DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: Reeken89 Strona 245

Adi -> Dobrze powiedziane :) FCB!

23.05.2013 14:46

To było wiadome. W Werderze w najbliższych latach może się stać jednym z kluczowych zawodników :) FCB!

23.05.2013 14:10

Ciekawostka: Nie Lewandowski a jednak Suarez ? -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/englische-medien-guardiola-will-skandalnudel-suarez_36721

23.05.2013 11:57

Trzy dni przed finałem LM na Wembley w Londynie istnieje zagrożenie terrorystyczne... FCB!

22.05.2013 23:02

Widać, że Sammerowi za przeproszeniem zwisa co mówi Jurgen na temat Bayernu heh niech się dalej produkuje to tym bardziej będzie robił z siebie klauna :) FCB!

22.05.2013 22:21

W Werderze obok KdB wg mnie był najlepszym piłkarzem w tym sezonie, także niech tam pozostanie :) FCB!

21.05.2013 16:47

Niby to pózniej zdementował, ale wszystko na to wskazuje, że definitywnie zostanie piłkarzem Werderu, a Bayern problemów robić mu nie będzie :) FCB!

21.05.2013 15:56

Poziom w BL między Bayernem a BVB na pewno nie wyglądał w tym sezonie podobnie... FCB!

21.05.2013 15:49

Wszystko zależy od tego czy dojdzie do skutku transfer Lewandowskiego (moim zdaniem Lewandowski nie jest już obiektem zainteresowań w letnim okienku dla Bayernu i są dwie opcje transfer do Realu albo zostaje w BVB na kolejny sezon)... FCB!

21.05.2013 15:48

Pełen profesjonalizm :) FCB!

21.05.2013 15:24

Jeśli się solidnie nie wzmocnią to tak będzie... FCB!

21.05.2013 15:19

Mi ma się nie podobać tylko ma wykonywać rzetelną i dobrą pracę tak jak na Bayern przystało... FCB!

21.05.2013 14:48

A czego tu zazdrościć ? To Klopsik za każdym razem zazdrości Bayernowi i zawsze ma jakieś,ale... FCB!

21.05.2013 14:45

I jeszcze kibice BVB i ludzie z BVB uczą szacunku, a gdzie jest ich szacunek w stronę Bayernu ? Najlepiej kogoś pouczać, a swojego to się nie widzi... FCB!

21.05.2013 14:27

Sympatyczny ? Na pewno nie da Bayernu... FCB!

21.05.2013 14:22

Jeśli nie są supermarketem to niech na przyszłość nie dają klauzul zawodnikom, bo pózniej mamy gorzkie żale... FCB!

21.05.2013 14:12

Hipokryta. Żal mu dupe ściska i tyle. Bez komentarza... FCB!

21.05.2013 14:07

I jeszcze dodam, że Petersen od lata będzie grał już definitywnie w Bremie :) FCB!

21.05.2013 12:05

Ciekawostka: Wg hiszpańskiej gazety Real negocjuje z BVB transfer Lewandowskiego -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/lewandowski-transfer-bvb-prasident-verhandelt-mit-reals-perez_36667

21.05.2013 11:35

Ciekawostka: Nils Petersen od lata w Bremie -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/fast-fix-werder-kauft-petersen_36663 - Mario Gomez jednak przeniesie się do Chelsea ? -> http://www.fussballtransfers.com/premier-league/chelsea-fragt-bei-gomez-an_36654

21.05.2013 11:13

Kibice Bayernu na pewno nie będą kibicować BVB i to już nie cała Polska :) FCB!

20.05.2013 22:38

Gdy Bayern wygra LM i oby tak było, to szeroka kadra bardzo się przyda, bo przybędzie meczów o stawkę :) FCB!

20.05.2013 22:15

Nie da się ukryć, że jakieś niecałe 10 % wg mnie będzie kibicowało Bayernowi, a 90 BVB... FCB!

20.05.2013 21:56

Hehe miałem to samo napisać. Widać ostro się przygotowuje do finału, ale do już jego problem i BVB... FCB!

20.05.2013 21:52

Nie da się zaprzeczyć :) FCB!

20.05.2013 21:35

Byle by się nie załamał i w takiej sytuacji, gdzie nie wiadomo co z DvB czy w końcu przedłuży kontrakt warto by może kogoś kupić... FCB!

20.05.2013 18:44

Po jednym bardzo dobrym sezonie w LM nie powiedział bym, że BVB to topowa drużyna na świecie, co innego Bayern (3 finał w ciągu 4 lat) ale mimo to "szacunek" trzeba mieć i nie będzie zmiłuj... FCB!

20.05.2013 16:25

Może kupno Ante Rebica to wzmocnienie rezerw ? W przypadku, gdy Cluadio przedłużył by kontrakt na rok to po tym czasie on zajął by jego miejsce. Nadal nie wiadomo co dalej z DvB i Claudio ws. przedłużenia kontraktów... FCB!

20.05.2013 16:08

Typowa zagrywki trenera BVB oraz piłkarzy, że Bayern to faworyt itp. itd. Ostanie finały pokazały, że nie ma faworytów i Bayern tak musi do tego przystąpić. Presja na pewno będzie, ale jak się zaszło do finały i pokonało Barcelone i to nie ważne w jakiej formie byli, bo Barcelona to zawsze będzie Barcelona to teraz trzeba postawić kropkę nad i :) FCB!

20.05.2013 11:31

Bayern grał z Barcelona i jakoś się nie przestraszył, także kto by nie zagrał w BVB to trzeba zebrać wszystkie siły z dwumeczu z Hiszpanami :) FCB!

20.05.2013 11:05

Lepszej szansy na wygranie nie będzie... FCB!

20.05.2013 10:39

Jeśli to nie kolejny wymysł mediów, to pewnie mówi prawdę i wychodzi na to, że zagra w kolejnym sezonie w BVB lub rzutem na taśmę jakiś klub go kupi... FCB!

19.05.2013 21:34

Dwie ostatnie proste przed Bayernem i byle tak wspaniały sezon w BL tego nie przyćmił (mam głównie na myśli zwycięstwo w LM)... FCB!

18.05.2013 20:26

Niech ten sezon BL będzie takim autorytetem, ale trudno będzie to powtórzyć (bardziej zbliżyć się do takiej gry)... FCB!

18.05.2013 20:20

Dla takich chwil warto żyć i trudno żeby łzy nie poleciały :) FCB!

18.05.2013 20:07

Franek potwierdz to w finale LM :) FCB!

18.05.2013 19:51

Jak się można cieszyć, że zawodnik ma kontuzję ? Bez komentarza i najpierw pomyśleć, a pózniej napisać... FCB!

18.05.2013 19:38

No niestety takie jest życie. Trzeba iść dalej, a o Juppie nikt pewnie z Bayernu nie zapomni, a przede wszystkim kibice, ale sezon się jeszcze nie skończył dla Bayernu i dla Juppa też i może być jeszcze lepiej, jednym słowem genialnie :) FCB!

18.05.2013 19:28

Oby jak najszybciej wrócił i teraz pytanie czy Bayern zakupi kolejnego obrońce, bo są różne plotki mimo zakupu Jana... FCB!

18.05.2013 18:47

Szkoda Badstubera, bo pewnie przeżywa dramat i kolejny finał LM i brak jego nawet na ławce. Czyżby to oznaczało przyjście nowego obrońcy mimo zakupu Jana ? FCB!

18.05.2013 18:28

Jeśli to prawda z Holgerem to nie dobrze. Można się wtedy spodziewać zakupu obrońcy... FCB!

18.05.2013 18:21

"Nie drażnić lwa" tak można podsumować dzisiejszy wynik Bayernu. Jeszcze dwa sezonu temu Bayern nie zdołał by się spiąć i nadgonić wynik. Dobrze, że pozytywnie zareagowali. A co do meczu BVB to ja bym się nie śmiał z ich przegranej, bo oby to się nie odwróciło przeciwko Bayernowi w finale LM... FCB!

18.05.2013 17:43

"Nie drażnić lwa" tak można podsumować dzisiejszy wynik Bayernu. Jeszcze dwa sezonu temu Bayern nie zdołał by się spiąć i nadgonić wynik. Dobrze, że pozytywnie zareagowali. A co do meczu BVB to ja bym się nie śmiał z ich przegranej, bo oby to się nie odwróciło przeciwko Bayernowi w finale LM... FCB!

18.05.2013 17:41

Hans-Wilhelm Müller-Wohlfahrt musi zostać, bo inaczej sobie tego nie wyobrażam, żeby zrezygnować z tak świetnego lekarza :) FCB!

18.05.2013 13:01

Widać nie tylko w Bayernie szykują się zmiany co do sztabu :) FCB!

18.05.2013 12:47

No oby, bo jeśli nie to będzie coś nie tak i na starcie miałby odemnie minus... FCB!

18.05.2013 12:45

Ciekawe czy Sammer tak jak do tej pory będzie siedział ze sztabem na ławce :) FCB!

18.05.2013 12:39

Zanosi się na to, że w sztabie będzie większość Hiszpanów, zresztą co się dziwić... FCB!

18.05.2013 12:36

Niewątpliwie przyjście Guardioli do Bayernu rozpocznie nowy okres w historii klubu, a czy będzie to pozytywna historia czas pokaże :) FCB!

18.05.2013 12:29

Najmocniejszy skład ma dziś wyjść i koniec w tym sezonie z rotacją... FCB!

18.05.2013 12:15

I pewnie podobny skład jak nie identyczny będzie na finał LM. Ja bym się zastanowił czy za Mandzu nie dać Gomeza... FCB!

17.05.2013 19:33

Zakończyć sezon w BL dobrym akcentem :) FCB!

17.05.2013 18:07

Ciekawostka: Wiceprezydent Santosu " Neymar chce grać dla Barcelony" -> http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-Hiszpania/wiceprezydent-santosu-neymar-chce-gra-w-barcelonie.html

17.05.2013 18:05

Wszytko okaże się na 100 % po finale... FCB!

17.05.2013 12:26

Może uświadomili sobie, że Ci napastnicy w Bayernie co są to zupełnie wystarczą, a za rok odszedł by Claudio, bo pewnie przedłużą z nim tylko o rok i się pomyśli co dalej... FCB!

17.05.2013 12:06

Tylko, że Mandzu nie grał cały sezon, bo Jupp stosował rotację, a ten Schiber u nich to jakieś nieporozumienie i cały czas stawiał na Lewandowskiego... FCB!

17.05.2013 11:31

Bayern też jest w stanie powiedzieć, że pokonają BVB, ale widać że utrata tylu pkt w BL do Bayernu ich nic nie nauczyła, oby finał nauczył pokory... FCB!

17.05.2013 11:16

Ciekawostka: Emerytura nie dla Juppa ? -> http://www.niemieckapilka.pl/news/show/heynckes-o-swojej-przyszlosci

17.05.2013 11:09

Nie da się wykluczyć całkiem urazów tylko zminimalizować, ale jak powiedział Jupp na konferencji prasowej przed meczem z Augsburgiem, że tylko odpowiednio realizowany plan i dyscyplina może zmniejszyć kontuzje... FCB!

16.05.2013 22:28

Dlatego widać jaki klub jest na świecie najlepiej zarządzany -> BAYERN :) FCB!

16.05.2013 21:54

Ciekawostka: Selekcjoner reprezentacji Francji nie powołał Franka na najbliższe towarzyskie i to wiadomo z jakich przyczyn -> http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-Francja/deschamps-zrezygnowa-z-riberyego.html

16.05.2013 21:52

Can i Hojbjerg na tych dwóch trzeba uważnie spoglądać i kto wie jeszcze może ktoś (oprócz Jana)... FCB!

16.05.2013 21:18

Jeśli Lewandowski przejdzie do Bayernu to się okaże czy jest takim "genialnym napastnikiem" jak się piszę... FCB!

16.05.2013 21:11

Chyba jeszcze nie, ale nie wiem do końca... FCB!

16.05.2013 21:10

Pewnie zostanie poddany operacji, bo już nie gra parę meczy w Mainz z powodu urazu... FCB!

16.05.2013 21:02

Może tak, może nie :) FCB!

16.05.2013 20:29

Mnie tam na razie nie obchodzi jakiś Lewandowski, ważne co jeszcze przed Bayernem w tym sezonie... FCB!

16.05.2013 20:26

Nie myśli, bo Kucharski myśli, gdzie go ulokować, by najwięcej zarobić, w końcu biznes to biznes... FCB!

16.05.2013 20:02

Jestem ciekaw jak Lewandowski zostanie w BVB i dokupili by tego Martineza z Porto czy nadal byłby ta wychwalany... FCB!

16.05.2013 19:41

Cichy bohater tego sezonu :) FCB!

16.05.2013 19:36

Fajnie jakby został trenerem II zespołu, ale jemu raczej nie wypada :) FCB!

16.05.2013 15:57

Ładnie Benfica ciśnie Chelsea tylko szkoda, że nie przełożyli to na bramkę :) FCB!

15.05.2013 21:37

Ciekawostka: Wg Karla nie ma tematu odejścia Arjena -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/arjen-robben-abschied-laut-karl-heinz-rummenigge-kein-thema-2907158.html

15.05.2013 19:41

To raczej media chcą, a nie Guardiola :) FCB!

15.05.2013 19:29

Ciekawostka: Guardiola ściągnie Thiago z Barcelony ? (jakiś czas temu też pojawił się taki news) -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/spanische-medien-guardiola-will-thiago_36540

15.05.2013 13:07

Ciekawostka: Chelsea ma skorzystać na konflikcie Bayern - BVB ws. Lewandowskiego (chociaż to mało prawdopodobne) -> http://sport.wp.pl/kat,1746,title,Wlosi-Chelsea-skorzysta-na-konflikcie-Niemcow,wid,15643456,wiadomosc.html?ticaid=110973

15.05.2013 11:56

Ciekawostka: Petersen ma nadzieję, że Bayern obniży sumę odstępnego, by Werder mógł go kupić -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/sv-werder-petersen-bittet-bayern-um-niedrige-ablose_36547

15.05.2013 11:41

Ciekawostka (poza tematem): Werder rozstaje się z Schaaf'em -> http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-Niemcy/wielka-sprawa-schaaf-rozstaje-si-z-werderem-po-14-latach-pracy.html

15.05.2013 10:59

Karl wie jak odpowiedzieć, a BVB bez komentarza, bo i tak to jest zbędne... FCB!

15.05.2013 10:50

Claudio ma właśnie przedłużyć kontrakt, ale wszystko zależy od Bayernu, a po nim ma być DvB :) FCB!

15.05.2013 10:40

No niestety, ale Robercik nie będzie moim ulubionym zawodnikiem w Bayernie, bywaa... FCB!

15.05.2013 10:10

Nie ma powodu, by odchodził :) FCB!

14.05.2013 22:18

Sztuką teraz będzie odpowiednio to poukładać, a to nie jest takie proste... FCB!

14.05.2013 17:58

Ciekawostka: Ostatni mecz Juppa w karierze w BL -> http://www.fussball.pl/index.php?dzial=aktualnosci&artykul=250498

14.05.2013 17:38

Dużo faktów można podać jak było z tym sprzecznymi informacjami :) FCB!

14.05.2013 16:43

Najlepiej jakby już nikt nie zasilał Bayernu nawet za mniejsze pieniądze od Neymara np. taki Lewandowski... FCB!

14.05.2013 16:02

Ławka też musi być silna i dlatego nie widział bym potrzeby takiej... FCB!

14.05.2013 15:42

Gotze to może rywalizować z Tonim, ale kupno kolejnego piłkarza ofensywnego oznacza sprzedanie kogoś... FCB!

14.05.2013 15:38

To padło by na kogoś z tej dwójki, której napisałem... FCB!

14.05.2013 15:36

Mnie już nic nie zdziwi po tym jak Guardiola został ogłoszony nowym trenerem, czyli Neymar do Bayernu i to może oznaczać brak kupna Lewandowskiego i odchodzi ktoś z dwójki Gomez/Arjen raczej, ale to za szybko się dzieje jak dla mnie :) FCB!

14.05.2013 15:32

Właśnie to może być potwierdzenie reguły, bo patrząc transfer Lewandowskiego do Bayernu nikt jednoznacznie nie zdementował :) FCB!

14.05.2013 15:26

Patrząc jak było z Martinezem, Guardiola oraz Gotze to w 80 % może to być prawda i byłby to kolejny cios dla Barcelony oraz może Guardiola chce mieć w Bayernie takiego swojego Leo, a co do Falcao to zrobił wielki błąd i kilka kroków w tył jeśli to prawda... FCB!

14.05.2013 15:21

Co jak co, ale Bayernie potrafi zarabiać ogromne pieniądze :) FCB!

14.05.2013 15:04

Ja już się pogubiłem, co jest prawdą, a co nie... FCB!

14.05.2013 14:50

Mehmet -> Masz wiele racji, bo tak było rzeczywiście, ale czas pokazał, że to było prawdą :) FCB!

14.05.2013 14:46

Czyli stery II drużyny odejmie pewnie jeden z dwóch asystentów Juppa... FCB!

14.05.2013 12:53

I tak dalej zle to, że Bayern ma tak duża przewagę w BL nad BVB, to zle i tamto zle i jeszcze co innego zle itp itd... FCB!

14.05.2013 12:36

Ciekawa wypowiedz Karla, ale z jego strony trudno by było nie życzyć tego jemu, bo w końcu przyszły zawodnik Bayernu :) FCB!

14.05.2013 12:29

Oby tak zaprzeczyli transfer Lewandowskiego, że nie ma nic na rzeczy, ale można pomarzyć heh... FCB!

14.05.2013 12:27

Jeśli Guardiola pierwszy trening z piłkarzami ma odbyć pod koniec czerwca to kadra już wtedy pewnie będzie kompletna, wszystko będzie wiadomo wg po finale LM, a może wcześniej :) FCB!

14.05.2013 11:40