DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: Reeken89 Strona 244

Jestem ciekaw jak kluby dojdą do porozumienia. Jeśli BVB z bólem serca to zaakceptuję to po kilku dniach znów odezwie się Klopsik razem z Watzke i będą nadawać, że Bayern to oszuści itp. itd.... FCB!

27.05.2013 12:39

Rotację na pewno jakieś będą, bo jeśli chce się wygrać wszystko to bez tego daleko się nie pojedzie (przykład ten sezon) :) FCB!

27.05.2013 12:36

Terra -> I właśnie i takie komentarze będą nie do przetrawienia. Gdyby polska piłka inaczej się rozwijała to nikt by nie zwrócił uwagi na takiego Lewandowskiego... FCB!

27.05.2013 12:31

Arjen nie wiem czy dobrowolnie odejdzie, chyba, że go zmuszą, a to nie leży w gestii Bayernu. Fajnie by się zaczęło Arjen i Gomez out z Bayernu. A co do Lewandowskiego to najgorsze będą komentarze - " Lewandowski zdobywa dla Bayernu Mistrzostwo Niemiec", " Lewandowski najlepszy wśród zawodników Bayernu" i można wymieniać... FCB!

27.05.2013 12:21

Korsarz -> Pisałeś, że ma dość do dwóch głośnych transferów jeśli chodzi o Bayern, to jeden już mamy ciekawe jaki drugi będzie... FCB!

27.05.2013 12:15

Nie wyobrażam sobie, że to znów będzie Leo. Jeden z piłkarzy Bayernu na to zasłużył :) FCB!

27.05.2013 12:03

Niech się przygotuje, że to nie reprezentacja, bo jeden zły mecz w Bayernie i ława... FCB!

27.05.2013 11:58

Tymo odejdzie na pewno, ale nie jest powiedziane, że DvB oraz Claudio. Stawiam, że może do Bayernu dołączyć Rode... FCB!

27.05.2013 11:54

Lewandowski najlepszy ? Może lepszy od Ronaldo i Leo oraz Falcao razem wziętych he ? Wole oglądać mecze Bayernu w jezyku mongolskich niż częstsze w polskiej TV... FCB!

27.05.2013 11:41

Fajnie się oglądało jak wysiadali z samolotu. Bayern się doczekał po 12 latach tak jak i kibice :) FCB!

27.05.2013 11:26

Mandzu nie odejdzie, ale Gomez pewnie tak, a Claudio przedłużu kontrakt wg mnie. Ciekawe czy ktoś jeszcze zawita do Bayernu czy to już tyle zakupów... FCB!

27.05.2013 11:25

Normalnie huraaa heh. Niestety Gomez na 100 % odejdzie, bo jakby Claudio odszedł to po co: Mandzu, Lewandowski i Gomez ? FCB!

27.05.2013 11:08

Im mniej wiadomości o jego transferze do Bayernu tym lepiej, bo może w ostatniej chwili z niego zrezygnowali... FCB!

26.05.2013 23:08

Sezon się tak na prawdę skończył, a nadal nie wiadomo, gdzie on zagra, czyli nie wiadomo (na transfermarkt niby jest koło 70 % na jego szanse na transfer, ale już teraz by się określił, a robią z tego tajemnice razem ze swoim menadżerem)... FCB!

26.05.2013 23:04

DarthSmd -> Masz rację. Też chciałbym, żeby taki wspaniały sezon trwał i trwał, ale przed Bayernem nowe wyzwania -> Berlin, a pózniej ciąg dalszy :) FCB!

26.05.2013 18:09

Wszystko co zle w jego karierze poszło w niepamięć :) FCB!

26.05.2013 14:45

Polskim mediom skacze gul, że "bogacze" z Monachium wygrali LM, a nie biedne BVB... FCB!

26.05.2013 14:23

Teraz przecież po przegranej nad rywalem z BL, który ich zdeklasował to zrobią wszystko, by Lewandowski nie trafi do Bayernu, bo im gul skacze... FCB!

26.05.2013 14:03

Superpuchar Niemiec, Superpuchar Europy, Klubowe Mistrzostwa Świata - szeroka kadra będzie wskazana :) FCB!

26.05.2013 13:46

Zasłużenie, bo należało się jemu (ostatnie lata pechowe, a teraz świętuje jak i cała drużyna) :) FCB!

26.05.2013 13:41

Jak z Claudio tak i DvB powoli się powinno wszystko wyjaśniać w najbliższym czasie. Pewnie po finale DFB :) FCB!

26.05.2013 13:19

Wolałbym 100 razy Suareza niż Lewandowskiego... FCB!

26.05.2013 13:09

I kibice są bardziej z Was dumni :) FCB!

26.05.2013 13:05

No jestem ciekaw też kogo jeszcze sprowadzą, ale niestety ktoś będzie musiał odejść tylko kto (na dniach powinno coś być wiadome kto jeszcze dołączy) ? FCB!

26.05.2013 13:02

Holger też dołożył swoją cegiełkę w końcowe zwycięstwo :) FCB!

26.05.2013 13:00

Na wczorajszy wieczór czekało wielu prawdziwych kibiców od 12 lat :) Mia San Mia :) FCB!

26.05.2013 12:52

Ta noooc będzie długaa :) Super Bayern, Hey, Hey :) Mia San Mia :) FCB!

26.05.2013 00:05

To jest sezon Bayernu. Ja za swojej strony dziękuje Bayernowi, bo pokazali siłę w tym sezonie, której brakowało rok temu. Będąc kibicem Bayernu warto żyć dla takich chwil :) Super Bayern, Hey, Hey :) FCB!

25.05.2013 23:56

Wielka praca w tym sezonie przynosi owoce :) FCB! Super Bayern, Hey, Hey :)

25.05.2013 23:49

Super Bayern, Super Bayern, Hey, Hey :) FCB!

25.05.2013 23:33

Ciekawe skąd niby Wenger wie. Już nie takie osoby się wygadały... FCB!

25.05.2013 23:22

Super Bayern Super Bayern Hey, Hey :) FCB!

25.05.2013 23:09

Uli ten Puchar dla Ciebie :) FCB!

25.05.2013 22:59

Zajebiścieeeeee :) FCB!

25.05.2013 22:55

Dzięki Jupp Dzięki Arjen dzięki Ci cały Bayernie :) FCB!

25.05.2013 22:51

Sialalalala sialalala Bayern wygrał sialalala :) FCB!

25.05.2013 22:47

Niech teraz inaczej patrzą na Bayern. Może nie grali najlepiej, ale taki bywa futbol :):) FCB! Super Bayern Super Bayern Hey, Hey :) FCB!

25.05.2013 22:43

Supaaa Bayern Supaaa Bayern Hej Hej :) Do trzech razy sztuka... FCB!

25.05.2013 22:39

JESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSST WKONCUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU :) FCB!

25.05.2013 22:36

Arjeeeeeeeeeeeeen :D:D FCB!

25.05.2013 22:30

Ja jebie.... FCB!

25.05.2013 22:13

Muszą strzelić na 0-2 muszą.... FCB!

25.05.2013 22:04

Mandzuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))) FCB!

25.05.2013 22:02

Zmiany i tyle, bo nie idzie... FCB!

25.05.2013 21:59

A może tak ma być, że rok temu Bayern grał wspaniale i co było z tego, sami wiemy, a teraz może ma być odwrotnie i musi się udać, bo inaczej być nie może... Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaawać Bawarczycyyyyyyyyyyy.... FCB!

25.05.2013 21:39

Boateng coś utyka także nie wiem czy zmiany nie będzie... FCB!

25.05.2013 21:35

Niech Sammer na nich nawrzeszczy, bo tak nie może być... FCB!

25.05.2013 21:34

Oby sen się spełnił :) FCB!

25.05.2013 20:17

Do trzech razy sztuka Bayern, dacie rade :) FCB!

25.05.2013 20:05

Bo pierwszy raz pewnie słyszał takie nazwiska i dlatego ;p FCB!

25.05.2013 19:48

Wszystko na nie dla Bayernu, co najgorsze pokazują... FCB!

25.05.2013 19:35

Wg Hajty Bayern wygra, bo ma doświadczenie... FCB!

25.05.2013 19:31

Kowalewski ani za bardzo za BVB ani za Bayernem, więc ujdzie... FCB!

25.05.2013 19:28

Nikt nie broni. Jadą jak tylko się da... FCB!

25.05.2013 19:26

Parodia i tyle, bo tego normalnie nie da się opisać... FCB!

25.05.2013 19:19

Ozzy -> Bardzo dobrze to podsumowałeś (Bayern się kibicom przejadł, a BVB jest na fali)... FCB!

25.05.2013 19:10

Nóż się w kieszeni otwiera jak gadają takie durnoty... FCB!

25.05.2013 19:00

Parodia heh BVB to luz, a Bayern to nudziarze... brak słów (Ci z TVP coś brali chyba)... FCB!

25.05.2013 18:58

A pamięta się :) FCB!

25.05.2013 18:56

Cyrk na kółkach w tym magazynie przed finałem na TVP. Jeśli będą karne to plus po stronie BVB... FCB!

25.05.2013 18:50

He Hajto dla TVP przed chwilą, że Bayern to bogacze i nie wiadomo czy to moda na kibicowanie czy szczere kibicowanie, ale pewnie to pierwsze, bo jak są kłopoty to każdy się odsuwa od kubu heeh... FCB!

25.05.2013 18:38

Rozkręcają się powoli na TVP Sport jeśli chodzi o Bayern, ale na więcej nie będzie można liczyć...FCB!

25.05.2013 18:33

Sammer to pewnie ma odpowiednią gadkę :) FCB!

25.05.2013 18:29

Ja już się wszystkiego spodziewam, bo za dużo plot było, a w każdej jakaś mała prawda jest :) FCB!

25.05.2013 17:09

I jeszcze dodam od siebie godzina 20 45 oraz sercem za Bayernem w szaliku i koszulce klubu :) FCB!

25.05.2013 17:08

Jutro się okaże. Trzeba przeżyć dziś i to jest na razie ważne :) FCB!

25.05.2013 17:03

Ciekawe Suarez i Bayern hmm może by go Guardiola utemperował. Jak piszesz zobaczymy jutro :) FCB!

25.05.2013 16:59

Oby to nie był Lewandowski, ale wszystko na to wskazuje... FCB!

25.05.2013 16:52

Hmm pewnie chodzi o Lewandowskiego i Neymara czy się mylę ? FCB!

25.05.2013 16:33

Korsarz -> A skąd taka informacja ? FCB!

25.05.2013 16:26

Ciekawostka: Kibice Bayernu i BVB starli się na ulicach Londynu -> http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Liga-Mistrzów/w-londynie-zawrzao-zamieszki-pod-wembley.html

25.05.2013 16:21

No niestety takie są uroki sławy jak się jest Polakiem za granicą, ale bywa. Ja tam na rękach go nosić nie będę, bo jeśli zasili Bayern to będzie to status neutralny jeśli chodzi o mnie... FCB!

25.05.2013 15:19

Niech ten hymn poniesie piłkarzy do dzisijszego zwycięstwa :) FCB! Mia San Mia!

25.05.2013 13:40

Niech Claudio zostanie jeszcze w Bayernie, bo po co miałby zmieniać klub jak taka sama rola by tam go czekała... FCB!

25.05.2013 13:07

I pewnie wyszło wg ich porównań, że jedenastka BVB jest o 100 razy lepsza od Bayernu heh. I pewnie tak twierdzą... bez komentarza, bo nie ma co... FCB!

25.05.2013 12:35

Ciekawostka: Claudio Pizarro w BVB (miałby niby zastąpić Lewandowskiego lub ma pełnić taką samą rolę co w Bayernie - joker, bo tylko na rok ewentualnie zostałaby przedłużona umowa) ? -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/medien-borussia-dortmund-interesse-claudio-pizarro-bayern-muenchen-2924275.html

25.05.2013 12:14

Odnośnie Neymar'a piszę się, że Santos zaakceptował dwie ofert - Barcelony i Realu. Ciekawe co sam zawodnik wybierze... FCB!

25.05.2013 12:03

Jaka to przyjemność tak pisać, chyba, że z dużej ilości wolnego czasu... FCB!

24.05.2013 21:38

Mało ważne to jest to co piszesz, bo jakoś nikogo statystyki Twoje nie obchodzą, bo normalny kibic nie pisał by, co to będzie jak Bayern przegra, że przegrali ostatnie finały, po co to wogle pisać ? FCB!

24.05.2013 21:18

Zdf -> Specjalnie to człowieku piszesz nie ? Widać, że jesteś kibicem BVB i nie wmówisz mi tego, że jest inaczej, bo widzę jak piszesz... FCB!

24.05.2013 21:14

Drugi zespół Bayernu wygrał 6 - 1 z Würzburger Kickers w ramach rozgrywek ligowych. Bramki dla gospodarzy: Weihrauch 13', 54', Duhnke 45', 57', Derflinger 85' i Højbjerg 90' a dla gości: Wirsching 10'... FCB!

24.05.2013 20:56

Zdf -> Chyba po złości przytoczone ile Bayern razy przegrał. Jakaś insynuacja ? FCB!

24.05.2013 20:48

Ulatowski jakoś dobrze nastawiony jest do Bayernu - "Bayern przejął schedę po Barcelonie"... FCB!

24.05.2013 20:34

Nie może być takiej myśli z ich strony, że finał jest już wygrany... FCB!

24.05.2013 20:22

O której i na jakim programie ? FCB!

24.05.2013 20:14

Jarota -> I oni śmią pouczać Bayern jaką etykę powinien stosować jeśli chodzi o transfery, a sami co robią ? FCB!

24.05.2013 20:07

Po konferencji prasowej będzie konferencja prasowa Bayernu, a relacja na Tvp Sport... FCB!

24.05.2013 19:54

Uuuu zaskoczenie. Na Tvp powiedzieli w tym magazynie, że chcą też być obiektywni w stosunku do Bayernu, ale nie za bardzo się to udaje hehe... FCB!

24.05.2013 19:38

Na TVP Sport jest magazyn przed finałem LM... FCB!

24.05.2013 19:29

Ciekawostka: Zenit potwierdza, Tymo wróci do byłego klubu -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/zenit-spalletti-bestatigt-tymoshchuk-ruckkehr_36776

24.05.2013 16:13

Też się z tym zgadzam, ale wszystko wskazuje, że Rode za rok zawita do Monachium wg mnie byle bez żadnych zamian... FCB!

24.05.2013 14:20

Ciekawostka: Zamiana na linii Bayern - Eintracht ? -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/tauschgeschaft-rode-zu-bayern-can-zur-eintracht_36758

24.05.2013 14:07

Dzisiaj w meczu barażowym o I BL w drużynie Kaiserslautern w pierwszym składzie gra Weiser. Ciekawe co będzie z nim w przyszłym sezonie... FCB!

23.05.2013 20:28

Heh też im się dowcip udał. Odpowiadam na ich pytanie: dla mnie spełnieniem marzeń będzie zdobyte trofeum przez Bayern, a upodobań nie zmienię tylko dlatego, że grają tam Polacy i w tym meczu nie będzie mnie to obchodzić... FCB!

23.05.2013 20:05

Ciekawostka: 10 piłkarzy Bayernu przed wylotem do Londynu zostało poddanych kontroli antydopingowej -> http://sport.interia.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/news-pilkarska-lm-niezapowiedziana-kontrola-antydopingowa-w-bayer,nId,972367

23.05.2013 19:51

Wsparcie dla Holgera teraz najważniejsze. Fajny gest ze strony jego kolegów :) FCB!

23.05.2013 15:49

A co z Rode to już pewnie, że za rok zasili Bayern ? FCB!

23.05.2013 15:33

Słowa Wojciechowskiego pozytywnie mnie zadziwiły. Nie można zmienić upodobań jeśli kibicuje się danej drużynie ponad 10 lat :) FCB!

23.05.2013 15:21

Odnośnie piłkarza z Bochum Leona Goretzka niech się Sammer śpieszy, bo poważnie nim zainteresowany jest Gladbach -> http://www.transfermarkt.de/de/geruechte-gladbach-an-jungstars-leitner-amp-goretzka-interessiert/news/anzeigen_123284.html

23.05.2013 15:09

Ludzie związani z Bayernem dbają by Bayern w przyszłości dobrze funkcjonował pod względem sportowym jak i finansowym także BVB niech się uczy, bo Bayern pracował na to kilkanaście lat i wtedy nie było mowy o BVB tak jak jest teraz (ze statusu "dziada" przeszli do nie wiadomo jakiej drużyny)... FCB!

23.05.2013 15:04