DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: Reeken89 Strona 241

Liczę na to, że Guardiola paru talencików z rezerw lub da się rozwinąć Emre i Hojbjergowi, bo nie chodzi o to by tylko kupować... FCB!

20.07.2013 14:51

Tylko pytanie czy zawodnik jest zainteresowany przedłużeniem kontraktu... FCB!

20.07.2013 14:36

Tylko i wyłącznie wypożyczenie, bo Emre ma wielki potencjał :) FCB!

20.07.2013 14:15

Barcelona wyciągnęła z rezerw Pepa także kto wie :) FCB!

20.07.2013 13:36

Pierwsze poważne sprawdziany :) FCB!

20.07.2013 12:32

Nie zdziwię się jak odejdzie... FCB!

19.07.2013 14:56

Myślę, że nawet za rok nie trafi do Bayernu, a powodem jest to, że Pep nie będzie go za bardzo chciał... FCB!

18.07.2013 22:49

Moim zdaniem, niektórzy piłkarze, którzy będą mało grać poczekają do zimowego okienka co się wydarzy... FCB!

18.07.2013 11:54

Ciekawe czy Guardiola da tak samo do zrozumienia, że go nie widzi w składzie tak jak to było w przypadku Mario... FCB!

17.07.2013 14:58

Ciekawostka: Luiz chce zostać w Bayernie -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/keine-wechselabsichten-luiz-gustavo-will-hart-arbeiten-und-fur-bayern-spielen_38183

17.07.2013 14:11

Byle by było bez spięć :) FCB!

15.07.2013 21:16

Nadchodzą lata Bayernu :) FCB!

15.07.2013 20:07

No właśnie byle by była taka atmosfera jak w poprzednim sezonie, bo skład jest na prawdę silny i żeby nie było niepotrzebnych spięć oraz rotacje... FCB!

14.07.2013 20:29

Mogą o nim zapomnieć tak jak o innych zawodnikach Bayernu... FCB!

14.07.2013 14:15

Khedira chciał powiedzieć raczej, że Bayern za bardzo odjechał pozostałym klubom... FCB!

14.07.2013 12:36

Jeśli Pep dobrze wszystko poukłada i wszyscy będą zadowoleni to już będzie majstersztyk... FCB!

12.07.2013 17:28

Dla rozwoju tych piłkarzy to muszą w końcu awansować :) FCB!

12.07.2013 15:27

Zgadzam się jeśli Can oraz Hojbjerg nie będą widziani przez Guardiole to lepiej wypożyczyć, bo pózniej będą chcieli odejść... FCB!

12.07.2013 11:10

Czyli pozamiatane :) FCB!

12.07.2013 09:35

Nie napisałem, że Dżeko w Bayernie tylko, że już nie chcą Robercika, a w jego miejsce miałby przyjść Bośniak :) FCB!

11.07.2013 18:03

Heh na onecie piszę, że Bayern nie chce Lewandowskiego i na celowniku jest Dżeko... FCB!

11.07.2013 17:49

Myślę, że transfer na 99 % w takim razie dojdzie do skutku... FCB!

11.07.2013 12:49

Wychowankowie to podstawa rozwoju klubu... FCB!

10.07.2013 14:01

Moim zdaniem Pep postawi w ataku czasem Mullera lub Gotze... FCB!

09.07.2013 22:02

Myślę, że Bayern powinien czerpać powoli z młodych graczy, a Guardiola stawia na nich w meczach kontrolnych i ktoś może przebojem wejść do pierwszego zespołu... FCB!

09.07.2013 21:55

Ten sezon zweryfikuje czy na prawdę utrzyma tą formą, bo w końcu będzie miał jakoś konkurencję lepszą od Schiebera... FCB!

09.07.2013 21:43

Janek i 3-0 dla Bayernu :) FCB!

09.07.2013 20:19

Hojbjerg kontuzja ? FCB!

09.07.2013 19:12

Toni powraca do formy :) FCB!

09.07.2013 19:07

Bayern 1 -0 Brescia: Muller :) FCB!

09.07.2013 18:58

Bardzo możliwe, że tak będzie, bo od tego są mecze towarzyskie :) FCB!

09.07.2013 18:28

Odejdzie Claudio pewnie i w jego miejsce Lewandowski pewnie po zakończeniu rozpoczynającego się sezonu... FCB!

09.07.2013 17:50

Jak tą nagrodę zdobędzie Leo to bez komentarza... FCB!

09.07.2013 14:53

Każdy popełnia błędy, ale najważniejsze by wyciągnąć naukę... FCB!

09.07.2013 13:17

I teraz się zacznie 1000000 wiadomości, że Lewandowski na dniach w Bayernie... FCB!

08.07.2013 18:53

No niestety, ale to było wiadomo. Niech się jemu wiedzie, bo wie co jest dla niego lepsze... FCB!

08.07.2013 16:07

Już raczej tak. Fiorentina zapłaci Bayernowi 16 mln odrazu, a za jakiś czas dopłaci 4 mln czyli wyjdzie na 20 mln... FCB!

08.07.2013 14:45

Ciekawostka: Karl dementuję porozumienie z Fiorentiną -> http://www.transfermarkt.de/de/fcb-boss-rummenigge-dementiert-einigung-ueber-gomez-transfer-/news/anzeigen_128095.html

08.07.2013 13:12

Po prostu widać, że nie chcą mu robić problemów w dalszej karierze i dla mnie takie jest wytłumaczenie takiej sumy... FCB!

08.07.2013 12:55

Gdyby Bayern nie był bogaty to by nie spuścił tyle z ceny, a nikomu nie chce robić przeszkód... FCB!

08.07.2013 12:01

Ciekawostka: Gomez we Fiorentinie po promocyjnej cenie -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/gazzetta-bayern-einigt-sich-florenz-gomez-transfer-2994927.html

08.07.2013 11:23

No na pewno nie w tym sezonie, a przez rok wszystko się zdarzyć może... FCB!

07.07.2013 17:21

To niestety, ale łuk nie ma szans ;p FCB!

07.07.2013 16:57

Ciekawostka: Napoli wyłoży 22 mln za Gomeza ? -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/mario-gomez-wechselt-moeglicherweise-nach-italien-neapel-2993055.html

07.07.2013 10:23

Też mi się zdaję, że Gomez niestety odejdzie... FCB!

06.07.2013 15:49

Błąd ze strony klubu oraz zawodników... FCB!

06.07.2013 14:54

To jest nowy człowiek w Bayernie od spraw finansów i zastąpił na tym stanowisku Hopfnera :) FCB!

04.07.2013 20:40

Ciekawostka: Gomez za drogi dla Fiorentiny ? -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/bayern-platzt-gomez-wechsel-2989319.html

04.07.2013 14:46

Niezawodny zmiennik :) FCB!

04.07.2013 11:29

Dlatego trzeba wypróbować to co jest, a Guardiola umie to dobrze wykorzystać... FCB!

04.07.2013 10:07

Trzeba korzystać z tego co jest :) FCB!

04.07.2013 09:58

No w ofensywie na razie nie mam szans rywalizować z kimkolwiek... FCB!

03.07.2013 21:34

Myślę, że jeden maks dwóch nowych graczy załapie się do pierwszego składu nie wliczając już Emre i Hojbjerga :) FCB!

03.07.2013 19:08

Jakby zadecydowały względu finansowe to na pewno by nie wybrał Bayernu... FCB!

02.07.2013 20:14

Mnie pozytywnie zaskakuje Eintracht też się wzmacniają przed pucharami... FCB!

02.07.2013 20:11

Widzę, że Bayern dba o każdy szczegół i jak się takie wiadomości czyta to aż ręce składają się do oklasku :) FCB!

02.07.2013 19:29

Jeśli chodzi o BVB niech się wzmacniają, bo żeby pózniej nie płakali... FCB!

02.07.2013 19:26

Fiorentina może dać teraz 18, a za jakiś czas dopłacić 5 lub 10 mln, także sprawa otwarta i różnie się oba kluby mogą porozumieć ... FCB!

02.07.2013 17:12

Taka suma za niego na pewno nie zadowoli Bayern, ale pewnie pójdą mu na rękę i od tego nie zbiednieją za bardzo... FCB!

02.07.2013 17:02

Jeśli Guardiola go nie chce, a pierwszym sygnałem było to, że nie grał w ostatnich sparingach to jest jednoznaczne i wątpię by go trzymali na siłę... FCB!

02.07.2013 16:57

Widać, że Bayern nie chcę mu robić problemów i przyjmie ofertę w wysokości 18 mln, a na transfermarkt 63 % szans na transfer, czyli wg mnie to już prawie potwierdzony transfer... FCB!

02.07.2013 16:45

Najlepszym właśnie rozwiązaniem będzie wyciągnięcie kogoś z młodych do pierwszego składu, a Bayern tylko na tym skorzysta pod wodzą Guardioli... FCB!

02.07.2013 11:15

Szanse na transfer Gomeza do Fiorentiny dobijają do 60 % no niestety, ale to tylko czekać na potwierdzenie o jego odejściu... FCB!

02.07.2013 11:13

Ciekawostka: Gomez przejdzie do Fiorentiny za 18 mln (trochę śmieszne pieniądze jak na tego typu piłkarza) ? -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/gomez-transfer-florenz-offenbar-pefekt-2985074.html

02.07.2013 09:56

Bayern nie kupuje kota w worku, bo to nie polska liga i każdy wie co można się spodziewać po Gotze :) FCB!

01.07.2013 22:02

Tak jak Gotze jest skreślony w BVB to tak jak Hummels w Bayernie... FCB!

01.07.2013 21:17

Szkoda Martineza, ale ktoś musiał wygrać w tym meczu i to pokazuję może to za wczesne słowa z mojej, ale koniec dominacji Hiszpanii tak jak Barcelony w Europie i na świecie... FCB!

01.07.2013 21:08

Człowiek ze starej, dobrej gwardii Bayernu :) FCB!

01.07.2013 21:02

Ja tam jestem dziwnie spokojny, że Lewandowski nie przejdzie w tym okienku do Bayernu, a przez rok wszystko się może zdarzyć... FCB!

01.07.2013 20:53

Moim zdaniem jakiś młodzik go zastąpi, bo Pep już przemierzał Mullera w ataku... FCB!

01.07.2013 20:17

Chcę grać i nie ważne widocznie dla niego czy Fiorentina będzie grała w pucharach czy nie. Brak jego w sparingach tylko potwierdza opuszczenie Bayernu... FCB!

01.07.2013 20:15

Ciekawostka: Agent Gomeza potwierdza plotki transferowe (na transfersmarkt już dobiło do 50 % szans na jego transfer do włoskiego klubu) -> http://www.niemieckapilka.pl/news/show/gomez-krok-od-fiorentiny

01.07.2013 20:08

To jest dla mnie jednoznaczny znak, że niestety powinien szukać innego klubu... FCB!

01.07.2013 16:26

Prawdziwy Bawarczyk :) FCB!

28.06.2013 17:14

Nierealne i jest niepotrzebny... FCB!

28.06.2013 16:04

Lewandowski to może sobie chcieć tylko ciekawe czemu Bayern go na razie nie chce :) FCB!

28.06.2013 15:43

Śmieszy mnie Watzke, bo żali się, że nie mogą nikogo oprócz Sokratisa zakontraktować i każdy chce im ukraść danego zawodnika, którym się interesują... FCB!

27.06.2013 21:44

Nie no ja słyszałem, że BVB złożyło oficjalną ofertę za zawodnika Szachtara (30 mln)... FCB!

26.06.2013 22:29

Powinien chociaż zostać do przerwy zimowej i się poważnie zastanowić nad przyszłością, bo nowy trener i nowa szansa :) FCB!

26.06.2013 21:32

Widać, że Pep ma poczucie humoru to dobrze i byle by była dobra atmosfera w zespole :) FCB!

26.06.2013 20:21

Z tego co widzę to Gerland jest w sztabie Guardioli, ale jako II asystent ? FCB!

26.06.2013 18:35

Ciekawostka: Wg portalu fussballtransfers dojdzie na dniach do porozumienia ws. kontraktu między Claudio a Bayernem -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/einigung-erzielt-pizarro-bleibt-beim-fc-bayern_37597

26.06.2013 18:28

Ciekawostka: Wg portalu fussballtransfers dojdzie na dniach do porozumienia ws. kontraktu między Claudio a Bayernem -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/einigung-erzielt-pizarro-bleibt-beim-fc-bayern_37597

26.06.2013 18:24

Moim zdaniem przedłużyć kontrakt z nim powinni przed wakacjami jak to było z Frankiem i DvB... FCB!

26.06.2013 13:53

No właśnie koniec czerwca, a o przedłużeniu kontraktu Claudio nic nie słychać konkretnego... FCB!

26.06.2013 13:47

Guardiola i Sammer będą w takim razie musieli się rozglądnąć za nowym napastnikiem... FCB!

26.06.2013 12:30

Jeśli odejdzie Gomez, a to już raczej pewnie to byłoby wskazane zakupić napastnika :) FCB!

26.06.2013 12:29

Ciekawostka: Bayern zainteresowany jest 18-letnim piłkarzem Saint-Etienne Kurt'em Zouma -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/bayern-muenchen-abwehr-talent-kurt-zouma-saint-etienne-interessiert-2971467.html

24.06.2013 15:40

Każdy trener ma takie prawo i sam sobie ustala kto będzie jego współpracownikiem, więc trudno mieć do niego pretensje, a wyniki to pokażą :) FCB!

24.06.2013 15:28

Teraz kluczowa kwestia co do zawodników, a mam na myśli: Mario i Claudio :) FCB!

24.06.2013 14:56

Adi -> Masz rację musi spotkać się z piłkarzami i zobaczyć co i jak i wtedy ewentualne decyzje :) FCB!

24.06.2013 14:47

Teraz Guardiole czeka ciężka praca każdego dnia :) FCB!

24.06.2013 13:00

Guardiola nie widzi powodu do zmiany pierwszego składu, no zobaczymy :) FCB!

24.06.2013 12:52

Zobaczymy. bo można różnie rozumieć, ale na pewno Guardiola porozmawia sobie z Mario :) FCB!

24.06.2013 12:44

Karl chyba rozwiewa wątpliwości co do Gomeza :) FCB!

24.06.2013 12:41

Dobrze, że nie chciał wymienić całego sztabu szkoleniowego tylko jego część :) FCB!

24.06.2013 12:38

Czas pokaże kogo wprowadzi Pep z II drużyny, z drużyn młodzieżowych do pierwszego składu :) FCB!

24.06.2013 12:36

Dziennikarze już się o to spytają jego :) FCB!

24.06.2013 12:30

Oglądając konferencje i widząc wszystkich najważniejszych ludzi Bayernu, nowego trenera czuję się jeszcze większą miłość do tego klubu :) FCB!

24.06.2013 12:26

Trudno się nie stresować przy takim osiągnięciu Bayernu w poprzednim sezonie :) FCB!

24.06.2013 12:23