DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: Reeken89 Strona 238

Nie ma powodów by na niego narzekać, także dlaczego nie :) FCB!

24.09.2013 12:56

Rafinha jak chce to potrafi dobrze zagrać i kto wie może to być pierwszy wygrany Guardioli :) FCB!

24.09.2013 11:17

Za rok odejdzie na bank DvB i Rafinha więc kto wie :) FCB!

23.09.2013 17:17

Adi -> Can wątpię by tak szybko wrócił do Bayernu mimo opcji pierwokupu :) FCB!

23.09.2013 13:06

Genialny mecz w wykonaniu Bayernu jak z poprzedniego sezonu. Nic dodać, nic ująć :) FCB!

21.09.2013 20:42

Pierwszy poważny sprawdzian przed Bayernem w BL :) FCB!

21.09.2013 12:17

Na TZ też jest coś wspomniane o kontuzji Rafinhy. Jeśli tak by było to zagra Bastian, a Lahm wróci na swoją pozycję, a jak nie to Toni na "6" i w pomocy zagra Xerdan i Lahm na swojej pozycji oczywiście :) FCB!

21.09.2013 11:30

Czyżby Platini coś sugerował ;p ? FCB!

21.09.2013 11:00

Bardzo ciężki mecz czeka Bayern, bo Schalke z meczu na mecz się odradza, ale by zdobyć mistrzostwo trzeba wygrywać z każdym :) FCB!

21.09.2013 10:58

Druga drużyna Bayernu wygrywa na wyjezdzie z SV Seligenporten 0-2 po bramce Chessa w 68 i Schopf'a w 90 minucie :) FCB!

20.09.2013 20:21

Druga drużyna Bayernu na wyjezdzie remisuje do pierwszej połowy 0-0 z SV Seligenporten... FCB!

20.09.2013 19:19

4ward -> Salah był lub jest w kręgu zainteresowań Bayernu i BVB :) FCB!

18.09.2013 23:59

Drużyna z Bazylei może być czarnym koniem w grupie, gdzie jest Schalke :) FCB!

18.09.2013 22:39

Sammer odwala w Bayernie czarną robotę :) FCB!

17.09.2013 23:31

Wygrana w bardzo dobrym stylu i oby tak dalej z meczu na mecz coraz to lepiej :) FCB!

17.09.2013 22:38

Bardzo fajna gra Bayernu jak w poprzednim sezonie :) FCB!

17.09.2013 22:36

Aj ładna akcja :) FCB!

17.09.2013 22:28

Limit zmian wykorzystany :) FCB!

17.09.2013 22:21

Jednak chyba Rafinha zejdzie, a wejdzie Bastian... FCB!

17.09.2013 22:11

Elegancko :) FCB!

17.09.2013 22:09

Dobra połowa ze strony Bayernu :) FCB!

17.09.2013 21:32

Do trzech razy sztuka Mandzu :) FCB!

17.09.2013 21:26

Aj Mandzu... FCB!

17.09.2013 21:22

Chyba będzie zmiana, a Lahm wróci na swoją nominalną pozycję.... FCB!

17.09.2013 21:13

Ale huknął Alabaaaaaa :) FCB!

17.09.2013 20:48

Makaj -> Tak zostali zgłoszeni wg strony Uefy :) FCB!

17.09.2013 14:29

Czyżby mały konflikt w Bayernie :) ? FCB!

17.09.2013 14:25

Trudno sezon przed Bayernem w LM, ale i też w BL (oby wszystko wypaliło) :) FCB!

16.09.2013 23:27

Trudne zadania czeka jutro Bayern, bo LM to LM i nie ma tu słabego rywala. Bayern jakoś jeszcze nie przekonuje, ale ważne jest zwycięstwo :) FCB!

16.09.2013 19:26

Jeśli piłkarz widzi, że coś jest nie tak to połowa sukcesu :) FCB!

16.09.2013 00:02

Krytyka się przyda, bo to dobrze działa zazwyczaj :) FCB!

15.09.2013 12:36

Widzę, że Matthias ostro leci i dobrze, bo gra jakoś olśniewająco nie wygląda :) FCB!

15.09.2013 00:05

Mari6274 -> Gra się jak przeciwnik pozwala :) FCB!

14.09.2013 23:34

Lahm niech wraca na swoją pozycję, Bastian na "6", a w pomocy dać Xerdana no i Dante za DvB :) FCB!

14.09.2013 23:08

LM rządzi się swoimi prawami dlatego trzeba zagrać lepiej, bo różnie to może być (oby nie było) :) FCB!

14.09.2013 22:58

Wypowiedz Guardioli już widzę bardziej racjonalna, a nie że gra była wspaniała :) FCB!

14.09.2013 22:54

Filozofia Guardioli prędzej czy pózniej wypali tylko cierpliwości potrzeba :) FCB!

14.09.2013 22:16

Dziś szału nie było jeśli chodzi o grę Bayernu, ale takie mecze trzeba wygrywać i zdobywać pkt. Co do BVB powinni za każdym razem dziękować Uliemu, bo gdyby nie on to by nie byli teraz, gdzie są :) FCB!

14.09.2013 20:24

Po kolejne zwycięstwo Bawarczycy :) FCB!

14.09.2013 15:21

Nie wiem po co Lahm na pomocy to już nie lepiej dać Xerdana :) FCB!

14.09.2013 15:09

Misiek -> Mecz Bayernu na ES 2 :) FCB!

14.09.2013 13:27

Bawarczyk95 -> Kto wie może będzie jutro dzień Bastiana jak zagra na 100 % :) FCB!

13.09.2013 23:47

Gra psychologiczna, bo nie powiedzą, że się boją Bayernu :) FCB!

13.09.2013 23:43

Tylko trzęsienie ziemi mogło by spowodować by rezerwy nie awansowały przy takiej grze :) FCB!

13.09.2013 23:42

Jest Martinez, więc nie ma czego żałować :) FCB!

13.09.2013 22:17

Brat Bastiana miał dziś swój dzień :) FCB!

13.09.2013 22:03

Takiego Sammera myślę, że każdy lubi :) FCB!

13.09.2013 20:54

Aż się zapomniało przez mecze reprezentacyjne o meczach ligowych. Pokazać jutro dobrą piłkę i nie pozostawić rywalowi złudzeń :) FCB!

13.09.2013 20:52

To przyszłość Bayernu tak jak i inni zawodnicy pierwszego składu :) FCB!

10.09.2013 15:38

Ramires to chyba sobie kpi z tymi przeprosinami przez Dante heh :) FCB!

10.09.2013 15:34

Adi -> Pewnie Rode do Bayernu przejdzie, a nie mówi o tym otwarcie bo nie chce robić pewnie zamieszania w Eintrachcie :) FCB!

10.09.2013 12:58

Jupp pewnie się wypowiedział na temat gry Bayernu, ale wątpię by jakoś pouczał Pepa :) FCB!

08.09.2013 11:12

Dobry gracz zapowiada się z tego Green'a :) FCB!

04.09.2013 11:35

Jakoś dziś dobrze się nie zaprezentował, ale to pierwszy występ w barwach Schalke, więc można mu darować :) FCB!

31.08.2013 20:35

Podobna sytuacja z Gotze jak przychodził do Bayernu Arjen... FCB!

31.08.2013 20:33

Wrócili na właściwe tory :) FCB!

31.08.2013 20:31

Do I połowy: Bayern II 1-0 SpVgg Bayern Hof. Bramka Chessa 15' :) FCB!

31.08.2013 15:19

Po emocjach związanych z wczorajszym meczem, drugi zespół Bayern do 27 minuty wygrywa z SpVgg Bayern Hof 1-0 po bramce Chessy :) FCB!

31.08.2013 14:50

Gdyby nie Cech to Bayern wcześniej zdobył by wyrównającego gola, a może nawet zwycięskiego :) FCB!

31.08.2013 11:57

Gogopaulkrk -> Pewnie dwu albo trzykrotnie więcej niż Chelsea :) FCB!

31.08.2013 11:35

Franek człowiek instytucja Bayernu nie będę się bał tego powiedzieć, a wczorajsza jego radość po zdobyciu mówi wszystko kim jest dla Bayernu :) FCB!

31.08.2013 11:32

Mou po przegranym meczu musiał wbić szpilę, bo to cały On :) FCB!

31.08.2013 11:22

Mam nadzieję, że to dobry prognostyk pracy Guardioli i będzie już coraz lepiej :) FCB!

31.08.2013 11:06

Oglądając mecz Bayernu to czasami gra Bayernu była dla mnie frustrująca nie rozumiejąc co się dzieje z obrona i nadal nie rozumiem. Zauważyłem, że Bayern ciężko wchodzi w mecz, ale w drugiej połowie z minuty na minutę było coraz lepiej, aż autobus Chelsea nie wytrzymał i co mi się podobało, że Bawarczycy konsekwetnie tworzyli sytuacje nie hurra wrzutka. Mam nadzieję, że to trofeum pobudzi piłkarzy do lepszej gry. Moim zdaniem cichym bohaterem jest Martinez, który dużo wniósł i on powinien grać od początku jak będzie zdrowy w każdym spotkaniu. Niesamowity mecz i rewanż na Chelsea udany (oby to był dobry prognostyk pracy Guardioli) :) FCB!

31.08.2013 10:44

Gustavo sam chciał odejść, a nie, że Guardiola go nie chciał :) FCB!

30.08.2013 20:15

Skład składem, ale to mecz zweryfikuje jak to będzie :) FCB!

30.08.2013 20:03

Adi -> Na bank Chelsea postawi autobus i będą czekać na kontre, a Bayern fakt nie może wymienić 1000 podań, bo nic z tego nie będzie i kolejny puchar przejdzie koło nosa... FCB!

30.08.2013 18:21

Adi -> Oby słowa Ottmara się sprawdziły i Bayern pokazał to na boisku :) FCB!

30.08.2013 18:14

Co do Schalke jeszcze się mówi o Adebayorze i Ronaldinho :) FCB!

30.08.2013 12:27

No na pewno do końca kariery prowadził Bayern, bo to jest przejściowe na kilka lat :) FCB!

30.08.2013 11:49

Czyli Sobota nie zawita w Schalke pewnie :) FCB!

30.08.2013 11:29

Dziś musi być pierwszy zdobyty puchar w Tym sezonie, bo innego scenariusza sobie nie wyobrażam :) FCB!

30.08.2013 11:10

Co do zespołów, na które Bayern trafił to wolałbym, żeby były mocniejsze i by nie zabrakło motywacji, bo na papierze to jest obowiązek Bayernu wyjść z pierwszego miejsca :) FCB!

29.08.2013 19:24

Franek na Prezydenta. Nie mogło być inaczej i widać jest sprawiedliwość i nie tylko Messi jest na tym świecie :) FCB!

29.08.2013 19:22

Typowa gierka Mou najpierw gada zle o Bayernie, a teraz jacy to są wspaniali :) FCB!

29.08.2013 16:57

Nie ma innej opcji tylko Franek :) FCB!

29.08.2013 14:45

Kto by to nie był czas uruchomić bawarską maszynę :) FCB!

29.08.2013 11:04

Moim zdaniem lepiej trafić na silniejsze zespoły by była większa motywacja, co w poprzednim sezonie bardzo dobrze pokazało BVB, a tym samym Bayern nie powinien się nikogo bać, bo w końcu to obrońcy tytułu :) FCB!

29.08.2013 10:54

No to bardzo dobrze i czas w końcu na pierwsze trofeum w tym sezonie :) FCB!

29.08.2013 10:52

Z jednej strony nie dziwię się Guardioli, bo chce wprowadzić coś swojego, ale jest ale, bo na razie ta jego taktyka nie za bardzo sprawdza się wg mnie widać ciężką grę Bayernu. Byle by nie przedobrzył i ktoś powinien mu nieraz przemówić mam nadzieję, że jak szło nie będzie to będzie takim człowiekiem Sammer :) FCB!

28.08.2013 13:04

Jedyne wyjście to cofnąć Toniego, bo nie wiem co z Janem o Martinezie nie mówiąc... FCB!

28.08.2013 11:33

Nadal niepokój budzi gra w obronie i brak skuteczności. Może być bardzo ciężko w tym sezonie :) FCB!

28.08.2013 11:08

Schalke wywaliło Stevensa to teraz mają. Prowadzi ich jakiś amator to już pierwszym trenerem powinien być PH (asystent Juppa) i kolejny trener w BL do odstrzału... FCB!

27.08.2013 22:29

Mid -> Tak na ES 2 :) FCB!

27.08.2013 18:16

Po to są inni by zastępować :) FCB!

27.08.2013 18:00

Bardzo dobry skład jak ten mecz w końcu trzeba rotować, bo powoli Bayern będzie przechodził do gry co 3 dni :) FCB!

27.08.2013 17:47

Piłkarze jak i kibice chcą rewanżu na Chelsea by rozjechać ten autobus Mourinho :) FCB!

27.08.2013 11:14

W sumie przy autobusie Chelsea to myślę, że przyda się zagrać 4-1-4-1, bo Bayern zrobi szturm na bramkę The Blues :) FCB!

26.08.2013 22:46

Jakoś gra Chelsea za przeproszeniem tyłka nie urywa. SPE może być bardzo podobny w ich wykonaniu jak Mou prowadził Inter w finale z Bayernem :) FCB!

26.08.2013 22:31

Moim zdaniem odpocząć przed meczem z Chelsea powinni - Neuer, Lahm, Dante, Bastian, Franek, Arjen oraz Mandzukic :) FCB!

26.08.2013 14:50

Jestem ciekawy jak ułoży się Bayernowi mecz z Chelsea :) FCB!

26.08.2013 14:48

Zacznie się LM i gra co 3 dni i pewnie wtedy Guardiola będzie częściej rotował składem :) FCB!

26.08.2013 12:50

Myślę, że Guardiola paru graczy oszczędzi na to spotkanie :) FCB!

26.08.2013 12:41

No widać jak Mourinho lubi Guardiole hehe :) FCB!

25.08.2013 17:27

Ważne trzy punkty i na pewno dużo dały zmiany (może Guardiola mógł tak zagrać od początku to by było inaczej) :) FCB!

24.08.2013 17:24

Tak patrze na mecz to jakby tak od początku wystąpili Xerdan i Muller to by dawno było po meczu :) FCB!

24.08.2013 17:15

Pudło za pudłem aj :) FCB!

24.08.2013 17:14

I się worek z bramkami rozwiązał ;) FCB!

24.08.2013 17:08

Wkońcuuuu Franeeeeeek :) FCB!

24.08.2013 16:58

Ciekawe kiedy twierdza Nurnberg upadnie :) FCB!

24.08.2013 16:51