Wątpię by kolejny zawodnik przestraszył się rywalizacji i uciekł :) FCB!
16.11.2013 21:50
Sensacja w meczu Francji... FCB!
15.11.2013 22:28
Nie spodziewałem się, że Francja tak słabo będzie grać... FCB!
15.11.2013 22:07
Fcbayerniak -> Wiem tyle, że nie może grać, a tylko i wyłącznie trenować z drugim zespołem :) FCB!
15.11.2013 13:00
Kontuzje przed meczem z BVB nie są wskazane... FCB!
15.11.2013 11:27
Fcbayerniak -> Z tego co czytałem to Breno może tylko i wyłącznie trenować z drugim zespołem i nie ma możliwości grania, bo tak zostało ustalone :) FCB!
15.11.2013 11:26
„Będę służył temu klubowi aż do ostatniego tchu” - nic dodać, nic ująć. To coś więcej niż klub :) FCB!
13.11.2013 23:03
Musi pokazać, że jest wart gry w Bayernie i mam nadzieję, że zaskoczy czymś pozytywnym :) FCB!
13.11.2013 12:22
Jeśli Franek nie zgarnie tej nagrody to ja już nie wiem o co w tym wszystkim chodzi :) FCB!
12.11.2013 22:06
Kluczowy mecz tej rundy i mam nadzieję, że Bawarczycy pokażą jak są grozni w tym sezonie i oby nie przegrać :) FCB!
10.11.2013 14:08
Tak się zastanawiam jak gra Bayernu będzie wyglądała w grudniowych KMŚ. Moim zdaniem to bardzo dobra okazja do gry dla młodych zawodników jak właśnie Weiser, Hojbjerg, Schopf, Green czy nawet Weihrauch :) FCB!
10.11.2013 12:47
Oby za dwa tygodnie było 38 spotkanie z rzędu bez porażki :) FCB!
09.11.2013 18:50
Przyjemny mecz dla piłkarzy, a przede wszystkim ładne dwie pierwsze bramki. Mam nadzieję, że za dwa tygodnie Bayern wygra i powiększy przewagę nad BVB, bo jakby było inaczej nikt nie będzie pamiętał o dwóch przegranych z rzędu BVB, a będą piać z zachwytu, ale innego wyniku sobie nie wyobrażam :) FCB!
09.11.2013 18:48
Gomez333 -> Chodziło mi, że Guardiola za bardzo kombinuje z kapitanem, a zawsze w pomocy może zagrać ktoś inny :) FCB!
09.11.2013 15:15
Wdarł mi się błąd oczywiście Xerdana dziś nie ma w kadrze meczowej :) FCB!
09.11.2013 15:05
Poprzednik ma rację. Guardiola za bardzo miesza z kapitanem i nie wiem w jakim celu jak może grać Muller lub Xerdan w pomocy... FCB!
09.11.2013 15:03
Na 6 to tylko Lahm lub Martinez, bo wg mnie Thiago nie nadaję się do destrukcji :) FCB!
08.11.2013 19:48
Na papierze Bayern wciąga nosem zespół z Augsburga, ale na boisku to tylko od piłkarzy zależy czy utrudnią czy ułatwią sobie zadanie. Tylko 3 pkt :) FCB!
08.11.2013 19:45
Nie tylko kupować, ale w przyszłości korzystać z takich właśnie piłkarzy :) FCB!
08.11.2013 19:41
I rodzi się kolejny problem. Najlepszym rozwiązaniem dać jak piszą poprzednicy Martineza na 6 lub Lahma, a Martinez do obrony a na boku Jerome, chociaż wiadomo pierwsze rozwiązanie najlepsze :) FCB!
08.11.2013 14:35
IIWW -> Ja też nie wierzę, że Lewandowski tyle zarobi co zasłużony dla Bayernu Franek, bo wtedy myślę, że byłaby mała wojna :) FCB!
07.11.2013 12:03
Klub łączy dobre z pożytecznym :) FCB!
07.11.2013 11:57
Można powiedzieć, że każdy piłkarz w Bayernie znajdzie coś dla siebie u Guardioli :) FCB!
07.11.2013 11:47
Atletico czyżby czarny koń tegorocznej CL :) FCB!
06.11.2013 22:41
Arsenal przycisną BVB :) Szkoda, że rezerwy Bayernu przegrywają... FCB!
06.11.2013 22:13
Sezon jest długi dlatego nie patrzyłbym na rekordy, a dałbym zagrać zawodnikom typu Weiser, Hojbjerg czy Starke :) FCB!
06.11.2013 17:32
Wymęczone, ale zwycięstwo. Po dzisiejszej grze było widać, że nie przyłożyli się tak jak się spodziewano, ale ważny pewny awans :) FCB!
05.11.2013 22:46
No Mandzu ukuł w końcu :) FCB!
05.11.2013 22:10
Wszyscy związani z Bayernem są za Ulim :) FCB!
05.11.2013 12:07
Wygrać najmniejszym nakładem sił, a przede wszystkim rozstrzygnąć sprawę w pierwszej połowie :) FCB!
05.11.2013 11:58
A ja jestem pewien, że Franek zgarnie tą nagrodę :) FCB!
04.11.2013 21:40
Innej opcji jak pozostanie Toniego w Bayernie nie ma :) FCB!
04.11.2013 21:40
Z Lewandowskim to się okaże jak będzie, bo już jeden był taki, że dogadał się z Bayernem w 100 % a wiadomo jak wyszło :) FCB!
04.11.2013 13:06
Karl1985 -> To jest mecz o pewny awans i dlatego wątpię by Guardiola to zrobił, bo prędzej mogliby zagrać w meczu z City czy Cska :) FCB!
04.11.2013 13:00
Jeśli Bawarczycy sprężą się w pierwszej połowie to rozstrzygną losy meczu nawet najmniejszym nakładem :) FCB!
04.11.2013 12:16
Druga drużyna bierze przykład z pierwszej i oby tak dalej :) FCB!
02.11.2013 22:50
Teraz wygrać z Viktoria i skupić się na BL, bo w pozostałych meczach CL można dawać szanse innym :) FCB!
02.11.2013 21:37
Gra nie najlepsza jak w ostatnim meczu, ale ważne 3 pkt :) FCB!
02.11.2013 19:21
I tak skład jak widnieje powinien się podobać wg mnie, Martinez na swojej pozycji oraz Lahm. Nic innego jak zwycięstwo w dzisiejszym meczu, chociaż jak zawsze łatwo na boisku nie będzie, co pokazały poprzednie mecze, ale to zależy jak piłkarze podejdą do spotkania, bo może być to łatwo i przyjemne spotkanie czego bardzo bym chciał :) FCB!
02.11.2013 12:37
Wtorkowy rywal Bayernu w CL gromi dziś przeciwnika u siebie ;) FCB!
01.11.2013 22:23
Zapiszę się na pewno w kartach Bayernu o ile już tego nie zrobił :) FCB!
01.11.2013 21:49
BaVar -> Nie zmienisz myślenia niektórych. To samo można powiedzieć o BVB, ale ich nie można ruszyć, bo gra tam trójka Polaków, ale za niedługo dwójka, byle by Lewandowski odszedł, gdzie indziej :) FCB!
01.11.2013 21:47
No i elegancko :) FCB!
30.10.2013 11:40
Lepiej brać z drugiej drużyny niż kupować i by się takie talenty marnowały :) FCB!
27.10.2013 17:07
Mam nadzieję, że 2 lub 3 piłkarzy od nowego sezonu zostaną wprowadzeni do pierwszej drużyny :) FCB!
27.10.2013 16:45
Rezerwy Bayernu gromią rywala 5-0 do 84 minuty. Bramki dwie Weiser, dwie Julian i jedna Schmitz :) FCB!
27.10.2013 15:38
Nie rozumiem pierwszego zdania Guardioli ;) FCB!
26.10.2013 22:11
Szczęśliwe zwycięstwo Bayernu i taka sobie gra w pierwszej połowie jak w ostatnich meczach. Widać, że wejście Mandzu i Gotze pomogło całej drużynie :) FCB!
26.10.2013 18:22
Jeśli jest taki dobry i ma przyjść za darmo to czego nie :) FCB!
23.10.2013 23:10
Kolejny krok do awansu :) FCB!
23.10.2013 23:00
I tak ten mecz miał wyglądać :) FCB!
23.10.2013 22:59
Alabaaaa co za akcja :) FCB!
23.10.2013 21:23
Jak Franek gra to Bayern wygrywa :) FCB!
23.10.2013 21:12
Nic innego jak 3 pkt w tym meczu nikogo nie interesuje :) FCB!
23.10.2013 11:19
Dobry dzień dla Bayernu I jak i II :) FCB!
19.10.2013 18:11
Cały Bayern, porządny opieprz w przerwie i są tego pozytywne skutki :) FCB!
19.10.2013 18:09
Nieprawdopodobne rzeczy dzieją się w dzisiejszym meczu hehe :) FCB!
18.10.2013 22:11
Każde spotkanie dla Bayernu właśnie z takimi przeciwnikami jak Mainz będzie bardzo trudno, ale to obowiązek wygrać i tyle :) FCB!
18.10.2013 21:11
Dla takich piłkarzy jak on czy Schopf lub Weiser na razie będzie dobry awans drugiego zespołu od klasę wyżej :) FCB!
14.10.2013 14:08
To byłby bardzo dobry ruch ze strony Bayernu, bo też pierwszy zespół powinien czerpać korzyści z tego, że druga drużyna tak dobrze sobie radzi w rozgrywkach swojej ligi :) FCB!
12.10.2013 11:07
Przy dojściu do zdrowia Javiego i Thiago, kapitan Bayernu pewnie będzie grał tam, gdzie zawsze :) FCB!
10.10.2013 15:54
Trzeba cierpliwie czekać ja Martineza :) FCB!
10.10.2013 15:53
Myślę, że transfer do Bayernu nie jest do końca pewny, bo pewnie jeszcze raz zarząd przedyskutuję z Guardiola i Sammerem, ale jest ale, bo Uli i załoga nie da za niego ani grosza :) FCB!
10.10.2013 15:52
Mam nadzieję, że nadchodzący "łatwy" terminarz sprawi, że Bayern będzie miał okazje poprawić skuteczność :) FCB!
05.10.2013 23:40
I teraz czas dla Sammera byle by nie było niepotrzebnych konfliktów :) FCB!
05.10.2013 20:37
Kolejny nie łatwy mecz dla Bayernu, bo Bayer dotrzymuje kroku obok BVB, Bawarczykom. Jeśli zagrają tak jak z City nikt nie ma szans rywalizować z Bayernem :) FCB!
05.10.2013 11:08
City rozjechane bawarskim czołgiem, aż miło się patrzyło :) FCB!
02.10.2013 23:29
Niepotrzebne błędy... FCB!
02.10.2013 22:27
Arjeeeeeeeeeeen i po meczu :) FCB!
02.10.2013 22:01
Mulleeeeeeeeeeeeeeeeeer :) FCB!
02.10.2013 21:57
Bezradność City przeradzają się w faule na piłkarzach Bayernu widzę heh... FCB!
02.10.2013 21:28
Muszą strzelić na 0-2, bo City robi takie błędy i trzeba to wykorzystać :) FCB!
02.10.2013 21:18
Ale się pięknie dla Franka ułożyło, bramka w 7 minucie :) FCB!
02.10.2013 20:56
Franeeeeeeeeeeeeeeeeeeeek co za strzał :) FCB!
02.10.2013 20:51
No to jazda :) FCB!
02.10.2013 20:44
Ciekawe czego Mandzu nie gra od pierwszej minuty :) FCB!
02.10.2013 20:07
Bayern w tym sezonie pokazuje dwie rożne twarze, inną w BL, a jeszcze inną w LM. Oby jutro było lepiej niż w ostatnim ligowym meczu, choć rywal o wiele mocniejszy ;) FCB!
02.10.2013 00:17
Lascah -> Od początku wiadomo, że chodzi mu o kasę, bo BVB mu takich nie da :) FCB!
29.09.2013 23:53
Zwycięstwo Bayernu w każdym meczu to obowiązek :) FCB!
28.09.2013 12:52
No przegrali trudno się mówi i jakaś lekcja przyszłość. Dobrze, że Matthias śledzi poczynania drugiej drużyny :) FCB!
28.09.2013 10:54
Druga drużyna Bayernu przegrywa u siebie 0-2 z FV Illertissen... FCB!
27.09.2013 21:29
Niespodziewanie druga drużyna Bayernu przegrywa do 60 minuty u siebie 0-2 z FV Illertissen... FCB!
27.09.2013 20:21
Plota :) FCB!
27.09.2013 18:51
Franeeeeek :) FCB!
25.09.2013 22:06
Mullerrrrrrrrrrrrrrrrrrr :) FCB!
25.09.2013 21:52
Niepotrzebnie stracony gol... FCB!
25.09.2013 21:09
Przy takim wyniku w drugiej połowie przydało by się wpuścić Jana i szkoda, że na ławie nie ma Weiser'a, bo też mógłby zagrać przy dobrym wyniku :) FCB!
25.09.2013 21:03
Ha Elegancko ładnie Dante i pięknie Claudio :) FCB!
25.09.2013 20:59
Muller jak zwykle niezawodny :) FCB!
25.09.2013 20:48
Co za sytuacja :) FCB!
25.09.2013 20:43
Ja bym w pierwszym składzie widział jeszcze Toma i Jana :) FCB!
25.09.2013 19:37
Ja bym jeszcze w składzie widział Starke i Jana :) FCB!
25.09.2013 19:34
Ja bym jeszcze w składzie widział Starke i Jana :) FCB!
25.09.2013 19:32
Ta już Mandzukic odchodzi, bo się przestraszył, że Robercik w Bayernie pff to nie Gomez, żeby uciekał :) FCB!
25.09.2013 14:17
Odejdzie Claudio to będzie rywalizacja między nim a Mario. W Bayernie będzie jednym z piłkarzy i nie będzie gwiazdorzenia i wymachiwanie rękami, że jest coś nie tak jak w reprezentacji :) FCB!
25.09.2013 10:57
Adi -> I ja bym dodał jeszcze Starke :) FCB!
24.09.2013 21:38
Myślę, że w tym meczu zagra m.in. Starke, Claudio, DvB czy chociaż Diego :) FCB!
24.09.2013 20:56
Pecz01 -> Miałem to samo napisać i bardzo ciężko im będzie w meczu z Freiburgiem, ale to już nie Nasz problem :) FCB!
24.09.2013 20:52
Kalo -> Tak :) FCB!
24.09.2013 20:17
Seb455 -> Masz rację, bo lepiej że coś robi w tym kierunku niż miałby siedzieć cicho, bo jemu też na tym zależy by Bayern przez lata był na szczycie :) FCB!
Wątpię by kolejny zawodnik przestraszył się rywalizacji i uciekł :) FCB!
16.11.2013 21:50
Sensacja w meczu Francji... FCB!
15.11.2013 22:28
Nie spodziewałem się, że Francja tak słabo będzie grać... FCB!
15.11.2013 22:07
Fcbayerniak -> Wiem tyle, że nie może grać, a tylko i wyłącznie trenować z drugim zespołem :) FCB!
15.11.2013 13:00
Kontuzje przed meczem z BVB nie są wskazane... FCB!
15.11.2013 11:27
Fcbayerniak -> Z tego co czytałem to Breno może tylko i wyłącznie trenować z drugim zespołem i nie ma możliwości grania, bo tak zostało ustalone :) FCB!
15.11.2013 11:26
„Będę służył temu klubowi aż do ostatniego tchu” - nic dodać, nic ująć. To coś więcej niż klub :) FCB!
13.11.2013 23:03
Musi pokazać, że jest wart gry w Bayernie i mam nadzieję, że zaskoczy czymś pozytywnym :) FCB!
13.11.2013 12:22
Jeśli Franek nie zgarnie tej nagrody to ja już nie wiem o co w tym wszystkim chodzi :) FCB!
12.11.2013 22:06
Kluczowy mecz tej rundy i mam nadzieję, że Bawarczycy pokażą jak są grozni w tym sezonie i oby nie przegrać :) FCB!
10.11.2013 14:08
Tak się zastanawiam jak gra Bayernu będzie wyglądała w grudniowych KMŚ. Moim zdaniem to bardzo dobra okazja do gry dla młodych zawodników jak właśnie Weiser, Hojbjerg, Schopf, Green czy nawet Weihrauch :) FCB!
10.11.2013 12:47
Oby za dwa tygodnie było 38 spotkanie z rzędu bez porażki :) FCB!
09.11.2013 18:50
Przyjemny mecz dla piłkarzy, a przede wszystkim ładne dwie pierwsze bramki. Mam nadzieję, że za dwa tygodnie Bayern wygra i powiększy przewagę nad BVB, bo jakby było inaczej nikt nie będzie pamiętał o dwóch przegranych z rzędu BVB, a będą piać z zachwytu, ale innego wyniku sobie nie wyobrażam :) FCB!
09.11.2013 18:48
Gomez333 -> Chodziło mi, że Guardiola za bardzo kombinuje z kapitanem, a zawsze w pomocy może zagrać ktoś inny :) FCB!
09.11.2013 15:15
Wdarł mi się błąd oczywiście Xerdana dziś nie ma w kadrze meczowej :) FCB!
09.11.2013 15:05
Poprzednik ma rację. Guardiola za bardzo miesza z kapitanem i nie wiem w jakim celu jak może grać Muller lub Xerdan w pomocy... FCB!
09.11.2013 15:03
Na 6 to tylko Lahm lub Martinez, bo wg mnie Thiago nie nadaję się do destrukcji :) FCB!
08.11.2013 19:48
Na papierze Bayern wciąga nosem zespół z Augsburga, ale na boisku to tylko od piłkarzy zależy czy utrudnią czy ułatwią sobie zadanie. Tylko 3 pkt :) FCB!
08.11.2013 19:45
Nie tylko kupować, ale w przyszłości korzystać z takich właśnie piłkarzy :) FCB!
08.11.2013 19:41
I rodzi się kolejny problem. Najlepszym rozwiązaniem dać jak piszą poprzednicy Martineza na 6 lub Lahma, a Martinez do obrony a na boku Jerome, chociaż wiadomo pierwsze rozwiązanie najlepsze :) FCB!
08.11.2013 14:35
IIWW -> Ja też nie wierzę, że Lewandowski tyle zarobi co zasłużony dla Bayernu Franek, bo wtedy myślę, że byłaby mała wojna :) FCB!
07.11.2013 12:03
Klub łączy dobre z pożytecznym :) FCB!
07.11.2013 11:57
Można powiedzieć, że każdy piłkarz w Bayernie znajdzie coś dla siebie u Guardioli :) FCB!
07.11.2013 11:47
Atletico czyżby czarny koń tegorocznej CL :) FCB!
06.11.2013 22:41
Arsenal przycisną BVB :) Szkoda, że rezerwy Bayernu przegrywają... FCB!
06.11.2013 22:13
Sezon jest długi dlatego nie patrzyłbym na rekordy, a dałbym zagrać zawodnikom typu Weiser, Hojbjerg czy Starke :) FCB!
06.11.2013 17:32
Wymęczone, ale zwycięstwo. Po dzisiejszej grze było widać, że nie przyłożyli się tak jak się spodziewano, ale ważny pewny awans :) FCB!
05.11.2013 22:46
No Mandzu ukuł w końcu :) FCB!
05.11.2013 22:10
Wszyscy związani z Bayernem są za Ulim :) FCB!
05.11.2013 12:07
Wygrać najmniejszym nakładem sił, a przede wszystkim rozstrzygnąć sprawę w pierwszej połowie :) FCB!
05.11.2013 11:58
A ja jestem pewien, że Franek zgarnie tą nagrodę :) FCB!
04.11.2013 21:40
Innej opcji jak pozostanie Toniego w Bayernie nie ma :) FCB!
04.11.2013 21:40
Z Lewandowskim to się okaże jak będzie, bo już jeden był taki, że dogadał się z Bayernem w 100 % a wiadomo jak wyszło :) FCB!
04.11.2013 13:06
Karl1985 -> To jest mecz o pewny awans i dlatego wątpię by Guardiola to zrobił, bo prędzej mogliby zagrać w meczu z City czy Cska :) FCB!
04.11.2013 13:00
Jeśli Bawarczycy sprężą się w pierwszej połowie to rozstrzygną losy meczu nawet najmniejszym nakładem :) FCB!
04.11.2013 12:16
Druga drużyna bierze przykład z pierwszej i oby tak dalej :) FCB!
02.11.2013 22:50
Teraz wygrać z Viktoria i skupić się na BL, bo w pozostałych meczach CL można dawać szanse innym :) FCB!
02.11.2013 21:37
Gra nie najlepsza jak w ostatnim meczu, ale ważne 3 pkt :) FCB!
02.11.2013 19:21
I tak skład jak widnieje powinien się podobać wg mnie, Martinez na swojej pozycji oraz Lahm. Nic innego jak zwycięstwo w dzisiejszym meczu, chociaż jak zawsze łatwo na boisku nie będzie, co pokazały poprzednie mecze, ale to zależy jak piłkarze podejdą do spotkania, bo może być to łatwo i przyjemne spotkanie czego bardzo bym chciał :) FCB!
02.11.2013 12:37
Wtorkowy rywal Bayernu w CL gromi dziś przeciwnika u siebie ;) FCB!
01.11.2013 22:23
Zapiszę się na pewno w kartach Bayernu o ile już tego nie zrobił :) FCB!
01.11.2013 21:49
BaVar -> Nie zmienisz myślenia niektórych. To samo można powiedzieć o BVB, ale ich nie można ruszyć, bo gra tam trójka Polaków, ale za niedługo dwójka, byle by Lewandowski odszedł, gdzie indziej :) FCB!
01.11.2013 21:47
No i elegancko :) FCB!
30.10.2013 11:40
Lepiej brać z drugiej drużyny niż kupować i by się takie talenty marnowały :) FCB!
27.10.2013 17:07
Mam nadzieję, że 2 lub 3 piłkarzy od nowego sezonu zostaną wprowadzeni do pierwszej drużyny :) FCB!
27.10.2013 16:45
Rezerwy Bayernu gromią rywala 5-0 do 84 minuty. Bramki dwie Weiser, dwie Julian i jedna Schmitz :) FCB!
27.10.2013 15:38
Nie rozumiem pierwszego zdania Guardioli ;) FCB!
26.10.2013 22:11
Szczęśliwe zwycięstwo Bayernu i taka sobie gra w pierwszej połowie jak w ostatnich meczach. Widać, że wejście Mandzu i Gotze pomogło całej drużynie :) FCB!
26.10.2013 18:22
Jeśli jest taki dobry i ma przyjść za darmo to czego nie :) FCB!
23.10.2013 23:10
Kolejny krok do awansu :) FCB!
23.10.2013 23:00
I tak ten mecz miał wyglądać :) FCB!
23.10.2013 22:59
Alabaaaa co za akcja :) FCB!
23.10.2013 21:23
Jak Franek gra to Bayern wygrywa :) FCB!
23.10.2013 21:12
Nic innego jak 3 pkt w tym meczu nikogo nie interesuje :) FCB!
23.10.2013 11:19
Dobry dzień dla Bayernu I jak i II :) FCB!
19.10.2013 18:11
Cały Bayern, porządny opieprz w przerwie i są tego pozytywne skutki :) FCB!
19.10.2013 18:09
Nieprawdopodobne rzeczy dzieją się w dzisiejszym meczu hehe :) FCB!
18.10.2013 22:11
Każde spotkanie dla Bayernu właśnie z takimi przeciwnikami jak Mainz będzie bardzo trudno, ale to obowiązek wygrać i tyle :) FCB!
18.10.2013 21:11
Dla takich piłkarzy jak on czy Schopf lub Weiser na razie będzie dobry awans drugiego zespołu od klasę wyżej :) FCB!
14.10.2013 14:08
To byłby bardzo dobry ruch ze strony Bayernu, bo też pierwszy zespół powinien czerpać korzyści z tego, że druga drużyna tak dobrze sobie radzi w rozgrywkach swojej ligi :) FCB!
12.10.2013 11:07
Przy dojściu do zdrowia Javiego i Thiago, kapitan Bayernu pewnie będzie grał tam, gdzie zawsze :) FCB!
10.10.2013 15:54
Trzeba cierpliwie czekać ja Martineza :) FCB!
10.10.2013 15:53
Myślę, że transfer do Bayernu nie jest do końca pewny, bo pewnie jeszcze raz zarząd przedyskutuję z Guardiola i Sammerem, ale jest ale, bo Uli i załoga nie da za niego ani grosza :) FCB!
10.10.2013 15:52
Mam nadzieję, że nadchodzący "łatwy" terminarz sprawi, że Bayern będzie miał okazje poprawić skuteczność :) FCB!
05.10.2013 23:40
I teraz czas dla Sammera byle by nie było niepotrzebnych konfliktów :) FCB!
05.10.2013 20:37
Kolejny nie łatwy mecz dla Bayernu, bo Bayer dotrzymuje kroku obok BVB, Bawarczykom. Jeśli zagrają tak jak z City nikt nie ma szans rywalizować z Bayernem :) FCB!
05.10.2013 11:08
City rozjechane bawarskim czołgiem, aż miło się patrzyło :) FCB!
02.10.2013 23:29
Niepotrzebne błędy... FCB!
02.10.2013 22:27
Arjeeeeeeeeeeen i po meczu :) FCB!
02.10.2013 22:01
Mulleeeeeeeeeeeeeeeeeer :) FCB!
02.10.2013 21:57
Bezradność City przeradzają się w faule na piłkarzach Bayernu widzę heh... FCB!
02.10.2013 21:28
Muszą strzelić na 0-2, bo City robi takie błędy i trzeba to wykorzystać :) FCB!
02.10.2013 21:18
Ale się pięknie dla Franka ułożyło, bramka w 7 minucie :) FCB!
02.10.2013 20:56
Franeeeeeeeeeeeeeeeeeeeek co za strzał :) FCB!
02.10.2013 20:51
No to jazda :) FCB!
02.10.2013 20:44
Ciekawe czego Mandzu nie gra od pierwszej minuty :) FCB!
02.10.2013 20:07
Bayern w tym sezonie pokazuje dwie rożne twarze, inną w BL, a jeszcze inną w LM. Oby jutro było lepiej niż w ostatnim ligowym meczu, choć rywal o wiele mocniejszy ;) FCB!
02.10.2013 00:17
Lascah -> Od początku wiadomo, że chodzi mu o kasę, bo BVB mu takich nie da :) FCB!
29.09.2013 23:53
Zwycięstwo Bayernu w każdym meczu to obowiązek :) FCB!
28.09.2013 12:52
No przegrali trudno się mówi i jakaś lekcja przyszłość. Dobrze, że Matthias śledzi poczynania drugiej drużyny :) FCB!
28.09.2013 10:54
Druga drużyna Bayernu przegrywa u siebie 0-2 z FV Illertissen... FCB!
27.09.2013 21:29
Niespodziewanie druga drużyna Bayernu przegrywa do 60 minuty u siebie 0-2 z FV Illertissen... FCB!
27.09.2013 20:21
Plota :) FCB!
27.09.2013 18:51
Franeeeeek :) FCB!
25.09.2013 22:06
Mullerrrrrrrrrrrrrrrrrrr :) FCB!
25.09.2013 21:52
Niepotrzebnie stracony gol... FCB!
25.09.2013 21:09
Przy takim wyniku w drugiej połowie przydało by się wpuścić Jana i szkoda, że na ławie nie ma Weiser'a, bo też mógłby zagrać przy dobrym wyniku :) FCB!
25.09.2013 21:03
Ha Elegancko ładnie Dante i pięknie Claudio :) FCB!
25.09.2013 20:59
Muller jak zwykle niezawodny :) FCB!
25.09.2013 20:48
Co za sytuacja :) FCB!
25.09.2013 20:43
Ja bym w pierwszym składzie widział jeszcze Toma i Jana :) FCB!
25.09.2013 19:37
Ja bym jeszcze w składzie widział Starke i Jana :) FCB!
25.09.2013 19:34
Ja bym jeszcze w składzie widział Starke i Jana :) FCB!
25.09.2013 19:32
Ta już Mandzukic odchodzi, bo się przestraszył, że Robercik w Bayernie pff to nie Gomez, żeby uciekał :) FCB!
25.09.2013 14:17
Odejdzie Claudio to będzie rywalizacja między nim a Mario. W Bayernie będzie jednym z piłkarzy i nie będzie gwiazdorzenia i wymachiwanie rękami, że jest coś nie tak jak w reprezentacji :) FCB!
25.09.2013 10:57
Adi -> I ja bym dodał jeszcze Starke :) FCB!
24.09.2013 21:38
Myślę, że w tym meczu zagra m.in. Starke, Claudio, DvB czy chociaż Diego :) FCB!
24.09.2013 20:56
Pecz01 -> Miałem to samo napisać i bardzo ciężko im będzie w meczu z Freiburgiem, ale to już nie Nasz problem :) FCB!
24.09.2013 20:52
Kalo -> Tak :) FCB!
24.09.2013 20:17
Seb455 -> Masz rację, bo lepiej że coś robi w tym kierunku niż miałby siedzieć cicho, bo jemu też na tym zależy by Bayern przez lata był na szczycie :) FCB!
24.09.2013 13:16