To był najlepszy moment na zakończenie kariery trenerskiej. Zapisał się w kartkach nie tylko Bayernu, ale klubowej piłki niemieckiej i też jakby nie było europejskiej. Myślę, że Jupp od czasu do czasu będzie wpadał na mecze Bayernu :) FCB!
04.06.2013 13:03
No na początku tak, ale już nieraz czytałem, że skauci Bayernu obserwują go :) FCB!
04.06.2013 12:30
Ciekawostka: Bayern proponuje 10 mln za zawodnika Sportingu - Brume (nowy Ronaldo i podobno chce go Guardiola po tym jak nie udało się ściągnąć Neymara) -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/portugal-bayern-bietet-10-millionen-fur-neuen-ronaldo_37013
04.06.2013 12:19
Tylko jeśli zamieni Gomeza na Lewandowskiego (lata mi to gdzieś, że strzelił nie wiadomo ile bramek, noge do bramki to każdy potrafi przystawić) to tylko jemu pogratulować, bo chyba nie za bardzo wie co czyni... FCB!
04.06.2013 11:11
Kurde szkoda, ale co zrobić taki jest nieraz los piłkarza. Byle by za niego nie przyszedł do Bayernu Lewandowski, bo Guardiola miło nie rozpocznie swojej pracy w Bayernie... FCB!
04.06.2013 11:02
Jupp zostawia mu bardzo ciężki spadek w postaci potrójnej korony i oby udało mu się w części zrealizować plany Bayernu na nadchodzący sezon, a początku zawsze są trudne i mam nadzieję, że poradzi sobie :) FCB!
03.06.2013 20:52
Co się dziwić po takim sukcesie Bayernu to nawet rezerwowego bramkarza Toma kluby europejskie będą chcieli kupić :) FCB!
03.06.2013 13:33
Dobrze napisany artykuł na pilkanozna.pl ws. Lewandowskiego, bo nie poprawi jeszcze bardziej gry Bayernu, która osiągnęła w tym sezonie szczyt możliwości. Bayern się z tym transferem nie śpieszy, czyli jakby powoli odpuszczali, bo możliwe, że zrozumiali iż Polak nic nie wniesie do gry Bayernu, a Guardiola czasem może też grać bez napastnika albo Muller lub Gotze jako "fałszywi" napastnicy przy tak genialnych pomocnikach... FCB!
03.06.2013 13:10
Weihrauch byłby dobrą opcję za Claudio, gdy już odejdzie z Bayernu... FCB!
03.06.2013 12:35
Moim zdaniem to Lewandowski zostanie do końca kontraktu w BVB i tego raczej nie zmieni odejście Mario jeśli miało by już do tego dojść. Guardiola może szykować Gotze czy Muller'a na pozycje napastnika... FCB!
03.06.2013 12:29
Jest coś pewnie na rzeczy, bo wczoraj nagle na transfermarkt szanse na jego odejście do Napoli przekroczyły ponad 50 % ale zaczyna spadać. Tak jak z przedłużeniem kontraktów przez Claudio i DvB to przyszłość Gomeza w Bayernie powinna się szybko wyjaśnić... FCB!
03.06.2013 12:26
Dante "świr" w pozytywnym tego słowa znaczeniu i oby tak pozytywnego nastawienia nie zabrakło wszystko zawodnikom w przyszłym sezonie :) FCB!
03.06.2013 11:21
Takich chwil w historii klubu nigdy się nie zapomni :) FCB!
03.06.2013 10:41
Ciekawostka: Wg agenta Mario chce wypełnić kontrakt -> http://www.bundesliga.pl/aktualnosci/9737/Agent+Gomeza:+on+chce+wype
02.06.2013 23:32
Ciekawostka: Wg agenta Mario chce wypełnić kontrakt -> http://www.bundesliga.pl/aktualnosci/9737/Agent+Gomeza:+on+chce+wype
02.06.2013 23:30
Najlepszy czas by zdobyć potrójną koronę, bo wszystko sprzyja Bayerowi :) FCB!
31.05.2013 17:05
Może to i dobrze. Trzeba się może bardziej skupić na tym co jest (Emre, Hojbjerg i może jeszcze ktoś z rezerw, a poza tym raczej pewne jest przyjście za rok - S.Rode)... FCB!
31.05.2013 16:31
Mam pytanie czy ktoś wie, czy gdzieś będą pokazywane ME do lat 21 w Izrealu, które rozpoczną się 5 czerwca (m.in. będzie grał tam Emre) ? FCB!
31.05.2013 16:28
I na to liczę, przede wszystkim (nie tylko kupować, ale i wychowywać)... FCB!
31.05.2013 15:16
Bayern wie o co gra i to jest odpowiednia dla nich motywacja :) FCB!
31.05.2013 14:46
Rode prawdopodobnie przejdzie (na dzień dzisiejszy na 90 %), ale nic nie jest pewnie na 100 %... FCB!
31.05.2013 14:08
Najbardziej oczekuję od Guardioli (oprócz sukcesów w Bayernie oczywiście) żeby jak LvG wypromował jakiegoś zawodnika czy to Cana czy Hojbjerga, a może kogoś z rezerw... FCB!
31.05.2013 13:49
Suarez podobno dogadał się z Realem... FCB!
31.05.2013 13:45
Ciekawostka: Chciałbym grać więcej -> http://www.spox.com/de/sport/fussball/bundesliga/1305/News/emre-can-wunsch-will-mehr-spielpraxis-nicht-nochmal-so-ein-jahr-zweite-mannschaft-pep-guardiola-bayern-muenchen.html
31.05.2013 12:38
Zagrać swoje :) FCB!
31.05.2013 12:07
Dziwnie to się ułożyło, bo jeszcze w niektórych ligach są końcowe kolejki, finały krajowe, a tu mecze reprezentacyjne... FCB!
31.05.2013 12:06
No niestety, ale wygląda to na ostatni sezon Gomeza. Z przykrością to piszę, ale chyba tak będzie. Zauważyłem u Mario, że jakoś już nie potrafi się cieszyć z sukcesów w Bayernie (robi dobrą minę do złej gry) i to wiadomo z jakich przyczyn. Jeśli by tak było faktycznie to Muller albo Gotze mogliby grać jako fałszywa 9 i zakupić może jakiegoś solidnego obrońce... FCB!
31.05.2013 12:02
Niech Claudio i Daniel zostaną na przyszły sezon, bo na to zasługują. Za rok Rode niech przyjdzie w miejsce DvB, a za Claudio ktoś nowy lub jakiś młody gracz wypromuje się w rezerwach :) FCB!
30.05.2013 12:27
Kilku nowych przybędzie do II zespołu... FCB!
30.05.2013 10:42
Wolne wszystkich się przyda, bo na to zapracowali tak jak nikt inny :) FCB!
29.05.2013 19:36
Za rok może zastąpić DvB, bo pewnie Belg na dłużej kontraktu nie dostanie. Zaklepując Jana z Mainz kto by się spodziewał, że Holger dostanie kontuzje i wtedy Jan też można by powiedzieć, że nie ma szans na grę gdyby był zdrowy Holger. Bayern nic nie ryzykuję, a najwyżej obaj zostaną wypożyczeni, a poza tym Rode wie co robi :) FCB!
29.05.2013 19:31
Swayze0805 -> Masz rację i myślę, że Sammer przekona Guardiole do ściągnięcia go i to jeszcze za darmo (tak samo było z Janem i to pewnie był ruch ze strony Sammera niż Guardioli)... FCB!
29.05.2013 17:04
Dobrze, że zarząd będzie trzymał rękę na pulsie. Guardiola zdawał sobie z tego sprawę pewnie :) FCB!
29.05.2013 16:47
Widać, że na wszystko Guardioli nie pozwolą :) FCB!
29.05.2013 16:41
Jeden z ojców sukcesu Bayernu w tym sezonie :) FCB!
29.05.2013 16:29
I gitara :) FCB!
29.05.2013 16:20
A dlaczego nie. Dante przychodząc też miał być rezerwowym, a Rode jest młody i to za nim przemawia. Wszystko układa się w jedną całość Gotze, Jan i Rode za rok (nawet jak im nie pójdzie w pierwszym sezonie w barwach Bayernu można wypożyczyć, a Bayern w przypadku tych dwóch nic nie traci) :) FCB!
29.05.2013 16:01
Ciekawostka: Hertha interesuje się wypożyczonym do Kaiserslautern Weiser'em (na transfermarkt szanse na jego transfer do Berlina poszły do 23 %)... FCB!
29.05.2013 12:51
Wiadomo, że robią to specjalnie, a pewnie jeszcze się dowiedzieli, że Kucharski wszędzie rozpowiada transfer Lewandowskiego do Bayernu to tym bardziej :) FCB!
29.05.2013 12:40
Ciekawostka: Rode wypełni kontrakt z Eintrachtem, a pózniej kierunek Bayern jeśli sam trener będzie go chciał -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/rode-ich-erfulle-meinen-vertrag_36874
29.05.2013 12:39
Ciekawostka: Rode wypełni kontrakt z Eintrachtem (jeśli będzie go chciał dalej Bayern to za rok zasili klub z Monachium) -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/rode-ich-erfulle-meinen-vertrag_36874
29.05.2013 12:05
Tylko, że oni chcą za niego ponad 30 mln, a Bayern tyle nie da, bo ma gdzieś taki interes... FCB!
29.05.2013 11:52
No to ładnie, a to wynik długiej i rzetelnej pracy :) FCB!
29.05.2013 11:51
Rozwiąże się tak, że przyjdzie za rok lub nigdy. Kucharski mówi za siebie tylko ciekawe, że z BVB nie jest zgodny :) FCB!
29.05.2013 11:42
Makaj -> Święta prawda, bo tylko agent zrobił z siebie nie powiem kogo, a BVB gra na nosie nie Bayernu, bo Bayern ma napastników i nie ma sytuacji alarmowej, że musi, a wyłącznie Panu Kucharskiemu :) FCB!
29.05.2013 11:29
Nikogo nie oddajemy. max 25 mln a jak nie to nie, ja bym tam nie płakał i Bayern nie wiem czy dalej by nalegał (wątpię). Jestem ciekaw jak by wyglądał Pan Kucharski, który mówił, że Lewandowski na 100 % w Bayernie :) FCB!
29.05.2013 11:23
Nie zlekceważyć przeciwnika. Niech Bayern zagra swoje tak jak przez cały sezon :) FCB!
29.05.2013 11:20
Z takim rozwojem sprawy to Lewandowski będzie grał za rok w Bayernie albo nigdy (lepiej ta druga opcja) :) FCB!
29.05.2013 11:18
Chyba ich poniosła fantazja, co oni myślą, że w składzie mają Falcao czy Leo ? Bez jaj proszę i jak ktoś tu napisał, że zamiast Lewandowskiego przyjdzie ktoś inny, a najlepiej jakby zostało po staremu... FCB!
29.05.2013 11:09
Gdyby Jupp był dalej trenerem Bayernu to ciekawe czy też każdy chciałby do Bayernu. Myślę, że w pewnym sensie tak :) FCB!
28.05.2013 22:07
Ciekawostka: Ostre słowa pod adresem Pana Kucharskiego-> http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-niemiecka/po-co-te-szopki,1,5527433,wiadomosc.html
28.05.2013 18:24
Nacjonalizm -> On sobie będzie chciał jak oba kluby nie dojdą do porozumienia. Tylko niech Lewandowski pamięta, że Bayern to nie Reprezentacja i jeśli nie będzie dobrze grał to będzie ława i nikt się nad nim użalać nie będzie, bo zmieni go ktoś inny i zaczną się komentarze, że Bayern robi jemu krzywdę... FCB!
28.05.2013 18:04
Po prostu agent Lewandowskiego, może jemu zrobić tylko krzywdę przenosinami do Bayernu twierdząc nieraz, że jest lepszy od wszystkich napastników Bayernu... FCB!
28.05.2013 17:20
Jakby Lewandowski był takim "genialnym" napastnikiem to w palcem w nosie zdobył by tytuł króla strzelców BL, a tak się nie stało... FCB!
28.05.2013 17:08
Zdf -> Może Lewandowski jest też lepszy od Ronaldo i Leo razem wziętych ? FCB!
28.05.2013 17:04
BVB chce za Lewandowskiego ponad 30 a Bayern nie da więcej niż 20 parę mln :) FCB!
28.05.2013 13:34
Ciekawostka: Obok trenera Scholla z drugim zespołem pożegna się 5 piłkarzy: Müller, Riedmüller, Pangallo, Hürzeler oraz Duhnke -> http://www.transfermarkt.de/de/bayern-ii-verabschiedet-quintett/news/anzeigen_123611.html
28.05.2013 13:19
Rode to pewnie będzie podobna sytuacja jak z Janem. Kończy się jemu kontrakt za rok i odchodzi za free do Bayernu... FCB!
28.05.2013 12:09
Tymo odejdzie na bank, a Rode pewnie wypełni swój kontrakt i przyjdzie w takiej formie jak Jan :) FCB!
28.05.2013 12:08
Wyjdzie na to, że Rode i Lewandowski (oby Robercik nie, ale jeśli miałby przejść to pewnie za rok, a BVB nie musi na siłę go sprzedawać już teraz to tylko Kucharski chce zarobić) razem zasilą Bayern w 2014 r.... FCB!
28.05.2013 12:04
Jeśli się nie dogadają klubu to raczej nie ma siły by Robercik zagrał w tym sezonie w Bayernie, bo są duże rozbieżności co do sumy i będzie trudno o porozumienie... FCB!
28.05.2013 12:02
Wg Bildu Rode za rok trafi do Bayernu (znalazłem taką informację - to nie najnowsze info, niby się może dużo zmienić przez rok, ale tak twierdzą, bo ostatnio co do transferów się nie mylą) -> http://www.bild.de/sport/fussball/sebastian-rode/rode-2014-zu-bayern-30093394.bild.html
28.05.2013 12:00
Kucharski widać, że ma parcie na szkło i chcę go na siłę wepchnąć do Bayernu. Watzke mówi, że nie ma oferty ze strony Bayern i Klopp to samo, więc ktoś tu kłamie... FCB!
28.05.2013 11:51
DvB swoją grą w rtm sezonie zasłużył sobie na przedłużenie kontraktu. Kirchoff też można powiedzieć, że jest za słaby na Bayern, a jednak coś w nim widzą... FCB!
28.05.2013 11:45
Uli91 -> Wczoraj była informacja, że DvB ma zostać przynajmniej na rok. Jestem ciekaw czy ten Rode w 2014 r. zasili Bayern czy to tylko takie są pogłoski, bo nikt z Bayernu się do tego nie ustosunkował :) FCB!
28.05.2013 11:35
Uli91 -> DvB ma zostać :) FCB!
28.05.2013 11:21
Z Claudio wygląda sprawa tak, że jednak może odejść. Zrobią duży błąd jak nie przedłużą z nim kontraktu... FCB!
28.05.2013 10:55
Ciekawostka: Duża rozbieżność co do sumy za Lewandowskiego (chyba się nie dogadają) -> http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-niemiecka/ogromna-rozbieznosc-bvb-i-bayernu-ws-lewego,1,5527104,wiadomosc.html
28.05.2013 10:52
Niech za bardzo nie kombinują, bo to się może odwrócić przeciwko Bayernowi i wyleci Guardiola szybciej niż, zacznie... FCB!
27.05.2013 23:53
Heat -> I dlatego im nie zależy za bardzo by go sprzedawać do Bayernu, bo wolą stracić koło 30 mln niż kolejny piłkarz BVB ma zasilić BVB, a czy Bayern tak na prawdę się na niego uparł ? W jakimś momencie, gdy BVB powie nie pewnie dadzą sobie spokój... FCB!
27.05.2013 23:51
Kucharski jest pewny, że Lewandowski będzie kosztował od 25 do 35 mln. Tylko teraz pytanie, czy BVB odpuści. Na dobrą sprawę to zarobili na LM i na transferze Gotze, więc nie mają parcia by go sprzedać. Niech jego menadżer nie będzie taki pewny, że dojdzie do transferu, bo oni pewnie bardzo nie lubią Kucharskiego, bo włodarzom BVB napsuł już krwi... FCB!
27.05.2013 23:32
BayernDame1 -> Też chciałbym w to wierzyć, że ewentualne przyjście RL nie spowoduje odejścia Gomeza, ale wszystko na to wskazuję. Niech przedłużają kontrakt z Claudio, bo taki joker jest bezcenny i nie narzeka, że gra mało, a jego doświadczenie mówi wszystko... FCB!
27.05.2013 23:00
Jeszcze Bayern zaskoczy transferami na to wychodzi. Ciekawe kogo Guardiola nie widzi w Bayernie na przyszły sezon. To chyba tak raczej nie miało wyglądać... FCB!
27.05.2013 22:49
Wychodzi na to, że Claudio (DvB zostaje to on chyba też), Gomez, Contento i Rafinha (Schalke chce pozyskać go) out ? FCB!
27.05.2013 22:36
Kurczę rozszaleli się. Kogo oni chcą jeszcze sprowadzić :) FCB!
27.05.2013 22:26
No to spoko. Teraz ciekawe co z Claudio :) FCB!
27.05.2013 21:42
Ostatni mecz sezonu i żeby Bayern zagrał trochę lepiej niż z BVB, a potrójna korona jest w zasięgu ręki :) FCB!
27.05.2013 19:14
Bawarczyk -> Nie wiem czy pewne, napisałeś pod tematem o Lewandowskim, że może nie dojść do porozumienia :) FCB!
27.05.2013 18:44
Może nie dojść do porozumienia między BVB a Bayernem... FCB!
27.05.2013 18:43
Wie co robi. Nie będzie grał dobrze to zmieni go Claudio lub Mandzu, bo taka jest piłka... FCB!
27.05.2013 18:21
Trzeba się będzie do tego przyzwyczaić, że Lewandowski przychodzi, a Gomez odchodzi... FCB!
27.05.2013 18:09
Ciekawostka: Wg Sammera Arjen będzie grał w przyszłym sezonie w Bayernie -> http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-Niemcy/qrobben-w-przyszym-sezonie-bdzie-u-nasq.html
27.05.2013 17:16
Ja już w to nie wierzę, chociaż istnieje prawdopodobieństwo, że BVB nie dogada się z Bayernem, ale pewnie w końcu ulegną z wielkim gulem niestety... FCB!
27.05.2013 14:58
Lewandowski będzie musiał po nocy uciekać z Dortmundu, jeśli oficjalnie potwierdzą transfer heh... FCB!
27.05.2013 14:56
Ciekawostka: Jack Wilshere nie dla Bayernu -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/englische-medien-arsenal-sagt-bayern-wegen-wilshere-ab_36807
27.05.2013 14:51
Ciekawostka: Rafinha jednak przejdzie do Schalke (Sammer wykluczył jego transfer w letnim okienku, ale różnie to bywa) ? -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/schalke-04-neuer-millionen-fur-rafinha_36803
27.05.2013 13:54
Stara gwardia Bayernu. Miło się wspomina takich piłkarzy jak Samuel :) FCB!
27.05.2013 13:48
I tu będzie rozgrywka, bo nie wiem czy tak gładko pójdzie... FCB!
27.05.2013 13:43
Jeszcze prawie cały dzień przed nami, więc wszystko możliwe... FCB!
27.05.2013 13:42
No to Roman może szykować powoli kasę na zakup Gomez (z bólem to piszę, ale tak z tego wynika) no chyba, że się do gry włączy Napoli... FCB!
27.05.2013 13:26
Może zapomniał, że nawet dostał medal heh :) FCB!
27.05.2013 13:23
Parodia w TVN 24 "Robert będzie najlepiej zarabiającym piłkarzem w BL"... FCB!
27.05.2013 13:15
Makaj -> Strona Bayernu będzie sławna jak sam Kucharski heh... FCB!
27.05.2013 13:12
I dobrze :) FCB!
27.05.2013 13:08
W BVB jest gwiazdą ,a w Bayernie to wiadomo. Wie co robi, ale jeden zły ruch i będzie ława w Bayernie, bo to nie BVB czy Reprezentacja, że nie będzie miał kto go zastąpić... FCB!
27.05.2013 13:05
Szkoda mi tylko będzie Gomeza, bo innej opcji nie ma, że kto inny odejdzie (Claudio pasuje taka rola w Bayernie, a Mandzu wiadomo)... FCB!
27.05.2013 13:00
To będzie jeszcze większa na linii: BVB - Bayern. Będą grzmoty ze strony BVB w stronę Bayernu (zresztą nie od dziś)... FCB!
27.05.2013 12:54
Jestem ciekaw jak kluby dojdą do porozumienia. Jeśli BVB z bólem serca to zaakceptuję to po kilku dniach znów odezwie się Klopsik razem z Watzke i będą nadawać, że Bayern to oszuści itp. itd.... FCB!
27.05.2013 12:39
Rotację na pewno jakieś będą, bo jeśli chce się wygrać wszystko to bez tego daleko się nie pojedzie (przykład ten sezon) :) FCB!
27.05.2013 12:36
Terra -> I właśnie i takie komentarze będą nie do przetrawienia. Gdyby polska piłka inaczej się rozwijała to nikt by nie zwrócił uwagi na takiego Lewandowskiego... FCB!
To był najlepszy moment na zakończenie kariery trenerskiej. Zapisał się w kartkach nie tylko Bayernu, ale klubowej piłki niemieckiej i też jakby nie było europejskiej. Myślę, że Jupp od czasu do czasu będzie wpadał na mecze Bayernu :) FCB!
04.06.2013 13:03
No na początku tak, ale już nieraz czytałem, że skauci Bayernu obserwują go :) FCB!
04.06.2013 12:30
Ciekawostka: Bayern proponuje 10 mln za zawodnika Sportingu - Brume (nowy Ronaldo i podobno chce go Guardiola po tym jak nie udało się ściągnąć Neymara) -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/portugal-bayern-bietet-10-millionen-fur-neuen-ronaldo_37013
04.06.2013 12:19
Tylko jeśli zamieni Gomeza na Lewandowskiego (lata mi to gdzieś, że strzelił nie wiadomo ile bramek, noge do bramki to każdy potrafi przystawić) to tylko jemu pogratulować, bo chyba nie za bardzo wie co czyni... FCB!
04.06.2013 11:11
Kurde szkoda, ale co zrobić taki jest nieraz los piłkarza. Byle by za niego nie przyszedł do Bayernu Lewandowski, bo Guardiola miło nie rozpocznie swojej pracy w Bayernie... FCB!
04.06.2013 11:02
Jupp zostawia mu bardzo ciężki spadek w postaci potrójnej korony i oby udało mu się w części zrealizować plany Bayernu na nadchodzący sezon, a początku zawsze są trudne i mam nadzieję, że poradzi sobie :) FCB!
03.06.2013 20:52
Co się dziwić po takim sukcesie Bayernu to nawet rezerwowego bramkarza Toma kluby europejskie będą chcieli kupić :) FCB!
03.06.2013 13:33
Dobrze napisany artykuł na pilkanozna.pl ws. Lewandowskiego, bo nie poprawi jeszcze bardziej gry Bayernu, która osiągnęła w tym sezonie szczyt możliwości. Bayern się z tym transferem nie śpieszy, czyli jakby powoli odpuszczali, bo możliwe, że zrozumiali iż Polak nic nie wniesie do gry Bayernu, a Guardiola czasem może też grać bez napastnika albo Muller lub Gotze jako "fałszywi" napastnicy przy tak genialnych pomocnikach... FCB!
03.06.2013 13:10
Weihrauch byłby dobrą opcję za Claudio, gdy już odejdzie z Bayernu... FCB!
03.06.2013 12:35
Moim zdaniem to Lewandowski zostanie do końca kontraktu w BVB i tego raczej nie zmieni odejście Mario jeśli miało by już do tego dojść. Guardiola może szykować Gotze czy Muller'a na pozycje napastnika... FCB!
03.06.2013 12:29
Jest coś pewnie na rzeczy, bo wczoraj nagle na transfermarkt szanse na jego odejście do Napoli przekroczyły ponad 50 % ale zaczyna spadać. Tak jak z przedłużeniem kontraktów przez Claudio i DvB to przyszłość Gomeza w Bayernie powinna się szybko wyjaśnić... FCB!
03.06.2013 12:26
Dante "świr" w pozytywnym tego słowa znaczeniu i oby tak pozytywnego nastawienia nie zabrakło wszystko zawodnikom w przyszłym sezonie :) FCB!
03.06.2013 11:21
Takich chwil w historii klubu nigdy się nie zapomni :) FCB!
03.06.2013 10:41
Ciekawostka: Wg agenta Mario chce wypełnić kontrakt -> http://www.bundesliga.pl/aktualnosci/9737/Agent+Gomeza:+on+chce+wype
02.06.2013 23:32
Ciekawostka: Wg agenta Mario chce wypełnić kontrakt -> http://www.bundesliga.pl/aktualnosci/9737/Agent+Gomeza:+on+chce+wype
02.06.2013 23:30
Najlepszy czas by zdobyć potrójną koronę, bo wszystko sprzyja Bayerowi :) FCB!
31.05.2013 17:05
Może to i dobrze. Trzeba się może bardziej skupić na tym co jest (Emre, Hojbjerg i może jeszcze ktoś z rezerw, a poza tym raczej pewne jest przyjście za rok - S.Rode)... FCB!
31.05.2013 16:31
Mam pytanie czy ktoś wie, czy gdzieś będą pokazywane ME do lat 21 w Izrealu, które rozpoczną się 5 czerwca (m.in. będzie grał tam Emre) ? FCB!
31.05.2013 16:28
I na to liczę, przede wszystkim (nie tylko kupować, ale i wychowywać)... FCB!
31.05.2013 15:16
Bayern wie o co gra i to jest odpowiednia dla nich motywacja :) FCB!
31.05.2013 14:46
Rode prawdopodobnie przejdzie (na dzień dzisiejszy na 90 %), ale nic nie jest pewnie na 100 %... FCB!
31.05.2013 14:08
Najbardziej oczekuję od Guardioli (oprócz sukcesów w Bayernie oczywiście) żeby jak LvG wypromował jakiegoś zawodnika czy to Cana czy Hojbjerga, a może kogoś z rezerw... FCB!
31.05.2013 13:49
Suarez podobno dogadał się z Realem... FCB!
31.05.2013 13:45
Ciekawostka: Chciałbym grać więcej -> http://www.spox.com/de/sport/fussball/bundesliga/1305/News/emre-can-wunsch-will-mehr-spielpraxis-nicht-nochmal-so-ein-jahr-zweite-mannschaft-pep-guardiola-bayern-muenchen.html
31.05.2013 12:38
Zagrać swoje :) FCB!
31.05.2013 12:07
Dziwnie to się ułożyło, bo jeszcze w niektórych ligach są końcowe kolejki, finały krajowe, a tu mecze reprezentacyjne... FCB!
31.05.2013 12:06
No niestety, ale wygląda to na ostatni sezon Gomeza. Z przykrością to piszę, ale chyba tak będzie. Zauważyłem u Mario, że jakoś już nie potrafi się cieszyć z sukcesów w Bayernie (robi dobrą minę do złej gry) i to wiadomo z jakich przyczyn. Jeśli by tak było faktycznie to Muller albo Gotze mogliby grać jako fałszywa 9 i zakupić może jakiegoś solidnego obrońce... FCB!
31.05.2013 12:02
Niech Claudio i Daniel zostaną na przyszły sezon, bo na to zasługują. Za rok Rode niech przyjdzie w miejsce DvB, a za Claudio ktoś nowy lub jakiś młody gracz wypromuje się w rezerwach :) FCB!
30.05.2013 12:27
Kilku nowych przybędzie do II zespołu... FCB!
30.05.2013 10:42
Wolne wszystkich się przyda, bo na to zapracowali tak jak nikt inny :) FCB!
29.05.2013 19:36
Za rok może zastąpić DvB, bo pewnie Belg na dłużej kontraktu nie dostanie. Zaklepując Jana z Mainz kto by się spodziewał, że Holger dostanie kontuzje i wtedy Jan też można by powiedzieć, że nie ma szans na grę gdyby był zdrowy Holger. Bayern nic nie ryzykuję, a najwyżej obaj zostaną wypożyczeni, a poza tym Rode wie co robi :) FCB!
29.05.2013 19:31
Swayze0805 -> Masz rację i myślę, że Sammer przekona Guardiole do ściągnięcia go i to jeszcze za darmo (tak samo było z Janem i to pewnie był ruch ze strony Sammera niż Guardioli)... FCB!
29.05.2013 17:04
Dobrze, że zarząd będzie trzymał rękę na pulsie. Guardiola zdawał sobie z tego sprawę pewnie :) FCB!
29.05.2013 16:47
Widać, że na wszystko Guardioli nie pozwolą :) FCB!
29.05.2013 16:41
Jeden z ojców sukcesu Bayernu w tym sezonie :) FCB!
29.05.2013 16:29
I gitara :) FCB!
29.05.2013 16:20
A dlaczego nie. Dante przychodząc też miał być rezerwowym, a Rode jest młody i to za nim przemawia. Wszystko układa się w jedną całość Gotze, Jan i Rode za rok (nawet jak im nie pójdzie w pierwszym sezonie w barwach Bayernu można wypożyczyć, a Bayern w przypadku tych dwóch nic nie traci) :) FCB!
29.05.2013 16:01
Ciekawostka: Hertha interesuje się wypożyczonym do Kaiserslautern Weiser'em (na transfermarkt szanse na jego transfer do Berlina poszły do 23 %)... FCB!
29.05.2013 12:51
Wiadomo, że robią to specjalnie, a pewnie jeszcze się dowiedzieli, że Kucharski wszędzie rozpowiada transfer Lewandowskiego do Bayernu to tym bardziej :) FCB!
29.05.2013 12:40
Ciekawostka: Rode wypełni kontrakt z Eintrachtem, a pózniej kierunek Bayern jeśli sam trener będzie go chciał -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/rode-ich-erfulle-meinen-vertrag_36874
29.05.2013 12:39
Ciekawostka: Rode wypełni kontrakt z Eintrachtem (jeśli będzie go chciał dalej Bayern to za rok zasili klub z Monachium) -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/rode-ich-erfulle-meinen-vertrag_36874
29.05.2013 12:05
Tylko, że oni chcą za niego ponad 30 mln, a Bayern tyle nie da, bo ma gdzieś taki interes... FCB!
29.05.2013 11:52
No to ładnie, a to wynik długiej i rzetelnej pracy :) FCB!
29.05.2013 11:51
Rozwiąże się tak, że przyjdzie za rok lub nigdy. Kucharski mówi za siebie tylko ciekawe, że z BVB nie jest zgodny :) FCB!
29.05.2013 11:42
Makaj -> Święta prawda, bo tylko agent zrobił z siebie nie powiem kogo, a BVB gra na nosie nie Bayernu, bo Bayern ma napastników i nie ma sytuacji alarmowej, że musi, a wyłącznie Panu Kucharskiemu :) FCB!
29.05.2013 11:29
Nikogo nie oddajemy. max 25 mln a jak nie to nie, ja bym tam nie płakał i Bayern nie wiem czy dalej by nalegał (wątpię). Jestem ciekaw jak by wyglądał Pan Kucharski, który mówił, że Lewandowski na 100 % w Bayernie :) FCB!
29.05.2013 11:23
Nie zlekceważyć przeciwnika. Niech Bayern zagra swoje tak jak przez cały sezon :) FCB!
29.05.2013 11:20
Z takim rozwojem sprawy to Lewandowski będzie grał za rok w Bayernie albo nigdy (lepiej ta druga opcja) :) FCB!
29.05.2013 11:18
Chyba ich poniosła fantazja, co oni myślą, że w składzie mają Falcao czy Leo ? Bez jaj proszę i jak ktoś tu napisał, że zamiast Lewandowskiego przyjdzie ktoś inny, a najlepiej jakby zostało po staremu... FCB!
29.05.2013 11:09
Gdyby Jupp był dalej trenerem Bayernu to ciekawe czy też każdy chciałby do Bayernu. Myślę, że w pewnym sensie tak :) FCB!
28.05.2013 22:07
Ciekawostka: Ostre słowa pod adresem Pana Kucharskiego-> http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-niemiecka/po-co-te-szopki,1,5527433,wiadomosc.html
28.05.2013 18:24
Nacjonalizm -> On sobie będzie chciał jak oba kluby nie dojdą do porozumienia. Tylko niech Lewandowski pamięta, że Bayern to nie Reprezentacja i jeśli nie będzie dobrze grał to będzie ława i nikt się nad nim użalać nie będzie, bo zmieni go ktoś inny i zaczną się komentarze, że Bayern robi jemu krzywdę... FCB!
28.05.2013 18:04
Po prostu agent Lewandowskiego, może jemu zrobić tylko krzywdę przenosinami do Bayernu twierdząc nieraz, że jest lepszy od wszystkich napastników Bayernu... FCB!
28.05.2013 17:20
Jakby Lewandowski był takim "genialnym" napastnikiem to w palcem w nosie zdobył by tytuł króla strzelców BL, a tak się nie stało... FCB!
28.05.2013 17:08
Zdf -> Może Lewandowski jest też lepszy od Ronaldo i Leo razem wziętych ? FCB!
28.05.2013 17:04
BVB chce za Lewandowskiego ponad 30 a Bayern nie da więcej niż 20 parę mln :) FCB!
28.05.2013 13:34
Ciekawostka: Obok trenera Scholla z drugim zespołem pożegna się 5 piłkarzy: Müller, Riedmüller, Pangallo, Hürzeler oraz Duhnke -> http://www.transfermarkt.de/de/bayern-ii-verabschiedet-quintett/news/anzeigen_123611.html
28.05.2013 13:19
Rode to pewnie będzie podobna sytuacja jak z Janem. Kończy się jemu kontrakt za rok i odchodzi za free do Bayernu... FCB!
28.05.2013 12:09
Tymo odejdzie na bank, a Rode pewnie wypełni swój kontrakt i przyjdzie w takiej formie jak Jan :) FCB!
28.05.2013 12:08
Wyjdzie na to, że Rode i Lewandowski (oby Robercik nie, ale jeśli miałby przejść to pewnie za rok, a BVB nie musi na siłę go sprzedawać już teraz to tylko Kucharski chce zarobić) razem zasilą Bayern w 2014 r.... FCB!
28.05.2013 12:04
Jeśli się nie dogadają klubu to raczej nie ma siły by Robercik zagrał w tym sezonie w Bayernie, bo są duże rozbieżności co do sumy i będzie trudno o porozumienie... FCB!
28.05.2013 12:02
Wg Bildu Rode za rok trafi do Bayernu (znalazłem taką informację - to nie najnowsze info, niby się może dużo zmienić przez rok, ale tak twierdzą, bo ostatnio co do transferów się nie mylą) -> http://www.bild.de/sport/fussball/sebastian-rode/rode-2014-zu-bayern-30093394.bild.html
28.05.2013 12:00
Kucharski widać, że ma parcie na szkło i chcę go na siłę wepchnąć do Bayernu. Watzke mówi, że nie ma oferty ze strony Bayern i Klopp to samo, więc ktoś tu kłamie... FCB!
28.05.2013 11:51
DvB swoją grą w rtm sezonie zasłużył sobie na przedłużenie kontraktu. Kirchoff też można powiedzieć, że jest za słaby na Bayern, a jednak coś w nim widzą... FCB!
28.05.2013 11:45
Uli91 -> Wczoraj była informacja, że DvB ma zostać przynajmniej na rok. Jestem ciekaw czy ten Rode w 2014 r. zasili Bayern czy to tylko takie są pogłoski, bo nikt z Bayernu się do tego nie ustosunkował :) FCB!
28.05.2013 11:35
Uli91 -> DvB ma zostać :) FCB!
28.05.2013 11:21
Z Claudio wygląda sprawa tak, że jednak może odejść. Zrobią duży błąd jak nie przedłużą z nim kontraktu... FCB!
28.05.2013 10:55
Ciekawostka: Duża rozbieżność co do sumy za Lewandowskiego (chyba się nie dogadają) -> http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-niemiecka/ogromna-rozbieznosc-bvb-i-bayernu-ws-lewego,1,5527104,wiadomosc.html
28.05.2013 10:52
Niech za bardzo nie kombinują, bo to się może odwrócić przeciwko Bayernowi i wyleci Guardiola szybciej niż, zacznie... FCB!
27.05.2013 23:53
Heat -> I dlatego im nie zależy za bardzo by go sprzedawać do Bayernu, bo wolą stracić koło 30 mln niż kolejny piłkarz BVB ma zasilić BVB, a czy Bayern tak na prawdę się na niego uparł ? W jakimś momencie, gdy BVB powie nie pewnie dadzą sobie spokój... FCB!
27.05.2013 23:51
Kucharski jest pewny, że Lewandowski będzie kosztował od 25 do 35 mln. Tylko teraz pytanie, czy BVB odpuści. Na dobrą sprawę to zarobili na LM i na transferze Gotze, więc nie mają parcia by go sprzedać. Niech jego menadżer nie będzie taki pewny, że dojdzie do transferu, bo oni pewnie bardzo nie lubią Kucharskiego, bo włodarzom BVB napsuł już krwi... FCB!
27.05.2013 23:32
BayernDame1 -> Też chciałbym w to wierzyć, że ewentualne przyjście RL nie spowoduje odejścia Gomeza, ale wszystko na to wskazuję. Niech przedłużają kontrakt z Claudio, bo taki joker jest bezcenny i nie narzeka, że gra mało, a jego doświadczenie mówi wszystko... FCB!
27.05.2013 23:00
Jeszcze Bayern zaskoczy transferami na to wychodzi. Ciekawe kogo Guardiola nie widzi w Bayernie na przyszły sezon. To chyba tak raczej nie miało wyglądać... FCB!
27.05.2013 22:49
Wychodzi na to, że Claudio (DvB zostaje to on chyba też), Gomez, Contento i Rafinha (Schalke chce pozyskać go) out ? FCB!
27.05.2013 22:36
Kurczę rozszaleli się. Kogo oni chcą jeszcze sprowadzić :) FCB!
27.05.2013 22:26
No to spoko. Teraz ciekawe co z Claudio :) FCB!
27.05.2013 21:42
Ostatni mecz sezonu i żeby Bayern zagrał trochę lepiej niż z BVB, a potrójna korona jest w zasięgu ręki :) FCB!
27.05.2013 19:14
Bawarczyk -> Nie wiem czy pewne, napisałeś pod tematem o Lewandowskim, że może nie dojść do porozumienia :) FCB!
27.05.2013 18:44
Może nie dojść do porozumienia między BVB a Bayernem... FCB!
27.05.2013 18:43
Wie co robi. Nie będzie grał dobrze to zmieni go Claudio lub Mandzu, bo taka jest piłka... FCB!
27.05.2013 18:21
Trzeba się będzie do tego przyzwyczaić, że Lewandowski przychodzi, a Gomez odchodzi... FCB!
27.05.2013 18:09
Ciekawostka: Wg Sammera Arjen będzie grał w przyszłym sezonie w Bayernie -> http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-Niemcy/qrobben-w-przyszym-sezonie-bdzie-u-nasq.html
27.05.2013 17:16
Ja już w to nie wierzę, chociaż istnieje prawdopodobieństwo, że BVB nie dogada się z Bayernem, ale pewnie w końcu ulegną z wielkim gulem niestety... FCB!
27.05.2013 14:58
Lewandowski będzie musiał po nocy uciekać z Dortmundu, jeśli oficjalnie potwierdzą transfer heh... FCB!
27.05.2013 14:56
Ciekawostka: Jack Wilshere nie dla Bayernu -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/englische-medien-arsenal-sagt-bayern-wegen-wilshere-ab_36807
27.05.2013 14:51
Ciekawostka: Rafinha jednak przejdzie do Schalke (Sammer wykluczył jego transfer w letnim okienku, ale różnie to bywa) ? -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/schalke-04-neuer-millionen-fur-rafinha_36803
27.05.2013 13:54
Stara gwardia Bayernu. Miło się wspomina takich piłkarzy jak Samuel :) FCB!
27.05.2013 13:48
I tu będzie rozgrywka, bo nie wiem czy tak gładko pójdzie... FCB!
27.05.2013 13:43
Jeszcze prawie cały dzień przed nami, więc wszystko możliwe... FCB!
27.05.2013 13:42
No to Roman może szykować powoli kasę na zakup Gomez (z bólem to piszę, ale tak z tego wynika) no chyba, że się do gry włączy Napoli... FCB!
27.05.2013 13:26
Może zapomniał, że nawet dostał medal heh :) FCB!
27.05.2013 13:23
Parodia w TVN 24 "Robert będzie najlepiej zarabiającym piłkarzem w BL"... FCB!
27.05.2013 13:15
Makaj -> Strona Bayernu będzie sławna jak sam Kucharski heh... FCB!
27.05.2013 13:12
I dobrze :) FCB!
27.05.2013 13:08
W BVB jest gwiazdą ,a w Bayernie to wiadomo. Wie co robi, ale jeden zły ruch i będzie ława w Bayernie, bo to nie BVB czy Reprezentacja, że nie będzie miał kto go zastąpić... FCB!
27.05.2013 13:05
Szkoda mi tylko będzie Gomeza, bo innej opcji nie ma, że kto inny odejdzie (Claudio pasuje taka rola w Bayernie, a Mandzu wiadomo)... FCB!
27.05.2013 13:00
To będzie jeszcze większa na linii: BVB - Bayern. Będą grzmoty ze strony BVB w stronę Bayernu (zresztą nie od dziś)... FCB!
27.05.2013 12:54
Jestem ciekaw jak kluby dojdą do porozumienia. Jeśli BVB z bólem serca to zaakceptuję to po kilku dniach znów odezwie się Klopsik razem z Watzke i będą nadawać, że Bayern to oszuści itp. itd.... FCB!
27.05.2013 12:39
Rotację na pewno jakieś będą, bo jeśli chce się wygrać wszystko to bez tego daleko się nie pojedzie (przykład ten sezon) :) FCB!
27.05.2013 12:36
Terra -> I właśnie i takie komentarze będą nie do przetrawienia. Gdyby polska piłka inaczej się rozwijała to nikt by nie zwrócił uwagi na takiego Lewandowskiego... FCB!
27.05.2013 12:31