Żeby się nie żałowało pózniej niestrzelonego karnego przez Alabe :) FCB!
24.08.2013 16:44
Takim składem Bayern powinien wygrywać przynajmniej 2-0, ale cóż :) FCB!
24.08.2013 16:19
Guardiola miał rację, żeby przed sezonem nie spodziewać się wysokich wyników, czyli co z posiadania piłki jak wygrane są na styk :) FCB!
24.08.2013 16:08
Nie dobrze Alaba... FCB!
24.08.2013 16:03
Po miażdżącę zwycięstwo i przede wszystkim do zera :) FCB!
24.08.2013 15:27
No to widzę potężna siła w ofensywie :) FCB!
24.08.2013 14:39
Mam nadzieję, że w końcu zobaczę poukładaną grę w obronie :) FCB!
24.08.2013 09:48
Szkoda, ale i najlepszym się zdarza :) FCB!
24.08.2013 09:47
Zgadzam się z poprzednikami zmiany są na duży plus :) FCB!
21.08.2013 19:42
I tak BVB może sobie pomarzyć o doścignięcie Bayernu pod każdym względem, a Bayern i tak zawsze będzie najlepszy :) FCB!
21.08.2013 14:05
Każdy piłkarz chce grać także trudno mu się dziwić :) FCB!
21.08.2013 14:03
Nikt nie jest idealny nawet Uli także każdemu należy się druga szansa jeśli chce się zmienić na lepsze :) FCB!
20.08.2013 10:49
Czas skończyć w tym okienku wyprzedaż Bayernu :) FCB!
20.08.2013 10:34
Josh1982 -> Ale to dopiero w przyszłym sezonie jak skończy mu się kontrakt :) FCB!
19.08.2013 21:05
Heat -> To jest decyzja piłkarza, a jak Bayern się kimś interesuję jakiś czas to nie ma w tym przypadku :) FCB!
19.08.2013 15:26
Stanowczy Sammer i takiego go lubię :) FCB!
19.08.2013 15:24
Ciekawostka (z konkurencyjnej strony): Lewandowski chce grać dla Bayernu -> http://fcbayern.pl/news/Lewy-potwierdza-negocjacje-z-FCB-2563
19.08.2013 14:49
Adi -> Jan jakoś daje rade w Bayernie to czego nie Rode ? Bayern nie zapłaci za Niemca ani złotówki także żadne ryzyko :) FCB!
19.08.2013 14:18
Ciekawostka: Rode chce zrobić krok do przodu w swojej karierze i zagrać w Bayernie -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/fc-bayern-rode-soll-auf-gustavo-folgen_39043
19.08.2013 14:15
Patelomcac -> Po Guardioli można się wszystkiego spodziewać :) FCB!
19.08.2013 12:40
Jastrzab123 -> Za rok odejdą pewnie Rafinha i DvB i miejsce w obronie się zwolni, a po co on Bayernowi to już pytanie do zarządu (to tak samo można powiedzieć po co Bayernowi Jan) :) FCB!
19.08.2013 12:04
Wg mnie transfer jest dawno już ugadany, bo jeśli sam zawodnik daje niednoznaczne wypowiedzi, a władze Bayernu nie zaprzeczają to coś w tym musi być :) FCB!
19.08.2013 11:10
Ciekawostka (w sumie stara, ale i jakby nowa z konkurencyjnej strony): Rode zagra w Bayernie -> http://fcbayern.pl/news/Rode-odejdzie-do-Bayernu-2558
18.08.2013 22:21
I to jest cały Bayern. To coś więcej niż klub :) FCB!
18.08.2013 21:57
Raczej to będą zespoły, które będą się raczej przed spadkiem bronić niż walczyć ponownie o europejskie puchary... FCB!
17.08.2013 21:33
Cayman -> Nie wiem czy drużyna z Frankfurtu oraz Freiburg podołają w LE :) FCB!
17.08.2013 21:02
Myślę, że chodziło mu głównie, że jest zadowolony i szczęśliwy 3 pkt :) FCB!
17.08.2013 19:34
Jak można powiedzieć, że po dwóch wygranych meczach sezon jest przegrany heh... FCB!
17.08.2013 19:10
Juppowi na początku też jakoś wspaniale nie szło, a pózniej wiemy jak się to skończyło :) FCB!
17.08.2013 18:33
Idą jak tornado i nie ma na nich siły jak na pierwszą drużynę w poprzednim sezonie :) FCB!
17.08.2013 17:50
Ważne trzy punkty, ale styl gry nadal do poprawy, ale nie wiem czy w Bayernie przejdzie gra jednym defensywnym pomocnikiem... FCB!
17.08.2013 17:36
Nerwowa druga połowa... FCB!
17.08.2013 16:37
Obrona cały czas do poprawy :) FCB!
17.08.2013 16:13
Uuuuuuuu Marioooooo :) FCB!
17.08.2013 15:42
No to po kolejne zwycięstwo i byle by pewniej w obronie :) FCB!
17.08.2013 15:28
JedynyFCB -> A na 3:0 brat Bastiana :) FCB!
17.08.2013 14:49
Ja dziś oczekuje przede wszystkim poukładanej gry w obronie, bo o ofensywę się nie martwię :) FCB!
17.08.2013 14:18
Ci sami zawodnicy nie dadzą rady grać non stop, więc wg mnie rotacja będzie na pewno :) FCB!
16.08.2013 20:58
No nie wiem czy by się dało kimś Alabe zastąpić tak jak przesuwając Lahma do pomocy :) FCB!
16.08.2013 18:44
Odnośnie transferu Gustavo do Vfl - "To była jego decyzja, ja chciałem, by został. Teraz nie pozostaje mi nic innego jak życzyć mu wszystkiego najlepszego" - mówi Guardiola... FCB!
16.08.2013 17:02
Arszenislaw -> Tylko jakby teraz odszedł ciekawe kto by miał zastąpić Alabe w razie czego, a tym bardziej, że w tym sezonie Bayernowi meczów przybędzie :) FCB!
16.08.2013 15:33
Ciekawostka: Wszystko wskazuję na to, że za rok zobaczymy Rode w barwach Bayernu -> http://www.niemieckapilka.pl/news/show/sebastian-rode-potwierdzil-odejscie-po-sezonie
16.08.2013 14:58
Każdy trener przychodząc do nowego zespołu chce wprowadzić swój styl i taktykę i za piękne by to było jakby każdemu to pasowało i żeby obyło się bez "ofiar", a przy jednym grającym defensorze czwórka to było raczej za dużo i prędzej czy pózniej by do tego doszło :) FCB!
16.08.2013 14:43
Contento swoją wypowiedział pokazał pełny szacunek do Bayernu, a mało jest takich piłkarzy. Alaba musi mieć jakiegoś zastępce w razie czego :) FCB!
16.08.2013 14:40
Ciekawostka: Prawdopodobnie rozmowy na linii Gustavo-Vfl są w zaawansowanym stadium -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/gustavo-auf-dem-weg-nach-wolfsburg-unsere-chancen-sind-nicht-schlecht_38970
15.08.2013 15:36
Dziś ma być podane oświadczenie Gustavo, gdzie przejdzie także trzeba czekać... FCB!
15.08.2013 10:36
To już było przesądzone, że odejdzie tylko pytanie było, gdzie, a za rok pewnie trafi Rode do Bayernu... FCB!
14.08.2013 20:47
Nie chciał rywalizować w składzie za nowego trenera to poddał się i odszedł, a mógł zostać chociaż do stycznia i podobna sytuacja jest z Gustavo... FCB!
13.08.2013 21:05
Adi -> Wszystko możliwe, ale przeglądałem Bild i inne strony i wszędzie piszę, że po obecnym sezonie dołączy do Bayernu (musiało by się coś zdarzyć by do tego nie doszło). Bayern nic nie traci, bo przyjdzie za darmo :) FCB!
13.08.2013 12:14
Kable -> No tak Bayern śledzi już Rode od jakiegoś czasu, także bardzo możliwe, że za rok zagra w Bayernie (na pewno jest coś na rzeczy i raczej jest po słowie z Bayernem) :) FCB!
13.08.2013 11:47
Za rok pewnie ubędzie dwóch defensorów (Rafinha i DvB) także jakieś szanse miałby w Bayernie :) FCB!
13.08.2013 10:54
Wszystko się może zdarzyć, ale jak ma już ugadane z władzami Bayernu to pewnie za rok zasili Bayern... FCB!
Pecz01 -> Arsenal jak i Napoli mają kasę tylko teraz pytanie kto ile za niego da i pytanie co sam zawodnik wybierze :) FCB!
12.08.2013 13:16
Adi -> Tak samo jeśli chodzi o Jana, że też przed sezonem mówiło się czy wogle będzie grał, a wychodzi co innego. Jeśli Rode faktycznie ma już uzgodnione z Bayernem to na pewno dostanie szanse, ale może też nasunąć się pytanie czy go Guardiola będzie go chciał, a czy Guardiola chciał Jana ? Tego nie wiemy... FCB!
12.08.2013 12:21
Ciekawostka (taka trochę poza tematem): Rode podobno uzgodnił już transfer do Bayernu i zagra przyszłym sezonie (jeśli Jan sobie dobrze radzi w Bayernie to czego nie Sebastian. Niby ta wiadomość była wcześniej podawana, ale znów powróciła) -> http://www.niemieckapilka.pl/news/show/veh-nie-chce-transferu-rode. Jeśli chodzi o Gustavo to dobrze zrobi, że jednak Arsenal, chociaż trudno pisać, ale taka piłka, że każdy chce grać :) FCB!
12.08.2013 11:51
Ciekawostka: Prawdopodobnie w tym tygodniu ma zostać sfinalizowany transfer Gustavo do Arsenalu (Arsenal ma dać podobną sumę jaką Bayern zapłacił za niego) -> http://www.transfermarkt.de/de/geruechte-bayern-profi-gustavo-noch-in-dieser-woche-zu-arsenal-/news/anzeigen_131689.html oraz Rode podobno uzgodnił już transfer do Bayernu i zagra przyszłym sezonie -> http://www.niemieckapilka.pl/news/show/veh-nie-chce-transferu-rode
12.08.2013 11:18
Niby Contento obok Gustavo dostał pozwolenie na transfer... FCB!
11.08.2013 19:19
Heat -> Podobno Arsenal może dać za Gustavo nawet 21 mln... FCB!
11.08.2013 15:34
Nie ma znów Gustavo, czyli Guardiola już wogle na niego nie stawia... FCB!
11.08.2013 15:26
Ciekawostka: Wg "The Sun" Arsenal jest gotowy zapłacić za Gustavo nawet 21 mln -> http://www.spox.com/de/sport/fussball/rundumdenball/1308/tagesticker-1108-luiz-gustavo-bayern-muenchen-arsenal-arsene-wenger-schalke-04-pitroipa.html
11.08.2013 15:24
Heat -> Myślę, że cała obrona nie gra najlepiej i przypominają mi się czasy LvG (oby tak nie było)... FCB!
11.08.2013 12:08
Ciekawostka: Diego jest przekonany, że Gustavo zagra w Wolfsburgu -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/wolfsburg-diego-schwarmt-von-gustavo_38819
11.08.2013 11:54
Pele -> Domyślałem się, że to właśnie brat Toniego :) FCB!
10.08.2013 20:11
Chyba dobrze jakby wybrał Arsenal niż Wolfsburg (miałby szanse grać chociaż w europejskich pucharach)... FCB!
10.08.2013 19:31
No niby tak, czyli chyba bliżej do odejścia Luizowi niż Diego, ale do końca sierpnia się okaże kto z tych dwóch zostanie, a kto odejdzie... FCB!
10.08.2013 19:15
I Gustavo i Diego mogą grać w zastępstwie za Alabe i teraz pytanie, których z nich opuści Bayern, bo niestety tak będzie, a to nie jest zbieg okoliczności, że obydwu od dwóch czy trzech spotkań nie ma nawet na ławce (niby mają lekkie urazy)... FCB!
10.08.2013 19:03
W Bayernie nie ma miejsca na słabych, którzy sygnalizują, że chcą odejść i nawet ławka powinna być dla niektórych zaszczytem, ale problem w tym, że każdy chce grać, a co zrobił Gomez ? Nie chciał nawet zostać do zimowego okienka i zobaczyć jak będzie pod wodzą nowego trenera... FCB!
10.08.2013 18:55
Jadą jak pierwsza drużyna z poprzedniego sezonu :) FCB!
10.08.2013 18:31
Wypowiedz Karla to co innego, bo Bayern nikogo na siłę nie będzie trzymał, a jakby tak było to Gomez zostałby w Bayernie :) FCB!
10.08.2013 18:09
Na pewno jeden z dwójki: Diego lub Luiz odejdą... FCB!
10.08.2013 14:09
Fcvmx2 -> Nie tylko dla Gustavo, ale i też dla Contento i ja nie wierzę, że obaj mają jakieś tam kontuzje... FCB!
09.08.2013 22:41
Dobry mecz w wykonaniu Bayernu z małymi niedociągnięciami :) Zastanawia mnie jedno czy Martinez wogle będzie grał u Guardioli ? I drugie, bo chyba się sytuacja powtarza z meczu PN, że na ławce nie ma ani Contento ani Luiza (sygnał Guardioli, że nie ma dla nich miejsca - ja wiem, że ławka nie ma miejsca na 10, ale jakby Guardiola daje do myślenia)... FCB!
09.08.2013 22:31
Dobry mecz w wykonaniu Bayernu z małymi niedociągnięciami. Zastanawia mnie jedno czy Martinez wogle będzie grał u Guardioli ? I drugie, bo chyba się sytuacja powtarza z meczu PN, że na ławce nie ma ani Contento ani Luiza (sygnał Guardioli, że nie ma dla nich miejsca - ja wiem, że ławka nie ma miejsca na 10, ale jakby Guardiola daje do myślenia)... FCB!
09.08.2013 22:26
No to jazda i po zwycięstwo :) FCB!
09.08.2013 20:23
Czyżby Guardiola zrozumiał, że Martinez na obronie to zły pomysł ? FCB!
09.08.2013 19:29
Ciekawostka: Arsenal wygra rywalizację z Wolfsburgiem ws. transferu Gustavo ? -> http://www.fussballtransfers.com/premier-league/gustavo-lieber-arsenal-als-wolfsburg_38797
09.08.2013 18:17
Ja oczekuję wyniku takiego jak w Telecom, bo tylko taki wynik mnie przekona, że są przygotowani dobrze do sezonu, bo w meczach kontrolnych różnie to wyglądało :) FCB!
08.08.2013 19:04
Ciekawostka: Bayern, a raczej Guardiola zainteresowany sprowadzeniem hiszpańskiego talentu, który miałby dołączyć w 2014 r. (taka alternatywa, gdyby miał odejść Luiz) -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/fur-2014-bayern-angeblich-interessiert-an-spanischem-youngster_38772
08.08.2013 15:29
No na pewno potrwa do końca sierpnia (albo Luiz albo Contento jak pisałem wcześniej)... FCB!
08.08.2013 15:15
Heat -> Raz mówił, że chcę zostać, a pózniej, że wszystko się może zdarzyć, a okienko trwa do końca sierpnia i wysłucha wszystkich ofert :) FCB!
08.08.2013 13:50
Ciekawostka: Były gracz Bayernu, Paulo Sergio pozostaje zostać Gustavo w Bayernie -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/gustavo-ex-bayer-rat-zum-verbleib_38753 (odejdzie albo Luiz albo Contento)
08.08.2013 12:13
Mam takie przeczucie, że zrobi to samo co Gomez, ale chciałbym się mylić... FCB!
07.08.2013 22:22
Myślę, że sam Luiz wie czego chcę, bo jeśli chce jechać na MŚ 2014 to co mu z siedzenia na ławce Bayernu (to samo zrobił Gomez mimo, że nie pogra w pucharach, ale będzie grał) ? FCB!
07.08.2013 21:53
Adi -> Dobrze zauważyłeś słowa Sammera, bo ja dopiero teraz. Moim zdaniem Luiz zobaczył jakim ustawieniem będzie grał Guardiola, czyli jedną "6" jeśli grał by dwoma to możliwe by został, a tak to już jest przesądzone... FCB!
07.08.2013 19:25
Dobrze to przemyśleli, bo sprzedając jeszcze Diego, Alaba nie miałby zmiennika (w środku pomocy i tak została zrobiona czystka, bo nie ma Emre i zaraz nie będzie Luiza)... FCB!
07.08.2013 14:23
Ciekawostka: Bayern nie planuje więcej sprzedaży zawodników oprócz Gustavo ? -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/kader-zu-klein-verkaufsstopp-bei-den-bayern_38717
07.08.2013 13:36
Ciekawostka: Bayern nie planuje więcej sprzedaży zawodników oprócz Gustavo ? -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/kader-zu-klein-verkaufsstopp-bei-den-bayern_38717
07.08.2013 13:34
Na razie niech piłkarze przyswoją taktykę Guardioli, bo mam takie wrażenie, że biegają po boisku jakby nie wiedzieli o co chodzi... FCB!
07.08.2013 13:08
Moim zdaniem to całą drużyną się broni nie czterech czy pięciu zawodników :) FCB!
07.08.2013 12:55
Też bym chciał tego jako kibic Bayernu, ale moim zdaniem będzie to niewykonalne i jeszcze przy nowym trenerze, a chciałbym się mylić :) FCB!
07.08.2013 12:52
Koncentracja będzie kluczem w tym sezonie i przede wszystko zrozumienie filozofii Guardioli, bo bez tego ani rusz :) FCB!
07.08.2013 12:26
MMandzu -> No tak za rok pewnie odejdzie: Rafinha, DvB i Claudio... FCB!
07.08.2013 12:09
Pozostaje czekać tylko na oficjalne potwierdzenie jego odejścia... FCB!
07.08.2013 11:47
Adi -> Pewnie nikt nie chce by odchodził, ale sam piłkarz zorientował się, że dużo nie pogra i niestety skorzysta z sytuacji i odejdzie (dobrze nie będzie, bo Hojbjerg złapał kontuzje i zawsze jakaś alternatywa by była)... FCB!
06.08.2013 19:13
Teraz jak trenerem jest Guardiola to pewnie sam Lewandowski się zastanawia czy wogle będzie miał szanse na grę w Bayernie :) FCB!
06.08.2013 18:36
Lascah -> Oby tak było, a nie znów Leo, bo to staje się nudne :) FCB!
06.08.2013 18:34
Transfer można powiedzieć, że przyklepany (niestety)... FCB!
Żeby się nie żałowało pózniej niestrzelonego karnego przez Alabe :) FCB!
24.08.2013 16:44
Takim składem Bayern powinien wygrywać przynajmniej 2-0, ale cóż :) FCB!
24.08.2013 16:19
Guardiola miał rację, żeby przed sezonem nie spodziewać się wysokich wyników, czyli co z posiadania piłki jak wygrane są na styk :) FCB!
24.08.2013 16:08
Nie dobrze Alaba... FCB!
24.08.2013 16:03
Po miażdżącę zwycięstwo i przede wszystkim do zera :) FCB!
24.08.2013 15:27
No to widzę potężna siła w ofensywie :) FCB!
24.08.2013 14:39
Mam nadzieję, że w końcu zobaczę poukładaną grę w obronie :) FCB!
24.08.2013 09:48
Szkoda, ale i najlepszym się zdarza :) FCB!
24.08.2013 09:47
Zgadzam się z poprzednikami zmiany są na duży plus :) FCB!
21.08.2013 19:42
I tak BVB może sobie pomarzyć o doścignięcie Bayernu pod każdym względem, a Bayern i tak zawsze będzie najlepszy :) FCB!
21.08.2013 14:05
Każdy piłkarz chce grać także trudno mu się dziwić :) FCB!
21.08.2013 14:03
Nikt nie jest idealny nawet Uli także każdemu należy się druga szansa jeśli chce się zmienić na lepsze :) FCB!
20.08.2013 10:49
Czas skończyć w tym okienku wyprzedaż Bayernu :) FCB!
20.08.2013 10:34
Josh1982 -> Ale to dopiero w przyszłym sezonie jak skończy mu się kontrakt :) FCB!
19.08.2013 21:05
Heat -> To jest decyzja piłkarza, a jak Bayern się kimś interesuję jakiś czas to nie ma w tym przypadku :) FCB!
19.08.2013 15:26
Stanowczy Sammer i takiego go lubię :) FCB!
19.08.2013 15:24
Ciekawostka (z konkurencyjnej strony): Lewandowski chce grać dla Bayernu -> http://fcbayern.pl/news/Lewy-potwierdza-negocjacje-z-FCB-2563
19.08.2013 14:49
Adi -> Jan jakoś daje rade w Bayernie to czego nie Rode ? Bayern nie zapłaci za Niemca ani złotówki także żadne ryzyko :) FCB!
19.08.2013 14:18
Ciekawostka: Rode chce zrobić krok do przodu w swojej karierze i zagrać w Bayernie -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/fc-bayern-rode-soll-auf-gustavo-folgen_39043
19.08.2013 14:15
Patelomcac -> Po Guardioli można się wszystkiego spodziewać :) FCB!
19.08.2013 12:40
Jastrzab123 -> Za rok odejdą pewnie Rafinha i DvB i miejsce w obronie się zwolni, a po co on Bayernowi to już pytanie do zarządu (to tak samo można powiedzieć po co Bayernowi Jan) :) FCB!
19.08.2013 12:04
Wg mnie transfer jest dawno już ugadany, bo jeśli sam zawodnik daje niednoznaczne wypowiedzi, a władze Bayernu nie zaprzeczają to coś w tym musi być :) FCB!
19.08.2013 11:10
Ciekawostka (w sumie stara, ale i jakby nowa z konkurencyjnej strony): Rode zagra w Bayernie -> http://fcbayern.pl/news/Rode-odejdzie-do-Bayernu-2558
18.08.2013 22:21
I to jest cały Bayern. To coś więcej niż klub :) FCB!
18.08.2013 21:57
Raczej to będą zespoły, które będą się raczej przed spadkiem bronić niż walczyć ponownie o europejskie puchary... FCB!
17.08.2013 21:33
Cayman -> Nie wiem czy drużyna z Frankfurtu oraz Freiburg podołają w LE :) FCB!
17.08.2013 21:02
Myślę, że chodziło mu głównie, że jest zadowolony i szczęśliwy 3 pkt :) FCB!
17.08.2013 19:34
Jak można powiedzieć, że po dwóch wygranych meczach sezon jest przegrany heh... FCB!
17.08.2013 19:10
Juppowi na początku też jakoś wspaniale nie szło, a pózniej wiemy jak się to skończyło :) FCB!
17.08.2013 18:33
Idą jak tornado i nie ma na nich siły jak na pierwszą drużynę w poprzednim sezonie :) FCB!
17.08.2013 17:50
Ważne trzy punkty, ale styl gry nadal do poprawy, ale nie wiem czy w Bayernie przejdzie gra jednym defensywnym pomocnikiem... FCB!
17.08.2013 17:36
Nerwowa druga połowa... FCB!
17.08.2013 16:37
Obrona cały czas do poprawy :) FCB!
17.08.2013 16:13
Uuuuuuuu Marioooooo :) FCB!
17.08.2013 15:42
No to po kolejne zwycięstwo i byle by pewniej w obronie :) FCB!
17.08.2013 15:28
JedynyFCB -> A na 3:0 brat Bastiana :) FCB!
17.08.2013 14:49
Ja dziś oczekuje przede wszystkim poukładanej gry w obronie, bo o ofensywę się nie martwię :) FCB!
17.08.2013 14:18
Ci sami zawodnicy nie dadzą rady grać non stop, więc wg mnie rotacja będzie na pewno :) FCB!
16.08.2013 20:58
No nie wiem czy by się dało kimś Alabe zastąpić tak jak przesuwając Lahma do pomocy :) FCB!
16.08.2013 18:44
Odnośnie transferu Gustavo do Vfl - "To była jego decyzja, ja chciałem, by został. Teraz nie pozostaje mi nic innego jak życzyć mu wszystkiego najlepszego" - mówi Guardiola... FCB!
16.08.2013 17:02
Arszenislaw -> Tylko jakby teraz odszedł ciekawe kto by miał zastąpić Alabe w razie czego, a tym bardziej, że w tym sezonie Bayernowi meczów przybędzie :) FCB!
16.08.2013 15:33
Ciekawostka: Wszystko wskazuję na to, że za rok zobaczymy Rode w barwach Bayernu -> http://www.niemieckapilka.pl/news/show/sebastian-rode-potwierdzil-odejscie-po-sezonie
16.08.2013 14:58
Każdy trener przychodząc do nowego zespołu chce wprowadzić swój styl i taktykę i za piękne by to było jakby każdemu to pasowało i żeby obyło się bez "ofiar", a przy jednym grającym defensorze czwórka to było raczej za dużo i prędzej czy pózniej by do tego doszło :) FCB!
16.08.2013 14:43
Contento swoją wypowiedział pokazał pełny szacunek do Bayernu, a mało jest takich piłkarzy. Alaba musi mieć jakiegoś zastępce w razie czego :) FCB!
16.08.2013 14:40
Ciekawostka: Prawdopodobnie rozmowy na linii Gustavo-Vfl są w zaawansowanym stadium -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/gustavo-auf-dem-weg-nach-wolfsburg-unsere-chancen-sind-nicht-schlecht_38970
15.08.2013 15:36
Dziś ma być podane oświadczenie Gustavo, gdzie przejdzie także trzeba czekać... FCB!
15.08.2013 10:36
To już było przesądzone, że odejdzie tylko pytanie było, gdzie, a za rok pewnie trafi Rode do Bayernu... FCB!
14.08.2013 20:47
Nie chciał rywalizować w składzie za nowego trenera to poddał się i odszedł, a mógł zostać chociaż do stycznia i podobna sytuacja jest z Gustavo... FCB!
13.08.2013 21:05
Adi -> Wszystko możliwe, ale przeglądałem Bild i inne strony i wszędzie piszę, że po obecnym sezonie dołączy do Bayernu (musiało by się coś zdarzyć by do tego nie doszło). Bayern nic nie traci, bo przyjdzie za darmo :) FCB!
13.08.2013 12:14
Kable -> No tak Bayern śledzi już Rode od jakiegoś czasu, także bardzo możliwe, że za rok zagra w Bayernie (na pewno jest coś na rzeczy i raczej jest po słowie z Bayernem) :) FCB!
13.08.2013 11:47
Za rok pewnie ubędzie dwóch defensorów (Rafinha i DvB) także jakieś szanse miałby w Bayernie :) FCB!
13.08.2013 10:54
Wszystko się może zdarzyć, ale jak ma już ugadane z władzami Bayernu to pewnie za rok zasili Bayern... FCB!
13.08.2013 10:43
Ciekawostka: Wenger potwierdza rozmowy z Bayernem ws. transferu Gustavo -> http://www.niemieckapilka.pl/news/show/wenger-potwierdzil-rozmowy-w-sprawie-gustavo
12.08.2013 15:32
Pecz01 -> Arsenal jak i Napoli mają kasę tylko teraz pytanie kto ile za niego da i pytanie co sam zawodnik wybierze :) FCB!
12.08.2013 13:16
Adi -> Tak samo jeśli chodzi o Jana, że też przed sezonem mówiło się czy wogle będzie grał, a wychodzi co innego. Jeśli Rode faktycznie ma już uzgodnione z Bayernem to na pewno dostanie szanse, ale może też nasunąć się pytanie czy go Guardiola będzie go chciał, a czy Guardiola chciał Jana ? Tego nie wiemy... FCB!
12.08.2013 12:21
Ciekawostka (taka trochę poza tematem): Rode podobno uzgodnił już transfer do Bayernu i zagra przyszłym sezonie (jeśli Jan sobie dobrze radzi w Bayernie to czego nie Sebastian. Niby ta wiadomość była wcześniej podawana, ale znów powróciła) -> http://www.niemieckapilka.pl/news/show/veh-nie-chce-transferu-rode. Jeśli chodzi o Gustavo to dobrze zrobi, że jednak Arsenal, chociaż trudno pisać, ale taka piłka, że każdy chce grać :) FCB!
12.08.2013 11:51
Ciekawostka: Prawdopodobnie w tym tygodniu ma zostać sfinalizowany transfer Gustavo do Arsenalu (Arsenal ma dać podobną sumę jaką Bayern zapłacił za niego) -> http://www.transfermarkt.de/de/geruechte-bayern-profi-gustavo-noch-in-dieser-woche-zu-arsenal-/news/anzeigen_131689.html oraz Rode podobno uzgodnił już transfer do Bayernu i zagra przyszłym sezonie -> http://www.niemieckapilka.pl/news/show/veh-nie-chce-transferu-rode
12.08.2013 11:18
Niby Contento obok Gustavo dostał pozwolenie na transfer... FCB!
11.08.2013 19:19
Heat -> Podobno Arsenal może dać za Gustavo nawet 21 mln... FCB!
11.08.2013 15:34
Nie ma znów Gustavo, czyli Guardiola już wogle na niego nie stawia... FCB!
11.08.2013 15:26
Ciekawostka: Wg "The Sun" Arsenal jest gotowy zapłacić za Gustavo nawet 21 mln -> http://www.spox.com/de/sport/fussball/rundumdenball/1308/tagesticker-1108-luiz-gustavo-bayern-muenchen-arsenal-arsene-wenger-schalke-04-pitroipa.html
11.08.2013 15:24
Heat -> Myślę, że cała obrona nie gra najlepiej i przypominają mi się czasy LvG (oby tak nie było)... FCB!
11.08.2013 12:08
Ciekawostka: Diego jest przekonany, że Gustavo zagra w Wolfsburgu -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/wolfsburg-diego-schwarmt-von-gustavo_38819
11.08.2013 11:54
Pele -> Domyślałem się, że to właśnie brat Toniego :) FCB!
10.08.2013 20:11
Chyba dobrze jakby wybrał Arsenal niż Wolfsburg (miałby szanse grać chociaż w europejskich pucharach)... FCB!
10.08.2013 19:31
No niby tak, czyli chyba bliżej do odejścia Luizowi niż Diego, ale do końca sierpnia się okaże kto z tych dwóch zostanie, a kto odejdzie... FCB!
10.08.2013 19:15
I Gustavo i Diego mogą grać w zastępstwie za Alabe i teraz pytanie, których z nich opuści Bayern, bo niestety tak będzie, a to nie jest zbieg okoliczności, że obydwu od dwóch czy trzech spotkań nie ma nawet na ławce (niby mają lekkie urazy)... FCB!
10.08.2013 19:03
W Bayernie nie ma miejsca na słabych, którzy sygnalizują, że chcą odejść i nawet ławka powinna być dla niektórych zaszczytem, ale problem w tym, że każdy chce grać, a co zrobił Gomez ? Nie chciał nawet zostać do zimowego okienka i zobaczyć jak będzie pod wodzą nowego trenera... FCB!
10.08.2013 18:55
Jadą jak pierwsza drużyna z poprzedniego sezonu :) FCB!
10.08.2013 18:31
Wypowiedz Karla to co innego, bo Bayern nikogo na siłę nie będzie trzymał, a jakby tak było to Gomez zostałby w Bayernie :) FCB!
10.08.2013 18:09
Na pewno jeden z dwójki: Diego lub Luiz odejdą... FCB!
10.08.2013 14:09
Fcvmx2 -> Nie tylko dla Gustavo, ale i też dla Contento i ja nie wierzę, że obaj mają jakieś tam kontuzje... FCB!
09.08.2013 22:41
Dobry mecz w wykonaniu Bayernu z małymi niedociągnięciami :) Zastanawia mnie jedno czy Martinez wogle będzie grał u Guardioli ? I drugie, bo chyba się sytuacja powtarza z meczu PN, że na ławce nie ma ani Contento ani Luiza (sygnał Guardioli, że nie ma dla nich miejsca - ja wiem, że ławka nie ma miejsca na 10, ale jakby Guardiola daje do myślenia)... FCB!
09.08.2013 22:31
Dobry mecz w wykonaniu Bayernu z małymi niedociągnięciami. Zastanawia mnie jedno czy Martinez wogle będzie grał u Guardioli ? I drugie, bo chyba się sytuacja powtarza z meczu PN, że na ławce nie ma ani Contento ani Luiza (sygnał Guardioli, że nie ma dla nich miejsca - ja wiem, że ławka nie ma miejsca na 10, ale jakby Guardiola daje do myślenia)... FCB!
09.08.2013 22:26
No to jazda i po zwycięstwo :) FCB!
09.08.2013 20:23
Czyżby Guardiola zrozumiał, że Martinez na obronie to zły pomysł ? FCB!
09.08.2013 19:29
Ciekawostka: Arsenal wygra rywalizację z Wolfsburgiem ws. transferu Gustavo ? -> http://www.fussballtransfers.com/premier-league/gustavo-lieber-arsenal-als-wolfsburg_38797
09.08.2013 18:17
Ja oczekuję wyniku takiego jak w Telecom, bo tylko taki wynik mnie przekona, że są przygotowani dobrze do sezonu, bo w meczach kontrolnych różnie to wyglądało :) FCB!
08.08.2013 19:04
Ciekawostka: Bayern, a raczej Guardiola zainteresowany sprowadzeniem hiszpańskiego talentu, który miałby dołączyć w 2014 r. (taka alternatywa, gdyby miał odejść Luiz) -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/fur-2014-bayern-angeblich-interessiert-an-spanischem-youngster_38772
08.08.2013 15:29
No na pewno potrwa do końca sierpnia (albo Luiz albo Contento jak pisałem wcześniej)... FCB!
08.08.2013 15:15
Heat -> Raz mówił, że chcę zostać, a pózniej, że wszystko się może zdarzyć, a okienko trwa do końca sierpnia i wysłucha wszystkich ofert :) FCB!
08.08.2013 13:50
Ciekawostka: Były gracz Bayernu, Paulo Sergio pozostaje zostać Gustavo w Bayernie -> http://www.fussballtransfers.com/nachricht/gustavo-ex-bayer-rat-zum-verbleib_38753 (odejdzie albo Luiz albo Contento)
08.08.2013 12:13
Mam takie przeczucie, że zrobi to samo co Gomez, ale chciałbym się mylić... FCB!
07.08.2013 22:22
Myślę, że sam Luiz wie czego chcę, bo jeśli chce jechać na MŚ 2014 to co mu z siedzenia na ławce Bayernu (to samo zrobił Gomez mimo, że nie pogra w pucharach, ale będzie grał) ? FCB!
07.08.2013 21:53
Adi -> Dobrze zauważyłeś słowa Sammera, bo ja dopiero teraz. Moim zdaniem Luiz zobaczył jakim ustawieniem będzie grał Guardiola, czyli jedną "6" jeśli grał by dwoma to możliwe by został, a tak to już jest przesądzone... FCB!
07.08.2013 19:25
Dobrze to przemyśleli, bo sprzedając jeszcze Diego, Alaba nie miałby zmiennika (w środku pomocy i tak została zrobiona czystka, bo nie ma Emre i zaraz nie będzie Luiza)... FCB!
07.08.2013 14:23
Ciekawostka: Bayern nie planuje więcej sprzedaży zawodników oprócz Gustavo ? -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/kader-zu-klein-verkaufsstopp-bei-den-bayern_38717
07.08.2013 13:36
Ciekawostka: Bayern nie planuje więcej sprzedaży zawodników oprócz Gustavo ? -> http://www.fussballtransfers.com/bundesliga/kader-zu-klein-verkaufsstopp-bei-den-bayern_38717
07.08.2013 13:34
Na razie niech piłkarze przyswoją taktykę Guardioli, bo mam takie wrażenie, że biegają po boisku jakby nie wiedzieli o co chodzi... FCB!
07.08.2013 13:08
Moim zdaniem to całą drużyną się broni nie czterech czy pięciu zawodników :) FCB!
07.08.2013 12:55
Też bym chciał tego jako kibic Bayernu, ale moim zdaniem będzie to niewykonalne i jeszcze przy nowym trenerze, a chciałbym się mylić :) FCB!
07.08.2013 12:52
Koncentracja będzie kluczem w tym sezonie i przede wszystko zrozumienie filozofii Guardioli, bo bez tego ani rusz :) FCB!
07.08.2013 12:26
MMandzu -> No tak za rok pewnie odejdzie: Rafinha, DvB i Claudio... FCB!
07.08.2013 12:09
Pozostaje czekać tylko na oficjalne potwierdzenie jego odejścia... FCB!
07.08.2013 11:47
Adi -> Pewnie nikt nie chce by odchodził, ale sam piłkarz zorientował się, że dużo nie pogra i niestety skorzysta z sytuacji i odejdzie (dobrze nie będzie, bo Hojbjerg złapał kontuzje i zawsze jakaś alternatywa by była)... FCB!
06.08.2013 19:13
Teraz jak trenerem jest Guardiola to pewnie sam Lewandowski się zastanawia czy wogle będzie miał szanse na grę w Bayernie :) FCB!
06.08.2013 18:36
Lascah -> Oby tak było, a nie znów Leo, bo to staje się nudne :) FCB!
06.08.2013 18:34
Transfer można powiedzieć, że przyklepany (niestety)... FCB!
06.08.2013 12:27
I piątka wpadła :) FCB!
05.08.2013 22:17
Muller i trójeczka w jego wykonaniu :) FCB!
05.08.2013 21:53