg... FCB!

17.04.2013 21:19

Drugi zespół Bayernu przegrał u siebie 1 do 2... FCB!

17.04.2013 20:10

Hubertus82 -> A ja wcale nie chcę, żeby Gomez odchodził i wiem, że piłkarz ma dużo do powiedzenia, ale nieraz można się zdziwić i to mocno... FCB!

17.04.2013 19:52

Drugi zespół Bayernu do 65 minuty remisuje z FC Memmingen 1-1 po golu dla gospodarzy: Weihrauch 28' a dla gości: Makoru 50'... FCB!

17.04.2013 19:40

Jeśli agent Gomeza będzie nalegał to Niemiec odejdzie, ale czy sam zawodnik będzie chciał ? Ale takie teraz czasy, że agenci nie patrzą na dobro piłkarza tylko, żeby zarobić, a co do Claudio to dawno by już było wiadomo i by przedłużyli z nim kontrakt, a tak nadal cisza i sam zawodnik jeszcze miesiąc będzie chciał wiedzieć na czym stoi... FCB!

17.04.2013 19:30

Fajnie by mieć takich dwóch Szwajcarów, bo może Guardiola razem z Sammer'em szukają kogoś typu Franka lub Szwajcara :) FCB!

17.04.2013 19:25

Myślę, że nie ma obawy o Davida, bo z H96 będzie powtórka z ostatniego meczu BL i wyjdzie skład półrezerwowy... FCB!

17.04.2013 19:23

Z tego co tak czytam to obok Jana nieuniknione jest kupno kolejnego środkowego obrońcy tylko kogo ? I to chyba koniec DvB w Bayernie, bo niby nikt z zarządu nie zabrał głosu, ale i też nie zaprzeczył, także wg mnie Tymo, DvB i Claudio na 90 % wg mnie odejdą z Bayernu po zakończeniu sezonu... FCB!

17.04.2013 19:20

Ciekawostka: Pod tym linkiem jest coś nt. Gomeza, że odchodzi wg jego agenta, ale nie wiadomo ile w tym prawdy (pewnie całe zamieszanie po to by Gomez zaczął częściej grać) -> http://www.fussball.pl/index.php?dzial=aktualnosci&artykul=248387

17.04.2013 18:52

Widzę, że RvvV nic nie uczyło pokory jak Bayern zlał Hamburg, no ale ma takie prawo tak mówić, chociaż nie do końca ma rację... FCB!

17.04.2013 16:01

Przy tym co wczoraj zrobił to Guardiola musiałby być "głupcem" (nie obrażając przyszłego trenera) by go sprzedać... FCB!

17.04.2013 15:24

Ciekawe co na 3 bramki Gomeza we wczorajszym meczu jego agent i czy nadal szykuję mu najbliższą przyszłość poza BL... FCB!

17.04.2013 15:01

Gra Bayernu w tym sezonie to czysta poezja nie chce wybiegać na przód i zapeszać, ale to będzie "złoty" sezon Bayernu :) FCB!

17.04.2013 14:55

Mocne uderzenie, czyżby stary Mario wracał ? :) FCB!

16.04.2013 22:19

Szaleje Mariooo :) FCB!

16.04.2013 22:16

Mariooooooooooooooooo :) FCB!

16.04.2013 22:13

I zagrali swoje :) FCB!

16.04.2013 21:43

Sammer ich w przerwie nastawi to zaczną inaczej grać :) FCB!

16.04.2013 21:34

Ale brama, kurczę, sygnał ostrzegawczy... FCB!

16.04.2013 21:22

Aj Xerdan..... FCB!

16.04.2013 21:20

Arjen robi swoje jak zawsze :) FCB!

16.04.2013 21:11

Mandzuuuuu :) FCB!

16.04.2013 20:53

No to czas zacząć :) FCB!

16.04.2013 20:27

Niech Petersen wybiera to co dla niego najlepsze :) FCB!

16.04.2013 18:04

Zobaczymy co z tego wyniknie :) FCB!

15.04.2013 20:39

Żadnych sygnałów, że zostaną przedłużone kontrakty z DvB, Tymo i Claudio... FCB!

15.04.2013 20:38

Jak Bayern będzie nadal bezczynny to pozostaje mu znalezć inny klub... FCB!

15.04.2013 20:23

Gdyby Mandzu grał częściej to Lewandowski pewnie nie byłby teraz liderem klasyfikacji strzelców BL, a niczym się szczególnie nie wyróżnia, bo na pustą bramkę to każdy napastnik umie strzelić... FCB!

15.04.2013 18:01

Prędzej odejdzie Claudio (tego bym oczywiście nie chciał) niż przyjdzie najlepszy napastnik świata :) FCB!

15.04.2013 17:17

Jeśli drzemie w nim wielki talent to nie można go stracić :) FCB!

15.04.2013 17:15

W takiej formie Bayernu to nie powinno być większych problemów z awansem, ale trzeba podejść do meczu poważnie i zrobić swoje :) FCB!

15.04.2013 17:05

Mocni jak mało kto :) FCB!

15.04.2013 16:33

Jak Jupp zdobędzie potrójną koronę (oby tak było!) to czy ja wiem czy My jako kibice będziemy w euforii po objęciu steru przez Guardiole, trudno będzie się wtedy pogodzić z tym, że obecny trener Bayernu odejdzie... FCB!

15.04.2013 15:22

Ciekawostka: Bayern obserwuje piłkarza Ajaxu, Viktora Fischera -> http://www.fussball.pl/index.php?dzial=aktualnosci&artykul=248248

15.04.2013 15:04

I trzeba w to mocno wierzyć, bo tylko to kibicom pozostaje :) FCB!

15.04.2013 12:10

Wiadomość o piłkarzu Fc Basel pojawiła się już jakiś czas temu :) FCB!

15.04.2013 11:57

Ciekawostka: Kontuzja przyszłego gracza Bayernu J. Kirchhoffa, wyeliminuje go z gry do końca obecnego sezonu z powodu kontuzji -> http://www.niemieckapilka.pl/news/show/pechowy-wystep-kirchhoffa

15.04.2013 10:02

Bayern musi to udowodnić na boisku wtedy będzie można z czystą przyjemnością tak pisać :) FCB!

14.04.2013 21:33

Drugi zespół Bayernu wygrywa 2 do 1 z FV Illertissen - bramki dla gospodarzy: Duhnke 27' i Hojbjerg z karnego w 52' a dla gości: Lux 63'... FCB!

14.04.2013 16:58

II drużyna wygrywa już tylko 2-1... FCB!

14.04.2013 16:26

I pewnie to będzie z pożytkiem dla I zespołu :) FCB!

14.04.2013 16:16

Do I połowy: Bayern II 1-0 FV Illertissen - bramka Dunhke 27'... FCB!

14.04.2013 15:48

No Klopp na wzór Mou heh :) FCB!

14.04.2013 14:25

Niech się BVB martwi o swoją drużynę, bo są na początku swojej drogi by coś osiągnąć, a Bayern o siebie :) FCB!

14.04.2013 14:13

To już we wtorek :) FCB!

14.04.2013 13:44

Jupp to nie amator, żeby prosić kogoś o pomoc :) FCB!

14.04.2013 13:43

Na Bayern każdy spina poślady nawet jak nie grają najlepiej, także piłkarze na pewno podejdą do tego meczu bardzo poważnie :) FCB!

14.04.2013 13:42

A moim zdaniem nikt wartościowy dla Bayernu nie opuści zespołu (nie licząc tych którym się kończą kontrakty) od razu może za jakieś pół roku... FCB!

14.04.2013 13:38

To jego agent wywołał "burzę" nie sam zawodnik (chociaż pewnie czuję się z tym zle, że nie gra dużo, bo jakby chciał to by mówił o swojej sytuacji)... FCB!

14.04.2013 13:14