Mourinho po prostu nie ma już pomysłu na grę Realu (wypalił się już w tym klubie)... FCB!
30.04.2013 22:07
Nie ma opcji by zarabiał więcej niż ikony Bayernu, kto wie może za parę lat sobie na to zasłuży :) FCB!
30.04.2013 17:20
Bo Bayern nie potrzebuje Lewandowskiego, ma lepszych :) FCB!
30.04.2013 16:49
Bez wątpienia Guardiola przyciąga wszystkich najlepszych piłkarzy :) FCB
30.04.2013 15:56
Po City, Psg czy Anży można by się wszystkiego spodziewać co do płac :) FCB!
30.04.2013 15:53
Udziela się znakomita atmosfera w drużynie i niech tak pozostanie do końca sezonu :) FCB!
30.04.2013 15:48
Bayern to nie tylko znakomicie zarządzany klub to coś więcej i każdy prawdziwy kibic o tym wie :) FCB!
30.04.2013 15:46
Po raz kolejny okazuje się, że kasa to nie wszystko :) FCB!
30.04.2013 15:44
Chyba parę Real-BVB... FCB!
30.04.2013 11:35
Ładny gest z ich strony, bo właśnie tacy ludzie jak Uli zbudowali silny Bayern :) FCB!
30.04.2013 11:04
A niech idzie nawet grać w Arabii Saudyjskiej byle nie w Bayernie :) FCB!
29.04.2013 13:19
Jeśli Lewandowski chce dużo zarabiać, a Kucharski zgarnąć dobrą kasę za transfer to niech wybierają MU, bo dostaną dwa razy więcej... FCB!
29.04.2013 13:13
Nie tylko Franz o tym wie :) FCB!
29.04.2013 12:52
No nazbierało by się, ale taka kadra jak ma być w przyszłym sezonie podołała by pewnie, ale nie ma co wybiegać na przód :) FCB!
29.04.2013 12:44
Zobaczymy plus bardzo prawdopodobne, że dojdzie Rode... FCB!
29.04.2013 12:30
To jest pewne... FCB!
29.04.2013 12:26
Obok Tymo to z obrony ktoś z dwójki wg mnie Contento lub Rafinha, a prędzej Contento na sprzedaż lub wypożyczenie, a na jego miejsce Can... FCB!
29.04.2013 12:25
Oprócz Tymo to nie wiadomo tak naprawdę kto odejdzie, a to jest podejrzane, bo można wszystkiego się spodziewać, a cały czas się piszę tylko kto może zasilić Bayern... FCB!
29.04.2013 12:19
DvB ma podpisać nowy kontrakt :) FCB!
29.04.2013 12:09
Może i tak być, że Gomez odejdzie czego nie chcę, ale jeśli by tak było może być tak, że zamiast Lewandowskiego przyjdzie Suarez... FCB!
29.04.2013 12:07
Heh ta Fabregas ciekawe po co chyba do podawania piłek na treningu :) FCB!
29.04.2013 11:57
Mnie już nic nie zdziwi nawet to, że jak Bayern nie kupi Lewandowskiego to wyskoczy Suarez i będzie szybki transfer :) FCB!
29.04.2013 11:53
No właśnie, albo wcześniej ściągnąć zagrożonych piłkarzy... FCB!
29.04.2013 11:34
Webb ma sędziować, Real-BVB to tak można dwa mecze naraz, dzień po dniu ? FCB!
29.04.2013 11:29
Trzeba będzie uważać chociaż będzie bardzo trudno, bo piłkarze Barcelony mogą specjalnie prowokować, a są z tego znani... FCB!
29.04.2013 11:23
Szanse Sebastiana Rode na przenosiny do Bayernu wg portalu transfermarkt wynoszą obecnie 62 %... FCB!
29.04.2013 10:35
Wszystko na to wskazuje, że pójdzie na zasłużoną emeryturę, ale wie że ma dużo do zrobienia i wszyscy na to liczą :)
29.04.2013 10:24
Jedni twierdzą, że na bank trafi do Bayernu, a drudzy, że BVB po stracie Gotzego nie zrobi drugiej niespodzianki Bayernowi i ich najlepszy napastnik nie zasili największego rywala... FCB!
28.04.2013 22:12
W każdej plotce jest ziarno prawdy :) FCB!
28.04.2013 21:57
Z tego co wyczytałem ma być prawdopodobnie zawieszony do czasu wyjaśnienia sprawy... FCB!
28.04.2013 21:54
Uliemu i reszcie chodziło, że nie będzie transferu za 40 mln, a Gotze 37 mln także raczej dotrzymają słowa :) FCB!
28.04.2013 21:49
Ciekawe czy z Rode to prawda, że podpisał kontrakt z Bayernem :) FCB!
28.04.2013 21:45
Ale to pewnie odwlekanie w czasie i tyle... FCB!
28.04.2013 21:33
Byle by w tych newsach nie było, że Lewandowski oficjalnie piłkarzem Bayernu :) FCB!
28.04.2013 21:30
Na Eurosporcie 2 w trakcie przerwy meczu Schalke-Hsv, komentator mówił, że Rode przejdzie do Bayernu :) FCB!
28.04.2013 18:23
No tak liczą na gruntowny remont w składzie Barcelony :) FCB!
28.04.2013 17:28
Myślą, że Bayern to Milan hehe brak słów i że odda mecz oo tak oo Barcelonie eh bez komentarza... FCB!
28.04.2013 14:34
I taki piłkarz w razie czego się zawsze przydaje w awaryjnych sytuacjach, ale oby więcej grał w przyszłym sezonie pod okiem Guardioli :) FCB!
28.04.2013 14:25
W razie odejścia lub wypożyczenia Contento zmiennikiem Alaby może być Emre :) FCB!
28.04.2013 14:21
Hummels też z Bayernu, a gra w BVB, czyli można powiedzieć na remis :) FCB!
28.04.2013 14:18
Claudio też mi się zdaję, że zostanie na rok po roku czasu może go zastąpić jakiś młody z drugiego składu. Co do DvB ma zostać, a Rafinha oraz Contento to myślę, że któryś z ich zostanie wypożyczony i Tymo wiadomo odejdzie... FCB!
28.04.2013 13:58
Byle by nie przesadzali, bo zaczną pisać, że Bayern jest gorszy od City czy Psg razem wzięte z transferami... FCB!
28.04.2013 13:43
Wg prezydenta BVB do 15 maja wszystko ma być jasne... FCB!
28.04.2013 13:34
To, że trenerem będzie Guardiola też ma duży wpływ na to... FCB!
28.04.2013 13:28
I jest taka minimalna nadzieja, że tak będzie :) FCB!
28.04.2013 13:25
No był taki okres, ale z sezonu na sezon teraz kadra Bayernu ma być mocniejsza wg słów Karla... FCB!
28.04.2013 13:21
Jeśli nie będzie grał tak jak w obronie Mandzu to sobie posiedzi na ławiue i nikt nie będzie nad tym płakał, bo to nie Reprezentacja... FCB!
28.04.2013 13:17
Gdzieś słyszałem, że scout Bayernu, Paul Breitner jest bardzo zachwycony właśnie Polakiem... FCB!
28.04.2013 13:15
Jestem ciekaw czy jakby został Jupp na kolejny sezon to też by chciał Lewandowskiego w składzie (co ma być to będzie i tego się nie zmieni)... FCB!
28.04.2013 13:10
Jeśli Lewandowski to na pewno kosztem Gomeza i chyba nie ma co się łudzić, że może być inaczej... FCB!
28.04.2013 12:58
Dużej różnicy między pierwszym składem, a "rezerwowym" nie ma także, najpierw trzeba zagrać solidny rewanż :) FCB!
28.04.2013 12:46
Zobaczymy jak to Jupp poukłada, bo pewnie zdaję sobie sprawę kto jest zagrożony :) FCB!
28.04.2013 12:43
Ciekawostka: Wg Romana Kołtonia w dzisiejszym Cafe Futbol Lewandowski na 100 % trafi do Bayernu tylko kwestia kiedy i za jakie pieniądzę (wiem, że każdy rzyga już tym tematem, ale trzeba się przyzwyczaić, no chyba, że Chelsea, Real czy nawet Psg wyłożą więcej kasy) oraz do 15 maja decyzja ws. transferu -> http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-niemiecka/transfer-lewandowskiego-szef-borussii-oglosil-term,1,5478605,wiadomosc.html
28.04.2013 12:28
Na pewno rzucą się do hurra ofensywny i tego należy się spodziewać... FCB!
27.04.2013 22:00
Mimo znakomitego pierwszego meczu w Monachium na krok nie wolno odstępować od graczy Barcelony, a przede wszystkim strzelić bramkę na wyjezdzie :) FCB!
27.04.2013 21:25
Widać było mocne rozluznienie piłkarzy, ale zwycięstwo to zwycięstwo. Przebieg meczu wyglądał trochę jak trening, ale na plus Can i jeszcze większy plus dla Xerdana :) FCB!
27.04.2013 18:21
Bez jaj 15 mln to mógłby zarabiać Franek, a Lewandowski z 5... FCB!
27.04.2013 15:14
A co najlepsze będzie można oglądnąć na Eurosporcie 2 jak sobie poczyna m.in. młody Niemiec :) FCB!
27.04.2013 14:36
Szkoda, że jeszcze od pierwszych minut nie ma Hojbjerg'a no, ale wczoraj grał mecz w sumie :) FCB!
27.04.2013 14:33
Brakuje kogoś w tym składzie chyba Contento :) FCB!
27.04.2013 14:31
Najlepiej jak dokończy swoją kadencje i w następnej niech nie kandyduje jeśli to ma zaszkodzić klubowi... FCB!
27.04.2013 14:16
Nie rozumiem tego przez ewentualne kupno Lewandowskiego wyleci pewnie Gomez, bo Claudio nie narzeka i siedzi cicho ;/ FCB!
27.04.2013 13:13
Bild ostatnio bardzo dobrze przewiduję transfery Bayernu i jeśli tak piszą to nie trzeba raczej nic komentować... FCB!
27.04.2013 13:09
Leci na Eurosporcie 2 o 15.30 :) FCB!
27.04.2013 13:01
Jeśli jest mu zle w Dortmundzie to niech odchodzi byle nie do Bayernu :) FCB!
27.04.2013 12:27
I bardzo fajnie :) FCB!
27.04.2013 10:21
No nic dziwnego :) FCB!
27.04.2013 10:20
Nie wiem do czego byłby potrzebny Bayernowi :) FCB!
27.04.2013 10:20
Druga drużyna Bayernu wygrywa do 80 minuty z druga drużyną z Furth. Bramkę dla gospodarzy strzelił Duhnke w 73' :) FCB!
26.04.2013 21:11
Albo kupować Rode i wypożyczyć Emre lub dawać więcej szans młodemu Niemcowi :) FCB!
26.04.2013 20:46
Ciekawie piszą na onecie, że Guardiola nie będzie chciał Arjena i Gomeza i mają być sprzedani heh -> http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-niemiecka/guardiola-gotowy-sprzedac-dwie-gwiazdy-bayernu,1,5477919,wiadomosc.html
26.04.2013 18:01
Nawet jakby strzelił Realowi 10 bramek nie przekona mnie do siebie :) FCB!
26.04.2013 17:49
A to sorki myślałem, że po jutrzejszym meczu :) FCB!
26.04.2013 17:01
Tak jutro mecz Bayernu na Eurosporcie 2 pewnie z tego powodu jeśli dobrze pamiętam, że jutro mają wręczać paterę mistrzowską po meczu, a BVB pokazują o 18 30 :) FCB!
26.04.2013 16:58
Zaraz napiszą, że Lewandowski wraca do Lecha heh... FCB!
26.04.2013 16:26
Już Bayern ma przesyt ofensywnych graczy i jak dojdzie Patrick z drugiego składu to już całkiem, a Guardiola może dawać szansę młodym :) FCB!
26.04.2013 15:47
Skład może być, a w drugiej połowie dać szansę na grę Emre i Hojbjergowi, a może ktoś nowy z drugiego składu :) FCB!
26.04.2013 15:42
No tak samo jak napastnika Bayern nie potrzebuję, ale dziwi mnie jedna rzecz jeśli Claudio ma zostać to czego z nim się nie przedłuża kontraktu, a maj już prawie, taka sama sytuacja z DvB tylko w jego przypadku jest prawie jasne, że zostanie w Monachium na kolejny sezon... FCB!
26.04.2013 15:31
Jeszcze pewnie będzie zakup jednego zawodnika - środkowy obrońca i można kończyć zakupy, bo po co kolejny napastnik jak Guardiola może czasem zagrać bez napastnika, a to jest niewykluczone :) FCB!
26.04.2013 15:22
W sumie taki skład mógłby być tylko w drugiej połowie dać szanse Emre i Hojbjergowi :) FCB!
26.04.2013 15:16
Albo niech się przeniesie do Manchesteru to dostanie prawie dwa razy tyle niż w Bayernie :) FCB!
26.04.2013 15:12
Ciekawostka: Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale Rode zagra w Bayernie tylko chyba teraz kwestia kiedy -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/bruchhagen-sicher-rode-wechselt-nach-munchen_36194
26.04.2013 14:59
Byle by zarząd, a przede wszystkim sami kibice nie byli zawiedzeni tym, że Guardiola (widać co się dzieje do tego czasu) będzie trenerem i tego sobie życzę i Wam :) FCB!
26.04.2013 10:23
gorszcz -> No raczej nie każdemu zapewnił by wiele radości :) FCB!
26.04.2013 10:12
Dobrze wiemy, że Manchester może dać Lewandowskiemu dwa razy tyle i oby Ferguson tak zrobił :) FCB!
26.04.2013 10:09
Obecnie na transfermarkt szanse transferu Rode i Lewandowskiego do Bayernu stoją po ponad 50 %... FCB!
26.04.2013 10:06
Dziwne ludzie zarządzają BVB zamiast od razy zaproponować jemu 5 mln, a pózniej 7 to czekają nie wiadomo na co, bo im szkoda kasy i gorzkie żale wylewają, że ktoś im zabierze Robercika. Nie mam nic do niego, ale jeśli będzie to rzeczywista prawda to ja bym podziękował, bo zaczną się komentarze typu, że Lewandowski jest lepszy niż cała kadra Bayernu wraz ze sztabem szkoleniowym... FCB!
26.04.2013 09:48
Ciekawostka: Środkowy obrońca Fc Barcelony, Andreu Fontas na liście życzeń Guardioli -> http://www.niemieckapilka.pl/news/show/andreu-fontas-na-celowniku-bayernu
25.04.2013 21:44
Czyli można napisać, że Lewandowski z Kucharskim dobrze się dobrali... FCB!
25.04.2013 18:02
Bayern wg mnie nie potrzebuje nowego napastnika, bo jest idealnie tak jak jest, ale zadecyduje przyszły trener... FCB!
25.04.2013 17:48
Niech Bayern rośnie w siłę :) FCB!
25.04.2013 14:46
Dziś bardzo dobry dzień od trensferu Gotze po miażdzące zwycięstwo z Barceloną i na dodatek pragnę napisać, że rezerwy Bayernu wygrały na wyjezdzie z rezerwami Nurnberg 1-3: gole dla gości Duknke 31', Schopf 50' i Weihrauch 78' a dla gospodarzy Rosinger 60' :) FCB!
23.04.2013 23:04
Siedzieć nie pójdzie, ale kurczę nauczkę pewnie dostanie i z żalem szkoda pisać takie rzeczy... FCB!
23.04.2013 22:54
Ciekawe co sobie teraz myśli Guardiola :) FCB!
23.04.2013 22:51
Znakomity wynik, ale trzeba pamiętać o rewanżu i nie odpuszczać :) FCB!
23.04.2013 22:41
To będzie era Bayernu. Byłem pewny, że to będzie arcy trudna przeprawa, a poszło jak po maśle i ciężko w to uwierzyć, majstersztyk - Być kibicem Bayernu od lat Bezcenne :) FCB!
Mourinho po prostu nie ma już pomysłu na grę Realu (wypalił się już w tym klubie)... FCB!
30.04.2013 22:07
Nie ma opcji by zarabiał więcej niż ikony Bayernu, kto wie może za parę lat sobie na to zasłuży :) FCB!
30.04.2013 17:20
Bo Bayern nie potrzebuje Lewandowskiego, ma lepszych :) FCB!
30.04.2013 16:49
Bez wątpienia Guardiola przyciąga wszystkich najlepszych piłkarzy :) FCB
30.04.2013 15:56
Po City, Psg czy Anży można by się wszystkiego spodziewać co do płac :) FCB!
30.04.2013 15:53
Udziela się znakomita atmosfera w drużynie i niech tak pozostanie do końca sezonu :) FCB!
30.04.2013 15:48
Bayern to nie tylko znakomicie zarządzany klub to coś więcej i każdy prawdziwy kibic o tym wie :) FCB!
30.04.2013 15:46
Po raz kolejny okazuje się, że kasa to nie wszystko :) FCB!
30.04.2013 15:44
Chyba parę Real-BVB... FCB!
30.04.2013 11:35
Ładny gest z ich strony, bo właśnie tacy ludzie jak Uli zbudowali silny Bayern :) FCB!
30.04.2013 11:04
A niech idzie nawet grać w Arabii Saudyjskiej byle nie w Bayernie :) FCB!
29.04.2013 13:19
Jeśli Lewandowski chce dużo zarabiać, a Kucharski zgarnąć dobrą kasę za transfer to niech wybierają MU, bo dostaną dwa razy więcej... FCB!
29.04.2013 13:13
Nie tylko Franz o tym wie :) FCB!
29.04.2013 12:52
No nazbierało by się, ale taka kadra jak ma być w przyszłym sezonie podołała by pewnie, ale nie ma co wybiegać na przód :) FCB!
29.04.2013 12:44
Zobaczymy plus bardzo prawdopodobne, że dojdzie Rode... FCB!
29.04.2013 12:30
To jest pewne... FCB!
29.04.2013 12:26
Obok Tymo to z obrony ktoś z dwójki wg mnie Contento lub Rafinha, a prędzej Contento na sprzedaż lub wypożyczenie, a na jego miejsce Can... FCB!
29.04.2013 12:25
Oprócz Tymo to nie wiadomo tak naprawdę kto odejdzie, a to jest podejrzane, bo można wszystkiego się spodziewać, a cały czas się piszę tylko kto może zasilić Bayern... FCB!
29.04.2013 12:19
DvB ma podpisać nowy kontrakt :) FCB!
29.04.2013 12:09
Może i tak być, że Gomez odejdzie czego nie chcę, ale jeśli by tak było może być tak, że zamiast Lewandowskiego przyjdzie Suarez... FCB!
29.04.2013 12:07
Heh ta Fabregas ciekawe po co chyba do podawania piłek na treningu :) FCB!
29.04.2013 11:57
Mnie już nic nie zdziwi nawet to, że jak Bayern nie kupi Lewandowskiego to wyskoczy Suarez i będzie szybki transfer :) FCB!
29.04.2013 11:53
No właśnie, albo wcześniej ściągnąć zagrożonych piłkarzy... FCB!
29.04.2013 11:34
Webb ma sędziować, Real-BVB to tak można dwa mecze naraz, dzień po dniu ? FCB!
29.04.2013 11:29
Trzeba będzie uważać chociaż będzie bardzo trudno, bo piłkarze Barcelony mogą specjalnie prowokować, a są z tego znani... FCB!
29.04.2013 11:23
Szanse Sebastiana Rode na przenosiny do Bayernu wg portalu transfermarkt wynoszą obecnie 62 %... FCB!
29.04.2013 10:35
Wszystko na to wskazuje, że pójdzie na zasłużoną emeryturę, ale wie że ma dużo do zrobienia i wszyscy na to liczą :)
29.04.2013 10:24
Jedni twierdzą, że na bank trafi do Bayernu, a drudzy, że BVB po stracie Gotzego nie zrobi drugiej niespodzianki Bayernowi i ich najlepszy napastnik nie zasili największego rywala... FCB!
28.04.2013 22:12
W każdej plotce jest ziarno prawdy :) FCB!
28.04.2013 21:57
Z tego co wyczytałem ma być prawdopodobnie zawieszony do czasu wyjaśnienia sprawy... FCB!
28.04.2013 21:54
Uliemu i reszcie chodziło, że nie będzie transferu za 40 mln, a Gotze 37 mln także raczej dotrzymają słowa :) FCB!
28.04.2013 21:49
Ciekawe czy z Rode to prawda, że podpisał kontrakt z Bayernem :) FCB!
28.04.2013 21:45
Ale to pewnie odwlekanie w czasie i tyle... FCB!
28.04.2013 21:33
Byle by w tych newsach nie było, że Lewandowski oficjalnie piłkarzem Bayernu :) FCB!
28.04.2013 21:30
Na Eurosporcie 2 w trakcie przerwy meczu Schalke-Hsv, komentator mówił, że Rode przejdzie do Bayernu :) FCB!
28.04.2013 18:23
No tak liczą na gruntowny remont w składzie Barcelony :) FCB!
28.04.2013 17:28
Myślą, że Bayern to Milan hehe brak słów i że odda mecz oo tak oo Barcelonie eh bez komentarza... FCB!
28.04.2013 14:34
I taki piłkarz w razie czego się zawsze przydaje w awaryjnych sytuacjach, ale oby więcej grał w przyszłym sezonie pod okiem Guardioli :) FCB!
28.04.2013 14:25
W razie odejścia lub wypożyczenia Contento zmiennikiem Alaby może być Emre :) FCB!
28.04.2013 14:21
Hummels też z Bayernu, a gra w BVB, czyli można powiedzieć na remis :) FCB!
28.04.2013 14:18
Claudio też mi się zdaję, że zostanie na rok po roku czasu może go zastąpić jakiś młody z drugiego składu. Co do DvB ma zostać, a Rafinha oraz Contento to myślę, że któryś z ich zostanie wypożyczony i Tymo wiadomo odejdzie... FCB!
28.04.2013 13:58
Byle by nie przesadzali, bo zaczną pisać, że Bayern jest gorszy od City czy Psg razem wzięte z transferami... FCB!
28.04.2013 13:43
Wg prezydenta BVB do 15 maja wszystko ma być jasne... FCB!
28.04.2013 13:34
To, że trenerem będzie Guardiola też ma duży wpływ na to... FCB!
28.04.2013 13:28
I jest taka minimalna nadzieja, że tak będzie :) FCB!
28.04.2013 13:25
No był taki okres, ale z sezonu na sezon teraz kadra Bayernu ma być mocniejsza wg słów Karla... FCB!
28.04.2013 13:21
Jeśli nie będzie grał tak jak w obronie Mandzu to sobie posiedzi na ławiue i nikt nie będzie nad tym płakał, bo to nie Reprezentacja... FCB!
28.04.2013 13:17
Gdzieś słyszałem, że scout Bayernu, Paul Breitner jest bardzo zachwycony właśnie Polakiem... FCB!
28.04.2013 13:15
Jestem ciekaw czy jakby został Jupp na kolejny sezon to też by chciał Lewandowskiego w składzie (co ma być to będzie i tego się nie zmieni)... FCB!
28.04.2013 13:10
Jeśli Lewandowski to na pewno kosztem Gomeza i chyba nie ma co się łudzić, że może być inaczej... FCB!
28.04.2013 12:58
Dużej różnicy między pierwszym składem, a "rezerwowym" nie ma także, najpierw trzeba zagrać solidny rewanż :) FCB!
28.04.2013 12:46
Zobaczymy jak to Jupp poukłada, bo pewnie zdaję sobie sprawę kto jest zagrożony :) FCB!
28.04.2013 12:43
Ciekawostka: Wg Romana Kołtonia w dzisiejszym Cafe Futbol Lewandowski na 100 % trafi do Bayernu tylko kwestia kiedy i za jakie pieniądzę (wiem, że każdy rzyga już tym tematem, ale trzeba się przyzwyczaić, no chyba, że Chelsea, Real czy nawet Psg wyłożą więcej kasy) oraz do 15 maja decyzja ws. transferu -> http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-niemiecka/transfer-lewandowskiego-szef-borussii-oglosil-term,1,5478605,wiadomosc.html
28.04.2013 12:28
Na pewno rzucą się do hurra ofensywny i tego należy się spodziewać... FCB!
27.04.2013 22:00
Mimo znakomitego pierwszego meczu w Monachium na krok nie wolno odstępować od graczy Barcelony, a przede wszystkim strzelić bramkę na wyjezdzie :) FCB!
27.04.2013 21:25
Widać było mocne rozluznienie piłkarzy, ale zwycięstwo to zwycięstwo. Przebieg meczu wyglądał trochę jak trening, ale na plus Can i jeszcze większy plus dla Xerdana :) FCB!
27.04.2013 18:21
Bez jaj 15 mln to mógłby zarabiać Franek, a Lewandowski z 5... FCB!
27.04.2013 15:14
A co najlepsze będzie można oglądnąć na Eurosporcie 2 jak sobie poczyna m.in. młody Niemiec :) FCB!
27.04.2013 14:36
Szkoda, że jeszcze od pierwszych minut nie ma Hojbjerg'a no, ale wczoraj grał mecz w sumie :) FCB!
27.04.2013 14:33
Brakuje kogoś w tym składzie chyba Contento :) FCB!
27.04.2013 14:31
Najlepiej jak dokończy swoją kadencje i w następnej niech nie kandyduje jeśli to ma zaszkodzić klubowi... FCB!
27.04.2013 14:16
Nie rozumiem tego przez ewentualne kupno Lewandowskiego wyleci pewnie Gomez, bo Claudio nie narzeka i siedzi cicho ;/ FCB!
27.04.2013 13:13
Bild ostatnio bardzo dobrze przewiduję transfery Bayernu i jeśli tak piszą to nie trzeba raczej nic komentować... FCB!
27.04.2013 13:09
Leci na Eurosporcie 2 o 15.30 :) FCB!
27.04.2013 13:01
Jeśli jest mu zle w Dortmundzie to niech odchodzi byle nie do Bayernu :) FCB!
27.04.2013 12:27
I bardzo fajnie :) FCB!
27.04.2013 10:21
No nic dziwnego :) FCB!
27.04.2013 10:20
Nie wiem do czego byłby potrzebny Bayernowi :) FCB!
27.04.2013 10:20
Druga drużyna Bayernu wygrywa do 80 minuty z druga drużyną z Furth. Bramkę dla gospodarzy strzelił Duhnke w 73' :) FCB!
26.04.2013 21:11
Albo kupować Rode i wypożyczyć Emre lub dawać więcej szans młodemu Niemcowi :) FCB!
26.04.2013 20:46
Ciekawie piszą na onecie, że Guardiola nie będzie chciał Arjena i Gomeza i mają być sprzedani heh -> http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-niemiecka/guardiola-gotowy-sprzedac-dwie-gwiazdy-bayernu,1,5477919,wiadomosc.html
26.04.2013 18:01
Nawet jakby strzelił Realowi 10 bramek nie przekona mnie do siebie :) FCB!
26.04.2013 17:49
A to sorki myślałem, że po jutrzejszym meczu :) FCB!
26.04.2013 17:01
Tak jutro mecz Bayernu na Eurosporcie 2 pewnie z tego powodu jeśli dobrze pamiętam, że jutro mają wręczać paterę mistrzowską po meczu, a BVB pokazują o 18 30 :) FCB!
26.04.2013 16:58
Zaraz napiszą, że Lewandowski wraca do Lecha heh... FCB!
26.04.2013 16:26
Już Bayern ma przesyt ofensywnych graczy i jak dojdzie Patrick z drugiego składu to już całkiem, a Guardiola może dawać szansę młodym :) FCB!
26.04.2013 15:47
Skład może być, a w drugiej połowie dać szansę na grę Emre i Hojbjergowi, a może ktoś nowy z drugiego składu :) FCB!
26.04.2013 15:42
No tak samo jak napastnika Bayern nie potrzebuję, ale dziwi mnie jedna rzecz jeśli Claudio ma zostać to czego z nim się nie przedłuża kontraktu, a maj już prawie, taka sama sytuacja z DvB tylko w jego przypadku jest prawie jasne, że zostanie w Monachium na kolejny sezon... FCB!
26.04.2013 15:31
Jeszcze pewnie będzie zakup jednego zawodnika - środkowy obrońca i można kończyć zakupy, bo po co kolejny napastnik jak Guardiola może czasem zagrać bez napastnika, a to jest niewykluczone :) FCB!
26.04.2013 15:22
W sumie taki skład mógłby być tylko w drugiej połowie dać szanse Emre i Hojbjergowi :) FCB!
26.04.2013 15:16
Albo niech się przeniesie do Manchesteru to dostanie prawie dwa razy tyle niż w Bayernie :) FCB!
26.04.2013 15:12
Ciekawostka: Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale Rode zagra w Bayernie tylko chyba teraz kwestia kiedy -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/bruchhagen-sicher-rode-wechselt-nach-munchen_36194
26.04.2013 14:59
Byle by zarząd, a przede wszystkim sami kibice nie byli zawiedzeni tym, że Guardiola (widać co się dzieje do tego czasu) będzie trenerem i tego sobie życzę i Wam :) FCB!
26.04.2013 10:23
gorszcz -> No raczej nie każdemu zapewnił by wiele radości :) FCB!
26.04.2013 10:12
Dobrze wiemy, że Manchester może dać Lewandowskiemu dwa razy tyle i oby Ferguson tak zrobił :) FCB!
26.04.2013 10:09
Obecnie na transfermarkt szanse transferu Rode i Lewandowskiego do Bayernu stoją po ponad 50 %... FCB!
26.04.2013 10:06
Dziwne ludzie zarządzają BVB zamiast od razy zaproponować jemu 5 mln, a pózniej 7 to czekają nie wiadomo na co, bo im szkoda kasy i gorzkie żale wylewają, że ktoś im zabierze Robercika. Nie mam nic do niego, ale jeśli będzie to rzeczywista prawda to ja bym podziękował, bo zaczną się komentarze typu, że Lewandowski jest lepszy niż cała kadra Bayernu wraz ze sztabem szkoleniowym... FCB!
26.04.2013 09:48
Ciekawostka: Środkowy obrońca Fc Barcelony, Andreu Fontas na liście życzeń Guardioli -> http://www.niemieckapilka.pl/news/show/andreu-fontas-na-celowniku-bayernu
25.04.2013 21:44
Czyli można napisać, że Lewandowski z Kucharskim dobrze się dobrali... FCB!
25.04.2013 18:02
Bayern wg mnie nie potrzebuje nowego napastnika, bo jest idealnie tak jak jest, ale zadecyduje przyszły trener... FCB!
25.04.2013 17:48
Niech Bayern rośnie w siłę :) FCB!
25.04.2013 14:46
Dziś bardzo dobry dzień od trensferu Gotze po miażdzące zwycięstwo z Barceloną i na dodatek pragnę napisać, że rezerwy Bayernu wygrały na wyjezdzie z rezerwami Nurnberg 1-3: gole dla gości Duknke 31', Schopf 50' i Weihrauch 78' a dla gospodarzy Rosinger 60' :) FCB!
23.04.2013 23:04
Siedzieć nie pójdzie, ale kurczę nauczkę pewnie dostanie i z żalem szkoda pisać takie rzeczy... FCB!
23.04.2013 22:54
Ciekawe co sobie teraz myśli Guardiola :) FCB!
23.04.2013 22:51
Znakomity wynik, ale trzeba pamiętać o rewanżu i nie odpuszczać :) FCB!
23.04.2013 22:41
To będzie era Bayernu. Byłem pewny, że to będzie arcy trudna przeprawa, a poszło jak po maśle i ciężko w to uwierzyć, majstersztyk - Być kibicem Bayernu od lat Bezcenne :) FCB!
23.04.2013 22:34
Co on zrobił, pfffff Pajac i tyle... FCB!
23.04.2013 22:30
Aż brak słów :) FCB!
23.04.2013 22:22
Uuuuu Muller kontuzja ? Oby nie... FCB!
23.04.2013 22:20
Byle by teraz bramki nie stracić... FCB!
23.04.2013 22:17