I jeszcze dojdzie Diego i koniec czyszczenia Bayernu przez Guardiole... FCB!
05.08.2013 19:12
Brak jego w dzisiejszym składzie to jest jednoznaczny sygnał i bardzo podobna sytuacja jak z Mario (niby ma kontuzje, ale prawda jest taka by odszedł zdrowy do innego klubu)... FCB!
05.08.2013 19:03
Ciekawostka: Gustavo chce porozmawiać z trenerem Heckingiem o swojej grze w Wolfsburgu -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/fc-bayern-gustavo-will-mit-hecking-sprechen_38674
05.08.2013 18:17
Ciekawostka: Bayern oczekuje za Gustavo około 18 mln, a dla Wolfsburga nie będzie to żaden problem wyłożyć takie pieniądze (Brazylijczyk szuka klubu, gdzie mógłby regularnie grać) -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/gustavo-zu-den-wolfen-allofs-hofft-auf-zeitnahe-entscheidung_38656 oraz Koniec transferów ze strony Bayernu w letnim okienku -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/rumennigge-schliesst-weitere-transfers-aus-und-schreibt-lewandowski-ab_38659
05.08.2013 13:08
Seb455 -> Spoko :) FCB!
05.08.2013 11:51
Seb455 -> Odpowiedz jest prosta Guardiola nie chce kopiować Juppa i chce wdrażać wszystkie swoje pomysły (w sumie trudno się jakoś dziwić)... FCB!
05.08.2013 11:45
Każdy trener na swoje pomysły :) FCB!
05.08.2013 11:36
Mam nadzieję, że jeden z trójki: Weiser, Hojbjerg lub może Green się wybiją na dobrych graczy. Nie ma oficjalnego info, ale brak tej dwójki w meczowej kadrze oznacza nieoficjalnie potwierdzenie odejścia... FCB!
05.08.2013 11:33
Pierwsze słyszę, że Diego i Luiz są kontuzjowani. Właśnie nie ma ich dziś nawet na ławce, bo podobnie jak z Mario by nie nabawili się kontuzji, czyli niestety, ale Diego i Luiz odejdą z Bayernu i to jest dla mnie oczywiste i wg mnie transfery zostaną ogłoszone jeszcze w tym tygodniu... FCB!
05.08.2013 11:21
Ciekawostka: Ma dojść do rozmowy albo już doszło na linii Sammer - Allofs ws. transferu Gustavo do Wolfsburga (chyba dobrze zrozumiałem) -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/wegen-gustavo-allofs-gespraech-sammer-3040533.html
04.08.2013 15:35
Oprócz Diego i Luiza jeśli ktoś z młodych ma odejść to nie wiem kto, bo Alaba przy odejściu Contento nie będzie miał następcy, a tam pasował by już jak coś Weiser to może odejść Patrick... FCB!
04.08.2013 13:05
Nawet jak odejdzie Luiz i Diego to już najlepiej nikogo nie kupować i dawać szansę gry Weiserowi, Hobjergowi czy Greenowi, bo i bez tego atmosfera w zespole powoli zaczyna się psuć... FCB!
04.08.2013 12:37
Mam nadzieję, że i w tym sezonie ze strony Bayernu powieje grozą :) FCB!
04.08.2013 11:20
Trochę się piłkarzom nie dziwie :) FCB!
04.08.2013 11:19
Co do jeszcze tematu Gustavo to wg mnie jeśli jutro nie zagra w PN lub nawet nie siądzie na ławce to będzie to oznaczało pożegnanie go z Bayernem... FCB!
04.08.2013 11:16
Ciekawe ile czasu piłkarzom zajmie przyswojenie koncepcji Guardioli. Oby to nie był stracony czas :) FCB!
03.08.2013 13:47
Możliwe, że więcej szans dostaną Weiser i Hojbjerg, ale można tylko gdybać... FCB!
03.08.2013 12:38
Może, że tak mówi ma jakiś sens. Może albo nie przeczyta to Guardiola lub gdzieś usłyszy i przestanie nadal kombinować :) FCB!
03.08.2013 12:37
Dodam, że jeszcze oprócz Gustavo może odejść Diego... FCB!
03.08.2013 12:35
Gomez sam chciał odejść nie walcząc o miejsce w składzie pod wodzą nowego trenera, a mógł poczekać do stycznia, ale jego wybór, Can - talent to szkoda by się marnował, a może kiedyś wróci do Bayernu jak ukształtowany piłkarz. Zobaczy się co będzie z Diego i Gustavo (moim zdaniem w najgorszym przypadku jeden z nich odejdzie)... FCB!
02.08.2013 22:37
Heat -> Myślę, że wtedy Weiser będzie następcą Alaby... FCB!
02.08.2013 20:59
Adi -> Moim zdaniem jeden z dwóch albo Diego albo Luiz opuszczą Bayern, a być może nawet dwóch niestety... FCB!
02.08.2013 20:54
Pele -> z Diego może tak być i pewnie odejdzie... FCB!
02.08.2013 20:25
Diego i Luiz niestety, ale raczej odejdą... FCB!
02.08.2013 19:40
Apollo1 -> Też mam taką nadzieję, że Guardiola wykreuję Hojbjerga i Weisera na bardzo dobrych graczy :) FCB!
02.08.2013 18:16
W takim razie Hojbjerg będzie dostawał więcej szans, a ciekawe jak odejdzie Diego kto będzie grał w razie czego za Alabe chyba Weiser... FCB!
02.08.2013 17:53
Czyli na bank ktoś jeszcze zawita do Bayernu jak Luiz i Diego odejdą... FCB!
02.08.2013 17:44
Moim zdaniem następnym do sprzedania może ktoś być z trójki: Diego, Luiz lub Weiser... FCB!
02.08.2013 17:00
Lepiej, żeby nikt z zarządu tego nie czytał, bo dla takiego klubu jak Bayern liczą się tylko trofea Panie trenerze... FCB!
02.08.2013 16:52
Mourinho w Chelsea to żaden nowy trener, bo przecież był już trenerem tego klubu :) FCB!
02.08.2013 12:37
Teraz jeszcze ciekawe co z Diego, Luizem, Weiserem i Weihrauchtem... FCB!
02.08.2013 12:18
Czyli jednak go kupili. Teraz pytanie czy wogle kiedyś wróci do Bayernu... FCB!
02.08.2013 12:14
To jest bardzo dobre rozwiązanie :) Teraz ciekawie co jeszcze z Gustavo i Contento, którzy na brak ofert nie narzekają... FCB!
02.08.2013 11:33
Ciekawostka: Emre prawdopodobnie pójdzie śladami Toniego i zostanie wypożyczony do Bayeru -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/gute-karten-bayer-steigt-in-can-poker-ein_38599
02.08.2013 11:26
Ale moim zdaniem i tak jeszcze czegoś brakuje i jestem ciekaw kto jeszcze odejdzie z Bayernu, bo tylko czekać niestety... FCB!
02.08.2013 10:21
Patrząc na grę z Sao Paulo i City niby nie ma obawy, bo to mecze towarzyskie, ale widać, że czegoś brakuje. Guardiola ma prawo kombinować w takich meczach, ale skąd wie, że Javi nie będzie grał lepiej razem z Bastim ? Za dużo kombinuję z Lahmem na pomocy i mam nadzieję, że to się już nie powtórzy. Ustawienie 4-1-4-1 chyba nie jest najlepszym rozwiązaniem. I jeszcze w temacie transferów to moim zdaniem niestety, ale po Mario odejdzie Luiz, bo wczoraj z tego co słyszałem nie złapał się na ławkę i był na trybunach, a ławce był np taki Green (raz Gustavo mówi, że chcę zostać, a pózniej, że wszystko się może wydarzyć czyli nie jest pewny swej pozycji w Bayernie) i podobna sytuacja z Contento, który ma oferty z Niemiec i Włoch. Myślę, że to nie koniec ruchów transferowych.
02.08.2013 10:10
Hajto dobrze powiedział, że mecz o kalesony i taką porażkę można było wpisać, a dlaczego ? Nowy trener i jak sam powiedział nie oczekujcie ode mnie na początku cudów :) FCB!
27.07.2013 23:00
Weś Borek się ucisz hahaha, ale żart... FCB!
27.07.2013 22:23
I dobrze, że jest taki mecz, bo to da do myślenia Guardioli, a pózniej BVB na koniec sezonu będzie wąchał tyłek Bayernowi :) FCB!
27.07.2013 22:20
Heh spalony pfff... FCB!
27.07.2013 22:16
Jeszcze nic straconego :) Arjennnn. FCB!
27.07.2013 21:54
Porażkaaaaaa... FCB!
27.07.2013 21:45
Arjennnnnn :) FCB!
27.07.2013 21:44
Coś musi trafić do piłkarzy w przerwie :) FCB!
27.07.2013 21:18
Będzie gadka w szatni na linii Guardiola-Starke coś mi się zdaje :) FCB!
27.07.2013 21:01
I Tom się odwdzięczył :) FCB!
27.07.2013 20:50
Sammer ich tam pewnie w szatni odpowiednio zmotywuję jak on to umie... FCB!
27.07.2013 20:47
Ja pierdziu... FCB!
27.07.2013 20:45
Aj Starke ;/ FCB!
27.07.2013 20:36
Oooo P. Borek się odezwał czyli zaczyna się powoli BL 2013/14 hehe :) FCB!
27.07.2013 20:29
Zdf -> Heh fajnie życzysz Guardioli nawet jak jemu nie pójdzie coś, a tego jemu nie życzę to się nie spodziewaj, że Bayern go zwolni :) FCB!
27.07.2013 20:20
Pierwsze słyszę, że Lewandowski od 2014 r. w Bayernie heh przez rok wszystko się może zmienić i nie wiadomo czy go Guardiola będzie chciał, bo może będzie chciał grać fałszywą "9"... FCB!
27.07.2013 20:15
Bardzo dobry skład i Lahm na swojej pozycji :) FCB!
27.07.2013 19:39
To SPN 2013 czas zacząć :) FCB!
27.07.2013 19:30
Mam nadzieję, że szybko wróci do formy :) FCB!
27.07.2013 16:33
Będzie zależało jeszcze od Guardioli i pewnie będzie rozmowa miedzy nim a Sammerem i Pepem. Mimo tego, że mówił, że chce zostać to jeśli Guardiola powie mu w oczy, że nie będzie grał tyle co trzeba to raczej odejdzie, ale się okaże... FCB!
27.07.2013 15:20
MuellerFCB -> Na Eurosporcie 2 relacja już od 19:30 :) FCB!
27.07.2013 12:32
Jupp pewnie by chciał Lewandowskiego jakby był nadal trenerem, ale teraz Guardiola jest także nie wiem czy chce Polaka... FCB!
27.07.2013 12:03
Rezerwy Bayernu normalnie jadą jak czołg (chcą się pewnie upodobnić do pierwszego zespołu, a to bardzo dobrze) :) FCB!
26.07.2013 20:44
Jeśli taki będzie jutro skład Bayernu to nie jest zły : FCB!
26.07.2013 16:02
I w takich sytuacjach dobra jest mocna ławka rezerwowych :) FCB!
26.07.2013 15:39
Mecze polskich drużyn w LE są za tydzień to pewnie dlatego nie pokażą meczu o 3 miejsce i meczu finałowego :) FCB!
26.07.2013 14:32
Wie ktoś może odnośnie Audi Cup czego na PS będą tylko pokazane mecze półfinałowe, bo następnego dnia nie ma już meczu o 3 miejsce i meczu finałowego - to związek z meczami w LE ? FCB!
26.07.2013 14:15
Jeśli chodzi o młodych (Can, Weiser czy Weihrauch to nie sprzedawać na wypożyczyć nawet na półtora roku, bo są to przyszłościowi gracz) jeśli chodzi już o ukształtowanych graczy to jeden pewnie odejdzie tylko kto ? FCB!
25.07.2013 22:28
Nic dodać, nic ująć :) FCB!
25.07.2013 15:05
Mandzu :) FCB!
24.07.2013 20:31
Tylko jak Bayern będzie wygrywał wszystko to ma znaczenie w jakim stylu ? Bo raczej nikt o czymś takim nie będzie pamiętał... FCB!
24.07.2013 19:25
Lahm ostatnio bramkostrzelny :) FCB!
24.07.2013 19:02
Aj Franek zakręcił :) FCB!
24.07.2013 18:52
W końcu :) FCB!
24.07.2013 18:45
Na PS oczekują cały czas na mecz. Taka inf. została podana... FCB!
24.07.2013 18:42
A na PS jakieś reklamy dają zamiast już relacje z meczu... FCB!
24.07.2013 18:28
Dla mnie trochę dziwny skład to znaczy nie którzy nie na swoich pozycjach, albo brak np Martineza czy Bastiana :) FCB!
24.07.2013 18:02
Na Eurosporcie 2 :) FCB!
24.07.2013 16:59
Ustawienie jakby 4-3-3 :) FCB!
24.07.2013 15:51
Jeden z pierwszych poważnych sprawdzianów przed sezonem mimo, że grały dobre drużyny w turnieju Telekom :) FCB!
24.07.2013 15:50
Adi -> Coś niestety mi się zdaję, że odejdzie i kolejny dobrze zapowiadający się gracz opuści Bayern, a pózniej się żałuję (przykład Hummels)... FCB!
23.07.2013 20:38
Thiago widać trzyma się z Martinezem :) FCB!
23.07.2013 17:33
Z bramkarzami to może być tak jak w Barcelonie :) FCB!
23.07.2013 16:54
W końcu Bayern jak i Barcelona zagrają między sobą i trudno by nie sprawdził się na tle mocnego klubu :) FCB!
23.07.2013 16:37
Zgadzam się Ci młodsi jak nie będą mieć okazji do gry to ich najlepiej wypożyczyć na rok czy półtorej, a jeszcze pewnie za Guardioli ktoś młody się wybije... FCB!
23.07.2013 15:27
Fajnie, że jutro mecze Bayern-Barcelona będzie można obejrzeć w Polsacie Sport :) FCB!
23.07.2013 15:12
To pewnie, że mecz Bayernu z Barcą w Polsacie Sport ? FCB!
22.07.2013 21:38
Okienko jeszcze będzie trwało jakiś czas i pewnie ktoś odejdzie choć szkoda będzie, bo skład Bayernu zrobił się trochę niczym skład Wolfsburga... FCB!
22.07.2013 19:15
Ciekawostka: Prawdopodobnie Rafinha po zakończeniu kontraktu trafi do Schalke -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/schalke-04-kommt-rafinha-2014-ablosefrei_38285
21.07.2013 14:59
Szykuje się ponowna deklasacja Bayernu w tym sezonie BL :) FCB!
20.07.2013 20:08
Poszło gładziutko :) FCB!
20.07.2013 20:00
Szykuje się ponowa deklasacja BL ze strony Bayernu w tym sezonie :) FCB!
20.07.2013 19:47
Czyżby pogrom :) ? FCB!
20.07.2013 19:40
Błąd Drobnego :) FCB!
20.07.2013 19:32
Ładnie Mandzu :) FCB!
20.07.2013 19:29
Thiago niezle gra i chyba kolejny dobry transfer ze strony Bayernu :) FCB!
20.07.2013 19:01
Boa :) FCB!
20.07.2013 18:46
Claudio jest jakby za Mandzu :) FCB!
20.07.2013 18:43
Nie wiadomo co z tym Rode będzie i czy trafi do Bayernu :) FCB!
20.07.2013 14:52
Liczę na to, że Guardiola paru talencików z rezerw lub da się rozwinąć Emre i Hojbjergowi, bo nie chodzi o to by tylko kupować... FCB!
Ładnie zagrał Xerdan :) FCB!
05.08.2013 21:45
Muller 0-2 :) FCB!
05.08.2013 21:15
Xerdan i 0-1 :) FCB!
05.08.2013 20:51
No to jedziem :) FCB!
05.08.2013 20:27
I jeszcze dojdzie Diego i koniec czyszczenia Bayernu przez Guardiole... FCB!
05.08.2013 19:12
Brak jego w dzisiejszym składzie to jest jednoznaczny sygnał i bardzo podobna sytuacja jak z Mario (niby ma kontuzje, ale prawda jest taka by odszedł zdrowy do innego klubu)... FCB!
05.08.2013 19:03
Ciekawostka: Gustavo chce porozmawiać z trenerem Heckingiem o swojej grze w Wolfsburgu -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/fc-bayern-gustavo-will-mit-hecking-sprechen_38674
05.08.2013 18:17
Ciekawostka: Bayern oczekuje za Gustavo około 18 mln, a dla Wolfsburga nie będzie to żaden problem wyłożyć takie pieniądze (Brazylijczyk szuka klubu, gdzie mógłby regularnie grać) -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/gustavo-zu-den-wolfen-allofs-hofft-auf-zeitnahe-entscheidung_38656 oraz Koniec transferów ze strony Bayernu w letnim okienku -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/rumennigge-schliesst-weitere-transfers-aus-und-schreibt-lewandowski-ab_38659
05.08.2013 13:08
Seb455 -> Spoko :) FCB!
05.08.2013 11:51
Seb455 -> Odpowiedz jest prosta Guardiola nie chce kopiować Juppa i chce wdrażać wszystkie swoje pomysły (w sumie trudno się jakoś dziwić)... FCB!
05.08.2013 11:45
Każdy trener na swoje pomysły :) FCB!
05.08.2013 11:36
Mam nadzieję, że jeden z trójki: Weiser, Hojbjerg lub może Green się wybiją na dobrych graczy. Nie ma oficjalnego info, ale brak tej dwójki w meczowej kadrze oznacza nieoficjalnie potwierdzenie odejścia... FCB!
05.08.2013 11:33
Pierwsze słyszę, że Diego i Luiz są kontuzjowani. Właśnie nie ma ich dziś nawet na ławce, bo podobnie jak z Mario by nie nabawili się kontuzji, czyli niestety, ale Diego i Luiz odejdą z Bayernu i to jest dla mnie oczywiste i wg mnie transfery zostaną ogłoszone jeszcze w tym tygodniu... FCB!
05.08.2013 11:21
Ciekawostka: Ma dojść do rozmowy albo już doszło na linii Sammer - Allofs ws. transferu Gustavo do Wolfsburga (chyba dobrze zrozumiałem) -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/wegen-gustavo-allofs-gespraech-sammer-3040533.html
04.08.2013 15:35
Oprócz Diego i Luiza jeśli ktoś z młodych ma odejść to nie wiem kto, bo Alaba przy odejściu Contento nie będzie miał następcy, a tam pasował by już jak coś Weiser to może odejść Patrick... FCB!
04.08.2013 13:05
Nawet jak odejdzie Luiz i Diego to już najlepiej nikogo nie kupować i dawać szansę gry Weiserowi, Hobjergowi czy Greenowi, bo i bez tego atmosfera w zespole powoli zaczyna się psuć... FCB!
04.08.2013 12:37
Mam nadzieję, że i w tym sezonie ze strony Bayernu powieje grozą :) FCB!
04.08.2013 11:20
Trochę się piłkarzom nie dziwie :) FCB!
04.08.2013 11:19
Co do jeszcze tematu Gustavo to wg mnie jeśli jutro nie zagra w PN lub nawet nie siądzie na ławce to będzie to oznaczało pożegnanie go z Bayernem... FCB!
04.08.2013 11:16
Ciekawe ile czasu piłkarzom zajmie przyswojenie koncepcji Guardioli. Oby to nie był stracony czas :) FCB!
03.08.2013 13:47
Możliwe, że więcej szans dostaną Weiser i Hojbjerg, ale można tylko gdybać... FCB!
03.08.2013 12:38
Może, że tak mówi ma jakiś sens. Może albo nie przeczyta to Guardiola lub gdzieś usłyszy i przestanie nadal kombinować :) FCB!
03.08.2013 12:37
Dodam, że jeszcze oprócz Gustavo może odejść Diego... FCB!
03.08.2013 12:35
Gomez sam chciał odejść nie walcząc o miejsce w składzie pod wodzą nowego trenera, a mógł poczekać do stycznia, ale jego wybór, Can - talent to szkoda by się marnował, a może kiedyś wróci do Bayernu jak ukształtowany piłkarz. Zobaczy się co będzie z Diego i Gustavo (moim zdaniem w najgorszym przypadku jeden z nich odejdzie)... FCB!
02.08.2013 22:37
Heat -> Myślę, że wtedy Weiser będzie następcą Alaby... FCB!
02.08.2013 20:59
Adi -> Moim zdaniem jeden z dwóch albo Diego albo Luiz opuszczą Bayern, a być może nawet dwóch niestety... FCB!
02.08.2013 20:54
Pele -> z Diego może tak być i pewnie odejdzie... FCB!
02.08.2013 20:25
Diego i Luiz niestety, ale raczej odejdą... FCB!
02.08.2013 19:40
Apollo1 -> Też mam taką nadzieję, że Guardiola wykreuję Hojbjerga i Weisera na bardzo dobrych graczy :) FCB!
02.08.2013 18:16
W takim razie Hojbjerg będzie dostawał więcej szans, a ciekawe jak odejdzie Diego kto będzie grał w razie czego za Alabe chyba Weiser... FCB!
02.08.2013 17:53
Czyli na bank ktoś jeszcze zawita do Bayernu jak Luiz i Diego odejdą... FCB!
02.08.2013 17:44
Moim zdaniem następnym do sprzedania może ktoś być z trójki: Diego, Luiz lub Weiser... FCB!
02.08.2013 17:00
Lepiej, żeby nikt z zarządu tego nie czytał, bo dla takiego klubu jak Bayern liczą się tylko trofea Panie trenerze... FCB!
02.08.2013 16:52
Mourinho w Chelsea to żaden nowy trener, bo przecież był już trenerem tego klubu :) FCB!
02.08.2013 12:37
Teraz jeszcze ciekawe co z Diego, Luizem, Weiserem i Weihrauchtem... FCB!
02.08.2013 12:18
Czyli jednak go kupili. Teraz pytanie czy wogle kiedyś wróci do Bayernu... FCB!
02.08.2013 12:14
To jest bardzo dobre rozwiązanie :) Teraz ciekawie co jeszcze z Gustavo i Contento, którzy na brak ofert nie narzekają... FCB!
02.08.2013 11:33
Ciekawostka: Emre prawdopodobnie pójdzie śladami Toniego i zostanie wypożyczony do Bayeru -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/gute-karten-bayer-steigt-in-can-poker-ein_38599
02.08.2013 11:26
Ale moim zdaniem i tak jeszcze czegoś brakuje i jestem ciekaw kto jeszcze odejdzie z Bayernu, bo tylko czekać niestety... FCB!
02.08.2013 10:21
Patrząc na grę z Sao Paulo i City niby nie ma obawy, bo to mecze towarzyskie, ale widać, że czegoś brakuje. Guardiola ma prawo kombinować w takich meczach, ale skąd wie, że Javi nie będzie grał lepiej razem z Bastim ? Za dużo kombinuję z Lahmem na pomocy i mam nadzieję, że to się już nie powtórzy. Ustawienie 4-1-4-1 chyba nie jest najlepszym rozwiązaniem. I jeszcze w temacie transferów to moim zdaniem niestety, ale po Mario odejdzie Luiz, bo wczoraj z tego co słyszałem nie złapał się na ławkę i był na trybunach, a ławce był np taki Green (raz Gustavo mówi, że chcę zostać, a pózniej, że wszystko się może wydarzyć czyli nie jest pewny swej pozycji w Bayernie) i podobna sytuacja z Contento, który ma oferty z Niemiec i Włoch. Myślę, że to nie koniec ruchów transferowych.
02.08.2013 10:10
Hajto dobrze powiedział, że mecz o kalesony i taką porażkę można było wpisać, a dlaczego ? Nowy trener i jak sam powiedział nie oczekujcie ode mnie na początku cudów :) FCB!
27.07.2013 23:00
Weś Borek się ucisz hahaha, ale żart... FCB!
27.07.2013 22:23
I dobrze, że jest taki mecz, bo to da do myślenia Guardioli, a pózniej BVB na koniec sezonu będzie wąchał tyłek Bayernowi :) FCB!
27.07.2013 22:20
Heh spalony pfff... FCB!
27.07.2013 22:16
Jeszcze nic straconego :) Arjennnn. FCB!
27.07.2013 21:54
Porażkaaaaaa... FCB!
27.07.2013 21:45
Arjennnnnn :) FCB!
27.07.2013 21:44
Coś musi trafić do piłkarzy w przerwie :) FCB!
27.07.2013 21:18
Będzie gadka w szatni na linii Guardiola-Starke coś mi się zdaje :) FCB!
27.07.2013 21:01
I Tom się odwdzięczył :) FCB!
27.07.2013 20:50
Sammer ich tam pewnie w szatni odpowiednio zmotywuję jak on to umie... FCB!
27.07.2013 20:47
Ja pierdziu... FCB!
27.07.2013 20:45
Aj Starke ;/ FCB!
27.07.2013 20:36
Oooo P. Borek się odezwał czyli zaczyna się powoli BL 2013/14 hehe :) FCB!
27.07.2013 20:29
Zdf -> Heh fajnie życzysz Guardioli nawet jak jemu nie pójdzie coś, a tego jemu nie życzę to się nie spodziewaj, że Bayern go zwolni :) FCB!
27.07.2013 20:20
Pierwsze słyszę, że Lewandowski od 2014 r. w Bayernie heh przez rok wszystko się może zmienić i nie wiadomo czy go Guardiola będzie chciał, bo może będzie chciał grać fałszywą "9"... FCB!
27.07.2013 20:15
Bardzo dobry skład i Lahm na swojej pozycji :) FCB!
27.07.2013 19:39
To SPN 2013 czas zacząć :) FCB!
27.07.2013 19:30
Mam nadzieję, że szybko wróci do formy :) FCB!
27.07.2013 16:33
Będzie zależało jeszcze od Guardioli i pewnie będzie rozmowa miedzy nim a Sammerem i Pepem. Mimo tego, że mówił, że chce zostać to jeśli Guardiola powie mu w oczy, że nie będzie grał tyle co trzeba to raczej odejdzie, ale się okaże... FCB!
27.07.2013 15:20
MuellerFCB -> Na Eurosporcie 2 relacja już od 19:30 :) FCB!
27.07.2013 12:32
Jupp pewnie by chciał Lewandowskiego jakby był nadal trenerem, ale teraz Guardiola jest także nie wiem czy chce Polaka... FCB!
27.07.2013 12:03
Rezerwy Bayernu normalnie jadą jak czołg (chcą się pewnie upodobnić do pierwszego zespołu, a to bardzo dobrze) :) FCB!
26.07.2013 20:44
Jeśli taki będzie jutro skład Bayernu to nie jest zły : FCB!
26.07.2013 16:02
I w takich sytuacjach dobra jest mocna ławka rezerwowych :) FCB!
26.07.2013 15:39
Mecze polskich drużyn w LE są za tydzień to pewnie dlatego nie pokażą meczu o 3 miejsce i meczu finałowego :) FCB!
26.07.2013 14:32
Wie ktoś może odnośnie Audi Cup czego na PS będą tylko pokazane mecze półfinałowe, bo następnego dnia nie ma już meczu o 3 miejsce i meczu finałowego - to związek z meczami w LE ? FCB!
26.07.2013 14:15
Jeśli chodzi o młodych (Can, Weiser czy Weihrauch to nie sprzedawać na wypożyczyć nawet na półtora roku, bo są to przyszłościowi gracz) jeśli chodzi już o ukształtowanych graczy to jeden pewnie odejdzie tylko kto ? FCB!
25.07.2013 22:28
Nic dodać, nic ująć :) FCB!
25.07.2013 15:05
Mandzu :) FCB!
24.07.2013 20:31
Tylko jak Bayern będzie wygrywał wszystko to ma znaczenie w jakim stylu ? Bo raczej nikt o czymś takim nie będzie pamiętał... FCB!
24.07.2013 19:25
Lahm ostatnio bramkostrzelny :) FCB!
24.07.2013 19:02
Aj Franek zakręcił :) FCB!
24.07.2013 18:52
W końcu :) FCB!
24.07.2013 18:45
Na PS oczekują cały czas na mecz. Taka inf. została podana... FCB!
24.07.2013 18:42
A na PS jakieś reklamy dają zamiast już relacje z meczu... FCB!
24.07.2013 18:28
Dla mnie trochę dziwny skład to znaczy nie którzy nie na swoich pozycjach, albo brak np Martineza czy Bastiana :) FCB!
24.07.2013 18:02
Na Eurosporcie 2 :) FCB!
24.07.2013 16:59
Ustawienie jakby 4-3-3 :) FCB!
24.07.2013 15:51
Jeden z pierwszych poważnych sprawdzianów przed sezonem mimo, że grały dobre drużyny w turnieju Telekom :) FCB!
24.07.2013 15:50
Adi -> Coś niestety mi się zdaję, że odejdzie i kolejny dobrze zapowiadający się gracz opuści Bayern, a pózniej się żałuję (przykład Hummels)... FCB!
23.07.2013 20:38
Thiago widać trzyma się z Martinezem :) FCB!
23.07.2013 17:33
Z bramkarzami to może być tak jak w Barcelonie :) FCB!
23.07.2013 16:54
W końcu Bayern jak i Barcelona zagrają między sobą i trudno by nie sprawdził się na tle mocnego klubu :) FCB!
23.07.2013 16:37
Zgadzam się Ci młodsi jak nie będą mieć okazji do gry to ich najlepiej wypożyczyć na rok czy półtorej, a jeszcze pewnie za Guardioli ktoś młody się wybije... FCB!
23.07.2013 15:27
Fajnie, że jutro mecze Bayern-Barcelona będzie można obejrzeć w Polsacie Sport :) FCB!
23.07.2013 15:12
To pewnie, że mecz Bayernu z Barcą w Polsacie Sport ? FCB!
22.07.2013 21:38
Okienko jeszcze będzie trwało jakiś czas i pewnie ktoś odejdzie choć szkoda będzie, bo skład Bayernu zrobił się trochę niczym skład Wolfsburga... FCB!
22.07.2013 19:15
Ciekawostka: Prawdopodobnie Rafinha po zakończeniu kontraktu trafi do Schalke -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/schalke-04-kommt-rafinha-2014-ablosefrei_38285
21.07.2013 14:59
Szykuje się ponowna deklasacja Bayernu w tym sezonie BL :) FCB!
20.07.2013 20:08
Poszło gładziutko :) FCB!
20.07.2013 20:00
Szykuje się ponowa deklasacja BL ze strony Bayernu w tym sezonie :) FCB!
20.07.2013 19:47
Czyżby pogrom :) ? FCB!
20.07.2013 19:40
Błąd Drobnego :) FCB!
20.07.2013 19:32
Ładnie Mandzu :) FCB!
20.07.2013 19:29
Thiago niezle gra i chyba kolejny dobry transfer ze strony Bayernu :) FCB!
20.07.2013 19:01
Boa :) FCB!
20.07.2013 18:46
Claudio jest jakby za Mandzu :) FCB!
20.07.2013 18:43
Nie wiadomo co z tym Rode będzie i czy trafi do Bayernu :) FCB!
20.07.2013 14:52
Liczę na to, że Guardiola paru talencików z rezerw lub da się rozwinąć Emre i Hojbjergowi, bo nie chodzi o to by tylko kupować... FCB!
20.07.2013 14:51