DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: Reeken89 Strona 237

Wątpię by kolejny zawodnik przestraszył się rywalizacji i uciekł :) FCB!

16.11.2013 21:50

Sensacja w meczu Francji... FCB!

15.11.2013 22:28

Nie spodziewałem się, że Francja tak słabo będzie grać... FCB!

15.11.2013 22:07

Fcbayerniak -> Wiem tyle, że nie może grać, a tylko i wyłącznie trenować z drugim zespołem :) FCB!

15.11.2013 13:00

Kontuzje przed meczem z BVB nie są wskazane... FCB!

15.11.2013 11:27

Fcbayerniak -> Z tego co czytałem to Breno może tylko i wyłącznie trenować z drugim zespołem i nie ma możliwości grania, bo tak zostało ustalone :) FCB!

15.11.2013 11:26

„Będę służył temu klubowi aż do ostatniego tchu” - nic dodać, nic ująć. To coś więcej niż klub :) FCB!

13.11.2013 23:03

Musi pokazać, że jest wart gry w Bayernie i mam nadzieję, że zaskoczy czymś pozytywnym :) FCB!

13.11.2013 12:22

Jeśli Franek nie zgarnie tej nagrody to ja już nie wiem o co w tym wszystkim chodzi :) FCB!

12.11.2013 22:06

Kluczowy mecz tej rundy i mam nadzieję, że Bawarczycy pokażą jak są grozni w tym sezonie i oby nie przegrać :) FCB!

10.11.2013 14:08

Tak się zastanawiam jak gra Bayernu będzie wyglądała w grudniowych KMŚ. Moim zdaniem to bardzo dobra okazja do gry dla młodych zawodników jak właśnie Weiser, Hojbjerg, Schopf, Green czy nawet Weihrauch :) FCB!

10.11.2013 12:47

Oby za dwa tygodnie było 38 spotkanie z rzędu bez porażki :) FCB!

09.11.2013 18:50

Przyjemny mecz dla piłkarzy, a przede wszystkim ładne dwie pierwsze bramki. Mam nadzieję, że za dwa tygodnie Bayern wygra i powiększy przewagę nad BVB, bo jakby było inaczej nikt nie będzie pamiętał o dwóch przegranych z rzędu BVB, a będą piać z zachwytu, ale innego wyniku sobie nie wyobrażam :) FCB!

09.11.2013 18:48

Gomez333 -> Chodziło mi, że Guardiola za bardzo kombinuje z kapitanem, a zawsze w pomocy może zagrać ktoś inny :) FCB!

09.11.2013 15:15

Wdarł mi się błąd oczywiście Xerdana dziś nie ma w kadrze meczowej :) FCB!

09.11.2013 15:05

Poprzednik ma rację. Guardiola za bardzo miesza z kapitanem i nie wiem w jakim celu jak może grać Muller lub Xerdan w pomocy... FCB!

09.11.2013 15:03

Na 6 to tylko Lahm lub Martinez, bo wg mnie Thiago nie nadaję się do destrukcji :) FCB!

08.11.2013 19:48

Na papierze Bayern wciąga nosem zespół z Augsburga, ale na boisku to tylko od piłkarzy zależy czy utrudnią czy ułatwią sobie zadanie. Tylko 3 pkt :) FCB!

08.11.2013 19:45

Nie tylko kupować, ale w przyszłości korzystać z takich właśnie piłkarzy :) FCB!

08.11.2013 19:41

I rodzi się kolejny problem. Najlepszym rozwiązaniem dać jak piszą poprzednicy Martineza na 6 lub Lahma, a Martinez do obrony a na boku Jerome, chociaż wiadomo pierwsze rozwiązanie najlepsze :) FCB!

08.11.2013 14:35

IIWW -> Ja też nie wierzę, że Lewandowski tyle zarobi co zasłużony dla Bayernu Franek, bo wtedy myślę, że byłaby mała wojna :) FCB!

07.11.2013 12:03

Klub łączy dobre z pożytecznym :) FCB!

07.11.2013 11:57

Można powiedzieć, że każdy piłkarz w Bayernie znajdzie coś dla siebie u Guardioli :) FCB!

07.11.2013 11:47

Atletico czyżby czarny koń tegorocznej CL :) FCB!

06.11.2013 22:41

Arsenal przycisną BVB :) Szkoda, że rezerwy Bayernu przegrywają... FCB!

06.11.2013 22:13

Sezon jest długi dlatego nie patrzyłbym na rekordy, a dałbym zagrać zawodnikom typu Weiser, Hojbjerg czy Starke :) FCB!

06.11.2013 17:32

Wymęczone, ale zwycięstwo. Po dzisiejszej grze było widać, że nie przyłożyli się tak jak się spodziewano, ale ważny pewny awans :) FCB!

05.11.2013 22:46

No Mandzu ukuł w końcu :) FCB!

05.11.2013 22:10

Wszyscy związani z Bayernem są za Ulim :) FCB!

05.11.2013 12:07

Wygrać najmniejszym nakładem sił, a przede wszystkim rozstrzygnąć sprawę w pierwszej połowie :) FCB!

05.11.2013 11:58

A ja jestem pewien, że Franek zgarnie tą nagrodę :) FCB!

04.11.2013 21:40

Innej opcji jak pozostanie Toniego w Bayernie nie ma :) FCB!

04.11.2013 21:40

Z Lewandowskim to się okaże jak będzie, bo już jeden był taki, że dogadał się z Bayernem w 100 % a wiadomo jak wyszło :) FCB!

04.11.2013 13:06

Karl1985 -> To jest mecz o pewny awans i dlatego wątpię by Guardiola to zrobił, bo prędzej mogliby zagrać w meczu z City czy Cska :) FCB!

04.11.2013 13:00

Jeśli Bawarczycy sprężą się w pierwszej połowie to rozstrzygną losy meczu nawet najmniejszym nakładem :) FCB!

04.11.2013 12:16

Druga drużyna bierze przykład z pierwszej i oby tak dalej :) FCB!

02.11.2013 22:50

Teraz wygrać z Viktoria i skupić się na BL, bo w pozostałych meczach CL można dawać szanse innym :) FCB!

02.11.2013 21:37

Gra nie najlepsza jak w ostatnim meczu, ale ważne 3 pkt :) FCB!

02.11.2013 19:21

I tak skład jak widnieje powinien się podobać wg mnie, Martinez na swojej pozycji oraz Lahm. Nic innego jak zwycięstwo w dzisiejszym meczu, chociaż jak zawsze łatwo na boisku nie będzie, co pokazały poprzednie mecze, ale to zależy jak piłkarze podejdą do spotkania, bo może być to łatwo i przyjemne spotkanie czego bardzo bym chciał :) FCB!

02.11.2013 12:37

Wtorkowy rywal Bayernu w CL gromi dziś przeciwnika u siebie ;) FCB!

01.11.2013 22:23

Zapiszę się na pewno w kartach Bayernu o ile już tego nie zrobił :) FCB!

01.11.2013 21:49

BaVar -> Nie zmienisz myślenia niektórych. To samo można powiedzieć o BVB, ale ich nie można ruszyć, bo gra tam trójka Polaków, ale za niedługo dwójka, byle by Lewandowski odszedł, gdzie indziej :) FCB!

01.11.2013 21:47

No i elegancko :) FCB!

30.10.2013 11:40

Lepiej brać z drugiej drużyny niż kupować i by się takie talenty marnowały :) FCB!

27.10.2013 17:07

Mam nadzieję, że 2 lub 3 piłkarzy od nowego sezonu zostaną wprowadzeni do pierwszej drużyny :) FCB!

27.10.2013 16:45

Rezerwy Bayernu gromią rywala 5-0 do 84 minuty. Bramki dwie Weiser, dwie Julian i jedna Schmitz :) FCB!

27.10.2013 15:38

Nie rozumiem pierwszego zdania Guardioli ;) FCB!

26.10.2013 22:11

Szczęśliwe zwycięstwo Bayernu i taka sobie gra w pierwszej połowie jak w ostatnich meczach. Widać, że wejście Mandzu i Gotze pomogło całej drużynie :) FCB!

26.10.2013 18:22

Jeśli jest taki dobry i ma przyjść za darmo to czego nie :) FCB!

23.10.2013 23:10

Kolejny krok do awansu :) FCB!

23.10.2013 23:00

I tak ten mecz miał wyglądać :) FCB!

23.10.2013 22:59

Alabaaaa co za akcja :) FCB!

23.10.2013 21:23

Jak Franek gra to Bayern wygrywa :) FCB!

23.10.2013 21:12

Nic innego jak 3 pkt w tym meczu nikogo nie interesuje :) FCB!

23.10.2013 11:19

Dobry dzień dla Bayernu I jak i II :) FCB!

19.10.2013 18:11

Cały Bayern, porządny opieprz w przerwie i są tego pozytywne skutki :) FCB!

19.10.2013 18:09

Nieprawdopodobne rzeczy dzieją się w dzisiejszym meczu hehe :) FCB!

18.10.2013 22:11

Każde spotkanie dla Bayernu właśnie z takimi przeciwnikami jak Mainz będzie bardzo trudno, ale to obowiązek wygrać i tyle :) FCB!

18.10.2013 21:11

Dla takich piłkarzy jak on czy Schopf lub Weiser na razie będzie dobry awans drugiego zespołu od klasę wyżej :) FCB!

14.10.2013 14:08

To byłby bardzo dobry ruch ze strony Bayernu, bo też pierwszy zespół powinien czerpać korzyści z tego, że druga drużyna tak dobrze sobie radzi w rozgrywkach swojej ligi :) FCB!

12.10.2013 11:07

Przy dojściu do zdrowia Javiego i Thiago, kapitan Bayernu pewnie będzie grał tam, gdzie zawsze :) FCB!

10.10.2013 15:54

Trzeba cierpliwie czekać ja Martineza :) FCB!

10.10.2013 15:53

Myślę, że transfer do Bayernu nie jest do końca pewny, bo pewnie jeszcze raz zarząd przedyskutuję z Guardiola i Sammerem, ale jest ale, bo Uli i załoga nie da za niego ani grosza :) FCB!

10.10.2013 15:52

Mam nadzieję, że nadchodzący "łatwy" terminarz sprawi, że Bayern będzie miał okazje poprawić skuteczność :) FCB!

05.10.2013 23:40

I teraz czas dla Sammera byle by nie było niepotrzebnych konfliktów :) FCB!

05.10.2013 20:37

Kolejny nie łatwy mecz dla Bayernu, bo Bayer dotrzymuje kroku obok BVB, Bawarczykom. Jeśli zagrają tak jak z City nikt nie ma szans rywalizować z Bayernem :) FCB!

05.10.2013 11:08

City rozjechane bawarskim czołgiem, aż miło się patrzyło :) FCB!

02.10.2013 23:29

Niepotrzebne błędy... FCB!

02.10.2013 22:27

Arjeeeeeeeeeeen i po meczu :) FCB!

02.10.2013 22:01

Mulleeeeeeeeeeeeeeeeeer :) FCB!

02.10.2013 21:57

Bezradność City przeradzają się w faule na piłkarzach Bayernu widzę heh... FCB!

02.10.2013 21:28

Muszą strzelić na 0-2, bo City robi takie błędy i trzeba to wykorzystać :) FCB!

02.10.2013 21:18

Ale się pięknie dla Franka ułożyło, bramka w 7 minucie :) FCB!

02.10.2013 20:56

Franeeeeeeeeeeeeeeeeeeeek co za strzał :) FCB!

02.10.2013 20:51

No to jazda :) FCB!

02.10.2013 20:44

Ciekawe czego Mandzu nie gra od pierwszej minuty :) FCB!

02.10.2013 20:07

Bayern w tym sezonie pokazuje dwie rożne twarze, inną w BL, a jeszcze inną w LM. Oby jutro było lepiej niż w ostatnim ligowym meczu, choć rywal o wiele mocniejszy ;) FCB!

02.10.2013 00:17

Lascah -> Od początku wiadomo, że chodzi mu o kasę, bo BVB mu takich nie da :) FCB!

29.09.2013 23:53

Zwycięstwo Bayernu w każdym meczu to obowiązek :) FCB!

28.09.2013 12:52

No przegrali trudno się mówi i jakaś lekcja przyszłość. Dobrze, że Matthias śledzi poczynania drugiej drużyny :) FCB!

28.09.2013 10:54

Druga drużyna Bayernu przegrywa u siebie 0-2 z FV Illertissen... FCB!

27.09.2013 21:29

Niespodziewanie druga drużyna Bayernu przegrywa do 60 minuty u siebie 0-2 z FV Illertissen... FCB!

27.09.2013 20:21

Plota :) FCB!

27.09.2013 18:51

Franeeeeek :) FCB!

25.09.2013 22:06

Mullerrrrrrrrrrrrrrrrrrr :) FCB!

25.09.2013 21:52

Niepotrzebnie stracony gol... FCB!

25.09.2013 21:09

Przy takim wyniku w drugiej połowie przydało by się wpuścić Jana i szkoda, że na ławie nie ma Weiser'a, bo też mógłby zagrać przy dobrym wyniku :) FCB!

25.09.2013 21:03

Ha Elegancko ładnie Dante i pięknie Claudio :) FCB!

25.09.2013 20:59

Muller jak zwykle niezawodny :) FCB!

25.09.2013 20:48

Co za sytuacja :) FCB!

25.09.2013 20:43

Ja bym w pierwszym składzie widział jeszcze Toma i Jana :) FCB!

25.09.2013 19:37

Ja bym jeszcze w składzie widział Starke i Jana :) FCB!

25.09.2013 19:34

Ja bym jeszcze w składzie widział Starke i Jana :) FCB!

25.09.2013 19:32

Ta już Mandzukic odchodzi, bo się przestraszył, że Robercik w Bayernie pff to nie Gomez, żeby uciekał :) FCB!

25.09.2013 14:17

Odejdzie Claudio to będzie rywalizacja między nim a Mario. W Bayernie będzie jednym z piłkarzy i nie będzie gwiazdorzenia i wymachiwanie rękami, że jest coś nie tak jak w reprezentacji :) FCB!

25.09.2013 10:57

Adi -> I ja bym dodał jeszcze Starke :) FCB!

24.09.2013 21:38

Myślę, że w tym meczu zagra m.in. Starke, Claudio, DvB czy chociaż Diego :) FCB!

24.09.2013 20:56

Pecz01 -> Miałem to samo napisać i bardzo ciężko im będzie w meczu z Freiburgiem, ale to już nie Nasz problem :) FCB!

24.09.2013 20:52

Kalo -> Tak :) FCB!

24.09.2013 20:17

Seb455 -> Masz rację, bo lepiej że coś robi w tym kierunku niż miałby siedzieć cicho, bo jemu też na tym zależy by Bayern przez lata był na szczycie :) FCB!

24.09.2013 13:16