Takie mecze jak ten sobotni trzeba po prostu wygrywać bez względu na styl, bo to pod koniec nie ma znaczenia, a tytuły przede wszystkim. Arjen siłą napędową Bayernu w ostatnich tygodniach :) FCB!
01.12.2013 17:57
Cayman -> Na TVP SPORT jest pokazywane :) FCB!
30.11.2013 20:41
Sepp -> Dla Gustavo będzie to najlepsze rozwiązanie, a Wolfsburg to tylko chwilowy przystanek :) FCB!
28.11.2013 16:45
Janek1988 -> Mocna ławka Bayernu to jeden z kluczy do sukcesów :) FCB!
28.11.2013 15:04
Ruszyła maszyna już nikt nie zatrzyma :) FCB!
28.11.2013 14:23
Ciąg dalszy bicia rekordów przez Bayern i jeśli się potwierdzi z Lahmem to nie fajnie będzie, a poza tym jest prawdopodobnie poważne zainteresowanie ze strony Bayernu klubowym kolegą Mario Gomeza, Juanem Cradrado (może grać jako prawy obrońca lub pomocnik) -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/geruecht-juan-cradrado-neuer-fluegelflitzer-bayern-meta-3243296.html
28.11.2013 14:22
Jul -> No coś kręcisz, bo Vidal się popisał wspaniale i poszedł do Juve, ale to już przeszłość... FCB!
27.11.2013 22:21
Jul -> A co kogo teraz obchodzi Vidal jak Bayern ma teraz Martineza... FCB!
27.11.2013 22:15
Ciąg dalszy bicia rekordów przez Bayern, a poza tym jest prawdopodobnie poważne zainteresowanie ze strony Bayernu klubowym kolegą Mario Gomeza, Juanem Cradrado (może grać jako prawy obrońca lub pomocnik) -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/geruecht-juan-cradrado-neuer-fluegelflitzer-bayern-meta-3243296.html
27.11.2013 21:30
I teraz się zemściło na Cska :) FCB!
27.11.2013 19:22
Teraz muszą strzelić jeszcze jedną bramkę :) FCB!
27.11.2013 19:20
Bayern zaczął z mocnego uderzenia i jak na razie gra się podoba. Mam nadzieję, że kapitanowi nic się poważnego nie stało... FCB!
27.11.2013 18:38
Moim zdaniem od pierwszych minut powinni zagrać: Weiser, Hojbjerg i Julian, bo do Moskwy nie pojechali by zwiedzać, a coś pograć, a jak nie to trójkę wpuścić 30 minut przed końcem meczu :) FCB!
27.11.2013 16:33
Michuuu -> Nie ma... FCB!
27.11.2013 14:54
Adi -> Dzisiejszy mecz pokażą na RTL :) FCB!
27.11.2013 14:48
Adi -> Nieraz trzeba i tak sobie radzić :) FCB!
27.11.2013 14:32
Może Arjenowi chodzi o to, że wokół Bayernu zawsze robi się szum o byle co, byle by coś pisać :) FCB!
27.11.2013 14:20
Loprez -> Dobre hehe :) FCB!
27.11.2013 14:04
Piłkarze tacy jak Toni, Boa czy Alaba stanowią o przyszłości Bayernu i to jest duży krok ku lepszej przyszłości, a co do Alaby to nie wyobrażam sobie, że władze Bayernu będą się targować z takim piłkarzem jak Alaba o 2 mln w kontrakcie, dać mu 8 mln za sezon i niech się czuję doceniony, bo ten piłkarz to skarb dla Bayernu, a nie zawsze się taki zdarza :) FCB!
27.11.2013 13:53
Odnośnie dzisiejszego meczu to Bayern może, ale nie musi wygrywać, bo myślę, że nawet remis byłbym niezłym wynikiem, a mecz z City zadecyduje tak naprawdę kto zajmie pierwsze miejsce w grupie. Dziś dałbym pograć młodym od początku: Julian, Weiser i Hojbjerg, a oszczędzał bym takich zawodników jak: Lahm, Arjen czy nawet Alaba :) FCB!
27.11.2013 13:48
Czyli wygląda na to, że niemiecka media robią z igły widły, bo im się nudzi po prostu i szukają sensacji :) FCB!
27.11.2013 13:45
Dać szansę młodym, bo aż takiego wielkiego ryzyka nie będzie, a Bawarczycy i tak sobie powinni poradzić :) FCB!
26.11.2013 11:11
Krombacher1 -> Myślę, że tak, bo jak jest Lewandowski w kadrze to jest to samo jak go nie ma, taka prawda, a niby to jest napastnik klasowy :) FCB!
25.11.2013 22:11
On jest tak potrzebny Bayernowi jak nie powiem co do czego ;p :) FCB!
25.11.2013 22:02
Franek zrobił wszystko co mógł teraz to już nie od niego zależy :) FCB!
25.11.2013 21:22
Przyjemnie z pożytecznym :) FCB!
25.11.2013 14:52
Można wskazać każdego albo nikogo, a jeśli sprawa się rozwinie i wiadomo kto to robi to może być nie ciekawie dla samego zawodnika jak i całego zespołu, bo być może to być osoba której najmniej się spodziewa, ale oby tak nie było (ja mam jedno nazwisko, które mi chodzi po głowie, ale nie chcę pisać kto, bo nie chcę nikogo oskarżać) ... FCB!
25.11.2013 12:56
Jeśli faktycznie doszło do czegoś takiego, choć nie chce mi się do końca wierzyć to mam nadzieję, że to nikt z meczowej 18-stki tego nie zrobił... FCB!
25.11.2013 12:41
Karl1985 -> Zgadzam się :) FCB!
25.11.2013 12:26
Thiago tylko do ofensywy nie inaczej :) FCB!
25.11.2013 10:50
Nie wiem czy teraz to ma jakiekolwiek znaczenie jak Bayern znokautował BVB na ich boisku, ale jak napisałem Bayernowi idzie dobrze to trzeba trochę pomieszać, by atmosfera była zła... FCB!
25.11.2013 10:49
To normalny mechanizm, że jak czołowy piłkarz klubu przechodzi do rywala to tak zawsze będzie. Morał z tego cały, że BVB ma nauczkę by nie stosować klauzul, a nie będą mieć do nikogo pretensji :) FCB!
25.11.2013 10:46
Bayernowi idzie dobrze to trzeba zrobić zamieszanie jak zawsze, a poza tym każdy prawie wie jak gra Guardiola, bo można było to zobaczyć w Barcelonie, więc "kret" jak się przesadnie piszę nie potrzebny jest :) FCB!
25.11.2013 10:41
Bayern ma oko i na takiej zasadzie przyszedł Jan, bo do końca nigdy nie wiadomo jak zawodnik poradzi sobie w nowym, lepszym klubie i żadne ryzyko :) FCB!
24.11.2013 22:24
Myślę, że po sezonie Bayern pożegna się z DvB i Claudio, a zobaczy się co z Rafinha i dlatego w tym przypadku Rode byłby potrzebny wg mnie :) FCB!
24.11.2013 22:11
Trudno się dziwić, że dobra atmosfera jak się wygrywa z największym rywalem w BL od ponad 3,5 roku :) FCB!
24.11.2013 21:52
Obaj gracze dali dużo ożywienia w grze Bayernu :) FCB!
24.11.2013 21:21
Druga drużyna zgodnie z planem :) FCB!
24.11.2013 20:39
Sam Rode mówił, że chcę poczuć smak zwycięstwa więc chyba to będzie Bayern, bo widać zaryzykuje wiedząc, że łatwo nie będzie się przebić, a sam Bayern nic na tym nie traci. Przykład kto by się spodziewał, że Rafinha będzie grał u Guardioli i nawet była mowa o jego sprzedaży :) FCB!
24.11.2013 20:28
Okazał szacunek i chwała mu za to nawet jak My kibice Bayernu nie do końca lubimy BVB to jakiś szacunek trzeba mieć nawet najmniejszy, ale myślę, że Mario nie byłoby w Bayernie gdyby nie klauzula w kontrakcie, bo inaczej odszedł by gdzie indziej, a Uli nie dał by za niego z 50 mln :) FCB!
24.11.2013 12:30
Chwali się zachowanie Mario :) FCB!
24.11.2013 12:19
Arjen ma rację to nie był mecz z BVB o mistrzostwo, a kolejny etap do zdobycia patery :) FCB!
24.11.2013 12:18
I to może jeszcze troszkę potrwać i tylko sami piłkarze mogą sobie zaszkodzić :) FCB!
23.11.2013 21:34
Polaczekbasa -> Jeśli Bayern zapewni sobie mistrza wcześniej to nic nie będzie stało na przeszkodzie by obronić LM i to byłby dopiero sezon :) FCB!
23.11.2013 21:09
Heat -> I to jest cały Bayern, nie przemęcza się, robi swoje, a i tak w końcu strzelą brame :) FCB!
23.11.2013 21:05
Polaczekbasa -> Bochum ostatnio w II lidze całkiem dobrze sobie radzi :) FCB!
23.11.2013 20:48
O takim wyniku przed rozpoczęciem spotkania można by sobie było pomarzyć. W tym meczu to nie był prawdziwy Bayern, ale z tego też słynną, że nie idzie do końca, a jak się zacznie strzelanie to nie wiadomo kiedy koniec. Każdy kibic Bayernu, mógł powiedzieć " w końcu" mimo to gra o mistrzostwo trwa nadal i mam nadzieję, że będzie powtórka z poprzedniego sezonu jeśli chodzi o BL, bo to byłby duży komfort. Pocałunek śmierci Gotze, mistrz jest tylko jeden :) FCB!
23.11.2013 20:35
Plan numer jeden byle nie przegrać :) FCB!
23.11.2013 17:22
Jaka strona taka kultura, ale zgadzam się, że nie można dawać by pluło się na swój ukochany zespół i tylko słuchać jaki Bayern to zły jest :) FCB!
23.11.2013 17:05
Mam nadzieję, że mimo kontuzji w BVB, ale i też w Bayernie to Guardiola wyciągnie konsekwencje z ostatniego meczu tych drużyn z początka sezonu :) FCB!
23.11.2013 16:10
Na pewno będzie sercem ze swoim klubem :) FCB
23.11.2013 16:08
Waleczne serce Franka :) FCB!
22.11.2013 17:53
Jeśli znakiem na zwycięstwo Bayernu ma być przekręcenie nazwisk z jego strony to niech to zrobi ;p :) FCB!
22.11.2013 16:56
Pożyjemy, zobaczymy... FCB!
22.11.2013 16:50
Geble -> Podstawowy skład to może dopiero zagrać w finale KMŚ, bo wątpię, że wcześniej... FCB!
22.11.2013 16:44
Geble -> Sezon jest długi także lepiej niech niektórzy młodzi dostaną szansę, bo to nie będą nie wiadomo jakie drużyny klasy światowej, więc i z młodymi powinni dać sobie radę... FCB!
22.11.2013 16:38
Większy ból głowy przed meczem ma na pewno Klopp, bo Bayern ma szeroki skład i mam nadzieję, że Guardiola zagra tak jak sugeruje Kicker i oby Bayern wygrał mimo, że rywal jest bardzo pobudzony kontuzjami :) FCB!
22.11.2013 15:57
Niech Franek spokojnie się leczy, a co do KMŚ to tam powinni zagrać kilku młodych z drugiej drużyny, bo to będzie idealna okazja do zdobycia jeszcze większego doświadczenia, a ryzyko minimalne jakby coś poszło nie tak :) FCB!
22.11.2013 15:54
Sammer jak zawsze ma rację :) FCB!
22.11.2013 15:51
Josh1982 -> Czy Lewandowski przekona do siebie Guardiole to się okaże i nie przesadzajmy do Bayernu nie przychodzi najlepszy napastnik świata by bać się rywalizacji z nim :) FCB!
22.11.2013 12:15
Najmocniejszy skład wg kickera przeciwko BVB i pewnie tak zagrają :) FCB!
21.11.2013 21:14
Można pokonać Bayern, ale trzeba mieć bardzo dobry sposób, a jak na razie nikt go nie ma i oby tak zostało :) FCB!
21.11.2013 21:12
Gdyby odszedł to za bardzo by odpuścił :) FCB!
21.11.2013 21:07
Marienplatz -> Przy brakach w obronie BVB można by tak zagrać, bo wątpię by stawiali cały czas autobus, no ale Guardiola zadecyduje :) FCB!
21.11.2013 12:46
Moim zdaniem tak byłoby dobrze: Manu - Lahm,Dante,Boa,Alaba - Javi - Arjen,Gotze,Toni,Muller - Mandzu. Oczywiście Arjen z Mullerem na skrzydłach :) FCB!
21.11.2013 12:40
Mam przeczucie, że to właśnie Gotze skarci byłych kolegów z drużyny :) FCB!
21.11.2013 12:23
Przede wszystkim motywacja, motywacja i jeszcze raz dobre myśli przed meczem :) FCB!
21.11.2013 12:17
Nie najlepsza wiadomość na pewno, ale jeśli Franek mówi, że drużyna poradzi sobie też dobrze bez niego to jestem spokojny, że tak będzie :) FCB!
21.11.2013 12:13
Pomarzyć zawsze można :) FCB!
21.11.2013 11:17
Seb455 -> Tak myślałem, że ES będzie pokazywać KMŚ :) FCB!
21.11.2013 11:13
Nie ma takiej siły, żeby nie gwizdali, bo znajdzie się ktoś kto tak zrobi :) FCB!
21.11.2013 11:11
Polaczekbasa -> No niby tak, ale napastnik klasy światowej jak się o nim piszę chyba nie dokłada tylko nogi do bramki i tak zdobywa bramki, ale sam tworzy sytuacje, a nawet rozstrzyga losy meczu (w rep. nie widać ani tego, ani tego) :) FCB!
20.11.2013 22:39
Nie tylko Real :) FCB!
20.11.2013 21:55
Może i by pasował, ale nigdy nie zagra dla Bayernu, bo po prostu nie jest potrzebny :) FCB!
20.11.2013 21:36
Fcbmx2 -> Pewnie trener BVB będzie musiał jakoś kombinować, bo alternatywy na obronę są zerowe, ale to jego już problem... FCB!
20.11.2013 21:32
Pele -> Tylko trzeba zadać sobie pytanie czy on jest problemem czy pozostali zawodnicy w reprezentacji są dla niego, że tak słabo się prezentuje :) FCB!
20.11.2013 21:29
I zgadzam się z byłym trenerem Bayernu, że Bawarczycy są bliscy obrony tytułu LM jaj żadna inna drużyna, choć jak zawsze łatwo nie będzie, ale z tak szeroką ławką szanse są duże :) FCB!
20.11.2013 21:08
Jeden jak i drugi ma jakość, ale mam nadzieję, że Mario nie wystraszy się rywalizacji i nie ucieknie jak Gomez :) FCB!
20.11.2013 21:03
Cały Sammer co myśli i mówi to dobrze, a przede wszystkim taki dyrektor sportowy to dla klubu skarb :) FCB!
20.11.2013 19:17
Geble -> Wątpię by atakowali non stop przez 90 minut... FCB!
20.11.2013 15:59
Myślę, że to bardziej Francja odetchnęła niż Chorwacja :) FCB!
20.11.2013 15:58
Geble -> Przy tej obronie co ma teraz BVB to z Napoli nie wiem czy aż tak dobrze będą się bronić... FCB!
20.11.2013 15:57
Cayman -> Zgadza się, bo w Napoli byle kto nie gra :) FCB!
20.11.2013 15:55
Geble -> Dla BVB tacy zawodnicy jak wymieniłeś to byliby zbawieniem... FCB!
20.11.2013 15:45
Geble -> Bayern ma tak szeroką kadrę, a przede wszystkim wszechstronnych zawodników, że dali by radę załatać takie dziury jak ma BVB :) FCB!
20.11.2013 15:42
Gladius -> Zawsze się trafi jakiś nie trafny argument przeciwko Bayernowi, bo np. żadna drużyna z BL nie dorówna Bayernowi pod względem kadry :) FCB!
20.11.2013 14:05
Kreator -> I wymówka, ale i też krytyka Bayernu, a przede wszystkim selekcjonera rep. Niemiec, że faworyzuje Bayern, a w ogóle narzekali przecież, że kadra Niemiec opiera się na zawodnikach Bayern to teraz mieli co chcieli :) FCB!
20.11.2013 13:31
No cóż niech się każdy martwi o siebie, a dobrze, że Bayern ma tak długą ławkę, bo nawet w takich przypadkach jak teraz w BVB poradzili by sobie spokojnie :) FCB!
20.11.2013 13:05
Boa da radę się wyleczyć, a jeśli chodzi o BVB nie się martwią, ale jak Bayern wygra i oby tak było, to będą i tak zaraz pod teksty, że Loew zrobił to specjalnie czy coś, bo lubi bardziej Bayern niż BVB :) FCB
20.11.2013 13:02
Aries -> O czymś muszą pisać przed meczem rundy, a jak zawsze co złego to spada na Bayern :) FCB!
19.11.2013 22:36
Przecież głosowanie parę dni temu się zakończyło z tego co mi wiadomo :) FCB!
19.11.2013 22:28
Trzy bramki Ronaldo i tak nie mają już znaczenia jeśli chodzi o ZP :) FCB!
19.11.2013 22:24
Z BVB to trzeba postawić Martineza przed pomocnikami o ile będzie zdrowy, bo zbyt ofensywnie zacząć nie można :) FCB!
19.11.2013 12:53
W sumie w Arsenalu pewnie by więcej grał, ale Guardiola lubi stawiać na młodych i eksperymentować :) FCB!
19.11.2013 10:30
Dla obydwu drużyn będzie to na pewno trudny mecz, ale wierzę, że to Bayern wyjedzie z Dortmundu z 3 pkt :) FCB!
19.11.2013 10:09
Trzeba się przyzwyczaić, że Bayern jest zły, a BVB dobra i tak zawsze będzie :) FCB!
19.11.2013 09:55
Ciekawe co to by było jak Mario strzelił by zwycięskiego gola w meczu z BVB :) FCB!
18.11.2013 20:18
Czas pokaże :) FCB!
18.11.2013 16:52
Magathowi się nudzi widać, bo nie może znalezć pracy :) FCB!
Takie mecze jak ten sobotni trzeba po prostu wygrywać bez względu na styl, bo to pod koniec nie ma znaczenia, a tytuły przede wszystkim. Arjen siłą napędową Bayernu w ostatnich tygodniach :) FCB!
01.12.2013 17:57
Cayman -> Na TVP SPORT jest pokazywane :) FCB!
30.11.2013 20:41
Sepp -> Dla Gustavo będzie to najlepsze rozwiązanie, a Wolfsburg to tylko chwilowy przystanek :) FCB!
28.11.2013 16:45
Janek1988 -> Mocna ławka Bayernu to jeden z kluczy do sukcesów :) FCB!
28.11.2013 15:04
Ruszyła maszyna już nikt nie zatrzyma :) FCB!
28.11.2013 14:23
Ciąg dalszy bicia rekordów przez Bayern i jeśli się potwierdzi z Lahmem to nie fajnie będzie, a poza tym jest prawdopodobnie poważne zainteresowanie ze strony Bayernu klubowym kolegą Mario Gomeza, Juanem Cradrado (może grać jako prawy obrońca lub pomocnik) -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/geruecht-juan-cradrado-neuer-fluegelflitzer-bayern-meta-3243296.html
28.11.2013 14:22
Jul -> No coś kręcisz, bo Vidal się popisał wspaniale i poszedł do Juve, ale to już przeszłość... FCB!
27.11.2013 22:21
Jul -> A co kogo teraz obchodzi Vidal jak Bayern ma teraz Martineza... FCB!
27.11.2013 22:15
Ciąg dalszy bicia rekordów przez Bayern, a poza tym jest prawdopodobnie poważne zainteresowanie ze strony Bayernu klubowym kolegą Mario Gomeza, Juanem Cradrado (może grać jako prawy obrońca lub pomocnik) -> http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern/geruecht-juan-cradrado-neuer-fluegelflitzer-bayern-meta-3243296.html
27.11.2013 21:30
I teraz się zemściło na Cska :) FCB!
27.11.2013 19:22
Teraz muszą strzelić jeszcze jedną bramkę :) FCB!
27.11.2013 19:20
Bayern zaczął z mocnego uderzenia i jak na razie gra się podoba. Mam nadzieję, że kapitanowi nic się poważnego nie stało... FCB!
27.11.2013 18:38
Moim zdaniem od pierwszych minut powinni zagrać: Weiser, Hojbjerg i Julian, bo do Moskwy nie pojechali by zwiedzać, a coś pograć, a jak nie to trójkę wpuścić 30 minut przed końcem meczu :) FCB!
27.11.2013 16:33
Michuuu -> Nie ma... FCB!
27.11.2013 14:54
Adi -> Dzisiejszy mecz pokażą na RTL :) FCB!
27.11.2013 14:48
Adi -> Nieraz trzeba i tak sobie radzić :) FCB!
27.11.2013 14:32
Może Arjenowi chodzi o to, że wokół Bayernu zawsze robi się szum o byle co, byle by coś pisać :) FCB!
27.11.2013 14:20
Loprez -> Dobre hehe :) FCB!
27.11.2013 14:04
Piłkarze tacy jak Toni, Boa czy Alaba stanowią o przyszłości Bayernu i to jest duży krok ku lepszej przyszłości, a co do Alaby to nie wyobrażam sobie, że władze Bayernu będą się targować z takim piłkarzem jak Alaba o 2 mln w kontrakcie, dać mu 8 mln za sezon i niech się czuję doceniony, bo ten piłkarz to skarb dla Bayernu, a nie zawsze się taki zdarza :) FCB!
27.11.2013 13:53
Odnośnie dzisiejszego meczu to Bayern może, ale nie musi wygrywać, bo myślę, że nawet remis byłbym niezłym wynikiem, a mecz z City zadecyduje tak naprawdę kto zajmie pierwsze miejsce w grupie. Dziś dałbym pograć młodym od początku: Julian, Weiser i Hojbjerg, a oszczędzał bym takich zawodników jak: Lahm, Arjen czy nawet Alaba :) FCB!
27.11.2013 13:48
Czyli wygląda na to, że niemiecka media robią z igły widły, bo im się nudzi po prostu i szukają sensacji :) FCB!
27.11.2013 13:45
Dać szansę młodym, bo aż takiego wielkiego ryzyka nie będzie, a Bawarczycy i tak sobie powinni poradzić :) FCB!
26.11.2013 11:11
Krombacher1 -> Myślę, że tak, bo jak jest Lewandowski w kadrze to jest to samo jak go nie ma, taka prawda, a niby to jest napastnik klasowy :) FCB!
25.11.2013 22:11
On jest tak potrzebny Bayernowi jak nie powiem co do czego ;p :) FCB!
25.11.2013 22:02
Franek zrobił wszystko co mógł teraz to już nie od niego zależy :) FCB!
25.11.2013 21:22
Przyjemnie z pożytecznym :) FCB!
25.11.2013 14:52
Można wskazać każdego albo nikogo, a jeśli sprawa się rozwinie i wiadomo kto to robi to może być nie ciekawie dla samego zawodnika jak i całego zespołu, bo być może to być osoba której najmniej się spodziewa, ale oby tak nie było (ja mam jedno nazwisko, które mi chodzi po głowie, ale nie chcę pisać kto, bo nie chcę nikogo oskarżać) ... FCB!
25.11.2013 12:56
Jeśli faktycznie doszło do czegoś takiego, choć nie chce mi się do końca wierzyć to mam nadzieję, że to nikt z meczowej 18-stki tego nie zrobił... FCB!
25.11.2013 12:41
Karl1985 -> Zgadzam się :) FCB!
25.11.2013 12:26
Thiago tylko do ofensywy nie inaczej :) FCB!
25.11.2013 10:50
Nie wiem czy teraz to ma jakiekolwiek znaczenie jak Bayern znokautował BVB na ich boisku, ale jak napisałem Bayernowi idzie dobrze to trzeba trochę pomieszać, by atmosfera była zła... FCB!
25.11.2013 10:49
To normalny mechanizm, że jak czołowy piłkarz klubu przechodzi do rywala to tak zawsze będzie. Morał z tego cały, że BVB ma nauczkę by nie stosować klauzul, a nie będą mieć do nikogo pretensji :) FCB!
25.11.2013 10:46
Bayernowi idzie dobrze to trzeba zrobić zamieszanie jak zawsze, a poza tym każdy prawie wie jak gra Guardiola, bo można było to zobaczyć w Barcelonie, więc "kret" jak się przesadnie piszę nie potrzebny jest :) FCB!
25.11.2013 10:41
Bayern ma oko i na takiej zasadzie przyszedł Jan, bo do końca nigdy nie wiadomo jak zawodnik poradzi sobie w nowym, lepszym klubie i żadne ryzyko :) FCB!
24.11.2013 22:24
Myślę, że po sezonie Bayern pożegna się z DvB i Claudio, a zobaczy się co z Rafinha i dlatego w tym przypadku Rode byłby potrzebny wg mnie :) FCB!
24.11.2013 22:11
Trudno się dziwić, że dobra atmosfera jak się wygrywa z największym rywalem w BL od ponad 3,5 roku :) FCB!
24.11.2013 21:52
Obaj gracze dali dużo ożywienia w grze Bayernu :) FCB!
24.11.2013 21:21
Druga drużyna zgodnie z planem :) FCB!
24.11.2013 20:39
Sam Rode mówił, że chcę poczuć smak zwycięstwa więc chyba to będzie Bayern, bo widać zaryzykuje wiedząc, że łatwo nie będzie się przebić, a sam Bayern nic na tym nie traci. Przykład kto by się spodziewał, że Rafinha będzie grał u Guardioli i nawet była mowa o jego sprzedaży :) FCB!
24.11.2013 20:28
Okazał szacunek i chwała mu za to nawet jak My kibice Bayernu nie do końca lubimy BVB to jakiś szacunek trzeba mieć nawet najmniejszy, ale myślę, że Mario nie byłoby w Bayernie gdyby nie klauzula w kontrakcie, bo inaczej odszedł by gdzie indziej, a Uli nie dał by za niego z 50 mln :) FCB!
24.11.2013 12:30
Chwali się zachowanie Mario :) FCB!
24.11.2013 12:19
Arjen ma rację to nie był mecz z BVB o mistrzostwo, a kolejny etap do zdobycia patery :) FCB!
24.11.2013 12:18
I to może jeszcze troszkę potrwać i tylko sami piłkarze mogą sobie zaszkodzić :) FCB!
23.11.2013 21:34
Polaczekbasa -> Jeśli Bayern zapewni sobie mistrza wcześniej to nic nie będzie stało na przeszkodzie by obronić LM i to byłby dopiero sezon :) FCB!
23.11.2013 21:09
Heat -> I to jest cały Bayern, nie przemęcza się, robi swoje, a i tak w końcu strzelą brame :) FCB!
23.11.2013 21:05
Polaczekbasa -> Bochum ostatnio w II lidze całkiem dobrze sobie radzi :) FCB!
23.11.2013 20:48
O takim wyniku przed rozpoczęciem spotkania można by sobie było pomarzyć. W tym meczu to nie był prawdziwy Bayern, ale z tego też słynną, że nie idzie do końca, a jak się zacznie strzelanie to nie wiadomo kiedy koniec. Każdy kibic Bayernu, mógł powiedzieć " w końcu" mimo to gra o mistrzostwo trwa nadal i mam nadzieję, że będzie powtórka z poprzedniego sezonu jeśli chodzi o BL, bo to byłby duży komfort. Pocałunek śmierci Gotze, mistrz jest tylko jeden :) FCB!
23.11.2013 20:35
Plan numer jeden byle nie przegrać :) FCB!
23.11.2013 17:22
Jaka strona taka kultura, ale zgadzam się, że nie można dawać by pluło się na swój ukochany zespół i tylko słuchać jaki Bayern to zły jest :) FCB!
23.11.2013 17:05
Mam nadzieję, że mimo kontuzji w BVB, ale i też w Bayernie to Guardiola wyciągnie konsekwencje z ostatniego meczu tych drużyn z początka sezonu :) FCB!
23.11.2013 16:10
Na pewno będzie sercem ze swoim klubem :) FCB
23.11.2013 16:08
Waleczne serce Franka :) FCB!
22.11.2013 17:53
Jeśli znakiem na zwycięstwo Bayernu ma być przekręcenie nazwisk z jego strony to niech to zrobi ;p :) FCB!
22.11.2013 16:56
Pożyjemy, zobaczymy... FCB!
22.11.2013 16:50
Geble -> Podstawowy skład to może dopiero zagrać w finale KMŚ, bo wątpię, że wcześniej... FCB!
22.11.2013 16:44
Geble -> Sezon jest długi także lepiej niech niektórzy młodzi dostaną szansę, bo to nie będą nie wiadomo jakie drużyny klasy światowej, więc i z młodymi powinni dać sobie radę... FCB!
22.11.2013 16:38
Większy ból głowy przed meczem ma na pewno Klopp, bo Bayern ma szeroki skład i mam nadzieję, że Guardiola zagra tak jak sugeruje Kicker i oby Bayern wygrał mimo, że rywal jest bardzo pobudzony kontuzjami :) FCB!
22.11.2013 15:57
Niech Franek spokojnie się leczy, a co do KMŚ to tam powinni zagrać kilku młodych z drugiej drużyny, bo to będzie idealna okazja do zdobycia jeszcze większego doświadczenia, a ryzyko minimalne jakby coś poszło nie tak :) FCB!
22.11.2013 15:54
Sammer jak zawsze ma rację :) FCB!
22.11.2013 15:51
Josh1982 -> Czy Lewandowski przekona do siebie Guardiole to się okaże i nie przesadzajmy do Bayernu nie przychodzi najlepszy napastnik świata by bać się rywalizacji z nim :) FCB!
22.11.2013 12:15
Najmocniejszy skład wg kickera przeciwko BVB i pewnie tak zagrają :) FCB!
21.11.2013 21:14
Można pokonać Bayern, ale trzeba mieć bardzo dobry sposób, a jak na razie nikt go nie ma i oby tak zostało :) FCB!
21.11.2013 21:12
Gdyby odszedł to za bardzo by odpuścił :) FCB!
21.11.2013 21:07
Marienplatz -> Przy brakach w obronie BVB można by tak zagrać, bo wątpię by stawiali cały czas autobus, no ale Guardiola zadecyduje :) FCB!
21.11.2013 12:46
Moim zdaniem tak byłoby dobrze: Manu - Lahm,Dante,Boa,Alaba - Javi - Arjen,Gotze,Toni,Muller - Mandzu. Oczywiście Arjen z Mullerem na skrzydłach :) FCB!
21.11.2013 12:40
Mam przeczucie, że to właśnie Gotze skarci byłych kolegów z drużyny :) FCB!
21.11.2013 12:23
Przede wszystkim motywacja, motywacja i jeszcze raz dobre myśli przed meczem :) FCB!
21.11.2013 12:17
Nie najlepsza wiadomość na pewno, ale jeśli Franek mówi, że drużyna poradzi sobie też dobrze bez niego to jestem spokojny, że tak będzie :) FCB!
21.11.2013 12:13
Pomarzyć zawsze można :) FCB!
21.11.2013 11:17
Seb455 -> Tak myślałem, że ES będzie pokazywać KMŚ :) FCB!
21.11.2013 11:13
Nie ma takiej siły, żeby nie gwizdali, bo znajdzie się ktoś kto tak zrobi :) FCB!
21.11.2013 11:11
Polaczekbasa -> No niby tak, ale napastnik klasy światowej jak się o nim piszę chyba nie dokłada tylko nogi do bramki i tak zdobywa bramki, ale sam tworzy sytuacje, a nawet rozstrzyga losy meczu (w rep. nie widać ani tego, ani tego) :) FCB!
20.11.2013 22:39
Nie tylko Real :) FCB!
20.11.2013 21:55
Może i by pasował, ale nigdy nie zagra dla Bayernu, bo po prostu nie jest potrzebny :) FCB!
20.11.2013 21:36
Fcbmx2 -> Pewnie trener BVB będzie musiał jakoś kombinować, bo alternatywy na obronę są zerowe, ale to jego już problem... FCB!
20.11.2013 21:32
Pele -> Tylko trzeba zadać sobie pytanie czy on jest problemem czy pozostali zawodnicy w reprezentacji są dla niego, że tak słabo się prezentuje :) FCB!
20.11.2013 21:29
I zgadzam się z byłym trenerem Bayernu, że Bawarczycy są bliscy obrony tytułu LM jaj żadna inna drużyna, choć jak zawsze łatwo nie będzie, ale z tak szeroką ławką szanse są duże :) FCB!
20.11.2013 21:08
Jeden jak i drugi ma jakość, ale mam nadzieję, że Mario nie wystraszy się rywalizacji i nie ucieknie jak Gomez :) FCB!
20.11.2013 21:03
Cały Sammer co myśli i mówi to dobrze, a przede wszystkim taki dyrektor sportowy to dla klubu skarb :) FCB!
20.11.2013 19:17
Geble -> Wątpię by atakowali non stop przez 90 minut... FCB!
20.11.2013 15:59
Myślę, że to bardziej Francja odetchnęła niż Chorwacja :) FCB!
20.11.2013 15:58
Geble -> Przy tej obronie co ma teraz BVB to z Napoli nie wiem czy aż tak dobrze będą się bronić... FCB!
20.11.2013 15:57
Cayman -> Zgadza się, bo w Napoli byle kto nie gra :) FCB!
20.11.2013 15:55
Geble -> Dla BVB tacy zawodnicy jak wymieniłeś to byliby zbawieniem... FCB!
20.11.2013 15:45
Geble -> Bayern ma tak szeroką kadrę, a przede wszystkim wszechstronnych zawodników, że dali by radę załatać takie dziury jak ma BVB :) FCB!
20.11.2013 15:42
Gladius -> Zawsze się trafi jakiś nie trafny argument przeciwko Bayernowi, bo np. żadna drużyna z BL nie dorówna Bayernowi pod względem kadry :) FCB!
20.11.2013 14:05
Kreator -> I wymówka, ale i też krytyka Bayernu, a przede wszystkim selekcjonera rep. Niemiec, że faworyzuje Bayern, a w ogóle narzekali przecież, że kadra Niemiec opiera się na zawodnikach Bayern to teraz mieli co chcieli :) FCB!
20.11.2013 13:31
No cóż niech się każdy martwi o siebie, a dobrze, że Bayern ma tak długą ławkę, bo nawet w takich przypadkach jak teraz w BVB poradzili by sobie spokojnie :) FCB!
20.11.2013 13:05
Boa da radę się wyleczyć, a jeśli chodzi o BVB nie się martwią, ale jak Bayern wygra i oby tak było, to będą i tak zaraz pod teksty, że Loew zrobił to specjalnie czy coś, bo lubi bardziej Bayern niż BVB :) FCB
20.11.2013 13:02
Aries -> O czymś muszą pisać przed meczem rundy, a jak zawsze co złego to spada na Bayern :) FCB!
19.11.2013 22:36
Przecież głosowanie parę dni temu się zakończyło z tego co mi wiadomo :) FCB!
19.11.2013 22:28
Trzy bramki Ronaldo i tak nie mają już znaczenia jeśli chodzi o ZP :) FCB!
19.11.2013 22:24
Z BVB to trzeba postawić Martineza przed pomocnikami o ile będzie zdrowy, bo zbyt ofensywnie zacząć nie można :) FCB!
19.11.2013 12:53
W sumie w Arsenalu pewnie by więcej grał, ale Guardiola lubi stawiać na młodych i eksperymentować :) FCB!
19.11.2013 10:30
Dla obydwu drużyn będzie to na pewno trudny mecz, ale wierzę, że to Bayern wyjedzie z Dortmundu z 3 pkt :) FCB!
19.11.2013 10:09
Trzeba się przyzwyczaić, że Bayern jest zły, a BVB dobra i tak zawsze będzie :) FCB!
19.11.2013 09:55
Ciekawe co to by było jak Mario strzelił by zwycięskiego gola w meczu z BVB :) FCB!
18.11.2013 20:18
Czas pokaże :) FCB!
18.11.2013 16:52
Magathowi się nudzi widać, bo nie może znalezć pracy :) FCB!
18.11.2013 16:51
Franek za każdym razem meczu nie wygra :) FCB!
16.11.2013 21:50