Bo Jupp pewnie ma gdzieś wynik tego meczu ;p Bayern zrobił w BL co miał zrobić, a finał LM to mecz sezonu :) FCB!
04.05.2013 18:01
Na BVB nikogo nie trzeba motywować :) FCB!
04.05.2013 17:58
Skład, który wystawił Jupp też na swój sposób jest silny, dadzą radę :) FCB!
04.05.2013 17:55
Widać po składzie jak Jupp traktuje to spotkanie i wcale jakoś zaskoczony nie jestem, a jestem ławką, bo są nowe twarze :) FCB!
04.05.2013 17:48
Taki skład można było się w połowie spodziewać, a ławka zaskakuje, bo jest nowa twarz w pierwszym zespole Rankovic i Weihrauch oraz pewnie Can będzie :) FCB!
04.05.2013 17:46
Zgadzam się z Tobą :) FCB!
04.05.2013 14:43
Gomez i to niestety na pewno... FCB!
04.05.2013 14:17
Nie wróże nic dobrego jak zaprosi kogoś na swój ślub jako piłkarz Bayernu i z Bayernu i z BVB, a jak jeszcze popiją to heh działo by się ;p FCB!
04.05.2013 14:15
Petersen odejdzie na bank tylko teraz pytanie, gdzie bo Bayern chce za niego 4,5 mln. Z Claudio mają zamiar przedłużyć kontrakt to chyba z przykrością Gomez zostanie ofiarą transferu Robercika... FCB!
04.05.2013 14:03
Żeby się nie zdziwił, że będzie mu tak dobrze, bo w Bayernie nie ma gwiazdorzenia jak w reprezentacji i nic za darmo nie przyjdzie :) FCB!
04.05.2013 13:58
Trochę to komicznie wygląda, bo Watzke chce Lewandowskiego sprzedać do Realu i nawet się ugaduję z nimi, a Lewandowski nie chcę heh i tak sobie w BVB wrogów narobi i to nawet wśród zarządu :) FCB!
04.05.2013 13:54
Ale Kucharski się przekonany, że to są ostatnie mecze Lewandowskiego w BVB to już nie wiadomo komu wierzyć... FCB!
04.05.2013 13:44
Jeśli władze BVB się uprą to Lewandowski nie przejdzie do Bayernu (może być podobna sytuacja jak z Vidalem), a do Realu :) FCB!
04.05.2013 13:36
Ciekawostka: Piszą, że Bayern wszystko "małpuje" od BVB, a teraz ciekawe kto od kogo heh -> http://www.niemieckapilka.pl/news/show/koniec-klauzuli-w-borussii-dortmund
04.05.2013 12:28
No może być tak, że telenowela, gdzie zagra Lewandowski potrwa jeszcze przez całe lato, a to początek na razie :) FCB!
04.05.2013 11:59
No to już by było lepsze rozwiązanie, chociaż też nie jestem przekonany, ale i tak Bayern się spieszyć nie będzie, bo noża na gardle nie ma i nie musi na siłę kupować napastnika, a ten sezon to pokazuje... FCB!
04.05.2013 11:54
Im dalej z transferem Lewandowskiego tym lepiej, a Bayern nie jest głupi, że dać tyle ile chce BVB...FCB!
04.05.2013 11:45
Tylko, że pozyskanie Hiszpana to co innego niż pozyskanie Polaka, a wiemy jaki poziom piłki jest w Polsce.... FCB!
04.05.2013 11:42
I co z tego, że jak Lewandowski przyjdzie do Bayernu to będą więcej meczy puszczać na polskich kanałach (lepiej jest tak jak teraz, a za taką promocję Bayernu w Polsce, bo piłkarzem będzie "najlepszy napastnik świata" to bym podziękował)... FCB!
04.05.2013 11:36
Bez komentarza... FCB!
04.05.2013 11:24
No było mówione tylko dziwi mnie to, że jeśli chcą przedłużyć kontrakt z DvB i do tego przychodzi Jan to po co kolejny obrońca (Martinez, Koscielny) oraz wróci Holger... FCB!
04.05.2013 10:55
Ciekawostka: Bayern zainteresowanym kolejnym Baskiem ? -> http://sport.wp.pl/kat,1750,title,Real-i-Barca-walcza-o-mloda-gwiazde-Sociedad,wid,15542485,wiadomosc.html
04.05.2013 10:38
I gitara, a sam Guardiola ogląda i widzi, że Arjen jest ważną częścią Bayernu :) FCB!
03.05.2013 22:29
Ciekawostka: Uli nie pojedzie do Dortmundu oglądać mecz Bayernu, a wybierze się na mecz koszykówki zespołu z Monachium (chyba dobrze zrozumiałem ;p) -> http://www.bild.de/sport/fussball/uli-hoeness/bayern-boss-nicht-beim-spitzenspiel-in-dortmund-30260092.bild.html
03.05.2013 19:16
Przetarcie przed finałem LM, ale wynik jakoś moim zdaniem nie ma znaczenia (wiadomo dobrze by było nadal stanowić rekordy)... FCB!
03.05.2013 17:05
Żaden z obrońców nie odejdzie, a poza tym DvB ma przedłużyć kontrakt... FCB!
03.05.2013 13:49
Szansa dla Emre i Hojbjerga... FCB!
03.05.2013 13:28
Ciekawostka: Bayern bez Bastiana, Lahma, Arjena i Franka na BVB -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/bayern-ohne-schweinsteiger-lahm-robben-ribry-gegen-borussia-dortmund-2886721.html
03.05.2013 13:15
Będzie szansa na grę dla Emre i Hojbjerga :) FCB!
03.05.2013 13:12
Ciekawostka: Bayern bez Bastiana, Lahma, Arjena i Franka na BVB -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/bayern-ohne-schweinsteiger-lahm-robben-ribry-gegen-borussia-dortmund-2886721.html
03.05.2013 13:05
Ciekawostka: Watzke i Perez spotkali się ws. Lewandowskiego, a ile w tym prawdy to się okaże -> http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-niemiecka/as-watzke-i-perez-spotkali-sie-w-sprawie-lewandows,1,5485354,wiadomosc.html
Przydało by się wygrać, ale to jest mecz bez znaczenia i tylko wygrana dla prestiżu, a najważniejszy mecz sezonu to finał LM :) FCB!
03.05.2013 11:35
No jeśli chcą zatrzymać go to powinni dawno dać mu podwyżkę, a nie gadać, że mają po dziurki w nosie spekulacje, gdzie on nie zagra i by spokój mieli :) FCB!
03.05.2013 11:33
To raczej pewne, że w przyszłym sezonie nie zobaczymy go w Bayernie... FCB!
03.05.2013 11:27
Ciekawostka: Odnośnie Petersena (Werder daje za niego 4,5 mln by wykupić go z Bayernu, oprócz tego Frankfurt i Wolfsburg wyrażają zainteresowanie) -> http://www.bild.de/sport/fussball/nils-petersen/kann-sich-werder-den-stuermer-nicht-leisten-30244572.bild.html
03.05.2013 11:20
Ciekawostka: Wywiad z Juppem przed meczem z BVB -> http://www.niemieckapilka.pl/news/show/heynckes-przed-meczem-z-dortmundem
03.05.2013 11:11
Za te 50 mln to przyjdzie Neymar i koniec z transferami (powinni stawiać na młodych graczy z II zespołu), zresztą ich sprawa :) FCB!
03.05.2013 10:40
A wiadomo, co z Petersenem będzie ? Czy zostanie w Werderze ? FCB!
03.05.2013 10:34
No to jeśli Robercik ma przyjść, Bayern planuję przedłużenie kontraktu z Claudio to oznacza to odejście wiadomo kogo i to przez niepotrzebny transfer... FCB!
03.05.2013 10:15
Wczoraj oglądałem FCB.tv na PSN i Jupp na konferencji prasowej przed meczem z Freiburgiem powiedział odnośnie Lewandowskiego, że Bayern nie będzie się spieszył z tym transferem :) FCB!
03.05.2013 10:06
No na transfermarkt w przypadku Rode stanęło na 62 % szans na transfer, a w przypadku Lewandowskiego 56 %... FCB!
03.05.2013 10:02
Zdf -> No to będzie w sobotę wychwalanie BVB pod niebiosa i że rozjadą Bayern w finale LM na wszystkie sposoby hee itp. itd.... FCB!
03.05.2013 09:57
Lepiej jak wrócą pełni zdrowi i nie ma co ryzykować wcześniej :) FCB!
03.05.2013 09:41
Zdarza się, ale wszystko jest ok i pewnie pózniej się będzie można z tego śmiać :) FCB!
03.05.2013 09:36
Ciekawostka: Bayern gotowy do rozmów z francuskim obrońcą ? -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/bayern-flirt-zeigt-sich-gesprachsbereit_36305
03.05.2013 09:34
Zaczął trenować, ale trudno spodziewać się, że Jupp dałby mu zagrać a na ławkę może, ale to może się załapie... FCB!
02.05.2013 20:32
Wszystko co złe i niedobre będą zwalać na Bayern, nawet to że Bawarczycy zdominowali BL i to też jest złe hee... bez komentarza... FCB!
02.05.2013 20:16
I tak się może zapisać Jupp :) FCB!
02.05.2013 20:12
No tego nie można mu na pewno odmówić :) FCB!
02.05.2013 19:46
No za LvG ławka na pewno nie była tak dobra jak teraz :) FCB!
02.05.2013 19:41
Fakt za LvG obrona była dziurawa jak ser :) FCB!
02.05.2013 19:31
Pół tego filmiku jak zwykle było o Lewandowskim eh nie znają umiaru polskie media... FCB!
02.05.2013 19:07
Zakontraktować Goretzke teraz, a do Bayernu by dołączył za rok :) FCB!
02.05.2013 18:54
Ciekawostka (już wcześniej pisałem, ale to było zródło niemieckie): Przyszłe plany Bayernu (jest tu coś o Rode, że transfer niby "zaklepany" nie wspominając o "najlepszym napastniku na świecie") -> http://www.niemieckapilka.pl/news/show/bayern-negocjuje-nowe-kontrakty
02.05.2013 18:49
No z Rode na transfermarkt w ostatnich dniach ucichło i nie wiadomo co dalej z nim, ale ruszyło w górę szanse Lewandowskiego na grę w Bayernie. Ciekawe czy Sammer nadal myśli o ściągnięciu Goretzki :) FCB!
02.05.2013 18:44
Jednego jestem pewien, że w sobotę zagrają Gomez,Dante oraz Xerdan :) FCB!
02.05.2013 14:50
W przypadku BVB mogą być rezerwy, bo chyba tam parę kontuzji w zespole mają, a czy Bayern wystawi rezerwę to nie byłby taki pewny, bo niby mecz o nic, ale rywal to BVB chociaż wolałbym, że jeśli miałby Bayern przegrać to właśnie w sobotę niż w finale LM... FCB!
02.05.2013 14:41
Ciekawostka: Plany Bayernu na najbliższy sezon (nie wiadomo co z kupnem Rode i Lewandowskiego, pewne odejście Tymo i bardzo blisko podpisania nowych kontraktów są DvB i Claudio oraz oczywiście przedłużenie kontraktów z Tonim, Alaba i Frankiem - mam nadzieję, że dobrze zrozumiałem) -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/franck-ribery-vertragsverlaengerung-beim-bayern-2884433.html
02.05.2013 14:00
Ciekawostka: Plany Bayernu na najbliższy sezon (nie wiadomo co z kupnem Rode i Lewandowskiego, pewne odejście Tymo i bardzo blisko podpisania nowych kontraktów są DvB i Claudio oraz oczywiście przedłużenie kontraktów z Tonim, Alaba i Frankiem - mam nadzieję, że dobrze zrozumiałem) -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/franck-ribery-vertragsverlaengerung-beim-bayern-2884433.html
02.05.2013 13:58
Wszystko bardzo dobrze się układa teraz kropkę nad i trzeba postawić w dwóch najbliższych finałach :) FCB!
02.05.2013 13:49
Ciekawostka: BVB może zagrać w prawie rezerwowym składzie na ligowy mecz z Bayernem (zwycięstwo w finale będzie lepiej smakowało, bo BL Bayern pozamiatał) -> http://sport.wp.pl/kat,1746,title,Bild-Kuba-Lewy-i-Piszczek-nie-zagraja-z-Bayernem,wid,15540334,wiadomosc.html?ticaid=11083d&_ticrsn=3
02.05.2013 13:47
No niby tak, ale przy potrójnej koronie nie będzie lepszego momentu do przejścia na emeryturę :) FCB!
02.05.2013 13:33
Ale między wierszami można wywnioskować, że tak będzie :) FCB!
02.05.2013 13:31
Ciekawostka: Jupp zapowiedział koniec swojej kariery (oby w glorii chwały!) -> http://www.niemieckapilka.pl/news/show/heynckes-zapowiada-koniec-kariery
02.05.2013 13:24
To z Lewandowskim raczej już przesądzone eh... FCB!
02.05.2013 12:55
Teraz wszystko jasne, ale co się nie robi by po świętować chwile z Bayernem :) FCB!
02.05.2013 12:20
Trzeba pokazać wszystkim, a przede wszystkim w polskich mediach, że Bayern to Bayern i nawet trójka Polaków może nie pomoc... FCB!
02.05.2013 11:55
Brak słów i teraz żeby to pokazać w finale :) FCB!
02.05.2013 11:51
Należy się jemu przedłużenie kontraktu i mam nadzieję, że to tylko formalność (moim zdaniem rozgrywa swoje najlepsze lata w karierze)... FCB!
02.05.2013 11:43
Lepiej dwumecz nie mógł się ułożyć iż aż dziw bierze, że Barcelona tak oddała półfinał, bo tak to można nazwać :) FCB!
02.05.2013 11:40
Jupp teraz albo nigdy to może być najlepszy jeden z najlepszych sezonów w historii Bayernu :) FCB!
02.05.2013 11:38
Mam nadzieję, że finał LM z BVB będzie czystą formalnością, bo każdy kibic tego chce, ale trzeba to wywalczyć na boisku :) FCB!
02.05.2013 11:35
Teraz do finału LM muszą muszą zachować koncentrację i jestem ciekaw jaki skład wybiegnie w sobotnim meczu z BVB (przypuszczam, że najsilniejszy)... FCB!
02.05.2013 11:33
Hiszpan musi to kontynuować i nic więcej bym nie chciał :) FCB!
02.05.2013 11:30
Javi Martinez zagubiony w akcji hehe z tego szaleństwa :) FCB!
02.05.2013 11:19
No można żałować na pewno, ale piłkarze niech teraz skumulują wszystkie najlepsze mecze w tym sezonie i niech to pokażą w dwóch finałach dla całego Bayernu, dla kibiców, a przede wszystkim dla Juppa (dobrze by było jak nie prowadził już żadnego klubu, bo będzie dziwnie uczucie). A co do Guardioli to dobrze zaczyna myśleć, bo Alaba i Toni to przyszłość Bayernu, a Franek powoli staję się ikoną tego klubu :) FCB!
02.05.2013 11:17
Lepszego scenariuszy na dwumecz z Barcelona nikt by lepiej nie napisał jak sami zawodnicy :) FCB!
01.05.2013 22:36
Hahahahahaha no zajebiście :):):):) FCB!
01.05.2013 22:16
Plan na dzisiejszy mecz w 100 % zrealizowany :) FCB!
01.05.2013 22:15
Demotada Bayernu hahahaha :) FCB!
01.05.2013 22:13
La Finaloooooo :) FCB!
01.05.2013 21:49
Bayern nie musi się spieszyć ze strzeleniem i wyłącznie kontrolować grę, a jak nadarzy się okazja do kontry to wykorzystać... FCB!
01.05.2013 21:36
Przy dobrym wyniku mam nadzieję, że ich szybko zmieni :) FCB!
01.05.2013 20:18
Raczej może pomyłka, bo Dante jak grypa to pewnie na ławce w jego miejsce Claudio... FCB!
01.05.2013 20:16
Zagrać konsekwetnie, a przede wszystkim uważnie :) FCB!
01.05.2013 20:12
Z Messim czy bez Bayern musi pokazać klasę :) FCB!
01.05.2013 19:37
Ciekawostka (tak niezbyt miła): Uli zostanie zdymisjonowany ? -> http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-Niemcy/hoeness-si-przyzna-bdzie-dymisja.html
01.05.2013 19:00
To już ich problem :) FCB!
01.05.2013 17:18
Wolałbym, żeby Bayern przegrał najbliższy mecz z BVB w lidze niż w finale LM... FCB!
01.05.2013 14:46
Rezerwy rozkręciły się na dobre widzę to dobrze. Ciekawe co z tym Rode, bo na transfermarkt stanęło od paru dni na 62 % :) FCB!
01.05.2013 13:16
Nie zapeszajmy, ale oby tak było :) FCB!
01.05.2013 12:03
Niech jeszcze dziś to potwierdzą, co bardzo na to liczę :) FCB!
01.05.2013 11:47
Ciekawostka: Bayern zainteresowany nigeryjskim piłkarzem -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/fc-bayern-nigerianischer-nationalspieler-im-fokus_36274
01.05.2013 10:56
Bayern jeszcze w finale nie jest spokojnie, trzeba rozegrać jutro bardzo dobry mecz w co bardzo wierzę :) FCB!
30.04.2013 22:44
Mam nadzieję, że jutro będzie bardziej spokojnie i BVB jak zwykle z fartem heh... FCB!
30.04.2013 22:39
Hehe i się mogą doigrać, ale tak to jest jak Lewandowski nie strzela takich sytuacji lub Gundogan... FCB!
30.04.2013 22:31
I ciekawie się zacznie :) FCB!
30.04.2013 22:25
I gdzie Lewandowskiemu do Bayernu jak on psuje takie sytuacje :) FCB!
30.04.2013 22:19
Jupp to moim zdaniem odejdzie na emeryturę :) FCB!
Bo Jupp pewnie ma gdzieś wynik tego meczu ;p Bayern zrobił w BL co miał zrobić, a finał LM to mecz sezonu :) FCB!
04.05.2013 18:01
Na BVB nikogo nie trzeba motywować :) FCB!
04.05.2013 17:58
Skład, który wystawił Jupp też na swój sposób jest silny, dadzą radę :) FCB!
04.05.2013 17:55
Widać po składzie jak Jupp traktuje to spotkanie i wcale jakoś zaskoczony nie jestem, a jestem ławką, bo są nowe twarze :) FCB!
04.05.2013 17:48
Taki skład można było się w połowie spodziewać, a ławka zaskakuje, bo jest nowa twarz w pierwszym zespole Rankovic i Weihrauch oraz pewnie Can będzie :) FCB!
04.05.2013 17:46
Zgadzam się z Tobą :) FCB!
04.05.2013 14:43
Gomez i to niestety na pewno... FCB!
04.05.2013 14:17
Nie wróże nic dobrego jak zaprosi kogoś na swój ślub jako piłkarz Bayernu i z Bayernu i z BVB, a jak jeszcze popiją to heh działo by się ;p FCB!
04.05.2013 14:15
Petersen odejdzie na bank tylko teraz pytanie, gdzie bo Bayern chce za niego 4,5 mln. Z Claudio mają zamiar przedłużyć kontrakt to chyba z przykrością Gomez zostanie ofiarą transferu Robercika... FCB!
04.05.2013 14:03
Żeby się nie zdziwił, że będzie mu tak dobrze, bo w Bayernie nie ma gwiazdorzenia jak w reprezentacji i nic za darmo nie przyjdzie :) FCB!
04.05.2013 13:58
Trochę to komicznie wygląda, bo Watzke chce Lewandowskiego sprzedać do Realu i nawet się ugaduję z nimi, a Lewandowski nie chcę heh i tak sobie w BVB wrogów narobi i to nawet wśród zarządu :) FCB!
04.05.2013 13:54
Ale Kucharski się przekonany, że to są ostatnie mecze Lewandowskiego w BVB to już nie wiadomo komu wierzyć... FCB!
04.05.2013 13:44
Jeśli władze BVB się uprą to Lewandowski nie przejdzie do Bayernu (może być podobna sytuacja jak z Vidalem), a do Realu :) FCB!
04.05.2013 13:36
Ciekawostka: Piszą, że Bayern wszystko "małpuje" od BVB, a teraz ciekawe kto od kogo heh -> http://www.niemieckapilka.pl/news/show/koniec-klauzuli-w-borussii-dortmund
04.05.2013 12:28
No może być tak, że telenowela, gdzie zagra Lewandowski potrwa jeszcze przez całe lato, a to początek na razie :) FCB!
04.05.2013 11:59
No to już by było lepsze rozwiązanie, chociaż też nie jestem przekonany, ale i tak Bayern się spieszyć nie będzie, bo noża na gardle nie ma i nie musi na siłę kupować napastnika, a ten sezon to pokazuje... FCB!
04.05.2013 11:54
Im dalej z transferem Lewandowskiego tym lepiej, a Bayern nie jest głupi, że dać tyle ile chce BVB...FCB!
04.05.2013 11:45
Tylko, że pozyskanie Hiszpana to co innego niż pozyskanie Polaka, a wiemy jaki poziom piłki jest w Polsce.... FCB!
04.05.2013 11:42
I co z tego, że jak Lewandowski przyjdzie do Bayernu to będą więcej meczy puszczać na polskich kanałach (lepiej jest tak jak teraz, a za taką promocję Bayernu w Polsce, bo piłkarzem będzie "najlepszy napastnik świata" to bym podziękował)... FCB!
04.05.2013 11:36
Bez komentarza... FCB!
04.05.2013 11:24
No było mówione tylko dziwi mnie to, że jeśli chcą przedłużyć kontrakt z DvB i do tego przychodzi Jan to po co kolejny obrońca (Martinez, Koscielny) oraz wróci Holger... FCB!
04.05.2013 10:55
Ciekawostka: Bayern zainteresowanym kolejnym Baskiem ? -> http://sport.wp.pl/kat,1750,title,Real-i-Barca-walcza-o-mloda-gwiazde-Sociedad,wid,15542485,wiadomosc.html
04.05.2013 10:38
I gitara, a sam Guardiola ogląda i widzi, że Arjen jest ważną częścią Bayernu :) FCB!
03.05.2013 22:29
Ciekawostka: Uli nie pojedzie do Dortmundu oglądać mecz Bayernu, a wybierze się na mecz koszykówki zespołu z Monachium (chyba dobrze zrozumiałem ;p) -> http://www.bild.de/sport/fussball/uli-hoeness/bayern-boss-nicht-beim-spitzenspiel-in-dortmund-30260092.bild.html
03.05.2013 19:16
Przetarcie przed finałem LM, ale wynik jakoś moim zdaniem nie ma znaczenia (wiadomo dobrze by było nadal stanowić rekordy)... FCB!
03.05.2013 17:05
Żaden z obrońców nie odejdzie, a poza tym DvB ma przedłużyć kontrakt... FCB!
03.05.2013 13:49
Szansa dla Emre i Hojbjerga... FCB!
03.05.2013 13:28
Ciekawostka: Bayern bez Bastiana, Lahma, Arjena i Franka na BVB -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/bayern-ohne-schweinsteiger-lahm-robben-ribry-gegen-borussia-dortmund-2886721.html
03.05.2013 13:15
Będzie szansa na grę dla Emre i Hojbjerga :) FCB!
03.05.2013 13:12
Ciekawostka: Bayern bez Bastiana, Lahma, Arjena i Franka na BVB -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/bayern-ohne-schweinsteiger-lahm-robben-ribry-gegen-borussia-dortmund-2886721.html
03.05.2013 13:05
Ciekawostka: Watzke i Perez spotkali się ws. Lewandowskiego, a ile w tym prawdy to się okaże -> http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-niemiecka/as-watzke-i-perez-spotkali-sie-w-sprawie-lewandows,1,5485354,wiadomosc.html
03.05.2013 12:44
Ciekawostka: Watzke okiwa Bayern ws. Lewandowskiego (było by mile widziane) ? -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/wegen-bayern-interesse-lewandowski-zum-schnappchenpreis-nach-madrid_36320
03.05.2013 11:55
Przydało by się wygrać, ale to jest mecz bez znaczenia i tylko wygrana dla prestiżu, a najważniejszy mecz sezonu to finał LM :) FCB!
03.05.2013 11:35
No jeśli chcą zatrzymać go to powinni dawno dać mu podwyżkę, a nie gadać, że mają po dziurki w nosie spekulacje, gdzie on nie zagra i by spokój mieli :) FCB!
03.05.2013 11:33
To raczej pewne, że w przyszłym sezonie nie zobaczymy go w Bayernie... FCB!
03.05.2013 11:27
Ciekawostka: Odnośnie Petersena (Werder daje za niego 4,5 mln by wykupić go z Bayernu, oprócz tego Frankfurt i Wolfsburg wyrażają zainteresowanie) -> http://www.bild.de/sport/fussball/nils-petersen/kann-sich-werder-den-stuermer-nicht-leisten-30244572.bild.html
03.05.2013 11:20
Ciekawostka: Wywiad z Juppem przed meczem z BVB -> http://www.niemieckapilka.pl/news/show/heynckes-przed-meczem-z-dortmundem
03.05.2013 11:11
Za te 50 mln to przyjdzie Neymar i koniec z transferami (powinni stawiać na młodych graczy z II zespołu), zresztą ich sprawa :) FCB!
03.05.2013 10:40
A wiadomo, co z Petersenem będzie ? Czy zostanie w Werderze ? FCB!
03.05.2013 10:34
No to jeśli Robercik ma przyjść, Bayern planuję przedłużenie kontraktu z Claudio to oznacza to odejście wiadomo kogo i to przez niepotrzebny transfer... FCB!
03.05.2013 10:15
Wczoraj oglądałem FCB.tv na PSN i Jupp na konferencji prasowej przed meczem z Freiburgiem powiedział odnośnie Lewandowskiego, że Bayern nie będzie się spieszył z tym transferem :) FCB!
03.05.2013 10:06
No na transfermarkt w przypadku Rode stanęło na 62 % szans na transfer, a w przypadku Lewandowskiego 56 %... FCB!
03.05.2013 10:02
Zdf -> No to będzie w sobotę wychwalanie BVB pod niebiosa i że rozjadą Bayern w finale LM na wszystkie sposoby hee itp. itd.... FCB!
03.05.2013 09:57
Lepiej jak wrócą pełni zdrowi i nie ma co ryzykować wcześniej :) FCB!
03.05.2013 09:41
Zdarza się, ale wszystko jest ok i pewnie pózniej się będzie można z tego śmiać :) FCB!
03.05.2013 09:36
Ciekawostka: Bayern gotowy do rozmów z francuskim obrońcą ? -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/bayern-flirt-zeigt-sich-gesprachsbereit_36305
03.05.2013 09:34
Zaczął trenować, ale trudno spodziewać się, że Jupp dałby mu zagrać a na ławkę może, ale to może się załapie... FCB!
02.05.2013 20:32
Wszystko co złe i niedobre będą zwalać na Bayern, nawet to że Bawarczycy zdominowali BL i to też jest złe hee... bez komentarza... FCB!
02.05.2013 20:16
I tak się może zapisać Jupp :) FCB!
02.05.2013 20:12
No tego nie można mu na pewno odmówić :) FCB!
02.05.2013 19:46
No za LvG ławka na pewno nie była tak dobra jak teraz :) FCB!
02.05.2013 19:41
Fakt za LvG obrona była dziurawa jak ser :) FCB!
02.05.2013 19:31
Pół tego filmiku jak zwykle było o Lewandowskim eh nie znają umiaru polskie media... FCB!
02.05.2013 19:07
Zakontraktować Goretzke teraz, a do Bayernu by dołączył za rok :) FCB!
02.05.2013 18:54
Ciekawostka (już wcześniej pisałem, ale to było zródło niemieckie): Przyszłe plany Bayernu (jest tu coś o Rode, że transfer niby "zaklepany" nie wspominając o "najlepszym napastniku na świecie") -> http://www.niemieckapilka.pl/news/show/bayern-negocjuje-nowe-kontrakty
02.05.2013 18:49
No z Rode na transfermarkt w ostatnich dniach ucichło i nie wiadomo co dalej z nim, ale ruszyło w górę szanse Lewandowskiego na grę w Bayernie. Ciekawe czy Sammer nadal myśli o ściągnięciu Goretzki :) FCB!
02.05.2013 18:44
Jednego jestem pewien, że w sobotę zagrają Gomez,Dante oraz Xerdan :) FCB!
02.05.2013 14:50
W przypadku BVB mogą być rezerwy, bo chyba tam parę kontuzji w zespole mają, a czy Bayern wystawi rezerwę to nie byłby taki pewny, bo niby mecz o nic, ale rywal to BVB chociaż wolałbym, że jeśli miałby Bayern przegrać to właśnie w sobotę niż w finale LM... FCB!
02.05.2013 14:41
Ciekawostka: Plany Bayernu na najbliższy sezon (nie wiadomo co z kupnem Rode i Lewandowskiego, pewne odejście Tymo i bardzo blisko podpisania nowych kontraktów są DvB i Claudio oraz oczywiście przedłużenie kontraktów z Tonim, Alaba i Frankiem - mam nadzieję, że dobrze zrozumiałem) -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/franck-ribery-vertragsverlaengerung-beim-bayern-2884433.html
02.05.2013 14:00
Ciekawostka: Plany Bayernu na najbliższy sezon (nie wiadomo co z kupnem Rode i Lewandowskiego, pewne odejście Tymo i bardzo blisko podpisania nowych kontraktów są DvB i Claudio oraz oczywiście przedłużenie kontraktów z Tonim, Alaba i Frankiem - mam nadzieję, że dobrze zrozumiałem) -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/franck-ribery-vertragsverlaengerung-beim-bayern-2884433.html
02.05.2013 13:58
Wszystko bardzo dobrze się układa teraz kropkę nad i trzeba postawić w dwóch najbliższych finałach :) FCB!
02.05.2013 13:49
Ciekawostka: BVB może zagrać w prawie rezerwowym składzie na ligowy mecz z Bayernem (zwycięstwo w finale będzie lepiej smakowało, bo BL Bayern pozamiatał) -> http://sport.wp.pl/kat,1746,title,Bild-Kuba-Lewy-i-Piszczek-nie-zagraja-z-Bayernem,wid,15540334,wiadomosc.html?ticaid=11083d&_ticrsn=3
02.05.2013 13:47
No niby tak, ale przy potrójnej koronie nie będzie lepszego momentu do przejścia na emeryturę :) FCB!
02.05.2013 13:33
Ale między wierszami można wywnioskować, że tak będzie :) FCB!
02.05.2013 13:31
Ciekawostka: Jupp zapowiedział koniec swojej kariery (oby w glorii chwały!) -> http://www.niemieckapilka.pl/news/show/heynckes-zapowiada-koniec-kariery
02.05.2013 13:24
To z Lewandowskim raczej już przesądzone eh... FCB!
02.05.2013 12:55
Teraz wszystko jasne, ale co się nie robi by po świętować chwile z Bayernem :) FCB!
02.05.2013 12:20
Trzeba pokazać wszystkim, a przede wszystkim w polskich mediach, że Bayern to Bayern i nawet trójka Polaków może nie pomoc... FCB!
02.05.2013 11:55
Brak słów i teraz żeby to pokazać w finale :) FCB!
02.05.2013 11:51
Należy się jemu przedłużenie kontraktu i mam nadzieję, że to tylko formalność (moim zdaniem rozgrywa swoje najlepsze lata w karierze)... FCB!
02.05.2013 11:43
Lepiej dwumecz nie mógł się ułożyć iż aż dziw bierze, że Barcelona tak oddała półfinał, bo tak to można nazwać :) FCB!
02.05.2013 11:40
Jupp teraz albo nigdy to może być najlepszy jeden z najlepszych sezonów w historii Bayernu :) FCB!
02.05.2013 11:38
Mam nadzieję, że finał LM z BVB będzie czystą formalnością, bo każdy kibic tego chce, ale trzeba to wywalczyć na boisku :) FCB!
02.05.2013 11:35
Teraz do finału LM muszą muszą zachować koncentrację i jestem ciekaw jaki skład wybiegnie w sobotnim meczu z BVB (przypuszczam, że najsilniejszy)... FCB!
02.05.2013 11:33
Hiszpan musi to kontynuować i nic więcej bym nie chciał :) FCB!
02.05.2013 11:30
Javi Martinez zagubiony w akcji hehe z tego szaleństwa :) FCB!
02.05.2013 11:19
No można żałować na pewno, ale piłkarze niech teraz skumulują wszystkie najlepsze mecze w tym sezonie i niech to pokażą w dwóch finałach dla całego Bayernu, dla kibiców, a przede wszystkim dla Juppa (dobrze by było jak nie prowadził już żadnego klubu, bo będzie dziwnie uczucie). A co do Guardioli to dobrze zaczyna myśleć, bo Alaba i Toni to przyszłość Bayernu, a Franek powoli staję się ikoną tego klubu :) FCB!
02.05.2013 11:17
Lepszego scenariuszy na dwumecz z Barcelona nikt by lepiej nie napisał jak sami zawodnicy :) FCB!
01.05.2013 22:36
Hahahahahaha no zajebiście :):):):) FCB!
01.05.2013 22:16
Plan na dzisiejszy mecz w 100 % zrealizowany :) FCB!
01.05.2013 22:15
Demotada Bayernu hahahaha :) FCB!
01.05.2013 22:13
La Finaloooooo :) FCB!
01.05.2013 21:49
Bayern nie musi się spieszyć ze strzeleniem i wyłącznie kontrolować grę, a jak nadarzy się okazja do kontry to wykorzystać... FCB!
01.05.2013 21:36
Przy dobrym wyniku mam nadzieję, że ich szybko zmieni :) FCB!
01.05.2013 20:18
Raczej może pomyłka, bo Dante jak grypa to pewnie na ławce w jego miejsce Claudio... FCB!
01.05.2013 20:16
Zagrać konsekwetnie, a przede wszystkim uważnie :) FCB!
01.05.2013 20:12
Z Messim czy bez Bayern musi pokazać klasę :) FCB!
01.05.2013 19:37
Ciekawostka (tak niezbyt miła): Uli zostanie zdymisjonowany ? -> http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-Niemcy/hoeness-si-przyzna-bdzie-dymisja.html
01.05.2013 19:00
To już ich problem :) FCB!
01.05.2013 17:18
Wolałbym, żeby Bayern przegrał najbliższy mecz z BVB w lidze niż w finale LM... FCB!
01.05.2013 14:46
Rezerwy rozkręciły się na dobre widzę to dobrze. Ciekawe co z tym Rode, bo na transfermarkt stanęło od paru dni na 62 % :) FCB!
01.05.2013 13:16
Nie zapeszajmy, ale oby tak było :) FCB!
01.05.2013 12:03
Niech jeszcze dziś to potwierdzą, co bardzo na to liczę :) FCB!
01.05.2013 11:47
Ciekawostka: Bayern zainteresowany nigeryjskim piłkarzem -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/fc-bayern-nigerianischer-nationalspieler-im-fokus_36274
01.05.2013 10:56
Bayern jeszcze w finale nie jest spokojnie, trzeba rozegrać jutro bardzo dobry mecz w co bardzo wierzę :) FCB!
30.04.2013 22:44
Mam nadzieję, że jutro będzie bardziej spokojnie i BVB jak zwykle z fartem heh... FCB!
30.04.2013 22:39
Hehe i się mogą doigrać, ale tak to jest jak Lewandowski nie strzela takich sytuacji lub Gundogan... FCB!
30.04.2013 22:31
I ciekawie się zacznie :) FCB!
30.04.2013 22:25
I gdzie Lewandowskiemu do Bayernu jak on psuje takie sytuacje :) FCB!
30.04.2013 22:19
Jupp to moim zdaniem odejdzie na emeryturę :) FCB!
30.04.2013 22:14