DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: Reeken89 Strona 247

Bo Jupp pewnie ma gdzieś wynik tego meczu ;p Bayern zrobił w BL co miał zrobić, a finał LM to mecz sezonu :) FCB!

04.05.2013 18:01

Na BVB nikogo nie trzeba motywować :) FCB!

04.05.2013 17:58

Skład, który wystawił Jupp też na swój sposób jest silny, dadzą radę :) FCB!

04.05.2013 17:55

Widać po składzie jak Jupp traktuje to spotkanie i wcale jakoś zaskoczony nie jestem, a jestem ławką, bo są nowe twarze :) FCB!

04.05.2013 17:48

Taki skład można było się w połowie spodziewać, a ławka zaskakuje, bo jest nowa twarz w pierwszym zespole Rankovic i Weihrauch oraz pewnie Can będzie :) FCB!

04.05.2013 17:46

Zgadzam się z Tobą :) FCB!

04.05.2013 14:43

Gomez i to niestety na pewno... FCB!

04.05.2013 14:17

Nie wróże nic dobrego jak zaprosi kogoś na swój ślub jako piłkarz Bayernu i z Bayernu i z BVB, a jak jeszcze popiją to heh działo by się ;p FCB!

04.05.2013 14:15

Petersen odejdzie na bank tylko teraz pytanie, gdzie bo Bayern chce za niego 4,5 mln. Z Claudio mają zamiar przedłużyć kontrakt to chyba z przykrością Gomez zostanie ofiarą transferu Robercika... FCB!

04.05.2013 14:03

Żeby się nie zdziwił, że będzie mu tak dobrze, bo w Bayernie nie ma gwiazdorzenia jak w reprezentacji i nic za darmo nie przyjdzie :) FCB!

04.05.2013 13:58

Trochę to komicznie wygląda, bo Watzke chce Lewandowskiego sprzedać do Realu i nawet się ugaduję z nimi, a Lewandowski nie chcę heh i tak sobie w BVB wrogów narobi i to nawet wśród zarządu :) FCB!

04.05.2013 13:54

Ale Kucharski się przekonany, że to są ostatnie mecze Lewandowskiego w BVB to już nie wiadomo komu wierzyć... FCB!

04.05.2013 13:44

Jeśli władze BVB się uprą to Lewandowski nie przejdzie do Bayernu (może być podobna sytuacja jak z Vidalem), a do Realu :) FCB!

04.05.2013 13:36

Ciekawostka: Piszą, że Bayern wszystko "małpuje" od BVB, a teraz ciekawe kto od kogo heh -> http://www.niemieckapilka.pl/news/show/koniec-klauzuli-w-borussii-dortmund

04.05.2013 12:28

No może być tak, że telenowela, gdzie zagra Lewandowski potrwa jeszcze przez całe lato, a to początek na razie :) FCB!

04.05.2013 11:59

No to już by było lepsze rozwiązanie, chociaż też nie jestem przekonany, ale i tak Bayern się spieszyć nie będzie, bo noża na gardle nie ma i nie musi na siłę kupować napastnika, a ten sezon to pokazuje... FCB!

04.05.2013 11:54

Im dalej z transferem Lewandowskiego tym lepiej, a Bayern nie jest głupi, że dać tyle ile chce BVB...FCB!

04.05.2013 11:45

Tylko, że pozyskanie Hiszpana to co innego niż pozyskanie Polaka, a wiemy jaki poziom piłki jest w Polsce.... FCB!

04.05.2013 11:42

I co z tego, że jak Lewandowski przyjdzie do Bayernu to będą więcej meczy puszczać na polskich kanałach (lepiej jest tak jak teraz, a za taką promocję Bayernu w Polsce, bo piłkarzem będzie "najlepszy napastnik świata" to bym podziękował)... FCB!

04.05.2013 11:36

Bez komentarza... FCB!

04.05.2013 11:24

No było mówione tylko dziwi mnie to, że jeśli chcą przedłużyć kontrakt z DvB i do tego przychodzi Jan to po co kolejny obrońca (Martinez, Koscielny) oraz wróci Holger... FCB!

04.05.2013 10:55

Ciekawostka: Bayern zainteresowanym kolejnym Baskiem ? -> http://sport.wp.pl/kat,1750,title,Real-i-Barca-walcza-o-mloda-gwiazde-Sociedad,wid,15542485,wiadomosc.html

04.05.2013 10:38

I gitara, a sam Guardiola ogląda i widzi, że Arjen jest ważną częścią Bayernu :) FCB!

03.05.2013 22:29

Ciekawostka: Uli nie pojedzie do Dortmundu oglądać mecz Bayernu, a wybierze się na mecz koszykówki zespołu z Monachium (chyba dobrze zrozumiałem ;p) -> http://www.bild.de/sport/fussball/uli-hoeness/bayern-boss-nicht-beim-spitzenspiel-in-dortmund-30260092.bild.html

03.05.2013 19:16

Przetarcie przed finałem LM, ale wynik jakoś moim zdaniem nie ma znaczenia (wiadomo dobrze by było nadal stanowić rekordy)... FCB!

03.05.2013 17:05

Żaden z obrońców nie odejdzie, a poza tym DvB ma przedłużyć kontrakt... FCB!

03.05.2013 13:49

Szansa dla Emre i Hojbjerga... FCB!

03.05.2013 13:28

Ciekawostka: Bayern bez Bastiana, Lahma, Arjena i Franka na BVB -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/bayern-ohne-schweinsteiger-lahm-robben-ribry-gegen-borussia-dortmund-2886721.html

03.05.2013 13:15

Będzie szansa na grę dla Emre i Hojbjerga :) FCB!

03.05.2013 13:12

Ciekawostka: Bayern bez Bastiana, Lahma, Arjena i Franka na BVB -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/bayern-ohne-schweinsteiger-lahm-robben-ribry-gegen-borussia-dortmund-2886721.html

03.05.2013 13:05

Ciekawostka: Watzke i Perez spotkali się ws. Lewandowskiego, a ile w tym prawdy to się okaże -> http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-niemiecka/as-watzke-i-perez-spotkali-sie-w-sprawie-lewandows,1,5485354,wiadomosc.html

03.05.2013 12:44

Ciekawostka: Watzke okiwa Bayern ws. Lewandowskiego (było by mile widziane) ? -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/wegen-bayern-interesse-lewandowski-zum-schnappchenpreis-nach-madrid_36320

03.05.2013 11:55

Przydało by się wygrać, ale to jest mecz bez znaczenia i tylko wygrana dla prestiżu, a najważniejszy mecz sezonu to finał LM :) FCB!

03.05.2013 11:35

No jeśli chcą zatrzymać go to powinni dawno dać mu podwyżkę, a nie gadać, że mają po dziurki w nosie spekulacje, gdzie on nie zagra i by spokój mieli :) FCB!

03.05.2013 11:33

To raczej pewne, że w przyszłym sezonie nie zobaczymy go w Bayernie... FCB!

03.05.2013 11:27

Ciekawostka: Odnośnie Petersena (Werder daje za niego 4,5 mln by wykupić go z Bayernu, oprócz tego Frankfurt i Wolfsburg wyrażają zainteresowanie) -> http://www.bild.de/sport/fussball/nils-petersen/kann-sich-werder-den-stuermer-nicht-leisten-30244572.bild.html

03.05.2013 11:20

Ciekawostka: Wywiad z Juppem przed meczem z BVB -> http://www.niemieckapilka.pl/news/show/heynckes-przed-meczem-z-dortmundem

03.05.2013 11:11

Za te 50 mln to przyjdzie Neymar i koniec z transferami (powinni stawiać na młodych graczy z II zespołu), zresztą ich sprawa :) FCB!

03.05.2013 10:40

A wiadomo, co z Petersenem będzie ? Czy zostanie w Werderze ? FCB!

03.05.2013 10:34

No to jeśli Robercik ma przyjść, Bayern planuję przedłużenie kontraktu z Claudio to oznacza to odejście wiadomo kogo i to przez niepotrzebny transfer... FCB!

03.05.2013 10:15

Wczoraj oglądałem FCB.tv na PSN i Jupp na konferencji prasowej przed meczem z Freiburgiem powiedział odnośnie Lewandowskiego, że Bayern nie będzie się spieszył z tym transferem :) FCB!

03.05.2013 10:06

No na transfermarkt w przypadku Rode stanęło na 62 % szans na transfer, a w przypadku Lewandowskiego 56 %... FCB!

03.05.2013 10:02

Zdf -> No to będzie w sobotę wychwalanie BVB pod niebiosa i że rozjadą Bayern w finale LM na wszystkie sposoby hee itp. itd.... FCB!

03.05.2013 09:57

Lepiej jak wrócą pełni zdrowi i nie ma co ryzykować wcześniej :) FCB!

03.05.2013 09:41

Zdarza się, ale wszystko jest ok i pewnie pózniej się będzie można z tego śmiać :) FCB!

03.05.2013 09:36

Ciekawostka: Bayern gotowy do rozmów z francuskim obrońcą ? -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/bayern-flirt-zeigt-sich-gesprachsbereit_36305

03.05.2013 09:34

Zaczął trenować, ale trudno spodziewać się, że Jupp dałby mu zagrać a na ławkę może, ale to może się załapie... FCB!

02.05.2013 20:32

Wszystko co złe i niedobre będą zwalać na Bayern, nawet to że Bawarczycy zdominowali BL i to też jest złe hee... bez komentarza... FCB!

02.05.2013 20:16

I tak się może zapisać Jupp :) FCB!

02.05.2013 20:12

No tego nie można mu na pewno odmówić :) FCB!

02.05.2013 19:46

No za LvG ławka na pewno nie była tak dobra jak teraz :) FCB!

02.05.2013 19:41

Fakt za LvG obrona była dziurawa jak ser :) FCB!

02.05.2013 19:31

Pół tego filmiku jak zwykle było o Lewandowskim eh nie znają umiaru polskie media... FCB!

02.05.2013 19:07

Zakontraktować Goretzke teraz, a do Bayernu by dołączył za rok :) FCB!

02.05.2013 18:54

Ciekawostka (już wcześniej pisałem, ale to było zródło niemieckie): Przyszłe plany Bayernu (jest tu coś o Rode, że transfer niby "zaklepany" nie wspominając o "najlepszym napastniku na świecie") -> http://www.niemieckapilka.pl/news/show/bayern-negocjuje-nowe-kontrakty

02.05.2013 18:49

No z Rode na transfermarkt w ostatnich dniach ucichło i nie wiadomo co dalej z nim, ale ruszyło w górę szanse Lewandowskiego na grę w Bayernie. Ciekawe czy Sammer nadal myśli o ściągnięciu Goretzki :) FCB!

02.05.2013 18:44

Jednego jestem pewien, że w sobotę zagrają Gomez,Dante oraz Xerdan :) FCB!

02.05.2013 14:50

W przypadku BVB mogą być rezerwy, bo chyba tam parę kontuzji w zespole mają, a czy Bayern wystawi rezerwę to nie byłby taki pewny, bo niby mecz o nic, ale rywal to BVB chociaż wolałbym, że jeśli miałby Bayern przegrać to właśnie w sobotę niż w finale LM... FCB!

02.05.2013 14:41

Ciekawostka: Plany Bayernu na najbliższy sezon (nie wiadomo co z kupnem Rode i Lewandowskiego, pewne odejście Tymo i bardzo blisko podpisania nowych kontraktów są DvB i Claudio oraz oczywiście przedłużenie kontraktów z Tonim, Alaba i Frankiem - mam nadzieję, że dobrze zrozumiałem) -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/franck-ribery-vertragsverlaengerung-beim-bayern-2884433.html

02.05.2013 14:00

Ciekawostka: Plany Bayernu na najbliższy sezon (nie wiadomo co z kupnem Rode i Lewandowskiego, pewne odejście Tymo i bardzo blisko podpisania nowych kontraktów są DvB i Claudio oraz oczywiście przedłużenie kontraktów z Tonim, Alaba i Frankiem - mam nadzieję, że dobrze zrozumiałem) -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/franck-ribery-vertragsverlaengerung-beim-bayern-2884433.html

02.05.2013 13:58

Wszystko bardzo dobrze się układa teraz kropkę nad i trzeba postawić w dwóch najbliższych finałach :) FCB!

02.05.2013 13:49

Ciekawostka: BVB może zagrać w prawie rezerwowym składzie na ligowy mecz z Bayernem (zwycięstwo w finale będzie lepiej smakowało, bo BL Bayern pozamiatał) -> http://sport.wp.pl/kat,1746,title,Bild-Kuba-Lewy-i-Piszczek-nie-zagraja-z-Bayernem,wid,15540334,wiadomosc.html?ticaid=11083d&_ticrsn=3

02.05.2013 13:47

No niby tak, ale przy potrójnej koronie nie będzie lepszego momentu do przejścia na emeryturę :) FCB!

02.05.2013 13:33

Ale między wierszami można wywnioskować, że tak będzie :) FCB!

02.05.2013 13:31

Ciekawostka: Jupp zapowiedział koniec swojej kariery (oby w glorii chwały!) -> http://www.niemieckapilka.pl/news/show/heynckes-zapowiada-koniec-kariery

02.05.2013 13:24

To z Lewandowskim raczej już przesądzone eh... FCB!

02.05.2013 12:55

Teraz wszystko jasne, ale co się nie robi by po świętować chwile z Bayernem :) FCB!

02.05.2013 12:20

Trzeba pokazać wszystkim, a przede wszystkim w polskich mediach, że Bayern to Bayern i nawet trójka Polaków może nie pomoc... FCB!

02.05.2013 11:55

Brak słów i teraz żeby to pokazać w finale :) FCB!

02.05.2013 11:51

Należy się jemu przedłużenie kontraktu i mam nadzieję, że to tylko formalność (moim zdaniem rozgrywa swoje najlepsze lata w karierze)... FCB!

02.05.2013 11:43

Lepiej dwumecz nie mógł się ułożyć iż aż dziw bierze, że Barcelona tak oddała półfinał, bo tak to można nazwać :) FCB!

02.05.2013 11:40

Jupp teraz albo nigdy to może być najlepszy jeden z najlepszych sezonów w historii Bayernu :) FCB!

02.05.2013 11:38

Mam nadzieję, że finał LM z BVB będzie czystą formalnością, bo każdy kibic tego chce, ale trzeba to wywalczyć na boisku :) FCB!

02.05.2013 11:35

Teraz do finału LM muszą muszą zachować koncentrację i jestem ciekaw jaki skład wybiegnie w sobotnim meczu z BVB (przypuszczam, że najsilniejszy)... FCB!

02.05.2013 11:33

Hiszpan musi to kontynuować i nic więcej bym nie chciał :) FCB!

02.05.2013 11:30

Javi Martinez zagubiony w akcji hehe z tego szaleństwa :) FCB!

02.05.2013 11:19

No można żałować na pewno, ale piłkarze niech teraz skumulują wszystkie najlepsze mecze w tym sezonie i niech to pokażą w dwóch finałach dla całego Bayernu, dla kibiców, a przede wszystkim dla Juppa (dobrze by było jak nie prowadził już żadnego klubu, bo będzie dziwnie uczucie). A co do Guardioli to dobrze zaczyna myśleć, bo Alaba i Toni to przyszłość Bayernu, a Franek powoli staję się ikoną tego klubu :) FCB!

02.05.2013 11:17

Lepszego scenariuszy na dwumecz z Barcelona nikt by lepiej nie napisał jak sami zawodnicy :) FCB!

01.05.2013 22:36

Hahahahahaha no zajebiście :):):):) FCB!

01.05.2013 22:16

Plan na dzisiejszy mecz w 100 % zrealizowany :) FCB!

01.05.2013 22:15

Demotada Bayernu hahahaha :) FCB!

01.05.2013 22:13

La Finaloooooo :) FCB!

01.05.2013 21:49

Bayern nie musi się spieszyć ze strzeleniem i wyłącznie kontrolować grę, a jak nadarzy się okazja do kontry to wykorzystać... FCB!

01.05.2013 21:36

Przy dobrym wyniku mam nadzieję, że ich szybko zmieni :) FCB!

01.05.2013 20:18

Raczej może pomyłka, bo Dante jak grypa to pewnie na ławce w jego miejsce Claudio... FCB!

01.05.2013 20:16

Zagrać konsekwetnie, a przede wszystkim uważnie :) FCB!

01.05.2013 20:12

Z Messim czy bez Bayern musi pokazać klasę :) FCB!

01.05.2013 19:37

Ciekawostka (tak niezbyt miła): Uli zostanie zdymisjonowany ? -> http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-Niemcy/hoeness-si-przyzna-bdzie-dymisja.html

01.05.2013 19:00

To już ich problem :) FCB!

01.05.2013 17:18

Wolałbym, żeby Bayern przegrał najbliższy mecz z BVB w lidze niż w finale LM... FCB!

01.05.2013 14:46

Rezerwy rozkręciły się na dobre widzę to dobrze. Ciekawe co z tym Rode, bo na transfermarkt stanęło od paru dni na 62 % :) FCB!

01.05.2013 13:16

Nie zapeszajmy, ale oby tak było :) FCB!

01.05.2013 12:03

Niech jeszcze dziś to potwierdzą, co bardzo na to liczę :) FCB!

01.05.2013 11:47

Ciekawostka: Bayern zainteresowany nigeryjskim piłkarzem -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/fc-bayern-nigerianischer-nationalspieler-im-fokus_36274

01.05.2013 10:56

Bayern jeszcze w finale nie jest spokojnie, trzeba rozegrać jutro bardzo dobry mecz w co bardzo wierzę :) FCB!

30.04.2013 22:44

Mam nadzieję, że jutro będzie bardziej spokojnie i BVB jak zwykle z fartem heh... FCB!

30.04.2013 22:39

Hehe i się mogą doigrać, ale tak to jest jak Lewandowski nie strzela takich sytuacji lub Gundogan... FCB!

30.04.2013 22:31

I ciekawie się zacznie :) FCB!

30.04.2013 22:25

I gdzie Lewandowskiemu do Bayernu jak on psuje takie sytuacje :) FCB!

30.04.2013 22:19

Jupp to moim zdaniem odejdzie na emeryturę :) FCB!

30.04.2013 22:14