Zgadza się, ale żeby za bardzo się nie zakręcili, bo to może na dobre nie wyjść :) FCB!
14.05.2013 11:20
Teraz muszą się sprężyć na 300 % :) FCB!
14.05.2013 11:14
Sammer to inny typ człowieka niż Nerlinger więc w to wątpię by Guardiola robił z Bayernem co tylko chciał (fakt wiedział, gdzie iść)... FCB!
14.05.2013 11:11
Ciekawostka: W tym może być dużo prawdy -> http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-Niemcy/bayern-buduje-najpoteniejsz-druyn.html
14.05.2013 10:46
Szczerze to ja bym wogle nie wzmacniał kadry Bayernu, bo i tak jest silna, ale zawsze jest ale :) FCB!
14.05.2013 10:44
Bayern może stać się wrogiem nr jeden w Europie. Zabrał BVB - Gotze, a jeśli to prawda to Neymara - Barcelonie heh... FCB!
14.05.2013 10:38
Heh Gotze zakontraktowany to po co Neymar ? Już nie takie wiadomości były z pierwszej ręki. Jeden plus, że pewnie Lewandowski wtedy by nie zasilił Bayern, ale już wszystko tak zamotane i obawiam się, żeby to nie rozwaliło drużyny... FCB!
14.05.2013 10:18
Dobrze by było dla BL gdyby Schalke zajęło 4 miejsce, a co do 5 i 6 miejsca to Frankfurt i wyszło by ze Freiburg, ale niczym dobrym to nie wróży poza Vfb, ale zobaczymy... FCB!
13.05.2013 20:26
Sam Guardiola zdaje sobie z tego sprawę pewnie, że łatwo mieć nie będzie, ale jeszcze sezon trwa i są dwa cele Londyn oraz Berlin :) FCB!
13.05.2013 20:00
Aż tak zle nie będzie, bo nawet z Claudio chcą przedłużyć kontrakt, a to też decyzja pewnie Guardioli :) FCB!
13.05.2013 19:41
Jeszcze Bayern nikogo nie sprzedał, więc spokojnie, a że dodałem informacje o Arjenie z tego powodu, że jest zawodnikiem Bayernu :) FCB!
13.05.2013 19:29
Jeszcze nie zaczął swojej pracy w Bayernie i już zepsuje hmm ciekawe skąd masz takie informacje :) FCB!
13.05.2013 19:17
Nikomu nie każe pisać nowego newsa na ten temat tylko po prostu wrzuciłem :) FCB!
13.05.2013 18:49
Ciekawostka: Arjen przeniesie się do Manchesteru ? -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/20-millionen-zieht-es-robben-zu-mancity_36502
13.05.2013 18:37
Typowa zagrywka Klopp'a - "Nie mamy nic do stracenia..." oraz "Bayern jest faworytem"... FCB!
13.05.2013 18:31
Przytoczę słowa prezesa Eintrachtu: "Dlaczego Kirchhof, Rode oraz Götze? Ponieważ są oni młodymi Niemcami, którzy mają w przyszłości stanowić o sile tego klubu." - powiedział szef zarządu, Heribert Bruchhagen.
13.05.2013 13:43
Ciekawostka: Rozpoczęcie rozmów z Claudio nt. jego przyszłości w Bayernie w tym tygodniu -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/bayern-muenchen-claudio-pizarro-daniel-buyten-timoschtschuk-geht-weiter-2902999.html
13.05.2013 13:26
"Musze przyznać, że bardzo pokochałem tą drużynę" - nic dodać, nić ująć :) FCB!
13.05.2013 12:59
Watzke coś gadało, że do 15 maja będzie wszystko jasne co z Lewandowskim... FCB!
13.05.2013 12:42
Nie jest ważne, czy jako kibic Bayernu było się w Monachium i patrzyło się na trening piłkarzy, mogło sobie zrobić zdjęcie z piłkarzami, czy ma się koszulkę tego klubu, czy nawet ma się bluze z lgiem tego klubu, a większość kibiców chciała by to pewnie zrealizować (nie zawsze się da), ale ważne jest to, że się ma ten klub w sercu, a każdy kto kibicuję temu zespołowi wie o czym piszę :) FCB!
13.05.2013 12:13
Karl pokazał klasę w swoim przemówieniu i jak się czyta czuje się dumę, że jest się kibicem Bayernu przez długie lata, mimo że czasem było dobrze, a czasem zle :) Mia San Mia oznacza Bayern... FCB!
13.05.2013 12:04
Prawda jest taka, że to jest przedłużanie transferu w czasie. Jak dołączy do Bayernu to trudno, ale prawdziwi kibice mimo tego nadal będą z Bayernem, a na pewno nie byłby jednym z ulubionych przeze mnie zawodników Bayernu... FCB!
13.05.2013 11:56
Na wp i onecie już o tym piszą... FCB!
13.05.2013 11:43
Może na początku by tak było, ale widzi coś więcej, przede wszystkim szansę na rozwój w Bayernie :) FCB!
13.05.2013 11:34
Jest coś na rzeczy, bo np. na transfermarkt szanse na jego grę w Bayernie nie utrzymywały by się przez dłuższy czas na poziomie ponad 60%... FCB!
12.05.2013 23:07
To Rode za rok, a Goretzka za dwa :) FCB!
12.05.2013 22:53
Wszystkich niestety nie da się wepchać do Bayernu, bo by się zrobił drugi Wolfsburg :) FCB!
12.05.2013 22:45
Ja bym go nie przekreślał, a na ławkę też trzeba mieć dobrych graczy :) FCB!
12.05.2013 22:38
Z Goretzka ucichło coś na razie, ale zobaczymy... FCB!
12.05.2013 22:34
Na Dante też miała czekać ława, a wyszło inaczej mimo wieku. Rode to młody piłkarz :) FCB!
12.05.2013 22:23
I pewnie dojdzie do tego transferu jak nie teraz to za rok, bo Bayern pewnie w miarę możliwości szybko zaklepie ten transfer :) FCB!
12.05.2013 22:18
Niech ten sukces rozpocznie nowa ere w dziejach Bayernu :) FCB!
11.05.2013 19:16
Ciekawe te koszulki :) FCB!
10.05.2013 12:13
To czas w końcu zmienić tą historię :) FCB!
09.05.2013 19:24
Ciekawostka: Rafinha groził Błaszczykowskiemu ? (Hah normalnie cyrk na kółkach, a co on immunitet ma ?) -> http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-Niemcy/grozi-baszczykowskiemu-zapaci-15-tysicy.html
09.05.2013 12:34
Wszyscy wiemy co było by dla niego najlepszym prezentem i tego jemu życzę oraz zdrowia przede wszystkim :) FCB!
09.05.2013 12:15
Pełna racja, nawet jak za kilka lat nie będzie w swojej optymalnej formie to pomoże swoim doświadczeniem :) FCB!
08.05.2013 18:06
Chyba nawet nie ma co się od tej decyzji odwoływać, bo końcówka sezonu już... FCB!
08.05.2013 17:50
Wszystko zależy od tego czy Gomez zostanie... FCB!
08.05.2013 17:43
Ostatnia prosta przed Bayernem :) FCB!
08.05.2013 15:30
No właśnie z tym Rode ciekawa sprawa, bo coś podawali nieoficjalnie, że jakaś wstępna chyba umowa z nim podpisana, a na TM.de jego szanse na transfer utrzymuję się na poziomie ponad 60 %... FCB!
08.05.2013 15:24
Bayern rośnie w siłę byle by teraz przełożyło się to na trofea :) FCB!
08.05.2013 11:16
Sprowadzenie Rooneya'a miało by być alternatywą jakby nie poszło ws. transferu Lewandowskiego :) FCB!
08.05.2013 11:14
Lepiej jakby został Gomez, ale te wszystkie plotki dotyczące innych napastników, którzy mieli by trafić do Bayernu wskazuje, że Bayern niestety pożegna się z Mario. Lepszy Wayne niż Lewandowski :) FCB!
08.05.2013 11:09
No fakt w Niemczech pod tym względem jest inaczej... FCB!
07.05.2013 21:57
W kwestii napastników to Guardiola powinien się wstrzymać jakiś rok i dopiero wtedy wyciągnąć jakieś wnioski. Lewandowski to nie jedyny napastnik na tej ziemii i nikt rozpaczać nie będzie jak nie zasili Bayernu... FCB!
07.05.2013 21:52
BVB będzie dążyło do tego, żeby pokrzyżować transfer Lewandowskiego do Bayernu i w takim wypadku Gomez będzie musiał zostać :) FCB!
07.05.2013 14:49
Zamiany na linii Bayern-Napoli by na pewno nie było, bo duże pieniądze trzeba by wydać za Cavaniego i ciekawe jaką decyzję podejmie Guardiola i też nie jest powiedziane, że Lewandowski na 100 % do Bayernu, a każdy zna już tą telenowelę... FCB!
07.05.2013 14:36
Na brak ofert nie będzie pewnie narzekał :) FCB!
07.05.2013 14:27
W tym meczu musi być wystawiony najsilniejszy skład, a to już wynik będzie mówił sam za siebie :) FCB!
07.05.2013 14:26
Na transfermarkt.de coś ruszyło się ws. transferu Rode do Bayernu (67%). Czyżby to zwiastun definitywnego przejścia Niemca do drużyny z Monachium ? FCB!
07.05.2013 14:17
Wolałbym widzieć Urugwajczyka w Bayernie niż Lewandowskiego, chociaż lepiej niech zostanie tak jak jest... FCB!
07.05.2013 14:07
Ciekawostka: Dziś na zebraniu Rady Nadzorczej była omawiana też kwestia pozostania Kalle na stanowisku prezesa zarządu (nie wiem czy dobrze zrozumiałem) Ma pozostać do 2016 roku -> http://www.bild.de/sport/fussball/bayern-muenchen/verlaengert-vertrag-bis-2016-30295242.bild.html
06.05.2013 21:55
Wygląda na to, że za rok nastąpi zmiana warty, bo odejdą DvB, Claudio i Rafinha, a na razie Guardiola nie ma podstaw by robić "rewolucję" w składzie... FCB!
06.05.2013 21:40
Nic nie trwa wiecznie w przypadku Barcelony... FCB!
06.05.2013 21:37
Portal pilkanozna.pl się popisało tekstem w stylu "Oszust podatkowy zostaje w Bayernie..." (mogą nie lubić Bayernu, ale do wroga ma się nawet szacunek) http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-Niemcy/oszust-podatkowy-zostaje-w-bayernie-hoenessowi-w-klubie-si-upieko.html
06.05.2013 21:34
Rada Nadzorcza wie co robi :) FCB!
06.05.2013 18:41
No oby tak było. Jest jeszcze oczekiwanie odnośnie przyszłych transferów obok Gotze i Kirchhoff'a :) FCB!
06.05.2013 18:18
Jest powód do zadowolenia :) FCB!
06.05.2013 18:14
A coś może wiadomo jakie decyzje odnośnie Rode i Lewandowskiego ? Bardzo dobra decyzja, że Uli zostaje :) FCB!
06.05.2013 18:02
Jest dużo pytań, a mało odpowiedzi odnośnie składu jaki teraz Bayern ma. Tymo odchodzi, Rafinha zostaje i poczekamy co dalej. DvB i Claudio na 90 % zostaną. A Contento też znak zapytania... FCB!
06.05.2013 17:59
Jestem ciekaw jaką podejmą decyzje odnośnie Rode, czy wogle będzie poruszany temat jego transferu do Bayernu, bo w ostatnich dniach coś ucichło, jakby nie wiadomo co mieli z tym zrobić... FCB!
06.05.2013 17:43
Claudio i DvB pewnie jeszcze na rok zostaną, a pózniej a po roku odejdą i wtedy można coś myśleć... FCB!
06.05.2013 17:36
No właśnie ciekawe co dalej z Rode oraz z Lewandowskim. Niemiec jest raczej ustawiany na środku pomocy, no zobaczymy co wymyślą :) FCB!
06.05.2013 17:27
I dobrze, teraz ciekawie jeszcze co z Contento, bo DvB i Claudio pewnie też zostaną na kolejny rok, czyli wiadomo na razie, że odejdzie Tymo... FCB!
06.05.2013 17:12
Jest w tym dużo prawdy :) FCB!
06.05.2013 16:35
Hopfner byłby najlepszym rozwiązaniem, ale mam nadzieję, że wszystko pozostanie na swoim miejscu... FCB!
06.05.2013 13:32
Adi -> W pełni się zgadzam z Tobą :) FCB!
06.05.2013 12:55
Ciekawostka: Guardiola nie wróci do Barcelony -> http://www.transfery.info/57367,guardiola-nie-wroce-do-barcelony
06.05.2013 12:25
Zobaczymy, ale z przykrością będzie się kierował raczej dobrem klubu i wiadomo co to oznacza, czego nie chce. Trudny czas dla środowiska związanego z Bayernem... FCB!
06.05.2013 12:16
Jeśli miałby Uli ustąpić czego bym nie chciał to widział bym właśnie Karla Hopfner'a, który jest chyba vive-prezydentem jeśli się nie mylę lub Juppa, ale wątpię by się zgodził. Sammer nie zostanie na tym stanowisku co jest, bo to jest odpowiedni człowiek... FCB!
06.05.2013 12:12
Ciekawe co będzie z Ulim, bo w Niemczech od tej informacji jak się pojawiła to z dnia na dzień wrze, a to nie dobrze jak teraz jest dobra atmosfera w Bayernie, mimo wszystko trzeba być duchem z Ulim, bo ma teraz ciężkie chwile, a Bayern to wielka rodzina i zawsze będą za nim co by się nie działo... FCB!
06.05.2013 12:01
Ciekawostka: Rafinha wypełni swój kontrakt w Bayernie -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/sammer-bekraftigt-rafinha-abschied-kein-thema_36352
06.05.2013 11:31
I niech się tak stanie :) FCB!
06.05.2013 11:29
Myślę, że na początek Mandzu, a pózniej niech wejdzie Gomez jakby co :) FCB!
05.05.2013 21:48
Tak poza tematem, wywiad z Błaszczykowskim odnośnie Bayernu i o zajściu z Rafinha -> http://www.niemieckapilka.pl/news/show/blaszczykowski-niech-bayern-bedzie-faworytem
05.05.2013 21:37
W finale LM, Bayernowi kibicować będą tylko i wyłącznie wierni kibice, a tych nie ma za dużo, ale w jedności siła :) FCB!
05.05.2013 19:56
Można się było tego spodziewać. Jeśli chodzi o Claudio i DvB to jak było pisane raczej Bayern przedłuży z nimi kontrakty, a Claudio ma być pierwszy na tej liście, no i też nie wiadomo co z Contento i Rafinha może być... FCB!
05.05.2013 19:43
Wykonują dobrą robotę i pewnie Sammer podpowie Guardioli na kogo można by jeszcze zwrócić uwagę :) FCB!
05.05.2013 16:57
Bayern II 4-0 Viktoria Aschaffenburg. Bramki: Hojbjerg, Dunhke, Hürzeler oraz Pangallo... FCB!
05.05.2013 16:36
Drugi zespół Bayernu do 69 minuty wygrywa 3-0. Trzecią bramkę strzelił Hürzeler w 55 minucie... FCB!
05.05.2013 15:58
Drugi zespół Bayernu wygrywa do I połowy 2-0 z Viktoria Aschaffenburg. Bramki dla gospodarzy strzelili: Hojbjerg 21' oraz Duhnke 39'... FCB!
05.05.2013 15:24
Ta opaska w meczu BVB na pewno go bardzo zmotywuje :) FCB!
05.05.2013 14:48
I chyba jeszcze była sytuacja co kartę dostał Boateng to dziwnie, może kartka słusznie dana, ale wbrew przepisom, bo nie pokazuję się jej, gdy zawodnik leży, a sędzia do zrobił... FCB!
05.05.2013 12:14
Ja bym nie oczekiwał, że za tydzień Bayern zagra w "rezerwowym" składzie, a wręcz przeciwnie :) FCB!
05.05.2013 11:40
A jak Lewandowski był zawieszony w tym sezonie BL to straszna krzywda, a że piłkarz Bayernu to co tam... brak szacunku, ale co się dziwić, dlatego Bayernu też nie powinien okazywać (może nie powinienem tak pisać, ale ile dostaje się szacunku to tyle się komuś powinno dać)... FCB!
05.05.2013 11:01
Sammer bardzo dobrze się zachował :) FCB!
05.05.2013 10:51
Jak to ładnie polskie media ujęły co zaszło miedzy Kloppem a Sammerem, aż żal -> http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-niemiecka/klopp-z-sammerem-podalismy-sobie-rece,1,5486073,wiadomosc.html
04.05.2013 22:42
JustynaSOSNA -> I w dodatku śmieszny dowcip w kierunku Uliego hee, ciekawe jakby ktoś tak szydził z Polaków z BVB to jejku oburzenie wśród narodu, a ja wcale nie chcę by ktoś Bayern lubił, ważne, że się ma w sercu ten klub od ponad 10 lat... FCB!
04.05.2013 21:49
Z Augsburgiem łatwo nie będzie, bo nadal walczą o utrzymanie, dlatego powinna zagrać pierwsza jedenastka by nie straciła rytmu meczowego :) FCB!
04.05.2013 21:45
Zmieńcie foto, bo jakoś nie da się patrzeć ;p FCB!
04.05.2013 21:33
BVB oczekuje szacunku, a sami tego nie pokazują, a wszystko zaczyna się od ich prezydenta... FCB!
04.05.2013 21:15
Oby Panowie było jak piszecie :) FCB!
04.05.2013 21:12
Za tydzień to najsilniejsza jedenastka będzie wg mnie, żeby nie stracili rytmu meczowego :) FCB!
04.05.2013 20:50
Sędzia pod BVB i tyle było to widać, a tylko kibice BVB pewnie tego nie zauważyli... FCB!
04.05.2013 20:46
I jeszcze co do Gomeza, wyraznie schodził niezadowolony... FCB!
04.05.2013 20:43
Jak Klopik walczył o swój zespół to co myślał, że z Bayernu nikt się nie odezwie ? Sammer dobrze zrobił, podobało mi się, takiego człowieka brakowało :) FCB!
04.05.2013 20:37
Na samym początku Pan Borek dał popis, że nie ważne, że Bayern jest mistrzem, a BVB jest finale LM pfff. On myśli, że kto zdobył mistrzostwo, brak szacunku dla Bayernu jak zwykle i jeszcze dowcip o Ulim taki śmieszny, że aż żal. A co do samego meczu to Bayern podszedł na luzie i wynik sprawiedliwy. Ładna asysta Rafinhy, a sędzia to przeszedł samego siebie, skandal i tyle, sędziował wszystko na nie dla Bayernu. Co do karnych to powinno być na Claudio, ale się wyrównało, bo najlepszy napastnik świata nie strzela. Miałem neutralny stosunek do BVB, ale zacząłem ich nie lubić po tym meczu i to bardzo. Niech pierwsza jedenastka się zepnie i niech rozniosą ich. FCB!
04.05.2013 20:31
Bayern w BL zrobił co miał zrobić, dlatego takim składem Bayern zagra z BVB :) FCB!
Aż ciarki przechodzą :) FCB!
14.05.2013 11:33
Zgadza się, ale żeby za bardzo się nie zakręcili, bo to może na dobre nie wyjść :) FCB!
14.05.2013 11:20
Teraz muszą się sprężyć na 300 % :) FCB!
14.05.2013 11:14
Sammer to inny typ człowieka niż Nerlinger więc w to wątpię by Guardiola robił z Bayernem co tylko chciał (fakt wiedział, gdzie iść)... FCB!
14.05.2013 11:11
Ciekawostka: W tym może być dużo prawdy -> http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-Niemcy/bayern-buduje-najpoteniejsz-druyn.html
14.05.2013 10:46
Szczerze to ja bym wogle nie wzmacniał kadry Bayernu, bo i tak jest silna, ale zawsze jest ale :) FCB!
14.05.2013 10:44
Bayern może stać się wrogiem nr jeden w Europie. Zabrał BVB - Gotze, a jeśli to prawda to Neymara - Barcelonie heh... FCB!
14.05.2013 10:38
Heh Gotze zakontraktowany to po co Neymar ? Już nie takie wiadomości były z pierwszej ręki. Jeden plus, że pewnie Lewandowski wtedy by nie zasilił Bayern, ale już wszystko tak zamotane i obawiam się, żeby to nie rozwaliło drużyny... FCB!
14.05.2013 10:18
Dobrze by było dla BL gdyby Schalke zajęło 4 miejsce, a co do 5 i 6 miejsca to Frankfurt i wyszło by ze Freiburg, ale niczym dobrym to nie wróży poza Vfb, ale zobaczymy... FCB!
13.05.2013 20:26
Sam Guardiola zdaje sobie z tego sprawę pewnie, że łatwo mieć nie będzie, ale jeszcze sezon trwa i są dwa cele Londyn oraz Berlin :) FCB!
13.05.2013 20:00
Aż tak zle nie będzie, bo nawet z Claudio chcą przedłużyć kontrakt, a to też decyzja pewnie Guardioli :) FCB!
13.05.2013 19:41
Jeszcze Bayern nikogo nie sprzedał, więc spokojnie, a że dodałem informacje o Arjenie z tego powodu, że jest zawodnikiem Bayernu :) FCB!
13.05.2013 19:29
Jeszcze nie zaczął swojej pracy w Bayernie i już zepsuje hmm ciekawe skąd masz takie informacje :) FCB!
13.05.2013 19:17
Nikomu nie każe pisać nowego newsa na ten temat tylko po prostu wrzuciłem :) FCB!
13.05.2013 18:49
Ciekawostka: Arjen przeniesie się do Manchesteru ? -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/20-millionen-zieht-es-robben-zu-mancity_36502
13.05.2013 18:37
Typowa zagrywka Klopp'a - "Nie mamy nic do stracenia..." oraz "Bayern jest faworytem"... FCB!
13.05.2013 18:31
Przytoczę słowa prezesa Eintrachtu: "Dlaczego Kirchhof, Rode oraz Götze? Ponieważ są oni młodymi Niemcami, którzy mają w przyszłości stanowić o sile tego klubu." - powiedział szef zarządu, Heribert Bruchhagen.
13.05.2013 13:43
Ciekawostka: Rozpoczęcie rozmów z Claudio nt. jego przyszłości w Bayernie w tym tygodniu -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/bayern-muenchen-claudio-pizarro-daniel-buyten-timoschtschuk-geht-weiter-2902999.html
13.05.2013 13:26
"Musze przyznać, że bardzo pokochałem tą drużynę" - nic dodać, nić ująć :) FCB!
13.05.2013 12:59
Watzke coś gadało, że do 15 maja będzie wszystko jasne co z Lewandowskim... FCB!
13.05.2013 12:42
Nie jest ważne, czy jako kibic Bayernu było się w Monachium i patrzyło się na trening piłkarzy, mogło sobie zrobić zdjęcie z piłkarzami, czy ma się koszulkę tego klubu, czy nawet ma się bluze z lgiem tego klubu, a większość kibiców chciała by to pewnie zrealizować (nie zawsze się da), ale ważne jest to, że się ma ten klub w sercu, a każdy kto kibicuję temu zespołowi wie o czym piszę :) FCB!
13.05.2013 12:13
Karl pokazał klasę w swoim przemówieniu i jak się czyta czuje się dumę, że jest się kibicem Bayernu przez długie lata, mimo że czasem było dobrze, a czasem zle :) Mia San Mia oznacza Bayern... FCB!
13.05.2013 12:04
Prawda jest taka, że to jest przedłużanie transferu w czasie. Jak dołączy do Bayernu to trudno, ale prawdziwi kibice mimo tego nadal będą z Bayernem, a na pewno nie byłby jednym z ulubionych przeze mnie zawodników Bayernu... FCB!
13.05.2013 11:56
Na wp i onecie już o tym piszą... FCB!
13.05.2013 11:43
Może na początku by tak było, ale widzi coś więcej, przede wszystkim szansę na rozwój w Bayernie :) FCB!
13.05.2013 11:34
Jest coś na rzeczy, bo np. na transfermarkt szanse na jego grę w Bayernie nie utrzymywały by się przez dłuższy czas na poziomie ponad 60%... FCB!
12.05.2013 23:07
To Rode za rok, a Goretzka za dwa :) FCB!
12.05.2013 22:53
Wszystkich niestety nie da się wepchać do Bayernu, bo by się zrobił drugi Wolfsburg :) FCB!
12.05.2013 22:45
Ja bym go nie przekreślał, a na ławkę też trzeba mieć dobrych graczy :) FCB!
12.05.2013 22:38
Z Goretzka ucichło coś na razie, ale zobaczymy... FCB!
12.05.2013 22:34
Na Dante też miała czekać ława, a wyszło inaczej mimo wieku. Rode to młody piłkarz :) FCB!
12.05.2013 22:23
I pewnie dojdzie do tego transferu jak nie teraz to za rok, bo Bayern pewnie w miarę możliwości szybko zaklepie ten transfer :) FCB!
12.05.2013 22:18
Niech ten sukces rozpocznie nowa ere w dziejach Bayernu :) FCB!
11.05.2013 19:16
Ciekawe te koszulki :) FCB!
10.05.2013 12:13
To czas w końcu zmienić tą historię :) FCB!
09.05.2013 19:24
Ciekawostka: Rafinha groził Błaszczykowskiemu ? (Hah normalnie cyrk na kółkach, a co on immunitet ma ?) -> http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-Niemcy/grozi-baszczykowskiemu-zapaci-15-tysicy.html
09.05.2013 12:34
Wszyscy wiemy co było by dla niego najlepszym prezentem i tego jemu życzę oraz zdrowia przede wszystkim :) FCB!
09.05.2013 12:15
Pełna racja, nawet jak za kilka lat nie będzie w swojej optymalnej formie to pomoże swoim doświadczeniem :) FCB!
08.05.2013 18:06
Chyba nawet nie ma co się od tej decyzji odwoływać, bo końcówka sezonu już... FCB!
08.05.2013 17:50
Wszystko zależy od tego czy Gomez zostanie... FCB!
08.05.2013 17:43
Ostatnia prosta przed Bayernem :) FCB!
08.05.2013 15:30
No właśnie z tym Rode ciekawa sprawa, bo coś podawali nieoficjalnie, że jakaś wstępna chyba umowa z nim podpisana, a na TM.de jego szanse na transfer utrzymuję się na poziomie ponad 60 %... FCB!
08.05.2013 15:24
Bayern rośnie w siłę byle by teraz przełożyło się to na trofea :) FCB!
08.05.2013 11:16
Sprowadzenie Rooneya'a miało by być alternatywą jakby nie poszło ws. transferu Lewandowskiego :) FCB!
08.05.2013 11:14
Lepiej jakby został Gomez, ale te wszystkie plotki dotyczące innych napastników, którzy mieli by trafić do Bayernu wskazuje, że Bayern niestety pożegna się z Mario. Lepszy Wayne niż Lewandowski :) FCB!
08.05.2013 11:09
No fakt w Niemczech pod tym względem jest inaczej... FCB!
07.05.2013 21:57
W kwestii napastników to Guardiola powinien się wstrzymać jakiś rok i dopiero wtedy wyciągnąć jakieś wnioski. Lewandowski to nie jedyny napastnik na tej ziemii i nikt rozpaczać nie będzie jak nie zasili Bayernu... FCB!
07.05.2013 21:52
BVB będzie dążyło do tego, żeby pokrzyżować transfer Lewandowskiego do Bayernu i w takim wypadku Gomez będzie musiał zostać :) FCB!
07.05.2013 14:49
Zamiany na linii Bayern-Napoli by na pewno nie było, bo duże pieniądze trzeba by wydać za Cavaniego i ciekawe jaką decyzję podejmie Guardiola i też nie jest powiedziane, że Lewandowski na 100 % do Bayernu, a każdy zna już tą telenowelę... FCB!
07.05.2013 14:36
Na brak ofert nie będzie pewnie narzekał :) FCB!
07.05.2013 14:27
W tym meczu musi być wystawiony najsilniejszy skład, a to już wynik będzie mówił sam za siebie :) FCB!
07.05.2013 14:26
Na transfermarkt.de coś ruszyło się ws. transferu Rode do Bayernu (67%). Czyżby to zwiastun definitywnego przejścia Niemca do drużyny z Monachium ? FCB!
07.05.2013 14:17
Wolałbym widzieć Urugwajczyka w Bayernie niż Lewandowskiego, chociaż lepiej niech zostanie tak jak jest... FCB!
07.05.2013 14:07
Ciekawostka: Dziś na zebraniu Rady Nadzorczej była omawiana też kwestia pozostania Kalle na stanowisku prezesa zarządu (nie wiem czy dobrze zrozumiałem) Ma pozostać do 2016 roku -> http://www.bild.de/sport/fussball/bayern-muenchen/verlaengert-vertrag-bis-2016-30295242.bild.html
06.05.2013 21:55
Wygląda na to, że za rok nastąpi zmiana warty, bo odejdą DvB, Claudio i Rafinha, a na razie Guardiola nie ma podstaw by robić "rewolucję" w składzie... FCB!
06.05.2013 21:40
Nic nie trwa wiecznie w przypadku Barcelony... FCB!
06.05.2013 21:37
Portal pilkanozna.pl się popisało tekstem w stylu "Oszust podatkowy zostaje w Bayernie..." (mogą nie lubić Bayernu, ale do wroga ma się nawet szacunek) http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-Niemcy/oszust-podatkowy-zostaje-w-bayernie-hoenessowi-w-klubie-si-upieko.html
06.05.2013 21:34
Rada Nadzorcza wie co robi :) FCB!
06.05.2013 18:41
No oby tak było. Jest jeszcze oczekiwanie odnośnie przyszłych transferów obok Gotze i Kirchhoff'a :) FCB!
06.05.2013 18:18
Jest powód do zadowolenia :) FCB!
06.05.2013 18:14
A coś może wiadomo jakie decyzje odnośnie Rode i Lewandowskiego ? Bardzo dobra decyzja, że Uli zostaje :) FCB!
06.05.2013 18:02
Jest dużo pytań, a mało odpowiedzi odnośnie składu jaki teraz Bayern ma. Tymo odchodzi, Rafinha zostaje i poczekamy co dalej. DvB i Claudio na 90 % zostaną. A Contento też znak zapytania... FCB!
06.05.2013 17:59
Jestem ciekaw jaką podejmą decyzje odnośnie Rode, czy wogle będzie poruszany temat jego transferu do Bayernu, bo w ostatnich dniach coś ucichło, jakby nie wiadomo co mieli z tym zrobić... FCB!
06.05.2013 17:43
Claudio i DvB pewnie jeszcze na rok zostaną, a pózniej a po roku odejdą i wtedy można coś myśleć... FCB!
06.05.2013 17:36
No właśnie ciekawe co dalej z Rode oraz z Lewandowskim. Niemiec jest raczej ustawiany na środku pomocy, no zobaczymy co wymyślą :) FCB!
06.05.2013 17:27
I dobrze, teraz ciekawie jeszcze co z Contento, bo DvB i Claudio pewnie też zostaną na kolejny rok, czyli wiadomo na razie, że odejdzie Tymo... FCB!
06.05.2013 17:12
Jest w tym dużo prawdy :) FCB!
06.05.2013 16:35
Hopfner byłby najlepszym rozwiązaniem, ale mam nadzieję, że wszystko pozostanie na swoim miejscu... FCB!
06.05.2013 13:32
Adi -> W pełni się zgadzam z Tobą :) FCB!
06.05.2013 12:55
Ciekawostka: Guardiola nie wróci do Barcelony -> http://www.transfery.info/57367,guardiola-nie-wroce-do-barcelony
06.05.2013 12:25
Zobaczymy, ale z przykrością będzie się kierował raczej dobrem klubu i wiadomo co to oznacza, czego nie chce. Trudny czas dla środowiska związanego z Bayernem... FCB!
06.05.2013 12:16
Jeśli miałby Uli ustąpić czego bym nie chciał to widział bym właśnie Karla Hopfner'a, który jest chyba vive-prezydentem jeśli się nie mylę lub Juppa, ale wątpię by się zgodził. Sammer nie zostanie na tym stanowisku co jest, bo to jest odpowiedni człowiek... FCB!
06.05.2013 12:12
Ciekawe co będzie z Ulim, bo w Niemczech od tej informacji jak się pojawiła to z dnia na dzień wrze, a to nie dobrze jak teraz jest dobra atmosfera w Bayernie, mimo wszystko trzeba być duchem z Ulim, bo ma teraz ciężkie chwile, a Bayern to wielka rodzina i zawsze będą za nim co by się nie działo... FCB!
06.05.2013 12:01
Ciekawostka: Rafinha wypełni swój kontrakt w Bayernie -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/sammer-bekraftigt-rafinha-abschied-kein-thema_36352
06.05.2013 11:31
I niech się tak stanie :) FCB!
06.05.2013 11:29
Myślę, że na początek Mandzu, a pózniej niech wejdzie Gomez jakby co :) FCB!
05.05.2013 21:48
Tak poza tematem, wywiad z Błaszczykowskim odnośnie Bayernu i o zajściu z Rafinha -> http://www.niemieckapilka.pl/news/show/blaszczykowski-niech-bayern-bedzie-faworytem
05.05.2013 21:37
W finale LM, Bayernowi kibicować będą tylko i wyłącznie wierni kibice, a tych nie ma za dużo, ale w jedności siła :) FCB!
05.05.2013 19:56
Można się było tego spodziewać. Jeśli chodzi o Claudio i DvB to jak było pisane raczej Bayern przedłuży z nimi kontrakty, a Claudio ma być pierwszy na tej liście, no i też nie wiadomo co z Contento i Rafinha może być... FCB!
05.05.2013 19:43
Wykonują dobrą robotę i pewnie Sammer podpowie Guardioli na kogo można by jeszcze zwrócić uwagę :) FCB!
05.05.2013 16:57
Bayern II 4-0 Viktoria Aschaffenburg. Bramki: Hojbjerg, Dunhke, Hürzeler oraz Pangallo... FCB!
05.05.2013 16:36
Drugi zespół Bayernu do 69 minuty wygrywa 3-0. Trzecią bramkę strzelił Hürzeler w 55 minucie... FCB!
05.05.2013 15:58
Drugi zespół Bayernu wygrywa do I połowy 2-0 z Viktoria Aschaffenburg. Bramki dla gospodarzy strzelili: Hojbjerg 21' oraz Duhnke 39'... FCB!
05.05.2013 15:24
Ta opaska w meczu BVB na pewno go bardzo zmotywuje :) FCB!
05.05.2013 14:48
I chyba jeszcze była sytuacja co kartę dostał Boateng to dziwnie, może kartka słusznie dana, ale wbrew przepisom, bo nie pokazuję się jej, gdy zawodnik leży, a sędzia do zrobił... FCB!
05.05.2013 12:14
Ja bym nie oczekiwał, że za tydzień Bayern zagra w "rezerwowym" składzie, a wręcz przeciwnie :) FCB!
05.05.2013 11:40
A jak Lewandowski był zawieszony w tym sezonie BL to straszna krzywda, a że piłkarz Bayernu to co tam... brak szacunku, ale co się dziwić, dlatego Bayernu też nie powinien okazywać (może nie powinienem tak pisać, ale ile dostaje się szacunku to tyle się komuś powinno dać)... FCB!
05.05.2013 11:01
Sammer bardzo dobrze się zachował :) FCB!
05.05.2013 10:51
Jak to ładnie polskie media ujęły co zaszło miedzy Kloppem a Sammerem, aż żal -> http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-niemiecka/klopp-z-sammerem-podalismy-sobie-rece,1,5486073,wiadomosc.html
04.05.2013 22:42
JustynaSOSNA -> I w dodatku śmieszny dowcip w kierunku Uliego hee, ciekawe jakby ktoś tak szydził z Polaków z BVB to jejku oburzenie wśród narodu, a ja wcale nie chcę by ktoś Bayern lubił, ważne, że się ma w sercu ten klub od ponad 10 lat... FCB!
04.05.2013 21:49
Z Augsburgiem łatwo nie będzie, bo nadal walczą o utrzymanie, dlatego powinna zagrać pierwsza jedenastka by nie straciła rytmu meczowego :) FCB!
04.05.2013 21:45
Zmieńcie foto, bo jakoś nie da się patrzeć ;p FCB!
04.05.2013 21:33
BVB oczekuje szacunku, a sami tego nie pokazują, a wszystko zaczyna się od ich prezydenta... FCB!
04.05.2013 21:15
Oby Panowie było jak piszecie :) FCB!
04.05.2013 21:12
Za tydzień to najsilniejsza jedenastka będzie wg mnie, żeby nie stracili rytmu meczowego :) FCB!
04.05.2013 20:50
Sędzia pod BVB i tyle było to widać, a tylko kibice BVB pewnie tego nie zauważyli... FCB!
04.05.2013 20:46
I jeszcze co do Gomeza, wyraznie schodził niezadowolony... FCB!
04.05.2013 20:43
Jak Klopik walczył o swój zespół to co myślał, że z Bayernu nikt się nie odezwie ? Sammer dobrze zrobił, podobało mi się, takiego człowieka brakowało :) FCB!
04.05.2013 20:37
Na samym początku Pan Borek dał popis, że nie ważne, że Bayern jest mistrzem, a BVB jest finale LM pfff. On myśli, że kto zdobył mistrzostwo, brak szacunku dla Bayernu jak zwykle i jeszcze dowcip o Ulim taki śmieszny, że aż żal. A co do samego meczu to Bayern podszedł na luzie i wynik sprawiedliwy. Ładna asysta Rafinhy, a sędzia to przeszedł samego siebie, skandal i tyle, sędziował wszystko na nie dla Bayernu. Co do karnych to powinno być na Claudio, ale się wyrównało, bo najlepszy napastnik świata nie strzela. Miałem neutralny stosunek do BVB, ale zacząłem ich nie lubić po tym meczu i to bardzo. Niech pierwsza jedenastka się zepnie i niech rozniosą ich. FCB!
04.05.2013 20:31
Bayern w BL zrobił co miał zrobić, dlatego takim składem Bayern zagra z BVB :) FCB!
04.05.2013 18:03