A możliwe. Widać, że jakiś czas Bayern się o niego starał :) FCB!
24.06.2013 12:12
Daje radę po niemiecku, nie jest zle :) FCB!
24.06.2013 12:08
Konferencja 12:05 aj już Guardiola się spóznia hehe :) FCB!
24.06.2013 12:03
Leci na Eurosporcie :) FCB!
24.06.2013 12:00
Normalnie oczekiwanie takie jak na Papieża :) FCB!
24.06.2013 11:58
No zobaczymy, bo powoli się kończy z tego co widzę lekkoatletyka :) FCB!
24.06.2013 11:54
Chyba będzie pokazane na zwykłym eurosporcie :) FCB!
24.06.2013 11:50
Może na Eurosporcie będzie niezapowiedziana konferencja, tylko na którym teraz pytanie :) FCB!
24.06.2013 11:37
Na dniach wszystko powinno być wiadome co do kadry na najbliższy sezon... FCB!
24.06.2013 10:53
Pomysł z wypożyczeniem nie jest zły, ale to zależy jak będzie patrzył na to Guardiola... FCB!
24.06.2013 10:51
Bliżej niż dalej i się wszystko wyjaśni co do składu na przyszły sezon... FCB!
23.06.2013 22:42
Z Claudio to może być prawda, bo do tej pory nie przedłużyli z nim kontraktu, a nic nie stało na przeszkodzie by przedłużyć w tym czasie co z Frankiem i DvB... FCB!
23.06.2013 22:37
Ja jestem nawet za, żeby się porządnie wzmocnili by nie płakali, że tak szybko mistrzostwo zostało rozstrzygnięte. Mi to tam nie przeszkadza to co zrobił Bayern w BL w poprzednim sezonie wręcz przeciwnie, ale BVB to motor napędowy dla Bayernu i przede wszystkim lepszej gry ze strony Bawarczyków co sezon od kiedy mogą zagrozić... FCB!
22.06.2013 19:51
Po stracie Gotze to w BVB przewinęło się ze 100 nazwisk chyba kto mógłby go zastąpić, a efektów nadal brak... FCB!
22.06.2013 19:41
Kadra na nadchodzący sezon powinna się powoli domykać, a tu jeszcze parę niewiadomych... FCB!
21.06.2013 13:05
Wybrałem z nazwiskiem Franka i jego numerem :) FCB!
20.06.2013 20:42
Ok. Dzięki za odpowiedz :) FCB!
20.06.2013 19:48
Mam pytanie, bo mam zamiar sobie kupić nową koszulkę Bayernu na nadchodzący sezon z nazwiskiem piłkarza i numerem. Kogo byście proponowali Lahma czy Franka, a może kogoś innego ? I czy numery zostaną te same, bo różnie to bywa ? FCB!
20.06.2013 19:38
Nie zawsze musi być to regułą w jego przypadku odnośnie do wspomnianych graczy :) FCB!
19.06.2013 22:22
Może ktoś wie czy Bayern ma zamiar przedłużyć kontrakt z Claudio, bo cisza się zrobiła w tym temacie ? FCB!
19.06.2013 17:41
A w tv będzie gdzieś ten turniej pokazany :) ? FCB!
19.06.2013 17:39
Sammer wiedział co robi sprowadzając Jana :) FCB!
19.06.2013 17:38
Dla mnie sprawa z Lewandowskim jest już zamknięta jeśli chodzi o nadchodzący sezon. Co do Thiago i Isco to jestem ciekaw jak się to rozstrzygnie i czy faktycznie Bayern jest nimi zainteresowany... FCB!
19.06.2013 13:20
Jak się uczyć to tylko od najlepszych :) FCB!
18.06.2013 20:09
Trzeba będzie solidnie wzmocnić II zespół, bo oprócz niego kilku graczy odejdzie... FCB!
18.06.2013 19:59
Może Guardiola widzi Martineza na obronie, a Bastian grał był albo z Gustavo albo z Thiago... FCB!
18.06.2013 14:24
Lewandowski nie da rady, bo w nadchodzącym sezonie nie zobaczymy go w barwach Bayernu :) FCB!
17.06.2013 21:42
Bayern wie co robi kupując takich zawodników jak Jan :) FCB!
17.06.2013 19:10
No bywa, ale będzie nowy trener to na jego miejscu poczekał bym do zimowego okienka i wtedy podjął decyzje... FCB!
17.06.2013 19:09
Jeśli BVB nie kupi godnego konkurenta dla Lewandowskiego to nadal będą twierdzić, że to "najlepszy napastnik na świecie"... FCB!
17.06.2013 16:04
Klasa światowa dla Lewandowskiego ? Bez komentarza... FCB!
17.06.2013 15:01
Jak mu tyle oferuję to niech idzie, bo widać, że o kasę mu chodzi razem z jego menadżerem i niech sobie nie myśli, że tyle dostanie w Bayernie czy coś koło 10 mln... FCB!
17.06.2013 13:35
Zastanawia mnie jedno już połowa czerwca, a tu nie ma informacji, że Bayern planuje przedłużyć kontrakt z Claudio chyba, że coś przeoczyłem... FCB!
17.06.2013 12:29
Adi -> Jakby nie Gotze to możliwe, ale już nie ma miejsca jakoś w pomocy :) FCB!
17.06.2013 12:21
City to było by najlepsze miejsce dla Lewandowskiego, a oni jeśli chodzi o kasę to nie oszczędzają i Pan Kucharski byłby pewnie zadowolony. Widać, że Bayern jakoś nie planuje pozyskania Lewandowskiego w tym sezonie, a powodów jest wiele :) FCB!
17.06.2013 12:20
Sezon będzie bardzo długi, a Bayernowi przybędzie więcej meczów, więc dla każdego miejsce by się znalazło, ale jeśli miało by to wyjść na dobre to można by wypożyczyć, ale żeby nie było takiej sytuacji, że pózniej nie będzie chciał wrócić :) FCB!
17.06.2013 11:32
No tak tylko Emre (zawodnik bardziej defensywny) nie gra na pozycjach, gdzie Gotze, Toni czy Xerdan :) FCB!
17.06.2013 11:27
Ja bym dał większa szansę Emre, Hojbjergowi, bo przecież Guardiola z tego słynie niż wydawać kasę niepotrzebnie... FCB!
17.06.2013 11:07
Też myślałem, że Gomez u Guardioli powalczy, bo Lewandowski pewnie nie przejdzie do Bayernu i co miałby do stracenia, ale jego wybór (Gomez i tak i tak by pojechał na MŚ do Brazylii, bo jakoś reprezentacja niemiecka nie aż tylu znakomitych napastników - Klose, Sfefan i Muller, ale to nie nominalny napastnik)... FCB!
17.06.2013 11:04
Jeśli Guardiola chce dobrze być zapamiętany to niech wykreuje kogoś z II drużyny, bo to dobrze potrafi :) FCB!
17.06.2013 10:57
Jeśli Lewandowskiemu chodzi o pieniądze, a nikt nie jest głupi to niech idzie do City, bo podobno są nim zainteresowani, a Bayern jeśli by tak bardzo go chciał to by walczyli jak o Martineza. Co do Thiago to niech zostaje w Barcelonie, bo Xavi ma już swoje lata, a Song wcale nie jest od niego lepszy... FCB!
17.06.2013 10:55
Wiadomo ilu zawodników odejdzie z II zespołu i kto ? FCB!
14.06.2013 15:03
I dobrze jako zmiennik dobrze się spisuje :) FCB!
14.06.2013 14:40
LvG miał Holger'a, Alabe, Muller'a (jeśli kogoś pominąłem to sorki) a ciekawe kogo będzie miał Guardiola :) FCB!
14.06.2013 13:41
To jest wina BVB, bo to jest konsekwencja dawania klauzuli odejścia. Jakby miał w klauzuli zapisaną kwotę nie 37 a 50 czy 60 mln to nikt by o tym nie pamiętał... FCB!
14.06.2013 13:25
Nie czaje tego Lewandowskiego po co on się tak upiera na ten Bayern. Tak samo reszta świata chciała by grać w Bayernie i wychodzi na to, że Bayern mu coś obiecał, bo normalny piłkarz po jakimś czasie by sobie odpuścił i już na prawdę by się przydało ze strony Bayernu coś więcej powiedzieć niż tylko to, że szanują jego kontrakt... FCB!
14.06.2013 10:29
Jeszcze dojdzie do tego, że Kucharski z Lewandowskim zaczną oskarżać Bayern, że złamali słowo (najpierw go chcieli, a teraz nie)... FCB!
13.06.2013 11:26
Przecież Karl się wypowiedział na ten temat. Ma kontrakt do 2014 r. i to szanują, czyli prościej mówiąc Bayernowi wcale się nie śpieszy z tym transferem (nawet włodarze BVB kontaktowali się z Bayernem ws. transferu i nic nie było ze strony Bayernu)... FCB!
13.06.2013 10:14
Ta Lewandowski może jeszcze zostanie najlepiej opłacanym piłkarzem. Brak słów... FCB!
13.06.2013 09:57
Jeśli Rafinha, który jest lepszy od Contetno odejdzie to można się spodziewać, że Diego też (oby nie!)... FCB!
12.06.2013 22:01
Ciekawie się robi i możliwe, że do odejścia jest szykowany Contento... FCB!
12.06.2013 21:55
Ale i też od Bayernu też zależy, bo jeśli do tej pory nie było oferty za Lewandowskiego to czekają do następnego roku o ile będą go nadal chcieć, albo Lewandowski wyląduję za granicą co jest bardziej prawdopodobne niż jego pozostanie w BVB... FCB!
12.06.2013 13:38
Jak nie Bayern to Pan Kucharski załatwi mu transfer, gdzie indziej i BVB na pewno by było z tego zadowolone. Lewandowski nie pogardził by na pewno przenosinami do Manchesteru, Madrytu czy Londynu, a Bayern jak widać wogle z tym się nie śpieszy i widocznie z niego zrezygnowali na razie, ale nie wiadomo czy da radę pograć jeszcze rok w Dortmundzie, gdy jest skłócony, bo można to tak nazwać z szefostwem BVB... FCB!
12.06.2013 13:26
Widać, że jaki Kucharski taki Lewandowski, bo przede wszystkim on ma na jego wpływ odnośnie przenosin do innego klubu i to nie ulega dyskusji... FCB!
12.06.2013 12:18
Lewandowski nie przyjedzie do Bayernu, bo go Bayern nie chce. Jakby było inaczej to już jakiś czas temu było by oficjalne info w jego sprawie. Myślę, że albo Suarez albo żaden nowy napastnik nie zasili w letnim okienku Bayernu... FCB!
12.06.2013 11:53
Adi -> Jeśli on chce odejść już teraz to za rok na pewno nie będzie to Bayern, bo już jest skłócony z włodarzami BVB i wątpię by chciał dalej grać w Dortmundzie... FCB!
12.06.2013 11:34
Jeśli Bayern nie złożył za niego oferty to znaczy, że widocznie go nie chcą proste i przejrzyste. To są wewnętrzne rozgrywki między BVB a Lewandowskim i Bayern nie chce uczestniczyć w tym całym cyrku. Ilu piłkarzy marzy o grze w Bayernie ? Zachowuje się jak amator, któremu nie chcę się dać ulubionego cukierka... FCB!
12.06.2013 11:16
Bayern nie z takimi sobie radził :) FCB!
11.06.2013 21:59
Moim zadaniem to i nowy obrońca zawita i napastnik (ale jak zwykle się zobaczy co z tego wyjdzie) :) FCB!
11.06.2013 21:50
Jeśli Bayern złoży za niego ofertę to Urugwajczyk wg mnie na 100 % przejdzie do Bayernu :) FCB!
11.06.2013 18:04
Mógłby się załapać zawsze do drugiego zespołu Bayernu (na początek zawsze to coś) :) FCB!
10.06.2013 20:38
Dla Breno gra w drugiej drużynie to byłoby nawet dobre rozwiązanie :) FCB!
10.06.2013 16:31
Ciekawostka: Breno wróci do Bayernu ? -> http://www.bild.de/sport/fussball/bayern-muenchen/breno-hofft-auf-freigang-30783018.bild.html
10.06.2013 15:38
Bardzo prawdopodobne właśnie, że Muller lub Gotze będą czasem grać w roli 9, albo może być tak, że Guardiola jeśli będzie taka potrzeba będzie ustawiał skład bez nominalnego napastnika przy dobrych ofensywnych pomocnikach... FCB!
10.06.2013 12:37
Może grać i na środku oraz lewej obronie (pożyjemy, zobaczymy)... FCB!
10.06.2013 11:06
No właśnie kolejny raz mówią, że nie ma oferty z Bayernu czyli pewnie coś w tym jest. Bayernowi się przede wszystkim nie śpieszy i dlatego nie ma oferty :) FCB!
09.06.2013 22:36
Sam Karl powiedział, że Bayernowi się nie śpieszy z transferem Lewandowskiego i że szanują to iż ma kontrakt do 2014 r. (włodarze Bayernu na pewno płakać nie będą jeśli nie przyjdzie w letnim okienku)... FCB~!
09.06.2013 22:14
Po dzisiejszej informacji najbliżej do Bayernu jest wg mnie Suarez tylko może być jeden problem ile trzeba będzie za niego wyłożyć. Jeśli nie wyszło by z tym to bym się upierał, że Gotze lub Muller jako 9 albo wyciągnięcie kogoś z rezerw... FCB!
09.06.2013 22:01
I bardzo dobrze, że blokują transfer i stawiają weto. Niech przechodzi do jakiegoś klubu w Anglii czy Hiszpanii :) FCB!
09.06.2013 21:52
Lewandowski pokazał wczoraj jaki jest lepszy od Gomeza :) FCB!
09.06.2013 21:40
Adi -> Może i tak być, że trzecim napastnikiem będzie jakiś młody napastnik z drugiej drużyny. Jeśli Lewandowski zostanie przed rok w BVB to niech kupią dla niego godnego zastępce, bo wtedy było by widać czy on taki nadal jest wspaniały, ale pewnie raczej nikogo nie kupią... FCB!
09.06.2013 21:16
Jeśli Bayernowi się nie śpieszy z jego kupnem, a BVB z jego sprzedażą do Bayernu to wynika, że zostanie na kolejny sezon w Dortmundzie. Teraz ciekawe kto przyjdzie w miejsce Gomeza, albo Gotze lub Muller będą kreowani na fałszywą 9 :) FCB!
09.06.2013 20:18
Sky - Zgadzam się z Tobą, bo pewnie więcej jak rok Abidal nie pograł by, a Contento by wtedy się ogrywał na wypożyczeniu w jakimś innym klubie :) FCB!
09.06.2013 15:18
Ciekawostka: Guardiola chce Abidala w Bayernie ? -> http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-Niemcy/guardiola-chce-abidala-w-bayernie.html
09.06.2013 15:13
Było by to dobre rozwiązanie, a Guardiola potrafi wypromować młodych graczy i nie boi się na nich stawiać :) FCB!
08.06.2013 20:21
Hilario -> I tak Bayern jest nie lubiany, także nic nowego by nie było jak piszesz :) FCB!
07.06.2013 23:21
Hilario -> To niech się dobrze zastanowi nad wyborem Bayernu, bo nikt w Niemczech nie będzie na to patrzył, że polskie media jeśli chodzi o jego osobę są zakompleksione :) FCB!
07.06.2013 23:18
Z taką grą to Lewandowski ława jak nic, a nawet gra w drugiej drużynie Bayernu. Niech się zastanowi czy transfer do Bayernu dobrze mu zrobi, bo tylko cofnie go do czasów jak rozpoczynał mecze w Lechu... FCB!
07.06.2013 22:55
I z czym Lewandowskie do Bayernu ? Nikt mnie nie przekona, bo BVB są lepsi pomocnicy i co z tego ? Jeśli jest takim znakomitym napastnikiem to w takim meczu jak dziś sam powinien rozstrzygać losy meczu, a nie czekać na nie wiadomo co (brak słów)... FCB!
07.06.2013 22:21
Ciekawostka: Bayern jest zainteresowany 19-letnim obrońcą SC Freiburg, Mattthias'em Ginterem (wg strony transfermarkt szanse na transfer 22 %, a piłkarz wyceniany jest na 5 milionów euro)... FCB!
07.06.2013 18:51
Broqu -> masz rację :) FCB!
07.06.2013 12:33
Zobaczymy jak to się w końcu rozwinie... FCB!
07.06.2013 10:43
No to spoko. Tylko ciekawe co jeszcze z Claudio :) FCB!
06.06.2013 11:31
Czyli jednak. Jak tak dalej pójdzie to spekulacje się sprawdzą... FCB!
06.06.2013 10:46
Żeby nie było tak, że już trakcie sezonu spekulowało się, że Guardiola nie będzie chciał w Bayernie dwóch gwiazd - Gomeza i Arjena. Mario bym jeszcze przebolał, ale Arjena to już nie. Jak już coś to Suarez w miejsce Gomeza nie inaczej... FCB!
05.06.2013 18:29
Sprzedaż Cana nie wchodzi wg mnie w rachubę. Bayern w przeszłości stracił Matsa na rzecz BVB, więc drugi raz pewnie tego błędu nie popełnią i tylko i wyłącznie wypożyczenie, bo może pójść tą samą drogą co Alaba :) FCB!
05.06.2013 18:26
Już trakcie sezonu jak było wiadomo, że Guardiola obejmie Bayern to mówiło się, że Gomez i Arjen nie będą widziani w polu zainteresowań Hiszpana i w tym może być wiele racji niestety... FCB!
05.06.2013 16:29
Ciekawostka: Sporting odrzuca ofertę od Bayernu ws. Brumy -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/korb-fur-die-bayern-sporting-lehnt-10-millionen-fur-bruma-ab_37048
05.06.2013 16:21
Ciekawostka: Emre miałby zastąpić Schwegler w Eintrachcie (nie wiem czy dobrze zrozumiałem i też nie wiem czy zakup definitywny czy wypożyczenie) ? -> http://www.spox.com/de/sport/fussball/1306/Artikel/tagesticker-0506-fc-arsenal-will-david-alaba-bayern-muenchen-abschied-mario-gomez-fc-chelsea.html
05.06.2013 14:18
Ciekawostka: Koscielny może przejść do Bayernu tego lata. Powód ? Chce zdobywać tytuły (wiem, że wczoraj była już podawana informacja o nim, że Guardiola chce go, ale monachijski klub w tym sezonie stał się jak magnez dla piłkarzy) -> http://www.fussballtransfers.com/premier-league/arsenal-bayern-flirt-koscielny-droht-mit-abschied_37038
05.06.2013 14:12
Ciekawostka: Suarez do Bayernu w zamian za Arjena plus chyba jakaś gotówka ze strony Bayernu ? -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/wildes-gerucht-aus-england-bayern-bieten-robben-fur-suarez_37052
05.06.2013 13:57
Ja bym już wolał, żeby zamiast Gomeza nie sprowadzali Lewandowskiego, a Brume ze Sportingu i to byłby najlepsze rozwiązanie jeśli Gomez ma odejść. Wtedy Gotze lub Muller wykreować jako napastnika... FCB!
05.06.2013 13:43
Z Lewandowskim to na pewno będzie taka fantazja, że szok heh... FCB!
05.06.2013 13:39
Czyli już wszystko jasne heh. Gomez out, Lewandowski in zamiana nie ma co. Pierwszy raz nie podoba mi się takie zagranie zarządu Bayernu, a przede wszystkim Guardioli... FCB!
05.06.2013 13:32
Pomarzyć zawsze można :) FCB!
05.06.2013 10:06
Sammer co innego mówił w temacie Rafinhy, a Schalke co innego heh... FCB!
05.06.2013 10:05
No ja wiem, wiem, bo czytałem o tym Chorwacie. No ciekawe jak się rozwinie sytuacja z zawodnikiem Sportingu :) FCB!
04.06.2013 14:37
Kilku piłkarzy odejdzie z II zespołu i pewnie trzeba załatać tam dziurę, ale wątpię by piłkarz za 10 mln miałby przez rok grać w rezerwach... FCB!
04.06.2013 14:32
Adi -> Skauci Bayernu podobno obserwują go od dłuższego czasu :) FCB!
04.06.2013 14:24
Piszę się, że Guardiola po raz kolejny jest zainteresowany obrońcą Arsenalu - Koscielnym... FCB!
A możliwe. Widać, że jakiś czas Bayern się o niego starał :) FCB!
24.06.2013 12:12
Daje radę po niemiecku, nie jest zle :) FCB!
24.06.2013 12:08
Konferencja 12:05 aj już Guardiola się spóznia hehe :) FCB!
24.06.2013 12:03
Leci na Eurosporcie :) FCB!
24.06.2013 12:00
Normalnie oczekiwanie takie jak na Papieża :) FCB!
24.06.2013 11:58
No zobaczymy, bo powoli się kończy z tego co widzę lekkoatletyka :) FCB!
24.06.2013 11:54
Chyba będzie pokazane na zwykłym eurosporcie :) FCB!
24.06.2013 11:50
Może na Eurosporcie będzie niezapowiedziana konferencja, tylko na którym teraz pytanie :) FCB!
24.06.2013 11:37
Na dniach wszystko powinno być wiadome co do kadry na najbliższy sezon... FCB!
24.06.2013 10:53
Pomysł z wypożyczeniem nie jest zły, ale to zależy jak będzie patrzył na to Guardiola... FCB!
24.06.2013 10:51
Bliżej niż dalej i się wszystko wyjaśni co do składu na przyszły sezon... FCB!
23.06.2013 22:42
Z Claudio to może być prawda, bo do tej pory nie przedłużyli z nim kontraktu, a nic nie stało na przeszkodzie by przedłużyć w tym czasie co z Frankiem i DvB... FCB!
23.06.2013 22:37
Ja jestem nawet za, żeby się porządnie wzmocnili by nie płakali, że tak szybko mistrzostwo zostało rozstrzygnięte. Mi to tam nie przeszkadza to co zrobił Bayern w BL w poprzednim sezonie wręcz przeciwnie, ale BVB to motor napędowy dla Bayernu i przede wszystkim lepszej gry ze strony Bawarczyków co sezon od kiedy mogą zagrozić... FCB!
22.06.2013 19:51
Po stracie Gotze to w BVB przewinęło się ze 100 nazwisk chyba kto mógłby go zastąpić, a efektów nadal brak... FCB!
22.06.2013 19:41
Kadra na nadchodzący sezon powinna się powoli domykać, a tu jeszcze parę niewiadomych... FCB!
21.06.2013 13:05
Wybrałem z nazwiskiem Franka i jego numerem :) FCB!
20.06.2013 20:42
Ok. Dzięki za odpowiedz :) FCB!
20.06.2013 19:48
Mam pytanie, bo mam zamiar sobie kupić nową koszulkę Bayernu na nadchodzący sezon z nazwiskiem piłkarza i numerem. Kogo byście proponowali Lahma czy Franka, a może kogoś innego ? I czy numery zostaną te same, bo różnie to bywa ? FCB!
20.06.2013 19:38
Nie zawsze musi być to regułą w jego przypadku odnośnie do wspomnianych graczy :) FCB!
19.06.2013 22:22
Może ktoś wie czy Bayern ma zamiar przedłużyć kontrakt z Claudio, bo cisza się zrobiła w tym temacie ? FCB!
19.06.2013 17:41
A w tv będzie gdzieś ten turniej pokazany :) ? FCB!
19.06.2013 17:39
Sammer wiedział co robi sprowadzając Jana :) FCB!
19.06.2013 17:38
Dla mnie sprawa z Lewandowskim jest już zamknięta jeśli chodzi o nadchodzący sezon. Co do Thiago i Isco to jestem ciekaw jak się to rozstrzygnie i czy faktycznie Bayern jest nimi zainteresowany... FCB!
19.06.2013 13:20
Jak się uczyć to tylko od najlepszych :) FCB!
18.06.2013 20:09
Trzeba będzie solidnie wzmocnić II zespół, bo oprócz niego kilku graczy odejdzie... FCB!
18.06.2013 19:59
Może Guardiola widzi Martineza na obronie, a Bastian grał był albo z Gustavo albo z Thiago... FCB!
18.06.2013 14:24
Lewandowski nie da rady, bo w nadchodzącym sezonie nie zobaczymy go w barwach Bayernu :) FCB!
17.06.2013 21:42
Bayern wie co robi kupując takich zawodników jak Jan :) FCB!
17.06.2013 19:10
No bywa, ale będzie nowy trener to na jego miejscu poczekał bym do zimowego okienka i wtedy podjął decyzje... FCB!
17.06.2013 19:09
Jeśli BVB nie kupi godnego konkurenta dla Lewandowskiego to nadal będą twierdzić, że to "najlepszy napastnik na świecie"... FCB!
17.06.2013 16:04
Klasa światowa dla Lewandowskiego ? Bez komentarza... FCB!
17.06.2013 15:01
Jak mu tyle oferuję to niech idzie, bo widać, że o kasę mu chodzi razem z jego menadżerem i niech sobie nie myśli, że tyle dostanie w Bayernie czy coś koło 10 mln... FCB!
17.06.2013 13:35
Zastanawia mnie jedno już połowa czerwca, a tu nie ma informacji, że Bayern planuje przedłużyć kontrakt z Claudio chyba, że coś przeoczyłem... FCB!
17.06.2013 12:29
Adi -> Jakby nie Gotze to możliwe, ale już nie ma miejsca jakoś w pomocy :) FCB!
17.06.2013 12:21
City to było by najlepsze miejsce dla Lewandowskiego, a oni jeśli chodzi o kasę to nie oszczędzają i Pan Kucharski byłby pewnie zadowolony. Widać, że Bayern jakoś nie planuje pozyskania Lewandowskiego w tym sezonie, a powodów jest wiele :) FCB!
17.06.2013 12:20
Sezon będzie bardzo długi, a Bayernowi przybędzie więcej meczów, więc dla każdego miejsce by się znalazło, ale jeśli miało by to wyjść na dobre to można by wypożyczyć, ale żeby nie było takiej sytuacji, że pózniej nie będzie chciał wrócić :) FCB!
17.06.2013 11:32
No tak tylko Emre (zawodnik bardziej defensywny) nie gra na pozycjach, gdzie Gotze, Toni czy Xerdan :) FCB!
17.06.2013 11:27
Ja bym dał większa szansę Emre, Hojbjergowi, bo przecież Guardiola z tego słynie niż wydawać kasę niepotrzebnie... FCB!
17.06.2013 11:07
Też myślałem, że Gomez u Guardioli powalczy, bo Lewandowski pewnie nie przejdzie do Bayernu i co miałby do stracenia, ale jego wybór (Gomez i tak i tak by pojechał na MŚ do Brazylii, bo jakoś reprezentacja niemiecka nie aż tylu znakomitych napastników - Klose, Sfefan i Muller, ale to nie nominalny napastnik)... FCB!
17.06.2013 11:04
Jeśli Guardiola chce dobrze być zapamiętany to niech wykreuje kogoś z II drużyny, bo to dobrze potrafi :) FCB!
17.06.2013 10:57
Jeśli Lewandowskiemu chodzi o pieniądze, a nikt nie jest głupi to niech idzie do City, bo podobno są nim zainteresowani, a Bayern jeśli by tak bardzo go chciał to by walczyli jak o Martineza. Co do Thiago to niech zostaje w Barcelonie, bo Xavi ma już swoje lata, a Song wcale nie jest od niego lepszy... FCB!
17.06.2013 10:55
Wiadomo ilu zawodników odejdzie z II zespołu i kto ? FCB!
14.06.2013 15:03
I dobrze jako zmiennik dobrze się spisuje :) FCB!
14.06.2013 14:40
LvG miał Holger'a, Alabe, Muller'a (jeśli kogoś pominąłem to sorki) a ciekawe kogo będzie miał Guardiola :) FCB!
14.06.2013 13:41
To jest wina BVB, bo to jest konsekwencja dawania klauzuli odejścia. Jakby miał w klauzuli zapisaną kwotę nie 37 a 50 czy 60 mln to nikt by o tym nie pamiętał... FCB!
14.06.2013 13:25
Nie czaje tego Lewandowskiego po co on się tak upiera na ten Bayern. Tak samo reszta świata chciała by grać w Bayernie i wychodzi na to, że Bayern mu coś obiecał, bo normalny piłkarz po jakimś czasie by sobie odpuścił i już na prawdę by się przydało ze strony Bayernu coś więcej powiedzieć niż tylko to, że szanują jego kontrakt... FCB!
14.06.2013 10:29
Jeszcze dojdzie do tego, że Kucharski z Lewandowskim zaczną oskarżać Bayern, że złamali słowo (najpierw go chcieli, a teraz nie)... FCB!
13.06.2013 11:26
Przecież Karl się wypowiedział na ten temat. Ma kontrakt do 2014 r. i to szanują, czyli prościej mówiąc Bayernowi wcale się nie śpieszy z tym transferem (nawet włodarze BVB kontaktowali się z Bayernem ws. transferu i nic nie było ze strony Bayernu)... FCB!
13.06.2013 10:14
Ta Lewandowski może jeszcze zostanie najlepiej opłacanym piłkarzem. Brak słów... FCB!
13.06.2013 09:57
Jeśli Rafinha, który jest lepszy od Contetno odejdzie to można się spodziewać, że Diego też (oby nie!)... FCB!
12.06.2013 22:01
Ciekawie się robi i możliwe, że do odejścia jest szykowany Contento... FCB!
12.06.2013 21:55
Ale i też od Bayernu też zależy, bo jeśli do tej pory nie było oferty za Lewandowskiego to czekają do następnego roku o ile będą go nadal chcieć, albo Lewandowski wyląduję za granicą co jest bardziej prawdopodobne niż jego pozostanie w BVB... FCB!
12.06.2013 13:38
Jak nie Bayern to Pan Kucharski załatwi mu transfer, gdzie indziej i BVB na pewno by było z tego zadowolone. Lewandowski nie pogardził by na pewno przenosinami do Manchesteru, Madrytu czy Londynu, a Bayern jak widać wogle z tym się nie śpieszy i widocznie z niego zrezygnowali na razie, ale nie wiadomo czy da radę pograć jeszcze rok w Dortmundzie, gdy jest skłócony, bo można to tak nazwać z szefostwem BVB... FCB!
12.06.2013 13:26
Widać, że jaki Kucharski taki Lewandowski, bo przede wszystkim on ma na jego wpływ odnośnie przenosin do innego klubu i to nie ulega dyskusji... FCB!
12.06.2013 12:18
Lewandowski nie przyjedzie do Bayernu, bo go Bayern nie chce. Jakby było inaczej to już jakiś czas temu było by oficjalne info w jego sprawie. Myślę, że albo Suarez albo żaden nowy napastnik nie zasili w letnim okienku Bayernu... FCB!
12.06.2013 11:53
Adi -> Jeśli on chce odejść już teraz to za rok na pewno nie będzie to Bayern, bo już jest skłócony z włodarzami BVB i wątpię by chciał dalej grać w Dortmundzie... FCB!
12.06.2013 11:34
Jeśli Bayern nie złożył za niego oferty to znaczy, że widocznie go nie chcą proste i przejrzyste. To są wewnętrzne rozgrywki między BVB a Lewandowskim i Bayern nie chce uczestniczyć w tym całym cyrku. Ilu piłkarzy marzy o grze w Bayernie ? Zachowuje się jak amator, któremu nie chcę się dać ulubionego cukierka... FCB!
12.06.2013 11:16
Bayern nie z takimi sobie radził :) FCB!
11.06.2013 21:59
Moim zadaniem to i nowy obrońca zawita i napastnik (ale jak zwykle się zobaczy co z tego wyjdzie) :) FCB!
11.06.2013 21:50
Jeśli Bayern złoży za niego ofertę to Urugwajczyk wg mnie na 100 % przejdzie do Bayernu :) FCB!
11.06.2013 18:04
Mógłby się załapać zawsze do drugiego zespołu Bayernu (na początek zawsze to coś) :) FCB!
10.06.2013 20:38
Dla Breno gra w drugiej drużynie to byłoby nawet dobre rozwiązanie :) FCB!
10.06.2013 16:31
Ciekawostka: Breno wróci do Bayernu ? -> http://www.bild.de/sport/fussball/bayern-muenchen/breno-hofft-auf-freigang-30783018.bild.html
10.06.2013 15:38
Bardzo prawdopodobne właśnie, że Muller lub Gotze będą czasem grać w roli 9, albo może być tak, że Guardiola jeśli będzie taka potrzeba będzie ustawiał skład bez nominalnego napastnika przy dobrych ofensywnych pomocnikach... FCB!
10.06.2013 12:37
Może grać i na środku oraz lewej obronie (pożyjemy, zobaczymy)... FCB!
10.06.2013 11:06
No właśnie kolejny raz mówią, że nie ma oferty z Bayernu czyli pewnie coś w tym jest. Bayernowi się przede wszystkim nie śpieszy i dlatego nie ma oferty :) FCB!
09.06.2013 22:36
Sam Karl powiedział, że Bayernowi się nie śpieszy z transferem Lewandowskiego i że szanują to iż ma kontrakt do 2014 r. (włodarze Bayernu na pewno płakać nie będą jeśli nie przyjdzie w letnim okienku)... FCB~!
09.06.2013 22:14
Po dzisiejszej informacji najbliżej do Bayernu jest wg mnie Suarez tylko może być jeden problem ile trzeba będzie za niego wyłożyć. Jeśli nie wyszło by z tym to bym się upierał, że Gotze lub Muller jako 9 albo wyciągnięcie kogoś z rezerw... FCB!
09.06.2013 22:01
I bardzo dobrze, że blokują transfer i stawiają weto. Niech przechodzi do jakiegoś klubu w Anglii czy Hiszpanii :) FCB!
09.06.2013 21:52
Lewandowski pokazał wczoraj jaki jest lepszy od Gomeza :) FCB!
09.06.2013 21:40
Adi -> Może i tak być, że trzecim napastnikiem będzie jakiś młody napastnik z drugiej drużyny. Jeśli Lewandowski zostanie przed rok w BVB to niech kupią dla niego godnego zastępce, bo wtedy było by widać czy on taki nadal jest wspaniały, ale pewnie raczej nikogo nie kupią... FCB!
09.06.2013 21:16
Jeśli Bayernowi się nie śpieszy z jego kupnem, a BVB z jego sprzedażą do Bayernu to wynika, że zostanie na kolejny sezon w Dortmundzie. Teraz ciekawe kto przyjdzie w miejsce Gomeza, albo Gotze lub Muller będą kreowani na fałszywą 9 :) FCB!
09.06.2013 20:18
Sky - Zgadzam się z Tobą, bo pewnie więcej jak rok Abidal nie pograł by, a Contento by wtedy się ogrywał na wypożyczeniu w jakimś innym klubie :) FCB!
09.06.2013 15:18
Ciekawostka: Guardiola chce Abidala w Bayernie ? -> http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-Niemcy/guardiola-chce-abidala-w-bayernie.html
09.06.2013 15:13
Było by to dobre rozwiązanie, a Guardiola potrafi wypromować młodych graczy i nie boi się na nich stawiać :) FCB!
08.06.2013 20:21
Hilario -> I tak Bayern jest nie lubiany, także nic nowego by nie było jak piszesz :) FCB!
07.06.2013 23:21
Hilario -> To niech się dobrze zastanowi nad wyborem Bayernu, bo nikt w Niemczech nie będzie na to patrzył, że polskie media jeśli chodzi o jego osobę są zakompleksione :) FCB!
07.06.2013 23:18
Z taką grą to Lewandowski ława jak nic, a nawet gra w drugiej drużynie Bayernu. Niech się zastanowi czy transfer do Bayernu dobrze mu zrobi, bo tylko cofnie go do czasów jak rozpoczynał mecze w Lechu... FCB!
07.06.2013 22:55
I z czym Lewandowskie do Bayernu ? Nikt mnie nie przekona, bo BVB są lepsi pomocnicy i co z tego ? Jeśli jest takim znakomitym napastnikiem to w takim meczu jak dziś sam powinien rozstrzygać losy meczu, a nie czekać na nie wiadomo co (brak słów)... FCB!
07.06.2013 22:21
Ciekawostka: Bayern jest zainteresowany 19-letnim obrońcą SC Freiburg, Mattthias'em Ginterem (wg strony transfermarkt szanse na transfer 22 %, a piłkarz wyceniany jest na 5 milionów euro)... FCB!
07.06.2013 18:51
Broqu -> masz rację :) FCB!
07.06.2013 12:33
Zobaczymy jak to się w końcu rozwinie... FCB!
07.06.2013 10:43
No to spoko. Tylko ciekawe co jeszcze z Claudio :) FCB!
06.06.2013 11:31
Czyli jednak. Jak tak dalej pójdzie to spekulacje się sprawdzą... FCB!
06.06.2013 10:46
Żeby nie było tak, że już trakcie sezonu spekulowało się, że Guardiola nie będzie chciał w Bayernie dwóch gwiazd - Gomeza i Arjena. Mario bym jeszcze przebolał, ale Arjena to już nie. Jak już coś to Suarez w miejsce Gomeza nie inaczej... FCB!
05.06.2013 18:29
Sprzedaż Cana nie wchodzi wg mnie w rachubę. Bayern w przeszłości stracił Matsa na rzecz BVB, więc drugi raz pewnie tego błędu nie popełnią i tylko i wyłącznie wypożyczenie, bo może pójść tą samą drogą co Alaba :) FCB!
05.06.2013 18:26
Już trakcie sezonu jak było wiadomo, że Guardiola obejmie Bayern to mówiło się, że Gomez i Arjen nie będą widziani w polu zainteresowań Hiszpana i w tym może być wiele racji niestety... FCB!
05.06.2013 16:29
Ciekawostka: Sporting odrzuca ofertę od Bayernu ws. Brumy -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/korb-fur-die-bayern-sporting-lehnt-10-millionen-fur-bruma-ab_37048
05.06.2013 16:21
Ciekawostka: Emre miałby zastąpić Schwegler w Eintrachcie (nie wiem czy dobrze zrozumiałem i też nie wiem czy zakup definitywny czy wypożyczenie) ? -> http://www.spox.com/de/sport/fussball/1306/Artikel/tagesticker-0506-fc-arsenal-will-david-alaba-bayern-muenchen-abschied-mario-gomez-fc-chelsea.html
05.06.2013 14:18
Ciekawostka: Koscielny może przejść do Bayernu tego lata. Powód ? Chce zdobywać tytuły (wiem, że wczoraj była już podawana informacja o nim, że Guardiola chce go, ale monachijski klub w tym sezonie stał się jak magnez dla piłkarzy) -> http://www.fussballtransfers.com/premier-league/arsenal-bayern-flirt-koscielny-droht-mit-abschied_37038
05.06.2013 14:12
Ciekawostka: Suarez do Bayernu w zamian za Arjena plus chyba jakaś gotówka ze strony Bayernu ? -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/wildes-gerucht-aus-england-bayern-bieten-robben-fur-suarez_37052
05.06.2013 13:57
Ja bym już wolał, żeby zamiast Gomeza nie sprowadzali Lewandowskiego, a Brume ze Sportingu i to byłby najlepsze rozwiązanie jeśli Gomez ma odejść. Wtedy Gotze lub Muller wykreować jako napastnika... FCB!
05.06.2013 13:43
Z Lewandowskim to na pewno będzie taka fantazja, że szok heh... FCB!
05.06.2013 13:39
Czyli już wszystko jasne heh. Gomez out, Lewandowski in zamiana nie ma co. Pierwszy raz nie podoba mi się takie zagranie zarządu Bayernu, a przede wszystkim Guardioli... FCB!
05.06.2013 13:32
Pomarzyć zawsze można :) FCB!
05.06.2013 10:06
Sammer co innego mówił w temacie Rafinhy, a Schalke co innego heh... FCB!
05.06.2013 10:05
No ja wiem, wiem, bo czytałem o tym Chorwacie. No ciekawe jak się rozwinie sytuacja z zawodnikiem Sportingu :) FCB!
04.06.2013 14:37
Kilku piłkarzy odejdzie z II zespołu i pewnie trzeba załatać tam dziurę, ale wątpię by piłkarz za 10 mln miałby przez rok grać w rezerwach... FCB!
04.06.2013 14:32
Adi -> Skauci Bayernu podobno obserwują go od dłuższego czasu :) FCB!
04.06.2013 14:24
Piszę się, że Guardiola po raz kolejny jest zainteresowany obrońcą Arsenalu - Koscielnym... FCB!
04.06.2013 13:14