To było wiadome. W Werderze w najbliższych latach może się stać jednym z kluczowych zawodników :) FCB!
23.05.2013 14:10
Ciekawostka: Nie Lewandowski a jednak Suarez ? -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/englische-medien-guardiola-will-skandalnudel-suarez_36721
23.05.2013 11:57
Trzy dni przed finałem LM na Wembley w Londynie istnieje zagrożenie terrorystyczne... FCB!
22.05.2013 23:02
Widać, że Sammerowi za przeproszeniem zwisa co mówi Jurgen na temat Bayernu heh niech się dalej produkuje to tym bardziej będzie robił z siebie klauna :) FCB!
22.05.2013 22:21
W Werderze obok KdB wg mnie był najlepszym piłkarzem w tym sezonie, także niech tam pozostanie :) FCB!
21.05.2013 16:47
Niby to pózniej zdementował, ale wszystko na to wskazuje, że definitywnie zostanie piłkarzem Werderu, a Bayern problemów robić mu nie będzie :) FCB!
21.05.2013 15:56
Poziom w BL między Bayernem a BVB na pewno nie wyglądał w tym sezonie podobnie... FCB!
21.05.2013 15:49
Wszystko zależy od tego czy dojdzie do skutku transfer Lewandowskiego (moim zdaniem Lewandowski nie jest już obiektem zainteresowań w letnim okienku dla Bayernu i są dwie opcje transfer do Realu albo zostaje w BVB na kolejny sezon)... FCB!
21.05.2013 15:48
Pełen profesjonalizm :) FCB!
21.05.2013 15:24
Jeśli się solidnie nie wzmocnią to tak będzie... FCB!
21.05.2013 15:19
Mi ma się nie podobać tylko ma wykonywać rzetelną i dobrą pracę tak jak na Bayern przystało... FCB!
21.05.2013 14:48
A czego tu zazdrościć ? To Klopsik za każdym razem zazdrości Bayernowi i zawsze ma jakieś,ale... FCB!
21.05.2013 14:45
I jeszcze kibice BVB i ludzie z BVB uczą szacunku, a gdzie jest ich szacunek w stronę Bayernu ? Najlepiej kogoś pouczać, a swojego to się nie widzi... FCB!
21.05.2013 14:27
Sympatyczny ? Na pewno nie da Bayernu... FCB!
21.05.2013 14:22
Jeśli nie są supermarketem to niech na przyszłość nie dają klauzul zawodnikom, bo pózniej mamy gorzkie żale... FCB!
21.05.2013 14:12
Hipokryta. Żal mu dupe ściska i tyle. Bez komentarza... FCB!
21.05.2013 14:07
I jeszcze dodam, że Petersen od lata będzie grał już definitywnie w Bremie :) FCB!
21.05.2013 12:05
Ciekawostka: Wg hiszpańskiej gazety Real negocjuje z BVB transfer Lewandowskiego -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/lewandowski-transfer-bvb-prasident-verhandelt-mit-reals-perez_36667
21.05.2013 11:35
Ciekawostka: Nils Petersen od lata w Bremie -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/fast-fix-werder-kauft-petersen_36663 - Mario Gomez jednak przeniesie się do Chelsea ? -> http://www.fussballtransfers.com/premier-league/chelsea-fragt-bei-gomez-an_36654
21.05.2013 11:13
Kibice Bayernu na pewno nie będą kibicować BVB i to już nie cała Polska :) FCB!
20.05.2013 22:38
Gdy Bayern wygra LM i oby tak było, to szeroka kadra bardzo się przyda, bo przybędzie meczów o stawkę :) FCB!
20.05.2013 22:15
Nie da się ukryć, że jakieś niecałe 10 % wg mnie będzie kibicowało Bayernowi, a 90 BVB... FCB!
20.05.2013 21:56
Hehe miałem to samo napisać. Widać ostro się przygotowuje do finału, ale do już jego problem i BVB... FCB!
20.05.2013 21:52
Nie da się zaprzeczyć :) FCB!
20.05.2013 21:35
Byle by się nie załamał i w takiej sytuacji, gdzie nie wiadomo co z DvB czy w końcu przedłuży kontrakt warto by może kogoś kupić... FCB!
20.05.2013 18:44
Po jednym bardzo dobrym sezonie w LM nie powiedział bym, że BVB to topowa drużyna na świecie, co innego Bayern (3 finał w ciągu 4 lat) ale mimo to "szacunek" trzeba mieć i nie będzie zmiłuj... FCB!
20.05.2013 16:25
Może kupno Ante Rebica to wzmocnienie rezerw ? W przypadku, gdy Cluadio przedłużył by kontrakt na rok to po tym czasie on zajął by jego miejsce. Nadal nie wiadomo co dalej z DvB i Claudio ws. przedłużenia kontraktów... FCB!
20.05.2013 16:08
Typowa zagrywki trenera BVB oraz piłkarzy, że Bayern to faworyt itp. itd. Ostanie finały pokazały, że nie ma faworytów i Bayern tak musi do tego przystąpić. Presja na pewno będzie, ale jak się zaszło do finały i pokonało Barcelone i to nie ważne w jakiej formie byli, bo Barcelona to zawsze będzie Barcelona to teraz trzeba postawić kropkę nad i :) FCB!
20.05.2013 11:31
Bayern grał z Barcelona i jakoś się nie przestraszył, także kto by nie zagrał w BVB to trzeba zebrać wszystkie siły z dwumeczu z Hiszpanami :) FCB!
20.05.2013 11:05
Lepszej szansy na wygranie nie będzie... FCB!
20.05.2013 10:39
Jeśli to nie kolejny wymysł mediów, to pewnie mówi prawdę i wychodzi na to, że zagra w kolejnym sezonie w BVB lub rzutem na taśmę jakiś klub go kupi... FCB!
19.05.2013 21:34
Dwie ostatnie proste przed Bayernem i byle tak wspaniały sezon w BL tego nie przyćmił (mam głównie na myśli zwycięstwo w LM)... FCB!
18.05.2013 20:26
Niech ten sezon BL będzie takim autorytetem, ale trudno będzie to powtórzyć (bardziej zbliżyć się do takiej gry)... FCB!
18.05.2013 20:20
Dla takich chwil warto żyć i trudno żeby łzy nie poleciały :) FCB!
18.05.2013 20:07
Franek potwierdz to w finale LM :) FCB!
18.05.2013 19:51
Jak się można cieszyć, że zawodnik ma kontuzję ? Bez komentarza i najpierw pomyśleć, a pózniej napisać... FCB!
18.05.2013 19:38
No niestety takie jest życie. Trzeba iść dalej, a o Juppie nikt pewnie z Bayernu nie zapomni, a przede wszystkim kibice, ale sezon się jeszcze nie skończył dla Bayernu i dla Juppa też i może być jeszcze lepiej, jednym słowem genialnie :) FCB!
18.05.2013 19:28
Oby jak najszybciej wrócił i teraz pytanie czy Bayern zakupi kolejnego obrońce, bo są różne plotki mimo zakupu Jana... FCB!
18.05.2013 18:47
Szkoda Badstubera, bo pewnie przeżywa dramat i kolejny finał LM i brak jego nawet na ławce. Czyżby to oznaczało przyjście nowego obrońcy mimo zakupu Jana ? FCB!
18.05.2013 18:28
Jeśli to prawda z Holgerem to nie dobrze. Można się wtedy spodziewać zakupu obrońcy... FCB!
18.05.2013 18:21
"Nie drażnić lwa" tak można podsumować dzisiejszy wynik Bayernu. Jeszcze dwa sezonu temu Bayern nie zdołał by się spiąć i nadgonić wynik. Dobrze, że pozytywnie zareagowali. A co do meczu BVB to ja bym się nie śmiał z ich przegranej, bo oby to się nie odwróciło przeciwko Bayernowi w finale LM... FCB!
18.05.2013 17:43
"Nie drażnić lwa" tak można podsumować dzisiejszy wynik Bayernu. Jeszcze dwa sezonu temu Bayern nie zdołał by się spiąć i nadgonić wynik. Dobrze, że pozytywnie zareagowali. A co do meczu BVB to ja bym się nie śmiał z ich przegranej, bo oby to się nie odwróciło przeciwko Bayernowi w finale LM... FCB!
18.05.2013 17:41
Hans-Wilhelm Müller-Wohlfahrt musi zostać, bo inaczej sobie tego nie wyobrażam, żeby zrezygnować z tak świetnego lekarza :) FCB!
18.05.2013 13:01
Widać nie tylko w Bayernie szykują się zmiany co do sztabu :) FCB!
18.05.2013 12:47
No oby, bo jeśli nie to będzie coś nie tak i na starcie miałby odemnie minus... FCB!
18.05.2013 12:45
Ciekawe czy Sammer tak jak do tej pory będzie siedział ze sztabem na ławce :) FCB!
18.05.2013 12:39
Zanosi się na to, że w sztabie będzie większość Hiszpanów, zresztą co się dziwić... FCB!
18.05.2013 12:36
Niewątpliwie przyjście Guardioli do Bayernu rozpocznie nowy okres w historii klubu, a czy będzie to pozytywna historia czas pokaże :) FCB!
18.05.2013 12:29
Najmocniejszy skład ma dziś wyjść i koniec w tym sezonie z rotacją... FCB!
18.05.2013 12:15
I pewnie podobny skład jak nie identyczny będzie na finał LM. Ja bym się zastanowił czy za Mandzu nie dać Gomeza... FCB!
17.05.2013 19:33
Zakończyć sezon w BL dobrym akcentem :) FCB!
17.05.2013 18:07
Ciekawostka: Wiceprezydent Santosu " Neymar chce grać dla Barcelony" -> http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-Hiszpania/wiceprezydent-santosu-neymar-chce-gra-w-barcelonie.html
17.05.2013 18:05
Wszytko okaże się na 100 % po finale... FCB!
17.05.2013 12:26
Może uświadomili sobie, że Ci napastnicy w Bayernie co są to zupełnie wystarczą, a za rok odszedł by Claudio, bo pewnie przedłużą z nim tylko o rok i się pomyśli co dalej... FCB!
17.05.2013 12:06
Tylko, że Mandzu nie grał cały sezon, bo Jupp stosował rotację, a ten Schiber u nich to jakieś nieporozumienie i cały czas stawiał na Lewandowskiego... FCB!
17.05.2013 11:31
Bayern też jest w stanie powiedzieć, że pokonają BVB, ale widać że utrata tylu pkt w BL do Bayernu ich nic nie nauczyła, oby finał nauczył pokory... FCB!
17.05.2013 11:16
Ciekawostka: Emerytura nie dla Juppa ? -> http://www.niemieckapilka.pl/news/show/heynckes-o-swojej-przyszlosci
17.05.2013 11:09
Nie da się wykluczyć całkiem urazów tylko zminimalizować, ale jak powiedział Jupp na konferencji prasowej przed meczem z Augsburgiem, że tylko odpowiednio realizowany plan i dyscyplina może zmniejszyć kontuzje... FCB!
16.05.2013 22:28
Dlatego widać jaki klub jest na świecie najlepiej zarządzany -> BAYERN :) FCB!
16.05.2013 21:54
Ciekawostka: Selekcjoner reprezentacji Francji nie powołał Franka na najbliższe towarzyskie i to wiadomo z jakich przyczyn -> http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-Francja/deschamps-zrezygnowa-z-riberyego.html
16.05.2013 21:52
Can i Hojbjerg na tych dwóch trzeba uważnie spoglądać i kto wie jeszcze może ktoś (oprócz Jana)... FCB!
16.05.2013 21:18
Jeśli Lewandowski przejdzie do Bayernu to się okaże czy jest takim "genialnym napastnikiem" jak się piszę... FCB!
16.05.2013 21:11
Chyba jeszcze nie, ale nie wiem do końca... FCB!
16.05.2013 21:10
Pewnie zostanie poddany operacji, bo już nie gra parę meczy w Mainz z powodu urazu... FCB!
16.05.2013 21:02
Może tak, może nie :) FCB!
16.05.2013 20:29
Mnie tam na razie nie obchodzi jakiś Lewandowski, ważne co jeszcze przed Bayernem w tym sezonie... FCB!
16.05.2013 20:26
Nie myśli, bo Kucharski myśli, gdzie go ulokować, by najwięcej zarobić, w końcu biznes to biznes... FCB!
16.05.2013 20:02
Jestem ciekaw jak Lewandowski zostanie w BVB i dokupili by tego Martineza z Porto czy nadal byłby ta wychwalany... FCB!
16.05.2013 19:41
Cichy bohater tego sezonu :) FCB!
16.05.2013 19:36
Fajnie jakby został trenerem II zespołu, ale jemu raczej nie wypada :) FCB!
16.05.2013 15:57
Ładnie Benfica ciśnie Chelsea tylko szkoda, że nie przełożyli to na bramkę :) FCB!
15.05.2013 21:37
Ciekawostka: Wg Karla nie ma tematu odejścia Arjena -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/arjen-robben-abschied-laut-karl-heinz-rummenigge-kein-thema-2907158.html
15.05.2013 19:41
To raczej media chcą, a nie Guardiola :) FCB!
15.05.2013 19:29
Ciekawostka: Guardiola ściągnie Thiago z Barcelony ? (jakiś czas temu też pojawił się taki news) -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/spanische-medien-guardiola-will-thiago_36540
15.05.2013 13:07
Ciekawostka: Chelsea ma skorzystać na konflikcie Bayern - BVB ws. Lewandowskiego (chociaż to mało prawdopodobne) -> http://sport.wp.pl/kat,1746,title,Wlosi-Chelsea-skorzysta-na-konflikcie-Niemcow,wid,15643456,wiadomosc.html?ticaid=110973
15.05.2013 11:56
Ciekawostka: Petersen ma nadzieję, że Bayern obniży sumę odstępnego, by Werder mógł go kupić -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/sv-werder-petersen-bittet-bayern-um-niedrige-ablose_36547
15.05.2013 11:41
Ciekawostka (poza tematem): Werder rozstaje się z Schaaf'em -> http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-Niemcy/wielka-sprawa-schaaf-rozstaje-si-z-werderem-po-14-latach-pracy.html
15.05.2013 10:59
Karl wie jak odpowiedzieć, a BVB bez komentarza, bo i tak to jest zbędne... FCB!
15.05.2013 10:50
Claudio ma właśnie przedłużyć kontrakt, ale wszystko zależy od Bayernu, a po nim ma być DvB :) FCB!
15.05.2013 10:40
No niestety, ale Robercik nie będzie moim ulubionym zawodnikiem w Bayernie, bywaa... FCB!
15.05.2013 10:10
Nie ma powodu, by odchodził :) FCB!
14.05.2013 22:18
Sztuką teraz będzie odpowiednio to poukładać, a to nie jest takie proste... FCB!
14.05.2013 17:58
Ciekawostka: Ostatni mecz Juppa w karierze w BL -> http://www.fussball.pl/index.php?dzial=aktualnosci&artykul=250498
14.05.2013 17:38
Dużo faktów można podać jak było z tym sprzecznymi informacjami :) FCB!
14.05.2013 16:43
Najlepiej jakby już nikt nie zasilał Bayernu nawet za mniejsze pieniądze od Neymara np. taki Lewandowski... FCB!
14.05.2013 16:02
Ławka też musi być silna i dlatego nie widział bym potrzeby takiej... FCB!
14.05.2013 15:42
Gotze to może rywalizować z Tonim, ale kupno kolejnego piłkarza ofensywnego oznacza sprzedanie kogoś... FCB!
14.05.2013 15:38
To padło by na kogoś z tej dwójki, której napisałem... FCB!
14.05.2013 15:36
Mnie już nic nie zdziwi po tym jak Guardiola został ogłoszony nowym trenerem, czyli Neymar do Bayernu i to może oznaczać brak kupna Lewandowskiego i odchodzi ktoś z dwójki Gomez/Arjen raczej, ale to za szybko się dzieje jak dla mnie :) FCB!
14.05.2013 15:32
Właśnie to może być potwierdzenie reguły, bo patrząc transfer Lewandowskiego do Bayernu nikt jednoznacznie nie zdementował :) FCB!
14.05.2013 15:26
Patrząc jak było z Martinezem, Guardiola oraz Gotze to w 80 % może to być prawda i byłby to kolejny cios dla Barcelony oraz może Guardiola chce mieć w Bayernie takiego swojego Leo, a co do Falcao to zrobił wielki błąd i kilka kroków w tył jeśli to prawda... FCB!
14.05.2013 15:21
Co jak co, ale Bayernie potrafi zarabiać ogromne pieniądze :) FCB!
14.05.2013 15:04
Ja już się pogubiłem, co jest prawdą, a co nie... FCB!
14.05.2013 14:50
Mehmet -> Masz wiele racji, bo tak było rzeczywiście, ale czas pokazał, że to było prawdą :) FCB!
14.05.2013 14:46
Czyli stery II drużyny odejmie pewnie jeden z dwóch asystentów Juppa... FCB!
14.05.2013 12:53
I tak dalej zle to, że Bayern ma tak duża przewagę w BL nad BVB, to zle i tamto zle i jeszcze co innego zle itp itd... FCB!
14.05.2013 12:36
Ciekawa wypowiedz Karla, ale z jego strony trudno by było nie życzyć tego jemu, bo w końcu przyszły zawodnik Bayernu :) FCB!
14.05.2013 12:29
Oby tak zaprzeczyli transfer Lewandowskiego, że nie ma nic na rzeczy, ale można pomarzyć heh... FCB!
14.05.2013 12:27
Jeśli Guardiola pierwszy trening z piłkarzami ma odbyć pod koniec czerwca to kadra już wtedy pewnie będzie kompletna, wszystko będzie wiadomo wg po finale LM, a może wcześniej :) FCB!
Adi -> Dobrze powiedziane :) FCB!
23.05.2013 14:46
To było wiadome. W Werderze w najbliższych latach może się stać jednym z kluczowych zawodników :) FCB!
23.05.2013 14:10
Ciekawostka: Nie Lewandowski a jednak Suarez ? -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/englische-medien-guardiola-will-skandalnudel-suarez_36721
23.05.2013 11:57
Trzy dni przed finałem LM na Wembley w Londynie istnieje zagrożenie terrorystyczne... FCB!
22.05.2013 23:02
Widać, że Sammerowi za przeproszeniem zwisa co mówi Jurgen na temat Bayernu heh niech się dalej produkuje to tym bardziej będzie robił z siebie klauna :) FCB!
22.05.2013 22:21
W Werderze obok KdB wg mnie był najlepszym piłkarzem w tym sezonie, także niech tam pozostanie :) FCB!
21.05.2013 16:47
Niby to pózniej zdementował, ale wszystko na to wskazuje, że definitywnie zostanie piłkarzem Werderu, a Bayern problemów robić mu nie będzie :) FCB!
21.05.2013 15:56
Poziom w BL między Bayernem a BVB na pewno nie wyglądał w tym sezonie podobnie... FCB!
21.05.2013 15:49
Wszystko zależy od tego czy dojdzie do skutku transfer Lewandowskiego (moim zdaniem Lewandowski nie jest już obiektem zainteresowań w letnim okienku dla Bayernu i są dwie opcje transfer do Realu albo zostaje w BVB na kolejny sezon)... FCB!
21.05.2013 15:48
Pełen profesjonalizm :) FCB!
21.05.2013 15:24
Jeśli się solidnie nie wzmocnią to tak będzie... FCB!
21.05.2013 15:19
Mi ma się nie podobać tylko ma wykonywać rzetelną i dobrą pracę tak jak na Bayern przystało... FCB!
21.05.2013 14:48
A czego tu zazdrościć ? To Klopsik za każdym razem zazdrości Bayernowi i zawsze ma jakieś,ale... FCB!
21.05.2013 14:45
I jeszcze kibice BVB i ludzie z BVB uczą szacunku, a gdzie jest ich szacunek w stronę Bayernu ? Najlepiej kogoś pouczać, a swojego to się nie widzi... FCB!
21.05.2013 14:27
Sympatyczny ? Na pewno nie da Bayernu... FCB!
21.05.2013 14:22
Jeśli nie są supermarketem to niech na przyszłość nie dają klauzul zawodnikom, bo pózniej mamy gorzkie żale... FCB!
21.05.2013 14:12
Hipokryta. Żal mu dupe ściska i tyle. Bez komentarza... FCB!
21.05.2013 14:07
I jeszcze dodam, że Petersen od lata będzie grał już definitywnie w Bremie :) FCB!
21.05.2013 12:05
Ciekawostka: Wg hiszpańskiej gazety Real negocjuje z BVB transfer Lewandowskiego -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/lewandowski-transfer-bvb-prasident-verhandelt-mit-reals-perez_36667
21.05.2013 11:35
Ciekawostka: Nils Petersen od lata w Bremie -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/fast-fix-werder-kauft-petersen_36663 - Mario Gomez jednak przeniesie się do Chelsea ? -> http://www.fussballtransfers.com/premier-league/chelsea-fragt-bei-gomez-an_36654
21.05.2013 11:13
Kibice Bayernu na pewno nie będą kibicować BVB i to już nie cała Polska :) FCB!
20.05.2013 22:38
Gdy Bayern wygra LM i oby tak było, to szeroka kadra bardzo się przyda, bo przybędzie meczów o stawkę :) FCB!
20.05.2013 22:15
Nie da się ukryć, że jakieś niecałe 10 % wg mnie będzie kibicowało Bayernowi, a 90 BVB... FCB!
20.05.2013 21:56
Hehe miałem to samo napisać. Widać ostro się przygotowuje do finału, ale do już jego problem i BVB... FCB!
20.05.2013 21:52
Nie da się zaprzeczyć :) FCB!
20.05.2013 21:35
Byle by się nie załamał i w takiej sytuacji, gdzie nie wiadomo co z DvB czy w końcu przedłuży kontrakt warto by może kogoś kupić... FCB!
20.05.2013 18:44
Po jednym bardzo dobrym sezonie w LM nie powiedział bym, że BVB to topowa drużyna na świecie, co innego Bayern (3 finał w ciągu 4 lat) ale mimo to "szacunek" trzeba mieć i nie będzie zmiłuj... FCB!
20.05.2013 16:25
Może kupno Ante Rebica to wzmocnienie rezerw ? W przypadku, gdy Cluadio przedłużył by kontrakt na rok to po tym czasie on zajął by jego miejsce. Nadal nie wiadomo co dalej z DvB i Claudio ws. przedłużenia kontraktów... FCB!
20.05.2013 16:08
Typowa zagrywki trenera BVB oraz piłkarzy, że Bayern to faworyt itp. itd. Ostanie finały pokazały, że nie ma faworytów i Bayern tak musi do tego przystąpić. Presja na pewno będzie, ale jak się zaszło do finały i pokonało Barcelone i to nie ważne w jakiej formie byli, bo Barcelona to zawsze będzie Barcelona to teraz trzeba postawić kropkę nad i :) FCB!
20.05.2013 11:31
Bayern grał z Barcelona i jakoś się nie przestraszył, także kto by nie zagrał w BVB to trzeba zebrać wszystkie siły z dwumeczu z Hiszpanami :) FCB!
20.05.2013 11:05
Lepszej szansy na wygranie nie będzie... FCB!
20.05.2013 10:39
Jeśli to nie kolejny wymysł mediów, to pewnie mówi prawdę i wychodzi na to, że zagra w kolejnym sezonie w BVB lub rzutem na taśmę jakiś klub go kupi... FCB!
19.05.2013 21:34
Dwie ostatnie proste przed Bayernem i byle tak wspaniały sezon w BL tego nie przyćmił (mam głównie na myśli zwycięstwo w LM)... FCB!
18.05.2013 20:26
Niech ten sezon BL będzie takim autorytetem, ale trudno będzie to powtórzyć (bardziej zbliżyć się do takiej gry)... FCB!
18.05.2013 20:20
Dla takich chwil warto żyć i trudno żeby łzy nie poleciały :) FCB!
18.05.2013 20:07
Franek potwierdz to w finale LM :) FCB!
18.05.2013 19:51
Jak się można cieszyć, że zawodnik ma kontuzję ? Bez komentarza i najpierw pomyśleć, a pózniej napisać... FCB!
18.05.2013 19:38
No niestety takie jest życie. Trzeba iść dalej, a o Juppie nikt pewnie z Bayernu nie zapomni, a przede wszystkim kibice, ale sezon się jeszcze nie skończył dla Bayernu i dla Juppa też i może być jeszcze lepiej, jednym słowem genialnie :) FCB!
18.05.2013 19:28
Oby jak najszybciej wrócił i teraz pytanie czy Bayern zakupi kolejnego obrońce, bo są różne plotki mimo zakupu Jana... FCB!
18.05.2013 18:47
Szkoda Badstubera, bo pewnie przeżywa dramat i kolejny finał LM i brak jego nawet na ławce. Czyżby to oznaczało przyjście nowego obrońcy mimo zakupu Jana ? FCB!
18.05.2013 18:28
Jeśli to prawda z Holgerem to nie dobrze. Można się wtedy spodziewać zakupu obrońcy... FCB!
18.05.2013 18:21
"Nie drażnić lwa" tak można podsumować dzisiejszy wynik Bayernu. Jeszcze dwa sezonu temu Bayern nie zdołał by się spiąć i nadgonić wynik. Dobrze, że pozytywnie zareagowali. A co do meczu BVB to ja bym się nie śmiał z ich przegranej, bo oby to się nie odwróciło przeciwko Bayernowi w finale LM... FCB!
18.05.2013 17:43
"Nie drażnić lwa" tak można podsumować dzisiejszy wynik Bayernu. Jeszcze dwa sezonu temu Bayern nie zdołał by się spiąć i nadgonić wynik. Dobrze, że pozytywnie zareagowali. A co do meczu BVB to ja bym się nie śmiał z ich przegranej, bo oby to się nie odwróciło przeciwko Bayernowi w finale LM... FCB!
18.05.2013 17:41
Hans-Wilhelm Müller-Wohlfahrt musi zostać, bo inaczej sobie tego nie wyobrażam, żeby zrezygnować z tak świetnego lekarza :) FCB!
18.05.2013 13:01
Widać nie tylko w Bayernie szykują się zmiany co do sztabu :) FCB!
18.05.2013 12:47
No oby, bo jeśli nie to będzie coś nie tak i na starcie miałby odemnie minus... FCB!
18.05.2013 12:45
Ciekawe czy Sammer tak jak do tej pory będzie siedział ze sztabem na ławce :) FCB!
18.05.2013 12:39
Zanosi się na to, że w sztabie będzie większość Hiszpanów, zresztą co się dziwić... FCB!
18.05.2013 12:36
Niewątpliwie przyjście Guardioli do Bayernu rozpocznie nowy okres w historii klubu, a czy będzie to pozytywna historia czas pokaże :) FCB!
18.05.2013 12:29
Najmocniejszy skład ma dziś wyjść i koniec w tym sezonie z rotacją... FCB!
18.05.2013 12:15
I pewnie podobny skład jak nie identyczny będzie na finał LM. Ja bym się zastanowił czy za Mandzu nie dać Gomeza... FCB!
17.05.2013 19:33
Zakończyć sezon w BL dobrym akcentem :) FCB!
17.05.2013 18:07
Ciekawostka: Wiceprezydent Santosu " Neymar chce grać dla Barcelony" -> http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-Hiszpania/wiceprezydent-santosu-neymar-chce-gra-w-barcelonie.html
17.05.2013 18:05
Wszytko okaże się na 100 % po finale... FCB!
17.05.2013 12:26
Może uświadomili sobie, że Ci napastnicy w Bayernie co są to zupełnie wystarczą, a za rok odszedł by Claudio, bo pewnie przedłużą z nim tylko o rok i się pomyśli co dalej... FCB!
17.05.2013 12:06
Tylko, że Mandzu nie grał cały sezon, bo Jupp stosował rotację, a ten Schiber u nich to jakieś nieporozumienie i cały czas stawiał na Lewandowskiego... FCB!
17.05.2013 11:31
Bayern też jest w stanie powiedzieć, że pokonają BVB, ale widać że utrata tylu pkt w BL do Bayernu ich nic nie nauczyła, oby finał nauczył pokory... FCB!
17.05.2013 11:16
Ciekawostka: Emerytura nie dla Juppa ? -> http://www.niemieckapilka.pl/news/show/heynckes-o-swojej-przyszlosci
17.05.2013 11:09
Nie da się wykluczyć całkiem urazów tylko zminimalizować, ale jak powiedział Jupp na konferencji prasowej przed meczem z Augsburgiem, że tylko odpowiednio realizowany plan i dyscyplina może zmniejszyć kontuzje... FCB!
16.05.2013 22:28
Dlatego widać jaki klub jest na świecie najlepiej zarządzany -> BAYERN :) FCB!
16.05.2013 21:54
Ciekawostka: Selekcjoner reprezentacji Francji nie powołał Franka na najbliższe towarzyskie i to wiadomo z jakich przyczyn -> http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-Francja/deschamps-zrezygnowa-z-riberyego.html
16.05.2013 21:52
Can i Hojbjerg na tych dwóch trzeba uważnie spoglądać i kto wie jeszcze może ktoś (oprócz Jana)... FCB!
16.05.2013 21:18
Jeśli Lewandowski przejdzie do Bayernu to się okaże czy jest takim "genialnym napastnikiem" jak się piszę... FCB!
16.05.2013 21:11
Chyba jeszcze nie, ale nie wiem do końca... FCB!
16.05.2013 21:10
Pewnie zostanie poddany operacji, bo już nie gra parę meczy w Mainz z powodu urazu... FCB!
16.05.2013 21:02
Może tak, może nie :) FCB!
16.05.2013 20:29
Mnie tam na razie nie obchodzi jakiś Lewandowski, ważne co jeszcze przed Bayernem w tym sezonie... FCB!
16.05.2013 20:26
Nie myśli, bo Kucharski myśli, gdzie go ulokować, by najwięcej zarobić, w końcu biznes to biznes... FCB!
16.05.2013 20:02
Jestem ciekaw jak Lewandowski zostanie w BVB i dokupili by tego Martineza z Porto czy nadal byłby ta wychwalany... FCB!
16.05.2013 19:41
Cichy bohater tego sezonu :) FCB!
16.05.2013 19:36
Fajnie jakby został trenerem II zespołu, ale jemu raczej nie wypada :) FCB!
16.05.2013 15:57
Ładnie Benfica ciśnie Chelsea tylko szkoda, że nie przełożyli to na bramkę :) FCB!
15.05.2013 21:37
Ciekawostka: Wg Karla nie ma tematu odejścia Arjena -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/arjen-robben-abschied-laut-karl-heinz-rummenigge-kein-thema-2907158.html
15.05.2013 19:41
To raczej media chcą, a nie Guardiola :) FCB!
15.05.2013 19:29
Ciekawostka: Guardiola ściągnie Thiago z Barcelony ? (jakiś czas temu też pojawił się taki news) -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/spanische-medien-guardiola-will-thiago_36540
15.05.2013 13:07
Ciekawostka: Chelsea ma skorzystać na konflikcie Bayern - BVB ws. Lewandowskiego (chociaż to mało prawdopodobne) -> http://sport.wp.pl/kat,1746,title,Wlosi-Chelsea-skorzysta-na-konflikcie-Niemcow,wid,15643456,wiadomosc.html?ticaid=110973
15.05.2013 11:56
Ciekawostka: Petersen ma nadzieję, że Bayern obniży sumę odstępnego, by Werder mógł go kupić -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/sv-werder-petersen-bittet-bayern-um-niedrige-ablose_36547
15.05.2013 11:41
Ciekawostka (poza tematem): Werder rozstaje się z Schaaf'em -> http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-Niemcy/wielka-sprawa-schaaf-rozstaje-si-z-werderem-po-14-latach-pracy.html
15.05.2013 10:59
Karl wie jak odpowiedzieć, a BVB bez komentarza, bo i tak to jest zbędne... FCB!
15.05.2013 10:50
Claudio ma właśnie przedłużyć kontrakt, ale wszystko zależy od Bayernu, a po nim ma być DvB :) FCB!
15.05.2013 10:40
No niestety, ale Robercik nie będzie moim ulubionym zawodnikiem w Bayernie, bywaa... FCB!
15.05.2013 10:10
Nie ma powodu, by odchodził :) FCB!
14.05.2013 22:18
Sztuką teraz będzie odpowiednio to poukładać, a to nie jest takie proste... FCB!
14.05.2013 17:58
Ciekawostka: Ostatni mecz Juppa w karierze w BL -> http://www.fussball.pl/index.php?dzial=aktualnosci&artykul=250498
14.05.2013 17:38
Dużo faktów można podać jak było z tym sprzecznymi informacjami :) FCB!
14.05.2013 16:43
Najlepiej jakby już nikt nie zasilał Bayernu nawet za mniejsze pieniądze od Neymara np. taki Lewandowski... FCB!
14.05.2013 16:02
Ławka też musi być silna i dlatego nie widział bym potrzeby takiej... FCB!
14.05.2013 15:42
Gotze to może rywalizować z Tonim, ale kupno kolejnego piłkarza ofensywnego oznacza sprzedanie kogoś... FCB!
14.05.2013 15:38
To padło by na kogoś z tej dwójki, której napisałem... FCB!
14.05.2013 15:36
Mnie już nic nie zdziwi po tym jak Guardiola został ogłoszony nowym trenerem, czyli Neymar do Bayernu i to może oznaczać brak kupna Lewandowskiego i odchodzi ktoś z dwójki Gomez/Arjen raczej, ale to za szybko się dzieje jak dla mnie :) FCB!
14.05.2013 15:32
Właśnie to może być potwierdzenie reguły, bo patrząc transfer Lewandowskiego do Bayernu nikt jednoznacznie nie zdementował :) FCB!
14.05.2013 15:26
Patrząc jak było z Martinezem, Guardiola oraz Gotze to w 80 % może to być prawda i byłby to kolejny cios dla Barcelony oraz może Guardiola chce mieć w Bayernie takiego swojego Leo, a co do Falcao to zrobił wielki błąd i kilka kroków w tył jeśli to prawda... FCB!
14.05.2013 15:21
Co jak co, ale Bayernie potrafi zarabiać ogromne pieniądze :) FCB!
14.05.2013 15:04
Ja już się pogubiłem, co jest prawdą, a co nie... FCB!
14.05.2013 14:50
Mehmet -> Masz wiele racji, bo tak było rzeczywiście, ale czas pokazał, że to było prawdą :) FCB!
14.05.2013 14:46
Czyli stery II drużyny odejmie pewnie jeden z dwóch asystentów Juppa... FCB!
14.05.2013 12:53
I tak dalej zle to, że Bayern ma tak duża przewagę w BL nad BVB, to zle i tamto zle i jeszcze co innego zle itp itd... FCB!
14.05.2013 12:36
Ciekawa wypowiedz Karla, ale z jego strony trudno by było nie życzyć tego jemu, bo w końcu przyszły zawodnik Bayernu :) FCB!
14.05.2013 12:29
Oby tak zaprzeczyli transfer Lewandowskiego, że nie ma nic na rzeczy, ale można pomarzyć heh... FCB!
14.05.2013 12:27
Jeśli Guardiola pierwszy trening z piłkarzami ma odbyć pod koniec czerwca to kadra już wtedy pewnie będzie kompletna, wszystko będzie wiadomo wg po finale LM, a może wcześniej :) FCB!
14.05.2013 11:40